Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 18:47   #121
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

hej
Już jakiś czas myslę o przefarbowaniu się na rudo tylko nie wiem jaką farbę wybrać Podoba mi Bursztyn bodajże z loreala(?) z panią w grzywce na opakowaniu. Mam włosy raczej w kolorze jasnego brązu i nie wiem jak ten kolor by wyglądał u mnie... Miał ktoś może jakieś doświadczenia z tą farbą i mógłby opisać?
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 20:19   #122
ewkapik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 16
Jaką farbę użyć? RUDY

Cześć! Mam pytanie. Wstawiam fotki. Na pierwszej jest kolor, który chcę osiągnąć na drugiej trochę inny odcień rudości (powiedzcie, który lepiej) na trzeciej jest mój naturalny. Jakie farby polecacie aby przefarbować się na taki kolor? (zdjęcia przerobione za pomocą photoshopa)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bezt.jpg (80,9 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r2ewa copy b.jpg (84,0 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalnyb.jpg (74,9 KB, 157 załadowań)

Edytowane przez ewkapik
Czas edycji: 2011-05-31 o 21:11
ewkapik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:53   #123
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Karolina1046 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, widze że jesteście ekspertkami jeśli chodzi o rudy kolor włosów. Podobnie jak wy mam rudy kolor włosów, z tym że jest to naturalny. Miałam już mase kolorów na głowie, ale postanowiłam wrócić do naturalnego koloru. Dla mnie bycie rudą nie jest takie proste. Mam nieco ciemniejsze włosy jak na zdjęciu. Zastanawiam się nad ich przefarbowaniem na inny odcień, ale boje się że nie bd mi pasował. Wy dziewczyny jesteście jak widze ekspertkami od rudego koloru, może pomogły byście mi podjąć jakąś słuszną decyzje. Mam problem nie tyle z kolorem jak i z lekkim puszeniem się, ale największą udręką dla mnie jest makijaż. Mam problemy z doborem odpowiedniego podkładu. Albo wybiore za ciemny i wygląda okropnie jak maska, albo zaś jasy i mam wrażenie że jestem rózowa jak świnka pigi. Mam jak to zwykle bywa piegi i czasem też delikatne plamki tak że nie jest jeden odcień skóry. Może dały byście rady pomóc mi i w tym problemie. Z góry dziękuje wam.
Jęśli źle czujesz się z rudym naturalnym myślę, że farbowanie to dobry pomysł, doda Ci pewności siebie i pokaże , że lubisz ten kolor i siebie w nim. Wybrałabym po prostu intensywną miedź. Co do cery zajrzyj do wątku "jasny podkład" i "jak podkreślić jasną cerę"

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-06-01 o 09:56
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:24   #124
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Jaką farbę użyć? RUDY

Cytat:
Napisane przez ewkapik Pokaż wiadomość
Cześć! Mam pytanie. Wstawiam fotki. Na pierwszej jest kolor, który chcę osiągnąć na drugiej trochę inny odcień rudości (powiedzcie, który lepiej) na trzeciej jest mój naturalny. Jakie farby polecacie aby przefarbować się na taki kolor? (zdjęcia przerobione za pomocą photoshopa)
Naturalny masz piękny..
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:10   #125
endzeit
Raczkowanie
 
Avatar endzeit
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

ja się z kolei zastanawiam, czym Rudzielce myjecie włosy? Bo u mnie rudy (farba loreal matrix so.color czy jakoś tak) zmywa się po dwóch tygodniach..
endzeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:51   #126
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Kathy kolor bardzo ładny ale dość ciemny, jak się czujesz w takim odcieniu?

Do zmywania farb i oczyszczania włosów przed farbowaniem polecam Szampon regenerujący Leo, po prostu mega oczyszczenie...

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-06-05 o 20:27
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 08:34   #127
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Wczoraj podczas wizyty w rossmanie zauważyłam nowy szampon ich firmy z przeznaczeniem dla rudzielców zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Czy któraś z Was może widziała/używała?

To jest na nim napisane:
Szampon ACCENT Red z wyciągiem z henny i granatu został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów rudych i farbowanych na rudo. Specjalne składniki pielęgnujące takie jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem, dodając im atrakcyjnego połysku. Połączenie witamy E, filtra UV i pigmentów koloryzujących pomaga włosom rudym zachować długotrwały, błyszczący kolor.
Cena: 7zł

Oto i on:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red.jpg (8,4 KB, 70 załadowań)
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 13:20   #128
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Kathy kolor bardzo ładny ale dość ciemny, jak się czujesz w takim odcieniu?

Do zmywania farb i oczyszczania włosów przed farbowaniem polecam Szampon wzmacniający Leo, po prostu mega oczyszczenie...
Jestem zadowolna, poniewaz jest zmiana, do tego kolor pasuje do cery i oczu i najważniejsze nic a nic sie nie wymywa
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 17:13   #129
paatissiaa
Raczkowanie
 
Avatar paatissiaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 31
GG do paatissiaa
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Małolata: Jak sie zdecydujesz na zakup tego szamponu to daj znać jak sie sprawuje )
paatissiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 17:45   #130
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

kathy gdzie sa Twoje zdjecia?? nic nie widzialam
do mycia kupilam ta odzywke isany, ktora polecasz, ona nie ma silikonow w skladzie


a ja wczoraj zrobilam znowu wlosy, niestety uzywalam silikonow i jak to u mnie bywa po 2 tygodniach mialam refleksy zlote na gorze ( super) i ... znowu wisniowy dol w zwiazku z powyzszym wymieszalam trzy odcieniei teraz jestem mega zadowolona. postaram sie wstawic fotki na bloga
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 18:48   #131
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy gdzie sa Twoje zdjecia?? nic nie widzialam
do mycia kupilam ta odzywke isany, ktora polecasz, ona nie ma silikonow w skladzie


a ja wczoraj zrobilam znowu wlosy, niestety uzywalam silikonow i jak to u mnie bywa po 2 tygodniach mialam refleksy zlote na gorze ( super) i ... znowu wisniowy dol w zwiazku z powyzszym wymieszalam trzy odcieniei teraz jestem mega zadowolona. postaram sie wstawic fotki na bloga
Ta z olejkiem babassu nie ma.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 08:29   #132
endzeit
Raczkowanie
 
Avatar endzeit
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Wczoraj podczas wizyty w rossmanie zauważyłam nowy szampon ich firmy z przeznaczeniem dla rudzielców zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Czy któraś z Was może widziała/używała?

To jest na nim napisane:
Szampon ACCENT Red z wyciągiem z henny i granatu został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów rudych i farbowanych na rudo. Specjalne składniki pielęgnujące takie jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem, dodając im atrakcyjnego połysku. Połączenie witamy E, filtra UV i pigmentów koloryzujących pomaga włosom rudym zachować długotrwały, błyszczący kolor.
Cena: 7zł

Oto i on:
chyba zaraz po zajęciach skoczę do rossmana
endzeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:04   #133
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

To daj znac koniecznie jak wyprobujesz ten szampon, bo ja sie na niego czaje... chociaz zauwazylam, ze nie we wszystkich rosmanach on jest. Nie wiem czy to kwestia dostaw czy po prostu takie ma wziecie
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:17   #134
Vanillashake
Raczkowanie
 
Avatar Vanillashake
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
2 zdjecie rewelacja!!! piekne włoski piekny kolor
dziekuje ślicznie pierwsze zdjecie to czerwona miedź 100% color garnier,a 2 zdjecie to Mango z Loreala P.
Vanillashake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 16:52   #135
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Wczoraj podczas wizyty w rossmanie zauważyłam nowy szampon ich firmy z przeznaczeniem dla rudzielców zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Czy któraś z Was może widziała/używała?

To jest na nim napisane:
Szampon ACCENT Red z wyciągiem z henny i granatu został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów rudych i farbowanych na rudo. Specjalne składniki pielęgnujące takie jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem, dodając im atrakcyjnego połysku. Połączenie witamy E, filtra UV i pigmentów koloryzujących pomaga włosom rudym zachować długotrwały, błyszczący kolor.
Cena: 7zł

Oto i on:
Ale czy ta henna nie będzie się gryźć z farbą? bo podobno nie można na włosy traktowane henną kłaść innej farby

Kathy, wrzucisz do albumu zdjęcia nowego kolorku?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-06-05 o 16:54
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 19:13   #136
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

A mnie się Vitality's płomienna czerwień 7.66 ładnie spłukała. Nawet całkiem jasne mialam włosy. Na to położyłam szamponetkę Marion tycjan. Kolor wyszedł stonowany rudy.
Mam jeszcze dwie szamponetki więc je zużyję. Nie będę znowu rozjaśniać. Nie chcę niszczyć włosów. Za jakieś dwa tygodnie nałożę Vitalitys 7.44 + ekstrakt koloru pomarańczowego + emulsja utleniająca 9%
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 16:59   #137
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Wczoraj podczas wizyty w rossmanie zauważyłam nowy szampon ich firmy z przeznaczeniem dla rudzielców zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Czy któraś z Was może widziała/używała?

To jest na nim napisane:
Szampon ACCENT Red z wyciągiem z henny i granatu został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów rudych i farbowanych na rudo. Specjalne składniki pielęgnujące takie jak pantenol chronią włosy przed wysuszeniem, dodając im atrakcyjnego połysku. Połączenie witamy E, filtra UV i pigmentów koloryzujących pomaga włosom rudym zachować długotrwały, błyszczący kolor.
Cena: 7zł

Oto i on:
Ja kupiłam ostatnio ten szamponik. I chociaż jestem czerwonowłosa, nie ruda, to sprawuje się całkiem całkiem Cudów nie zdziała, bo to jednak nie farba, ale ja jestem zadowolona. Nie czuję potrzeby cotygodniowego odświeżania koloru farbą czy szamponetką, więc to już sukces
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:05   #138
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Ale czy ta henna nie będzie się gryźć z farbą? bo podobno nie można na włosy traktowane henną kłaść innej farby

Kathy, wrzucisz do albumu zdjęcia nowego kolorku?
ok...ale muszę zrobić fotę

Rousse, już dałam fotkę, tuż po farbowaniu - komentujcie dziewczyny...chociaż wszyscy mi mówią że ten kolor jest super...hmmm...trochę się nad nim zastanawiam, czy następne farbowanie będzie tym kolorkiem, czy dać 7.44...?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-06-06 o 20:16 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 20:32   #139
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Może to wina zdjęcia, czy światła, ale wolę Cię w innym kolorze, ten jest zbyt przygaszony
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 20:54   #140
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Może to wina zdjęcia, czy światła, ale wolę Cię w innym kolorze, ten jest zbyt przygaszony
To fakt że kolor jest przygaszony, ale bardziej złoty- a aparatem z telefonu niestety było trudno - podobny kolor ale nie do końca...może jutro na balkonie da się uchwycić
Dodam że kolorek o którym wam pisałam wcześniej z Majirel to chyba jednak nie był ten 7.34 ...nie pamiętam, może to był 7.42..?...?

Czy ktoś używał Majirel 7.42?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-06-06 o 20:56 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 12:08   #141
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

witam po dłuższej nieobecności
i od razu przechodzę do pytania - mój obecny kolor to sprany (po 2 rozjaśnianiach każdy się spiera, mimo pigmentacji) chyba popielaty blond, nie wiem, jaki to poziom, ale jest szaro-bury ,nudny i wyblakły

znowu marzy mi się rudo-czerwony kolor, ale boję się farb, bo i tak schodzą, myślałam o podtrzymywaniu koloru szamponetkami oczywiście na początku bym pofarbowała farbą. tylko nie wiem, jaką wybrać.

załączam zdjęcia mojego spranego paskudztwa (plus odrosty!) i zdjęcie wymarzonego koloru.

pomożecie? wszelkie porady mile widziane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair2my.jpg (32,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hairmy.jpg (32,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fe_500x640.jpg (43,8 KB, 76 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:40   #142
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

kochane rudaski, polećcie farbę która jak najpiękniej zafarbuje moje wlosy "po przejściach" na intensywnie rudy w miedziano- zlotym odcieniu ponad miesiąc temu robiłam dekoloryzację z ciemnego brązu, jakieś 2 tygodnie potem zafarbowalam Palette kolor blond - calkiem ładnie wyrównał odcień, od tego czasu nawilżam i nic nie męczę chemią wyhodowałam już centymetrowe odrosty (ciemny brąz i trochę siwych niestety), na farbowanych kolor znów spaskudniał
jakie farby najlepiej się sprawdzają na dekoloryzowanych włosach? bo mam wrażenie, że te trudniej lapią kolor i wyplukują się szybciej;
Fryzjerka polecała mi socolor, może znajdziecie coś lepszego? bardzo pożądane byłoby działanie odżywcze tej farby, ale ja nie mam dobrego doświadczenia z koloryzacją matrixa, kolory chwytaly mi słabo i spieraly się w tempie błyskawicznym
dixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:24   #143
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Sądzę że wella prof. zerknij do kwc, swoją drogą też zamierzam użyć jej następnym razem. Problem jest że nie na dużo fajnych rudosci i trzeba mieszać odcienie .
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 08:52   #144
gingee
Przyczajenie
 
Avatar gingee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dziewczyny, pomóżcie mi
pofarbowałam włosy farbą vitality's 8/44, licząc na to, że wyjdzie kolor jak ze zdjęcia poniżej. Gdy mam mokre włosy kolor jest idealny ale gdy włosy wyschną kolor jest jakiś taki po prostu za jasny, sprawia wrażenie wyblakniętego rudego. I teraz proszę was o radę czy farbą vitality's 7/44 uzyskam pożądany odcień? bo 7 to średni blond, a 8 to jasny blond... czy lepiej spróbować jeszcze raz vitality's 8/44 ale z wodą 6%? (tym razem używałam 9%) Niestety nie znam się na farbowaniu tak dobrze jak tutaj większość na forum, dlatego proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (33,9 KB, 241 załadowań)
gingee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:21   #145
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

ejjj no!!!!!!!! BEZ JAJ Zaczęłyście nowy wątek BEZE MNIE
A ja nie dostaje żadnego powiadomienia, że sa nowe wiadomości i żyje w błogiej nieświadomości
PIĘKNIE!!

Kathy - widziałam, że pytałaś mnie o ten olejek kokosowy. Ja mam w takiej błękitnej buteleczce i kupowałam na allegro. O taki jak ten tylko mniejszy http://allegro.pl/parachute-olej-kok...651569768.html i od tej babki kupowałam. Zapach jest zabójczo kokosowy, aż mdli (nie lubię kokosa), ale z całą pewnościa nie jest rybi
Próbowałaś na włosach?? Jaki efekt?
Ja jestem bardzo zadowolona z tego olejku.

Moje włosy prosza sie o farbę, a ja stracham sie o moje refleksy Poza tym ciągle mi po głowie chodzi obcięcie. No nie moge się zdecydować I chciałabym i boję się

Miłego dnia Rudaski!
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 14:06   #146
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

moje "nowe" włosy
ścięłam na króciutko, bo były zepsute po rozjasnianiach, teraz nie katuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rrrude2.jpg (32,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rrrrudy.jpg (19,1 KB, 116 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:50   #147
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Sądzę że wella prof. zerknij do kwc, swoją drogą też zamierzam użyć jej następnym razem. Problem jest że nie na dużo fajnych rudosci i trzeba mieszać odcienie .
dzięki
nie mogę znależć porządnej palety kolorów, a z tego co widzę wynika że wybór kolorów faktycznie marny... tym bardziej nie wiem co można kupić do mieszania sugestie mile widziane
dixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:40   #148
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Hej rudasy

Ja trwale farbuje Artego 8,41 dlatego malo co sie udzielam Kolor cialge boski i nie odwazylam sie jego zmienic...Mam jednak mały dylemacik : wlosy z pod spodu sa cudnie rudne zgaszone, jak ciemny karmel po prostu ideał...ale wierzch zalatuje lekko w zołc i to juz po 1 myciu...nie wiem co zrobic A moze to moje fanaberie? Moze dlatego tak czuje bo slonce przyswieca czubek glowy?

Dzis kupilam za jedyne 4zł z groszami Rossmann, Accent, Red, Szampon do włosów rudych i farbowanych na rudo ma jedna recenzje na KWC mam tylko nadzieje ze mi koloru nie zmieni
Miała z Was ktoras ten szampon?

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Aha, Katrhy widziałam w Twojej galerii kolorek 9.0.... cossss tam Podoba mi sie Jak sie czulas w tym kolorku?
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:27   #149
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość


Dzis kupilam za jedyne 4zł z groszami Rossmann, Accent, Red, Szampon do włosów rudych i farbowanych na rudo ma jedna recenzje na KWC mam tylko nadzieje ze mi koloru nie zmieni
Miała z Was ktoras ten szampon?[COLOR="Silver"]
Pisałam kilka postów wyżej, że go mam Na moich czerwonych włosach sprawuje się nieźle, kolor jakby wolniej się spiera. Ślicznie też pachnie. Szkoda tylko że nie ma odżywki do kompletu...
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:23   #150
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Hej rudasy

Ja trwale farbuje Artego 8,41 dlatego malo co sie udzielam Kolor cialge boski i nie odwazylam sie jego zmienic...Mam jednak mały dylemacik : wlosy z pod spodu sa cudnie rudne zgaszone, jak ciemny karmel po prostu ideał...ale wierzch zalatuje lekko w zołc i to juz po 1 myciu...nie wiem co zrobic A moze to moje fanaberie? Moze dlatego tak czuje bo slonce przyswieca czubek glowy?

Dzis kupilam za jedyne 4zł z groszami Rossmann, Accent, Red, Szampon do włosów rudych i farbowanych na rudo ma jedna recenzje na KWC mam tylko nadzieje ze mi koloru nie zmieni
Miała z Was ktoras ten szampon?

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Aha, Katrhy widziałam w Twojej galerii kolorek 9.0.... cossss tam Podoba mi sie Jak sie czulas w tym kolorku?
9.04 - bardzo fajny kolor - fajnie się w nim czułam, ale to już raczej nie rudość a miedziany jasny blond. Natomiast mi strasznie się podoba kolor włosów z twojego avataru - myślisz że 8.41 był by podobny?
Mój ostatni kolorek nie za bardzo się spisuje w niektórych sztucznych oświetleniach.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
dzięki
nie mogę znależć porządnej palety kolorów, a z tego co widzę wynika że wybór kolorów faktycznie marny... tym bardziej nie wiem co można kupić do mieszania sugestie mile widziane
Paletę kolorów znajdziesz na Allegro - chodziło mi o zmieszanie 2 lub 3 odcieni - jeszcze nie wiem jakich
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.