KWC - wątek do zgłaszania błędów - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-12, 18:18   #451
To_tylko_Megilena
Przyczajenie
 
Avatar To_tylko_Megilena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Podziwiam osoby, które nadal dzielnie zgłaszają błędy, usterki. Żeby to chociaż były jakieś nowe lub mało istotne, ale gdzie tam- wciąż jedno i do samo jest wałkowane Nadal nie działa wyszukiwarka, katalog jest wciąż nieczytelny, niby jakieś poprawy są wprowadzane, lecz poprawy funkcjonalności strony nie widać. Mało tego- właściwości produktu posiadają błędy, które czasem są wręcz absurdalne (np. krem z filtrem gdzie nawet w nazwie jest jak byk napisane 50+, we właściwościach ma informacje iż produkt posiada SPF 15-30, kosmetyki mają przypisane właściwości, których producent nie obiecuje...)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Genialne- wywalić coś, co było cały czas, by potem wprowadzić to z powrotem i ogłosić dobrą zmianę. Co następne? Powrót połowy gwiazdki? I tak najbardziej rozbraja mnie połowiczne spełnienie próśb i sugestii użytkowniczek, jak chociażby informacja gdy recenzja dotyczy produktu, który dostało się w testach.
To_tylko_Megilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 19:00   #452
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez To_tylko_Megilena Pokaż wiadomość
Mało tego- właściwości produktu posiadają błędy, które czasem są wręcz absurdalne (np. krem z filtrem gdzie nawet w nazwie jest jak byk napisane 50+, we właściwościach ma informacje iż produkt posiada SPF 15-30, kosmetyki mają przypisane właściwości, których producent nie obiecuje...)
Może 50+ oznacza, że krem jest dedykowany kobietom w tym wieku i starszym?
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 19:10   #453
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może 50+ oznacza, że krem jest dedykowany kobietom w tym wieku i starszym?
Nie warto szukać usprawiedliwień dla takich oczywistych błędów. 50+ w nazwie kremu z filtrem zawsze oznacza SPF. Przez dość długi czas przenoszenia bazy wiele produktów miało domyślnie ustawioną wartość filtra i nie dało się tego odhaczyć.

Niektóre błędy są absurdalne, powodzenia jak ktoś będzie szukał produktu na przebarwienia i wyskoczy mu m.in. serum do skóry głowy i tonik regulujący przetłuszczanie głowy i krem do zrogowaciałych pięt. Albo żelowy neutralizator kwasów jako bogaty produkt regenerujący. To przykłady z listy produktów, które kiedyś dodałam. Powodzenia życzę też szukającym składów na KWC, to już trzeba być szalonym po tym, co się porobiło ze składami podczas przenosin.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-06-12 o 19:35
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 20:16   #454
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Przypisane w sposób błędny właściwości miewają produkty wprowadzane aktualnie do bazy. Opis kosmetyku w karcie (choćby rodzaj cery, do której jest dedykowany kosmetyk) jest np. niezgodny z właściwościami zaznaczonymi w filtrach. Albo oznaczenia konsystencji w filtrach nie oddają stanu faktycznego. Pogorszyła się jakość opisów, nie ma składów (albo raczej jest ich o wiele, wiele mniej, no i też nie wiem, czy są wiarygodne). I jak tu mieć nadzieję na lepsze jutro?

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2016-06-12 o 20:24 Powód: dopisek
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 22:26   #455
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie warto szukać usprawiedliwień dla takich oczywistych błędów. 50+ w nazwie kremu z filtrem zawsze oznacza SPF. Przez dość długi czas przenoszenia bazy wiele produktów miało domyślnie ustawioną wartość filtra i nie dało się tego odhaczyć.

Niektóre błędy są absurdalne, powodzenia jak ktoś będzie szukał produktu na przebarwienia i wyskoczy mu m.in. serum do skóry głowy i tonik regulujący przetłuszczanie głowy i krem do zrogowaciałych pięt. Albo żelowy neutralizator kwasów jako bogaty produkt regenerujący. To przykłady z listy produktów, które kiedyś dodałam. Powodzenia życzę też szukającym składów na KWC, to już trzeba być szalonym po tym, co się porobiło ze składami podczas przenosin.
Haha ja wpisalam " lakier Pierre Rene" i wyskoczyły mi : podkład revlona i serum Bielendy)) Myslalam, że spadnę z krzesła ze śmiechu.
Az dziwne, ze tak duzy koncern pozwolił sobie na taka wtopę z KWC. Tragedia pod kazdym względem i nic nie jest z tym robione.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 23:20   #456
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Postanowiłam wyszukać sobie dezodorant, wybrałam, żeby było szukanie alfabetycznie. Wyskoczyły 23 stronki, no i na dole 1,2,3...23. Naprawdę jeśli chcę zobaczyć coś na literkę M mam klikać ok.15 minut ręcznie każdą stronkę, żeby do tego dojść? Nie mogę wybrać np. stronki 10-ątej, nie mogę wybrać literki Serio umarłam Po jednym kliknięciu wyszłam, bo to są kpiny, brak szacunku dla mojego czasu i brak szacunku do osoby korzystającej (czynnie i biernie) z KWC.

Wstyd, wstyd! czy ktoś odpowiedzialny za to, go ma?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-06-13 o 23:22
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:51   #457
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Postanowiłam wyszukać sobie dezodorant, wybrałam, żeby było szukanie alfabetycznie. Wyskoczyły 23 stronki, no i na dole 1,2,3...23. Naprawdę jeśli chcę zobaczyć coś na literkę M mam klikać ok.15 minut ręcznie każdą stronkę, żeby do tego dojść? Nie mogę wybrać np. stronki 10-ątej, nie mogę wybrać literki Serio umarłam Po jednym kliknięciu wyszłam, bo to są kpiny, brak szacunku dla mojego czasu i brak szacunku do osoby korzystającej (czynnie i biernie) z KWC.

Wstyd, wstyd! czy ktoś odpowiedzialny za to, go ma?
Cześć, użyj proszę filtru sortowania A->Z lub Z->A, dostępny z prawej strony nad wynikami wyszukiwania.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 11:27   #458
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Cześć, użyj proszę filtru sortowania A->Z lub Z->A, dostępny z prawej strony nad wynikami wyszukiwania.
Dziękuję! zaraz to sprawdzę. Ale skoro do używania wyszukiwarki KWC potrzebne jest objaśnienie (co dotąd było intuicyjne) to chyba jest to nadal dramat.

EDIT: Kliknęłam to, co napisałaś, zresztą już wczoraj i na dole mam 1,2,3...23 strony, jak kliknę w stronę 3 to wyskakuje 4, a nie 10 np. mam to klikać ręcznie? no sorki. Gdzie jest zbiorcza lista literek, żebym sobie w to kliknęła? nie będę klikała każdej stronki po kolei, bo to są kpiny, a po trzeciej stronie są kropki, czyli muszę klikać.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-06-14 o 11:36
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 13:13   #459
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Wniosek jest jeden i aby go wyciągnąć nie potrzeba dodatkowych badań: SPIEPRZYLIŚCIE SPRAWĘ i pogódźcie się z tym w końcu.


Ja kiedyś codziennie na KWC szukałam kosmetyków i recenzji. CODZIENNIE.
Teraz nie wchodzę wcale bo i po co, świetnie to ujęłaś: sprawa spieprzona na maksa.
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 17:25   #460
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dodawaj recenzje na KWC i zgarnij NIESAMOWITE NAGRODY <3
Dodaj jak najwięcej recenzji kosmetyków w katalogu KWC i wygraj gadżety Wizażu (torbę, kosmetyczkę i designerski długopis) oraz 3 kosmetyki niespodzianki o wartości 200 zł! Masz czas do końca dzisiejszego dnia, czyli do 23:59. Następnie prześlij listę dodanych opinii na wizazpl.redakcja@gmail.co m. POWODZENIA


mam nadzieje, ze to błąd redakcji, który moge tu zgłosic a nie celowe działanie mające na celu podwyższenie poziomu i wiarygodnosci kwc

ten portal osiągnął już chyba dno dna, nie wiem czy głębiej upaść się da

Edytowane przez 201607110952
Czas edycji: 2016-06-14 o 17:27
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 17:30   #461
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
Dodawaj recenzje na KWC i zgarnij NIESAMOWITE NAGRODY <3
Dodaj jak najwięcej recenzji kosmetyków w katalogu KWC i wygraj gadżety Wizażu (torbę, kosmetyczkę i designerski długopis) oraz 3 kosmetyki niespodzianki o wartości 200 zł! Masz czas do końca dzisiejszego dnia, czyli do 23:59. Następnie prześlij listę dodanych opinii na wizazpl.redakcja@gmail.co m. POWODZENIA


mam nadzieje, ze to błąd redakcji, który moge tu zgłosic a nie celowe działanie mające na celu podwyższenie poziomu i wiarygodnosci kwc

ten portal osiągnął już chyba dno dna, nie wiem czy głębiej upaść się da
A dalej przyjmują jednozdaniowe recki?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 17:34   #462
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A dalej przyjmują jednozdaniowe recki?
mysle, ze w walce o długopis z logiem wizazu wszystkie chwyty dozwolone
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 07:33   #463
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
Dodawaj recenzje na KWC i zgarnij NIESAMOWITE NAGRODY <3
Dodaj jak najwięcej recenzji kosmetyków w katalogu KWC i wygraj gadżety Wizażu (torbę, kosmetyczkę i designerski długopis) oraz 3 kosmetyki niespodzianki o wartości 200 zł! Masz czas do końca dzisiejszego dnia, czyli do 23:59. Następnie prześlij listę dodanych opinii na wizazpl.redakcja@gmail.co m. POWODZENIA


mam nadzieje, ze to błąd redakcji, który moge tu zgłosic a nie celowe działanie mające na celu podwyższenie poziomu i wiarygodnosci kwc

ten portal osiągnął już chyba dno dna, nie wiem czy głębiej upaść się da
Myślałam, że nic mnie już nie zdziwi...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:19   #464
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Ja kiedyś codziennie na KWC szukałam kosmetyków i recenzji. CODZIENNIE.
Teraz nie wchodzę wcale bo i po co, świetnie to ujęłaś: sprawa spieprzona na maksa.
Ja dokładnie tak samo.

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
Dodawaj recenzje na KWC i zgarnij NIESAMOWITE NAGRODY <3
Dodaj jak najwięcej recenzji kosmetyków w katalogu KWC i wygraj gadżety Wizażu (torbę, kosmetyczkę i designerski długopis) oraz 3 kosmetyki niespodzianki o wartości 200 zł! Masz czas do końca dzisiejszego dnia, czyli do 23:59. Następnie prześlij listę dodanych opinii na wizazpl.redakcja@gmail.co m. POWODZENIA


mam nadzieje, ze to błąd redakcji, który moge tu zgłosic a nie celowe działanie mające na celu podwyższenie poziomu i wiarygodnosci kwc

ten portal osiągnął już chyba dno dna, nie wiem czy głębiej upaść się da
o rety tym bardziej nie ma sensu na to wchodzić.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:01   #465
201611090925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 27
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów



W następnym odcinku:
Strzel sobie focię, jak dodajesz recenzję, wrzuć ją na insta i otaguj #KWCjestwporzo. Do wygrania atrakcyjne nagrody!!! Zestaw żeli pod prysznic w gustownym pudełku oraz NAKLEJKA z logo wizażu i autografami redakcji. Szanse na wygraną wzrastają z każdą recenzją! Nie daj się prześcignąć!
Uwaga. Nagrody przepadają, jeśli recenzje ww. żeli nie zostaną wystawione w przeciągu 48h od ogłoszenia wyników, a wobec Nagrodzonej wyciągnie się wszelkie konsekwencje prawne.
Powodzenia! : * : *

Edytowane przez 201611090925
Czas edycji: 2016-06-15 o 12:03 Powód: usunięcie brzydkiej emotikonki
201611090925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 19:43   #466
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez pohybel2 Pokaż wiadomość


W następnym odcinku:
Strzel sobie focię, jak dodajesz recenzję, wrzuć ją na insta i otaguj #KWCjestwporzo. Do wygrania atrakcyjne nagrody!!! Zestaw żeli pod prysznic w gustownym pudełku oraz NAKLEJKA z logo wizażu i autografami redakcji. Szanse na wygraną wzrastają z każdą recenzją! Nie daj się prześcignąć!
Uwaga. Nagrody przepadają, jeśli recenzje ww. żeli nie zostaną wystawione w przeciągu 48h od ogłoszenia wyników, a wobec Nagrodzonej wyciągnie się wszelkie konsekwencje prawne.
Powodzenia! : * : *

MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:37   #467
Marta824
Przyczajenie
 
Avatar Marta824
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość
Dodawaj recenzje na KWC i zgarnij NIESAMOWITE NAGRODY <3
Dodaj jak najwięcej recenzji kosmetyków w katalogu KWC i wygraj gadżety Wizażu (torbę, kosmetyczkę i designerski długopis) oraz 3 kosmetyki niespodzianki o wartości 200 zł! Masz czas do końca dzisiejszego dnia, czyli do 23:59. Następnie prześlij listę dodanych opinii na wizazpl.redakcja@gmail.co m. POWODZENIA
Dobre żarty w związku z powyższym zgłaszam BŁĄD
KWC niestety ma już ZEROWĄ wiarygodność (z wyjątkiem starych recenzji, które jeszcze nie zostały wykasowane przez wizażanki).

Jak widać ekipa odpowiedzialna za tę "dobrą zmianę" i zniszczenie starego, dobrego KWC ucieka się do takich pomysłów.
To już chyba akt desperacji po odejściu najaktywniejszych oraz najbardziej wiarygodnych użytkowników. Widać to gołym okiem po aktualnych nowych recenzjach.
Marta824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 16:35   #468
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Szkoda, że nie można w najnowszych recenzjach zastosować filtru usuwającego recenzje testerek i innych "ambasadorek", bo jest tego wysyp i żeby dokopać się do normalnych recenzji trzeba się sporo naklikać.
A swoją drogą też już mnie to wkurza, staram się pisać poprawnie, wielozdaniowo , rozpatruję wiele cech danego produktu, a tu przechodzą recenzje tak lakoniczne, że płakać się chce, tylko dlatego, że to była recka sponsorowana... Nie chcę się zniżać do poziomu testerek więc chyba czas będzie pokasować wszystko i dać sobie na luz z tym dziwolągiem reklamowym, jakim jest obecne KWC
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 18:34   #469
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez rochas Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie można w najnowszych recenzjach zastosować filtru usuwającego recenzje testerek i innych "ambasadorek", bo jest tego wysyp i żeby dokopać się do normalnych recenzji trzeba się sporo naklikać.
A swoją drogą też już mnie to wkurza, staram się pisać poprawnie, wielozdaniowo , rozpatruję wiele cech danego produktu, a tu przechodzą recenzje tak lakoniczne, że płakać się chce, tylko dlatego, że to była recka sponsorowana... Nie chcę się zniżać do poziomu testerek więc chyba czas będzie pokasować wszystko i dać sobie na luz z tym dziwolągiem reklamowym, jakim jest obecne KWC
To było postulowane już od dawna przez wiele recenzentek, ale przecież nie po to zmieniono KWC, żeby zmniejszyć ilość reklam, ale żeby je zwiększyć. To był główny powód, dla którego pousuwałam recenzje, niedoróbki techniczne przeszkadzały mi mniej i jak w ich przypadku można mieć nadzieję, że w ślimaczym tempie będą usunięte, tak w przypadku reklam niestety nie będą, a raczej będzie ich przybywać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-17, 19:53   #470
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dziewczyny, a gdzie wyście znalazły to ogłoszenie ? Bo już o takie rzeczy to aż mi się nie chce podejrzewać redakcji, szczególnie, ze mail z koncówką " gmail.com" nie jest adresem redakcji.
W tak dużych i poważnych koncernach prasowych koncówki są od nazwy wydawnictwa , a nie jakieś " gmail.com" " op.pl" czy inne.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 19:57   #471
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie wyście znalazły to ogłoszenie ? Bo już o takie rzeczy to aż mi się nie chce podejrzewać redakcji, szczególnie, ze mail z koncówką " gmail.com" nie jest adresem redakcji.
W tak dużych i poważnych koncernach prasowych koncówki są od nazwy wydawnictwa , a nie jakieś " gmail.com" " op.pl" czy inne.
https://www.facebook.com/permalink.p...20836588234538

proszę
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 21:35   #472
rochas
Raczkowanie
 
Avatar rochas
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 68
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To było postulowane już od dawna przez wiele recenzentek, ale przecież nie po to zmieniono KWC, żeby zmniejszyć ilość reklam, ale żeby je zwiększyć.
Rozumiem, więc wyjście jest jedno, darować sobie kłamliwe i sprzedajne KWC...
rochas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 08:53   #473
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez pohybel2 Pokaż wiadomość


W następnym odcinku:
Strzel sobie focię, jak dodajesz recenzję, wrzuć ją na insta i otaguj #KWCjestwporzo. Do wygrania atrakcyjne nagrody!!! Zestaw żeli pod prysznic w gustownym pudełku oraz NAKLEJKA z logo wizażu i autografami redakcji. Szanse na wygraną wzrastają z każdą recenzją! Nie daj się prześcignąć!
Uwaga. Nagrody przepadają, jeśli recenzje ww. żeli nie zostaną wystawione w przeciągu 48h od ogłoszenia wyników, a wobec Nagrodzonej wyciągnie się wszelkie konsekwencje prawne.
Powodzenia! : * : *


Uważaj, bo jeszcze to pochwycą.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 10:27   #474
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość

O rety, no rzeczywiście! To dodawanie recenzji tak spadło, że firma musi uciekać się do maksymalnie żenujących chwytów?? A może zadna firma nie potrzebuje na razie ambasadorek, więc gimbaza nic nie dodaje?
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 11:22   #475
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
1) Wyszukiwarka KWC odróżnia obce znaki diakrytyczne od polskich liter (nie widzi np. tego kosmetyku: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6,touche-clat.html jeśli wpisze się Touche Eclat a nie Éclat).
Nie może tak zostać, bo zaraz będziemy mieć milion dubli.

2) Nie działa(ł) link "Zgłoś do moderacji"
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-06-20 o 21:29
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 10:09   #476
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Chciałam zgłosić, że nie widać wszystkich moich hitów. Są oznaczone przy produktach, ale na liście ich nie widać.
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 17:03   #477
To_tylko_Megilena
Przyczajenie
 
Avatar To_tylko_Megilena
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Ostrzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Chciałam zgłosić, że nie widać wszystkich moich hitów. Są oznaczone przy produktach, ale na liście ich nie widać.
W obecnej wersji KWC lista z hitami z jakiegoś powodu zanikła.
To_tylko_Megilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 06:52   #478
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez To_tylko_Megilena Pokaż wiadomość
W obecnej wersji KWC lista z hitami z jakiegoś powodu zanikła.
Jak będę miała czas i przełamię się, aby otworzyć koszmarne KWC, muszę skopiować swoje recenzje, bo obawiam się, że któregoś dnia wszystko im się posypie, a brak listy hitów będzie najmniejszym problemem.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:20   #479
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Dodałam produkt: emulsję kanebo. Wczoraj został zatwierdzony, był na liście dodanych produktów, był w mojej torebce, dziś zniknął, nigdzie go nie ma. Proszę też o odp. na wcześniejszy problem dotyczący hitów.
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:08   #480
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Halo!!! Trochę irytujący jest ten brak odpowiedzi...
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 14:36:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.