Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 22:25   #3031
catnip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Płock / Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Hidalgo - ocean ognia" - familijny film, troszkę zahaczający o western, oparty na faktach. Mimo, że było kilka scen rodem z bajek o rozbójnikach, z których już wyrosłam, całość oglądało mi się dobrze. Całkiem niezła rola Viggo Mortensena (dla mniej wtajemniczonych - tego od Aragorna z "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona) i jeszcze lepsza jego filmowego partnera, tytułowego mustanga. Akcja mnie wciągnęła, momentami wzruszyła, natura i konie piękne.

"25. godzina" - mocny film, mocne aktorstwo, mocne dialogi, jeden z najmocniejszych filmowych monologów jakie widziałam, taki film mogłabym polecać i polecać, bo mi ogromnie przypadł do gustu. Świetny. To historia dilera narkotykowego, który za dobę trafi do więzienia, żegna się z bliskimi, "imprezuje". Niesamowity Edward Norton, ale to dla mnie w ogóle jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia (nie mówię oczywiście o aktorach nastolatkach, to nie młode pokolenie, to jeszcze przedszkole ), dobra Rosario Dawson, świetny Barry Pepper, który po raz pierwszy rzucił mi się w oczy w "Zielonej Mili", a poza nimi... ogólnie same ochy i achy, film, w którym, gdybym miała co poprawiać, było by tego tyle co kot napłakał. ;-)

Coś jeszcze oglądałam, hmm...
Ach!

"Utalentowany pan Ripley" - dobry film. Dobry, ale na tym bym skończyła, bo główny bohater irytował mnie niesamowicie (nie lubię Matta Damona z tą jego wiecznie otwartą buzią). Nie potrafiłam też zrozumieć dlaczego każdy nad tak diabelsko denerwującą osobą się lituje i przez to film stracił dla mnie to co najważniejsze - sens. A mogło być tak pięknie. Tę ekranizację trudno mi ocenić, bo z jednej strony mam dobrych aktorów, ciekawą intrygę, fajne studium psychologiczne, a z drugiej nie przekonuje mnie główny bohater (nie tylko dlatego, że to otwarta buzia Damona), nie przekonuje mnie to jak ciągle ma szczęście, nie przekonuje mnie głupota ludzi naokoło. I pozostaje niedosyt. Ale kogo to naprawdę obchodzi.
catnip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 17:15   #3032
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ostatnio oglądałam coco chanel - biografia. Powiem szczerze, że liczyłam na coś ciekawszego. Że pokażą ja na szczycie sławy, jako słynną coco chanel. A oni cóż, pokazali jej dążenie do sławy. pewne wątki sie dłużyły, niektóre były niepotrzebne. Jednak klimat dobrze oddany, piękne kreacje. Muzyka. Polecam fanką mody i jej postaci.
Moja ocena 4/5
__________________
Kto powiedział, że muszę być taka jak inni? Indywidualność jest piękna.

Oszczędzam na PERFUMY!!
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 17:24   #3033
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wyspa tajemnic - świetny film 9/10 chyba nic mu nie brakowało, tematyka jaką lubię, surrealistyczne wstawki, niewyjaśnione zakończenie bo nie wiadomo czy w końcu był chorym......?

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2010-04-12 o 14:08
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 17:50   #3034
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Wyspa strachu - świetny film 9/10 chyba nic mu nie brakowało, tematyka jaką lubię, surrealistyczne wstawki, niewyjaśnione zakończenie bo nie wiadomo czy w końcu był chorym......?
A nie czasem Wyspa Tajemnic? Poza tym, Twoja recenzja zawiera obrzydliwy spoiler, więc polecam Ci go zabielić
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 18:33   #3035
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
A nie czasem Wyspa Tajemnic? Poza tym, Twoja recenzja zawiera obrzydliwy spoiler, więc polecam Ci go zabielić
aż taki obrzydliwy?
tytuł cały czas mi sie myli
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 18:49   #3036
S aszka
Raczkowanie
 
Avatar S aszka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 117
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Przerwana lekcja muzyki- Zakochałam się w tym filmie.
Może się to wydać dziwne ale po seansie zapragnęłam znaleźć się w tym szpitalu wśród tych wszystkich ludzi. Elektryzujący obraz no i świetny popis umiejętności Angeliny Jolie
9/10
oj tak mi też się bardzo podobał ten film
a ostatnimi czasy oglądałam ice castles , który tak nie do końca mi się podobał.Troszkę nudny. Ale za to dwa tygodnie na miłość- ahh super film
S aszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 19:39   #3037
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Knocked up
Przyjemna komedia na weekend. Trochę typowy schemat ale mi się dobrze oglądało po nauce . Na ten moment daje 8/10
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 00:34   #3038
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wyspa Tajemnic 8/10
Niezły film,trzyma w napięciu.Co do końcówki hm daje róźnie do myslenia.
Polecam.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 07:34   #3039
aklina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Agora 2009- tak naprawdę to wcale mi się nie spodobał:/ 2/10

Desert Flower - bardziej jako dokument... 5/10

Frida- zbierałam się do obejrzenia tego filmu od dnia premiery:P bardzo dobry 9/10
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:23   #3040
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wyspa Tajemnic hmm chyba bede wyjatkiem ale na mnie ten film nie wywarl zbyt duzego wrazenia od samego prawie poczatku wiedzialam co sie stanie (zreszta rezyser od poczatku dawal zbyt jasno to do zrozumienia) momentami przysypialam do tego wydaje mi sie ze ostatnio ogladalam film o bardzo podobnej fabule musze sobie przypomniec tytul 7/10 za to ze nawet jezeli nie dawal do myslenia to swietnie zrobiony
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:32   #3041
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam coco chanel - biografia. Powiem szczerze, że liczyłam na coś ciekawszego. Że pokażą ja na szczycie sławy, jako słynną coco chanel. A oni cóż, pokazali jej dążenie do sławy. pewne wątki sie dłużyły, niektóre były niepotrzebne. Jednak klimat dobrze oddany, piękne kreacje. Muzyka. Polecam fanką mody i jej postaci.
Moja ocena 4/5
"Coco Avant Chanel", czyli "Coco przed Chanel" - tak brzmi oryginalny tytul filmu, tlumaczenie a raczej jego brak chyba wywoluje nieuzasadnione oczekiwania...

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
aż taki obrzydliwy?
tytuł cały czas mi sie myli
Jakby Ci nie sprawialo problemu, to zedytuj na jakis niewidoczny kolor
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 13:43   #3042
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Czego pragna kobiety - fajny film na babski wieczór w szlafroku i kapciach Można się troszkę posmiać i o to chodzi. 6/10
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:09   #3043
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
"Coco Avant Chanel", czyli "Coco przed Chanel" - tak brzmi oryginalny tytul filmu, tlumaczenie a raczej jego brak chyba wywoluje nieuzasadnione oczekiwania...



Jakby Ci nie sprawialo problemu, to zedytuj na jakis niewidoczny kolor
juz to zrobiłam
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:06   #3044
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ja sobie obejrzalam ostatnio Jasminum

Gajos
ogolnie filmik luzny..troche smiechu, troche efektow specjalnych fajny przyjemny filmik
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:32   #3045
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

KWIAT PUSTYNI - historia Waris, modelki, która w wieku 3 lat została poddana rytuałowi obrzezania, i która dzieki międzynarodowej karierze modelki, walczy o zdrowie i życie dziewczynek w Afryce.

Film bardzo dobry, zaskoczył mnie pozytywnie.

9/10
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:07   #3046
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

List w butelce- czytałam kiedyś książkę i pamiętam, że sama historia mnie urzekła (chociaż cukierkowa i melodramatyczna). Film bardzo rozczarowuje. Bardzo drewniany Kostner, w ogóle mi się nie podobał w tym filmie. Piękna Robin Wright Penn- poza urodą w tym filmie nie widziałam nic więcej. Jedyną postacią, która wzbudziła moje emocje był ojciec głównego bohatera. Ogółem- film był nudny. Rozwlekła fabuła, średnia gra aktorska. Jak dla mnie tylko 6/10
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:44   #3047
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
KWIAT PUSTYNI - historia Waris, modelki, która w wieku 3 lat została poddana rytuałowi obrzezania, i która dzieki międzynarodowej karierze modelki, walczy o zdrowie i życie dziewczynek w Afryce.

Film bardzo dobry, zaskoczył mnie pozytywnie.

9/10
Nie raził Cię z deczka banalnością? Bo mi przypominał serie "prawdziwe historie. tvp1 20:10". Postacie zbyt mocno przerysowane, Waris jako 100% kopciuszek i jeszcze te różne happy endy. Wydaje mi się, że z takiej historii można by sklecić opowieść poruszającą sumienia, a wyszła ot, taka sobie historyjka na nudny wieczór.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:18   #3048
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez spiniaa Pokaż wiadomość
Wyspa Tajemnic hmm chyba bede wyjatkiem ale na mnie ten film nie wywarl zbyt duzego wrazenia od samego prawie poczatku wiedzialam co sie stanie (zreszta rezyser od poczatku dawal zbyt jasno to do zrozumienia) momentami przysypialam do tego wydaje mi sie ze ostatnio ogladalam film o bardzo podobnej fabule musze sobie przypomniec tytul 7/10 za to ze nawet jezeli nie dawal do myslenia to swietnie zrobiony
Nie będziesz jedyna Mnie też "Wyspa Tajemnic" nie porwała...

Aczkolwiek, film bardzo dobrze nakręcony. Dobre zdjęcia, dobra muzyka (momentami łudząco przypominająca muzykę ze starej gry komputerowej - Myst). Dwie rzeczy, które przeszkadzają - główny bohater (nie dlatego, że przypięłam mu jakąś tam łatkę lalusia, bynajmniej, ale dlatego, że po prostu nie przekonał mnie sobą i jego facjata jakoś tak mnie odpycha) oraz ciekawa, ale niestety okrutnie przewidywalna fabuła. Specjalnie unikałam jak ognia wszelakich opisów (spojlerów tym bardziej oczywiście) i kierowałam się jedynie ocenami w skali 0-10.
3/10 za muzykę, klimat i kilka maleńkich zaskoczeń.

Edytowane przez Maniwa
Czas edycji: 2010-04-12 o 21:21
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:28   #3049
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Nie będziesz jedyna Mnie też "Wyspa Tajemnic" nie porwała...

Aczkolwiek, film bardzo dobrze nakręcony. Dobre zdjęcia, dobra muzyka (momentami łudząco przypominająca muzykę ze starej gry komputerowej - Myst). Dwie rzeczy, które przeszkadzają - główny bohater (nie dlatego, że przypięłam mu jakąś tam łatkę lalusia, bynajmniej, ale dlatego, że po prostu nie przekonał mnie sobą i jego facjata jakoś tak mnie odpycha) oraz ciekawa, ale niestety okrutnie przewidywalna fabuła. Specjalnie unikałam jak ognia wszelakich opisów (spojlerów tym bardziej oczywiście) i kierowałam się jedynie ocenami w skali 0-10.
3/10 za muzykę, klimat i kilka maleńkich zaskoczeń.
Dobre zdjęcia, dobra muzyka, dobrze nakręcony, dobry klimat, kilka zaskoczeń, przewidywalna (ale wciąż ciekawa!) fabuła. Rety, może mi się wydaje, ale Twoja recenzja jest piekielnie niespójna .
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 22:02   #3050
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

W zeszłym tygodniu byłam na "Alicji.."- czyni mnie dziwną totalny zawód po obejrzeniu tego filmu?

Rodzinne,poprawne kino, nie porwało, nie zaczarowało, ani nawet nie zaskoczyło jakąś diaboliczną, burtonowską interpretacją, nową konwencją.

Mknie do przodu bez pozostawienia widzowi chwili na przełknięcie, bez zatrzymania się na danym wątku.

Depp? No kocham go jak wszyscy, ale za rolę kapelusznika momentami kwalifikuje się do maliny-nie, nie dlatego, że kiepsko zagrał, tylko mam wrażenie, że przyjął o jedną charakterystyczną rolę za dużo- bo dostać można było ataku deżawi- czy to sweeney todd, willy wonka, a w trakcie spaceru po stole- jack sparrow?


Jedyne co mnie ujęło to uśmiechnięty kot
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 23:06   #3051
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Depp? No kocham go jak wszyscy, ale za rolę kapelusznika momentami kwalifikuje się do maliny-nie, nie dlatego, że kiepsko zagrał, tylko mam wrażenie, że przyjął o jedną charakterystyczną rolę za dużo- bo dostać można było ataku deżawi- czy to sweeney todd, willy wonka, a w trakcie spaceru po stole- jack sparrow?
Depp to pierwszy na swiecie przypadek, ktory moze zostac zaszufladkowany... do grania rol charakterystycznych
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 00:04   #3052
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Depp to pierwszy na swiecie przypadek, ktory moze zostac zaszufladkowany... do grania rol charakterystycznych


Niestety daje to efekt za często jedzonych ciastek w miejsce obiadu. Albo to tylko mój atak rozczarowania po Alicji

Chciałam jeszcze napisać o "co nas kręci..", ale moja opinia o tym filmie zasługuje chyba na reakcję wyglądającą o tak- "". Bo albo jestem po prostu piętro niżej niż poziom humoru allena, albo zachwyty nad tą komedią wynikają z jakiegoś iście inteligenckiego poczucia obowiązku. Ot, taki filmik, momentami można się uśmiechnąć, wolałabym w to miejsce kolejną perełkę w stylu "wszystko gra". Jak to się mówi-"bez szału".

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2010-04-13 o 00:12
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 08:15   #3053
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Knocked up
Przyjemna komedia na weekend. Trochę typowy schemat ale mi się dobrze oglądało po nauce . Na ten moment daje 8/10
Ja ogladalam ten film pare razy mimo,ze trwa ponad dwie godziny
Jakos mnie ujal! Fajna komedyjka, role naprawde sprawnie zagrane.
O zwiazkach, roznicy plci i o tym,jaka milosc moze byc iespodziewana i jak nie warto niczego w zyciu panowac Bardzo fajny, moj typ- daje 9/10.

PS tych aktorow pozniej widze non stop w innych komediach
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 08:41   #3054
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Stay (2005r)
Widzę że dużo osób zachwala ten film, a moim zdaniem na to niestety nie zasłużył. Pozycja w rodzaju filmu psychologicznego, coś z półki Efektu Motyla. Na plus mogę zaliczyć grę aktorską, ale nie lubię takich przekombinowanych filmów, dlatego tylko 5/10.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 09:23   #3055
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Nie raził Cię z deczka banalnością? Bo mi przypominał serie "prawdziwe historie. tvp1 20:10". Postacie zbyt mocno przerysowane, Waris jako 100% kopciuszek i jeszcze te różne happy endy. Wydaje mi się, że z takiej historii można by sklecić opowieść poruszającą sumienia, a wyszła ot, taka sobie historyjka na nudny wieczór.
oj nie, nie
nie wiem, nie zauważyłam tu "prawdziwych historii".
Banalny? Nie powiedziałabym
Za muzykę to ktoś powinien dostać jakąś nagrodę dla muzyki filmowej
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:13   #3056
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
KWIAT PUSTYNI - historia Waris, modelki, która w wieku 3 lat została poddana rytuałowi obrzezania, i która dzieki międzynarodowej karierze modelki, walczy o zdrowie i życie dziewczynek w Afryce.

Film bardzo dobry, zaskoczył mnie pozytywnie.

9/10
Fajnie, że Ci sie podoba, bo właśnie jutro go mam obejrzec
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:03   #3057
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Dobre zdjęcia, dobra muzyka, dobrze nakręcony, dobry klimat, kilka zaskoczeń, przewidywalna (ale wciąż ciekawa!) fabuła. Rety, może mi się wydaje, ale Twoja recenzja jest piekielnie niespójna .
No to Ci się wydaje
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:45   #3058
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Depp to pierwszy na swiecie przypadek, ktory moze zostac zaszufladkowany... do grania rol charakterystycznych
oj tak

w temacie:

Truposz /dead man
Jako fanka Deppa może się wypowiadać nie powinnam , ale jestem zachwycona. Śliczne czarnobiałe zdjęcia, nastrój, piękna muzyka

8/10
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:31   #3059
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Hurt Locker. W pułapce wojny- nie widziałam wielu filmów wojennych, nie wiem jak wygląda prawdziwa wojna, dlatego tylko na podstawie mojej jakiejś tam nikłej wiedzy mogę subiektywnie stwierdzić, że osobiście Oscara temu filmowi bym nie dała rewelacyjny nie jest, chociaż na pewno też nie jest zły. wydaje mi się, że kilka akcji w filmie było za bardzo nierzeczywistych, ale wciągnęłam się bardzo i nie nudziłam ani przez chwilę. 7/10

Snatch- zabierałam się do obejrzenia tego filmu już chyba od kilku lat świetny, pokręcony scenariusz i taka sama rola Pitta 8/10

Parnassus- napaliłam się na ten film strasznie, ale dostałam coś odbiegającego od moich oczekiwań, nie wiem, może po prostu inna specyfika ktora mi nie do ko nca pasuje. Bardzo fajny pomysł na film, natomiast wykonanie jak dla mnie męczące. Niektóre fragmenty mi się fajnie oglądało a niektóre strasznie. Lily Cole o dziwo mi się tam podobała, pasowała do tego weird world. Ja bym dała 6/10

Podaj dalej- z serii łapiących za serce historia praktycznie nierealna, a szkoda. Dzieciak zagrał rewelacyjnie. 8/10

Edytowane przez anestet-ka
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:08
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:01   #3060
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
No to Ci się wydaje
Może.
Bo skoro z jednej strony wychwalasz bardzo dużo czynników składających się na produkcję filmową, a z drugiej dajesz ocenę 3/10 to jest w tym trochę niekonsekwencji.

Edytowane przez wesna
Czas edycji: 2010-04-13 o 20:02
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.