Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 10:17   #3691
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dzięki dziewczyny, popróbuję jeszcze z tym mydełkiem, bo moze faktycznie to nie wina mydełka
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:21   #3692
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Bo ja się tak niejednoznacznie zapytałam, przepraszam. Nawet nie napisałam o co chodzi
Nic się nie stało

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma gąbeczki Loofah do mycia twarzy (takie jak tu albo inne)? A może ściereczka muślinowa czy z mikrofibry byłaby lepsza?
Jakbyś chciała to ja mam te gąbeczki nieodpakowane

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Kusicie tym myciem odżywką
Mycie odżywką jest naprawdę super

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Cześć, zajrzałam tutaj kiedyś przez przypadek i wpadłam Lubię naturalne kosmetyki, sporo używam, czasami sobie coś sama wyprodukuję, a dzisiaj popełniłam pierwsze (OMG czytam wątek do tylu i na pewno nie ostatnie ) zamówienie mydełkowe.
Uzależniacie!
Cześć annjei tu się spotykamy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że mam kolejny napad chęci stosowania podkładów mineralnych tak mnie co jakiś czas nachodzi..... W każdym razie wczoraj użyłam lumiere - porażka spływa, warzy się, świece się po godzinie. Dzisiaj nałożyłam edm - lepiej, lepiej.....ale nie chwalmy dnia ....... bo ledwo sie zaczął.
Nie każdemu minerały podchodząale jest wiele firm to popróbuj

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A ja już sobie nie wyobrażam życia bez minerałków. Nie wróciłabym do tradycyjnych podkładów za żadne skarby.
Ja tak mam z BB kremamiminerałki na razie leżą
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale kręcone to bym chciała mieć
Też chciałam i zrobiłam trwałą....teraz ratuję włosy
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
To chyba w Niemczech sa tylko takie specjalne do twarzy z mikrofibrybo u nas to nie spotkałam.
Można zwykłą ściereczką z mikrofibry myć,świetnie złuszczaale mimo że jest miękka to można sobie nią krzywdę zrobić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:21   #3693
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

margoltka witamy
Kurcze kolejna osoba z duuużym i wspaniałym zbiorem pojawia się ot, tak z zaniecki... Gdzie wy się Dziewczyny dotąd chowałyście???

grażka
Własnie się przez wstęp na włosowym przebiłam i spróbuję zastosować A powiedz, próbował się syn do rad stosować? Jak mu wyszło?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:21   #3694
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
myślę, że mogę do Was dołączyć. ekologiczne kosmetyki, jak i tryb życia w coraz większym stopniu wkradają się w nasze życie. wszystko zaczęło się w czasie mojej ciąży i oczekiwania na naszego maluszka. czułam, że nie mogę tak po prostu pakować chemii w siebie, bo nie szkodzę tylko sobie. od dłuższego już czasu używałam kosmetyków mineralnych do makijażu, jednak cała reszta była "tradycyjna".
zaczęłam, więc małą rewolucję. najpierw w domu - zmieniłam chemię domową na ekologiczną, używam Bio-d i Frosch'a. oprócz proszku do prania i płynu do płukania (jedno i drugie Sensitive) wszystko jest ekologiczne. niestety orzechy piorące nie przypadły mi do gustu, szczególnie teraz kiedy trzeba usunąć plamy z ubranek mojego synka.
staram się kupować żywność jak najbardziej świadomie, czyli sprawdzam składy, pochodzenie, ew. certyfikaty. wiadomo zdarza nam się wypad na pizzę, czy do Mc'Donald's. mimo to na co dzień staram się o zdrową żywność.
no i teraz kosmetyki. staram się ograniczyć ich stosowanie do minimum. do ciała używam oliwki Hipp lub Alverde mojego synka. do włosów niestety nie zawsze są to kosmetyki ekologiczne, czasami potrzebuję jakiegoś sylikonu oczywiście intensywnie olejuję. z kosmetyków do twarzy aktualnie używam nie ekologicznych z La Roche Posay - aktualnie walczę z trądzikiem, spowodowanym przez szaleństwa moich hormonów. przeszłam przez kosmetyki do twarzy Alterry, Alverde, Essential Care, Lavera i dr.Hauschka(najbardziej lubię). lubię też Yves Rocher. jednak obecnie potrzebuję LRP. kolorówka to oczywiście minerałki, głównie EDM, wraz z pędzlami tejże firmy. jednym słowem nie znam się na składach, ale mniej więcej wiem czego mam unikać. kosmetyki staram się kupować ekologiczne, jeśli nie są to w pełni naturalne to przynajmniej z przyjaznym składem.
teraz może szybciutko okrycia wierzchnie dla mojego synka wybrałam pieluszki ekologiczne z Rossmann'a. niestety wielorazowe mnie nie do końca przekonały. ubrania natomiast kupujemy większości bawełniane, najlepiej z bawełny organicznej. podobnie jest z zabawkami, najmilej widziane są zabawki drewniane.
nie wiem czy post w 100% na temat. nie mam z kim pogadać na temat ekologicznego/naturalnego tryby życia przepraszam, że się tak rozpisałam.
poniżej wklejam tylko mały wycinek naszych zbiorów kosmetyków ekologicznych/naturalnych. długo zajęłoby mi zebranie ich wszystkich w jednym miejscu
O matko! jakie zbiory! zazdroszcze kolekcji pędzli ! całej reszty też

Ja się dr hauschka sprawdza?

Dziewczyny ja też w pracy Mój kolega już od grudnia się opieprza więc ja z czystym sumieniem siedze czasem na wizazu no bo ja mam podzielną uwagę i daję radę a jego niestety nie zmienie bo ma chody
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:22   #3695
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Odłączyć anuli internet, odłączyć anuli internet
Kijanka - to Twoja wina!!! Wrzucałam Ci link do olejku khadi i całkiem niechcący mój wzrok przykuły maseczki do włosów khadi amla i shikakai..... Kurcze, jakie one fajne
Tak - to zdecydowanie Twoja wina
już nie chce mówić ile przez was kasy przepuszczam
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:23   #3696
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Grazka, z lumiere miałam vv i cashmiere, mój kolor to 1 porcja LM golden i 2 porcje light golden. Próbowałam tez edm, pixie, rhea..... różne formuły, z reguły udawało mi sie znaleźć kolor, ale po prostu te minerały na mnie nie chca sie trzymac - wałkują sie, warzą, świecę się po nich bardzo szybko. Żadne primery (czy te danego producenta minerałów, czy inne: bambus, puder perłowy, jedwabny) nie pomagają.
Ja wiem, że jest jeszcze dużo firm produkujących podkłady mineralne , ale trochę sie czuje zniechęcona.... chociaż od 2 dni mam jazdę na meow całę szczęście nie zamawiałam i nie mam zamiaru sama zamawiać z zagranicy (jakieś granice musze sobie wyznaczyć!), na wizażu obecnie wspólnych zakupów nie ma (znaczy sie troche mi szkoda i mnie skręca ).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:26   #3697
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Mamy podobne włosy . Z tym , że moje zawsze były bardzo liche cienkie , przylizane i trudne do ułożenia . Pamiętam , że jak próbowałam je kręcić na wałki to najdłużej trzymały się załamania od nakładki czy gumki natomiast lok prostował się po krótkiej chwili . Teraz są już lepsze wynalazki ale zawsze układam okrągłą szczotką . Do pielęgnacji używam tego co na zdjęciu(szampon Alterra jest syna) plus płyn rozmarynowy z BU i gdzieś od dwóch tygodni Sese i szampon z brązowym cukrem Urtekram .
mam identyczne włosy!!!
jakiś czas je prostowałam bo bez prostowania wyglądałam jak nieszczęście każdy kosmyk w inną strone.
i jeszcze wieczorem wyprostowałam. a rano jak myłam twarz związałam gumną to już sie od gumki wywinęły a znowu żeby sie ułożyły jak ja chce to nie ehhh... i zadowolona jesteś z tych rzeczy do włosów?

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusia84;30055855

[COLOR=silver
Dziewczyny ja też w pracy Mój kolega już od grudnia się opieprza więc ja z czystym sumieniem siedze czasem na wizazu no bo ja mam podzielną uwagę i daję radę a jego niestety nie zmienie bo ma chody [/COLOR]
ja również w pracy
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 10:28   #3698
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka, z lumiere miałam vv i cashmiere, mój kolor to 1 porcja LM golden i 2 porcje light golden. Próbowałam tez edm, pixie, rhea..... różne formuły, z reguły udawało mi sie znaleźć kolor, ale po prostu te minerały na mnie nie chca sie trzymac - wałkują sie, warzą, świecę się po nich bardzo szybko. Żadne primery (czy te danego producenta minerałów, czy inne: bambus, puder perłowy, jedwabny) nie pomagają.
Ja wiem, że jest jeszcze dużo firm produkujących podkłady mineralne , ale trochę sie czuje zniechęcona.... chociaż od 2 dni mam jazdę na meow całę szczęście nie zamawiałam i nie mam zamiaru sama zamawiać z zagranicy (jakieś granice musze sobie wyznaczyć!), na wizażu obecnie wspólnych zakupów nie ma (znaczy sie troche mi szkoda i mnie skręca ).
A może to wina kremów jakie pod nie dajesz?albo dajesz za dużo?

Ja ze wszystkich pudrów widzę że najbardziej jestem zadowolona z Hauschki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:35   #3699
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
O matko! jakie zbiory! zazdroszcze kolekcji pędzli ! całej reszty też

Ja się dr hauschka sprawdza?
dr.Hauschka jak dla mnie jest super. za używaniem ich kosmetyków kryje się cała filozofia. są to całe rytuały nie jestem w stanie wszystkiego opisać, polecam ich stronkę. niestety musiałam na jakiś czas odstawić na rzecz Avene, ale z pewnością wrócę.

dziękuję, że mnie przygarnęłyście

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka, z lumiere miałam vv i cashmiere, mój kolor to 1 porcja LM golden i 2 porcje light golden. Próbowałam tez edm, pixie, rhea..... różne formuły, z reguły udawało mi sie znaleźć kolor, ale po prostu te minerały na mnie nie chca sie trzymac - wałkują sie, warzą, świecę się po nich bardzo szybko. Żadne primery (czy te danego producenta minerałów, czy inne: bambus, puder perłowy, jedwabny) nie pomagają.
Ja wiem, że jest jeszcze dużo firm produkujących podkłady mineralne , ale trochę sie czuje zniechęcona.... chociaż od 2 dni mam jazdę na meow całę szczęście nie zamawiałam i nie mam zamiaru sama zamawiać z zagranicy (jakieś granice musze sobie wyznaczyć!), na wizażu obecnie wspólnych zakupów nie ma (znaczy sie troche mi szkoda i mnie skręca ).
z doświadczenia wiem, że skóra do minerałków musi się przyzwyczaić. też miałam wrażenie, że są nie dla mnie. na początku warzyły się, spływały, miałam wysyp. dzisiaj leżą super, za to tradycyjne podkłady już nie. podstawą jest też technika nakładania, jak i dobra baza pod podkład mineralny, oczywiście mineralna

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-11-15 o 11:15
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:37   #3700
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A może to wina kremów jakie pod nie dajesz?albo dajesz za dużo?

Ja ze wszystkich pudrów widzę że najbardziej jestem zadowolona z Hauschki
Jakby Ci to powiedzieć przeważnie w ogóle nie używam kremów na dzień pod minerały a jeśłi juz to niedużo i jeszcze po kwadransie przecieram twarz hydrolatem - takiego mam bzika po prostu na punkcie świecenia paszczy
Hauschke będę miała
A jakie minerały sa Twoim zdaniem najlepsze? Najtrwalszę, nie wałkuja sie i ładnie i na długo matują?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:38   #3701
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witaj Margoltka fajnie że dołączyłaś do nasmasz piękne zbiorasy możesz mi powiedzieć czy capitavit stosujesz na włosy?a jeśli tak to jak się sprawdza? I ile Twój bobas ma?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 10:44   #3702
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Witaj Margoltka fajnie że dołączyłaś do nasmasz piękne zbiorasy możesz mi powiedzieć czy capitavit stosujesz na włosy?a jeśli tak to jak się sprawdza? I ile Twój bobas ma?
Witam dziękuję za pochwałę zbiorów. postaram się na bieżąco wrzucać fotki reszty.

Capitavit pierwszy raz zastosowałam wczoraj na skórę głowy, wraz z olejkiem dr.Hauschki - na resztę włosów. (dlatego jedno i drugie było pod ręką do sfotografowania) mam nadzieję, że włoski się trochę wzmocnią. o działaniu Capitavitu trudno zatem coś powiedzieć, olejek dr.Hauschki mogę polecić.

a mój synek, który właśnie się obudził, w sobotę skończył rok. jak ten czas leci widzę, że też masz maluszka

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-10-20 o 10:46
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:46   #3703
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Witam dziękuję za pochwałę zbiorów. postaram się na bieżąco wrzucać fotki reszty.

Capitavit pierwszy raz zastosowałam wczoraj na skórę głowy, wraz z olejkiem dr.Hauschki - na resztę włosów. (dlatego jedno i drugie było pod ręką do sfotografowania) mam nadzieję, że włoski się trochę wzmocnią. o działaniu Capitavitu trudno zatem coś powiedzieć, olejek dr.Hauschki mogę polecić.
a mój synek, który właśnie się obudził, w sobotę skończył rok. jak ten czas leci
Hauschka za mną chodzi od dawna a nasze dzieci są prawie w tym samym wieku-moja córa 28 października kończy roczek
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:47   #3704
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jakby Ci to powiedzieć przeważnie w ogóle nie używam kremów na dzień pod minerały a jeśłi juz to niedużo i jeszcze po kwadransie przecieram twarz hydrolatem - takiego mam bzika po prostu na punkcie świecenia paszczy
Hauschke będę miała
A jakie minerały sa Twoim zdaniem najlepsze? Najtrwalszę, nie wałkuja sie i ładnie i na długo matują?
Moze za malo nawilżasz skórę i dlatego się świeci?
Ja ze świeceniem też mam fioła bo ciągle strefa T mi się świeci a zwłaszcza nostakze nie tylko po minerałach ale po wszystkim się swiecę

Najtrwalsze ale i najcięższe do okiełznania są dla mnie Lucy Minerals, najlżejsze ale i mniejsze krycie mają Adorned with Grace Minerals ale teraz przenoszą się do innego Stanu i mają sklep zawieszony.

Wiesz z minerałami to nie jak z mydełkami-mydełko ładnie pachnie i albo wysusza albo nawilża.Minerały wymagają uwagi niestety.Pod jedne minerały będzie Ci pasował jeden krem a pod inne już niekoniecznie
Najgorzej że nikt Ci nie da gotowej recepty
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:50   #3705
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

DZiewczyny widziałyście gdzieś pastę do zębów l'angelicę? u mnie w SP juz nie ma
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:14   #3706
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Moze za malo nawilżasz skórę i dlatego się świeci?
Ja ze świeceniem też mam fioła bo ciągle strefa T mi się świeci a zwłaszcza nostakze nie tylko po minerałach ale po wszystkim się swiecę

Najtrwalsze ale i najcięższe do okiełznania są dla mnie Lucy Minerals, najlżejsze ale i mniejsze krycie mają Adorned with Grace Minerals ale teraz przenoszą się do innego Stanu i mają sklep zawieszony.

Wiesz z minerałami to nie jak z mydełkami-mydełko ładnie pachnie i albo wysusza albo nawilża.Minerały wymagają uwagi niestety.Pod jedne minerały będzie Ci pasował jeden krem a pod inne już niekoniecznie
Najgorzej że nikt Ci nie da gotowej recepty
próbowałam juz wszystkie ilości i rodzaje kremu pod minerały - efekt zawsze ten sam. Po innych podkładach i pudrach az tak szybko i mocno sie nie świecę
AwGM też chciałam, ale wiem właśnie, że na razie się nie dorwę do nich.
Właściwie to ja nie wiem po jaka cholerę tak się co jakiś czas na minerały zawzinam skoro i tak się nie lubimy... Kobieta to jednak dziwne zwierze

Czasami ludzie z pracy rzucą takim tekstem, że poziom głupoty na jaki są w stanie się wznieść niezmiennie mnie zaskakuje......A najgorsze jak takie bzdury padają z ust "specjalisty" w danej dziedzinie. Jednak milczenie jest złotem w wielu przypadkach!!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:18   #3707
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

witamy nowe szalone na watku (margoltka, jeszcze sie przekonasz, zes szalona... przychodzac tu zegnasz sie ze zdrowym rozsadkiem i powoli popadasz w eko-zakupoholizm!)
aha, margoltka, ogladalam wczoraj serie dla dzieci alverde. widzialam na fotkach, ze cosik od nich masz... jak to wszystko sie spisuje w porownaniu z innymi myjadlami/smarowidlami?

nie pamietam, kto pytal o maseczke-peeling z glinka od alverde - zrobilam dzisiaj i trudno poki co powiedziec o efektach, ale w uzyciu przyjemna, troche peelinguje, ale ogolnie jest kremowa w konsystencji i przyjemnie pachnie (spodziewalam sie blotnego smrodku ).
siedze sobie z nowym makijazem... podklad alverde w kompakcie dosc ciezko nalozyc, ale z kolorem to trafilam pierwszorzednie! kryje bardzo dobrze, bo jest gesty praktycznie jak korektor. na codzien pewnie wlasnie jako korekora bede go uzywac, a na cala twarz dam sobie go nalozyc na scene
roz mineralny alverde jest kochany sprawdzam, ile bedzie sie trzymal... nalozylam go dosc sporo, mam tez okropnie mocno pomalowane oczy... no ale musze zrobic hardcore'owy test... i jak tu teraz isc na zakupy
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:19   #3708
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
próbowałam juz wszystkie ilości i rodzaje kremu pod minerały - efekt zawsze ten sam. Po innych podkładach i pudrach az tak szybko i mocno sie nie świecę
AwGM też chciałam, ale wiem właśnie, że na razie się nie dorwę do nich.
Właściwie to ja nie wiem po jaka cholerę tak się co jakiś czas na minerały zawzinam skoro i tak się nie lubimy... Kobieta to jednak dziwne zwierze

Czasami ludzie z pracy rzucą takim tekstem, że poziom głupoty na jaki są w stanie się wznieść niezmiennie mnie zaskakuje......A najgorsze jak takie bzdury padają z ust "specjalisty" w danej dziedzinie. Jednak milczenie jest złotem w wielu przypadkach!!!!
Zostaje Ci metoda prób i błędów niestety
Minerałki są naprawdę fajne jeśli już znajdziesz te "swoje"

Czy to sesa powoduje mniejsze wypadanie włosów?i co robi khadi?idę poszukać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:21   #3709
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

grażka
[/B]Własnie się przez wstęp na włosowym przebiłam i spróbuję zastosować A powiedz, próbował się syn do rad stosować? Jak mu wyszło?
Przede wszystkim mój mały men jest przeszczęśliwy , że się jego włosami zajęłam (który miś tego nie lubi?). Jak zwykle nie cierpi chodzić ze mną na zakupy tak tym razem bez protestu wędrował ze mną do Rossmana i Natury w poszukiwaniu odpowiednich kosmetyków do włosów -wyczytanych na wizażu oczywiście .Młody zapuszcza włosy i na tym etape wyglądał jak Jimi Hendriks - kręcone suche sztywne włosy stały mu pod kątem prostym do skóry glowy . A ze jest w wieku kiedy wygląd własny zaczyna nabierać znaczenia poddaje się moim wskazówkom bez protestów i jego włosy zaczynają wyglądać lepiej. Nie są już takie nasrożone i twarde. Musi być zadowolony z moich działań bo w ostatnią sobote upomniał się o olej do olejowania

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka, z lumiere miałam vv i cashmiere, mój kolor to 1 porcja LM golden i 2 porcje light golden. Próbowałam tez edm, pixie, rhea..... różne formuły, z reguły udawało mi sie znaleźć kolor, ale po prostu te minerały na mnie nie chca sie trzymac - wałkują sie, warzą, świecę się po nich bardzo szybko. Żadne primery (czy te danego producenta minerałów, czy inne: bambus, puder perłowy, jedwabny) nie pomagają.
Ja wiem, że jest jeszcze dużo firm produkujących podkłady mineralne , ale trochę sie czuje zniechęcona.... chociaż od 2 dni mam jazdę na meow całę szczęście nie zamawiałam i nie mam zamiaru sama zamawiać z zagranicy (jakieś granice musze sobie wyznaczyć!), na wizażu obecnie wspólnych zakupów nie ma (znaczy sie troche mi szkoda i mnie skręca ).
Ja uzywam LM warm , zobaczę (po pracy ) co mi z żółtków na półkach zalega . Przydało by się zdiagnozować powody świecenia. Czy masz generalnie tłustą cerę czy przesuszoną i dlatego wydziela więcej sebum . Podstawą by po minerałach się nie świecić jest dobre nawilżenie skóry - treściwy krem na noc i coś lżejszego pod minerały. Nie jest to łatwe dla sucharków bo minerały dodatkowo podsuszają.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-20 o 11:29
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 11:27   #3710
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
hmm... zniszczone trwala powiadasz... to juz inna bajka. przesuszone wlosy to sie da nawilzyc, podomykac luski i gotowe, a takich zniszczen to nie zakitujesz... u niektorych kokosowy powoduje puszenie sie. przy twoich zniszczeniach to pewnie tym bardziej. musialabys nakladac cos, co wygladza, oblepia, tak jakby wlasnie kituje moze rycynowy z jakas nafta??? chociaz ja za nafta to nie jestem... ale moglabys sprobowac najpierw sama rycyne. jak to nie podziala, to... nozyczki i nigdy wiecej trwalej! w ogole sprobuj sciac ile sie da
Ściąćnieeeeeeee ma mowybędę podcinać ale całej w życiu nie zetnęod kiedy myję odzywką czyli prawie rok, są zupełnie innelepsiejsze a teraz jeszcze oleje zacznę dawać tylko mam problem z czasem.Na noc nie dam rady a w ciagu dnia nie mam tyle godzin zeby trzymać na łbie te oleje
Dla mnie najlepsze są silikony ale staram się ich unikać bo nie wszystkie da się zmyć odżywką a szamponów nie chcę
Mam Alterry ale plącze włosy a pozatym jaka ta Alterra jest naturalna ja w skladach kremow na drugim miejscu po wodzie jest alkohol
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:28   #3711
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
witamy nowe szalone na watku (margoltka, jeszcze sie przekonasz, zes szalona... przychodzac tu zegnasz sie ze zdrowym rozsadkiem i powoli popadasz w eko-zakupoholizm!)
aha, margoltka, ogladalam wczoraj serie dla dzieci alverde. widzialam na fotkach, ze cosik od nich masz... jak to wszystko sie spisuje w porownaniu z innymi myjadlami/smarowidlami?

nie pamietam, kto pytal o maseczke-peeling z glinka od alverde - zrobilam dzisiaj i trudno poki co powiedziec o efektach, ale w uzyciu przyjemna, troche peelinguje, ale ogolnie jest kremowa w konsystencji i przyjemnie pachnie (spodziewalam sie blotnego smrodku ).
siedze sobie z nowym makijazem... podklad alverde w kompakcie dosc ciezko nalozyc, ale z kolorem to trafilam pierwszorzednie! kryje bardzo dobrze, bo jest gesty praktycznie jak korektor. na codzien pewnie wlasnie jako korekora bede go uzywac, a na cala twarz dam sobie go nalozyc na scene
roz mineralny alverde jest kochany sprawdzam, ile bedzie sie trzymal... nalozylam go dosc sporo, mam tez okropnie mocno pomalowane oczy... no ale musze zrobic hardcore'owy test... i jak tu teraz isc na zakupy
moje ekoszaleństwo już minęło. ograniczam się teraz do tych najpotrzebniejszych zakupów kosmetyczne zbiory już opanowałam i ograniczyłam (sprzedałam i rozdałam) mam nadzieję, że już mnie nie dopadnie, chociaż Alverde ma teraz nowa serię dla dzieci, muszę zatem ładnie się uśmiechnąć do kuzynki w Niemczech

serię dla bobasów Alverde natomiast bardzo sobie chwalę. sama podkradam synkowi. szczególnie oliwka przypadła do gustu, bo można ją dodać do kąpieli i skórka jest fantatyczna. miałam wczoraj wieczór mamy - czyli długą kąpiel, właśnie w tej oliwce. ach ach
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:31   #3712
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Przede wszystkim mój mały men jest przeszczęśliwy , że się jego włosami zajęłam (który miś tego nie lubi?). Jak zwykle nie cierpi chodzić ze mną na zakupy tak tym razem bez protestu wędrował ze mną do Rossmana i Natury w poszukiwaniu odpowiednich kosmetyków do włosów -wyczytanych na wizażu oczywiście .Młody zapuszcza włosy i na tym etape wyglądał jak Jimi Hendriks - kręcone suche sztywne włosy stały mu pod kątem prostym do skóry glowy . A ze jest w wieku kiedy wygląd własny zaczyna nabierać znaczenia poddaje się moim wskazówkom bez protestów i jego włosy zaczynają wyglądać lepiej. Nie są już takie nasrożone i twarde. Musi być zadowolony z moich działań bo w ostatnią sobote upomniał się o olej do olejowania
Heh, takich loków to ja nie mam i nigdy mieć nie będę, ale zazdroszczę
Zaczęłam już co prawda męczyć dziewczyny na włosowym, ale i Ciebie podpytam - mogłabyś mi napisać (może na priv, żeby wątku aż tak bardzo nie zaśmiecać), których dokładnie kosmetyków z Rossa używa i do czego?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:41   #3713
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
witamy nowe szalone na watku (margoltka, jeszcze sie przekonasz, zes szalona... przychodzac tu zegnasz sie ze zdrowym rozsadkiem i powoli popadasz w eko-zakupoholizm!)
aha, margoltka, ogladalam wczoraj serie dla dzieci alverde. widzialam na fotkach, ze cosik od nich masz... jak to wszystko sie spisuje w porownaniu z innymi myjadlami/smarowidlami?

nie pamietam, kto pytal o maseczke-peeling z glinka od alverde - zrobilam dzisiaj i trudno poki co powiedziec o efektach, ale w uzyciu przyjemna, troche peelinguje, ale ogolnie jest kremowa w konsystencji i przyjemnie pachnie (spodziewalam sie blotnego smrodku ).
siedze sobie z nowym makijazem... podklad alverde w kompakcie dosc ciezko nalozyc, ale z kolorem to trafilam pierwszorzednie! kryje bardzo dobrze, bo jest gesty praktycznie jak korektor. na codzien pewnie wlasnie jako korekora bede go uzywac, a na cala twarz dam sobie go nalozyc na scene
roz mineralny alverde jest kochany sprawdzam, ile bedzie sie trzymal... nalozylam go dosc sporo, mam tez okropnie mocno pomalowane oczy... no ale musze zrobic hardcore'owy test... i jak tu teraz isc na zakupy
Przestań sie tak zachwycac alverde, bo wpadnę na weekend......
Idź do sklepu w pełnym umundurowaniu ciekawe czy wzbudzisz zaineteresowanie
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Zostaje Ci metoda prób i błędów niestety
Minerałki są naprawdę fajne jeśli już znajdziesz te "swoje"

Czy to sesa powoduje mniejsze wypadanie włosów?i co robi khadi?idę poszukać
Taki lajf........
Sesa pomaga w walce z wypadaniem (wystawiłam jej recenzje), khadi ma w swojej ofercie kilka fajnych olejów - różne mają działanie, zapobiegające wypadaniu też są
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Przede wszystkim mój mały men jest przeszczęśliwy , że się jego włosami zajęłam (który miś tego nie lubi?). Jak zwykle nie cierpi chodzić ze mną na zakupy tak tym razem bez protestu wędrował ze mną do Rossmana i Natury w poszukiwaniu odpowiednich kosmetyków do włosów -wyczytanych na wizażu oczywiście .Młody zapuszcza włosy i na tym etape wyglądał jak Jimi Hendriks - kręcone suche sztywne włosy stały mu pod kątem prostym do skóry glowy . A ze jest w wieku kiedy wygląd własny zaczyna nabierać znaczenia poddaje się moim wskazówkom bez protestów i jego włosy zaczynają wyglądać lepiej. Nie są już takie nasrożone i twarde. Musi być zadowolony z moich działań bo w ostatnią sobote upomniał się o olej do olejowania



Ja uzywam LM warm , zobaczę (po pracy ) co mi z żółtków na półkach zalega . Przydało by się zdiagnozować powody świecenia. Czy masz generalnie tłustą cerę czy przesuszoną i dlatego wydziela więcej sebum . Podstawą by po minerałach się nie świecić jest dobre nawilżenie skóry - treściwy krem na noc i coś lżejszego pod minerały. Nie jest to łatwe dla sucharków bo minerały dodatkowo podsuszają.
No nie!!!! Namówić Młodego na stosowanie olejów na włosy No szacun
Jaką ja mam cerę to diabli wiedzą.... Myslę, że dużegoproblemu z przetłuszczaniem sie nie mam, uważam, że mam cerę mieszaną. Czase zdarzaja mi sie chwilowe przesuszenia (zmiana pory roku) ale nie sa uciążliwe i szybko mijają. Na noc zawsze dobrze nawilżam i odżywiam (oleje, kremy, hydrolaty, witaminki i inne cuda) rano z reguły cos lekkiego rzucam - ostatnio jest to podkład naturado, pod niego nie pootrzebuje dodatkowego kremu
Naprawdę mogłabyś przejrzeć zapaski jakieś testerki dla chińczyków z firm, których jeszcze nie używałam bardzo chętnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:45   #3714
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dziewczyny a kupowałyście już z TEGO sklepu?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 11:47   #3715
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ściąćnieeeeeeee ma mowybędę podcinać ale całej w życiu nie zetnęod kiedy myję odzywką czyli prawie rok, są zupełnie innelepsiejsze a teraz jeszcze oleje zacznę dawać tylko mam problem z czasem.Na noc nie dam rady a w ciagu dnia nie mam tyle godzin zeby trzymać na łbie te oleje
Dla mnie najlepsze są silikony ale staram się ich unikać bo nie wszystkie da się zmyć odżywką a szamponów nie chcę
Mam Alterry ale plącze włosy a pozatym jaka ta Alterra jest naturalna ja w skladach kremow na drugim miejscu po wodzie jest alkohol
Czemu nie dasz rady na noc?
Dla mnie to właśnie najskuteczniejsza metoda
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 12:01   #3716
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ściąćnieeeeeeee ma mowybędę podcinać ale całej w życiu nie zetnęod kiedy myję odzywką czyli prawie rok, są zupełnie innelepsiejsze a teraz jeszcze oleje zacznę dawać tylko mam problem z czasem.Na noc nie dam rady a w ciagu dnia nie mam tyle godzin zeby trzymać na łbie te oleje
Dla mnie najlepsze są silikony ale staram się ich unikać bo nie wszystkie da się zmyć odżywką a szamponów nie chcę
Mam Alterry ale plącze włosy a pozatym jaka ta Alterra jest naturalna ja w skladach kremow na drugim miejscu po wodzie jest alkohol
alez szatanko! alkohol to bardzo naturalna substancja, w kosmetykach naturalnych czesto spotkamy go wiecej niz w innych (niestety dla co wrazliwszych i suchych cer), bo on w odpowiednim stezeniu swietnie konserwuje. czyms kosmetyki z faza wodna musza byc zakonserwowane i juz dodatkowo alkohol pomoze przedostac sie niektrym substancjom do skory, poprawi ukrwienie. a niektore wyciagi roslinne sa robione na alkoholu i dodajac taki wyciag do kremu przy okazji dostaje sie do niego alkohol. no nic nie zrobisz no
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
moje ekoszaleństwo już minęło. ograniczam się teraz do tych najpotrzebniejszych zakupów kosmetyczne zbiory już opanowałam i ograniczyłam (sprzedałam i rozdałam) mam nadzieję, że już mnie nie dopadnie, chociaż Alverde ma teraz nowa serię dla dzieci, muszę zatem ładnie się uśmiechnąć do kuzynki w Niemczech

serię dla bobasów Alverde natomiast bardzo sobie chwalę. sama podkradam synkowi. szczególnie oliwka przypadła do gustu, bo można ją dodać do kąpieli i skórka jest fantatyczna. miałam wczoraj wieczór mamy - czyli długą kąpiel, właśnie w tej oliwce. ach ach
haha ja tez w sumie niezle nad soba panuje patrzac na to, jak rzadko sie rzucam na zakupy (chociaz to raczej z braku czasu) i na fakt, ze funduszy mi nie brakuje...
musze w takim razie wyprobowac ta oliwke alverde. wlasnie kusila mnie i chcialam ja dolewac do kapieli

a teraz relacja z pierwszego psikniecia lakieru do wlosow alverde: jestem pozytywnie zaskoczona, jak porecznie i lekko sie nim psika. wylatuje z niego doslownie mgielka! (obawialam sie takiego ostrego sika, ktory mi pozlepia wlosy w najmniej odpowiednich miejscach). zobacze, jak bedzie trzymal, pogode mam hardcore - deszcz ze sniegiem wali, silny wiatr. a ja zrobilam sobie lekkie falo-loczki na papilotach.
ojj... wlasnie pada grad... chyba poczekam z tym wyjsciem na szoping ludzie, az strach wychodzic


---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
dziewczyny a kupowałyście już z TEGO sklepu?
znajoma kupowala na odpowiedniku niemieckim. khadi mozna bylo dostac tez w sklepach z roznymi naturalnymi produktami, ale wowczas drozej (np. na stronie khadi olejek po 11 euro, a na innych 14-15 euro).

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przestań sie tak zachwycac alverde, bo wpadnę na weekend......
Idź do sklepu w pełnym umundurowaniu ciekawe czy wzbudzisz zaineteresowanie
a wpadaj tylko zaloz juz lepiej zimowe opony... wlasnie sie bialo zrobilo... cholercia
postanowilam, ze zjem obiad i dopiero potem na zakupy. musze poczekac, az sie pogoda uspokoi, jakos tak ciezko wyjsc z ciepelka...

anulko, jak juz znajdziesz mineraly, ktore sie nie waza i nie splywaja, to ja tez chce!!! mam jakies nawet fajne, ale nie mam pojecia, co to za firma byla (kupilam stacjonarnie w naturalnym markecie za 25 euro - wycieczka do tego marketu bylaby oczywiscie w programie dla zwiedzajacych eko-szopoholiczek!). i funkcjonuja w miare rozsadnie zmieszane z hauschkowym pudrem jedwabnym do ciala.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 12:35   #3717
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
dziewczyny a kupowałyście już z TEGO sklepu?
Nie. Ceny mają standardowe raczej a asortyment tylko z khadi.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a teraz relacja z pierwszego psikniecia lakieru do wlosow alverde: jestem pozytywnie zaskoczona, jak porecznie i lekko sie nim psika. wylatuje z niego doslownie mgielka! (obawialam sie takiego ostrego sika, ktory mi pozlepia wlosy w najmniej odpowiednich miejscach). zobacze, jak bedzie trzymal, pogode mam hardcore - deszcz ze sniegiem wali, silny wiatr. a ja zrobilam sobie lekkie falo-loczki na papilotach.
ojj... wlasnie pada grad... chyba poczekam z tym wyjsciem na szoping ludzie, az strach wychodzic



---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------


a wpadaj tylko zaloz juz lepiej zimowe opony... wlasnie sie bialo zrobilo... cholercia
postanowilam, ze zjem obiad i dopiero potem na zakupy. musze poczekac, az sie pogoda uspokoi, jakos tak ciezko wyjsc z ciepelka...

anulko, jak juz znajdziesz mineraly, ktore sie nie waza i nie splywaja, to ja tez chce!!! mam jakies nawet fajne, ale nie mam pojecia, co to za firma byla (kupilam stacjonarnie w naturalnym markecie za 25 euro - wycieczka do tego marketu bylaby oczywiscie w programie dla zwiedzajacych eko-szopoholiczek!). i funkcjonuja w miare rozsadnie zmieszane z hauschkowym pudrem jedwabnym do ciala.
Tylko nie przysyłaj do nas tej pogody
A ja tak bym chciała naturalny lakier do włosów i nie za 50zł........
Po zakończeniu przygody z minerałami dam znac bez względu na wynik
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 12:59   #3718
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

oplułam kompa jesteście okropne

Vea tez mam takie włosy jak Ty - falowane faluja sie same, mysje wieczorem lekko podeschną i ide spać zamóiłam sobie azjatyckie cudo na loki Liese zeby miec piekne loki


ale ide na wątek dla kręconych czytać


Pianka phenome do mycia twarzy bardzo łagodna, przyjeny zapach, nie ściaga za 50 % ceny warto nabyć
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:07   #3719
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tylko nie przysyłaj do nas tej pogody
A ja tak bym chciała naturalny lakier do włosów i nie za 50zł........
Po zakończeniu przygody z minerałami dam znac bez względu na wynik
juz sie wypadalo, ale do polski to tym chmurom daleko, wiec sie nie martw
moze kiedys otworza u was dm... albo jak ktoras mieszka blisko niemieckiej granicy i sie wybierze, to zrobi zbiorowe zakupy i potem rozesle... ja patrzylam na ceny przesylki stad do polski i niestety kiepski bylby to interes
a moze alterra zrobi serie do stylingu wlosow w koncu?

nic to, ide z moim przeostrzonym makijazem do ludzi zobaczymy, czy ktos ucieknie, chociaz mlode niemki tak sie maluja... doklejaja sobie nawet rzesy na codzien ze im sie tak chce...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:10   #3720
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Czemu nie dasz rady na noc?
Dla mnie to właśnie najskuteczniejsza metoda
Tzn nałożyć oczywiście dam radę ale rano nie mam czasu na zabawy z włosami, pozatym nie wyschłyby a całych wysuszyć suszarką nie mogę bo bym miała kopkę siana

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
alez szatanko! alkohol to bardzo naturalna substancja, w kosmetykach naturalnych czesto spotkamy go wiecej niz w innych (niestety dla co wrazliwszych i suchych cer), bo on w odpowiednim stezeniu swietnie konserwuje. czyms kosmetyki z faza wodna musza byc zakonserwowane i juz dodatkowo alkohol pomoze przedostac sie niektrym substancjom do skory, poprawi ukrwienie. a niektore wyciagi roslinne sa robione na alkoholu i dodajac taki wyciag do kremu przy okazji dostaje sie do niego alkohol. no nic nie zrobisz no
Ależ ja to wszystko rozumiem, fakt nie raz musi być alkohol ale czy musi być na 2!miejscu?gdzieś z tyłu by się nie dało go opchnąć?


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
znajoma kupowala na odpowiedniku niemieckim. khadi mozna bylo dostac tez w sklepach z roznymi naturalnymi produktami, ale wowczas drozej (np. na stronie khadi olejek po 11 euro, a na innych 14-15 euro).
Czyli że się opłaca



Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie. Ceny mają standardowe raczej a asortyment tylko z khadi.
Ale niektóre ciekawe mają rzeczy

U mnie deszcz pada i zimno a ja w pracy klikam na Wizażu i znów kasę wydaję, jak tak dalej pójdzie to będę szybciej wydawać niż zarabiać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.