NOWE KWC - wątek informacyjny :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-22, 21:39   #541
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Widzisz, uważam po prostu, że nie należy szukać złych intencji tam, gdzie ich nie ma i słowa Lady pod tym względem były krzywdzące. Nadmierne? Zauważyłam tylko 1 taki post, ale wątek tak się szybko rozrasta, że w ciągu dnia mogłam coś przeoczyć ;-) Tobie się nie spodobało wyjaśnienie o lekarzu, masz przecież takie prawo, inne osoby chciały trzymać kciuki, w końcu forum to pluralizm wypowiedzi ;-)
grzeczność i proces socjalizacji (co nie wyklucza szczerości)
a nadmierne, to takie jak było w tym poście właśnie - napisałam, ze wystarczyłoby "z przyczyn osobistych", zaś "siedzę u lekarza", "lekarz ma nietęgą minę", "trzymajcie kciuki" ... to niestety pachnie manipulacją (a co - jak mam być potforem, to i tak będę), nawet jak nią nie jest
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:39   #542
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

A ja Wam powiem, że naprawdę się dziwię, że stare KWC nie zostało jeszcze przywrócone. W tym wątku ciężko znaleźć dobre słowo na temat nowej odsłony, w sondzie 2 osoby są na tak (szkoda, że nie widać, jak kto głosował ), na fb wszyscy są na nie. Więc o co chodzi? Skoro KWC jest dla Wizażanek, a Wizażankom zmiana się nie podoba, to dlaczego wszyscy idą w zaparte, że teraz jest lepiej?
Nie da się korzystać z tego nowego, no nie da się i już.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2016-03-22 o 21:46
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:42   #543
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
To, że modki się nie wypowiadają w tym temacie jeszcze nie znaczy, że im się podoba
Dlatego i ja się odezwę

Aczkolwiek nie napiszę nic nowego.
Błędy techniczne błędami technicznymi, można się było ich spodziewać, a w końcu i tak zostaną poprawione. Że długo trzeba na to czekać? No słabo. Ale nie ma innego wyjścia, więc czekam

Jednak wyeliminowanie błędów nie spowoduje zwiększenia przejrzystości KWC. Dla mnie wszystko zlewa się ze wszystkim, brakuje jakichś konturów, innego tła np. przy recenzjach. I to nie kwestia kolorystyki, tylko złego zestawienia danych kolorów. Wystarczy zestawić ze sobą te bardziej kontrastowe, a nie zlewające się.

Duże zdjęcia i większa czcionka na liście nie były konieczne - a przejrzystości one same nie uratują. Chociaż, jeśli nie ma marki w nazwie produktu, to duże zdjęcia akurat się przydają, ale nie zawsze. Gdyby były mniejsze, nie byłoby konieczności włączania tylu kolejnych stron.

Na razie to tyle ode mnie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:43   #544
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że naprawdę się dziwie, że stare KWC nie zostało jeszcze przywrócone. W tym wątku ciężko znaleźć dobre słowo na temat nowej odsłony, w sondzie 2 osoby są na tak (szkoda, że nie widać, jak kto głosował ), na fb wszyscy są na nie. Więc o co chodzi? Skoro KWC jest dla Wizażanek, a Wizażankom zmiana się nie podoba, to dlaczego wszyscy idą w zaparte, że teraz jest lepiej?
Nie da się korzystać z tego nowego, no nie da się i już.
widać - sondę zrobiłam publiczną - jak klikniesz w którąkolwiek z liczb pokazujących ilości głosujących (2/102/0), to zobaczysz listy
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:49   #545
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
widać - sondę zrobiłam publiczną - jak klikniesz w którąkolwiek z liczb pokazujących ilości głosujących (2/102/0), to zobaczysz listy
Widziałam, że publiczna i dziwiłam się, dlaczego ja nic nie widzę? Dzięki
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:51   #546
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kompletnie nie umiem sie odnaleźć w nowym KWC... dla mnie strona jest kompletnie nieczytelna i niewygodna w użytkowaniu, wizualnie jakby niedokończona wręcz. Mimo to chciałam dodać recenzję - klikam i nic... Nie wiem czy została zapisana czy nie, bo nic się nie dzieje, nie pojawia się żaden komunikat. Po wejściu w dany produkt - nie ma nic ode mnie. Az mi się nie chce korzystać z KWC a przez tyle lat już się przyzwyczaiłam do niego...
mam to samo, problem wkrotce zostanie naprawiony.

Cytat:
Chociaż, jeśli nie ma marki w nazwie produktu, to duże zdjęcia akurat się przydają, ale nie zawsze.
tez zauwazylam ze niewygodny jest brak marki w tytule produktu. Jest ona jednak napisana z boku, doszukalam sie, mimo ze na prawde na tym nowym kwc to ja slepne
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:05   #547
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Odrożnij dwie rzeczy
-czym innym jest zyczenie powrotu do zdrowia
-czym innym nieprofesjonalizm przy użyciu niemerytorycznych argumentów
Oczywiście, że odróżniam. Jednak na dobrą sprawę w tym wątku wszystko, co nie odnosi się do KWC, jest niemerytoryczne ;-)






Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
grzeczność i proces socjalizacji (co nie wyklucza szczerości)
a nadmierne, to takie jak było w tym poście właśnie - napisałam, ze wystarczyłoby "z przyczyn osobistych", zaś "siedzę u lekarza", "lekarz ma nietęgą minę", "trzymajcie kciuki" ... to niestety pachnie manipulacją (a co - jak mam być potforem, to i tak będę), nawet jak nią nie jest
Żeby manipulować, musi pojawić się jakiś zysk. Idąc tym tropem co niby miałaby osiągnąć Rochelle podając informację o lekarzu? Że Wizażanki się ulitują i przestaną pisać? No chyba nie...

Życzę, aby jutrzejszy dzień przyniósł dużo owocnej i merytorycznej dyskusji, dobranoc ;-)
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 22:14   #548
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Oczywiście, że odróżniam. Jednak na dobrą sprawę w tym wątku wszystko, co nie odnosi się do KWC, jest niemerytoryczne
Dalej nie widzisz problemu, dziewczyny wypisaly zarzuty, postawiłam wyraźnie wczoraj pytanie co z tego wątku zostalo uwzględnione w nowym KWC-nikt mi nie odpowiedział. I mówisz o merytoryczności? kompetentna osoba w kolejnym dniu zarzutow pod adresem KWC pisze że jest u lekarza...to jest odpowiedź merytoryczna? Za zarzuty personalne uzytkowniczka dostała ostrzeżenie, Modka, ktora rownież je stosowała ostrzeżenie nie dostała. Dalej mówimy o merytoryczności? wypadałoby chyba, żebym zapytała co rozumiesz jako merytoryczność, bo rozmijamy się aż nadto.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:22   #549
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Za zarzuty personalne uzytkowniczka dostała ostrzeżenie, Modka, ktora rownież je stosowała ostrzeżenie nie dostała. Dalej mówimy o merytoryczności? wypadałoby chyba, żebym zapytała co rozumiesz jako merytoryczność, bo rozmijamy się aż nadto.[/QUOTE]

O przepraszam ja zarzutów personalnych do nikogo nie stosowałam. Zdanie " chyba redakcję porąbało"- może jest emocjonalne, ale nie jest osobistą wycieczką. Redakcja to ogół ludzi, jakiś tam twór- a nie indywidualna persona. Wystarczy wejść na fb na stronę jakiegokolwiek programu tv - tam takich zdań pada mnóstwo.
O zachowaniu modki Werki, jej groźbach przez PW że się mnie namierzy i jej publicznych występach tutaj- zostało już tyle napisane, że nie bede się powtarzać.
Ale podobnie jak Danusia i reszta uważam, ze administracja powinna podjąć wobec tej modki jakieś kroki.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:25   #550
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Hmm... i nagle merytoryczne wytykanie błędów zostało przerwane i to przez osoby, które powinny świecić przykładem.....


Pytanie (żeby nie było, że niemerytorycznie )- po co pokazują się sugerowane wyszukiwania, skoro one tak szybko znikają, że nawet nie zdążę zobaczyć, co mi sugeruje wyszukiwać?


PS: praca związana z wyszukiwaniem błędów na rzekomo tak profesjonalnym portalu imho powinna jednak zostać wynagrodzona...

Edytowane przez swinka_morska
Czas edycji: 2016-03-22 o 22:29
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:32   #551
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Dalej nie widzisz problemu, dziewczyny wypisaly zarzuty, postawiłam wyraźnie wczoraj pytanie co z tego wątku zostalo uwzględnione w nowym KWC-nikt mi nie odpowiedział. I mówisz o merytoryczności? kompetentna osoba w kolejnym dniu zarzutow pod adresem KWC pisze że jest u lekarza...to jest odpowiedź merytoryczna? Za zarzuty personalne uzytkowniczka dostała ostrzeżenie, Modka, ktora rownież je stosowała ostrzeżenie nie dostała. Dalej mówimy o merytoryczności? wypadałoby chyba, żebym zapytała co rozumiesz jako merytoryczność, bo rozmijamy się aż nadto.
Rozumiem o co chodzi, podczytuję ten wątek w wolnych chwilach i widzę co się dzieje. Jeśli mówimy o merytoryczności zobacz proszę do czego się konkretnie odniosłam w swoim pierwszym poście. Nie, no, oczywiście lepiej by było jakby Rochelle napisała, że ma Wizażanki w i dlatego nie odpisywała na pytania i nic o lekarzu nie wspomniała. Wtedy już miałabyśmy tu same igrzyska chętne krwi i chleba jakbyś zobaczyła o której miała miejsce zaistniała sytuację z moderatorką, czyli niedawno i biorąc pod uwagę, że moderatorki oceniane są przez administrację, która o tej porze już nie pracuje to zrozumiałabyś dlaczego jest jak jest. Rozumiem uwagi, krytykę, ale jeśli mamy prowadzić rozmowę partnerską to należałoby zrozumieć obie strony i to, że Wizażanki działają indywidualnie, a redakcja i kolorowe muszą pracować i naradzać się w grupie i to wszystko zajmuje więcej czasu. Mam nadzieję, że jutro Rochelle więcej Wam napisze.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 22:35   #552
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
O przepraszam ja zarzutów personalnych do nikogo nie stosowałam. Zdanie " chyba redakcję porąbało"- może jest emocjonalne, ale nie jest osobistą wycieczką.
Przepraszam, źle zapamietalam, a następnie wpisałam kwalifikację
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:52   #553
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kompletnie nie umiem sie odnaleźć w nowym KWC... dla mnie strona jest kompletnie nieczytelna i niewygodna w użytkowaniu, wizualnie jakby niedokończona wręcz. Mimo to chciałam dodać recenzję - klikam i nic... Nie wiem czy została zapisana czy nie, bo nic się nie dzieje, nie pojawia się żaden komunikat. Po wejściu w dany produkt - nie ma nic ode mnie. Az mi się nie chce korzystać z KWC a przez tyle lat już się przyzwyczaiłam do niego...
U mnie dokładnie tak samo.
Napisałam recenzję, a ona nie może się ukazać, bo uwaga przekroczyłam ilość hitów, tylko ja tego produkt jako hit nie oznaczyłam.
Jak mam zmniejszyć/edytować hity jak żaden mi się nie wyświetla Recenzję widzę, ale tylko te ostatnie.

Nie podoba mi się nowe KWC, wyszukiwanie/ działy nieczytelne.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:56   #554
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Dlaczego aplikacja z AppStore również nie działa po ostatniej aktualizaji wersji? Nie pokazuje totalnie nic. Proszę o przywrócenie poprzedniej wersji, przecież to już są naprawdę jakieś kpiny....
Modki, jak wy wogóle śmiecie zwracać nam uwagę na cokolwiek, skoro potraktowano nas, użytkowniczki, jak jakieś totalne śmiecie? Ok, rozumiem, portal darmowy i ma swoje prawa, ale to naprawdę przechodzi juz wszelkie pojęcie, że nawet w aplikacji mobilnej totanie nie działa, ani produktów, ani listy kategorii... nic, zero, null....
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:57   #555
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Czemu nie widać w liście zrecenzowanych produktów wszystkich recenzji, tylko ostatnie? To jakiś błąd, czy tak już zostanie?
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 23:20   #556
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Nie, no, oczywiście lepiej by było jakby Rochelle napisała, że ma Wizażanki w i dlatego nie odpisywała na pytania i nic o lekarzu nie wspomniała. Wtedy już miałabyśmy tu same igrzyska chętne krwi i chleba jakbyś zobaczyła o której miała miejsce zaistniała sytuację z moderatorką, czyli niedawno i biorąc pod uwagę, że moderatorki oceniane są przez administrację, która o tej porze już nie pracuje to zrozumiałabyś dlaczego jest jak jest. Rozumiem uwagi, krytykę, ale jeśli mamy prowadzić rozmowę partnerską to należałoby zrozumieć obie strony i to, że Wizażanki działają indywidualnie, a redakcja i kolorowe muszą pracować i naradzać się w grupie i to wszystko zajmuje więcej czasu. Mam nadzieję, że jutro Rochelle więcej Wam napisze.
Jak juz kilkakrotnie pisano wystarczyloby napisanie "sluchajcie, dzis zajmuja mnie problemy osobiste, zajme sie tym jutro" i sprawa rozwiazana. Jakims abtrakt art jest dla mnie ze mialabym opowiadac klinetowi (a w sumie tym sa wizazanki), ze ojejku cos sie zle czuje, a choruje przewlekle wiec niech trzyma za mnie kciuki i nie marudzi przesadnie. No sorry, ale nie. Od tego.na forum jest miliard watkow. Ten jest techniczny i powinien dotyczyc merytorycznych kwestii odnosnie KWC a nie zycia prywatnego modek.
Kazdy z nas ma swoje zycie prywatne, ale na boga je trzeba rozdzielic choc minimalnie od zycia sluzbowego.

Edytowane przez LadyChatterbox
Czas edycji: 2016-03-22 o 23:22
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 03:51   #557
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Oczywiście, że odróżniam. Jednak na dobrą sprawę w tym wątku wszystko, co nie odnosi się do KWC, jest niemerytoryczne ;-)

Żeby manipulować, musi pojawić się jakiś zysk. Idąc tym tropem co niby miałaby osiągnąć Rochelle podając informację o lekarzu? Że Wizażanki się ulitują i przestaną pisać? No chyba nie...

Życzę, aby jutrzejszy dzień przyniósł dużo owocnej i merytorycznej dyskusji, dobranoc ;-)
ano ulitują się właśnie, po jej ataku personalnym na mnie właśnie - radziłabym nieco więcej obiektywizmu, jak na zieloną przystało - bo jak na razie, to merytorycznie też nic tu nie wnosisz, tylko usiłujesz rzekomo uspokajać nastroje, na nie swoim poletku i z mizernym skutkiem

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Rozumiem o co chodzi, podczytuję ten wątek w wolnych chwilach i widzę co się dzieje. Jeśli mówimy o merytoryczności zobacz proszę do czego się konkretnie odniosłam w swoim pierwszym poście. Nie, no, oczywiście lepiej by było jakby Rochelle napisała, że ma Wizażanki w i dlatego nie odpisywała na pytania i nic o lekarzu nie wspomniała. Wtedy już miałabyśmy tu same igrzyska chętne krwi i chleba jakbyś zobaczyła o której miała miejsce zaistniała sytuację z moderatorką, czyli niedawno i biorąc pod uwagę, że moderatorki oceniane są przez administrację, która o tej porze już nie pracuje to zrozumiałabyś dlaczego jest jak jest. Rozumiem uwagi, krytykę, ale jeśli mamy prowadzić rozmowę partnerską to należałoby zrozumieć obie strony i to, że Wizażanki działają indywidualnie, a redakcja i kolorowe muszą pracować i naradzać się w grupie i to wszystko zajmuje więcej czasu. Mam nadzieję, że jutro Rochelle więcej Wam napisze.
1. no, no - co za porównanie
2. Aniołek akurat był tu wczoraj po występie Rochelle w stosunku do mnie i też była to nader późna pora
2. to powinnaś i Ty sobie brać do serca
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2016-03-23 o 03:54
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 06:14   #558
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Serio Wizazanki musza jechac do Wawy by pogadac z Redakcja? Nie moze odbyc sie to tu, na watku?
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 06:46   #559
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Zaraz cię zbanują, bo treści PW nie wolno ujawniać w wątkach.
ciekawe na jakiej podstawie... to nie jest wbrew pozorom korespondencja prywatna, a służbowa - napisana przez administratorkę, czyli służbowo. A do tego pojawiły się tutaj groźby "namierzenia". To zaczyna być śmieszne Czy mogłaby pani Werka wytłumaczyć czym skutkowałoby to namierzenie użytkowniczki portalu kosmetycznego ????

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
No i o tym wlasnie mowie - po co caly czas podkrecasz temat? Poszly ZP i na pewno odpowiednie osoby sie zajma sprawa, nie wiem po co to ciagnac.
Czyli najlepiej siedzieć cicho i udawać, że wszystko jest ok?

Edytowane przez lolka80
Czas edycji: 2016-03-23 o 06:43
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 07:07   #560
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Jak juz kilkakrotnie pisano wystarczyloby napisanie "sluchajcie, dzis zajmuja mnie problemy osobiste, zajme sie tym jutro" i sprawa rozwiazana. Jakims abtrakt art jest dla mnie ze mialabym opowiadac klinetowi (a w sumie tym sa wizazanki), ze ojejku cos sie zle czuje, a choruje przewlekle wiec niech trzyma za mnie kciuki i nie marudzi przesadnie. No sorry, ale nie. Od tego.na forum jest miliard watkow. Ten jest techniczny i powinien dotyczyc merytorycznych kwestii odnosnie KWC a nie zycia prywatnego modek.
Kazdy z nas ma swoje zycie prywatne, ale na boga je trzeba rozdzielic choc minimalnie od zycia sluzbowego.
Klienta? Myślałam, że jesteśmy społecznością i dzięki temu się lepiej rozumiemy i to nas różni od firm i zleceń. Rochelle też jest przecież Wizażanką, nie wzięła się z sufitu. Nadal uważam, że przesadzasz - 1 wpis o lekarzu a tyle emocji :-D Jakby to był jeden post w stylu "jestem u lekarza" i nic nie wnosi, jeszcze bym zrozumiała. I nic by nie dało osobom, które piszą w tym wątku, że gdzieś na Plotkowym pojawiła się informacja o lekarzu czy innych zobowiązaniach. Pojawiła się tutaj, uważam że dobrze, nie trzeba biegać po całym forum i się dowiadywać o tym z ntej ręki czemu nie ma odpowiedzi.






Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ano ulitują się właśnie, po jej ataku personalnym na mnie właśnie - radziłabym nieco więcej obiektywizmu, jak na zieloną przystało - bo jak na razie, to merytorycznie też nic tu nie wnosisz, tylko usiłujesz rzekomo uspokajać nastroje, na nie swoim poletku i z mizernym skutkiem



1. no, no - co za porównanie
2. Aniołek akurat był tu wczoraj po występie Rochelle w stosunku do mnie i też była to nader późna pora
2. to powinnaś i Ty sobie brać do serca
Obiektywizm muszę zachować przy ocenianiu sytuacji spornej w swoim dziale, w każdym innym miejscu mogę pisać swobodnie jako zwykła użytkowniczka w ramach regulaminu oczywiście. Dobrze o tym przecież wiesz ;-) może i uspokajam przy okazji, ale moją intencją było wyjaśnienie sytuacji. Dziękuję z wyganianie mnie z wątku

1. Do posłańców się nie strzela. Jako modki również chciałybyśmy, żeby sytuacja się rozwiązała i żeby jak najwięcej użytkowniczek było zadowolonych. Wiemy jakie są plusy i minusy nowej odsłony KWC, ale z tego co widzę od razu przypisuje się nam złe intencje z racji samego koloru, nawet w sytuacji kiedy się z Wami zgadzamy. Jak więc to inaczej nazwać? Pytanie retoryczne.
2. Aniołek ma na głowie całe forum, nie tylko ten wątek, a pojawienie się na forum nie oznacza automatycznie rozwiązania danej sprawy w ciągu minuty.
3. Dziękuję, biorę, bo wiem jak technicznie wygląda sytuacja z punktu widzenia użytkownika i osoby działającej w IT.

To chyba będzie mój ostatni post w tym wątku, bo odechciewa się rozmowy kiedy ktoś od razu zarzuca brak obiektywizmu w sytuacji tych kilku niewinnych postów, tylko dlatego, że nie napisałam, że KWC nie pasuje. Poczekam na opadnięcie emocji dziękuję Wizażankom za wypowiedzi, czytałam też drugi wątek i takie wypunktowywanie błędów jest bardzo pomocne :-*
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:22   #561
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość

(...) Wiemy jakie są plusy i minusy nowej odsłony KWC (...)
Jakie są plusy nowej odsłony KWC? Chyba jestem zbyt krótkowzroczna i nie potrafię ich dostrzec

Przy okazji ponawiam moje (i nie tylko moje) pytanie do jednej z osób odpowiedzialnych za nowe KWC: dlaczego została oddana do użytku nieskończona nowa odsłona serwisu zawierająca tyle błędów bez możliwości korzystania nadal ze starej wersji ????? Bardzo proszę o odpowiedź. Miłego dnia.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:25   #562
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Magudo, ciut więcej dystansu, ciut mniej nadinterpretacji i zaspiewow z wysokiego C.
Zwłaszcza, jak występujesz jak twierdzisz prywatnie
A Mod jest zawsze Modem, nawet jak wypowiada się prywatnie, jak nie rozumiesz, że wypowiedzi kolorowych nicków są jednak nieco inaczej traktowane, zwłaszcza w sprawach konfliktowych, to ja już nie wiem co myśleć:-D
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:57   #563
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
Hmm... i nagle merytoryczne wytykanie błędów zostało przerwane i to przez osoby, które powinny świecić przykładem.....


Czytanie tych żalów jest trochę męczące (bez obrazy dla nikogo, tekst werki był wredny ale można już zamknąć ten wątek i pokrewne dąsy na wszystkich, dyskusje o chorobach i savoir-vivre?). Wszystkie wątki na wizazu muszą się wiecznie zmieniać w lamenty, bójki, potyczki i dyskusje o dupie maryni?
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:24   #564
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość


Czytanie tych żalów jest trochę męczące (bez obrazy dla nikogo, tekst werki był wredny ale można już zamknąć ten wątek i pokrewne dąsy na wszystkich, dyskusje o chorobach i savoir-vivre?). Wszystkie wątki na wizazu muszą się wiecznie zmieniać w lamenty, bójki, potyczki i dyskusje o dupie maryni?
Skoro na merytoryczne argumenty nie ma żadnej odpowiedzi od conajmniej kilkunastu stron, to co - mamy co post powtarzać to samo? Nie zostaje nic innego jak właśnie dyskusja o dupie Maryni
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:26   #565
Kero83
Przyczajenie
 
Avatar Kero83
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Mnie w tej chwili zastanawia tylko jedna rzecz.
Wszystkie wizażanki piszą, że nowe KWC jest do bani, bo jest nieczytelne i chaotyczne.
Moderatorki, które powinny chyba mieć coś do powiedzenia, też nie są zadowolone z nowej wersji.
Jedyną osobą, której nowe KWC się podoba jest jego twórczyni - Rochelle.
Mimo to uparcie twierdzi, że nowa wersja nie zostanie zmieniona.
Zamiast tego zaprasza się wizażanki na wycieczkę do Warszawy, żeby posłuchać ich sugestii, jakby mało ich było w tym wątku.

Ja, nawet gdybym uważała, że to co stworzyłam jest genialne, ale kilkadziesiąt osób by mi powiedziało, że jest do kitu, to może drugi raz bym się zastanowiła... Tu niestety brakuje jakiejkolwiek refleksji...

Edytowane przez Kero83
Czas edycji: 2016-03-23 o 09:08
Kero83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:43   #566
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Powiem tak, ja naprawdę mam nadzieję że ktoś to czyta. Zdaje sobie sprawę że zrobienie zmian może potrwać, ale bardzo chciałabym żeby nie skończyło się na lataniu tego bubla tylko.
A jak znam podejście do takich chybionych projektów to będzie pewnie to zmierzać w tą stronę.
Strasznie mi szkoda kwc, bo ja w tej formie jaka jest już nie będę z niego korzystać.

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-03-23 o 08:59
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:16   #567
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Sprawa torebki. Nie da się do niej wejść z poziomu "Torebki". Jest widoczna jako Moje przegródki z boku po lewej stronie i stamtąd da się wejść klikając w którąś z przegródek. I widoki bardzo się różnią.
Skrin nr 1 to widok z poziomu Aktywności - Wszystko. Torebka po lewej stronie, podkreślony status public, pomimo, że uparcie zmieniam na prywatny.
Skrin 2 - widok po wejściu w konkretną przegródkę, wszystkie przegródki oznaczone jako prywatne.
Można się tak bawić w kółko.
Która opcja jest w rzeczywistości widoczna dla innych?
Dlaczego jest "public" i "prywatna"? Zdecydujcie się albo na polski albo na angielski.

No i po raz kolejny zapytam: jaki jest sens wywlekania tego w dwa miejsca, jako Torebki i jako Moje Przegródki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Torebka.jpg (73,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Torebka pr.jpg (81,8 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-03-23 o 09:55
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:34   #568
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Rozbawił mnie tytuł tej wyskakującej reklamy: Wizażanki widzą więcej

No widzą, widzą - tylko co z tego?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:55   #569
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też bym chciała to wiedzieć. Czekam na klarowne informacje od "zarządu".
Na razie nikt z osób odpowiedzialnych za to dzieło nie ma czasu/ochoty gadać z pospólstwem na wątku. Mi tam kawa i ciastko do rozmowy nie potrzebne. Redakcja łaskawie może się zniżyć do zabrania głosy na forum?
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:57   #570
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez margot45 Pokaż wiadomość
rozbawił mnie tytuł tej wyskakującej reklamy: wizażanki widzą więcej

no widzą, widzą - tylko co z tego?
:d
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 10:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.