Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 08:16   #1381
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu pani Sylwia poradziła mi

Przymierzam się do spróbowania od jakiegoś czas.. może dziś się skuszę

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Spróbowałam.. efekt zadowalający, mniej proszkowy, zobaczymy jak będzie potem. Mam lekkie uczucie ściągania cery.
Tee a ja robię odwrotnie. Najpierw spryskuję a potem wcieram proszek we włosie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 09:36   #1382
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Nati_kk identyczny misiu siedzi u mnie na półce - jak twoj avatar
ooo.. jest Mirelka... tęskniłam ja na prawdę sie przyzwyczaiłam do twojego edytowania, w sensie pozytywnym, rozczula mnie to

kurcze... to ja jutro tez probuje na mokro pedzelek psikacie wodą przed maczaniem w proszu, czy jak juz jest pedzelek pokryty podkładem??? bo obie wersje wydawaja mi sie wykonalne


kurczę non stop tak chwalicie to nakładanie na mokro, a mi się wszytsko po tym warzy na twarzy
moze potestuję jeszcze, ale to jak nie będę nigdzie wychodzic

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Dokładnie mam brązowe obwódki pod oczami, ale też na powiekach i w podobnym kolorze cień w kąciku oka, czymś to trzeba zakryć . Przy okazji cienie przyzwoicie leżą na Pixie
nałoże dzisiaj
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:04   #1383
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witam w temacie minerałków Pixie, chociaż tu jeszcze nie pisałam, to stale tu zaglądam Nawet mam już flat top-a oraz swoje ulubione odcienie, które planuję zamówić w większej wersji, mianowicie Ellette 2, a na lato 3. Widzę, że odcienie Ellette i Faylinn są tu bardzo popularne. Co ciekawe, z tej samej gamy kolor wybrała sobie moja koleżanka z pracy, która tutaj wcale nie zagląda. Wygląda na to, że są to odcienie najbardziej uniwersalne.

Co do nakładania na mokro, to ja robię jak Susanna, spryskuję-potem nakładam. Podkład ładnie się stapia z cerą, ale nie nakładam podkładu w ten sposób codziennie, bo tak jak poprzedniczki, zauważyłam ściąganie cery.
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:04   #1384
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Tee a ja robię odwrotnie. Najpierw spryskuję a potem wcieram proszek we włosie
W sumie chyba na jedno wychodzi chociaż...


Jestem zadowolona z efektu nałożenia podkładu na mokro!
Mam lekkie uczucie ściągania, ale to może przez moją wodę termalną (mam końcówkę jakiejś tam nie znanej firmy)
Chyba kupię Avene.. dobry wybór? Ma bardzo dobre opinie na KWC..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:20   #1385
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość

Co do nakładania na mokro, to ja robię jak Susanna, spryskuję-potem nakładam. Podkład ładnie się stapia z cerą, ale nie nakładam podkładu w ten sposób codziennie, bo tak jak poprzedniczki, zauważyłam ściąganie cery.
Ja nakłądam codziennie W sumie to nie zauważyłam ściagniecia a nawet jestli to to szybko mija

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
W sumie chyba na jedno wychodzi chociaż...
Ano właśnie, może faktycznie spróbuję odwrotnie - najpierw wetrzeć a potem spryskać
Cytat:
Chyba kupię Avene.. dobry wybór? Ma bardzo dobre opinie na KWC..
Oj polecam z czystym sercem. Pierwszą termalkę jaką kupiłam to była z Iwostinu. Była... gorzka i piekła w oczy A poza tym po kilku dniach przestał działać dozownik i wywaliłam niemal całe opakowanie do kosza Beznadzieja. Avene jest dość droga (chyba 44 zł) jak sobie tylko spryskam twarz to czuję jakby skóa była otulona czymś miękkim. Kapitalne uczucie I świetnie łagodzi podrażnienia po kwasach.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:29   #1386
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hej witajcie. Podpowiedzieć mogłybyście, gdzie znajde kolorki i asortyment Pixie? I czy tam do p.Sylwii można sie jakoś dodzwonić?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:35   #1387
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Oj polecam z czystym sercem. Pierwszą termalkę jaką kupiłam to była z Iwostinu. Była... gorzka i piekła w oczy A poza tym po kilku dniach przestał działać dozownik i wywaliłam niemal całe opakowanie do kosza Beznadzieja. Avene jest dość droga (chyba 44 zł) jak sobie tylko spryskam twarz to czuję jakby skóa była otulona czymś miękkim. Kapitalne uczucie I świetnie łagodzi podrażnienia po kwasach.
No to super muszę w takim razie kupić termalkę Avene
Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Hej witajcie. Podpowiedzieć mogłybyście, gdzie znajde kolorki i asortyment Pixie? I czy tam do p.Sylwii można sie jakoś dodzwonić?
TU
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 12:52   #1388
oleska87
Przyczajenie
 
Avatar oleska87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cześć dziewczyny
Nie pisałam jeszcze tu u was na forum, ale czytam was regularnie. Można powiedzieć, że się od was uzależniłam
Podkłady pixie stosuje od jakiś dwóch tygodni. Na początku wszystko pięknie wygląda, ale po paru godzinach podkład mi sie waży. Próbowałam kilku przeróżnych kremów pod podklad i kilku sposobów nakladania, ale ciągle cos jest nie tak Jestem załamana
Mogłybyście powiedzieć jakich wy używacie kremów pod podklad, bo chyba w tym tkwi mój problem....
z góry dzieki
oleska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:58   #1389
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez oleska87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie pisałam jeszcze tu u was na forum, ale czytam was regularnie. Można powiedzieć, że się od was uzależniłam
Podkłady pixie stosuje od jakiś dwóch tygodni. Na początku wszystko pięknie wygląda, ale po paru godzinach podkład mi sie waży. Próbowałam kilku przeróżnych kremów pod podklad i kilku sposobów nakladania, ale ciągle cos jest nie tak Jestem załamana
Mogłybyście powiedzieć jakich wy używacie kremów pod podklad, bo chyba w tym tkwi mój problem....
z góry dzieki
Ja używam dermoprotektor Cetaphil (czasem wzbogacony HA z BU), ale na krem Iwostin intensywnie nawilżający spf20 też się trzyma
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:04   #1390
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez oleska87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie pisałam jeszcze tu u was na forum, ale czytam was regularnie. Można powiedzieć, że się od was uzależniłam
Podkłady pixie stosuje od jakiś dwóch tygodni. Na początku wszystko pięknie wygląda, ale po paru godzinach podkład mi sie waży. Próbowałam kilku przeróżnych kremów pod podklad i kilku sposobów nakladania, ale ciągle cos jest nie tak Jestem załamana
Mogłybyście powiedzieć jakich wy używacie kremów pod podklad, bo chyba w tym tkwi mój problem....
z góry dzieki
Klik
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:04   #1391
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

oleska87
przeszukaj forum są wątki gdzie dziewczyny piszą o kremach pod minerałki.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 13:09   #1392
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No to super muszę w takim razie kupić termalkę Avene

Ja też bardzo polecam termalkę Avene. Ja kupuję te małe opakowania 50ml, bo mi na długo starczają (po nałożeniu makijażu pryskam kilka razy pędzel i stempluje nim później buzię).
W Superpharmie (w aptece) ostatnio zapłaciłam za to małe opakowanie 9,90.


Będąc ostatnio u dermatologa też poleciła mi ten krem - Dermoprotektor Cetaphil.
Asix, masz może porównanie tego Dermoprotectora do Humektanu?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-05-12 o 13:11
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:17   #1393
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Ja też bardzo polecam termalkę Avene. Ja kupuję te małe opakowania 50ml, bo mi na długo starczają (po nałożeniu makijażu pryskam kilka razy pędzel i stempluje nim później buzię).
W Superpharmie (w aptece) ostatnio zapłaciłam za to małe opakowanie 9,90.


Będąc ostatnio u dermatologa też poleciła mi ten krem - Dermoprotektor Cetaphil.
Asix, masz może porównanie tego Dermoprotectora do Humektanu?
OOO to na próbę też chyba kupię takie maleństwo, bo już upatrzyłam butlę 300ml na allegro w bardzo kuszącej cenie, tylko przeraziła mnie nieporęcznie duża wielkość

Humektan słabo nawilża, po nim muszę jeszcze parę razy się posmarować, Dermoprotektor zostawia warstwę na skórze wyczuwalną nawet pod koniec dnia.. przyjemne uczucie, a w makijażu nie przeszkadza mi to nic a nic. Humektan jest za lekki, ale muszę spróbować wzbogacić go HA+tamanu i ciekawe co wyjdzie, ale pod makijaż to chyba się nie nada
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 14:08   #1394
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dzieki Asix.
Prosze powiedzcie mi jeszcze, czy te prixie to rzeczywiście całkowicie polskiej produkcji minerałki czy raczej sprowadza tu skądś p. Sylwia i po prostu ładuje w swoje pudełeczka?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:02   #1395
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Prosze powiedzcie mi jeszcze, czy te prixie to rzeczywiście całkowicie polskiej produkcji minerałki czy raczej sprowadza tu skądś p. Sylwia i po prostu ładuje w swoje pudełeczka?
Jeśli sprowadza to poszczególne składniki, ale tego nie wiem na pewno.
Natomiast skład, proporcje to owoc pracy P.Sylwi.

Co do wody termalnej po polecam Avene i La Roche-posay.
Stanowczo odradzam Iwostin, mi też atomizer odmówił posłuszeństwa gdzieś w połowie butli, szkoda pieniędzy .
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:31   #1396
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dzieki Asix.
Prosze powiedzcie mi jeszcze, czy te prixie to rzeczywiście całkowicie polskiej produkcji minerałki czy raczej sprowadza tu skądś p. Sylwia i po prostu ładuje w swoje pudełeczka?
Hmm, dziwne pytanie. Najlepiej zapytaj o to pania Sylwie.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 15:55   #1397
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
W sumie chyba na jedno wychodzi chociaż...


Jestem zadowolona z efektu nałożenia podkładu na mokro!
Mam lekkie uczucie ściągania, ale to może przez moją wodę termalną (mam końcówkę jakiejś tam nie znanej firmy)
Chyba kupię Avene.. dobry wybór? Ma bardzo dobre opinie na KWC..
ja tez mam/miałam avene
ja poprostu latem psikam nią twarzD:
super jest i nie ma terminu waznoci znaczy po 10 latach to nie wiem, ale ogólnie mozna długo uzywac

dzisiaj nałozyłam żółty korektor na powieki
faktycznie ładnie wyglądały powieki, ale zbiera mi się w załamaniu

tak apropo to tak jak kocham pixie to nieco bardziej wolę podkłady Lucy
ale z podkładów pixie nie zrezygnuję
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 17:48   #1398
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja też nie nakładam korektora na powieke bo właśnie zbiera się w załamaniu...ale pod oczka i pod rzęsy rewelacja
Co do wody ja mam avene 300ml kupiłam w aptece internetowej i odebrałam u mnie w mieście za 37,99 więc o wiele bardziej się opłaci niż mniejsza pojemność.Wczesniej miałam 150ml ale też okazyjnie kupione
nie potrzebuje małych flaszek bo wody i tak używam w domu.
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 17:51   #1399
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czyli woda Avene rządzi

A takie pytanie z rodzaju głupich:
przed nałożeniem podkładu na mokro primer nakładać na.. sucho ? Bo puder na wykończenie to chyba na sucho ?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 17:59   #1400
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Czyli woda Avene rządzi

A takie pytanie z rodzaju głupich:
przed nałożeniem podkładu na mokro primer nakładać na.. sucho ? Bo puder na wykończenie to chyba na sucho ?
tak avene rządzi

mi się wydaje, ze na sucho ale na 100% nie wiem
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:55   #1401
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dzieki Asix.
Prosze powiedzcie mi jeszcze, czy te prixie to rzeczywiście całkowicie polskiej produkcji minerałki czy raczej sprowadza tu skądś p. Sylwia i po prostu ładuje w swoje pudełeczka?
Z tego co ja wiem od p.Sylwi to składniki zamawia z CS i chyba TBR ,znalazła ostatnio dostawce z Japonii podobno świetna jakość skł.
Opakowania zamawia w twj samej firmie co Guerlain i inne,ja o jakość jestem spokojna
Jak masz jakies pytania to zapytaj p.Sylwie to bardzo sympatyczna osoba,podkłady kręci sama.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:58   #1402
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja się tak zastanawiam czy te korktory są mineralne?
minerały to zawyczaj proszek, który bardzo lubi podsuszac skórę,a ten kremowy korektor chyba nie będzie jej podsuszał?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:40   #1403
tosia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 34
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

[QUOTE=jagoda83;19073077]wiesz.. Pixie to całkiem nowa firma, dziewczyny dopiero testuja kolory i dobieraja pod siebie, mozna tez wysłać fotke do właścicielki przez allegro i dobierze probki jak kupisz, przegladaj watek czasem trafią sie zdjecia kolorow, poczytaj moze ktos cos pisał, ja czesto patrze na zdjecia dziewczyn w makijazach i jak wydaja mi sie podobne do mojej cery, to sprawdzam co mialy na sobie /np. w watku o makijazach/ mam nadzieje, ze dziewczyny nie maja mi tego za złe

Yhhm bardzo dziękuję za odp.
tosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:35   #1404
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mirelko, korektory są bezpieczne i naturalne, na KWC jest podany skład wydaje mi się, że Pani Sylwia dba o składniki, jezeli juz dodawała do nich cos co dalo konstencje kremowa, to są to jakieś dbajace o cere wyciągi... wpisz w google pojedyńcze składniki, poczytaj... ja się w to nie zagłebiałam, bo kolorki nie moje no i boje sie cere zapchać mazistą konsystencją bo mam dziwna cere... dlatego czekam... moze beda sypkie korektory, chociaz powiem wam ze sam podkład mi dosyc wyruwnuje kolor i nawet dolozony punktowo, swietnie sie sprawdza jako korektor
edit.....
Skład: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Alba, Ricinus Communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil,Limnanthes Alba Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Persea Gratissima Butter, Tocopheryl Acetate, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Melia Azadirachta
Seed Oil [+/- Titanium Dioxide, Chromium Oxide Greens, Lavandula Officinalis Flower Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492]

bardzo fajny skład pod oczy bym dała, bo to wrazliwe miejsce a tu są wspaniałe olejki i wyciagi z roślin ale na twarz nie mam odwagi, mnie te wszystkie masła shea, butter i niektore olejki mogły by zapchać, a szkoda. no i mam cere tlustą, wiec po takim korektorze chyba swieciłabym sie jak latarenka

Tosia, dzies tam kiedys były wzorniki kolorów... zaraz poszukam link ;-)
edit.......
o tu http://lipstickonthecup.blogspot.com...IE%20COSMETICS
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-13 o 11:53
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:42   #1405
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Mirelko, korektory są bezpieczne i naturalne, na KWC jest podany skład wydaje mi się, że Pani Sylwia dba o składniki, jezeli juz dodawała do nich cos co dalo konstencje kremowa, to są to jakieś dbajace o cere wyciągi... wpisz w google pojedyńcze składniki, poczytaj... ja się w to nie zagłebiałam, bo kolorki nie moje no i boje sie cere zapchać mazistą konsystencją bo mam dziwna cere... dlatego czekam... moze beda sypkie korektory, chociaz powiem wam ze sam podkład mi dosyc wyruwnuje kolor i nawet dolozony punktowo, swietnie sie sprawdza jako korektor

Tosia, dzies tam kiedys były wzorniki kolorów... zaraz poszukam link ;-)
edit.......
o tu http://lipstickonthecup.blogspot.com...IE%20COSMETICS
za leniwa jestem żeby sprawdzac cały skład
pewnie mają przyjazny skład tylko zastanawiam się czy one mineralne są
nawet jak nie to i tak będę uzywac, ale pytam z ciekawosci

co to za blog
pierwszy raz go wdzię

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-05-13 o 11:47
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:03   #1406
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja mam zwątpienie Pixiowe dziś nałożyłam Linen edm i o wiele mniej go widać na twarzy w sztucznym łazienkowym świetle nie podkreśla tak porów i suchych skórek jak Pixie... jakoś łatwiej mi się go nakłada bo jest jakby drobniejszy i mniej zbity.

Mam nadzieję, że to kwestia wprawy i może coś źle robie z Pixie, mam zły krem nawilżający albo za dużo nakładam.

Przy jasnych kolorach jak Tinkerbell1 jest ok ale przy Tinkerbell2, który kolorystycznie mi także pasuje, mam wrażenie, że mam na twarzy smugi, makijaż jest ciężki, nieestetyczny, podkreśla pory... może jednak poziom 2 jest za ciemny...

W każdym razie są dni gdzie wyglądam super a są takie gdzie po paru godzinach Pixie się waży a w miejscach, które mam bardziej wysuszone ściera się albo podkreśla skórki.

Muszę wypróbować jeszcze na mokro, akurat mam Avene

co do kiss of sun to póki co jest dla mnie jakoś nieprzydatny... jak go nałożę mam wrażenie, że mam za dużo wszystkiego na twarzy i wychodzi zbyt pudrowy efekt no i mnie nie matuje jakoś,przynajmniej ja nie zauważam różnicy.

Nadal jednak planuję zamówić biga i refilla cover i nadal waham się nad ocieniami;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:26   #1407
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zamówiłam dzisiaj 2 bigi
Podkład cover de luxe i puderek matt&smooth i ku memu zaskoczeniu jest promocja: przy zakupie 2 bigów Flat w prezencie
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:42   #1408
Dracaena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 211
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Zamówiłam dzisiaj 2 bigi
Zazdroszczę .
Ja im więcej testuję, tym mniej jestem przekonana. Sam podkład jak najbardziej mi odpowiada (EDM Intensive w ogóle do mnie nie przemawia, brzydko u mnie wygląda na twarzy, poza tym kolorystycznie Pixie lepiej wyglada), gorzej z kolorami. Najpierw - niby OK, Calista 0. A potem - nie, jednak nie pasuje. Wróciłam do tego, co pierwsze wypróbowałam, czyli Ailive 0 i jest chyba lepiej (za to Ailive 1 jest już dla mnie MEGA ciemne ). Ale już sama nie wiem . A jeszcze jak mam EDM w formule semi-matte wypróbować, to kręciołka dostanę.
Ech, ja chcę już mieć podkład, a nie tylko próbki . Im więcej kolorów tym gorzej widocznie .
Dracaena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:46   #1409
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mnie właśnie kusi ta promocja, Shaylee 2 od 3 dni testuję i kolor jest fajny, wtapia się bardzo ładnie i w ogóle, nie odcina się nic, formuła też wydaje się być ok, ale ciągle zastanawiam się czy to jest właśnie to TO, czy jeszcze szukać dalej...no i perspektywa wydania prawie 130zł na podkład i puder jest lekko przerażająca ze względu na chwilowy dołek finansowy:P
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:10   #1410
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja mam ostatnio ochotę na tego stojacego kabukiego
ale nie, jestem twarda, mam 3 kabusie i styknie
narazie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.