Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 21:50   #4531
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Marta Co fo farb to nie widzialam.jeszcze ognistej, naturalnie wyglądającej rudosci. Po drogerii.
Zaskocz mnie
Ognistej nie.
Ale naturalna (taka swoja własna, z genów) rudość nie jest ognista... Tylko wpada w blond.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 22:35   #4532
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Jasne nie ma problemu popytam się czy i kiedy była w dostawie i ewentualnie czy jeszcze będzie. Dla pewności to o chodzi tak ?
Tak dziękuję!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 00:09   #4533
Sirii
Raczkowanie
 
Avatar Sirii
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 50
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Mam takie samo, ale trzeba wierzyć że wszystko będzie okej, tym bardziej że każdy reaguje inaczej na różne rzeczy i nawet takie same objawy nie muszą oznaczać tego samego.


No no
No to trenujemy pozytywne myślenie

A dziękuję, dziękuję
Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość

Sirii, jesteś prześliczna! I włoski też dobrze wyglądają, a będzie jeszcze lepiej.
Dziękuję za komplement mam nadzieję, że zaczną się mocniej skręcać zauważyłam, że dyfuzor bardzo ładnie podkreśla mi skręt ale nie chcę go używać. Jednak to suszarka, niech schną sobie pięknie same.

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
ogłaszam koniec kryzysu włosięta wróciły do siebie, myję już co 2,3 dni, w sobotę w końcu zafarbowałam i są o ton ciemniejsze, siwki pokryte W ostatnim czasie ograniczyłam proteiny i rzadziej też olejowałam, wyszło im to na dobre
Piękneeeee

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Wyglądają na nawilżone i zdrowe.Oddaj mi ten kolor oczu.


a tutaj przypominasz mi dziewczynę z Rodziny zastępczej,Majkę.


Dziewczyny jakie baby są zawistne!!!!Na każdym kroku.Cięte są jak cholera jak widzą kogoś kto wygląda lepiej itd..Przykre ale pradziwe.Nie mowię,że kazda taka jest bo jak ja widzę ładniejszą ode mnie to nie reaguje w taki perfidny sposób.Dzisiaj 3 sytuacje podniosły mi ciśnienie i jak ja mam lubić kobiety:rolleyes :.Zmierzy Cię taka od stopy do czubka i za byle co zaraz się czepia czy to kolejka przy kasie czy wychodzę z przedszkola i nie zamknęłam furtki bo szli za mna inni rodzice jeszcze...ale już komentarze,że jestem niewychowana itd.Sorry ale trudno mi się nie odezwać.Powiedziałam jednej dzisiaj,przykro mi,że ma Pani dzisiaj ciężki dzień to widać.Zamurowało i poszła!.W kolejce stałam z Alicją i też jakieś babsko mnie mierzyło wzrokiem 5 min.a następnie czepiała się,że to tamto stra....Nie odzywałam się.Przeszkadzało jej,że wozkiem ją dotknęłam ,potem,że dziecko wykładało ze mną rzeczy na taśmę przy kasie.
Szkoda gadać.
Mam nadzieję, że nie tylko wyglądają ale i są
Kolorem oczu chętnie się podzielę bo ja nie widzę w nich nic aż tak specjalnego

Majkę powiadasz... moja mama skwitowała, że jej Michała Szpaka przypominam

Baby są okropne... wiem sama po sobie bo czasem też zdarza mi się zachowywać paskudnie i dlatego najlepsze relacje mam z facetami

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Pokaż wiadomość
Cudowne macie te włosy, nie mogę się na patrzeć!

Niestety w zeszłym tygodniu nie udało mi się olejować włosów, bo miałam troszeczkę urwanie głowy w związku z egzaminem na prawo jazdy. Pochwalę się wam troszeczkę zdałam za pierwszym razem!

Mam pytanie, może nie na tym wątku, proszę nie krzyczeć.
Jak bardziej polecacie pierwsze olejowanie na całą noc czy na kilka godzin? I czy lepiej nałożyć olej na suche włosy czy na wilgotne?
Ja olejowałam kłaki pierwszy raz na sucho na całą noc efekt mnie zadowolił choć zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać
Drugie olejowanie było na wilgotno i tez na noc

Gratuluję prawka! ciężko było? ja chcę iść w czerwcu...

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie
Dziękować
Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- Dokładnie tak. W PL zarabiając trochę powyżej krajowej mogłam sobie pozwolić jedynie na wynajem lepszego pokoju i nie miałam perspektywy, że kiedyś będzie mnie stać na wynajem całego mieszkania i kupno samochodu. A tutaj jestem od niedawna i do końca roku mam zamiar kupić samochód i widzę realną szansę, że zamieszkam w domu z ogrodem. Stać mnie i na jedzenie, na kosmetyki i książki, mogę sobie kupić rolki, pójść na lodowisko i do kina, nie obawiając się, że po prostu zabraknie mi kasy. Tyle że ja mieszkam w małej miejscowości, więc wiadomo, że jest nieco inaczej niż w takim Londynie.

- I to kolejny powód, dla którego wolę UK. Wprawdzie w PL też spotykałam się z naprawdę fajnymi objawami sympatii, np.: pani w sklepie zapytała, czy może pomacać moje włosy, podczas spaceru po poznańskiej starówce dwie dziewczyny krzyczały do mnie: dziewczyno, ale masz za☠☠☠iste włosy! Albo babcia ciągnąca mnie za włosy i mówiąca: przepraszam, ale ma pani tak piękne włosy, że musiałam sprawdzić, czy to nie peruka. Niemniej jeśli chodzi o ogólne nastawienie, to w UK jest inaczej. Ostatnio do mojego miasteczka przyjechała polska metalowa kapela, więc wybrałam się z koleżankami i większość w pubie to byli Polacy. W pewnym momencie musiałam pójść za potrzebą, wchodzę do łazienki i kiedy zostałam zmierzona od góry do dołu pełnym wyższości wzrokiem, poczułam się jak w PL. Kiedy wchodzą do łazienki w której urzędują Angielki, zwykle jestem witana uśmiechem, standardowym powitaniem "Hej, czy wszystko okej", a potem zagadują, proponują łyk wina, popilnowanie łazienki, radzą z którego kranu lepiej nie korzystać, bo można się ochlapać, itp. Zupełnie inna planeta.
Ja mieszkałam w Redhill, łąki, krowy itp. a do Londynu stosunkowo nie daleko... ceny nie były jakieś wygórowane i nawet z moim właściwie kieszonkowym (200 funtów na miesiąc z czego 100 wysyłałam do Polski...) mogłam sobie pozwolić na co nieco.

I pierwsze za czym zatęskniłam po powrocie do PL to tamtejsza uprzejmość. Boże jak ja bym chciała, żeby w Polsce ludzie byli tacy jak w UK! Mili, uprzejmi, pomocni. Chodziłam po ulicach i uśmiechałam się do ludzi a oni to odwzajemniali a tu jak tak robiłam to zatrzymał mnie raz strażnik miejski z pytaniem co kombinuję... nie wspominając o ludziach którzy praktycznie pukali się w czoło...
Dodatkowo miałam niedaleko i dzielnicę arabską czy coś w tym stylu. Uwielbiałam tam chodzić na zakupy! Zawsze panowie otwierali mi drzwi w sklepie, pytali czy w czymś nie pomóc.
Bajka

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
W klasie też mamy śmiechu dużo przy robieniu eksperymentów chociażby, a jak czegoś nie rozumiem to mi cierpliwie tłumaczą i mówią jeszcze, że angielski mi się bardzo poprawił, a ja ciesz na gębie bo początkowo bałam się odezwać ;D A jak w pl byłam lepsza od jakiejś dziewuchy to zaraz wielce obrażona i czerwona z zazdrości.
Oj ja też się bałam odzywać... najpierw się musiałam osłuchać, potem zaczynałam rozumieć, potem powoli mówiłam "kali mieć, kali być"... a potem wróciłam do PL kalecząc ojczysty język bo mi wszędzie akcent angielski się wkradał

Moje miłe damy... idę spać
Kolorowych

Edytowane przez Sirii
Czas edycji: 2014-04-16 o 00:11
Sirii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 06:21   #4534
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
.
I pierwsze za czym zatęskniłam po powrocie do PL to tamtejsza uprzejmość. Boże jak ja bym chciała, żeby w Polsce ludzie byli tacy jak w UK! Mili, uprzejmi, pomocni. Chodziłam po ulicach i uśmiechałam się do ludzi a oni to odwzajemniali a tu jak tak robiłam to zatrzymał mnie raz strażnik miejski z pytaniem co kombinuję... nie wspominając o ludziach którzy praktycznie pukali się w czoło...
Dodatkowo miałam niedaleko i dzielnicę arabską czy coś w tym stylu. Uwielbiałam tam chodzić na zakupy! Zawsze panowie otwierali mi drzwi w sklepie, pytali czy w czymś nie pomóc.
Bajka
We Francji to samo,miesiac sie nie moglam przestawic w Pl bo wszyscy sie krzywo patrzyli jak sie usmiechalam do nich na ulicy.. Eh..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 07:02   #4535
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość

dziękuję zapuścić u mnie ciężko, im ich więcej tym ciaśniejszy skręt niestety takie zdjęcia mam jedynie mam, te nr.1 są ze stycznia 2013, rozczesane przy umyciu wtedy sięgały zapięcia stanika natomiast zdjęcie nr 2 jest z maja, i w tym czasie nie byłam u fryzjera a widać różnicę w długości i skręcie ich wygląd zależy od dnia, użytych kosmetyków itd.
a obwód kitki zmierzyłam , ok.12 cm jeśli dobrze mierzę
uwielbiam twoje włosy a obwodem mnie dobiłaś cuda i tyle
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 07:49   #4536
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

o matulu mam 10 stron do nadrobienia.... chora jestem mam 2 dni wolnego od pracy to jakoś nadrobie
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 12:21   #4537
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość


Ja olejowałam kłaki pierwszy raz na sucho na całą noc efekt mnie zadowolił choć zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać
Drugie olejowanie było na wilgotno i tez na noc

Gratuluję prawka! ciężko było? ja chcę iść w czerwcu...


Dziękować

Ja mieszkałam w Redhill, łąki, krowy itp. a do Londynu stosunkowo nie daleko... ceny nie były jakieś wygórowane i nawet z moim właściwie kieszonkowym (200 funtów na miesiąc z czego 100 wysyłałam do Polski...) mogłam sobie pozwolić na co nieco.

I pierwsze za czym zatęskniłam po powrocie do PL to tamtejsza uprzejmość. Boże jak ja bym chciała, żeby w Polsce ludzie byli tacy jak w UK! Mili, uprzejmi, pomocni. Chodziłam po ulicach i uśmiechałam się do ludzi a oni to odwzajemniali a tu jak tak robiłam to zatrzymał mnie raz strażnik miejski z pytaniem co kombinuję... nie wspominając o ludziach którzy praktycznie pukali się w czoło...
Dodatkowo miałam niedaleko i dzielnicę arabską czy coś w tym stylu. Uwielbiałam tam chodzić na zakupy! Zawsze panowie otwierali mi drzwi w sklepie, pytali czy w czymś nie pomóc.
Bajka



Oj ja też się bałam odzywać... najpierw się musiałam osłuchać, potem zaczynałam rozumieć, potem powoli mówiłam "kali mieć, kali być"... a potem wróciłam do PL kalecząc ojczysty język bo mi wszędzie akcent angielski się wkradał

Moje miłe damy... idę spać
Kolorowych
Przed egzaminem strasznie się denerwowałam, ale jak już wsiadłam do samochodu to cały stres minął. Ciężko zdać nie było, ale to już zależy od egzaminatora.

To samo miałam po powrocie z Grecji, ciągle chciałam coś powiedzieć po angielsku czy grecku, a ludzie tam także świetni każdy się do siebie uśmiecha, mówi cześć osobom które pierwszy raz w życiu widzi i pyta co tam słychać itp.
__________________
Prowadź mnie za rękę, bo sama nie wiem dokąd mam iść, gdzie podążać mam, by na zawsze z tobą być ... ;*




Edytowane przez Cukiiereczek
Czas edycji: 2014-04-16 o 12:28
Cukiiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 12:27   #4538
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Hej,

Cukiereczku,gratuluję!
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 13:17   #4539
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Dziewczyny macie coś sprawdzonego na kołtuny? Od kiedy znacząco wypadały mi włosy zaczęłam je czesać na odżywce d/s. Obcięłam je jakiś czas temu też znaczenie a one są coraz gorsze. Przez pierwsze 15 cm wiadomo grzebień idzie jak w masło a potem nie mogę się przebić. Dalej mimo woli je szarpie Podejrzewam że jest to wina rozchylonych i zniszczonych włosów na ok 10 cm od dołu od kiedy nie farbuje. Jak farbowałam to łuski na pewien czas się domykały nową porcją farby a teraz stale są narażone na "porowatość". Myślicie, że moja dedukcja jest słuszna?

Macie do polecenia jakąś mega nawilżająca odżywkę typu Garnier A i K? on też nie daje rady z rozczesywaniem
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2014-04-16 o 13:23
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 14:12   #4540
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie coś sprawdzonego na kołtuny? Od kiedy znacząco wypadały mi włosy zaczęłam je czesać na odżywce d/s. Obcięłam je jakiś czas temu też znaczenie a one są coraz gorsze. Przez pierwsze 15 cm wiadomo grzebień idzie jak w masło a potem nie mogę się przebić. Dalej mimo woli je szarpie Podejrzewam że jest to wina rozchylonych i zniszczonych włosów na ok 10 cm od dołu od kiedy nie farbuje. Jak farbowałam to łuski na pewien czas się domykały nową porcją farby a teraz stale są narażone na "porowatość". Myślicie, że moja dedukcja jest słuszna?

Macie do polecenia jakąś mega nawilżająca odżywkę typu Garnier A i K? on też nie daje rady z rozczesywaniem
może dodawaj oleju do odżywki? Albo miodu który jest humektantem i nawilża?

Ja też mam problem z kołtunami. Nie mogę rozczesać włosów palcami nawet z olejem na nich czy odżywką. Po prostu są tak splątane że szok. Próbowałam rozczesać grzebieniem raz - na sucho tak na hardcora co by może to rozwiązało problem ale było gorzej bo ja rozczesałam delikatnie pasmo, wzięłam kolejne rozczesałam chciałam później te dwa naraz to nie dało rady bo już były poplątane. Nie wiem co się dzieje, w PL tak nie miałam
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 14:37   #4541
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
może dodawaj oleju do odżywki? Albo miodu który jest humektantem i nawilża?

Ja też mam problem z kołtunami. Nie mogę rozczesać włosów palcami nawet z olejem na nich czy odżywką. Po prostu są tak splątane że szok. Próbowałam rozczesać grzebieniem raz - na sucho tak na hardcora co by może to rozwiązało problem ale było gorzej bo ja rozczesałam delikatnie pasmo, wzięłam kolejne rozczesałam chciałam później te dwa naraz to nie dało rady bo już były poplątane. Nie wiem co się dzieje, w PL tak nie miałam
To przez tą wodę chyba. Jak przyjechałam do Anglii po pierwszym myciu miałam stos siana i rozczesac się nie dało. Teraz problemu nie ma, aczkolwiek grzebień robi mi kołtuny na końcach i szarpie, więc używam płaskiej szczotki, która czesze bez problemu. Niektóre szampony też kołtunią mimo użycia odżywki, więc jak ma się z tym problem warto kupić na jakiś czas szampon z silikonem, np. gliss kur z olejkami.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 14:47   #4542
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
To przez tą wodę chyba. Jak przyjechałam do Anglii po pierwszym myciu miałam stos siana i rozczesac się nie dało. Teraz problemu nie ma, aczkolwiek grzebień robi mi kołtuny na końcach i szarpie, więc używam płaskiej szczotki, która czesze bez problemu. Niektóre szampony też kołtunią mimo użycia odżywki, więc jak ma się z tym problem warto kupić na jakiś czas szampon z silikonem, np. gliss kur z olejkami.
Taki właśnie miałam zamiar. Kupić w końcu szczotkę i wypróbować zamiast grzebyka z grubymi dziurami. Szampon z silikonem mam w domu ale jakoś nie widzę poprawy. Kiedyś jak myłam tylko silikonowcami i odżywkami z nimi to już podczas mycia miałam lejące i śliskie włosy a teraz mimo, że dłużej myję takimi to i tak nie widać różnicy
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 15:13   #4543
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Borze Tucholski, co to się dziś ze mną dzieje...

Zabrakło protein, włosy to 3 kg siana, puch, malaria, wyprost i wodorosty, kj juz dawno takiego bhd nie było.

Widać u mnie proteina jakakolwiek, co mycie BYĆ MUSI! ;<



Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 15:40   #4544
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Taki właśnie miałam zamiar. Kupić w końcu szczotkę i wypróbować zamiast grzebyka z grubymi dziurami. Szampon z silikonem mam w domu ale jakoś nie widzę poprawy. Kiedyś jak myłam tylko silikonowcami i odżywkami z nimi to już podczas mycia miałam lejące i śliskie włosy a teraz mimo, że dłużej myję takimi to i tak nie widać różnicy
Ja taką szczotkę polecam bo dokładnie rozczesuje, nie szarpie, wygładza. Grzebienia nigdy nie lubiłam bo jak przeciągałam to na końcach kołtun i szarpał okropnie. Dodatkowo taką płaską szczotką czasem modeluję sobie włosy jak nie chcę locza, a chcę takie gładkie falki jeszcze możesz robić tak, że jak spłuczesz maskę/odżywke to na minutę nakładasz jakaś silikonową bombę i spłukujesz. Wtedy łatwiej się będzie czesać, przynajmniej do czasu zmniejszenia się plątania.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 16:07   #4545
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie coś sprawdzonego na kołtuny? Od kiedy znacząco wypadały mi włosy zaczęłam je czesać na odżywce d/s. Obcięłam je jakiś czas temu też znaczenie a one są coraz gorsze. Przez pierwsze 15 cm wiadomo grzebień idzie jak w masło a potem nie mogę się przebić. Dalej mimo woli je szarpie Podejrzewam że jest to wina rozchylonych i zniszczonych włosów na ok 10 cm od dołu od kiedy nie farbuje. Jak farbowałam to łuski na pewien czas się domykały nową porcją farby a teraz stale są narażone na "porowatość". Myślicie, że moja dedukcja jest słuszna?

Macie do polecenia jakąś mega nawilżająca odżywkę typu Garnier A i K? on też nie daje rady z rozczesywaniem
Dla mnie najbardziej nawilżającą maską (dużo bardziej od garniera) jest balsam afrykański z olejem arganowym, o ten --> http://recenzjekosmetykowpolskich.bl...-afryka-z.html
Zachwalałam go tu już parę razy, jest wspaniały i REWELACYJNIE nawilża No ale stacjonarnie to pewnie ciężko go znaleźć będzie, zostaję chyba tylko internetowe zakupy, ale jakbyś kiedyś robiła, to przyjrzyj mu się
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 16:27   #4546
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
ogłaszam koniec kryzysu włosięta wróciły do siebie, myję już co 2,3 dni, w sobotę w końcu zafarbowałam i są o ton ciemniejsze, siwki pokryte W ostatnim czasie ograniczyłam proteiny i rzadziej też olejowałam, wyszło im to na dobre

Super że już koniec Prześliczne te loczki




Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość


Nie, to akurat nie na przykład tu wczorajsze zdjęcie w oryginale

Mnie i tak się podobają


Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość


Dziewczyny jakie baby są zawistne!!!!Na każdym kroku.Cięte są jak cholera jak widzą kogoś kto wygląda lepiej itd..Przykre ale pradziwe.Nie mowię,że kazda taka jest bo jak ja widzę ładniejszą ode mnie to nie reaguje w taki perfidny sposób.Dzisiaj 3 sytuacje podniosły mi ciśnienie i jak ja mam lubić kobiety:rolleyes :.Zmierzy Cię taka od stopy do czubka i za byle co zaraz się czepia czy to kolejka przy kasie czy wychodzę z przedszkola i nie zamknęłam furtki bo szli za mna inni rodzice jeszcze...ale już komentarze,że jestem niewychowana itd.Sorry ale trudno mi się nie odezwać.Powiedziałam jednej dzisiaj,przykro mi,że ma Pani dzisiaj ciężki dzień to widać.Zamurowało i poszła!.W kolejce stałam z Alicją i też jakieś babsko mnie mierzyło wzrokiem 5 min.a następnie czepiała się,że to tamto stra....Nie odzywałam się.Przeszkadzało jej,że wozkiem ją dotknęłam ,potem,że dziecko wykładało ze mną rzeczy na taśmę przy kasie.
Szkoda gadać.

To prawda baby są zawistne, sama często się o tym przekonuję.
Dobrze jej powiedziałas



Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak dziękuję!
Postaram się jeszcze dzis albo jutro Ci sprawdzić



Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Borze Tucholski, co to się dziś ze mną dzieje...

Zabrakło protein, włosy to 3 kg siana, puch, malaria, wyprost i wodorosty, kj juz dawno takiego bhd nie było.

Widać u mnie proteina jakakolwiek, co mycie BYĆ MUSI! ;<



Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

współczuję

dobry komiks
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 16:46   #4547
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
To przez tą wodę chyba. Jak przyjechałam do Anglii po pierwszym myciu miałam stos siana i rozczesac się nie dało. Teraz problemu nie ma, aczkolwiek grzebień robi mi kołtuny na końcach i szarpie, więc używam płaskiej szczotki, która czesze bez problemu. Niektóre szampony też kołtunią mimo użycia odżywki, więc jak ma się z tym problem warto kupić na jakiś czas szampon z silikonem, np. gliss kur z olejkami.
no właśnie podejrzewam wodę, ale bardziej o łupież. Choć ten chlor może też wpływać. Ja myję tylko teraz Barwą - nigdy mnie nie plątała, a jak umyję łagodnym dla dzieci to już w ogóle mam dramat na głowie. I nawet zmiana pozy do mycia nie robi różnicy. Myłam głową w dół dramat, mycie na wyprost też.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 18:15   #4548
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
ogłaszam koniec kryzysu włosięta wróciły do siebie, myję już co 2,3 dni, w sobotę w końcu zafarbowałam i są o ton ciemniejsze, siwki pokryte W ostatnim czasie ograniczyłam proteiny i rzadziej też olejowałam, wyszło im to na dobre


Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie baby są zawistne!!!!Na każdym kroku.Cięte są jak cholera jak widzą kogoś kto wygląda lepiej itd..Przykre ale pradziwe.Nie mowię,że kazda taka jest bo jak ja widzę ładniejszą ode mnie to nie reaguje w taki perfidny sposób.Dzisiaj 3 sytuacje podniosły mi ciśnienie i jak ja mam lubić kobiety:rolleyes :.Zmierzy Cię taka od stopy do czubka i za byle co zaraz się czepia czy to kolejka przy kasie czy wychodzę z przedszkola i nie zamknęłam furtki bo szli za mna inni rodzice jeszcze...ale już komentarze,że jestem niewychowana itd.Sorry ale trudno mi się nie odezwać.Powiedziałam jednej dzisiaj,przykro mi,że ma Pani dzisiaj ciężki dzień to widać.Zamurowało i poszła!.W kolejce stałam z Alicją i też jakieś babsko mnie mierzyło wzrokiem 5 min.a następnie czepiała się,że to tamto stra....Nie odzywałam się.Przeszkadzało jej,że wozkiem ją dotknęłam ,potem,że dziecko wykładało ze mną rzeczy na taśmę przy kasie.
Szkoda gadać.
Haha, fakt baby są wredne :P Zawsze jak mam coś gdzieś załatwić, to najpierw rozglądam się czy jest jakiś facet, zazwyczaj łatwiej się z nimi dogadać...

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie coś sprawdzonego na kołtuny? Od kiedy znacząco wypadały mi włosy zaczęłam je czesać na odżywce d/s. Obcięłam je jakiś czas temu też znaczenie a one są coraz gorsze. Przez pierwsze 15 cm wiadomo grzebień idzie jak w masło a potem nie mogę się przebić. Dalej mimo woli je szarpie Podejrzewam że jest to wina rozchylonych i zniszczonych włosów na ok 10 cm od dołu od kiedy nie farbuje. Jak farbowałam to łuski na pewien czas się domykały nową porcją farby a teraz stale są narażone na "porowatość". Myślicie, że moja dedukcja jest słuszna?

Macie do polecenia jakąś mega nawilżająca odżywkę typu Garnier A i K? on też nie daje rady z rozczesywaniem
Moje od zawsze strasznie kołtunią się od spodu, i nic nie da się z tym zrobić. Musiałabym chyba myć co dzień albo częściej... Kilka razy miałam tak, że w końcu brałam nożyczki i wycinałam "kilkołka" bo już nie miałam cierpliwości.
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 18:31   #4549
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Dzięki za cenne wskazówki Na pierwszy ogień pójdzie szczotka.Pamiętam, że jak byłam mała to zawsze tylko nią czesałam Może czas wrócić.
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 18:42   #4550
Sirii
Raczkowanie
 
Avatar Sirii
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 50
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Dopadłam dziś rossmana i dorwałam Facelle różowy a do biedronki weszłam po przecier i wyszłam z książkami xD standardowo :P
Sirii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 18:53   #4551
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w Bristolu, spore miasto. Ale teraz z moim tż będe się przeprowadzać i ja się nadal uczę, mimo to myślę że spokojnie damy radę mimo że tlyko on pracuje. Ja pamiętam jak w Polsce było ciężko, tu dopiero odżyłam i mogę wyjść kiedy zechcę, czy kupić sobie ciuch albo kosmetyk. I mam jakieś perspektywy z nauką i pracą. A w Polsce to nie wiem nawet co ja bym po jakimś tam liceum miała robić.. mnóstwo kasy na książki, dużo godzin, na dojazdy. A tu mam 3 dni w tygodniu, kilka przedmiotów, książek nie używamy - tylko na dojazd, aczkolwiek to małe pieniądze a w tym roku mam college blisko to chodzę pieszo.
Nie no tu to ludzie są mili, nawet w zwykłym take-away obsługa strasznie sympatyczna, w pubach super atmosfera. Niedawno jak poszłam na lokalny koncert to atmosfera była przednia, wszyscy dobrze się bawili. W klasie też mamy śmiechu dużo przy robieniu eksperymentów chociażby, a jak czegoś nie rozumiem to mi cierpliwie tłumaczą i mówią jeszcze, że angielski mi się bardzo poprawił, a ja ciesz na gębie bo początkowo bałam się odezwać ;D A jak w pl byłam lepsza od jakiejś dziewuchy to zaraz wielce obrażona i czerwona z zazdrości.
- Dokładnie, niemal alternatywna rzeczywistość. Ja już po 2 tygodniach byłam na "cześć" ze sporą ilością osób z mojego osiedla, nie znamy się z imienia, ale i tak zawsze się witamy, nawet idąc po przeciwnych stronach ulicy. Nie ma żadnego odwracania się, spuszczania głowy, czy udawania, że się kogoś nie widzi. W sklepach też zupełnie inny poziom kultury i uśmiech. W college'u też mamy śmieszne sytuacje. A ostatnio w pubie spotkałam kolesia, Anglika, który zaśpiewał nam "Mydełko fa"


Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
To przez tą wodę chyba. Jak przyjechałam do Anglii po pierwszym myciu miałam stos siana i rozczesac się nie dało. Teraz problemu nie ma, aczkolwiek grzebień robi mi kołtuny na końcach i szarpie, więc używam płaskiej szczotki, która czesze bez problemu. Niektóre szampony też kołtunią mimo użycia odżywki, więc jak ma się z tym problem warto kupić na jakiś czas szampon z silikonem, np. gliss kur z olejkami.
- Ja niczym nie rozczesuję. Kiedy spłukuję odżywkę d/s i/lub maskę to nastawiam na mocny strumień wody i przeczesuje powoli włosy palcami, na początku jest trochę ciężko, ale potem bardzo fajnie się rozplątują.

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
a do biedronki weszłam po przecier i wyszłam z książkami xD standardowo :P
- Skąd ja to znam... XD a jak wchodzę do księgarni po jedną książkę, to wychodzę z pięcioma. Ale właśnie za to też uwielbiam UK, za tanie książki np. na car boocie 50pi od książki, raj! Swoją drogą, to brakuje mi tu właśnie biedronki

Idę ja myć swoje włosiska...
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:17   #4552
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Hej,

Testowałam w nocy olej lniany i dzisiaj umyłam,służy mi.Bardzo ładnie włosy po nim mam,lśniące,miękkie iładnie skręcone.Tylko to drogi interes bo uzyłam jadalnego i to świeżego ,może dlatego taki efekt.Trochę niedomyłam chyba bo czuję na włosach zapach..:/ ale chyba dlatego są takie lśniące.Zdecydowani e to mój KWC wśród olejów jak do tej pory.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:20   #4553
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak dziękuję!

Byłam w mojej Naturze i niestety nie ma Pytałam się kiedy była ostatnia dostawa Pani powiedziała mi że już dawno nie było i to żadnej odżywki jedynie piankę do włosów i żel aktualnie mają. Pani ze sklepu też nie wie czemu nie przychodzą te odżywki, a może skład zmieniają jak w większosći dobrych kosmetyków
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 19:21   #4554
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Jak ja kocham Twoje locze.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ooooo, zatkało mnie
mnie też Myszko jeszcze raz Ci dziękuję za te rady wcześniej, wiele mi to pomogło, wyhamowałam z pielęgnacją i są efekty

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
Zazdroszczę! Też tyle chcę! No i ogólnie, masz przecudowne włosy!!!
dziękuję heh, może przesadziłam z tymi 12 ale 10 jest na pewno mam włosy dość grube i gęste, dlatego taki wynik.

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Piękneeeee
Miło mi Twoje piękne , będzie jeszcze ładniej

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
uwielbiam twoje włosy a obwodem mnie dobiłaś cuda i tyle
a ja Twoje! w wersji blond jeszcze piękniejsze

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Super że już koniec Prześliczne te loczki
też się bardzo cieszę,dobrze czuć się sobą znów

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
dziękuję
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:11   #4555
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Byłam w mojej Naturze i niestety nie ma Pytałam się kiedy była ostatnia dostawa Pani powiedziała mi że już dawno nie było i to żadnej odżywki jedynie piankę do włosów i żel aktualnie mają. Pani ze sklepu też nie wie czemu nie przychodzą te odżywki, a może skład zmieniają jak w większosći dobrych kosmetyków
Dziękuję Ci bardzo!

No właśnie niestety, nie ma ich od dawna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 20:20   #4556
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Dopadłam dziś rossmana i dorwałam Facelle różowy a do biedronki weszłam po przecier i wyszłam z książkami xD standardowo :P
Lubię różowego facelle Nie robi mi krzywdy na skórze głowy, tak jak lubią dziecięce szampony, używane za często

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Hej,

Testowałam w nocy olej lniany i dzisiaj umyłam,służy mi.Bardzo ładnie włosy po nim mam,lśniące,miękkie iładnie skręcone.Tylko to drogi interes bo uzyłam jadalnego i to świeżego ,może dlatego taki efekt.Trochę niedomyłam chyba bo czuję na włosach zapach..:/ ale chyba dlatego są takie lśniące.Zdecydowani e to mój KWC wśród olejów jak do tej pory.
Może też dlatego, że porządny olej Ja kiedyś, dawno używałam tego taniego z biedronki, ale było niezbyt fajnie, niedługo zamówię jakieś 60ml takiego nierafinowanego i ekologicznego, to może będzie lepiej, bo i porowatość mi zmalała

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
dziękuję


mnie też Myszko jeszcze raz Ci dziękuję za te rady wcześniej, wiele mi to pomogło, wyhamowałam z pielęgnacją i są efekty
Cieszę się, że jesteś zadowolona I polecam się na przyszłość
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 21:09   #4557
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
no właśnie podejrzewam wodę, ale bardziej o łupież. Choć ten chlor może też wpływać. Ja myję tylko teraz Barwą - nigdy mnie nie plątała, a jak umyję łagodnym dla dzieci to już w ogóle mam dramat na głowie. I nawet zmiana pozy do mycia nie robi różnicy. Myłam głową w dół dramat, mycie na wyprost też.
To nie wiem bo mi po 2 tyg takie plątanie przeszło, jakoś nie mam problemu z kołtunami od kiedy mam włosy długości tak do ramion lub krótsze obecnie. Jak już to tył bo mam tak, że końcówki są tam cienkie, włosy bardziej porowate i słabiutkie i wtedy ciężko przeczesać. Dla dzieci używam schaumy dla dzieci, nie plącze włosów

Doe - czesanie paluchami na zdrowych i dłuższych włosach to dobry sposób. Na krótkich takich to dwa razy palcami przejadę, pogniotę i coś tam jest ale szczotki używam też, chociaż ostatni tydzień malutko.
Ja mieszkam w takim domku co ma parę mieszkań, ale mamy wspólną kuchnię, to mieszkają i Polacy i dwaj ciapaci i też mi mówią cześć albo zagadają co tam słychać bo akurat pl to znajomi, ale wszyscy są spoko dla siebie. Jeszcze teraz z moim tż będę się wprowadzać do mieszkania obok to sami swoi, wesoło mam ;D A ksiażki tanie bardzo, mam sporo bo sobie nakupowałam, teraz język mam nieco lepszy to może zacznę wreszcie czytać Jak byłam na kursie angielskiego to miałam w klasie znajomą z Somali i ona mówi, że mamy ją czegoś po polsku nauczyć. Kolezanka mówi do niej, że ma powiedzieć 'za*ebista', a ona do niej 'jesteś zajepiz*a' Albo nauczyciel pyta jak po polsku jest hello, to ja do niego że siema i potem nam cały czas mówił 'siema' ^^ spory ubaw tam był.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2014-04-16 o 21:10
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 21:25   #4558
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Dziewczynki kochane, a czy jak nakładacie olej na noc to przykrywacie czymś poduszkę ? Nie zatłuści on pościeli? Właśnie sobie siedzę z tym moim winogronowym, ciekawe jakie będą efekty.


Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Lubię różowego facelle Nie robi mi krzywdy na skórze głowy, tak jak lubią dziecięce szampony, używane za często
Czy chodzi o ten płyn ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...sensitive.html Poszukuję czegoś do mycia włosów co nie podrażni mi skóry głowy i nie spowoduje łupieżu, jak się u was sprawuje w tych kwestiach ?
__________________
Prowadź mnie za rękę, bo sama nie wiem dokąd mam iść, gdzie podążać mam, by na zawsze z tobą być ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 21:38   #4559
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Kiedy ktoś tak jak ja rzadko zagląda na forum albo potrzebuje porady, ciężko przedrzeć się przez tyle stron off topu.
Fajnie, jeśli ktoś pisze innym kolorem, wtedy nie czytam, ale w innym przypadku to marnowanie czasu dla szukającego konkretnej informacji.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-16, 21:41   #4560
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, a czy jak nakładacie olej na noc to przykrywacie czymś poduszkę ? Nie zatłuści on pościeli? Właśnie sobie siedzę z tym moim winogronowym, ciekawe jakie będą efekty.
Ja przykrywam i ściereczka/ręcznik, co kładę na poduszce po kilku razach jest dość porządnie zatłuszczony. Więc nie radziłabym kłaść się prosto na poduszkę.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Kiedy ktoś tak jak ja rzadko zagląda na forum albo potrzebuje porady, ciężko przedrzeć się przez tyle stron off topu.
Fajnie, jeśli ktoś pisze innym kolorem, wtedy nie czytam, ale w innym przypadku to marnowanie czasu dla szukającego konkretnej informacji.
Zgadzam się.
Pewnie na wiele rzeczy nie odpowiedziałam, a mogłam, bo przewijałam dużo, żeby ominąć offtopy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 16:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.