Alkoholowe ekscesy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 23:48   #1
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@

Alkoholowe ekscesy


są już tematy o wpadkach podczas seksu, o śmiesznych sytuacjach podczas sikania nie znalazłam tematu o wydarzeniach, kiedy byłyście lekko wstawione

więc Wizażanki, zapraszam do wypowiedzi i pośmiania się
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 00:04   #2
jokusia999
Raczkowanie
 
Avatar jokusia999
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 173
GG do jokusia999
Dot.: Alkoholowe ekscesy

martina@ moze ty sie pochawlisz na poczatek
__________________
Pustka ogarnęła moje myśli, duszę i ciało.........
I'm lost without your love.......
jokusia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 00:08   #3
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Alkoholowe ekscesy



pewnego dnia, byłam wtedy na obozie podeszła do mnie koleżanka i zapytała, czy nie mam prezerwatyw na zbyciu. Oczywiście nie miałam, ale jako dobra kobieta "psyszekam ze zaras cos ci znddaj"

i chodziłam od pokoju do pokoju, z usmiechem na ustach i hasłem: siema, macie może jakieś gumki :| nie wiem do dziś, co mnie podkusiło wiem, że potem miałam pogadanke z koleżanką, która przez 15 minut ględziła o tym, żeby to nie była pochopna decyzja itp, jak skonczyla gadac to jej powiedzialam, ze to nie dla mnie.

a rano wszyscy sie do mnie dziwnie usmiechali
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 00:12   #4
jokusia999
Raczkowanie
 
Avatar jokusia999
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 173
GG do jokusia999
Dot.: Alkoholowe ekscesy

nie ma to jak obozy szkoda ze juz nie moge jezdzic ( starosc nie radosc ) :P
__________________
Pustka ogarnęła moje myśli, duszę i ciało.........
I'm lost without your love.......
jokusia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 00:14   #5
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Alkoholowe ekscesy

a ja jade w tym roku bedzie sie dzialo lepiej wezme od razu ze soba
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 00:19   #6
jokusia999
Raczkowanie
 
Avatar jokusia999
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 173
GG do jokusia999
Dot.: Alkoholowe ekscesy

hehe ja jak bylam na oboize to tez pare razy sie bylo w stanie nietrzezywm ma ktoryms oboize ( mialam 16 lat) troche sie z kolezankami przesadzilo ...no ale coz na zbiorke trzeba pojsc, bo idziemy na plaze. gdy doszlismy kazali nam sie ustawić w szeregu a mnie niestety wzielo...:/ i za zwartym szykiem sobie w najlepsze haftuje nie zawzajac ze na plazy tłumy... na ale najlepsze bylo jak sie dowiedizlam ze przyszlismy na plaze w celu grania w dwa ognie.....ale mna miotało do tej pory jak mi sie przypomni to zle sie robi ...
__________________
Pustka ogarnęła moje myśli, duszę i ciało.........
I'm lost without your love.......
jokusia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 00:27   #7
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Alkoholowe ekscesy


ostatnio natomiast, leżałysmy jako takie dwa trupy z koleżanką, ja spałam, ona zaprzyjazniała się z miską, a to wszystko jest udokumentowane na kamerze
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 00:31   #8
jokusia999
Raczkowanie
 
Avatar jokusia999
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 173
GG do jokusia999
Alkoholowe ekscesy

najgorzej jest jednak jak cos sama sobie wkrecisz,i albo jak ktos ci cos wkreci :P:P ja z kumpela jak bylysmy nad jeziorkiem pod namiotami to w srodku nocy usadowiłysmy sie w jakimś kajaku który wisiał na takim jakby wieszaku a nad nami był jeszcze jeden kajak... znalazłysmy jakies gałęzie i to były nasze wiosła..
no i tak przez 2 godizny siedizlaysmy i wkrecilysmy sobie ze plyniemy po jeziorze dobrze ze te kajaki byly przymocowane łańcuchami bo by nam jeszcze zachciało sie nam na prawde płynąc po jeziorze

heheh zgon ja w sumie w swoim życiu nie zaliczyłam ich wiele w sumie tylko raz obudziłam sie na płocie a no i raz obudziłam sie jak byłam przytulona do kaloryfera ( sylwester w jakiej kanciarapie gdzie w środku było - 10 stopni )
__________________
Pustka ogarnęła moje myśli, duszę i ciało.........
I'm lost without your love.......

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-12-18 o 19:12 Powód: post pod postem
jokusia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 00:44   #9
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Alkoholowe ekscesy

ja ostatnio po dysce obudzilem sie w domu i to wciaz powtarzajace sie pytanie starego: "na pewno nic nie brales?"
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 09:08   #10
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Alkoholowe ekscesy

jeden raz zdarzyło mi się odlecieć
zostałam sam na sam z wódką, rozmawiałam z kolegą i nagle BUM!

obudziłam się rano w domu.
Otwieram oczy. Moja mina wyraża uczucie: co ja tutaj robię? Patrze, na sobie jakaś nieznajoma koszulka. Wstaję, odbijam się od ściany, wołam siostrę i to od niej (a w pozniejszym czasie od eksia) dowiedziałam się, co się stało
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 09:25   #11
*BuFFyyy*
Przyczajenie
 
Avatar *BuFFyyy*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Alkoholowe ekscesy

Świetny temat tych ekcesów u mniebyło dużo, choć niepowinnam się chwalić raczej bo niepełnoletnia jestem ale nie zapomne jak moje koleżanki zaczęły uciekać z płaczem w oczach bo jedna zobaczyła niby potwora a reszta uwierzyła <hahaha>, albo ostatnio koleżanka po pijanemu udawadniała nam, że tylko ona jest normalna a my jesteśmy z nnej planety;D oprócz tego to bliska przyjaźń z liśćmi na drzewie, kamieniami itp dużo tego heh
__________________
*BuFFyyy* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 09:32   #12
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Alkoholowe ekscesy

Oj troche tego było
Na razie mi się przypomina: siedzimy z kumpelą na lubelskim zamku i naprzeciw nas takie kamienice starodawne No i kumpela patrzy i mówi : patrz, SUKIENNICE!!!
A ja na to: no faktycznie!
Po chwili głebokiego namysłu dodaję: Nie, wiesz co, sukiennice to są w Krakowie.... a w Krakowie to chyba nie jesteśmy? (chwila zastanowienia)
Kumpela: Chyba nieeeee
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 09:35   #13
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Alkoholowe ekscesy

O jeszcze mi sie przypomniało - kumpela ta co wyżej robiła urodzinki
Mieszka w wieżowcu (pozdro Milencia :P) na 5 piętrze Mój óczesny chłopak wybiegł nie pamiętam dlaczego z mieszkania i poleciał aż na samą górę a to jakieś 10 pięter było No i ja lecę za nim oczywiście... i jesteśmy już na górze, w głowie mi sie kręci potwornie i patrzę na numer mieszkania a tam 90! I wydawało mi się, ze to jest 90 piętro I rozpłakałam się, bo byłam przekonana, że ja z tych 90 pięter nie zejdę i na pewno spadnę Ale w końcu mnie przekonali i zeszłam
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 09:54   #14
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Alkoholowe ekscesy

Na pewnej imprezie w klubie tłumaczyłam koledze, jak bardzo pijane kobiety są żałosne, i wogóle beznadziejne...., nie zdążyłam skończyć bo się wywróciłam na takim obrotowym wysokim krześle (byłam tak pijaniutka)....porażka
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:02   #15
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Alkoholowe ekscesy

no cóż... ja w wieku 18 lat wpadłam do rowu ..
innym razem juz kompletnie pijane wraz z koleżanką poszłysmy do monopolowego i tłumaczyłysmy sprzedawczyni, że teraz młodzież pijana chodzi i ze to sie z domu wynosi
pełno tego było... ach ta mlodośc
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:08   #16
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Alkoholowe ekscesy

to jest historia mojego brata:
akademiki, impreza co się zowie, wszyscy nawaleni do nieprzytomności. Rzygają gdzie popadnie. Ci bardziej kulturalni do muszli klozetowej, ci mniej- do wanny. Oczywiście nie spłukują (bo po co? )Około 5 rano znalazł sie jednak ochotnik na kąpiel w tej wannie. Wlzał do niej w ubraniu, zakorkował odpływ i nałał sobie wody. Mój brat znalazł delikwenta śpiącego smaczne w tej wannie, zanurzonego po brodę w tej rzygowinowej zupie. Usta miał otwarte-pewnie mu się nie raz do nich nalało...
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:20   #17
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Alkoholowe ekscesy

ochyda

to samo moja kolezanka ostatnio. Biedaczka poszła zwrócić do umywalki. Zaczeła swoje rzygowinki spłukiwać, a że się coś zatkało, włożyła rękę i zaczęła mieszać w umywalce
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:20   #18
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Alkoholowe ekscesy

Cytat:
Napisane przez nask
Oj troche tego było
Na razie mi się przypomina: siedzimy z kumpelą na lubelskim zamku i naprzeciw nas takie kamienice starodawne No i kumpela patrzy i mówi : patrz, SUKIENNICE!!!
A ja na to: no faktycznie!
Po chwili głebokiego namysłu dodaję: Nie, wiesz co, sukiennice to są w Krakowie.... a w Krakowie to chyba nie jesteśmy? (chwila zastanowienia)
Kumpela: Chyba nieeeee
o jaaa nie zapomne tego nie ma co, z nask imprezowalysmy tyyle razy, ze to hoooo )))) i zawsze do oporu
ale sukiennice byly boskie nadodatek kolega nagral nas jak wygadywalysmy te glupotki rozne
a co do pieter, to dziwne,ze zaden sasiad uwagi nie zwrocil, jak kilka osob w stanie wskazujacym biegalo po klatce

dodam cos od siebie
razem z nask bylam na obozie, wypilysmy we trzy (jeszcze taka ania z nami byla) 0.7l a potem hohoho...
rano pogadanka z wychowawcami, bo:
1. ja bylam niby tak pijana, ze potem lezalam nieprzytomna (po prostu poszlam spac i mialam mocny sen!)
2. nask bolaly dziasla, poszla w nocy do lazienki wyplukac usta zimna woda (niee!! przeciez ona wymiotowala! tak sie spily!! hehe)
ojjj nigdy nie zapomne tego kaca.. brrrr... ))

co do zamkowej sytuacji poszlam do toitoia i mialam problmy z rozpieciem paska, szarpalam sie z 10minut, chcialam juz wyjsc poprosic kumpla o pomoc ale poradzilam sobie jednak sama


wiecej grzechow narazie nie opisze bo wezmiecie mnie za jakas zulice heheh
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:26   #19
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Alkoholowe ekscesy

Spray ja przed chwilą jadłam śniadanie yyyyyyyyyyy
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 10:29   #20
Kaprysia
Raczkowanie
 
Avatar Kaprysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 227
Dot.: Alkoholowe ekscesy

Chodziłam za przyjaciółką i powtarzałam że się zakochałam... I za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć w kim
Kaprysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:29   #21
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: Alkoholowe ekscesy

ja nie zapomne ostatniej imprezy... normalnie mam jakies zahamowanie i po ktoryms kieliszku przestaje ale tym razem pilam na upor, wodka wchodzila naprawde super... no ale niestety zachcialo mi sie do kibelka... cala noc bylam przy nim... normalnie jak nowy kumpel ;D co chwile ktos mnie eskortowal do pokoju na lozko a po chwili znowu znajdowalam sie kolo mego przyjaciela... loool... to bylo niezle... po czym rano budze sie w lozku z kumpela i opowiadaja mi ze niepotrzebnie wymieszalam alkohol z tytoniem... a ja kompletnie nic nie pamietam :O
no ale zapamietalam jedno: nigdy wiecej wodki!! blee :P
ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:43   #22
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Alkoholowe ekscesy

udawałam psa mojej przyjaciolki:P zasnełam na jego posłanku pijąc wode z jego miskiiiiiiiii ochyda
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:46   #23
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Alkoholowe ekscesy

to bylo moje pierwsze spotkanie z wodka i od razu mocne bo mam taka fajna torbe na ramie z "futerka" w krowie latki i wszyscy wiedza ze "krowa" jest moja i raz na imprezie siedzialam na balkonie bo sie opilam i wietrzalam no i jak juz nie moglam wstac o wlasnych silach to mnie kumpel znosil z tego balkonu... ja nic nie pamietam ale podobno jak mnie niosl to na cala impreze krzyczalam "gdzie jest moja krowa??" a najlepsze ze ja ta krowe ciagnelam za soba
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 10:57   #24
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Alkoholowe ekscesy

nie zapomne, jak to w stanie wybitnie intensywnego upojenia alkoholowego wracalam z moim tata z imprezy wszyzstko byloby ok, ale ja myslalam, ze jade taxi i ciagle mowilam mojemu tacie swoj adres a ze nie mialam rajtuz, bo gdzies sie w miedzyczasie zapodzialy to wywalalam z tylnego siedzenia tacie noge przed oczy z textem "niech pan zobaczy, nie mam rajtuz" ojciec zlewal sie ze mnie jeszcze przez conajmniej miesiac ja oczywiscie nic nie pamietalam

a innym razem z kolei wsiadlam do taxi po imprezie, tylko nie moglam sobie za diabla przypomniec mojego adresu pan taxowkarz musial przez centrale taxi dochodzic, gdzie mieszkam o dziwo cala ta sytuacje pamietam
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:03   #25
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 719
Dot.: Alkoholowe ekscesy

dodam jeszcze cos do mojego opowiadania wtedy siedze na lawce i co chwile dzwonie do kumpla, zeby do mnei przyszedl, a ja do niego: co chcesz? co chwile kogos wolalem, zeby go zawolal, a potem znowu: co chcesz no i jeszcze pisalem jakies dziwne esy do dzisiaj nie wiem, co one oznaczaja no i w ybieranych polaczeniach byla extesciowa tylko nie mam jak sprawdzic, czy ona odebrala
6f0bb0e746d6dd564297849b3c339446a28efa5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:07   #26
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Alkoholowe ekscesy

przypomnialo mi sie jak to na jednej z wycieczek szkolnych pobilam mojego kolege jemu sie wlaczyl agresor, a mnie jeszcze wiekszy jak probowalam go uspokoic biedaczek podobno oberwal z 10-15 razy z piesci po twarzy, rano wchodze do niego do pokoju i ze zdziwieniem pytam "kto cie tak urzadzil?" po czym wszyscy w smiech. Dopiero powiedzieli mi, ze to ja sie nad nim pastwilam troche mial podbite oko i caly byl podrapany na twarzy wszyscy sie smiali, ze taka grzeczna i niewinna istotka tak go zalatwila
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:07   #27
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Alkoholowe ekscesy

kiedys z klasą zrobiliśmy sobie ognisko, w myśl zasady"najsłodzsze wino jest za 4.50" nasze zaopatrzenie cenowo nie przekraczało 5 zł. i gdy już zdrowo przesadziłam, chodziłam od osoby do osoby pokazując na mój (suchy)tyłek ze słowami" zobacz jak bardzo się osikałam!!!powiedz mi czy bardzo widac? " a gdy ktoś słysznie zaprzeczał mówiłam ze jestem pijana ale to nie oznacza ze nie wiem czy się osikałam...a kiedys ocheftałam ulubione kwiatki balkonowe mamy mojej kumpelki
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:08   #28
akurat
Rozeznanie
 
Avatar akurat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ostatni blok w mieście
Wiadomości: 898
Dot.: Alkoholowe ekscesy

Cytat:
Napisane przez lalesia
nie zapomne, jak to w stanie wybitnie intensywnego upojenia alkoholowego wracalam z moim tata z imprezy wszyzstko byloby ok, ale ja myslalam, ze jade taxi i ciagle mowilam mojemu tacie swoj adres a ze nie mialam rajtuz, bo gdzies sie w miedzyczasie zapodzialy to wywalalam z tylnego siedzenia tacie noge przed oczy z textem "niech pan zobaczy, nie mam rajtuz" ojciec zlewal sie ze mnie jeszcze przez conajmniej miesiac ja oczywiscie nic nie pamietalam

o jaaa!! sikam ze śmiechu

niestety nie mogę sobie przypomnieć aktualnie żadnego ekscesu z moim udziałem
__________________
WSZYSTKO WYDAJE SIĘ TAKIE SAMO, A JEDNAK INNE JEST WSZYSTKO
K.S.
akurat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 11:10   #29
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Alkoholowe ekscesy

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA
kiedys z klasą zrobiliśmy sobie ognisko, w myśl zasady"najsłodzsze wino jest za 4.50" nasze zaopatrzenie cenowo nie przekraczało 5 zł. i gdy już zdrowo przesadziłam, chodziłam od osoby do osoby pokazując na mój (suchy)tyłek ze słowami" zobacz jak bardzo się osikałam!!!powiedz mi czy bardzo widac? " a gdy ktoś słysznie zaprzeczał mówiłam ze jestem pijana ale to nie oznacza ze nie wiem czy się osikałam...a kiedys ocheftałam ulubione kwiatki balkonowe mamy mojej kumpelki
kocham te superkobiece sytuacje na imprezach mama kolezanki dowiedziala sie, kto tak zalatwil jej kwiatuszki

po imprezach zawzse jest mi tak strasznie wstyd
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 12:14   #30
*BuFFyyy*
Przyczajenie
 
Avatar *BuFFyyy*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Alkoholowe ekscesy

Pzypomniało mi się tez jak na pewnym obozie mieszkaliśmy w tym samym hotelu co młodzież wszechpolska. Pewnego wieczoru przed dyskoteka troche sobie "polepszyłyśmy humorki" z koleżankami po dyskotece spotkałyśmy chłopakow z młodziezy wszechpolskiej, nagadałyśmy strasznych głupot a co najgorsze zaczęłam się uśmiechać i przystawiać do jednego z nich na nastepny dzień nie mogłam sie od nieo odpędzić... miałam go dośc, szczególneiże gadał tylko o sejmie i polityce
__________________
*BuFFyyy* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 08:08:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.