Sylwestrowy granat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 19:27   #1
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna

Sylwestrowy granat


Witajcie kochane Wizażanki!

Już drugi raz próbuję granatowego makijażu w wersji sylwestrowej i coraz bardziej zastanawiam się, czy nie postawić na inną barwę. Dostałam od TŻ pod choinkę paletkę cieni Inglot i tak oto prezentuje się nr 483 double sp. Nie lubię cieni Inglota i powinnam się tej niechęci trzymać, bo każdy kolejny to zawód Makijaż nie do końca jest taki jak bym chciała. W sztucznym świetle makijaż prezentował się nieco mocniej niż na zdjęciach. Również modelowanie twarzy było wyraźniejsze. Wybaczcie paskudną fryzurę, ale grzywka odmówiła współpracy

Użyłam:
podkładu Pharmaceris
korektora Inglot
pudru Rimmel
różu Inglot
rozświetlacza Essence
bazy pod cienie Joko
bazy pod cienie i brokat APC
beżowego cienia My Secret
granatowego cienia Inglot
granatowego cienia Astor
czarnego cienia Inglot
diamentowego pudru Essence Glam Rock
granatowej kredki Essence
czarnego eyelinera My Secret
tuszu Avon
granatowego tuszu Oriflame Naughty Eyes (niestety nie widać go na zdjęciach zbyt wyraźnie)
błyszczyka Avon
paletki do brwi Essence

Jak Wam się podoba? Uważacie, że warto zamienić brokat na łuku brwiowym na brokatową kreskę? A może zastosować obie? Myślę też nad sztucznymi rzęsami, ale boję się, że mogą odpaść (impreza raczej z gatunku ekstremalnych ).
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:32   #2
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Sylwestrowy granat

Nie lubisz cieni Inglota? Łoo... Pierwszy raz się spotykam z taką opinią Mnie makijaż się bardzo podoba. Ładnie Ci w granacie. Chyba już to pisałam No i.. hmmm.. ja bym zrezygnowała z brokatu pod łukiem brwiowym zastępując go matowym beżem i narysowała kreske złotym linerem
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:37   #3
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Sylwestrowy granat

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Nie lubisz cieni Inglota? Łoo... Pierwszy raz się spotykam z taką opinią Mnie makijaż się bardzo podoba. Ładnie Ci w granacie. Chyba już to pisałam No i.. hmmm.. ja bym zrezygnowała z brokatu pod łukiem brwiowym zastępując go matowym beżem i narysowała kreske złotym linerem
Dziękuję za komentarz Inglotowych cieni nie lubię i nie mogę się do nich przekonać. O ile perłowe jakoś jeszcze dają u mnie radę, to maty i drobinki zawsze mnie rozczarowują. Złotą kreskę powiadasz? Nie myślałam o tym planując raczej chłodny makijaż. Brokat widziałam raczej w granacie. Rozważę jednak taką opcję
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:52   #4
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Sylwestrowy granat

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Nie lubisz cieni Inglota? Łoo... Pierwszy raz się spotykam z taką opinią Mnie makijaż się bardzo podoba. Ładnie Ci w granacie. Chyba już to pisałam No i.. hmmm.. ja bym zrezygnowała z brokatu pod łukiem brwiowym zastępując go matowym beżem i narysowała kreske złotym linerem
Zgadzam się Do tego jeszcze mocniej podkreśliłabym poliki I kąciki wewnętrzne oka też by można złotem rozświetlić, bo teraz to troszkę smutno makijaż wygląda i powaznie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:06   #5
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: Sylwestrowy granat

Uważam, że w granacie wyglądasz fantastycznie! Mejkap bardzo mi się podoba. Brokat pod łukiem brwiowym bym sobie jednak darowała, skupiając cały błysk na powiece ruchomej. Jeśli chcesz utrzymać makijaż w chłodnej tonacji, to może srebrna brokatowa kreska nad rzęsami?

Wierzcie albo nie, ale na gwiazdkę dostałam moje pierwsze ever cienie inglota (w palecie pro 5), ale ja jestem nimi zachwycona...
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:14   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sylwestrowy granat

pięknie wyglądasz tak jak poprzedniczki dodałabym jednak złoto, takie rozbielone, niezbyt żółte.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:39   #7
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Sylwestrowy granat

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Nie lubisz cieni Inglota? Łoo... Pierwszy raz się spotykam z taką opinią Mnie makijaż się bardzo podoba. Ładnie Ci w granacie. Chyba już to pisałam No i.. hmmm.. ja bym zrezygnowała z brokatu pod łukiem brwiowym zastępując go matowym beżem i narysowała kreske złotym linerem
Zgadzam sie W tym tez Ci ladnie, ale chcialabym jeszcze zobaczyc wersje ze zlota kreska
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 22:03   #8
Silent Angel
Raczkowanie
 
Avatar Silent Angel
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 37
Dot.: Sylwestrowy granat

Super makijaż! Niestety ja mam za jasną karnację i jestem blondynką i ten makijaż niestety odpada Ale Tobie bardzo pasuje. Myślę że zrobisz furorę
__________________
Learn to lose
Learn to win
Turn my face against the wind
Silent Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:26   #9
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Sylwestrowy granat

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Zgadzam się Do tego jeszcze mocniej podkreśliłabym poliki I kąciki wewnętrzne oka też by można złotem rozświetlić, bo teraz to troszkę smutno makijaż wygląda i powaznie
Dziękuję Poliki mocniej już się nie dało, bo wyglądałabym jak baba z targu z gorączką Aparat pożarł część różu. Pomyślę nad tym złotem, o ile w ogóle granat się ostanie w moim sylwestrowym makijażu

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Uważam, że w granacie wyglądasz fantastycznie! Mejkap bardzo mi się podoba. Brokat pod łukiem brwiowym bym sobie jednak darowała, skupiając cały błysk na powiece ruchomej. Jeśli chcesz utrzymać makijaż w chłodnej tonacji, to może srebrna brokatowa kreska nad rzęsami?

Wierzcie albo nie, ale na gwiazdkę dostałam moje pierwsze ever cienie inglota (w palecie pro 5), ale ja jestem nimi zachwycona...
Dziękuję Granat uwielbiam od jakiegoś czasu, zwłaszcza w formie ubrań. Nie przekonuje mnie srebrna kreska niestety, niedobrze wyglądam w kreseczce jaśniejszej niż cień

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pięknie wyglądasz tak jak poprzedniczki dodałabym jednak złoto, takie rozbielone, niezbyt żółte.
Dziękuję Mam kilka takich złotawych cieni, które pasowałyby do tego makijażu. Pomyślę nad tym

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie W tym tez Ci ladnie, ale chcialabym jeszcze zobaczyc wersje ze zlota kreska
Dziękuję Złota kreska jednak mnie nie przekonuje. Możliwe, że ocieplę ten makijaż, ale raczej pod łukiem brwiowym i w kąciku, kreska będzie czarna lub granatowa.

Cytat:
Napisane przez Silent Angel Pokaż wiadomość
Super makijaż! Niestety ja mam za jasną karnację i jestem blondynką i ten makijaż niestety odpada Ale Tobie bardzo pasuje. Myślę że zrobisz furorę
Dziękuję Lubię połączenie delikatnej urody z mocnym makijażem oka. Sama z resztą nie mam mocnej, zdecydowanej urody
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:26   #10
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: Sylwestrowy granat

Makijaż piękny i bardzo do Ciebie pasuje Błysk pod łukiem brwiowym też mi się podoba, choć faktycznie złoto/beż mogłoby uspokoić nieco oko i pozwolić zagrać policzkom Uważam, że obie wersje się sprawdzą przy Twojej urodzie więc po prostu przetestuj i sama sprawdź, w której czujesz się lepiej.
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 07:22   #11
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Sylwestrowy granat

mnie się baaardzo podoba, pasują Ci ten zimny makijażyk,
zmieniłabym tylko coś na dolnej powiece, rozweseliła, roziskrzyła, skoro to impreza ekstremalna
ale makijaż taki jak jest jest przepiękny
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 09:04   #12
cleo80
Zadomowienie
 
Avatar cleo80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 649
Dot.: Sylwestrowy granat

Bardzo mi się podoba. Choć faktycznie ten brokat pd łukiem zamieniłabym na brokatową kreskę.
cleo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:13   #13
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Sylwestrowy granat

Piękny granat, ślicznie wyglądasz w tym makijażu a co do kreseczki - jeżeli nie lubisz jaśniejszych niż cień to może np. czarna kreska ze srebrnymi drobinkami? Wiem że bourjois ma w swojej ofercie właśnie taką czarną kredkę
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 17:35   #14
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Sylwestrowy granat

Bardzo mi się podoba. Śliczny makijaż!
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 19:16   #15
Mikserek
Raczkowanie
 
Avatar Mikserek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 239
Dot.: Sylwestrowy granat

Śliczny makijaż! Ja bym w nim nic nie zmieniła. Pięknie w nim wyglądasz
Mikserek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 19:56   #16
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Sylwestrowy granat

cudny, pięknie do Ciebie pasuje, a cera? boska!!
__________________
nigdy nie mów mi że noszę wciąż głowę w chmurach, bo nie mam ochoty na rozmowy o bzdurach.
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 20:10   #17
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Sylwestrowy granat

strasznie podoba mi się Twoja fryzura i kolor włosów


Makijaż: granat świetnie podkreśla Twoja urodę. Zrezygnuj z brokatu pod lukiem, wyciągnij ciemny cień nieco wyżej i bardziej "kocio", dodaj kreskę z niebieskiego/czarnego/granatowego brokatu i naloż ją najlepiej na czarną kreskę eyelinerem. I usta koniecznie blade, nie iskrzące!
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.