Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Facelle, Waschlotion Sensitive (Płyn do higieny intymnej)

Wyjątkowo delikatny płyn do higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji strefy intymnej, optymalnie dopasowany do jej pH. Płyn nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.

Najlepszy

Bardzo dobry płyn,który jest tani i często kupuję go w promocji.
Jest wydajny i nie podrażnia.
Polecił mi go mój ginekolog tak więc fachowa rada a takie cenie.
Polecam Wam go!

Damskie milion w jednym (chociaż nie dla mnie)

Facelle to fajny żel. Można nim myć całe ciało, włosy, twarz... Do wyboru, do koloru. U mnie jednak nie do wszystkiego się sprawdził.
Używany zgodnie z przeznaczeniem działa bez zarzutu. Zużyłam już dziesiątki butelek tego żelu i nigdy nic mnie nie podrażniło. Często myję nim całe ciało, szczególnie na wyjazdach, gdy nie chce mi się brać całego arsenału kosmetyków ze sobą. Nie przesusza mojej suchej skóry na ciele, która miejscami ma nawet lekko atopowe zapędy. Często nie chce mi się wcierać balsamu po kąpieli, ale używając tego żelu nie jest on konieczny, skóra jest w zadowalającej kondycji.
Za to kompletnie mi się nie sprawdził jako produkt do mycia twarzy. Twarz po umyciu Facelle jest podrażniona i zaczerwieniona. Więcej nie powtórzę tego eksperymentu.
Nie jestem też fanką mycia włosów żelem do higieny intymnej. Próbowałam kilka razy i to nie dla mnie. Włosy nie są wystarczająco oczyszczone i szybko tracą świeżość.
Facelle ma żelową konsystencję, jest bezbarwny i ma bardzo delikatny, neutralny zapach. Konsystencja jest stosunkowo gęsta, przez co produkt jest dość wydajny.
Daję maksymalną ocenę, bo w końcu to płyn do higieny intymnej, a w tej funkcji plus jako żel pod prysznic sprawdza się bardzo dobrze. Z pewnością nadal będę go kupować.

Piecze

Żel tani, z fajnym składem i przez większość osób polecany. To prawda bo skład ma naprawdę bardzo fajny. Jak za taką cenę jest jego bardzo dużo i opłaca się go kupować jak najbardziej. Niestety mnie on uczula, podczas użycia powoduje u mnie pieczenie i podrażnienia. Trzeba kupić i samemu spróbować bo może dla Ciebie będzie on numerem jeden ☺️ moje cialo niestety na ten produkt jest uczulony a szkoda...

Świetny;)

Kupilam wersje mini z mysla o uzywaniu w szpitalu po porodzie. Jednak potem uzywalam czegos innego, a Facelle uzywam dopiero od niedawna. Pomimo malej buteleczki jest wydajny. Nie podrazania, dziala wrecz kojaco na miejsca intymne, pieni sie srednio i jak dla mnie nie pachnie zbyt ladnie. Uzywam go tez do mycia twarzy i tu tez sprawdza sie dobrze, nie pozostawia uczucia sciagnietej skory, nie pojawia sie po nim wiecej wypryskow. Sklad ma bardzo dobry, cena niska i dobra dostępność. W planach mam jeszcze wykorzystanie go jako szampon, jak tu tez sie sprawdzi to bedzie moim hitem ;)

Tani i przyjemny

Nigdy nie sięgałam po płyny do higieny intymnej marki Rossmanna, ponieważ wydawało mi się że będą słabe jakościowo. Jednak zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam wypróbować i oto bardzo pozytywne zaskoczenie.
Płyn ma żelową konsystencję i przyjemny zapach. Dobrze się pieni,co zdecydowanie ułatwia użycie. Jest naprawdę bardzo delikatny, solidnie myje i daje przyjemne uczucie świeżości na długo. Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień, a raczej działał łagodząco. Jedyne co bym w nim zmieniła to opakowanie. Płyny do higieny intymnej zdecydowanie wolę w buteleczce z pompką. Wydaje mi się, że nie jest on niestety zbyt wydajny. Używam go od około miesiąca i czuję, że zaraz się skończy. Mimo wszystko cena bardzo kusząca, więc na pewno jeszcze po niego sięgnę.

Świetny stosunek ceny do jakości!

Bardzo łagodny żel, delikatnie pachnie, nie podrażnia. Ma dobry skład (brak SLS), cena jest naprawdę świetna. Moim zdaniem jeden z lepszych żeli do higieny intymnej jeśli patrzeć na stosunek jakości do ceny. Konsystencja gęsta, używam się trochę żelu i rozrabia z wodą więc jest wydajny. Jedyne co to opakowanie - wolałabym pompkę, ale nie jest jakaś wielka wada.

Odświeża

Regularnie kupuję ten płyn. Dobrze odświeża, jest delikatny dla skóry. Całkiem spore opakowanie kosztuje grosze, płyn jest bardzo wydajny i ma całkiem niezły skład. Mój ulubieniec w kategorii płynów do higieny intymnej.

Nie kupuję już innego

Tego płynu używam już od kilku lat i w zasadzie nie kupuję już innych tak bardzo go lubię. Kupuję co najwyżej na zmianę drugi płyn Facelle, ten z zielonymi dodatkami na opakowaniu.
Płyn ma trochę glutowatą konsystencję jak dla mnie, więc przy pierwszym użyciu to może trochę zaskoczyć. Jest przezroczysty, o delikatnym zapachu. Przy rozprowadzaniu na skórze śliski. Dzięki temu jest wydajny, więc potrzeba go naprawdę niewiele. Trochę się pieni.
Jest bardzo delikatny i podobna delikatność nadaje skórze. Dobrze odświeża.
Opakowanie to butelka zamykana na klik. Szkoda, że nie ma pompki, było by jeszcze wydajniej, ale to jedyna wada, a dla mnie najważniejsze jest działanie. Na plus także przystępna cena i krótki skład.

Wielofunkcyjny :)

Biała plastikowa butelka o pojemności 300 ml umożliwia dość dobrą aplikację - na pewno lepsza byłaby wyposażona w pompkę. Jego cena to ok. 6 zł, na promocji możemy kupić go jeszcze taniej oczywiście w Rossmannie. :)

Żel do higieny intymnej Facelle to bardzo fajny wielofunkcyjny produkt, który służy mi nie tylko do higieny intymnej czyli zgodnie z jego przeznaczeniem, ale również do mycia pędzli do makijażu – myje delikatnie, ale skutecznie, dobrze zmywa resztki kosmetyków , do mycia twarzy delikatnie oczyszcza skórę, dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu. W przypadku suchej skóry może powodować lekkie uczucie ściągnięcia, które mija całkowicie po nałożeniu kremu. Regularnie stosowany ogranicza ilość wyskakujących niespodzianek na twarzy, oraz jako delikatny szampon do włosów ze względu na bardzo dobry i łagodny skład, idealnie sprawdza się do codziennego stosowania. Dobrze się pieni, nie podrażnia skóry głowy. Włosy są po nim bardzo miękkie.

Jeżeli chodzi o jego przeznaczenie to również znakomicie się sprawdza.
Jest delikatny, nie podrażnia, nie powoduje pieczenia ani innych dolegliwości.
Zapach jest delikatny, dość specyficzny, ale znośny. Konsystencja żelowa i całkiem gęsta. Fajnie się sprawdzi w podróży ze względu na jego wiele funkcji możemy ograniczyć swój bagaż do jednego kosmetyku :) Polecam!!

Nie bez powodu tak wiele kobiet go kocha

Z zakupem tego płynu nosiłam się już od pewnego czasu. W internecie spotkałam do tej pory mnóstwo pozytywnych recenzji i postanowiłam sprawdzić, jak się u mnie spisze. Płyn posiada proste opakowanie, z którego bez problemu można wydobyć odpowiednią ilość kosmetyku. Płyn pachnie bardzo ładnie, delikatnie. Pozwala na uzyskanie efektu odświeżenia, jednocześnie nie dając podstaw do obaw, że składniki perfumujące podrażnią delikatne okolice. Mimo niskiej ceny, oferuje łagodne działanie i nie pozostawia uczucia dyskomfortu, czy podrażnienia. Jest bardzo wydajny, przyjemnie się pieni, a w dodatku może pełnić wiele funkcji. Z powodzeniem stosowałam go w roli szamponu (pięknie odbija włosy od nasady, są dłużej świeże), a także żelu do mycia twarzy (cera mieszana ze skłonnością do niedoskonałości- normalizacja stanu). Płyn do higieny intymnej Facelle może więc przydać się np. w podróży, gdy chcemy zminimalizować ilość kosmetyków, które zabieramy. Stosuję go około 3 miesiące i nie zauważyłam żadnych minusów. Jestem z niego bardzo zadowolona i poleciłabym go z czystym sercem każdej kobiecie. Z pewnością to nie będzie moje ostatnie opakowanie.

Wszechstronny i tani

Płyn facelle spokojnie może zastąpić kilka kosmetyków, co jest bardzo przydatne zwłaszcza w podróżach. Używałam go zgodnie z zastosowaniem, jest delikatny, nie podrażnia ale dobrze też sprawdził się do mycia twarzy, włosów czy całego ciała. Zapach delikatny, skład dobry, polecam wszystkim.

Niezastąpiony

Jak tu go nie kochać? Płyn ma jeden z najlepszych składów spośród innych żeli do higieny intymnej dostępnych na naszym rynku. Kwas mlekowy na czwartym miejscu w składzie, delikatne detergenty, mocznik. Płyn dobrze się pieni, ale jest delikatny. No i przede wszystkim kosztuje 6-7 zł w regularnej cenie, a często można dostać go w promocji. W razie potrzeby sprawdzi się również do mycia ciała, twarzy, włosów, golenia nóg i czyszczenia pędzli :)
Niech się wszystkie inne płyny schowają!