KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-02, 14:53   #421
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Nie, zależy nam na pozyskaniu opinii od wszystkich grup wiekowych. Mamy już waszą, tak zwanych corowych użytkowniczek. To jest zbieranie opinii, wyciąganie wniosków to następny krok.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Wniosek jest jeden i aby go wyciągnąć nie potrzeba dodatkowych badań: SPIEPRZYLIŚCIE SPRAWĘ i pogódźcie się z tym w końcu.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 17:26   #422
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Exclamation Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wybacz, wyjaśnij mi bo trochę nie ogarniam: jest tu czarno na białym wypowiedzi 75 niezadowolonych użytkowniczek, w drugim ignorowanym przez redakcję wątku (sonda) ponad 100 i potrzebujecie wypowiedzi 4 (słownie czterech) by przesądzić sprawę???
Potrzebują wypowiedzi młodszych / innych osób, bo liczą na to, że będą pozytywne. I już będzie można powiedzieć, że badanie przeprowadzono i że wyszło ładnie-pięknie. Dla sponsorów itepe.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 06:17   #423
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Potrzebują wypowiedzi młodszych / innych osób, bo liczą na to, że będą pozytywne. I już będzie można powiedzieć, że badanie przeprowadzono i że wyszło ładnie-pięknie. Dla sponsorów itepe.
Tutaj są wypowiedzi WIELU młodych dziewczyn, zdecydowanie więcej niż 4
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=871086
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872511

Cenne źródło informacji dla osób, które bardzo nieprofesjonalnie postąpiły z KWC, sponsorów itp.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 10:40   #424
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Tutaj są wypowiedzi WIELU młodych dziewczyn, zdecydowanie więcej niż 4
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=871086
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872511

Cenne źródło informacji dla osób, które bardzo nieprofesjonalnie postąpiły z KWC, sponsorów itp.
No cóż, to Rochelle stwierdziła, że brakuje im wypowiedzi młodszych użytkowniczek, nie ja.

A sponsorzy pewnie nie przeczytają postów na forum, a wyniki badania podsunięte przez redakcję - już bardziej.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 11:39   #425
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
No cóż, to Rochelle stwierdziła, że brakuje im wypowiedzi młodszych użytkowniczek, nie ja.

A sponsorzy pewnie nie przeczytają postów na forum, a wyniki badania podsunięte przez redakcję - już bardziej.
Tak, wiem o tym, że Rochelle. Ale chyba myśli, że wyłącznie staruszki się tu wypowiadają, a to nie prawda

Pracownicy koncernów, które są sponsorami też przeglądają fora. Chcą wiedzieć za co płacą, zwłaszcza po bardzo złym przyjęciu nowego KWC.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 12:25   #426
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Pracownicy koncernów, które są sponsorami też przeglądają fora. Chcą wiedzieć za co płacą, zwłaszcza po bardzo złym przyjęciu nowego KWC.
Gdzie nowe KWC zostało źle przyjęte? Oczywiście poza znanymi nam tu wątkami. Dzisiaj weszłam na KWC i jakoś nie widzę, żeby tam ruch zamierał. Pojawiają się nowe recenzje i to wcale nie jakoś mało, ciągle widać nowe "akcje ambasadorskie". Oczywiście nie znam danych dotyczących wyświetleń itd, ale raczej wygląda na to, że biznes się kręci.

A co do granicy wiekowej, to sądzę że chyba właściciele Wizażu, producenci są świadomi faktu, że to kobiety po 30 wydają więcej na kosmetyki, bo i wiele po nich oczekują i są w stanie zapłacić więcej niż nastolatki i studentki.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-06-04 o 12:34
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 18:37   #427
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Górna granica wieku - 35 lat. Cholera, Wizaż już nie dla mnie.
Hehe dla mnie też nie i to niestety dawno już, a myślałam, że KWC jest dla mnie


Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
To jest zbieranie opinii, wyciąganie wniosków to następny krok.
Może jednak jestem starej daty, ale czy zbieranie opinii, wniosków, robienie ankiet, proszenie o sugestie nie robi się przed oddaniem czegokolwiek, jako produkt końcowy?

Ponad dwa miesiące jest nowe KWC, a bajzel jaki był taki jest. A Wy wciąż czekacie, aż będą tu zgłaszane błędy? no żenujące to jest na maksa
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 18:51   #428
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Może jednak jestem starej daty, ale czy zbieranie opinii, wniosków, robienie ankiet, proszenie o sugestie nie robi się przed oddaniem czegokolwiek, jako produkt końcowy?

Nie żebym broniła tego bubla, ale były robione ankiety, był też wątek z propozycjami. Co z tego uwzględniono to już inna sprawa. Zresztą wtedy chyba nikt w najczarniejszych koszmarach nie myślał, że nowe KWC przybierze taki kształt. Chociaż przecież było to do przewidzenia, kierunek zmian jaki obrał ten portal był widoczny dużo wcześniej także na forum.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 01:34   #429
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie żebym broniła tego bubla, ale były robione ankiety, był też wątek z propozycjami. Co z tego uwzględniono to już inna sprawa. Zresztą wtedy chyba nikt w najczarniejszych koszmarach nie myślał, że nowe KWC przybierze taki kształt. Chociaż przecież było to do przewidzenia, kierunek zmian jaki obrał ten portal był widoczny dużo wcześniej także na forum.
Ale powazne badania przeprowadza sie w inny sposob!
Poza tym jednym z etapow jest tez zrobienie badan porownujacych stara i nowa wersje serwisu.
To, co sie tu wydarzylo, to skrajny brak profesjonalizmu i nie mowie tego tylko z punktu widzenia uzytkownika. Jestem porazona tym jak zle mozna przeprowadzic taka akcje i zmienic portal. Mam wrazenie, ze robil to jakis "kuzyn kolezanki kolegi siostry".
Swoja droga, brak wersji beta (i/lub mozliwosci do powrotu do starego serwisu) to zupelna lekkomyslnosc.

Ostatnio wyprobowalam duzo nowych kosmetykow i zlapalam sie na tym, ze chcialam im wystawic recenzje - ostatecznie tego nie zrobilam. Nie widze juz sensu.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2016-06-05 o 04:44
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:15   #430
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Potrzebują wypowiedzi młodszych / innych osób, bo liczą na to, że będą pozytywne. I już będzie można powiedzieć, że badanie przeprowadzono i że wyszło ładnie-pięknie. Dla sponsorów itepe.
To jest zaklinanie rzeczywistości...Młodsze także się tu wypowiadały, i na 100% było ich więcej niż 4
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 08:37   #431
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Gdzie nowe KWC zostało źle przyjęte? Oczywiście poza znanymi nam tu wątkami. Dzisiaj weszłam na KWC i jakoś nie widzę, żeby tam ruch zamierał. Pojawiają się nowe recenzje i to wcale nie jakoś mało, ciągle widać nowe "akcje ambasadorskie". Oczywiście nie znam danych dotyczących wyświetleń itd, ale raczej wygląda na to, że biznes się kręci.
Być może masz rację, nie będę się upierać, ale dla mnie dominacja ambasadorek nie jest potwierdzeniem, że KWC zostało zaakceptowane. Nie są one dla mnie wyznacznikiem popularności serwisu, a tym bardziej jakości.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A co do granicy wiekowej, to sądzę że chyba właściciele Wizażu, producenci są świadomi faktu, że to kobiety po 30 wydają więcej na kosmetyki, bo i wiele po nich oczekują i są w stanie zapłacić więcej niż nastolatki i studentki.
Przynajmniej powinni być tego świadomi
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 12:48   #432
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez lolka80 Pokaż wiadomość
Być może masz rację, nie będę się upierać, ale dla mnie dominacja ambasadorek nie jest potwierdzeniem, że KWC zostało zaakceptowane. Nie są one dla mnie wyznacznikiem popularności serwisu, a tym bardziej jakości.

Z tego co widzę, to obok kont bez awatarów z paroma reckami piszą też starsze wizażanki. Nie liczyłabym na jakiś wielki exodus, jedynie zastąpienie części starego targetu nowym. Pojawienie się licznej grupy ambasadorek wg mnie świadczy właśnie o szerszym zaakceptowaniu KWC, a wraz z nim tendencji na kupowania sobie przez producentów dobrych opinii. Ambasadorki zadowolone, bo dostają kosmetyki za darmo, producent zadowolony, bo przeważają dobre opinie, wizaż zadowolony, bo kasa leci. Ludzie lubią dostawać coś za darmo i to się nie zmieni, a że na dłuższą metę psują tym rynek, bo będzie coraz mniej wiarygodnych opinii, to już inna sprawa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:02   #433
Nathaliee85
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliee85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 50
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Nie, zależy nam na pozyskaniu opinii od wszystkich grup wiekowych. Mamy już waszą, tak zwanych corowych użytkowniczek. To jest zbieranie opinii, wyciąganie wniosków to następny krok.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Jesli więc juz zbierzecie opinie wszystkich grup wielkowych i większosci bedą to opinie negatywne, wyciagniecie wnioski i przywrocicie stare KWC?
__________________
"Nie jest jeden człowiek. Jest szereg kawałków czasu, nawleczonych na nitkę jednej pamięci.."
Nathaliee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:29   #434
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Nathaliee85 Pokaż wiadomość
Jesli więc juz zbierzecie opinie wszystkich grup wielkowych i większosci bedą to opinie negatywne, wyciagniecie wnioski i przywrocicie stare KWC?
Raczej wybiorą takie recenzentki którym podoba się nowe KWC i odtrąbią sukces
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 14:41   #435
Kero83
Przyczajenie
 
Avatar Kero83
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Raczej wybiorą takie recenzentki którym podoba się nowe KWC i odtrąbią sukces
Myślisz, że znajdą się aż 4 zadowolone?
Kero83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:32   #436
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Fajnie, że dodano opcję "otrzymano do testów" przy dodawaniu recenzji. Szkoda, że info po zatwierdzeniu recenzji nie jest upublicznione
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:48   #437
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajnie, że dodano opcję "otrzymano do testów" przy dodawaniu recenzji. Szkoda, że info po zatwierdzeniu recenzji nie jest upublicznione
To nie jest fajne, tylko chamskie i bezczelne, służy tylko i wyłącznie zbieraniu danych marketingowych, a nie użytkowniczkom, które przecież generują większość treści na tym portalu.


Chciałam zgłosić błąd. Jakiś czas temu udało mi się usunąć wszystkie produkty i kategorie z Torebek, obecnie jednak jakieś niedobitki są widoczne w widoku Aktywność - Torebki. Zrzut ekranu dołączony.

Cieszę się bardzo, że wreszcie zniknęły recenzje widma i w ich miejsce są wprowadzone informacje o usunięciu recenzji. Tylko nie rozumiem, czemu wprowadzono nieprawidłowe daty tzn w miejsce daty pod którą recenzję opublikowałam pojawia się informacja, że ją usunęłam. Wszystkie recenzje usunęłam w ciągu dwóch dni, a w nie na przeciągu lat 2011-2016.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zrzut2.jpg (62,9 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-06-06 o 20:17
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 06:51   #438
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Nathaliee85 Pokaż wiadomość
Jesli więc juz zbierzecie opinie wszystkich grup wielkowych i większosci bedą to opinie negatywne, wyciagniecie wnioski i przywrocicie stare KWC?
Ciekawe czy w toku swoich profesjonalnych badań na tak licznej grupie wezmą pod uwagę zakres czasowy korzystania z KWC.

Edytowane przez lolka80
Czas edycji: 2016-06-07 o 06:52
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 06:52   #439
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Kero83 Pokaż wiadomość
Myślisz, że znajdą się aż 4 zadowolone?
Niom. Nawet 6!
KLIK
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 07:20   #440
Kero83
Przyczajenie
 
Avatar Kero83
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

6 zadowolonych było w całej Polsce, z wszystkich grup wiekowych. Tylko z Warszawy i Lublina może być ciężko...
Kero83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 07:24   #441
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Kero83 Pokaż wiadomość
6 zadowolonych było w całej Polsce, z wszystkich grup wiekowych. Tylko z Warszawy i Lublina może być ciężko...
Spokooojnie znajdą takie. Pierwsze pytanie rekrutacyjne będzie brzmiało: Czy podoba Ci się nowe KWC? Nie? Dziękujemy odezwiemy się.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 18:03   #442
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To jest zaklinanie rzeczywistości...Młodsze także się tu wypowiadały, i na 100% było ich więcej niż 4
Może i jest, ale co z tego, jeśli miałoby być skuteczne?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Raczej wybiorą takie recenzentki którym podoba się nowe KWC i odtrąbią sukces
Otóż to.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 17:46   #443
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ja się pytam: kiedy będzie przywrócona marka w nazwie produktu? Bez tego nie da się przeglądać KWC!
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 09:24   #444
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Wyszukiwarka jest do niczego! Trzeba wpisać dokładną nazwę produktu, żeby go znalazło. Muszę wyszukiwać produkty przez Google. Czekałam cierpliwie, aż błędy zostaną naprawione, ale to już jest przesada...
PS. Mam poniżej 35 lat
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 22:13   #445
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka jest do niczego! Trzeba wpisać dokładną nazwę produktu, żeby go znalazło. Muszę wyszukiwać produkty przez Google. Czekałam cierpliwie, aż błędy zostaną naprawione, ale to już jest przesada...
PS. Mam poniżej 35 lat
Wszystko jest do niczego, nie tylko wyszukiwarka. czcionka miała być poprawiona, bo przy obecnej nie da się czegokolwiek przeczytać, minęły 3 miesiące i nic.
Ja w ogóle już z KWC nie korzystam, nie dodaję recenzji, takiego badziewia i dramatu to ze świecą szukać w necie.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 13:05   #446
Nathaliee85
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliee85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 50
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Ja się pytam: kiedy będzie przywrócona marka w nazwie produktu? Bez tego nie da się przeglądać KWC!
Podbijam pytanie...Kto w ogole wpadl na tak idiotyczny pomysł aby została ona usunięta z nazwy produktu. Przeciez to najstotniejsza sprawa podczas szukania danego kosmetyku... Swoją drogą cała zmiana KWC byla idiotycznym pomysłem... Ale o tym przekonal sie juz kazdy...

Ps. Ponizej 35 lat...
__________________
"Nie jest jeden człowiek. Jest szereg kawałków czasu, nawleczonych na nitkę jednej pamięci.."
Nathaliee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 21:14   #447
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Nathaliee85 Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie...Kto w ogole wpadl na tak idiotyczny pomysł aby została ona usunięta z nazwy produktu. Przeciez to najstotniejsza sprawa podczas szukania danego kosmetyku...
Dokładnie tak! Mam na przykład na swojej liście coś takiego: Gel Eye Pencil Waterproof (Żelowa kredka do oczu). I co, mam się domyślać o jaką firmę chodzi? Nazwa produktu i marka są nierozerwalnie ze sobą połączone, no czemu na KWC jest inaczej? Kto uznał, że marki ma nie być w nazwie? Czemu służy to całe zamieszanie??
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 08:51   #448
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

W jaki sposób mogę dotrzeć do listy recenzji, za które otrzymałam pochwałę?
Jestem ciekawa kto za co mnie 'pochwalił' i nie mogę znaleźć żadnego wejścia do tej opcji...
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 09:22   #449
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W tej przyszłości ma tyle rzeczy być, a ja w to wątpię.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 10:03   #450
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Ahaaaaa okey
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.