Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-10, 18:33   #2191
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez bold12 Pokaż wiadomość
A co dzieje z Szusz? Czyżby zaprzestała masowych produkcji? Zniknął napis z tym śmiesznym rozkładem pojawiania sie filmików i od 4 dni cisza
a tu filmik Vlog : dlaczego mnie nie było


zahejtuję nie wiem czy ona mi predzej wyleci z subów czy ona zrezygnuje z YT (choc w to nie uwierze)

ona ciagle sie powtarza z tym hejtowaniem? dlaczego inne dziewczyny jak nissia, kasiad itd tego nie robią?

zniesmaczona jestem; daje jej ostatnia szanse
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:34   #2192
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
a tu filmik Vlog : dlaczego mnie nie było


zahejtuję nie wiem czy ona mi predzej wyleci z subów czy ona zrezygnuje z YT (choc w to nie uwierze)

ona ciagle sie powtarza z tym hejtowaniem? dlaczego inne dziewczyny jak nissia, kasiad itd tego nie robią?

zniesmaczona jestem; daje jej ostatnia szanse
bo w ten sposób łatwiej sobie wytłumaczyć bardziej bądź mniej konstruktywną krytykę, z którą nie wszyscy sobie radzą
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:36   #2193
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że pewnie ciężko jej było nagrywać te 3 filmy tygodniowo, może pochopnie się tak zadeklarowała, a teraz już przestaje mieć do tego chęci.
Nie pojmuję tylko tego, że tłumaczy jaki to ogrom pracy, ile godzin, jakie to trudne, wyczerpujące. Skoro nie pracuje, to nawet 4 godziny co drugi dzień poświęcone na filmik to jest . Odbieram Szusz jako takiego lekkoduszka, nastolateczkę, a to przecież kobieta koło 30stki.
też mi się tak wydaje, tyle jest dziewczyn na youtubie, a żadna nie 'odstawia' takich dramatów szusz uwaza, ze ludzie jej pisza, ze filmiki sa takie i owakie i krecone z musu, bo są źli o to, ze zarabia - tak ja zrozumialam ten filmik. A chyba ludzie to pisza, bo się o nią martią nie wiem, wg mnie wypalila się, moze gdyby nie nastawila się na youtube takmega zawodowo, to byloby inaczej

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2013-01-10 o 18:37
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:43   #2194
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Dziewczyna wyjaśniła Szusz, że wie na czym polega zarabianie na YT i żeby nie mówiła bzdur, że jeden filmik tygodniowo czy trzy to nie ma różnicy dla jej zarobków... chwilę później komentarza już nie było
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:42
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:47   #2195
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Ja z kolei swoich za żadne skarby nie mogę obciąć "na sucho"tak są twarde. Muszą chwilę odmoknać w wodzie. Co paznokcie to inny urok
Nie denerwuj mnie bo z zazdrosci zostane Twoja hejterka!

Cytat:
Napisane przez Plotkarrra Pokaż wiadomość
Powinna obejrzec swoj filmik 5 x nie wolno i zastosowac sie do swoich wlasnych rad
sedno
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:51   #2196
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Dziwny jakiś ten filmik.... a nawet jeśli tak poczuła to powinna po prostu zniknąć na jakiś czas i wrócić wypoczęta. Jeśli wyjazd jej nic nie dał, to mogła jeszcze poczekać na "natchnienie". Mówiąc szczerze oglądam ją właściwie od początku i jednak widać duże zmiany w filmikach, niekoniecznie na lepsze. Można odczuć, że dla niej też nie jest to już to samo...mniej uśmiechu i w ogóle.
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2013-01-10 o 18:52
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:52   #2197
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Dziewczyna wyjaśniła Szusz, że wie na czym polega zarabianie na YT i napisała, że przykładowo 1000 obejrzeń reklamy przed jej jednym filmem tygodniowo, a 3000 przy trzech to różnica i żeby nie mówiła bzdur, że jeden filmik tygodniowo czy trzy to nie ma różnicy dla jej zarobków... chwilę później komentarza już nie było

Myślę, że dziwczyny nagrywające filmiki niepotrzebnie tka kręcą o tych zarobkach, bronią się, ściemniają. Co za różnica czy Szusz pracowałaby np mając swoją audycję w radiu czy ma "swój program" 3 razy w tygodniu na YT. Jak to pierwsze to super, super, gratulacje, a jak to drugie to ooooo zarabia, niedobra, nieuczciwa, zarabia na nas biednych widzach, ma kase za wyświetlenia, liczy tylko na pieniądze z reklam! Gdyby same youtubowiczki nie robiły z tego takiej tajemnicy, stosunek widzów też by się pewnie zmienił. Takim złem byłoby np pokazanie w filmie "Cześć, za pieniądze z filmików kupiłam kamerę, dzięki że mnie oglądacie"?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 18:58   #2198
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

pod filmikiem SZUSZ z ciuchami, ostatnie stroje dnia pojawił się komantarz który ma 103 łapki w górę
cytuję:

"Tyle, że ona zajmuje sie juz TuTUbem można powiedzieć profesjonalnie. To nie jest dla niej dodatkowe zajęcie tylko coś z czego bierze kase więc powinna podchodzic do tego profesjonalnie i znaleźć ten czas. To nie są dawne fajne spontaniczne filmiki tylko robienie dziubka do kamery udawanie damy i lajkowanie produktów które dostaje za darmo. I niestety zwieloma Youtubowiczkami tak sie stało. Przykre to."

i drugi który ma 143 łapki w górę:
cytuję:

"po co polecać kanał o gotowaniu na którym nic się nie dzieje od dłuższego czasu"

Może z tego powodu chce odejść?
Filmik ma w tej chwili 282 łaki w dół.

I JESZCZE WYWIĄZALA SIĘ TAKA DYSKUSJA:
Komentarz dostał sporo łapek w dół a ktoś napisał tak:

"Łoł, ludzie, przecież to nie jest jej praca, nie siedzi w domu, a przy tym 3 razy w tygodniu nagrywa jakiś film. Pieniądze z jutuba to grosze! Dajcie żyć! Ilość hejtu w komentarzach mnie PRZERAZIŁA. Konstruktywna krytyka - ok. Ale przyczepianie się do czyichś min i gestów? To część osobowości! Może po prostu miała mniej czasu, nie raz siedzi i gada do nas po pół godziny. I wszystkie "kobiety z klasą" rzucające jakimiś podłymi epitetami - straszne!"

na to ktoś odpisał i dostał łapki w górę:

"grosze? to przeczytaj wywiad z Szusz haha z tego mozna sie utrzymac "

OJEJ. TERAZ ZOBACZYŁAM ILE TAM JEST NEGATYWNYCH KOMENTARZY...
Same zobaczcie
http://www.youtube.com/watch?v=X5PxG...G1GYhQ&index=2

Edytowane przez MirellamKoko
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:00
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:59   #2199
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ktoś napisał Panu Olimpii, że jest podobna do Kim Kardashian...
Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Myślę, że dziwczyny nagrywające filmiki niepotrzebnie tka kręcą o tych zarobkach, bronią się, ściemniają. Co za różnica czy Szusz pracowałaby np mając swoją audycję w radiu czy ma "swój program" 3 razy w tygodniu na YT. Jak to pierwsze to super, super, gratulacje, a jak to drugie to ooooo zarabia, niedobra, nieuczciwa, zarabia na nas biednych widzach, ma kase za wyświetlenia, liczy tylko na pieniądze z reklam! Gdyby same youtubowiczki nie robiły z tego takiej tajemnicy, stosunek widzów też by się pewnie zmienił. Takim złem byłoby np pokazanie w filmie "Cześć, za pieniądze z filmików kupiłam kamerę, dzięki że mnie oglądacie"?
dokładnie tak powiedział AdBuster w jednym odcinku
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:05   #2200
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Kurcze szkoda mi Szusz. pod tym filmikiem co dałam linka prawie każdy komentarz ma łapki w górę i jest nagatywny.
aż tak bardzo ludzie jej nie lubią.
ej trochę to przykre
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:10   #2201
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Myślę, że dziwczyny nagrywające filmiki niepotrzebnie tka kręcą o tych zarobkach, bronią się, ściemniają. Co za różnica czy Szusz pracowałaby np mając swoją audycję w radiu czy ma "swój program" 3 razy w tygodniu na YT. Jak to pierwsze to super, super, gratulacje, a jak to drugie to ooooo zarabia, niedobra, nieuczciwa, zarabia na nas biednych widzach, ma kase za wyświetlenia, liczy tylko na pieniądze z reklam! Gdyby same youtubowiczki nie robiły z tego takiej tajemnicy, stosunek widzów też by się pewnie zmienił. Takim złem byłoby np pokazanie w filmie "Cześć, za pieniądze z filmików kupiłam kamerę, dzięki że mnie oglądacie"?
Nieee, Szusz woli kręcić i w filmie niemalże szlochać, jacy widzowie są źli i "hejtuja". Szkoda tylko, że dla niej wszystko to "hejt". Nie mam nic do tego, że robi filmy dla kasy, ale drażnią mnie jej kłamstwa i robienie z widzów idiotów. Samo usuwanie komentarzy, które mówią prawdę o tym co robi już o czymś świadczy.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;38572415]dokładnie tak powiedział AdBuster w jednym odcinku [/QUOTE]

Czyli można być szczerym, zarabiać na YT, kręcić fajne filmy i mieć widzów, którzy nie "hejtują"
Ludzie wyczują fałsz nawet przez ekran komputera, gdyby powiedziała prawdę byłoby inaczej.
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:48
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 19:11   #2202
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Ej a jak to jest z tym wywiadem Szusz? udzielila go czy nie? powiedziala, ze kasa z youtube wystarczy jej na zycie? gdzie ukazal sie ten wywiad?

czy jesli komentarz ma zbyt wiele negatywnych glosow to zostaje usuniety automatycznie?

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:14
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:14   #2203
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

http://www.youtube.com/watch?v=55HtI...ure=g-high-lsb
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:14   #2204
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Ej a jak to jest z tym wywiadem Szusz? udzielila go czy nie? powiedziala, ze kasa z youtube wystarczy jej na zycie? gdzie ukazal sie ten wywiad?

czy jesli komentarz ma zbyt wiele negatywnych glosow to zostaje usuniety automatycznie?
Proszę: http://szusz.blogspot.com/2011/11/on...zarabiaja.html
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:48
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:15   #2205
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Ej a jak to jest z tym wywiadem Szusz? udzielila go czy nie? powiedziala, ze kasa z youtube wystarczy jej na zycie? gdzie ukazal sie ten wywiad?

czy jesli komentarz ma zbyt wiele negatywnych glosow to zostaje usuniety automatycznie?
http://www.youtube.com/watch?v=HQHX0vRoeas

(Dopiero tutaj zauwazyłam, że Maxi ma wadę wymowy. W jej filmach NIGDY wcześniej tego nie zauwazyłam.. :O )

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:18
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:16   #2206
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Ej a jak to jest z tym wywiadem Szusz? udzielila go czy nie? powiedziala, ze kasa z youtube wystarczy jej na zycie? gdzie ukazal sie ten wywiad?

czy jesli komentarz ma zbyt wiele negatywnych glosow to zostaje usuniety automatycznie?
Ja czytalam go w angorze,ale to jux jakis czas temu
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:17   #2207
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Nieee, Szusz woli kłamać i w filmie niemalże szlochać, jacy widzowie są źli i "hejtuja". Szkoda tylko, że dla niej wszystko to "hejt". Nie mam nic do tego, że robi filmy dla kasy, ale drażnią mnie jej kłamstwa i robienie z widzów idiotów. Samo usuwanie komentarzy, które mówią prawdę o tym co robi już o czymś świadczy.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



Czyli można być szczerym, zarabiać na YT, kręcić fajne filmy i mieć widzów, którzy nie "hejtują"
Ludzie wyczują fałsz nawet przez ekran komputera, gdyby powiedziała prawdę byłoby inaczej.
dokładnie traktowanie wszystkiego jako hejt nigdy nie wychodzi na dobre. Wiadomo, że hejterstwo istnieje, bo i jak inaczej określić komentarz typu: ,,beznadziejnie, weź się dziewczyno ogarnij", ale jak tekst jest w stylu: ,,nie podoba mi się, bo granica cienia jest słabo roztarta, a Ty sama mówisz większość czasu o niczym" to chyba jednak warto się zastanowić, czy autor komentarza jednak nie ma racji. Bez krytyki nie ma rozwoju, a Szusz jak wiele na to wskazuje zamknęła się w swoim świecie, w którym każdy mniej pochlebny komentarz jest atakiem
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:19   #2208
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Proszę: http://szusz.blogspot.com/2011/11/on...zarabiaja.html

Nie usuwa się sam taki komentarz, wyświetla się tylko, że otrzymał wiele negatywnych głosow i trzeba samemu go "rozwinąć"
hmmm szusz pisze, ze nie usuwa komentow, a ja sama chcialam przeczytac jeden.... i usuniety. wiec nie wiem, kto ma moc usuwania oprocz osoby publikujacej film?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:19   #2209
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Ze tak powiem zarabianie na yt to juz stare dzieje, jakos sie przyzswyczailam, ze tam ludzie kase robia i mi to nie przeszkadza. Co mi przeszkadza to krecenie filmikow bez sensu w celu tylko zarobienia. Ciagle haule, recenzje co tam sponsor podeslal i nic poza tym. Byl okres, ze Elle nic innego nie robila to wyleciala z subow. Teraz jej sei zdarzy cos innego dac miedzy reklamami typu moja szafa moje buty. Ale tez nie tak czesto. za bardzo zaczelam czuc ze jestem czescia kontraktu biznesowego.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 19:22   #2210
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
hmmm szusz pisze, ze nie usuwa komentow, a ja sama chcialam przeczytac jeden.... i usuniety. wiec nie wiem, kto ma moc usuwania oprocz osoby publikujacej film?

Moc usuwania komentarzy ma także osoba je tworząca

W tym filmie pan z Google tłumaczy na czym to polega, ale w sumie to nic nowego http://www.youtube.com/watch?v=HQHX0vRoeas
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:38
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:33   #2211
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ja niestety nie znam rady na pazury, jak sie lamia to tyle, zadne suplementy nie pomagaja na to.

Instagramu niestety nie ogarniam przyznaje szczerze xD nie rozumiem za bardzo czemu przez komputer nic nie moge zrobic, tylko i wylacznie telefonem. I jak ja mam niby ludzi do obserwowania znalezc w tym ciasnym interfejsie. Jak mi ktos nicka nie poda to ja nie bede wiedziala.
Troche off topic ...ale polecam odzywke Herome.

tez miałam liche, rozdwajajace sie i zawijajace pazury, always...przez długi dlugi czas robiłam żele, miałam super dziewczyne i byłam zawsze zadowolona...ale miesiac temu postanowiłam sobie , że koniec z tym...nie moge tego robic do końca zycia. Obczytałam sie w necie , na blogach i moj wybór padła na :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er-strong.html
http://extensionbeauty.blogspot.com/...-ogromnie.html

Nie polecam od razu po sciagnieniu zeli , bo ja sobie troszke kuku narobiłam i mam małe krwiaki pod płytką ...ale paznokcie ktore były cieńkie jak pergamin...zrobiły się twarde jak dzwon...nie mogę wyjść z podziwu nigdy takich nie miałam. Ma ona formaldehyd, ale nie dbam o to...ta odzywka to cudo. Do tego biore tabletki calcium pantotenicum.

polecam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:40   #2212
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Troche off topic ...ale polecam odzywke Herome.

tez miałam liche, rozdwajajace sie i zawijajace pazury, always...przez długi dlugi czas robiłam żele, miałam super dziewczyne i byłam zawsze zadowolona...ale miesiac temu postanowiłam sobie , że koniec z tym...nie moge tego robic do końca zycia. Obczytałam sie w necie , na blogach i moj wybór padła na :

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er-strong.html
http://extensionbeauty.blogspot.com/...-ogromnie.html

Nie polecam od razu po sciagnieniu zeli , bo ja sobie troszke kuku narobiłam i mam małe krwiaki pod płytką ...ale paznokcie ktore były cieńkie jak pergamin...zrobiły się twarde jak dzwon...nie mogę wyjść z podziwu nigdy takich nie miałam. Ma ona formaldehyd, ale nie dbam o to...ta odzywka to cudo. Do tego biore tabletki calcium pantotenicum.

polecam
A uzywalas moze Eveline 8w1? Bo chciałabym do niej wrócić, ale podobno wielu osobom szkodzi jeśli używa się jej dłużej i trochę się obawiam
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:47   #2213
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Karolina nie daje rlm odpowiadać, sama większość nadaje
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:54   #2214
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
A uzywalas moze Eveline 8w1? Bo chciałabym do niej wrócić, ale podobno wielu osobom szkodzi jeśli używa się jej dłużej i trochę się obawiam
jednym szkodzi innym nie, mi nie służyła no i po przerwaniu paznokcie wracają do wcześniejszego stanu. czasem jakieś nieprawidłowe objawy pojawiaja sie po zużyciu kilku opakowań wiec ja bym nie ryzykowała
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:54   #2215
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
A uzywalas moze Eveline 8w1? Bo chciałabym do niej wrócić, ale podobno wielu osobom szkodzi jeśli używa się jej dłużej i trochę się obawiam
Uzywałam, ale nie długo...zrobiłam sobie przerwe po tym jak Herome jak mi narobiła kwiaczków...i wtedy wlasnie Eveline zakupiłam i sobie smarowałam...ale teraz juz mi sie pazury wzmocniły to wróciłam do pierwotnej

Tez słyszałam o tym, ze potem mozna miec gorsza paznokcie...ale ja poki co nie zamierzam przestawac i ide zgodnie z zaleceniami kuracji jedno opakowanie skoncze.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:55   #2216
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Chyba jeszcze nigdy złego słowa na Szusz nie powiedziałam, ale tym filmikiem naprawdę mnie zirytowała! Wypowiada się jak jakaś zmęczona wielką karierą diva, zniesmaczona, że przecież ona tak tyra a nikt tego nie docenia. Pfff! Rozumiem, że nagrywanie filmików zajmuje dużo czasu, ale nie oszukujmy się, przebieranie się przed kamerą, testowanie kosmetyków i branie udziału w darmowych wyjazdach to dużo lżejsza i fajniejsza praca niż większość z nas wykonuje przez 40 godzin tygodniowo (albo i więcej!). Może więc już czas żeby Szusz wróciła do 'normalnej' pracy bo chyba naprawdę jej palma odbiła :/
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:03   #2217
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Słuchajcie.. jak się nazywała ta młoda youtuberka, której rodzice podróżowali po świecie, więc czasem wklejała jakieś filmiki z drogich hoteli. Dziewczyna miała może 14-16 lat i była dwujęzyczna (mówiła po angielsku i polsku) i kiedyś wkleiła taki beznadziejny tag z kąpielą w płatkach śniadaniowych...
Pamiętacie może?
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:04   #2218
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=ugCJVhrdCK0 sliiczny pokoj
podoba mi sie ten jej kolaz ze zdjec, ale troche mnie zaskoczyla przyklejaniem ich na prawdziwa tasme, przeciez to z farba odejdzie ;/ probowalam cos takiego zrobic za pomoca takiej bialej masy mocujacej ale po jakims czasie i tak odpada
ze ta spytam- ktos kiedys widzial te ich szklane kuleczki do wsadzania pedzli w sklepie?
jak odejdzie to pomaluje pokój na nowy kolor, kupi parę dodatków i będzie nowy room tour
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:08   #2219
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Słuchajcie.. jak się nazywała ta młoda youtuberka, której rodzice podróżowali po świecie, więc czasem wklejała jakieś filmiki z drogich hoteli. Dziewczyna miała może 14-16 lat i była dwujęzyczna (mówiła po angielsku i polsku) i kiedyś wkleiła taki beznadziejny tag z kąpielą w płatkach śniadaniowych...
Pamiętacie może?

littleblueberrysmile
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:10   #2220
xoxo_gg
Raczkowanie
 
Avatar xoxo_gg
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 360
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Moc usuwania komentarzy ma także osoba je tworząca

W tym filmie pan z Google tłumaczy na czym to polega, ale w sumie to nic nowego http://www.youtube.com/watch?v=HQHX0vRoeas
Wypowiedz Szusz od 10:15 hahaha
Jak tak jej słucham zważywszy na to co prezentuje i jaką ma osobowość to płakać mi się chce.....ze śmiechu
__________________
„Jeśli spoglądasz wstecz i odtwarzasz w pamięci ostatni rok, a z oczu nie płyną ci łzy radości ani smutku – uznaj go za stracony "

xoxo_gg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.