sposoby na uwiedzenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 13:18   #1
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641

sposoby na uwiedzenie


Hej.
Jakie sa wasze sposoby na uwiedzenie faceta? Jakie sztuczki stosujecie?
A co waszym zdaniem jest odpychajace?
Potrzebuję paru odpowiedzi do zrozumienia 'istoty' flirtu i gustu facetow.
Wiem, ze jest tyle opinii ile ludzi na swiecie, dlatego pytam was, a nie czytam w gazecie.
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:26   #2
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: sposoby na uwiedzenie

polecam wątek t "wypowiedz sie na ten temat" czy jakos tak
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:27   #3
cytryna21
Raczkowanie
 
Avatar cytryna21
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: sposoby na uwiedzenie

to zaleźy czy chcesz faceta wyrwać na jedną noc, czy rozkochać go w sobie?
cytryna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:35   #4
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Na jedna noc to napewno nie, to chyba zbyt proste :P
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 13:41   #5
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: sposoby na uwiedzenie

w wymienionym przeze mnie wątku jest mowa o ocarowaniu nie jest długi wiec zachecam do przyłączenia sie tam
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 14:09   #6
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: sposoby na uwiedzenie

ok, dzieki Sorry za zamet
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 14:56   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Hej.
Jakie sa wasze sposoby na uwiedzenie faceta? Jakie sztuczki stosujecie?
A co waszym zdaniem jest odpychajace?
Potrzebuję paru odpowiedzi do zrozumienia 'istoty' flirtu i gustu facetow.
Wiem, ze jest tyle opinii ile ludzi na swiecie, dlatego pytam was, a nie czytam w gazecie.
Istota gustu facetow - nie ma czegos takiego jak gust facetow, jest mnostwo gustow i guscikow... na rozne osoby dzialaja rozne rzeczy. Przepraszam, jesli zbytnio nie pomoglem, ale nie wydaje mi sie to takie proste i zunifikowane...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 19:59   #8
Kwas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stąd
Wiadomości: 157
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Biust, tylek,nogi,usmiech,osobow osc Pokaz mu cos z tego co masz najlepszego(tylko nie calkiem a osobowosc na koncu by go dobic :P ) i juz jest twoj.Faceci to wzrokowcy.A jakbys jeszcze w jakims sexi ciuszkach zmyslowo tanczyla to koles bedzie sie slinil
__________________
...


Kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 20:45   #9
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: sposoby na uwiedzenie

zeby rozkochac to i uroda nie wystarczy. Chemia musi zadzialac
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 09:10   #10
Eliza**
Raczkowanie
 
Avatar Eliza**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 128
Dot.: sposoby na uwiedzenie

tajemniczość.... z własnego doświadczenia wiem że mężczyzn to kręci... niski, ciepły głos - bardziej działa niż piskliwy szczebiot... poza tym kobieta nie powinna się narzucać - a raczej grac lekko niedostępną. Okazywać zainteresowanie , a potem udawać że jej na Nim nie zależy, czyli w myśl zasady ,,Pozwlaj sie zbliżyć, by za chwilę zniknąć" - osobiscie testowane - skuteczność 100%
Eliza** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 09:56   #11
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: sposoby na uwiedzenie

ja też to potwierdzamteraz flirtuje z jednym chłopakiem...jeju jak on mnie kręci ja go chyba też...ale udaję taką jakby niedostępną...
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 10:40   #12
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Cytat:
Napisane przez Eliza** Pokaż wiadomość
w myśl zasady ,,Pozwlaj sie zbliżyć, by za chwilę zniknąć" - osobiscie testowane - skuteczność 100%
podoba mi się ta zasada
od siebie moge dodać- rozmowę wzrokiem
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:39   #13
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 242
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Cytat:
Napisane przez kate6o Pokaż wiadomość
od siebie moge dodać- rozmowę wzrokiem
o tak kontakt wzrokowy jest bardzo ważny ja zawsze stosuje rozmowe wzrokiem...
monk111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 21:25   #14
Hannnka
Raczkowanie
 
Avatar Hannnka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 143
Dot.: sposoby na uwiedzenie

hej, podajcie jakieś przykłady tego ,,Pozwlaj sie zbliżyć, by za chwilę zniknąć" bo nie za bardzo kumam o co B...a od siebie: ja czasami gdy patrze mu w oczy lekko przygryzam/oblizuje wargi...
__________________
...I Kissed A Boy And I Liked It!...
...I Kissed A Boy Just To Try Its!...
Hannnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:57   #15
Eliza**
Raczkowanie
 
Avatar Eliza**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 128
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Cytat:
Napisane przez Hannnka Pokaż wiadomość
hej, podajcie jakieś przykłady tego ,,Pozwlaj sie zbliżyć, by za chwilę zniknąć" bo nie za bardzo kumam o co B...a od siebie: ja czasami gdy patrze mu w oczy lekko przygryzam/oblizuje wargi...


Chodzi tu o tu że np. często widujesz się z tym męzczyzną, lu pojawiasz się w zasięgu jego wzroku, patrzysz wymownie lub prowadzisz elokwentne dyskusje ( w zależnosci od stopnia waszej zażyłosci) i gdy jemu wydaje się że już wpadłaś w jego sidła - że wzbudził w tobie olbrzymie zainteresowanie ty nagle się odsuwasz- unikasz jego wzroku, tudziez nie odpowiadasz na jego wymowne gesty, nie pojawiasz się w miejscach, w których zawsze cie spotykał -a w rozmowach jesteś zdystansowana........i pogon za króliczkiem rozpoczyna się na nowo, a to jest to co oni lubia najbardziej
Eliza** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:05   #16
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Cytat:
Napisane przez Eliza** Pokaż wiadomość
tajemniczość.... z własnego doświadczenia wiem że mężczyzn to kręci... niski, ciepły głos - bardziej działa niż piskliwy szczebiot... poza tym kobieta nie powinna się narzucać - a raczej grac lekko niedostępną. Okazywać zainteresowanie , a potem udawać że jej na Nim nie zależy, czyli w myśl zasady ,,Pozwlaj sie zbliżyć, by za chwilę zniknąć" - osobiscie testowane - skuteczność 100%
oJ TAK , TAK zgadzam się, tak oczarowałam a później rozkochałam w sobie faceta, który jest od miesiąca moim mężem
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:49   #17
Hannnka
Raczkowanie
 
Avatar Hannnka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 143
Dot.: sposoby na uwiedzenie

OO bardzo dziekuje za wyjaśnienie
pozdrawiam
__________________
...I Kissed A Boy And I Liked It!...
...I Kissed A Boy Just To Try Its!...
Hannnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 12:20   #18
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: sposoby na uwiedzenie

kobieta powinna być jak brzoskwinia - z zewnatrz miękka i delitatna a w srodku twarda i niedostępna..

Facetów kręci to, czego nie mogą mieć. Faceci są łowcami - nie kręci ich upolowana zdobycz rzucona pod nogi, to oni muszą sie czuć myślywymi - oni chcą myśleć, że to oni polują. Im większą im to sprawia trudność, tym bardziej ich to kręci.

Trochę tajemniczości i niedostepności działa na każdego faceta bez wyjątku. Nie dawaj mu za bardzo odczuć, że zrobił na tobie wrażenie i że mógłbyć przyszłym ojcem twoich dzieci, którego całe życie szukałaś.
Oczywiście z tą niedostepnością tez nie przeginaj w druga strone, bo pomysli, że nie ma szans u ciebie. Obserwuj jego zachowanie i dawkuj to adekwatnie do niego.

Nie bądz na kazde jego zawołanie - nawet jak masz czas sie spotkac wtedy, kiedy on chce - ustal własny termin niech to on sie dostosuje.

Nie przesadzaj z częstotliwością spotkań - niech on wie, że nie jest jedynym "zajeciem" w twoim zyciu. Miej swoje zajecia i pasje w życiu - a nawet kiedy ich nie masz udawaj, że jest inaczej.


Faceci są prości w działaniu i obsłudze - trzeba tylko wiedziec, jak do nich podejśc.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 18:39   #19
Kwas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stąd
Wiadomości: 157
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Strasznie pachnie mi tu manipulacja i oszukiwaniem.Prosciej byc ze soba szczerym( od razu i nie komplikowac sprawy), tym zyskasz jego szacunek, pozniej zdobadz jego zaufanie.Zbudujesz zwiazek na szczerosci szacunku i zaufaniu.Wiele kobiet daloby sie pokroic za to! Nie chcesz zwiazku tylko sexu pozaz swoje cialko ,namietnie go dotykaj,powiedz ze chcesz sie z nim kochac, zaprowadz do lozka i baw sie dobrze
__________________
...


Kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 07:59   #20
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Cytat:
Napisane przez Kwas Pokaż wiadomość
Strasznie pachnie mi tu manipulacja i oszukiwaniem.Prosciej byc ze soba szczerym( od razu i nie komplikowac sprawy), tym zyskasz jego szacunek, pozniej zdobadz jego zaufanie.Zbudujesz zwiazek na szczerosci szacunku i zaufaniu.Wiele kobiet daloby sie pokroic za to! Nie chcesz zwiazku tylko sexu pozaz swoje cialko ,namietnie go dotykaj,powiedz ze chcesz sie z nim kochac, zaprowadz do lozka i baw sie dobrze

Tak prosto to strasznie nudno, a my mówimy tutaj o gierkach damsko-męskich, o sposobach na uwodzenie faceta, o tym co zrobić aby facet oszalał na Twoim punkcie....To wszystko się chyba tyczy początków znajomości, pierwszych wzlotów, a na szczerość i wzajemny szacunek przyjdzie czas w związku jeszcze -przeciez jedno nie wyklucza drugiego....
Można się wzajemnie uwodzić i mieć do siebie szacunek
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:54   #21
Eliza**
Raczkowanie
 
Avatar Eliza**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 128
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Oczywiscie. Poza tym nie wiem o jakim oszukiwaniu tutaj mowa - wszak mężczyzna dobrowolnie uczestniczy w tej grze......a odnosząc sie do wyzej napisanego zdania:

Nie chcesz zwiazku tylko sexu pozaz swoje cialko ,namietnie go dotykaj,powiedz ze chcesz sie z nim kochac, zaprowadz do lozka i baw sie dobrze

- żeby do tego doprowadzić kobieta włąsnie stosuje ową taktykę - przecież nie rzuci sie na niego na środku ulicy i nie zaciągnie do łózka....
Eliza** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 18:33   #22
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Z obecnym TŻ zaczęliśmy być razem na 2 randce. Jak chemia jest silna to trudno w nieskończoność udawać napięty grafik. Podziwiam jednak dziewczyny które potrafią się bawić w kotka i myszkę, ja jestem zbytnią "ciapą uczuciową". TŻ jest starszy ode mnie, robi karierę, dużo pracuje i w naszym wypadku zabawa w niedostępną skończyłaby się urwaniem kontaktu dlatego też trzeba umieć się dostosować.


Co do uwodzenia to moim zdaniem najbardziej działa intelekt. Jak kobieta ma dużo do powiedzenia, ma wyrobioną opinię na ciekawe tematy no i oczywiście poczucie humoru.


I uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech ( słodki oczywiście)
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 09:59   #23
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Z obecnym TŻ zaczęliśmy być razem na 2 randce. Jak chemia jest silna to trudno w nieskończoność udawać napięty grafik. Podziwiam jednak dziewczyny które potrafią się bawić w kotka i myszkę, ja jestem zbytnią "ciapą uczuciową". TŻ jest starszy ode mnie, robi karierę, dużo pracuje i w naszym wypadku zabawa w niedostępną skończyłaby się urwaniem kontaktu dlatego też trzeba umieć się dostosować.


Co do uwodzenia to moim zdaniem najbardziej działa intelekt. Jak kobieta ma dużo do powiedzenia, ma wyrobioną opinię na ciekawe tematy no i oczywiście poczucie humoru.


I uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech ( słodki oczywiście)

My też jak to napisałaś zaczęliśmy być razem dosyć szybko , ale pomimo 3 lat ja staram się go nadal uwodzić i kusić Marzy mi taki stan całe życie....
A chemia w niczym nie przeszkadza, ba jest nawet konieczna aby było to coś, aby wzajemnie iskrzyło Ja to nazywam "paliwem" dla związku .
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 20:05   #24
Kwas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stąd
Wiadomości: 157
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Cytat:
Napisane przez Eliza** Pokaż wiadomość
Oczywiscie. Poza tym nie wiem o jakim oszukiwaniu tutaj mowa - wszak mężczyzna dobrowolnie uczestniczy w tej grze......a odnosząc sie do wyzej napisanego zdania:

Nie chcesz zwiazku tylko sexu pozaz swoje cialko ,namietnie go dotykaj,powiedz ze chcesz sie z nim kochac, zaprowadz do lozka i baw sie dobrze

- żeby do tego doprowadzić kobieta włąsnie stosuje ową taktykę - przecież nie rzuci sie na niego na środku ulicy i nie zaciągnie do łózka....
Powiedz to kobietom ktore zostaly wykorzystane przez mezczyzn(dobrowolnie w tym uczestniczyly :P )
Co do 2 czesci: Wystarczy zaprosic do siebie do domu na ''kawe'' kolesia wlaczyc muzyke przygasic swiatlo i powoli rozgrzewac atmosfere.Mezczyzna jest stworzony i zawsze gotowy na sex(latwo i szybko mozna go pobudzic)
Metody ktore cytowalem wczesniej to manipulacja.Chcialabys byc w ten sposob uwiedziona do sexu?
__________________
...


Kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 20:14   #25
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Mój sposób na uwiedzenie? Skrzydło nietoperza, udko żaby, feromony skunksa, włos mężczyzny , którego zamierzam uwieść i litr wódki. Ze skrzydła, udka, włosa i feromonu gotuje wywar przy pełni księżyca. Natomiast wódke wypijam, wtedy włącza mi się kreatywny bajer i nie ma szans, żeby facet mi sie oparł .
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 13:59   #26
Eliza**
Raczkowanie
 
Avatar Eliza**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 128
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Cytat:
Napisane przez Kwas Pokaż wiadomość
Powiedz to kobietom ktore zostaly wykorzystane przez mezczyzn(dobrowolnie w tym uczestniczyly :P )
Co do 2 czesci: Wystarczy zaprosic do siebie do domu na ''kawe'' kolesia wlaczyc muzyke przygasic swiatlo i powoli rozgrzewac atmosfere.Mezczyzna jest stworzony i zawsze gotowy na sex(latwo i szybko mozna go pobudzic)
Metody ktore cytowalem wczesniej to manipulacja.Chcialabys byc w ten sposob uwiedziona do sexu?


Widzę że kompletnie nie pojmujesz o czym my tutaj rozmawiamy...najwidocznie j sztuka flirtowania jest ci obca, skoro postrzegasz ja w kategorii manipulacji....podejrzewa m iż jesteś jeszcze bardzo młodziutki i jeszcze wiele musisz sie nauczyć o relacjach damsko - męskich....
Eliza** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 15:43   #27
Kwas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stąd
Wiadomości: 157
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Jestem mlody ale wiem wiecej o uwodzeniu niz ty.Sposoby ktore cytowalem to czysta manipulacja a nie uwodzenie.Uwodzenie to sztuka.Naprawde chcesz byc manipulowana przez mezczyzn?Skoro chcesz kogos uwiesc to bedziesz go oklamywac? Tak wlasnie robia dzieciaki.Ja jestem na wyzszym poziomie interakcji z kobieta.Opieram sie na szczerosci i zaufaniu.Wytwarzam niesasmowita atmosfere ktorej kobieta sie nie opiera bo od poczatku subkomunikuje jej swoje zamiary.Czesto jest tak ze ladujemy oboje w lozu i kochamy sie cala noc.Jest nam fantastycznie a kobieta nie czuje sie wykorzystana, wrecz przeciwnie jest zadowolona ze spotkala prawdziwego mezczyzne ktory jej nie balamucil byle tylko zaciagnac ja do lozka.Jest szczesliwa ze procz niesamowitych emocjii jakie ze mna przezywala miala dziki i namietny sex,ktory zapamieta do konca swojego zycia.Bylem z nia szczery,romantyczny,szanu je ja i to wlasnie nazywam uwodzeniem.To rozni mnie od innych frajerkow,ktorzy by miec sex upijaja lub oszukuja naiwne kobiety.Dla mnie uwodzenie to przede wszystkim WZROK i atmosfera a nie zabawa w uczucia.Ludzkimi uczuciami sie nie bawie.)
__________________
...


Kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 16:54   #28
Eliza**
Raczkowanie
 
Avatar Eliza**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 128
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Widzę że dalsza dyskusja jest bezsensowna, gdyż kompletnie nie rozumiesz istoty sztuki uwodzenia.... piszesz o szczerosci i zaufaniu - przeciez flirtowanie nie zawsze prowadzi do narodzin uczucia - gdzie te 2 kategorie sa fundamnetalne.... Według ciebie sztuka uwodzenia to bałamucenie, okłamywanie a nawet upijanie ... owszem są takie przypadki, kiedy mężczyzna wykorzystuje sztukę uwodzenia tylko po to, aby wykorzystac kobietę, ale przecież nie wszyscy tak robią...... Większość z nas zgadza się, ze wzajemne uwodzenie jest niezastąpione w kontaktach między kobietą a mężczyzną, a sztuka flirtowania to nic innego jak tylko pewne stałe i niezmienione od lat metody przyciągania i, co najważniejsze, zatrzymania na dłużej uwagi wybranego partnera....... Czy jest w tym coś złego? Zdrożnego?? Przeciwnie - otwiera nowe możliwości, prowadzi do nawiązania bliższej znajomości nawet między tymi osobami, które same nie podejrzewały, że mogą do siebie pasować....a dziś, kiedy między pierwszym spotkaniem, a pójściem do łóżka mija czasami tylko kilka godzin, potrzebna jest własnie ta mgiełka tajemniczości, zauroczenia, wzajemnych zalotów....i tylko od inwencji biorących udział w tej zabawie zależy, jak długo potrwa, ile emocji wzbudzi i rzecz jasna, do czego doprowadzi. A do tego flirt to przecież klasyczna gra wstępna, tak zalecana i chwalona przez wszystkie sławy seksuologii
Eliza** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 17:13   #29
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: sposoby na uwiedzenie

Eliza** nie wytłumaczysz facetowi czym jest kobiece uwodzenie
podejrzewam, że nie raz był uwodzony, podobało mu się a nawet o tym nie wiedział
Uwodzenie to nie oszustwo czy manipulacja
Ja mojego męża uwodzę, kokietuję cały czas i widzę jak reaguje, mimo iż jesteśmy ze sobą tyle lat cały czas to na niego działa
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.