Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Wyjątkowo delikatny płyn do higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji strefy intymnej, optymalnie dopasowany do jej pH. Płyn nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.

Płyn do higieny intymnej

Jest to przezroczysty płyn o bardzo delikatnym zapachu. Myje, nawilża, łagodzi podrażnienia, delikatnie się pieni.
Dobrze sprawdza się do mycia ciała, twarzy, a nawet pędzli. Znam osoby które myją nim włosy.
Kosztuje około 6 zł, a w promocji to już naprawdę grosze. Jego pojemność to 300 ml. Jest wydajny i wystarczy na kilka miesięcy.
Jedyny minus to brak pompki.

Cudo za grosze

Zwykle trzeba wybierać: tanie albo dobre. Płyn Facelle Sensitiv połączył dwie pożądane cechy. Myje, nawilża, łagodzi podrażnienia, świetnie się pieni. Czego więcej potrzeba? Nie musi być kosmetykiem tylko do higieny intymnej - doskonale nadaje się do mycia całego ciała, awaryjnie nawet jako szampon. Sprawdził mi się w każdej roli, delikatny i bezpieczny. Zdecydowanie godny polecenia.

Nie ma sensu przepłacać

Płyny z tej serii są bardzo dobrej jakości. Aktualnie kupiłam wariant sensitive. Jest to przezroczysty, bardzo delikatnie pachnący i pieniący się żel o odpowiednim ph. Robi wszystko to, co ma robić żel intymny. Higiena bez podrażnień i uczuleń. Butelka wydajna, wystarczy na długo, a szata graficzna bardzo miła oku. W dodatkowej promocji możemy go kupić za grosze.

Dobry produkt za niską cenę

Przyjemny produkt za niską cenę. Lubię go za delikatne działanie, zapach i oczywiście za cenę. Zawsze gości w mojej łazience i nigdy mnie nie zawiódł.
Sprawdza się również bardzo dobrze do mycia przedłużanych rzęs.

Najlepszy

Najlepsza.
Lubie za delikatne działanie, delikatny zapach, cenę.
Jest to produkt do którego wracam od lat i nigdy nie zawiódł. Za taką cenę warto wypróbować, dla mnie jest to perełka z niskiej półki cenowej!

Mój numer 1 !

Po Facelle jadę specjalnie do Rossmanna, bo tylko te płyny do higieny intymnej mają dobre składy. Niestety nie mam tej drogerii blisko mnie i jestem zmuszona kupować inne, gorsze płyny. Ale gdy tylko mam okazję to kupuje kilka sztuk na raz i jak jest promocja to można za 3 zł kupić. Produkt uwielbiam za skład przede wszystkim oraz za zapach. Konsystencja jest fajna. Szkoda, że nie mają pompki, bo z tej małej dziurki jest źle go wydobywać, ale ja zawsze go przelewam do buteleczki z pompką i jest ok ;) Polecam!

Płyn do włosów ale jednak intymny

Całkiem dobry płyn i w na prawdę przyzwoitej cenie. Dałam kilka zł za niego i powiem szczerze, ze warto się z nim zapoznać, bo to na prawdę był dobry zakup w rosmannie. Na poczatku czytałam że jest on też dobry na włosy ale jednak jego fanką nie zostałam bo dość mocno plątał mi włosy, ale faktycznie po wyschnięciu były one super delikatne i sypkie. Jednak dla mnie pozostał on delikatnym płynem intymnym i na prawdę to co miał on robić to robił i nigdy nie podrażnił mnie więc bardzo dobra opcja. Składowo też wygląda on całkiem porządnie xD

Must have w kosmetyczce każdej kobiety

Propozycja żelu do higieny intymnej od Facelle to świetny kosmetyk do pielęgnacji całego ciała. Myję nim twarz, włosy, ciało, a nawet sprawdził się przy myciu pędzli i gąbeczek (!). Zero podrażnień, delikatny i przyjemny zapach, tani - czego chcieć więcej? Na prawdę polecam go z całego serca wszystkim kobietkom, zarówno tym starszym jak i tym młodszym :)

Klasyk, którego dopiero niedawno odkryłam

Płyn do higieny intymnej, który znany jest już od lat, doceniany nie tylko przez Wizażanki dopiero niedawno znalazł się w mojej łazience. I już wiem skąd tyle pozytywnych opinii, bo i ja innej jak pozytywna napisać nie mogę. Pierwszym plusem jest dobry skład i delikatność produktu. Płyn bardzo delikatnie pachnie, dobrze myje, nie podrażnia, pozostawia uczucie dobrego umycia, ale nie wysuszenia. Ze względu na brak SLS słabo się pieni jednak nie umniejsza to jego działaniu, wręcz przeciwnie- w moim odczuciu jest to jego sporym atutem. Ma przezroczystą lekko żelowatą konsystencję, jest też dosyć wydajny. Przelałam go do pojemnika z pompką, gdyż z oryginalnej butelki niezbyt wygodnie mi się korzystało. Cena zwłaszcza na promocji jest śmiesznie niska. Z pewnością płyn ten zagości u mnie na dłużej tym bardziej, że zaczynam odkrywać także i inne możliwości jego stosowania.

Dobry i tani

Płyn ma żelową przeźroczystą konsystencję, lekki zapach i delikatnie się pieni. Butelka dość wygodna, można postawić ją do góry nogami żeby zużyć żel do końca. Dość wydajny i delikatny- nie podrażnia.
Dobry i tani płyn do higieny intymnej, który się sprawdza.

Niezwykle delikatny

Mój ulubiony. Zaletą tego płynu jest jego konsystencja i brak intensywnego zapachu. Jest naprawdę delikatny, nie występuje po nim pieczenie. Ma właściwości kojące, dobry też dla dziewczynek. Jest też bardzo wydajny. Tani. Jeden mały minusik-dość trudno się wypłukuje. Plusy jednak przeważają.

Nie zachwycił

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami postanowiłam go wypróbować, ale niestety nie sięgnę raczej po niego więcej. Nie można mu zarzucić, że robi jakąś krzywdę, a nawet trzeba pochwalić za skład. Niestety najzwyczajniej w świecie nie stosowało mi się go przyjemnie i nie dawał mi wystarczającego uczucia świeżości. Chyba jednak lubię, gdy kosmetyki myjące ładnie pachną i dobrze się pienią, a ten niestety nie spełnia tych warunków, a w dodatku brak pompki nie ułatwia użytkowania. Może ma korzystną cenę, ale są też inne na rynku z niską ceną a lepszymi walorami.