Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-22, 22:11   #421
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja noszę okularki od 10 lat , ostatnio miałam fioła na punkcie szkieł kontaktowych , ale wróciłam po kilku miesiącach do okularków-przeszło mi, a okulary traktuję jako ozdobę, tym bardziej, ze teraz można dostac takie piękne oprawki...szkiełka tylko na wesela i inne tego typu imprezy. Dodaję moje fotki ( nowiutkie- 4 miesiace temu byłam jeszcze farbowaną czarnulką z okularkami i bez. Teraz planuję zakup jeszcze dwóch par okularów.

Muszę przyznac , że niegdy nie czułam sie mniej atrakcyjna przez okulary ,nie miałam tez problemów z chłopakami, a mój TŻ "zabronił "mi wręcz używania soczewek, twierdzac , ze swietnie mi w okularkach i bardzo mu się podobają ( do tego stopnia, że kupił mi jeszcze jedne)

( ostrzegam- pierwsze zdjęcie- został mi tylko makijaz oczu, resztę juz zmyłam, więc nie patrzcie proszę na doły pod oczami- to po ciezkiej nocy
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2006-08-23 o 13:16
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 22:20   #422
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A oto ja w moich nowych okularkach i bez nich zdjecie slabe jakosciowo bo robione wieczorem telefonem komorkowym, mam nadzieje, ze cos widac Prosze nie patrzec na moja fryzure, a raczej jej brak jestem w trakcie zapuszczania wloskow, dlatego niestety wygladam tak a nie inaczej..
Pozdrawiam!

Edytowane przez kasian86
Czas edycji: 2006-08-23 o 12:40
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 22:21   #423
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Mariti zdecydowanie bardziej podobasz mi sie w okularkach, bardzo ladne opraweczki
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 22:30   #424
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez kasian86
Mariti zdecydowanie bardziej podobasz mi sie w okularkach, bardzo ladne opraweczki
Dziękuję , przyjaciele i Tż są podobnego zdania, ja też się już przekonałam, jak zmniejszę , zamieszczę zdjęcia starsze z innymi oprawkami i włosami , i jakieś porządne obecne zdjęcie.

Kasian Ty tez masz śliczne oprawki i bardzo dobrze w nich wyglądasz
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 22:33   #425
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja czasem bym chciała wrócić do okularów, nie na stałe, ale od czasu do czasu mogłabym założyć. tyle że mam dużą wadę wzroku i wydaje mi się, że szkła byłyby bardzo grube .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 22:35   #426
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez innuendo
ja czasem bym chciała wrócić do okularów, nie na stałe, ale od czasu do czasu mogłabym założyć. tyle że mam dużą wadę wzroku i wydaje mi się, że szkła byłyby bardzo grube .

Innuendo, dzisiaj nawet przy dużej wadzie można mieć cienkie szkiełka,niestety to bardzo dużo kosztuje
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 22:37   #427
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no własnie, a rodzice chyba mi nie sprezentują tak drogich szkieł, skoro muszą już regularnie kupować i tak dość drogie soczewki. a wiecie może, jaki mniej więcej jest koszt takich cienkich szkieł?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 22:40   #428
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez innuendo
no własnie, a rodzice chyba mi nie sprezentują tak drogich szkieł, skoro muszą już regularnie kupować i tak dość drogie soczewki. a wiecie może, jaki mniej więcej jest koszt takich cienkich szkieł?

Hmm dokładnie się nie orientuję( to zależy od wady), ale kiedy kupowałam, te , w kt.órych jestem obecnie na zdjęciu ( czyli pół roku temu) pani zaproponowała mi super cieniutkie szkła, za jedyne....200 zł , oczywiście nie miałam tyle, choć obecnie uzbierałam i następne, które planuję kupić w pazdzierniku będą już takie miały.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:05   #429
icanfly
Przyczajenie
 
Avatar icanfly
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez innuendo
no własnie, a rodzice chyba mi nie sprezentują tak drogich szkieł, skoro muszą już regularnie kupować i tak dość drogie soczewki. a wiecie może, jaki mniej więcej jest koszt takich cienkich szkieł?
Ja kupowałam pocieniane i asferyczne w vision express dla wady cos ponad -5 jedno oko a drugie -6 to szkła kosztowały około 300-400zł :////
icanfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:53   #430
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Marti fajnie wyglaasz w okularkach - i chyba dlatego podoba mi sie to zdjecie bardziej bo Jesteś uśmiechnięta
Poza tym ciekawe oprawki

Kasian86 twoje oprawki też są rewelacyjne za takimi ogladam sie u optyka
trudno powiedzieć czy ładniej ci z nimi czy bez, ponąć ładnemu we wszystkim ładnie
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 11:00   #431
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Byłam ostatnio u okulisty, wada mi się powiększyła i doszedł astygmatyzm. Lewe oko -4.25, prawe, -2 do tego cylinder o,5 Szkła z indeksem 1,6 - 230 zł

Kupiłam sobie za to ładne oprawki z tworzywa w kolorze czerwonego wina ... na allegro, Gucci oryginalne oprawy za 180 zł. Sklepy optyczne mają bardzo dużą marżę na oprawkach. Zazwyczaj jedna para okularów służy mi ok. dwa lata, więc cena sie rozkłada
Mój Tato kupował u tamtego sprzedającego przeciwsłoneczne Ray Ban i ponad wszelką wątpliwość zostało stwierdzone, że to oryginały. Wystarczy dobrze wymierzyć oprawy, poprzymierzać u optyka podobne, sprawdzić, jak pasuje kolor i kliknąć 'kup teraz'
Właśnie dziś odbieram je już ze szkłami
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 11:07   #432
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

rzastin a optyk Ci nie powiedział, ze do oprawek kupionych gdzies indziej a nie u niego nie wsadzi szkiel? bo mi tak kiedys powiedzial i od tej pory nie napalam sie na oprawki z allegro choc niektore naprawde ladne sa...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 11:09   #433
patrycjaaa1987
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaaa1987
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
GG do patrycjaaa1987
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

witam całą bande okularników
fajnie, że tyle was, nawet nie wiedziałam, że ktoś taki wątek zalożył, ale już się dowiedziałam więc jestem. Jestem krótkowidzem i nosze okulary od 8. roku zycia i tak już się przyzwycziłam i nawet je lubię, także nie mam zamiaru jak narazie się ich pozbywać mam czarne oprawki, przy czym oprawiona jest tylko górna część szkiełka, są raczej delikatne. No a oczeta mam zielone..w porywach zielono-szare
Tylko problem leży w makijażu....nie wiem zabardzo jaki mi pasi. Maluję się róznie, raczej mocną kolorystyką (oczywiście bez przesady)..głownie zielenie, fiolety, grafity. Albo czarna kreska na dole oka i mocno wytuszowane rzęsy

może coś doradzicie ?!?
__________________
!!! CEL: 58kg !!!
15.01 - 68kg
24.01 - 67kg
01.02 - 67kg
15.02 - 66kg ... byle do przodu
01.03 - ???

SESJA - System Eliminacji Studentów Jest Aktywny
patrycjaaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 11:13   #434
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Wisnia
rzastin a optyk Ci nie powiedział, ze do oprawek kupionych gdzies indziej a nie u niego nie wsadzi szkiel? bo mi tak kiedys powiedzial i od tej pory nie napalam sie na oprawki z allegro choc niektore naprawde ladne sa...
Nie, nie spotkałam sie z czymś takim. Może zanim kupisz oprawki znajdź optyka, który nie będzie robił Ci takich problemów.
Nie wprawi, bo to nie on kasuje za oprawy i marża nie taka
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 12:34   #435
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Marti, Pati ładnie Wam w okularkach
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 13:07   #436
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

APrzybyla, Nika, dziękuję bardzo
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 13:08   #437
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

APrzybyla, Nika, dziękuję bardzo

Pati świetnie Ci w okularkach !!!
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 13:12   #438
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Rzastin bardzo ładne oprawki , szukam obecnie podobnych , tylko niecę węższych i czarnych .
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 13:22   #439
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Re: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dzięki wam owiele lepiej się czuje! Jeszcze dwa dni temu byłam załamana wiadomością, że muszę nosić okularki, a teraz nawet chce je nosić! Widząc wasze zdjęcia w okularkach dowodzicie na to, że kobieta w okularach jest atrakcyjna i bardzo seksowna. Pozdrawiam
*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 13:27   #440
xcf
Raczkowanie
 
Avatar xcf
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 50
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez La Monica
To zdanie okulistki, nie moje. A jej raczej warto wierzyć, bo przecież nie kłamie.
ja podałam informacje ze strony kliniki, w której mój kumpel korygował -9D. i żyje i widzi
rzeczywiście astygmatyzm bardzo podnosi cene soczewek. ale np. soczewki j&j miesięczne niezależnie od wady kosztują tyle samo (przy krótkowzroczności, jak w innych przypadkach to nie wiem). ja mam bardzo dużo tych minusów
xcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 13:29   #441
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

xcf i La Monica skonczmy juz tą rozmowe o tym do jakiej wielkosci dokonywane sa laserowe operacje wzroku, nie lubie czegos takiego poruszać bo za chwile kazdy powoluje się na "natychmiastowe telefony" i "fachowcow w rodzinie", z ktorymi maja wlasnie kontakt Nikt Wam tego nie udowodni, ale mimo ze mija sie to z faktem to jeszcze z Waszą wierzytelnością Wiec niech bedzie jak jest... La Monica operuje się do -6D, xcf do -10D a ja do -15D. Planuje niedlugo operacje wzorku wiec wydawało mi sie ze moje informacje sa fachowe...ale jak widze nie :|


Wisnia mam wrazenie ze okularki wyszczuplaja Ci twarz, bardzo ładne i delikatne


Mariti podlaczam sie... nie podobasz mi sie bez okularow, twarz nabiera wtedy taki dosc dziwny wyraz, i mam wrazenie ze nie jestes miłą osoba, co oczywiscie jest wierutnym kłamstwem, co wiem i w co wierze


kasian86 a ja ciebie nie zdazylam zobaczyc w okularkach i bez... Moglabys zalaczyc je jeszcze raz? Bardzo prosze;-)


innuendo nawet taniej wyszloby Ci kupic cienkie szkła do duzej wady, niz sumujac cene soczewek przez chociazby pol roku, jednorazowy wydatek bardzo szybko by sie zwrocil. Ja za swoje cienkie szkla -4,5 i -3 dalam 208zł. I sluza mi juz ponad rok Zaintrygowala mnie Twoja twarz z avatarka, moglabys specjalnie dla mnie zamiescic zdjecie swojej twarzy z przodu?


rzastin tesz kupywalam oprawki Gucciegi na Allegro, ale mam watp-liwosci co do oryginalnosci... Marza jak marza, ale przeciez oryginalne oprawki Gucci kupi się za min 800zł, a nie za 130 jak ja... Wydaje mi sie ze kupywalam u tego samego sprzedawcy bo zdjecie na aukcji bylo tak samo wykonane jak te z twoimi oprawkami.


Cytat:
Napisane przez Wisnia
rzastin a optyk Ci nie powiedział, ze do oprawek kupionych gdzies indziej a nie u niego nie wsadzi szkiel? bo mi tak kiedys powiedzial i od tej pory nie napalam sie na oprawki z allegro choc niektore naprawde ladne sa...
ja rowniez wypowiem sie na ten temat...nie mialam z tym absolutnie zadnego problemu, dziwi mnie ze Twoj optyk nie chce zarobic:| Bo to logiczne ze majac juz oprawki nie kupisz nowych u niego bo nie chce wsadzic Ci szkiel Wedlug mnie to banał i idiotyzm


patrycjaaaa bardzo ladnie Ci w okularkach
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 13:31   #442
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Re: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez *Justynka*
Dzięki wam owiele lepiej się czuje! Jeszcze dwa dni temu byłam załamana wiadomością, że muszę nosić okularki, a teraz nawet chce je nosić! Widząc wasze zdjęcia w okularkach dowodzicie na to, że kobieta w okularach jest atrakcyjna i bardzo seksowna. Pozdrawiam
I takie bylo zalozenie wątku Zeby osoby ktore czuja sie nieatrakcyjne zaakceptowaly i polubily siebie w okularach!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 13:31   #443
patrycjaaa1987
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaaa1987
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
GG do patrycjaaa1987
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Mariti
APrzybyla, Nika, dziękuję bardzo
Mariti - Mi właśnie bardzo podbają się twoje opraweczki i inne poodobne, w tym stylu. Niestety mi takie niebardzo pasują bo za każdym razem jak zmieniam oprawki to przymierzam sobie własnie takie, a'la Twoje..ale jakoś tak nijak wyglądam, bezpłciowo, że tak to ujmę hehe
za to Tobie bardzo pasują i kolor śliczny!
__________________
!!! CEL: 58kg !!!
15.01 - 68kg
24.01 - 67kg
01.02 - 67kg
15.02 - 66kg ... byle do przodu
01.03 - ???

SESJA - System Eliminacji Studentów Jest Aktywny
patrycjaaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:06   #444
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Gamaa- ciekawa opinia oczywiscie bardzo za nią dziękuję, trochę mnie ubawiła ale oczywiście czasem, jak każdemu , zdarza mi się pokazac pazurki haha Ale rzeczywiście okulary łagodza moje dość ostre rysy twarzy.

Patrycja- dziękuję,powiem szczerze , ze gdy je już kupiłam i ubrałam , na poczatku nie podobały mi sie wcale te oprawki- pomyslałam- wyglądam jak clown, zero delikatności, ale potem coraz bardziej , coraz bardziej i zaczęły mi się podobać. Nie byłam przekonana do koloru , ale niemal do wszystkiego pasuje ( choc poluję teraz na czarne). na Twoim miejscu nie zniechęcałabym się , tylko poprzymierzała różne tego typu modele, napewno znajdziesz cos dla siebie ( choć rzeczywiście to kształy nie dla wszystkich).
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 14:51   #445
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez gamaa
rzastin tesz kupywalam oprawki Gucciegi na Allegro, ale mam watp-liwosci co do oryginalnosci... Marza jak marza, ale przeciez oryginalne oprawki Gucci kupi się za min 800zł, a nie za 130 jak ja... Wydaje mi sie ze kupywalam u tego samego sprzedawcy bo zdjecie na aukcji bylo tak samo wykonane jak te z twoimi oprawkami.
Gamaa, zdziwiłabyś się, ile kosztuje ta oprawa przed wycenienim u optyka. Podam przykład: mój Tato kupował oprawy Lacoste, które pierwotnie kosztowały ponad 600 zł. Po przecenie, kosztowały 400 zł. Ponieważ był to koniec sezonu i wchodziła nowa kolekcja, zaczął się targować. W końcu kupił je za 180 zł! A i tak optyk zarobił. Ja nie mam wątpliwości co do oryginalności opraw, bo są identyczne jak oprawy mojej cioci, a ona kupowała u optyka, poza tym, w salonie potwierdzili moje przekonanie.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:25   #446
Bateria
Przyczajenie
 
Avatar Bateria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 28
Talking Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Od dziś mogę się dołączyć do was - okularnic mam wadziątko +0,25 i okularki tylko do tv, kompa, czytania i pisania, ale mam

Nie uważam, że osoby noszące okulary są mniej atrakcyjne, chyba że same się za takie uważają... wtedy działa zasada: "tak jak spostrzegasz sibie, tak spostrzegają Cię inni"

Zastanawia mnie jedno: niektóre z was piszą, że zmniejszyły wadę wzroku poprzez noszenie okularówa niektóre, że noszenie okularów oczy rozleniwia i wada się pogłębia. No i ja zgłupiałam już jak to w końcu jest?! znowu zapomniałam o to spytać optyczki

Ach... i jeszcze jedno... wprawdzie mam okularki do czytania, tv etc. ale... bardzo się sobie w nich podobam i chciałabym je nosić cały czas... czy widzicie jakieś przeciwwskazania (np. owo rozleniwienie oka...)

__________________
Nie rezygnujcie z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu...



"Jeśli czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, aby udało Ci się to osiągnąć..."


Paulo Coelho
Bateria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 19:27   #447
Bateria
Przyczajenie
 
Avatar Bateria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 28
Talking Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Od dziś mogę się dołączyć do was - okularnic mam wadziątko +0,25 i okularki tylko do tv, kompa, czytania i pisania, ale mam

Nie uważam, że osoby noszące okulary są mniej atrakcyjne, chyba że same się za takie uważają... wtedy działa zasada: "tak jak spostrzegasz sibie, tak spostrzegają Cię inni"

Zastanawia mnie jedno: niektóre z was piszą, że zmniejszyły wadę wzroku poprzez noszenie okularówa niektóre, że noszenie okularów oczy rozleniwia i wada się pogłębia. No i ja zgłupiałam już jak to w końcu jest?! znowu zapomniałam o to spytać optyczki

Ach... i jeszcze jedno... wprawdzie mam okularki do czytania, tv etc. ale... bardzo się sobie w nich podobam i chciałabym je nosić cały czas... czy widzicie jakieś przeciwwskazania (np. owo rozleniwienie oka...)


ps. okulary w moim przpadku skorygowały pociągłą twarz do tego zrobiłam sobie prostą grzyweczkę na całe czółko i ... mam idealnie owalną twarzyczkę
__________________
Nie rezygnujcie z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu...



"Jeśli czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, aby udało Ci się to osiągnąć..."


Paulo Coelho
Bateria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:03   #448
Niewidoczna
Przyczajenie
 
Avatar Niewidoczna
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja sama nie lubię okularów i noszę je tylko po domu ; )
Jednak uważam że odpowiednio dobrane okulary naprawde ładnie wyglądają u niektórych dziewczyn. POza tym niektórym naprawde ładniej jest w okularach zwłaszcza jeśli mają ładne oprawki itepe. I wielu facetom podobają się dziewczyny w okularach
I napewno osoby z okularami nie są mniej atrakcyjne od tych nie noszących okularów
Niewidoczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:43   #449
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

gamaa- jeśli chcesz, to wkleję, ale to niebawem, bo mam bardzo mało swoich zdjęć [niefotogeniczna ja!]. Ja bym chciała okulary tak dla urozmaicenia i na pewno nie zastąpiłabym nimi soczewek, bo kontakty są po prostu wygodniejsze- ten upiorny wf! Wiecie, dla mnie okulary nie są problemem zupełnie, tak jak to ma większość dziewczyn zaczynających swą przygodę ze szkłami, dla mnie wielkim problemem jest sam fakt, że mój wzrok się pogarsza. Zawsze się boję wizyty u okulisty i nawet ta nowa ćwiartka czy połówka napawa mnie strachem. Właśnie w następnym tygodniu idę na kontrolę i eh, zaczynam znów rozpaczać i wiem, że na pewno coś nowego przybędzie .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:34   #450
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Mariti smiech to zdrowie :P Widzisz...pozytecznie;-)

rzastin ja oczywiscie nic nie chcem Ci zarzucic, poniewaz sama jestem posiadaczka takich oprawek i to na ich podstawie sie wypowiadalam.

Bateria poprawa wzroku dzeki okularkom to sprawa indywidualna ale polega na tym ze jesli za bardzo oka "nie wykorzystujesz"tj. nie ogladasz duzo tv,nie siedzisz przy komputerze, malo czytasz... to prawdopodobnie wzrokCI sie poprawi, jesli żaś wykonujesz te czynnosci wrecz przeciwnie to wzrok ulegnie pogorszeniu, tak jak ma miejswce to u mnie...Ciagle noszenie okularow raczej nie powinno nic u Ciebie zmienic, oko na pewno sie troche rozleniwi, ale po zdjeciu okularow na dluzszy czas wszystko powinno wrocic do normy

innuendo czekam na foto i mam ten sam stres przed kontrola, panicznie sie jej boje, i chodze na nie 2 razy mniej niz powinnam...:P Ehh...mi tez ciagle sie pogarsza wzrok.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez gamaa
Czas edycji: 2006-08-24 o 08:35
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.