Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 22:38   #61
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy ślicznie wyglądasz Mam pytanko jak oceniasz primer SN? Właśnie się do niego przymierzam Nadaje jakiś kolorek?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:45   #62
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Frantic - poszło PW
Golabek - dziękuję Co do primera- na mojej twarzy nie nadaje żadnego koloru... Raczej lekkie ujednolicenie cery (ale leciutkie, ledwo widoczne) i wygładzenie plus zmatowienie.. Mój makijaż przetrwał do teraz, więc jest całkiem nieźle.. Trochę się obawiałam wersji tinted, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, bo ona tinted jest chyba tylko dla bladolicych U mnie jest całkiem neutralnym primerem, bez widocznego zabarwienia..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:54   #63
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Golabek - dziękuję Co do primera- na mojej twarzy nie nadaje żadnego koloru... Raczej lekkie ujednolicenie cery (ale leciutkie, ledwo widoczne) i wygładzenie plus zmatowienie.. Mój makijaż przetrwał do teraz, więc jest całkiem nieźle.. Trochę się obawiałam wersji tinted, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, bo ona tinted jest chyba tylko dla bladolicych U mnie jest całkiem neutralnym primerem, bez widocznego zabarwienia..

Cathy dzięki W takim razie wersję bezbarwną sobie daruję Mamy podobny koloryt cery Tylko moja nie jest taka śliczna
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 04:50   #64
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy-cere masz b ladna.W sumie roznicy wielkiej to ja nie widze,na tym zdjeciu w makeupie jest tylko bardziej zmatowiona.Masz b ladna cere
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 06:45   #65
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Susannko- ja i tak czekam na Twoje dziewczęce i pełne uroku makijaże .. A ja jakoś cieni mineralnych chyba nie polubię.. Takie mam wrażenie, ale może jeszcze sie to zmieni
CzarnyElfie- Dziękuję Ci bardzo
Może na walentyny coś wymyślę ale jak już to coś mocniejszego

Cytat:
Dobra, same tego chciałyście Zamykam oczy i wrzucam swoje zdjęcie bez makijażu.. To jeden z dni, kiedy nie chciało mi się kompletnie nic (i kompletnie nic nie musiałam )... Sama nie wierzę, że to robię, bo bez makijazu to nawet mój TŻ ma rzadko okazję mnie oglądać
Zdjęcie robione przez moją córkę, któregoś styczniowego wieczoru ...
No dobra, kiedyś musi być ten pierwszy raz pokazać się publicznie bez makijażu.. Może lepiej będzie przez to widać, ile dobrego robią kosmetyki na mojej twarzy (przynajmniej mogę się ludziom pokazać )

ps. na rzęsach tusz, na brwiach pozostałości nieudanej henny
Jeee nie no strasznie! Nie mogę patrzeć! wiesz co Cathy masz naprawdę fajną cerę!! Nie masz czego zakrywać! Mi się podoba i sama chciałabym mieć taką buźkę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 08:07   #66
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Cathy-cere masz b ladna.W sumie roznicy wielkiej to ja nie widze,na tym zdjeciu w makeupie jest tylko bardziej zmatowiona.Masz b ladna cere
dziękuję Będę to sobie powtarzać, to może kiedyś uwierzę
Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Cathy dzięki W takim razie wersję bezbarwną sobie daruję Mamy podobny koloryt cery Tylko moja nie jest taka śliczna
Ja się później martwiłam, ze nie wzięłam wersji bezbarwnej, ale w końcu okazało się, że niepotrzebnie, bo ta dla mnie też praktycznie taka jest... No i znowu dziękuję
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jeee nie no strasznie! Nie mogę patrzeć! wiesz co Cathy masz naprawdę fajną cerę!! Nie masz czego zakrywać! Mi się podoba i sama chciałabym mieć taką buźkę
Ja akurat chętnie bym się z Tobą zamieniła... A na makijaż walentynkowy w takim razie czekam (bez wykręcania się już teraz )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 08:53   #67
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy bardzo ladny makijaz, podoba mi sie polaczenie ciemnego brazu z fioletem
Zdjecie bez makijazu bardzo pozytywne, wez sie babo nie doszukuj palpitacji, ktorych nie ma Jedyne czego ci potrzeba, to dopasowanie kolorytu rozowej cery do cieplejszej w tonacji szyi i tyle, a to ci sie swietnie udaje

Ja po wielkich wstrzasach wreszcie widze jak prawa strona mojej twarzy zaczyna przypominac lewa (z jakiegos tajemniczego powodu, zawsze mialam problemy tylko po prawej, stad przebarwienia, ktore wreszcie znikaja) i tak samo jak ty zaczynam sie juz tylko skupiac na stonowaniu rozowosci twarzy i dopasowaniu jej do szyi
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 12:30   #68
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Mój makijaż wykonany cieniami mineralnymi
Coastal Scents: Touched na 3/4 powieki i 1/4 Pandora, na środek powieki Hi light Violet i pod łukiem brwiowym
Pure Luxe: Innocent - same kąciki oczu

Makijaż nie jest zaskakujący ale widać kolory cieni, jedyna wada to słaba trwałość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijazmineralny.jpg (38,9 KB, 892 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 12:33   #69
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cathy bardzo ladny makijaz, podoba mi sie polaczenie ciemnego brazu z fioletem
Zdjecie bez makijazu bardzo pozytywne, wez sie babo nie doszukuj palpitacji, ktorych nie ma Jedyne czego ci potrzeba, to dopasowanie kolorytu rozowej cery do cieplejszej w tonacji szyi i tyle, a to ci sie swietnie udaje

Ja po wielkich wstrzasach wreszcie widze jak prawa strona mojej twarzy zaczyna przypominac lewa (z jakiegos tajemniczego powodu, zawsze mialam problemy tylko po prawej, stad przebarwienia, ktore wreszcie znikaja) i tak samo jak ty zaczynam sie juz tylko skupiac na stonowaniu rozowosci twarzy i dopasowaniu jej do szyi
A czy czasem nie śpisz na prawym boku?
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 12:35   #70
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
A czy czasem nie śpisz na prawym boku?
Albo od telefonu, który zazwyczaj się trzyma przy prawym uchu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 12:42   #71
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja akurat chętnie bym się z Tobą zamieniła... A na makijaż walentynkowy w takim razie czekam (bez wykręcania się już teraz )
Oups no to wpadłam jak śliwka w kompot

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Ja po wielkich wstrzasach wreszcie widze jak prawa strona mojej twarzy zaczyna przypominac lewa (z jakiegos tajemniczego powodu, zawsze mialam problemy tylko po prawej, stad przebarwienia, ktore wreszcie znikaja) i tak samo jak ty zaczynam sie juz tylko skupiac na stonowaniu rozowosci twarzy i dopasowaniu jej do szyi
Vril mam ten sam problem - prawa strona. Moim zdaniem to wina pracy tz. w pracy często gadam przez telefon no i słuchawkę trzymam po prawej stronie Miałam blisko 2 tygodnie urlopu to krostki poznikały - przyszłam do pracy i buh wszystko od nowa

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mój makijaż wykonany cieniami mineralnymi
Coastal Scents: Touched na 3/4 powieki i 1/4 Pandora, na środek powieki Hi light Violet i pod łukiem brwiowym
Pure Luxe: Innocent - same kąciki oczu

Makijaż nie jest zaskakujący ale widać kolory cieni, jedyna wada to słaba trwałość
Novadko dawno Cie tu nie widziałam - fajnie że jesteś Śliczny makijaż oka, te kolory są cudowne! Wydobywają kolor tęczówki
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 12:47   #72
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

[quote=Susanna;10944255


Novadko dawno Cie tu nie widziałam - fajnie że jesteś Śliczny makijaż oka, te kolory są cudowne! Wydobywają kolor tęczówki [/quote]

Susanno bardzo mi miło i również się cieszę, bo chyba w końcu raz na zawsze wyleczyłam alergię na powiekach
Serdecznie pozdrawiam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 13:25   #73
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Nevada bardzo ladny ten fiolet przy rzesach, dzieki za zdjecie, musze sie rozejrzec za nim

Dziewczyny dam sie pokroic za to, ze nie spie stale na prawej stronie, wlasciwie, to jak pisalam gdzies wczesniej preferuje styl "na nieboszczke", znaczy pozycja horyzontalna rzadzi Telefonu nie uzywam prawie wcale, z naciskiem na wcale, troglodyta ze mnie
Problemy z prawa strona skonczyly sie odkad uzywam mineralow, zostaly tylko slady, ktore stopniowo bledna (m-d chyba jednak dziala).
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 13:39   #74
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Susanno bardzo mi miło i również się cieszę, bo chyba w końcu raz na zawsze wyleczyłam alergię na powiekach
Serdecznie pozdrawiam
Ale będziesz się częściej pokazywać Może jakiś nowy makijażyk Cieszę się, że wyleczyłaś alergię
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dziewczyny dam sie pokroic za to, ze nie spie stale na prawej stronie, wlasciwie, to jak pisalam gdzies wczesniej preferuje styl "na nieboszczke", znaczy pozycja horyzontalna rzadzi Telefonu nie uzywam prawie wcale, z naciskiem na wcale, troglodyta ze mnie
Problemy z prawa strona skonczyly sie odkad uzywam mineralow, zostaly tylko slady, ktore stopniowo bledna (m-d chyba jednak dziala).
Kurcze dziwna sprawa. No ale skoro jest taka poprawa to tylko się cieszyć
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:56   #75
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

dziewczyny, super ze wrzucacie tu makijaże Ja tez sie szykuje do tego, ale poki ca mam problem a aparatem Pożyczam cyfrówkę koleżanki, jakosc przeciętna, typowa, ale zupełnie nie jestem w stanie zrobić nim zdjęcia na ktorych widać makijaż Kolory sa albo przekłamane albo niewidoczne, lub wychodzi plama, robilam zdjęcia we wszelkich możliwych ustawieniach, w świetle dziennym, sloncu, sztucznym, na powietrzu, z lampa, bez itp. i ciągle jest źle, może cos poradzicie abym końcu mogla coś tu wrzucić?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 06:28   #76
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

A to musi być makijaż wykonany tylko minerałkami czy mieszany ze zwykłymi kosmetykami też może być?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 06:41   #77
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A to musi być makijaż wykonany tylko minerałkami czy mieszany ze zwykłymi kosmetykami też może być?
mieszaj i wlejejaj
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 08:09   #78
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Nevada87 - bardzo ładne oko

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A to musi być makijaż wykonany tylko minerałkami czy mieszany ze zwykłymi kosmetykami też może być?
Wrzucaj, wrzucaj

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny, super ze wrzucacie tu makijaże Ja tez sie szykuje do tego, ale poki ca mam problem a aparatem Pożyczam cyfrówkę koleżanki, jakosc przeciętna, typowa, ale zupełnie nie jestem w stanie zrobić nim zdjęcia na ktorych widać makijaż Kolory sa albo przekłamane albo niewidoczne, lub wychodzi plama, robilam zdjęcia we wszelkich możliwych ustawieniach, w świetle dziennym, sloncu, sztucznym, na powietrzu, z lampa, bez itp. i ciągle jest źle, może cos poradzicie abym końcu mogla coś tu wrzucić?
ciężko coś doradzić... ja pstrykam przewaznie kilkanaście zdjęć, z czego 1-2 dwa nadają sie do tego, by je pokazać Najlepiej w świetle dziennym z opcją makro (taki "kwiatuszek" powinnaś gdzieś mieć w aparacie)... Dobrze by też było, gdybyś miała na czym oprzeć aparat. U mnie działa naciśnięcie przycisku do połowy, żeby aparat złapał i ustawił ostrość, a gdy już to zrobi, naciskam do końca i gotowe
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 08:13   #79
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość


ciężko coś doradzić... ja pstrykam przewaznie kilkanaście zdjęć, z czego 1-2 dwa nadają sie do tego, by je pokazać Najlepiej w świetle dziennym z opcją makro (taki "kwiatuszek" powinnaś gdzieś mieć w aparacie)... Dobrze by też było, gdybyś miała na czym oprzeć aparat. U mnie działa naciśnięcie przycisku do połowy, żeby aparat złapał i ustawił ostrość, a gdy już to zrobi, naciskam do końca i gotowe
Robię tak samo choć pewnie sporo zależy od samego aparatu. Aby nie ruszać łapką podczas robienia zdjęć opieram dłoń na szybie i robię zdjęcia - pomaga. I też z kilkunastu zdjęć 2-3 wybieram a reszta to kosza

Wrzucę coś tylko jeszcze nie wiem kiedy. Może w niedzielę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 11:51   #80
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A to musi być makijaż wykonany tylko minerałkami czy mieszany ze zwykłymi kosmetykami też może być?
Susannko jak najbardziej możesz mieszać, tylko wymień jakich minerałów użyłaś i jakiej klasycznej kolorówki. W końcu wątek ma też pomóc komuś, kto będzie chciał np. mieć taki sam cień mineralny lub podkład jak Ty.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 11:59   #81
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Susannko jak najbardziej możesz mieszać, tylko wymień jakich minerałów użyłaś i jakiej klasycznej kolorówki. W końcu wątek ma też pomóc komuś, kto będzie chciał np. mieć taki sam cień mineralny lub podkład jak Ty.
Aha to spoko Bo jestem "na bakier" z minerałami i mieszam je po prostu
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:25   #82
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

No to i ja dodam cos od siebie. Nie smiejcie sie z formatu, bo to zdjecie dokumentowe.
Kosmetyki na zdjeciu...ale widze, ze nie widac dobrze co jest napisane na dole przez logo wizazowe, wiec napisze jeszcze raz jakich cieni uzylam: caffe latte, golden plum, taupe i na brwi special dark, wszystkie z Lumiere

edit: reszte kosmetykow pominelam, bo nie byly mineralne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fru.jpg (28,9 KB, 1266 załadowań)
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-02-15 o 16:28
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:05   #83
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
No to i ja dodam cos od siebie. Nie smiejcie sie z formatu, bo to zdjecie dokumentowe.
Kosmetyki na zdjeciu...ale widze, ze nie widac dobrze co jest napisane na dole przez logo wizazowe, wiec napisze jeszcze raz jakich cieni uzylam: caffe latte, golden plum, taupe i na brwi special dark, wszystkie z Lumiere

edit: reszte kosmetykow pominelam, bo nie byly mineralne
Rewelacja


A tu moje bohomazy

Twarz-Coastal Scents Silica Powder Spheres, Everyday Minerals Mint Pearl Concelaer, Buff'd Light Bisque, Joppa Light Multi-Tasking Concealer, Joppa Finishing Silk Sheer, Buff'd Blush Petal

Oczy-Joppa Hope, Hayley, Sugar Plum, Cherish
Meow Lick, Drunk&Disorderly
Everyday Minerals Laptop


Korektor pod oczy, tusz i szminka nie-mineralne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,8 KB, 461 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (98,8 KB, 484 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (50,5 KB, 1011 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (46,0 KB, 891 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:22   #84
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Rewelacja


A tu moje bohomazy

Twarz-Coastal Scents Silica Powder Spheres, Everyday Minerals Mint Pearl Concelaer, Buff'd Light Bisque, Joppa Light Multi-Tasking Concealer, Joppa Finishing Silk Sheer, Buff'd Blush Petal

Oczy-Joppa Hope, Hayley, Sugar Plum, Cherish
Meow Lick, Drunk&Disorderly
Everyday Minerals Laptop


Korektor pod oczy, tusz i szminka nie-mineralne
śliczny jak wszystkie zresztą Twojego autorstwa a i mam pytanko jaki kolor ma ten cień laptop bo zastanawiam się nad nim tylko nie wiem jaki to dokładnie kolor
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:30   #85
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
No to i ja dodam cos od siebie. Nie smiejcie sie z formatu, bo to zdjecie dokumentowe.
Kosmetyki na zdjeciu...ale widze, ze nie widac dobrze co jest napisane na dole przez logo wizazowe, wiec napisze jeszcze raz jakich cieni uzylam: caffe latte, golden plum, taupe i na brwi special dark, wszystkie z Lumiere

edit: reszte kosmetykow pominelam, bo nie byly mineralne
pięknie
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Rewelacja


A tu moje bohomazy

Twarz-Coastal Scents Silica Powder Spheres, Everyday Minerals Mint Pearl Concelaer, Buff'd Light Bisque, Joppa Light Multi-Tasking Concealer, Joppa Finishing Silk Sheer, Buff'd Blush Petal

Oczy-Joppa Hope, Hayley, Sugar Plum, Cherish
Meow Lick, Drunk&Disorderly
Everyday Minerals Laptop


Korektor pod oczy, tusz i szminka nie-mineralne
wooowww Aga minerały Ci służą, wyglądasz bardzo świeżo
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:46   #86
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Faa laptop to polaczony brąz ze śliwką, nie widzialam takiego koloru ngdzie indziej, nadaje się jako eyeliner.

Dziewczyny piękne zdjęcia, niedługo będą tu zaglądać tabuny mężczyzn
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:32   #87
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Rewelacja


A tu moje bohomazy

Twarz-Coastal Scents Silica Powder Spheres, Everyday Minerals Mint Pearl Concelaer, Buff'd Light Bisque, Joppa Light Multi-Tasking Concealer, Joppa Finishing Silk Sheer, Buff'd Blush Petal

Oczy-Joppa Hope, Hayley, Sugar Plum, Cherish
Meow Lick, Drunk&Disorderly
Everyday Minerals Laptop


Korektor pod oczy, tusz i szminka nie-mineralne
piękne...
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:45   #88
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Aga, Fruity, ale jestescie LADNE Wlasnie sie zastanawialam nad tymi tabunami.. czy my nie mozemy jakos zaszyfrowac watku ze zdjeciami? nie zebym przewrazliwiona byla, ale cos mi sie obilo o uszy z innych for, ze tak mozna
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:06   #89
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Dziewczyny piękne makijaże.

Aga Twoje zdjęcia wyglądają jak zapowiedź nowego makijażu na pierwszą stronę Wizażu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:16   #90
tomusialesbycty
Raczkowanie
 
Avatar tomusialesbycty
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 80
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Hej. Chciałam wam zadać pytanie, bo widzę, że znacie się na makijażach
Ostatnio znalazłam fajny podkład do cery naczynkowej (mój typ cery) Vichy Dermablend. Interesuje mnie jasny odcień, ale nie znalazłam go w podkładach, ale był w korektorach.

Czy mogłabym zamiast podkładu używać korektoru? Czym się różnią między sobą
(jeżeli chodzi o aplikacje to chcę kupić w saszetkach bo wychodzi tenaije więc nie byłoby z nią problemu)
__________________
`ja tylko chciałem poukładać swoje życie,
potańczyć do brzmienia twoich złotych skrzypiec.`
tomusialesbycty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 10:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.