Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 10:45   #2431
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

hejka!

dziołszki nadrobiłam wczoraj wieczorkiem wszystko ale nie miałam siły odpisywać

paulinka ślicznie wyglądałaś a włoski przepiękne

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy ta paleta dobrze obrazuje kolory? Bo 11.10 wygląda tu na ciemny blond Za to 10.21 ładnie http://excellgroup.pl/zdjecia/alfapa...lor_siatka.jpgzdj się powiększa
mi się też wydaje że ta 10.21 jest jaśniejsza
zaciekawiłyście mnie tą farbką a wiecie że mi nie trzeba dwa razy powtarzać tylko że ja ewentualnie na wodzie 9% bym wypróbowała , ale czy wyjdzie ładnie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakbym kładła farbke 8/0 na włosy a mam swój odrost to jak to zrobić żeby całośc przyciemnić?
Z 9% na odrost, a z 3 % na całość?
a co chcesz przyciemnić? myśle że na całość 4,5 % wystarczy
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Jestem i mam fotki




a tu foki
1,2 przed
3,4,5,6 po oczywiscie garnier nutrisse 111 + 12% utleniacz (ogólnie stan włosów dobry jedynie końcówki po farbowaniu troche bardziej wysuszone)
ale jasno bardzo ładnie Ci wychodzi
ja już dziękuję 12% wodzie
teraz robiłam dwa razy na 9% i od razu kondycja lepsza i to bardzo włoski miękkie i nie plączą się nie są suche cud miód

robiłam wczoraj usg piersi o którym wam pisałam i na szczęście wszystko ok.

Asiu od Jasia a jaką wodą byś robiła ten alfaparf ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-09-14 o 10:47
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:46   #2432
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo nie słyszałam o balsamie babuni dzięki
ale nie wiem, może póki co olejowanie trochę mnie uratuje
nom ja też muszę poolejować przynajmniej raz w tygodniu ostatnio olejowałam 3 tyg temu a tu masz serum na końce https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html albo balsam na całe https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...enerujacy.html
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:48   #2433
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
witam
dziewczeta mam do was wielka prosbe
od dłuzszego czasu rozjasniam włosy, mam juz sporawe odrosty i nie chciałabym ich ponownie rozjasniac. mysle od dłuzszego czasu o jakims naturalniejszym kolorze. Było nawet kilka prob zmiay koloru ale niestety po paru myciach powracałam do jasnego nieznosnego koloru;/ na poczatku interesuja mnie bardziej drogeryjne farby bo widziałam ze jednak z czasem mozna zmienic kolor tego rozjasnionego włosa. prosze poradzcie mi jakas dobra farbe do włosow ktora sobie z tym poradzi. myslałam o ciemnym blondzie albo przynajmniej cos miodowego , słonecznego w kazdym badz razie- cos naturalniejszego.
z gory dziekuje za pomoc


zapomniałam dodac ze moj naturalny kolor to ciemny blond, mysi bury nijaki
potrzbuje tylko spreawdzonej farby ktora nie spłucze sie szybko z rozjasnionych włosow i zakryje mysi kolor chce dzis wieczorem załatwic te sprawe dlatego nalegam
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:51   #2434
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nic nie zrobiłam, po prostu sie osłabiły i jakoś tak sie skumulowały że w jednym miejscu na raz wszystkie zaczeły wypadać Śmiesznie troche to wyglądało, ale jakoś dałam rade

Kitka ty nie przyciemniaj... ty masz swoją farbke, która jest dość delikatna, robisz sam odrost, wiec nie jest tak źle :d Zreszta juz to przerabiałaś


No a moje włoski niezbyt ciekawie wygladaja teraz co w zalaczniku widac
muszisz zapuścić cieniowane końce i wyrównać włosy stopniowo podcinając bo konce są słabe

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hejka!
ale jasno bardzo ładnie Ci wychodzi
ja już dziękuję 12% wodzie
teraz robiłam dwa razy na 9% i od razu kondycja lepsza i to bardzo włoski miękkie i nie plączą się nie są suche cud miód

robiłam wczoraj usg piersi o którym wam pisałam i na szczęście wszystko ok.
to super ze wszystko wporządku a jeśli chodzi o 12 to różicy pomiędzy nią a 9 nie widze, a nie wiem czemu tak sie tobie działo po niej przecież dużo dziewczyn nią robi i jest o wiele lepiej niż po rozjaśniaczu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:54   #2435
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hejka!


a co chcesz przyciemnić? myśle że na całość 4,5 % wystarczy

robiłam wczoraj usg piersi o którym wam pisałam i na szczęście wszystko ok.

Asiu od Jasia a jaką wodą byś robiła ten alfaparf ?
Rozważam to Albo Wellaton 8/0 albo Joanna Naturalny Blond. Ale jeszcze nie wiem. Narazie walcze,maskuje, olejuje, odżywkuje

No to super że wszystko ok
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
muszisz zapuścić cieniowane końce i wyrównać włosy stopniowo podcinając bo konce są słabe



to super ze wszystko wporządku a jeśli chodzi o 12 to różicy pomiędzy nią a 9 nie widze, a nie wiem czemu tak sie tobie działo po niej przecież dużo dziewczyn nią robi i jest o wiele lepiej niż po rozjaśniaczu
Tydzień temu podcięłam 4-5 cm ze wszystkich włosów, tych krótszych też
Ja nawet te nowe włosy które mi wyrastają mam połamane... te przy skórze głowy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:55   #2436
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

ok rozumiem juz mnie nie ma.
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:58   #2437
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
witam
dziewczeta mam do was wielka prosbe
od dłuzszego czasu rozjasniam włosy, mam juz sporawe odrosty i nie chciałabym ich ponownie rozjasniac. mysle od dłuzszego czasu o jakims naturalniejszym kolorze. Było nawet kilka prob zmiay koloru ale niestety po paru myciach powracałam do jasnego nieznosnego koloru;/ na poczatku interesuja mnie bardziej drogeryjne farby bo widziałam ze jednak z czasem mozna zmienic kolor tego rozjasnionego włosa. prosze poradzcie mi jakas dobra farbe do włosow ktora sobie z tym poradzi. myslałam o ciemnym blondzie albo przynajmniej cos miodowego , słonecznego w kazdym badz razie- cos naturalniejszego.
z gory dziekuje za pomoc


zapomniałam dodac ze moj naturalny kolor to ciemny blond, mysi bury nijaki
Zapraszam na pierwszą strone wątku.

Gdzie są zdjęcia? Czym farbowane? Bez tego jak ci mamy doradzić...
a mysi bury nijaki blond to tu ma połowa z nas a i tak każdemu wychodzi inaczej.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 11:01   #2438
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

dlatego napisałam "juz mnie nie ma" ja tylko zapytałam o dobre farby nic wiecej.
zdjec niestety nie mam na tym komp. dlatego nie zawracam wam głowy bo rozumiem ze niczego sie nie dwiem. a watki wszystki przeczytałam (troche mi to zajeło). niestety nigdy sama nie kupowałam farby i niestety sie nie znam.
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:03   #2439
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dlatego napisałam "juz mnie nie ma" ja tylko zapytałam o dobre farby nic wiecej.
zdjec niestety nie mam na tym komp. dlatego nie zawracam wam głowy bo rozumiem ze niczego sie nie dwiem. a watki wszystki przeczytałam (troche mi to zajeło). niestety nigdy sama nie kupowałam farby i niestety sie nie znam.
Trudno pomóc nie widząc co masz na głowie i nie widząc co chcesz osiągnąć. Opis to nic nie daje bo każdy ma inną wyobraźnie.
Od siebie moge powiedzieć że jeśli masz bardzo jasne włosy i chcesz przyciemnić bardziej niż 2 tony to bedzie potrzebna pigmentacja. A w każdym przypadku i tak na całość sie kładzie z niższą wodą. - 4-6% mniej wiecej.
No i jeśli nie wiesz czym farbowałaś to bezpieczniej bedzie farbować jakąś farbą w odcieniu naturalnym.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:03   #2440
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Rozważam to Albo Wellaton 8/0 albo Joanna Naturalny Blond. Ale jeszcze nie wiem. Narazie walcze,maskuje, olejuje, odżywkuje

No to super że wszystko ok


Tydzień temu podcięłam 4-5 cm ze wszystkich włosów, tych krótszych też
Ja nawet te nowe włosy które mi wyrastają mam połamane... te przy skórze głowy
nom niektóre sie zdarzają u mnie też takie przy skórze głowy ale jak znajdziesz swoją farbę i ciągle będziesz odrost tym samym robić i odżywiać to bedą coraz ładniejsze i nie bedą sie tak łamać. powiem szczerze ze mi włosy też sie łamią tam gdzie jeszcze rozjaśniacz był to bardzo i dlatego muszę podciąć jeszcze
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:05   #2441
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nom niektóre sie zdarzają u mnie też takie przy skórze głowy ale jak znajdziesz swoją farbę i ciągle będziesz odrost tym samym robić i odżywiać to bedą coraz ładniejsze i nie bedą sie tak łamać. powiem szczerze ze mi włosy też sie łamią tam gdzie jeszcze rozjaśniacz był to bardzo i dlatego muszę podciąć jeszcze
No u mnie jednak odkąd robie na 12 % to stan sie pogarsza, a robie od paru miesięcy tylko odrost. Na 9 % nie było tak... jak podcielam końce to mialam dobry miesiąc spokoju jak nie wiecej.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 11:08   #2442
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

o kurczaki wstałam a tu 2 strony do nadrobienia
dziewczyny co Wy spać nie możecie
witajcie

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
miałaś swój udział ogromny
jest cudnie, nawet zmusiłam P, żeby mi zrobił zdjęcie dwa pierwsze z lampą, zaznaczyłam gdzie widać farbowanie, ostatnie bez lampy, takie ogólnopoglądowe
11.11 byłoby za szare dla Ciebie, bo to jest naprawdę mocny popiel

vitality's słaba jest, chociaż miłosierna dla włosów


moje dziecko dopiero padło
Jasiu to będzie imprezowicz

ładnie chwyciło
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:18   #2443
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Trudno pomóc nie widząc co masz na głowie i nie widząc co chcesz osiągnąć. Opis to nic nie daje bo każdy ma inną wyobraźnie.
Od siebie moge powiedzieć że jeśli masz bardzo jasne włosy i chcesz przyciemnić bardziej niż 2 tony to bedzie potrzebna pigmentacja. A w każdym przypadku i tak na całość sie kładzie z niższą wodą. - 4-6% mniej wiecej.
No i jeśli nie wiesz czym farbowałaś to bezpieczniej bedzie farbować jakąś farbą w odcieniu naturalnym.
dziekuje bardzo kochana
rozumiem ze ciezko to opisac najlepiej by było pokazac. poczytałam troche o farbach drogeryjnych i cos bede probowała. woda w farbach jest pewnie koło 9% a mam w domu 6%. wec potraktuje 9 odrosty a 6 reszte- cos takiego jak dobrze rozumiem. wybiore cos piaskowego , słomianego zeby tylko zdobyc cieplejszy odcien.
jak uda mi sie ten eksperyment postaram sie umiescic zdjecia ku przestrodze badz sie pochwalic
ah i zapomniałam dodac ze zabiore sie chyba za londe naturals badz wellaton. chyba powinnam tez kupic dwa opakowania mam włosy prawie do łopatek
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".

Edytowane przez Ania09121983
Czas edycji: 2011-09-14 o 11:22
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:19   #2444
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

snowhitee
po Majirelu zdjecia mam takie, na watku Majirelowym wklejalam duzo wiecej ale nie moge znalezc tych zdjec.
Ja wole Welle mniej mi wysusza wlosy i bardziej błyszczy, efekt podobny, teraz mam refleksy wiec moze wydawac sie jasniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8987.jpg (40,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Majirel3.jpg (34,9 KB, 25 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:23   #2445
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo kochana
rozumiem ze ciezko to opisac najlepiej by było pokazac. poczytałam troche o farbach drogeryjnych i cos bede probowała. woda w farbach jest pewnie koło 9% a mam w domu 6%. wec potraktuje 9 odrosty a 6 reszte- cos takiego jak dobrze rozumiem. wybiore cos piaskowego , słomianego zeby tylko zdobyc cieplejszy odcien.
jak uda mi sie ten eksperyment postaram sie umiescic zdjecia ku przestrodze badz sie pochwalic
pisałaś, że kilka razy już farbowałaś ale mimo to kolor wracał do jasnego, dlatego również uważam, że konieczna będzie pigmentacja, tu masz wszystko pięknie opisane http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID422678141,n

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
po Majirelu zdjecia mam takie, na watku Majirelowym wklejalam duzo wiecej ale nie moge znalezc tych zdjec.
Ja wole Welle mniej mi wysusza wlosy i bardziej błyszczy, efekt podobny, teraz mam refleksy wiec moze wydawac sie jasniej.
dziękuję kochana ale czy bardzo srebrzysty jest ten koleston?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:27   #2446
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

rozumiem ze bez wizytu u fyzjera sie nie obejdzie?? chy rowniez moge zrobic eksperyment w domu?
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:29   #2447
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

snowhitee
bardzo przez pierwsze dni, nadal mam srebro, nawet ojciec pytal cos Ty sobie tak wysrebrzyła łeb jak stara baba
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:30   #2448
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość


to super ze wszystko wporządku a jeśli chodzi o 12 to różicy pomiędzy nią a 9 nie widze, a nie wiem czemu tak sie tobie działo po niej przecież dużo dziewczyn nią robi i jest o wiele lepiej niż po rozjaśniaczu
dla mnie różnica jest duża
po pierwsze odcień się zmienił na taki bardziej naturalny a po C12 był chłodny perłowy co dziwnie wygladało z moją cerą
a po drugie strasznie miałam suche włoski nawet te odrastające przy głowie takie jakby pourywane sterczały
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Rozważam to Albo Wellaton 8/0 albo Joanna Naturalny Blond. Ale jeszcze nie wiem. Narazie walcze,maskuje, olejuje, odżywkuje


Ja nawet te nowe włosy które mi wyrastają mam połamane... te przy skórze głowy
własnie to samo miałam po C12
a Joanna też mi się podoba kiedyś robiłam słodkie cappucino i kolorek bardzo mi się podobał taki naturalny
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No u mnie jednak odkąd robie na 12 % to stan sie pogarsza, a robie od paru miesięcy tylko odrost. Na 9 % nie było tak... jak podcielam końce to mialam dobry miesiąc spokoju jak nie wiecej.
widzisz to samo co ja zauważyłam dlatego zrezygnowałam z 12% wody bo widocznie bardzo wpłynęła na stan moich włosków wysuszając je były takie dziwne w dotyku jakby szorstkie a podczas mycia to miałam wrażenie jakby mi się zlepiały w jeden kołtun teraz już widze różnice a niby woda ciutke słabsza
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:32   #2449
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
rozumiem ze bez wizytu u fyzjera sie nie obejdzie?? chy rowniez moge zrobic eksperyment w domu?
wyżej podałam Ci link, możesz robić sama w domu

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
bardzo przez pierwsze dni, nadal mam srebro, nawet ojciec pytal cos Ty sobie tak wysrebrzyła łeb jak stara baba
o kurcze no to nie wiem sama majirel 10 1/2.1 chyba aż tak chłodny nie jest
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 11:32   #2450
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Asiu-ładnie ładnie, ale Ty kładłaś na podkład? czy na jakaś inną farbkę, bo reszte masz inną?
widać popiel ale i tak mniej niż po c12-u mnie przynajmniej

kurcze, już miałam sie trzymac tej 01 a nie kombinować
nie kombinuj nic ładnie Ci wychodzi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:34   #2451
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
własnie to samo miałam po C12
a Joanna też mi się podoba kiedyś robiłam słodkie cappucino i kolorek bardzo mi się podobał taki naturalny

widzisz to samo co ja zauważyłam dlatego zrezygnowałam z 12% wody bo widocznie bardzo wpłynęła na stan moich włosków wysuszając je były takie dziwne w dotyku jakby szorstkie a podczas mycia to miałam wrażenie jakby mi się zlepiały w jeden kołtun teraz już widze różnice a niby woda ciutke słabsza
No ja Joanną bym robiła tą Multi Cream Color bo sprawdzona

No właśnie ja mam to samo... wcześniej tego nie było. No i też widze te włoski pod spodem, albo przy skroniach są takie hmmm... no splątane, suche, tak samo jak u ciebie właśnie...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:39   #2452
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Jestem i mam fotki



ja poszukam jakiś ale do 150zł bo inaczej to za drogo



jak już coś kupie to wam pokaze



ojej to rzeczywiście nie za ciekawie

a tu foki
1,2 przed
3,4,5,6 po oczywiscie garnier nutrisse 111 + 12% utleniacz (ogólnie stan włosów dobry jedynie końcówki po farbowaniu troche bardziej wysuszone)
bardzo ładnie chwyta Ci ten garnier aż myślę o nim ostatnio
za 150 to raczej nie skórzane ja kupuje buty max. do 250 jeśli chodzi o takie na obcasie bo i tak na jeden sezon zostają na drugi albo i więcej ale wtedy i tak coś nowego kupię i tamte kurzą się albo z żalem sprzedaje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:39   #2453
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo kochana
rozumiem ze ciezko to opisac najlepiej by było pokazac. poczytałam troche o farbach drogeryjnych i cos bede probowała. woda w farbach jest pewnie koło 9% a mam w domu 6%. wec potraktuje 9 odrosty a 6 reszte- cos takiego jak dobrze rozumiem. wybiore cos piaskowego , słomianego zeby tylko zdobyc cieplejszy odcien.
jak uda mi sie ten eksperyment postaram sie umiescic zdjecia ku przestrodze badz sie pochwalic
ah i zapomniałam dodac ze zabiore sie chyba za londe naturals badz wellaton. chyba powinnam tez kupic dwa opakowania mam włosy prawie do łopatek
A cos Ty taka w goracej wodzie kapana
Czasami dziewczyny nie wiedza co odp albo poprostu poczekaj na wiecej blondyn
Po 1 nie ma bardzo dobrej farby aby nie zeszła z rozjasnionych wlosów
Po 2 pigmentacja
Po 3 farbka z calosci i wsio

Lady


Ja tez musze pomyslec na inna farbka chyba
Boli mnie brzuszek
Ide dalej wkuwać
Ale jestem z Wami
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:42   #2454
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry

Asiu od Jasia - dobrze jest teraz zapuszczanko pięknej blond kity

Kotka - ale miałaś odrost olbrzymi ale ładnie złapało
a to Ty farbujesz całe włosy, że końcówki od farbowania są suche?
o własnie też mnie to zastanawia

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dobra laski obczaiłam moją hurtownię i mam do wyboru koleston 10/16 i majirel 10 1/2.1 którą mi radzicie wziąć?



widziałam na all nawet za 19zł z groszami



ja bym chyba najpierw zrobiła odrost jak zwykle odczekała z tydzień aż kolor się troszkę spłucze i dopiero przyciemniała całość równo jakoś tak bezpieczniej mi się wydaję



ślicznie ale Ci pasuje ten garnierek
co byś nie wybrała i tak wiadomo że będzie pięknie

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehehehe szaleństwo

mi brat z bratową obiecali na święta chrześniaka i dupa, nic nie ma


właśnie na pudelku przeczytałam, że 50 cent jest gejem!
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:44   #2455
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Majirel mniej chłodny zdecydowanie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:47   #2456
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A cos Ty taka w goracej wodzie kapana
Czasami dziewczyny nie wiedza co odp albo poprostu poczekaj na wiecej blondyn
Po 1 nie ma bardzo dobrej farby aby nie zeszła z rozjasnionych wlosów
Po 2 pigmentacja
Po 3 farbka z calosci i wsio

Lady


Ja tez musze pomyslec na inna farbka chyba
Boli mnie brzuszek
Ide dalej wkuwać
Ale jestem z Wami
Adzi
a czemu nad inną? Tobie c12 pięknie wychodzi
i włoski urosły Ci dużooooo!
brzuszek mnie też boli bo nadchodzą te dni
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:52   #2457
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

bede musiała poszukac takich farb zeby miały te poziomy lepiej okreslone bo londa naturals np jakies 13, 18 ,56....eh tzn musze kupic 3 farby; jedna na pigmentacje 2 do farbowania
tak niesamowita sprawa ja w goracej wodzie kapana;/ naprawde
dziekuje dziewczyny ze macie tyle cierpliwosci
przejzałąm blog blond bunny ciekawy niepowiem pamietam ze kiedyts znajoma fryzjerka przed nałozeniem farby rozrabiała jej czesc i kładła na włosy a dopiero pozniej reszte wymieszałą z % i na całosc siup. a taka rozgoraczkowana jestem bo musze to zrobic dzis wieczorem ..wiecie..heheh
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".

Edytowane przez Ania09121983
Czas edycji: 2011-09-14 o 11:58
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:53   #2458
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
wiec tak ; jesli wybiore farbe londacolor naturals miodowy blond 13/8 to jakim odcieniem zrobic pigmentacje
Pigmentacja tylko profesjonalnymi farbami.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:56   #2459
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

czeko czyli cos w tym jest przynajmniej mi nieodpowiadało cóż że kolorek czysty i ładny jak kondycja włosków o d..pe rozbić a szkoda

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość


Ja tez musze pomyslec na inna farbka chyba
Boli mnie brzuszek
Ide dalej wkuwać
Ale jestem z Wami
czemu? przecież jesteś zadowolona z palette też coś zauważyłaś w kondycji włosków?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 12:03   #2460
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pigmentacja tylko profesjonalnymi farbami.

aaaa
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.