Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-19, 10:15   #601
rozowakokardka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 1
Przej¶cie z br±zu w rudy

Farbowa³am kiedy¶ w³osy na br±z, ale pó¼niej bez wcze¶niejszego rozja¶niania nak³ada³am rud± farbê co da³o cudown± po¶wiatê i z biegiem czasu kolor sta³ siê trochê ja¶niejszy. Teraz chcia³abym wybraæ siê do fryzjera, aby ca³kowicie zmieniæ kolor na rudy i wiem, ¿e wi±¿e siê to z wcze¶niejszym rozja¶nieniem. Moje pytanie jest nastêpuj±ce: Czy je¶li bêdê mia³a ju¿ odrosty (które farbujê ju¿ sama w domu) to czy bêdê musia³a w³osy wcze¶niej rozja¶niæ? Chcia³abym tego unikn±æ, poniewa¿ wi±¿e siê to z poniszczeniem w³osów. Ja uwa¿am, ¿e nie bêdzie trzeba rozja¶niaæ, poniewa¿ naturalne w³osy bardziej "przyswajaj±" farbê ni¿ w³osy ju¿ farbowane. I przecie¿ jak zawsze farbujê odrosty to na czubku g³owy w³osy maja mocniejszy kolor. Mój naturalny kolor to ciemny blond, przechodz±cy trochê w br±z, ciemniejszy nieco od tego który bêdê chcia³a osi±gn±æ u fryzjera.

A Wy co o tym s±dzicie??
Czekam na Wasze opinie

Edytowane przez rozowakokardka
Czas edycji: 2010-06-19 o 10:17
rozowakokardka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-19, 10:32   #602
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: Przej¶cie z br±zu w rudy

Powiem Ci tak zale¿y jeszcze jak farbowa³a¶ w³osy,a dok³adnie czym...
czy typowymi farbami ze sklepu cz profesjonalnymi kupowanymi w hurtowni..??
__________________

,,cz³owiek jest najwiêkszym drapie¿nikiem na ¶wiecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-19, 16:28   #603
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: Przej¶cie z br±zu w rudy

Cytat:
Napisane przez rozowakokardka Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowa³am kiedy¶ w³osy na br±z, ale pó¼niej bez wcze¶niejszego rozja¶niania nak³ada³am rud± farbê co da³o cudown± po¶wiatê i z biegiem czasu kolor sta³ siê trochê ja¶niejszy. Teraz chcia³abym wybraæ siê do fryzjera, aby ca³kowicie zmieniæ kolor na rudy i wiem, ¿e wi±¿e siê to z wcze¶niejszym rozja¶nieniem. Moje pytanie jest nastêpuj±ce: Czy je¶li bêdê mia³a ju¿ odrosty (które farbujê ju¿ sama w domu) to czy bêdê musia³a w³osy wcze¶niej rozja¶niæ? Chcia³abym tego unikn±æ, poniewa¿ wi±¿e siê to z poniszczeniem w³osów. Ja uwa¿am, ¿e nie bêdzie trzeba rozja¶niaæ, poniewa¿ naturalne w³osy bardziej "przyswajaj±" farbê ni¿ w³osy ju¿ farbowane. I przecie¿ jak zawsze farbujê odrosty to na czubku g³owy w³osy maja mocniejszy kolor. Mój naturalny kolor to ciemny blond, przechodz±cy trochê w br±z, ciemniejszy nieco od tego który bêdê chcia³a osi±gn±æ u fryzjera.

A Wy co o tym s±dzicie??
Czekam na Wasze opinie
Przede wszystkim potrzebne mi zdjêcie. Muszê zobaczyæ Twoje w³osy. Ale wydaje mi siê, ¿e rozja¶nianie na pewno bêdzie, ale 3 % oksydantem (emulsja utleniaj±ca).
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-22, 08:32   #604
patuuchaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Jak mo¿na szybko zej¶æ z ciemnego br±zu na rudy? Henna czy jak±¶ szamponetk±??
patuuchaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-30, 16:03   #605
efffunia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 32
GG do efffunia16
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

kombinuje i kombinuje...joanna jesienny lisc niestety sie nie sprawdzil.owszem efekt byl...tylko ze kilku dniowy.farba sie zaraz sprala!a co myslicie o palette color xxl plomienny feniks?
efffunia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-30, 18:34   #606
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

A czy jesli sie jest latem(popielate wlosy i odcienie rozowego na policzkach) jakikolwiek odcien rudosci pasuje?
(rudosci chyba sa cieple i bardziej dla jesieni lub wiosny..)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-30, 19:13   #607
MadameButterfly6
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/£ód¼
Wiadomo¶ci: 2 989
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

W za³±czniku moje w³osy akutalne farbowane z pó³ roku temu.
Nastêpnie farbê jaka kupi³am i zamierzam siê ufarbowaæ:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1224748082

Jak my¶licie - wyjdzie cokolwiek na tych wlosach?
MadameButterfly6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 18:29   #608
efffunia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ¦widnica
Wiadomo¶ci: 32
GG do efffunia16
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

polecam palette color xxl (feniksa)ladny kolori jak u mnie nie zauwazylam by zniszczyl wlosy

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Poka¿ wiadomo¶æ
W za³±czniku moje w³osy akutalne farbowane z pó³ roku temu.
Nastêpnie farbê jaka kupi³am i zamierzam siê ufarbowaæ:

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1224748082

Jak my¶licie - wyjdzie cokolwiek na tych wlosach?
ciezko bedzie...wiem bo sama mialaam taki kolor...stopniowo musisz schodzic z koloru. bo poki co nie zlapie ci farba tak ciemnych wlosów
efffunia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-20, 22:09   #609
ego_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kuj.-pom.
Wiadomo¶ci: 8
GG do ego_
Smile Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Hej,
jestem ¶wie¿aczkiem, przejrza³am ca³y w±tek, próbuj±c znale¼æ metodê na uzyskanie domowym sposobem ognistej rudo¶ci. Dlaczego domowym? Po konsultacji z fryzjerem dowiedzia³am siê, ¿e zmianê koloru zap³aci³abym 200 z³, a dodatkowo... bardzo bojê siê fryzjera, nigdy nie by³am u takiego w charakterze klientki.

Bardzo podoba mi siê kolor, który pokazywa³a Candy Killer, a tak¿e ka¿de jej rude wcielenie
Chcia³abym uzyskaæ co¶ w³a¶nie w jej odcieniu (podajê te¿ przyk³adowe zdjêcia), co¶ chamsko marchewkowego bardziej wpadaj±cego w pomarañcz ni¿ w czerwieñ (nawet refleksów chcia³abym unikn±æ).
Mój naturalny kolor jest taki jak w avatarze - je¶li trzeba poka¿ê jeszcze inne zdjêcia. Zak³adam, ¿e jest naturalny, bo ¶ladu po farbowaniu na ciemne kolory zupe³nie nie ma, farbowa³am dawno, a kolor baaaardzo szybko schodzi³.
Jak s±dzicie, marchewka pasowa³aby mi?

Po zapoznaniu siê z w±tkiem mam dwa pomys³y na uzyskanie efektu:
1) U¿ycie farby Garnier Nutrisse superrozja¶niaj±cej i liczenie na to, ¿e rozja¶nienie o kilka tonów skoñczy siê u mnie rudo¶ci±.
lub
2) U¿ycie rozja¶niacza Joanny do ca³ych w³osów, a potem na to Garnier 100% Color, odcieñ 743.

Przepraszam, ¿e siê tak rozpisa³am. Dziêkujê za przeczytanie i za ewentualn± poradê
__________________
Meine Ruh ist hin,
Mein Herz ist schwer,
Ich finde sie nimmer,
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-20, 23:53   #610
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam.
Od pó³ roku mam cudownie rude w³osy, czujê siê w tym kolorze o wiele lepiej ni¿ w swoim naturalnym. Dobrze to dzia³a na moj± psychikê bo dodaje mi pewno¶ci siebie. Odk±d mam rude w³osy zaczê³am siê sobie w koñcu podobaæ (ku uciesze ukochanego), z brzydkiego kacz±tka w "³abêdzia".

Zrobi³am najwiêksz± g³upotê.. zaryzykowa³am i kupi³am dzi¶ (w³a¶ciwie to wczoraj ju¿) farbê Loreala - z³ocisto-miedziany blond. My¶la³am, ¿e bêdzie tak samo piêkny odcieñ jak ten z Garniera. Pomyli³am siê.. mam teraz na g³owie okropny br±z z rudymi refleksami..
Pomy¶licie, ¿e to g³upie, ale p³aka³am przez godzinê jak to zobaczy³am. Nie podobam siê sobie, mam ochotê zaszyæ siê gdzie¶ w k±cie z nadziej±, ¿e to tylko pod³y sen.

Teraz moje pytanie- czy rozja¶niæ w³osy o dwa-trzy tony i na³o¿yæ sprawdzonego Garniera? Chcê wróciæ do marchewki inaczej nie mam ochoty wychodziæ z domu.
Ju¿ raz przechodzi³am zabieg rozja¶nianie i od razu farba i nie spowodowa³o to spustoszenia. A mo¿e sam Garnier (Z³ocisto-miedziany blond) wystarczy?
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 09:13   #611
roksana9123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 5
Question Ciemnobr±zowe na rude

Chcia³abym pofarbowaæ w³osy na taki rudy:
1. https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg
2. http://i.pinger.pl/pgr2/2cab5b9c001f...d98ee0/r10.jpg
3. http://img441.imageshack.us/i/img6754l.jpg/

Tylko ¿e mam ciemno br±zowe w ³osy i niewiem czy by siê da³o taki odcieñ zrobiæ bez rozja¶niania w³osów... Wcze¶niej zrobi³am sobie szamponetk± na bardzo rzywy rudy i wysz³a mi tylko po¶wiata rudego. Wogle jakie farby polecacie? jaszcze ni zdecydowa³am siê czy chce sobie zrobiæ trwa³± farb± czy t± do 24myæ (wiem ¿e mo¿e niezej¶æ).
Jak siê nieda takiego ¿ywego do moich w³osów bez rozja¶niania to ewentualnie taki, (ta po lewej):
http://villka.blox.pl/resource/2006.jpg
A co my¶licie o hennie, chyba za du¿e ryzyko ¿e kolor wyjdzie inny. Czy by mi wyszed³ taki jak w linkach wy¿ej?
roksana9123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 09:41   #612
courtney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

W ¿yciu nie osi±gniesz takiego jasnego rudego na ciemno br±zowych w³osach bez rozja¶niania... Nawet tego ciemniejszego. To tak jakby¶ chcia³a blond na ciemnych br±zowych w³osach bez rozja¶niania. Dobra wiadomo¶æ jest taka, ¿e przefarbowanie siê na taki kolor nie oznacza wcale zniszczenia w³osów. Je¿eli zrobisz to u dobrego fryzjera, który u¿ywa dobrych profesjonalnych produktów i zadbasz o ich odpowiedni± pielêgnacjê to my¶lê, ¿e bêdzie ok. Ja w³a¶nie idê w sobotê pofarbowaæ siê na rudo, troszkê ciemniejsze ni¿ ten z Twoich zdjêæ, a mam ¶redni br±z rozja¶niony na jasny br±z i pewnie te¿ bêdê mia³a rozja¶niane.
courtney jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 09:43   #613
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

Ja mia³am ciemnobr±zowe w³osy traktowane palet± ale napali³am sie na rudy i bardzo szybko mi wyszed³ Najpierw pomalowa³am farb± natural&easy ¶redni miedziany blond ( za³±cznik) i ju¿ mi z³apa³o, ale ja chcia³am bardziej wyrazisty efekt i po 3 tygodniach po³o¿y³am na to czerwon± mied¼ z garniera i mia³am identyczny kolor jak w Twoim pierwszym za³±czniku... Niestety zupe³nie mi nie pasowa³ nie wiem co mnie podkusi³o bo jestem raczej ch³odnym typem.. I teraz walczê z tym ¿eby mieæ z powrotem moj ch³odny ciemny br±zik, ale nie wiem czy bêdzie mi dane to uzyskaæ - farba spiera mi sie teraz do tego rudego za ka¿dym razem.. Wiêc lepiej siê powa¿nie zastanów bo potem ciê¿ko wróciæ z rudego do br±zu ;/
OliOli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 09:55   #614
courtney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

Ale spróbowa³a¶ i wiesz, a tak mo¿e by¶ o tym rudym my¶la³a i my¶la³a
Ja te¿ kiedy¶ zrobi³am sobie trwa³± i chocia¿ ju¿ tego nie powtórzê i ci±gle pracuje nad popraw± kondycji w³osów po trwa³ej to nie ¿a³uje
courtney jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 12:19   #615
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

Cytat:
Napisane przez roksana9123 Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym pofarbowaæ w³osy na taki rudy:
1. https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg
2. http://i.pinger.pl/pgr2/2cab5b9c001f...d98ee0/r10.jpg
3. http://img441.imageshack.us/i/img6754l.jpg/

Tylko ¿e mam ciemno br±zowe w ³osy i niewiem czy by siê da³o taki odcieñ zrobiæ bez rozja¶niania w³osów... Wcze¶niej zrobi³am sobie szamponetk± na bardzo rzywy rudy i wysz³a mi tylko po¶wiata rudego. Wogle jakie farby polecacie? jaszcze ni zdecydowa³am siê czy chce sobie zrobiæ trwa³± farb± czy t± do 24myæ (wiem ¿e mo¿e niezej¶æ).
Jak siê nieda takiego ¿ywego do moich w³osów bez rozja¶niania to ewentualnie taki, (ta po lewej):
http://villka.blox.pl/resource/2006.jpg
A co my¶licie o hennie, chyba za du¿e ryzyko ¿e kolor wyjdzie inny. Czy by mi wyszed³ taki jak w linkach wy¿ej?
To nie to podforum

Nie obejdzie siê bez dekoloryzacji lub rozja¶niania. Polecam najpierw wypróbowaæ preparat ¶ci±gaj±cy kolor bez utleniacza, amoniaku i proszku rozja¶niaj±cego, np. Renee Blanche Color Peel. Wiêcej informacji na temat nieszkodliwej dekoloryzacji jest w w±tku o dekoloryzacji w³osów

Ja tylko napiszê, ¿e dekoloryzacja takim preparatem jest bardzo ³agodna, nie niszczy w³osów (chocia¿ po samym zabiegu s± troche bardziej suche), dlatego warto j± wypróbowaæ.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 14:11   #616
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
To nie to podforum
Przesunê³am
__________________
My¶la³am, ¿e ¶mieræ bêdzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 14:17   #617
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 1 088
GG do latinka
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193383

Tu masz ca³y w±tek rudych w³osach...
latinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 16:59   #618
roksana9123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

A henn± by mi wyszed³ ¿ywy rudy z mojego ciemnego br±zu?
roksana9123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-28, 17:46   #619
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

Cytat:
Napisane przez roksana9123 Poka¿ wiadomo¶æ
A henn± by mi wyszed³ ¿ywy rudy z mojego ciemnego br±zu?
Niczym ci nie wyjdzie taki ¿ywy rudy bez rozja¶niania. I odradza³abym ci babranie siê w hennie gdy¿ po niej nie mo¿na ju¿ nak³adaæ ¿adnych chemicznych farb na w³osy dopóki one nie odrosn±
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 12:31   #620
roksana9123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

Tak,wiem ¿e pu¼niej bym niemog³a pofarbowaæ, tylko czekaæ a¿ odrosn±.

A da³o by siê moje w³osy zrobiæ na taki kolorek?
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/styles/styl...wloskii__51033
roksana9123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-15, 14:46   #621
fallingstar18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Ciemnobr±zowe na rude

Ja sama chcia³am mieæ tak ognisty kolor w³osów i wiele razy próbowa³am...a ¿e jestem szatynk± ani razu nie osi±gnê³am wymarzonego rezultatu .
Kiedy¶ fryzjerka poleci³a mi farbê Joanny "p³omienna iskra" efektem by³ kolor najbardziej zbli¿ony do tego który chcia³am mieæ . Polecam to farbê,w³osy nie by³y zniszczone ani przesuszone.
fallingstar18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-16, 16:09   #622
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam
Ostatnio marzy mi siê w³a¶nie zmiana mojego koloru na rudy, niestety nie wiem czy z koloru Bursztynowego- dosyæ ciemnego brazu z rudymi refleksami, momentami wydaje mi siê ¿e polyskuje nawet bordo, z jasnymi pasemkami-da siê otrzymac ³adny intensywny rudy bez dekoloryzacji, jak my¶licie??
Z góry dziekuje za pomoc
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-16, 17:59   #623
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

A mi siê marzy taki czerwony br±z na g³owie na razie mam w³osy ciemnobr±zowe, na³ozy³am dzisiaj na w³osy kolor 6RB z matrixa color synca na g³owe ale nadal mam ciemne tyle,¿e z czerwonym po³yskiem, kolor do¶æ ³adny, w³osy odzywione ale to jeszcze nie to...ehh. A nie chcê ich niszczyæ rozja¶nianiem
http://allegro.pl/item1163594071_lor...or_zestaw.html
W³a¶nie kolor 6RB mi siê marzy.
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-18, 18:50   #624
ego_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kuj.-pom.
Wiadomo¶ci: 8
GG do ego_
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziewczyny, nie bójcie siê rozja¶niacza. Ja u¿y³am Joanny (patrz: mój poprzedni post), kole¿anka mi to zrobi³a, po tygodniu pofarbowa³am i jestem zachwycona efektem. Mój facet tako¿ A w³osy s± w naprawdê ¶wietnej kondycji - nie wypadaj±, nie krusz± siê. Jedyne co siê zmieni³o to kolor (rzecz oczywista) i mogê je myæ nieco rzadziej, a to kolejny drobny plusik.

Owszem, po dekoloryzacji robi³am im maski z ¿ó³tka jaja, cytryny i oliwy, to pomog³o, ale my¶lê, ¿e typowo sklepowe kosmetyki te¿ da³yby radê.

Pozdrawiam, nie bójcie siê szaleñstw!
__________________
Meine Ruh ist hin,
Mein Herz ist schwer,
Ich finde sie nimmer,
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-18, 19:10   #625
Poziomeczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

A jak to jest z odrostami? Mam obecnie rudy taki bardziej marchewkowy, naturalny kolor to ciemny br±z. Farbowa³am farb± profesjonaln± Allwaves.Na jakim stê¿eniu wody farbowaæ odrost?Bojê siê, ¿e 6% to za ma³o aby rozja¶niæ br±zowe odrosty...Nie wyobra¿am sobie comiesiêcznego traktowania odrostu rozjasniaczem, a potem na to farba...Co my¶licie? Jakie s± wasze do¶wiadczenia?
Poziomeczkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 10:35   #626
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Czyli pozostaje mi dekoloryzacja
Chêtnie bym na³o¿y³a jak±¶ rud± farbê na te moje w³osy bez rozja¶niania i sprawdzi³a efekty ale bojê siê ¿e na moim niezidentyfikowanym kolorze (ni to br±z, ni rudy, ni bordo) mo¿e wyj¶æ jaki¶ dziwny kolor...
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 12:49   #627
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Z watku ciemnego brazu na rudy...

hej, nie chce otwierac nowego watku, przejrzalam ten co nieco, widze, ze macie doswiadczenie w rudosciach.

mam rozjasnione wloski, z brazu do takiego rudawo- zoltawego blondu, a chcialabym uzysjac taki kolorek jak na zdjeciu, wiecie moze jakiej farby powinnam uzyc?

wielkie dzieki za wszelkie sugestie xx
Asia221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 13:07   #628
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Asia221 wydaje mi siê ¿e ten kolor to Z³ocisto Miedziany Blond Niestety nie mam pewno¶ci czy na Twoich w³osach wyjdzie on tak jak na zdjêciu, które wklei³a¶... Mo¿e wypowiedz± siê bardziej wprawione w koloryzacji kole¿anki Sama bym siê chêtnie takim kolorem zafarbowa³a ale nie wiem co wyjdzie z niego na ciemnych w³osach:/
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 13:47   #629
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...edz,10876.html

moze cos takiego? przystawilam oba kolorki obok siebie i wydaja sie bardzo podobne, ale czy wyjda tak na wlosach to inna sprawa
Asia221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-19, 13:58   #630
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Porównuj±c te kolory to s± bardzo podobne no ale w farbowaniu na w³asn± rêkê jest w³a¶nie problem tego jak taki kolor wyjdzie na w³osach...
Zostaje albo zaryzykowaæ, albo wypróbowaæ kolor na pasmie w³osów
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.