kosmetyki Bourjois - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 17:07   #1411
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

Też mam ochotę na 16, z fotki Frantic podoba mi sie jeszcze 35, ale posiadam juz 18 i nie wiem czy nie sa zbyt podobne
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 17:28   #1412
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Bardzo ladna i ciekawa kolekcja Ciekawa pod tym wzgledem,ze posiadasz i intensywne,chlodne roze (jak 17 i 34),beze i ten cieply rozyk (czyli 16).Mnie interesuja raczej tylko chlodne I wlasnie 54 jest nastepnym,jaki chcialbym miec
No tak, wszystko zależy od makijażu jaki w danym dniu wykonuję. Z róży pasują mi chłodne odcienie i delikatnie ciepłe. Zdecydowanie odpadają pomarańcze.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
tak, 16 daje bardziej satynowy efekt, a 35 ma złoto-różowe drobinki, chodziło mi o sam odcień - że jest to róż, ale niezbyt intensywny 16 spodobał mi bardziej niż 33 bo jest chłodniejszy.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też mam ochotę na 16, z fotki Frantic podoba mi sie jeszcze 35, ale posiadam juz 18 i nie wiem czy nie sa zbyt podobne
16 jest naprawdę boska i wydaje mi się że mocno uniwersalna, tzn. będzie pasować znacznej większości typów chłodnych i ciepłych.
A co do 18 to jest ona bardzo podobna do 35, kupiłam ją właśnie ze względu na to podobieństwo, bo 35 również wielbię. Różnica jest naprawdę subtelna, ale jest, więc musiałam mieć je oba.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:53   #1413
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mam róż nr 16 - to mój najnowszy róż Bourjois i chyba mój ulubiony. Kolorek jest boski. Wiem że stwierdzenie "boski" to kwestia gustu, ale takie właśnie jest moje zdanie na jego temat. I według mnie to nie jest brzoswinia - mam wrażenie że wiele osób myli ciepły róż z brzoskwinią, a to według mnie nieporozumienie. 16 to ciepły róż, ale nie przesadnie ciepły, ot taki bardzo naturalny.
Hmm cieżko opisywać kolory... Zaraz wkleję fotkę wszystkich moich róży, może porównanie z innym coś pomoże.

EDIT: No to wklejam fotki. Na drugim zdjęciu roztarłam róże na ręce - chyba lepiej oddaje to kolor niż w opakowaniu.
Ale piękne te róże Niestety u mnie w mieście nie widziłam nigdzie kosmetyków Bourjois Były w jednej drogerii ale już ją niestety zamknęli
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...


Edytowane przez nowka1
Czas edycji: 2008-07-23 o 18:55 Powód: literowka
nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:42   #1414
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: kosmetyki Bourjois

Iceflower i Moren wielkie dzięki za pomoc Z zakupu już zrezygnowałam Jutro idę do galerii oblukać aktualne opakowania
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:51   #1415
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: kosmetyki Bourjois

dzięki, w takim razie nie zawracam sobie głowy 35-tką
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:55   #1416
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny bardzo Was prosze o pomoc! Przejrzalam caly watek nt. rozy ale nadal mam straszny metlik. Poszukuje rozu w kolorze brzoskwiniowym, takim jak nr 36. ale niestety nigdzie nie moge go dostac. Stad moje pytanie: ktory z ogolnodostepnych bedzie do niego bardziej podobny: 16 czy 33?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:00   #1417
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo Was prosze o pomoc! Przejrzalam caly watek nt. rozy ale nadal mam straszny metlik. Poszukuje rozu w kolorze brzoskwiniowym, takim jak nr 36. ale niestety nigdzie nie moge go dostac. Stad moje pytanie: ktory z ogolnodostepnych bedzie do niego bardziej podobny: 16 czy 33?
Nie wiem,jaki jest ten 36,ale 33 z brzoskwinia nie ma nic wspolnego To jest chlodny roz ze zlota posiwata.Otworzylam sobie wlansnie aukcje na alegro i widze,ze 16 znacznie bardziej brzoskwinkowata.Mozesz sobie poogladac zdjecia na all,bo tam mozna sobie porownac rzone kolorki
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 13:07   #1418
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Zdjęciami nie ma co sie sugerować. "Obmacałam" 16 i 33 w Rossmanie niedawno i 16 to nie jest brzoskwinia To stonowany satynowy róż, a 33 to ciepławy, ciemny róż (w porownaniu do chłodnego 36 czy 16)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 16:59   #1419
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: kosmetyki Bourjois

A ja srednio lubie Burzuja.....
Mialam ich cien pojedynczy, okragly taki fioletowy, wlasciwie czarny. Byl ok, ale bez rewelacji. Trwalosc srednia, kolor dawal bladawy itd. Ogolnie cienie Burzuja to mini porazka. Wygladaja fajnie, ale na tym ich fajnosc sie konczy. Pojedyncze cienie sa OGROMNE, nie wiem, ile tego trzeba uzywac zeby zuzyc, przypuszczam ze kamienieja po jakims czasie i ida w kubel. Za to np potrojne cienie sa malutkie. Co to za sens, miec potrojny cien w tak malej ilosci, a pojedynczy ogromniasty? Na dodatek aplikator nastrecza trudnosci - gdzie go wlasciwie wlozyc w tych jedynkach? tak lata sobie po opakowaniu. bleh

Ich kredka do brwii takze jest mocno srednia, twarda, kiepsko sie naklada, jedynie przydatny jest grzebyczek na zakretce. Mam tez szminke i jest ok, fajnie nawilza usta. Kiedys mialam dwa czy trzy cienie w sloiczku Suives Mon Regard czy jakos tak - bardzo sobie chwale, chyba jedyny produkt tej firmy, ktory moge pochwalic w 100%. Za to ich tusz do rzes Talon Aiguiles.... O MAMMA MIA kompletna kleska..... never again itd. Nawet dodalam o nim baardzo negatywna opinie na KWC. I juz troche bym sie juz z nim przeprosila, bo troche lepiej juz sie nim maluje, ale... jest kompletnie nietrwaly i rozplyw sie przy najmniejszej lezce, a co najwazniejsze SMIERDZI potrownie !!!!

Czasem jak jestem w sklepie to stoisko burzuja przykuje moja uwage, ale szybko zdaje sobie sprawe, ze obok jest stoisko L'Oreal z wcale nie wyzszymi cenami i lepsza jakoscia.
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:19   #1420
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

Moren I Hosenka - dzieki wielkie za odpowiedzi. Ja juz przejrzalam allegro i kolory, potem pojechalam do Marrionnaud i to prawda, ze niestety zdjecia sobie, a rzeczywisty kolor sobie. Namazialam sobie na rece 10 kolorow i jak przyjechalam do domu i na spokojknie przyjrzalam sie im, to nie bylam w stanie przypomniec sobie numeru tego, ktory mi sie najbardziej spodobal:P Wiem napewno, ze mazialam nr 10 - ktory wygladal jak ciemna brzoskwinia/pomarancz, ale na dloni byl miedziany, nr 15-delikatny roz i chyba wlasnie 16 albo 33 i ktorys z nich napewno przypadl mi do gustu, bo choc zaden z nich nie jest klasyczna brzoskwinia, to jeden z nich mienil sie u mnie na rozowo-brzoskwiniowy kolorek. Jutro kupie i obfoce to moze sie komus te moje wypociny przydadza. Dzieki jeszcze raz!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2008-07-24 o 21:13 Powód: dopiska
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 22:08   #1421
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
A ja srednio lubie Burzuja.....
Mialam ich cien pojedynczy, okragly taki fioletowy, wlasciwie czarny. Byl ok, ale bez rewelacji. Trwalosc srednia, kolor dawal bladawy itd. Ogolnie cienie Burzuja to mini porazka. Wygladaja fajnie, ale na tym ich fajnosc sie konczy. Pojedyncze cienie sa OGROMNE, nie wiem, ile tego trzeba uzywac zeby zuzyc, przypuszczam ze kamienieja po jakims czasie i ida w kubel. Za to np potrojne cienie sa malutkie. Co to za sens, miec potrojny cien w tak malej ilosci, a pojedynczy ogromniasty? Na dodatek aplikator nastrecza trudnosci - gdzie go wlasciwie wlozyc w tych jedynkach? tak lata sobie po opakowaniu. bleh

Ich kredka do brwii takze jest mocno srednia, twarda, kiepsko sie naklada, jedynie przydatny jest grzebyczek na zakretce. Mam tez szminke i jest ok, fajnie nawilza usta. Kiedys mialam dwa czy trzy cienie w sloiczku Suives Mon Regard czy jakos tak - bardzo sobie chwale, chyba jedyny produkt tej firmy, ktory moge pochwalic w 100%. Za to ich tusz do rzes Talon Aiguiles.... O MAMMA MIA kompletna kleska..... never again itd. Nawet dodalam o nim baardzo negatywna opinie na KWC. I juz troche bym sie juz z nim przeprosila, bo troche lepiej juz sie nim maluje, ale... jest kompletnie nietrwaly i rozplyw sie przy najmniejszej lezce, a co najwazniejsze SMIERDZI potrownie !!!!

Czasem jak jestem w sklepie to stoisko burzuja przykuje moja uwage, ale szybko zdaje sobie sprawe, ze obok jest stoisko L'Oreal z wcale nie wyzszymi cenami i lepsza jakoscia.
Ja sie musze z Toba niezgodzic,ale wiadomo-co kto lubi Dla mnie ich cienie sa naprawde super,tylko jak dotad wlasnie SMR (jednyne,ktore uwazasz za dobre) lekko mnie rozczarowaly (roznie mi sie trzymaja na oku,raz lepiej,raz gorzej,a do tego mnie uczulily).
Cienie kamienieją,bo sa to cienie wypiekane.Troszeczke inaczej sie ich uzywa Mam ten cien,o ktorym piszesz i faktycznie musialam sie troche podszkolic w jego uzywaniu (ta czern z fioletowym polyskiem).
Jesli chodzi o pacynki,to nie wiem,nie uzywam.Zazwyczaj te dolaczane do cieni sa badziewne,albo ich glowna cecha jest tworzyc ladna calosc z reszta,a niekoniecznie byc funkcjonalne.
Co do Loreal'a,to ja mam o nim taka opinie,jak Ty o Bourjois.Niby taka dobra firma,a cienie ma tragiczne.
Ale wiadomo,kazdemu pasuje co innego

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Moren I Hosenka - dzieki wielkie za odpowiedzi. Ja juz przejrzalam allegro i kolory, potem pojechalam do Marrionnaud i to prawda, ze niestety zdjecia sobie, a rzeczywisty kolor sobie. Namazialam sobie na rece 10 kolorow i jak przyjechalam do domu i na spokojknie przyjrzalam sie im, to nie bylam w stanie przypomniec sobie numeru tego, ktory mi sie najbardziej spodobal:P Wiem napewno, ze mazialam nr 10 - ktory wygladal jak ciemna brzoskwinia/pomarancz, ale na dloni byl miedziany, nr 15-delikatny roz i chyba wlasnie 16 albo 33 i ktorys z nich napewno przypadl mi do gustu, bo choc zaden z nich nie jest klasyczna brzoskwinia, to jeden z nich mienil sie u mnie na rozowo-brzoskwiniowy kolorek. Jutro kupie i obfoce to moze sie komus te moje wypociny przydadza. Dzieki jeszcze raz!
To jest chyba jedyny,najlepszy wybor Zdjecia zawsze przeklamuja Szczegolnie,jak fotografowi nie zalezy na dobrym oddaniu kolorkow Szczegolnie dla mnie te wszystkie brazy i brzoskwinie sa strasznie podobne Ja nie mam tego problemu,bo biore co chlodne i mocno rozowe
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 23:32   #1422
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że najlepsze są w drogeriach Sephora. Zobacz na Floriańskiej.
Nie, tam juz nie ma stoiska Bourjois - najblizsze w GC albo w Galerii Krakowskiej (Sephora i Rossman).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:31   #1423
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Zapomnialam wczoraj napisac,ze troche wtopilam Kupilam 2 blyszczyki do komorki,a wczoraj nowy telefon.I nie ma przy nim mozliwosci,zeby cos zawiesic Pojda,jako breloczki
Do tego wczoraj odebralam tester cienia SMR nr 08.Sprawdze dzieki temu,czy wszystkie te cienie mnie uczulaja,czy nie.W razie czego,to stracilam tylko 8 zl
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:38   #1424
pysiek1987
Przyczajenie
 
Avatar pysiek1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: kosmetyki Bourjois

ja uzywam juz od kilku lat cieni do powiek BOURJOIS i sa fantastyczne. najbardziej lubie EFFET LUMIERE - szare trio. cudeńko
pysiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:46   #1425
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

witajcie pare dni temu radzilam sie Was w sprawie rozu i dzis juz wiem, ze ten kolor o ktorym mowilam to nr 16 - taki rozowo-brzoskwiniowy na mojej cerze. Jednak niestety nie kupilam go do dzis, bo ktos mi go podstepnie wykupil Czekam teraz na dostawe. Ale za to dostalam dzis w prezencie kupon rabatowy od douglasa i chcialabym kupic sobie podklad. Czy mozecie mi w tej kwestii podpowiedziec? Zastanawiam sie miedzy 10HSE i MATTlovely. Mam cere mieszana, ze sklonnoscia do wysuszania. Na temat tego pierwszego naczytalam sie naprawde przeroznych opinii, ale kusi mnie jego naturalny efekt i fakt, ze jest podobno bardzo lekki. Doradzicie cos?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 09:00   #1426
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mam oba podkłady o których piszesz, najbardziej jestem zadwolona z10 HSE. Mam cere tlustą a podkładzik u mnie utrzymuje sie caly dzień na skórze, delikatnie kryje i jest leciutki, taki idealny na lato. Matt Lovely też bardzo lubie, jak dla mnie jest to taki typowy matujący podkład, używam go raczej zimą. Jeśli miałabym polecić Ci jeden to chyba nie potrafilabym wybrać bo każdy z nich ma inna zadanie.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:09   #1427
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

Anetak dzieki bardzo za odpowiedz. Bylam wczoraj w douglasie i pani dala mi probke podkladu HSE w plastikowym pudeleczku, dzisiaj sobie testuje, chociaz pani byla tak hojna, ze napewno ta probka starczy mi na kilka razy. Moje pierwsze wrazenia: bardzo naturalny efekt, buzia wyglada promiennie i zdrowo. Jest goraco i troszke sie juz swiece, ale przy takim upale to chyba nic dziwnego. Na policzkach mam kilka malych niespodzianek i ten podklad nie kryje ich dobrze, to jedyny maly mankament tego podkladu, ale producent krycia przeciez nie obiecywal. Podoba mi sie bardzo jego ultra lekka formula, jest, a jakby go nie bylo. Do tej pory uzywalam zwykle ciezszych podkladow. Ten powinien byc idealny na lato, wiosne i jesien-po powrocie z urlopu. Martwi mnie tylko ten alkohol w skladzie, boje sie, ze po dluzszym uzywaniu wysuszy mi skore...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 17:05   #1428
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: kosmetyki Bourjois

Hej
Chciałabym sobie kupić przez allegro róż (http://www.allegro.pl/item398231666_...ow_f_vat_.html) z tej aukcji. Ktoś już kupował od tej osoby ?

Niestety nie wiem jaki wybrać odcień Mam bardzo jasną cerę i jasne brązowe włosy. Chciałabym jakoś ożywić twarz. Co myślicie o kolorze 15 lub 16 ? Czy raczej coś z brązu np 3 ?

Pomóżcie
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 17:18   #1429
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: kosmetyki Bourjois

ja mam pytanie...moze któras z was dziewczyny uzywała lovely base?...to baza korygująca zaczerwienienia...jak ona sie spisuje?mam zamiar ja kupić...bo dosyc mam juz innych korektorów na naczynka.
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com

Edytowane przez Mo_niczka
Czas edycji: 2008-07-30 o 17:18 Powód: literówka
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 20:07   #1430
hepta_2
Raczkowanie
 
Avatar hepta_2
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Hej
Chciałabym sobie kupić przez allegro róż (http://www.allegro.pl/item398231666_...ow_f_vat_.html) z tej aukcji. Ktoś już kupował od tej osoby ?

Niestety nie wiem jaki wybrać odcień Mam bardzo jasną cerę i jasne brązowe włosy. Chciałabym jakoś ożywić twarz. Co myślicie o kolorze 15 lub 16 ? Czy raczej coś z brązu np 3 ?

Pomóżcie
O podbijam pytanie też miałam zamiar kupić róż u tej osoby ale nigdy ich jeszcze nie używałam i nie wiem jak sprawdzić czy są oryginalne; ktoś wie ?? Ja myślałam o nr 16 ale nie wiem czy nie będzie zbyt jaskrawy..
hepta_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:17   #1431
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez hepta_2 Pokaż wiadomość
O podbijam pytanie też miałam zamiar kupić róż u tej osoby ale nigdy ich jeszcze nie używałam i nie wiem jak sprawdzić czy są oryginalne; ktoś wie ?? Ja myślałam o nr 16 ale nie wiem czy nie będzie zbyt jaskrawy..
Z tego co pamiętam ja kupowałam u niej róże właśnie, nie rózniły sie niczym od oryginałów kupowanych w sklepie, więc chyba były oryginalne
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:24   #1432
hepta_2
Raczkowanie
 
Avatar hepta_2
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam ja kupowałam u niej róże właśnie, nie rózniły sie niczym od oryginałów kupowanych w sklepie, więc chyba były oryginalne
Dzięki za odpowiedź w takim razie się skusze na tą 16
hepta_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:57   #1433
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja też kupowałam u nich róż i jestem bardzo zadowolona, szybka przesyłka, miły kontakt i różyk bardzo fajny
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 21:00   #1434
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Mo_niczka Pokaż wiadomość
ja mam pytanie...moze któras z was dziewczyny uzywała lovely base?...to baza korygująca zaczerwienienia...jak ona sie spisuje?mam zamiar ja kupić...bo dosyc mam juz innych korektorów na naczynka.
Niestety Bourjois wycofała tę bazę. W perfumeriach zostały resztki i bardzo ciężko ją upolować.
Dobra na rumieńce, podrażnienia, średnia na pojedyncze naczynka.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 22:00   #1435
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Hej
Chciałabym sobie kupić przez allegro róż (http://www.allegro.pl/item398231666_...ow_f_vat_.html) z tej aukcji. Ktoś już kupował od tej osoby ?

Niestety nie wiem jaki wybrać odcień Mam bardzo jasną cerę i jasne brązowe włosy. Chciałabym jakoś ożywić twarz. Co myślicie o kolorze 15 lub 16 ? Czy raczej coś z brązu np 3 ?

Pomóżcie
Kupiłam u tej Pani wszystkie moje róże Bourjois za wyjątkiem jednego. Naprawdę profesjonalne podejście do klienta - wysyłka zawsze na drugi dzień od wpłaty, a jak mi raz zaginęła paczka, to od razu wysłała mi Pani drugą, kontakt na gg również bez zarzutów. Aha i róże zawsze przychodziły świeżutkie.
Co do koloru różu - sama musisz wiedzieć, w jakim najlepiej się czujesz. Trudno cokolwiek doradzić, jak nawet nie wiemy jak wyglądasz - opis, że masz jasną skórę niewiele pomaga.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 10:47   #1436
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Hej
Chciałabym sobie kupić przez allegro róż (http://www.allegro.pl/item398231666_...ow_f_vat_.html) z tej aukcji. Ktoś już kupował od tej osoby ?

Niestety nie wiem jaki wybrać odcień Mam bardzo jasną cerę i jasne brązowe włosy. Chciałabym jakoś ożywić twarz. Co myślicie o kolorze 15 lub 16 ? Czy raczej coś z brązu np 3 ?

Pomóżcie
Cytat:
Napisane przez hepta_2 Pokaż wiadomość
O podbijam pytanie też miałam zamiar kupić róż u tej osoby ale nigdy ich jeszcze nie używałam i nie wiem jak sprawdzić czy są oryginalne; ktoś wie ?? Ja myślałam o nr 16 ale nie wiem czy nie będzie zbyt jaskrawy..
Ja rowniez polecam sprzedawce.Kupilam u tej Pani 2 roze,tusz do rzes Masterpiece Max
i podklad Max Factor.Wszystko swiezutkie (roze jeszcze mieciutki) i jak najbardziej w porzadku.Transakcja-bez problemu
A co do koloru,to mi sie wydaje,ze do tego najlepsze sa rozowe roze,wiec najlepiej,jakbys znalazla dla siebie jakis cieply odcien rozu

Cytat:
Napisane przez Mo_niczka Pokaż wiadomość
ja mam pytanie...moze któras z was dziewczyny uzywała lovely base?...to baza korygująca zaczerwienienia...jak ona sie spisuje?mam zamiar ja kupić...bo dosyc mam juz innych korektorów na naczynka.
Ja ja posiadam,zakupilam niedawno i tylko raz uzylam.Jako baza,to tak srenio,w celu skorygowania naczynek powinna byc ok Kupilam ja na szybciocha,bo widzialam,ze prawie nigdzie jej nie ma,wiec jak trafilam,to nie myslalam nad kupnem dlugo Ale na razie nie wiem,czy warto,1 test,to zdecydowanie za malo...
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 11:01   #1437
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: kosmetyki Bourjois

ma może któraś z Was róż nr 35? nie spotkałam go jeszcze na żywo, a na zdjęciach kolor wydaje mi się bardzo ciekawy tylko własnie, co to konkretnie za kolor?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 11:50   #1438
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cmoksia: O Lune D'Or sporo było i sporo zdjęć. Zdania podzielone co do koloru: dla mnei i dla kilku wizażanek jest to jasny róż ze złoto-różowymi drobinkami, a dla kilku innych to brzoskwinia. Zapewne zalezy od odcienia skóry. Daje transparentny efekt - koloru mało widać, widać głównie drobinki.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 23:59   #1439
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mam pytanie co do podkładu Matt Lovely. Mam cerę mieszaną która teoretycznie jest nieco tłusta, ale również często się bardzo wysusza. Czy ten podkład będzie w porządku dla młodej, mieszanej cery? Szukam czegoś lekkiego, co nie wytworzy efektu maski, a wyrówna koloryt skóry (przebarwienia itp.). Chodzi mi o naturalność
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 07:36   #1440
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do podkładu Matt Lovely. Mam cerę mieszaną która teoretycznie jest nieco tłusta, ale również często się bardzo wysusza. Czy ten podkład będzie w porządku dla młodej, mieszanej cery? Szukam czegoś lekkiego, co nie wytworzy efektu maski, a wyrówna koloryt skóry (przebarwienia itp.). Chodzi mi o naturalność
Wydaje mi się że ten podkład bedzie w sam raz dla Ciebie, ja mam podobną cere do Twojej, ja jestem bardzo zadowolona.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.