Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Wyjątkowo delikatny płyn do higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji strefy intymnej, optymalnie dopasowany do jej pH. Płyn nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.

Mój ulubiony

Płyn nie podrażnia, nie wysusza, ma dobre pH. Pieni się i jest wydajny wystarczy odrobina. Przystępna cena to kolejny plus. Skóra staje się pachnąca i odświeżona.

Dobry kosmetyk

Testowane na skórze: suchej, wrażliwej i alergicznej.

Zalety:
+ Nie podrażnia
+ Dobry, krótki skład
+ Cena
+ Miły, rumiankowy zapach

Wady:
- Mało wydajny (za rzadki - spływa z rąk zanim zdąży się go użyć)
- Mało poręczne opakowanie, lepsza byłaby pompka
- Trudno z nim podróżować (trzeba pakować go w siatki, bo wylewa)

Świetny produkt z super składem

Trafiłam na niego przypadkiem w Rossmannie i jestem mile zaskoczona tym produktem. Skusił mnie bardzo przyjemny, delikatny zapach i to, że żel jest do skóry wrażliwej. Produkt rzeczywiście nie podrażnia nie uczula stref intymnych. Dobrze ale bardzo łagodnie myje i świetnie się pieni . Ma postać gęstego żelu, jest mega wydajny. Używam codziennie od kilku mc a zużyłam dopiero połowę butelki. Produkt ma naprawdę dobry skład. Zawiera łagodne środki myjące ( bez SLS ) kwas mlekowy, wyciąg z rumianku, avocado, łagodzącą alantoinę i bisabolol i tylko 1 konserwant- sorbinian potasu uznawany za bezpieczny w kosmetykach. Nie zawiera barwnikow. To wszystko sprawia że stał się obecnie moim nr 1 w kategorii produktów do higieny intymnej Polecam wypróbować każdej kobiecie.

Idealny płyn mój KWC

Płyn idealny, wydajność, cena, skład i działanie. Już jakiś czas temu dorwałam go w wersji z pompką, która jest strzałem w 10. Ratuje mnie kiedy skończy się żel pod prysznic lub żel do mycia twarzy.

Świetny produkt w super cenie

Co tu dużo mówić - jak dla mnie prawie ideał. Sprawdził się zarówno w ciążach, jak i po porodzie. Dyskretny zapach, fajna konsystencja, delikatne (ale skuteczne) działanie. Jest łatwo dostępny i nawet bez promocji ma dobrą cenę. Duży plus za dostępność podróżnej pojemności! Jedynie opakowanie mi się niezbyt podoba, ale to już tylko ze względów estetycznych (bo "technicznie" działa bez zarzutów).

ok

Byłam trochę sceptycznie nastawiona, bałam się, ze płyn z marki Rossmann może podrażnić. Nic takiego się nie stało. Jest w porządku, świetnie spełnia swoją rolę. Wolałabym, aby miał opakowanie z pompką.

Ulubiony!

Używam go za równo do miejsc intymnych jak i do twarzy. Ze względu na swoją delikatność nie podrażnia, nie przesusza, nie uczula, ale za to dobrze się pieni i dokładnie myje. Do tego jest bardzo wydajny, pojemny i tani. 300 ml kosztuje ok. 5 zł w Rossmannie,

Miałam w swoim życiu już trochę żeli do higieny intymnej ale raczej to z tym zostanę na dłużej. Spełnia ona swoją funkcję, nie podrażnia, delikatnie myje, nie ma jakiegoś dziwnego nachalnego zapachu jak to czasem bywa, opakowanie 300 ml za niską cenę, żel jest wydajny, gęsta konsystencja, wystarcza za długo, polecam wypróbować. Mnie on również sprawdza się w przypadku pierwszego mycia całego ciała po zabiegu opalania natryskowego bądź samoopalacza ponieważ takie są zalecenia żeby umyć się samą wodą bądź żelem do higieny intymnej więc wybrałam do tego właśnie ten żel i również w tym się sprawdził.

Kupiłam, jako zamiennik żelu z AA, którego nie dostałam akurat w Rossmanie.

Kupiłam, jako zamiennik żelu z AA, którego nie dostałam akurat w Rossmanie. W sumie tani, spełnia swoją rolę. Zapach neutralny, tak jak lubię. Nie podrażnia, nie uczula. No i cenowo jest bardzo przystępny, znacznie tańszy od znanych marek, a w niczym im nie ustępuje.

Warty sprawdzenia

Mam już kolejne opakowanie tego żelu i na prawdę będe jeszcze do niego wracała bo jest świetny nie tylko na dół ciała ale też na górę o czym piszą dziewczyny. Świetnie sprawdza się przy pielęgnacji włosów :) Nie jest on drogi więc wart jest właśnie wypróbowania. Nie ma praktycznie niczego co bolałoby mnie w składzie.. Przynajmniej w początkowej cześć składu :) Włosy po nim są delikatne, chociaż wiadomo.. sama czynność mycia włosów nim nie należy do najprzyjemniejszych, ale taka już specyfika tego tupu produktów.

Kochany

Uwielbiam ten płyn. Nadaje się do higieny intymnej, mycia całęgo ciała, skóry głowy oraz twarzy, dlatego ja zawsze zabieram go na podróże by ograniczyć miejsce w walizce, w ten sposób mając tylko jedną butelkę zamiast czterech. Bardzo wszechstronny.
Ma super, delikatny skład przez co jest idealny do pielęgnacji okolic intymnych. Używam go też do mycia twarzy rano i wtedy jest całkiem mocno ściągający, ale nadal delikatny i uczucie ściągnięcia przechodzi po nałożeniu toniku/hydrolatu.
Mój hit i na pewno kupię ponownie jeszcze wiele razy. Cena jest fantastyczna. Wersja z aloesem też jest fajna. Polecam każdemu.

Wszechstronny produkt z super składem

Żele firmy Facelle na pewno są łagodne, ponieważ dedykowane do higieny intymnej. Jednak używając tego żelu na twarz z łatwością zmywam makijaż, a do tego nie czuję uczucia ściągnięcia twarzy lecz jej łagodne oczyszczenie. Jako produkt do higieny intymnej nie powoduje przesuszenia skóry i z powodzeniem stosuje go na całe ciało, nie tylko w dolnych partiach ciała.

Co ciekawsze, nadaje się on również na włosy, gdy nie musimy zmywać żadnych cięższych produktów, typu pianka do włosów, oleje, gęste maski. Nie przesusza skóry głowy, a tym samym nie widać na niej oznak suchego łupieżu, z którym zazwyczaj mam problem.