Czy czarny kolor włosów zasze postarza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 08:35   #1
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Unhappy

Czy czarny kolor włosów zasze postarza?


Mam w tej chwili ciemny brąz (ciepły odcień, raczej ciemny) - wyglądam fatalnie, bardzo nieświeżo... tak, jakby nie był odpowiedni dla mnie. Wcześniej miałam parę lat włosy w kolorze czarnym - kruczoczarne, długie i błyszczące. Mam z natury gładkie włosy, więc ten czarny był naprawdę fajny. Dobiegam 30-tki, urodziłam dziecko - postanowiłam trochę zmienić kolor by się "odmłodzić" (bo ile można w czarnym), no i nie jestem zadowolona. Teraz tak dumam i dumam ..... zrezygnowałam z czarnego, bo mi się znudził, myślałam, że postarza... ale w brązie jest mi jeszcze gorzej (blond również - ściągałam czarny pasemkami jasnymi, a po miesiącu pomalowałam na brąz, bo wyglądałam ohydnie). Jestem zimnym typem urody chociaż mam brązowo zielone - oczy. Jak uważacie, ten czarny zawsze postarza? (nie dodaję teraz zdjęć, bo nie mam w tej chwili takiej możliwości, nadrobię później) Mam taką straszną ochotę iść do sklepu po czarną farbę.....
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:27   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

zazwyczaj postarza ale jeśli jesteś chłodnym typem to czemu zrobiłaś sobie odcień ciepły??może powinnaś zrobić brąz w odcieniu chłodnym taki odcień to czekolada
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:40   #3
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Ja mam czarne wlosy i jakos mnie chyba nie postarza. Do tego mam bardzo jasna cere - wręcz porcelanowa i wyglada to wszystko super.

Mysl;e ze czarne wlosy postarzaja ale np. przy mocnej opaleniznie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:42   #4
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

A ja uważam, że postarzają KAŻDEGO.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 11:24   #5
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

A ja nie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 12:03   #6
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

dlaczego ciepły odcień? Kupiłam farbę w zimnym odcieniu - po prostu takie "cudo" wyszło. Pod światło wręcz rudawe (ale z brązami chyba już tak jest)
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 12:08   #7
blackberry900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

moim zdaniem to tylko mit . Miałam różne kolory włosów od blodu do rudego . Teraz aktualnie mam czarne włosy , wszyscy mówią że wyglądam młodziej .
blackberry900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 12:23   #8
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

pokazuje Wam zdjęcie z czarnymi, innego wyraźniejszego na tym komputerze nie znalazłam.Potem poszukam innego, wyraźniejszego, w świetle dziennym

http://www.imagic.pl/files/16625/100_4555aaaaa.JPG
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 14:54   #9
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

niektórym czerń pasuje innym nie.. ja kiedyś się przefarbowałam na czarny i przy mojej bladej cerze wyglądało to tragicznie..i mnie postarzało a wyglądałam jak chodzący "trup"...
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 14:59   #10
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
pokazuje Wam zdjęcie z czarnymi, innego wyraźniejszego na tym komputerze nie znalazłam.Potem poszukam innego, wyraźniejszego, w świetle dziennym

http://www.imagic.pl/files/16625/100_4555aaaaa.JPG

Śliczna z Ciebie dziewczyna i ładnie Ci w czarnym, acz wydaje mi się, że w chłodnym brązie, czy nawet beżu byłoby Ci równie ładnie (acz przyznaję się bez bicia, że w sprawach ciepły/chłodny kiepska jestem )
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 15:14   #11
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
A ja uważam, że postarzają KAŻDEGO.
Nieprawda! Moja teściowa ma ciemne piwne oczy i swój naturalny ciemny brąz który zaczął siwieć, więc ona farbowała się na czarny,ale nasłuchała się właśnie takich opinij i postanowiła się "odmłodzić" -przefarbowała się na blond (u dobrego fryzjera który naprawdę zrobił wszystko dobrze -dobrał odcień itp) ale teściowa wyglądała jak dmuchawiec,jakieś to takie niewyraźne było i "nie jej",też jest typem zimy-porcelanowa cera ,ciemne prawie czarne włosy i piwne oczy,o niebo lepiej,młodziej ,zdrowiej wyglądała z czarnymi włosami,pochodziła blondynką z miesiąc i wróciła do ciemnych włosów.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 15:32   #12
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Śliczna jesteś. I czarny, dla Ciebie tylko i wyłącznie czarny!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 15:39   #13
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
pokazuje Wam zdjęcie z czarnymi, innego wyraźniejszego na tym komputerze nie znalazłam.Potem poszukam innego, wyraźniejszego, w świetle dziennym

http://www.imagic.pl/files/16625/100_4555aaaaa.JPG
Ładnie ci w takich włosach,ja bym niczego nie zmieniała na twoim miejscu.Pasuje ci ta czerń i wcale ciebie nie postarza.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:15   #14
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Faktycznie pasuje Ci czerń tylko może nie kruczoczarna, ale hebanowa. Kruczoczarna wymaga mocnej stylizacji i mało komu pasuje. Naturalna czerń będzie super
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 19:11   #15
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

mam trochę ciemniejszą oprawę oczu niż na zdjęciu - brwi ciemniejsze, oczy ciemniejsze. Jakoś tak flesh mocno chlasnął W tej chwili mam brązowe (grom wie jaki odcień - na pewno z ciepłych) i wyglądam nijak, tak "nieświeżo" a z czarnymi było fresh Kupiłam rano farbę, chyba pofarbuję dzisiaj. Moja niepewność co do koloru wynika z prostej przyczyny - ściągnąć czarny kolor z włosów to masakra Gdyby nie to, już dawno spróbowałabym ponownie tego koloru. Po prostu "nie widzę" się w innym.
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:18   #16
sloneczko1987
Raczkowanie
 
Avatar sloneczko1987
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Czarny kolor nie tyle postarza, co wyostrza rysy twarzy. Dlatego tylko zimnym typom urody jest dobrze w czarnych włosach.

Tak tak... czarny na włosach uzaleznia Sama mam naturalnie bardzo ciemne włosy, w pomieszczeniach praktycznie czarne. Dawno temu rozjasniłam włosy do jasnego brązu i wróciłam do swojego koloru- wyszły oczywiści eczarne. W tym momencie farbuje włosy co ok. 4 miesiące- ciemnym brazem, który wychodzi jak czarny. Mam na tyle ciemne włosy, że nie widac odrostów, a farbuję włosy wtedy, gdy odcień farbowanych ostatnio włosów zaczyna nabierać ciepłych refleksów w słońcu( spłukuje się pozostawiając brzydki ciepły refleks- farbuję farbami zmywalnymi- castingiem). Tez najlepiej się czuję w czarnym i wtedy gdy miewam ciemno brazowe włosy źle sie czuje, tak jakby czegoś im brakowało.

Tobie jest super jako królewnie sniezce. Może to równiez kwestia tego, że osoby z czarnymi włosami sa bardziej wyrazisteod tych z brązowymi.

Przed pofarbowaniem na czarno wstrzymaj sie troszke i spróbuj z jakims chłodnym odcieniem brązu, powinno byc dobrze.
__________________
"To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości."
"Jedna kulturalna osoba to zbyt mało, aby podnieść poziom imprezy chamów, natomiast jeden cham zepsuje każdą kulturalną imprezę."
Bertrand Russell
sloneczko1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:52   #17
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

spróbuj zrobić sobie bardzo ciemny braz, taka hebanową czerń , nie smołę. I przyciemnij brwi- są niewyraźne. Ciemny kolor Ci pasuje.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:32   #18
Mariolena92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

czarne włosy postarzaja raczej tylko osoby bardzo mlode ale od 30 lat w gore juz ta granica sie raczej zaciera Co wiecej osoby starsze wygladaja tak naprawde mlodziej w ciemniejszych wlosach bo jasny blond u nich sprawia wrazenie siwych
Takie jest moje zdanie )
__________________

Mariolena92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 13:39   #19
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
spróbuj zrobić sobie bardzo ciemny braz, taka hebanową czerń , nie smołę. I przyciemnij brwi- są niewyraźne. Ciemny kolor Ci pasuje.
zgadzam się zrób sobie ciemny brąz, taki prawie czarny z pewnością pasują Ci ziemne włosy ale kolor który masz na zdjęciu wygląda (moim zdaniem) sztucznie, a ciemny braz powinien dać efekt naturalnej czerni
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 10:39   #20
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja mam czarne wlosy i jakos mnie chyba nie postarza. Do tego mam bardzo jasna cere - wręcz porcelanowa i wyglada to wszystko super.
U mnie jest podobnie jak u Immolation, jasna cera + czarne włosy wyglądają świetnie, wyraziście, jak tylko farba się spierze na brąz zaczynam wyglądać nijako.
Acha, nic a nic nie postarza.

Cytat:
Napisane przez andzia8001 Pokaż wiadomość
pokazuje Wam zdjęcie z czarnymi, innego wyraźniejszego na tym komputerze nie znalazłam.Potem poszukam innego, wyraźniejszego, w świetle dziennym

http://www.imagic.pl/files/16625/100_4555aaaaa.JPG
Ślicznie wyglądasz, tak jak dziewczyny powyżej uważam że świetnie Ci w czarnych włosach i nie powinnaś nic zmieniać

Cytat:
Napisane przez sloneczko1987 Pokaż wiadomość
Czarny kolor nie tyle postarza, co wyostrza rysy twarzy. Dlatego tylko zimnym typom urody jest dobrze w czarnych włosach. .
O, tego nie wiedziałam. Ale się dopytam: chodzi o farbowane włosy? Bo są chyba osoby o naturalnie czarnych włosach i ciepłym typie? Czy takie coś się nie zdarza, a te "czarne" włosy to tak naprawdę bardzo ciemny brąz?
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 21:18   #21
sloneczko1987
Raczkowanie
 
Avatar sloneczko1987
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 169
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość

O, tego nie wiedziałam. Ale się dopytam: chodzi o farbowane włosy? Bo są chyba osoby o naturalnie czarnych włosach i ciepłym typie? Czy takie coś się nie zdarza, a te "czarne" włosy to tak naprawdę bardzo ciemny brąz?
Tak, farbowane włoski Dlatego wszystkie kobiety, które nie mają ciemnych włosów naturalnie powinny uwazać na czarne farby.
Niestety nie ma takich cudów w naturze: zimne typy to lato (blond włosy) i zima (ciemne włosy). Zimę dzielimy na typ południowy i królewnę sniezkę. Królewna sniezka to jak wiemy jasna cera i blązowe lub czarne włosy. Typ południowy to latynosi, ale równiez cała rasa żółta, czerwona i czarna. Te typy sa zimne naturalnie. Ogólnie w całej populacji najwiekszy procent to ludzie o typie urody zima. Nie chcę wprowadzac w błąd, ale najprawdopodobniej coś około 80 %.

Oczywiście, że w naturze wystepują czarne włosy U nas to raczej żadkie zjawisko, bo jestesmy rasą białą
__________________
"To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości."
"Jedna kulturalna osoba to zbyt mało, aby podnieść poziom imprezy chamów, natomiast jeden cham zepsuje każdą kulturalną imprezę."
Bertrand Russell
sloneczko1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:18   #22
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

no to musztarda po obiedzie Znowu mam czarne włosy Paskudnie mi było w brązie. Może któraś z Was poleci mi farbę, która nie zmywa się w brąz a potem w rudy na czubku głowy Używałam zawsze Garniera, bo jest delikatna (teraz też), ale ona dość szybko się wymywa.
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 17:52   #23
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Palette wżera się we włosy i na pewno się nie wypłucze.

Dość powiedzieć, że gdy zafarbowałam czernią Palette, to po prawie roku wciąż miałam czarne włosy, a koleżanka, która farbowała czernią z Garniera, po ok. 3 miesiącach miała na głowie średni brąz .

Czarny postarza osoby o urodzie typu wiosna, jesień i czasem lato. Wystarczy spojrzeć na latynoski, arabki czy żydówki (zimy), które wyglądają pięknie w takim kolorze włosów.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 20:19   #24
andzia8001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ... zza biurka ....
Wiadomości: 57
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Coś w tym farbowaniu Palette jest - gdy wcześniej chciałam ściągnąć czarny kolor, w jakim salonie bym nie pytała, każda fryzjerka na wstępie pytała czy przypadkiem nie robię Palette Trochę się boję tej farby (strasznie mocna, więc i włosy dostaną ostro po dup... ), ale chyba zaryzykuję. Z tym wypłukiwaniem koloru to chyba też kwestia samego włosa - jedne trzymają barwnik bardzo dobrze, inne słabiej (moje chyba słabiej, bo jakiej bym nie próbowała - po jakimś czasie mam rudy czubek
andzia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 11:14   #25
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

sloneczko1987: dziękuję bardzo za wyjaśnienia

A co do czarnych farb to dawno Palette nie używałam, ale chyba rzeczywiście trzymała się najlepiej ze wszystkich farb, czy to drogeryjnych czy też fryzjerskich. U mnie też wszystko się wymywa na rudobrązowy. Ale to zależy od włosów. Moja koleżanka farbuje na czarno chyba Safirą Welli i u niej nigdy nie widziałam żeby się kolor spłukiwał na brąz, już prędzej było widać odrosty.
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:09   #26
gallatea82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Wink Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Ja farbuje swoje wlosy w domum, regularnie - co miesiac od 10 lat na czarno, I tez uzywam Shwartzkopf(Palette)jest za******....uwielbiam ja...Daje piekny blysk i miekkosc.


Dlugo sie trzyma i nigdy nie zmywa, musze tylko co miesiac poprawiac odrosty.
Ja mam brazowe oczy , jasna cere i naturalnie mysi braz ,ktorego nie nawidze. Jestem typem lata. Kocham czarny, probowalam rozne kolory (bladu nie nawidze, w rudym miedzianym juz mi bylo lepiej i czekolada ladnie wyglada)

Wiem ze nigdy nie przestane farbowac na szarno.....

Edytowane przez gallatea82
Czas edycji: 2010-08-18 o 11:14
gallatea82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:43   #27
Georgie
Zadomowienie
 
Avatar Georgie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 104
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Palette jest najgorszą farbą, jeżeli chodzi o wżeranie się we włosy- bo inaczej tego nazwać nie można. Po niej włosy są suche, sianowate i bez połysku. Wiem, bo moja koleżanka używa, ale ona sobie chwali, bo nie schodzi kolor, a że ona w ogóle nie zna się na włosach tzn. kondycji itd. to farbuje dalej. Ale na prawdę przedtem miała śliczne, gładkie, połyskujące rude włosy, a teraz czarne siano. Nie polecam.

Sama mam na głowie czarny kolor, co prawda odrosty, ale farbuję teraz włosy na jakiś brąz i mam nadzieję, że się jakoś dostosują, bo czarny jest sprany, a farbowałam farbą Garniera przez jakieś 6 miesięcy i polecam- przynajmniej lepsza niż palette. A sprana jest dlatego, że używam szamponu H&S przeciwłupieżowego, żeby właśnie kolor się sprał
__________________
I desire the things which will destroy me in the end.

Georgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 14:51   #28
gallatea82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

To ze sie wzera, to sie z tym zgadzam, ale jak wyzej powiedzialam ze farbuje co miesiac przez 10 lat(mowie prawde) i w zyciu nie mialam rozdwojonej koncowki. Nie wiem moze zalezy tu od wlosow. Bo moje sa grobe i lsniace.

Zalaczylam zdjecia.

Moje wlosy sa miekkie, i lsniace. moze Pallette reaguje inaczej na rozne glowy. U mnie dziala cuda, a pozatym jezeli byla by taka nie dobra i nie bezpieczna powinnam byc lysa po uzywaniu jej 10 lat.....
gallatea82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:20   #29
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Jeszcze odnośnie Palette: z tego co pamiętam, i co mnie strasznie frustruje, najładniejsze włosy miałam wtedy kiedy właśnie czarną Palette farbowałam i nie zwracałam uwagi na pielęgnację.

edit: Gallatea, piękne zdjęcia
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2010-08-20 o 08:24
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 10:06   #30
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Czy czarny kolor włosów zasze postarza?

Czarny nie zawsze postarza, zalezy od typu urody. Moja mama na przyklad w blond/jasny braz wygladalaby o 10 lat starzej, natomiast w czerni / ciemnyym brazie wyglada swiezo i mlodziej To samo moja bratowa, sliczne, ciemne wlosy miala ale nie - musiala zrobic blond pasemka, potem balejaz, teraz cala jest blondynka.. mimo swego wieku (30-32 nie pamietam) wyglada na 45.
Ja jak zrobilam sobie czern dodawali mi 5 lat, wiec tak jak mowie - roznie to bywa. Ty swietnie wygladasz w czerni. Na zdjeciu, ktore zamiescilas w zyciu nie dalabym Ci 30! 24-5 moze w kazdym razie ten kolor Ciebie nie postarza.
Jak widac - gallatea rowniez swietnie sie ma w tym kolorze ;] i wcale nie wyglada staro.

Co do Palette - mialam robiona czern ta farba i po 3 miesiacach niefarbowania mialam sredni braz na glowie. (ale warto zauwazyc, ze mialam wtedy ladne wloski, teraz rozjasniane kilkakrotnie wiec pewnie by farba wniknela juz na amen..)
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.