kosmetyki Alterra - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 20:47   #91
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: kosmetyki Alterra

dzis kupiłam ten brazujacy i musze powiedziec, ze zly nie jest
jestem blada...... a on ladnie nadaje zdrowej opalenizny, nie sztucznej ani marchewkowej.....
w miare szybko wtapia sie w cere wiec szybko trzeba rozsmarowac
cera po aplikacji matowa, nie klejaca sie.
kolor wyrownany, wieksze niedoskonalosci przeswituja.
za te 9zł nie zaluje :-D
avene koloryzujacy o wiele drozszy przy nim to nic nie warte g*****

moze komus podpasuje jako baza pod minerały??

ja jutro wyprobuje uzyc go pod podkład, ktory dam juz tylko na poliki albo w miejsca problemowe, strefe T zostawie dla eksperymentu tylko na kremie :-D
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2011-06-27 o 20:49
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 19:58   #92
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: kosmetyki Alterra

Dzis tez dalam sie nabrac na ten brzoskwiowy krem "brazujacy" ktory okazal sie kremem koloryzujacym na dzien sam prawie nic nie robi, przynajmiej u mnie, moze lekko wyrownuje koloryt i nic poza tym.Sprobuje przetestowac go jako baza po mineraly, zobaczymy czy sie do czegos nada Krem ma bardzo fajny zapach, morelowy z nuta arbuza Fajnie bylo by gdyby byly z tej linii normalne kremy, zele do mycia Udalo mi sie upolowac zel do mycia z wyciagiem z dzikiej rozy http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...senbluete.html . Pierwsze testy wypadly pozytywnie, mily zapach, konstystencja dosc lejaca, kolor mleczny, lekko sie pieni. Nie szczypie w oczy, pozostawia skore nawilzona i dosc napieta
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 21:31   #93
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki Alterra

Też mam ten krem brzoskwiniowy. Nazwa bardzo nietrafna. Wprowadza w błąd. Ogólnie kremik jest ok, nawilża, kolor prawie niewidoczny. Właściwie wyrównuje lekko cerę. Więcej nie kupię bo nie potrzebuję koloryzującego kremu ale czaję się na całą serię z dzikiej róży.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 23:06   #94
Ag Rafka
Rozeznanie
 
Avatar Ag Rafka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 949
Dot.: kosmetyki Alterra

Witam. Ogarnięta szałem na kosmetyki naturalne, po przeczytaniu niezliczonej ilości postów, skuszona pozytywnymi opiniami i ceną, pojechałam 40 km do Rossmanna (w takiej odległości mam najbliższy R.) i zakupiłam szampon z granatem i aloesem oraz takąż maskę do włosów. Z efektów jestem zadowolona. Jednak poczytalam skład i znalazłąm tam Sodium Coco Sulfate- czy to nie jest brat bliźniak okrytego złą sławą Sodium Lauryl Sulfate lub niby mniej drażniącego (stosowanego w kosmetykach Farmony)Sodium Laureth Sulfate. Już głupieję z tymi SLS, SLES i SCS. Może ktoś oswieci?
Ag Rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 18:31   #95
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dzis tez dalam sie nabrac na ten brzoskwiowy krem "brazujacy" ktory okazal sie kremem koloryzujacym na dzien sam prawie nic nie robi, przynajmiej u mnie, moze lekko wyrownuje koloryt i nic poza tym.Sprobuje przetestowac go jako baza po mineraly, zobaczymy czy sie do czegos nada Krem ma bardzo fajny zapach, morelowy z nuta arbuza Fajnie bylo by gdyby byly z tej linii normalne kremy, zele do mycia Udalo mi sie upolowac zel do mycia z wyciagiem z dzikiej rozy http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...senbluete.html . Pierwsze testy wypadly pozytywnie, mily zapach, konstystencja dosc lejaca, kolor mleczny, lekko sie pieni.
Nie szczypie w oczy, pozostawia skore nawilzona i dosc napieta
Ja tez juz o nim wspominałam na 2-ej stronie ze to nie wypał.
Teraz stoi i sie marnuje bo na pewno go juz nie bede nakadać.
JA TEZ NIE POLECAM. !!!!
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:12   #96
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: kosmetyki Alterra

Dla mnie główną zaletą kosmetyków Alterra jest ich przyjazny skład oraz rewelacyjna cena. Próbowałam już naturalnych kosmetyków droższych marek i muszę postawić tu plusik przy Rossmannie
Wypróbowałam żel do mycia ciała brzoskwinią i liczi oraz kremowy żel do ciała pomarancza-wanilia. Oba fajniutkie, ładnie pachnące. Mi osobiście lepiej przypadła do gustu konsystencja kremu-żelu i przy nim zostaję
Peeling do ciała z żurawiną i figą jest rewelacyjny, delikatny ale skuteczny! Zapachem urzekł mnie balsam do ciała trawa cytrynowa i morela. Super się wchłania. Co do nawilżania wypowiem się jak poużywam dłużej
Wypróbowałam również dezodoranty w kulce, zerówno damski jak i męski . Wiele osób krytykuje je, że nie działają. Trzeba jednak zauważyć, że to są dezodoranty a nie antyperspiranty. Nie zawierają aluminium i nie ograniczają pocenia a jedynie odświeżają. Nie oczekujmy więc spektakularnych efektów. Sama chcąc odejść od Aluminium przerzuciłam się na Alterre. Niestety pragnienie suchości wygrało i wróciłam do anyt.
Serię kosmetyków do ciała uważam za bardzo udaną, im mniej chemii tym lepiej
Jeśli chodzi o serie do twarzy to wypróbowałam jedynie tonik do twarzy z orchideą. Moja wrażliwa i naczynkowa twarz była po nim zaczerwieniona i pojawiły się suche placki. Odstawiłam. Chyba pozostanę przy kosmetykach z biochemiiurody. Moja delikatna i kapryśna cera lubi extrymalnie proste składy albo nawet substancje podstawowe jak olejki. A co do maski aloesowej to uważajcie na nią i na wszystkie produkty z aloesem jeśli macie naczynkową cerę a unikniecie buraczka na twarzy

Następny krok - test szamponu z Morela i pszenica. Jak będzie ok to dokupię odżywkę
Do makijażu używam pudrów mineralnych ale reszta kolorówki to niestety nieprzyjazne składowo mazidła. Chcę więcej Alterry!
Czekam na kolorówkę! Może jakaś zbiorowa petycja do Rossmanna ?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:55   #97
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: kosmetyki Alterra

kupiłam sobie ten deo w kulce i zapachy zabija, potwierdzam
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 15:01   #98
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: kosmetyki Alterra

Kupiłam mleczko Alterry z brzoskwinią i liczy Jest świetne, choć o gęstej konsystencji. Daje długotrwały efekt miękkiej nawilżonej skóry. Lekko się klei, ale za ten zapach wybaczę mu wiele
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 20:36   #99
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: kosmetyki Alterra

Pojawiły się nowe olejki z Alterry: pielęgnacyjny (awokado i granat) i do masażu. Mam ten pierwszy i ślicznie pachnie słodkimi owocami kosztował około 14 zł
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 22:53   #100
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Ag Rafka Pokaż wiadomość
Witam. Ogarnięta szałem na kosmetyki naturalne, po przeczytaniu niezliczonej ilości postów, skuszona pozytywnymi opiniami i ceną, pojechałam 40 km do Rossmanna (w takiej odległości mam najbliższy R.) i zakupiłam szampon z granatem i aloesem oraz takąż maskę do włosów. Z efektów jestem zadowolona. Jednak poczytalam skład i znalazłąm tam Sodium Coco Sulfate- czy to nie jest brat bliźniak okrytego złą sławą Sodium Lauryl Sulfate lub niby mniej drażniącego (stosowanego w kosmetykach Farmony)Sodium Laureth Sulfate. Już głupieję z tymi SLS, SLES i SCS. Może ktoś oswieci?
średnio się orientuję, ale słyszałam, że środki myjące (a tym są właśnie SLS, SLES, SCS) można otrzymać naturalnie, na przykład z owoców i tym właśnie jest Sodium Coco Sulfate, otrzymywane z kokosa. podobno to trochę łagodniejszy środek niże SLS. tak mi się wydaje, ale mogę się mylić
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 23:38   #101
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: kosmetyki Alterra

W jakiej cenie tak mniej więcej mieszczą się kosmetyki z Alterry?
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 23:52   #102
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
W jakiej cenie tak mniej więcej mieszczą się kosmetyki z Alterry?
Około 8 - 10 zł; najdroższe są chyba te olejki, jak Ktoś wcześniej wspomniał
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 00:01   #103
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Pojawiły się nowe olejki z Alterry: pielęgnacyjny (awokado i granat) i do masażu. Mam ten pierwszy i ślicznie pachnie słodkimi owocami kosztował około 14 zł

Super,muszę kupić taki olejek.
Mam z Suhady Granat/Avokado-pachnie bosko,pielęgnacyjnie to średni,ale zapach ubóstwiam.Mieszałam go z balsamem ''neutralnym'' z Alterry.
Jaka jest jego pojemność?


Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Około 8 - 10 zł; najdroższe są chyba te olejki, jak Ktoś wcześniej wspomniał

I jeszcze ampułki do twarzy kosztują ok.16-17 zł.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 00:05   #104
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Super,muszę kupić taki olejek.
Mam z Suhady Granat/Avokado-pachnie bosko,pielęgnacyjnie to średni,ale zapach ubóstwiam.Mieszałam go z balsamem ''neutralnym'' z Alterry.
Jaka jest jego pojemność?
100 ml
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 00:26   #105
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
100 ml

To trochę mało,taka sama pojemność jak ten z Suhady.
Ciekawa jestem składu.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 08:43   #106
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Około 8 - 10 zł; najdroższe są chyba te olejki, jak Ktoś wcześniej wspomniał
Taniutkie
W takim razie przy następnej wizycie w Rossmanie biegne do półki z kosmetykami Alterry.
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 11:08   #107
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To trochę mało,taka sama pojemność jak ten z Suhady.
Ciekawa jestem składu.
W takim razie ja muszę w końcu wpaść do Lidla i obczaić tę Suhadę
Skład alterry: glycine soja oil, ricinus communis seed oil, prunus amygdalus dulcis oil, zea mays germ oil, sesamum indicum, seed oil, vitis vinifera seed oil, olea europaea fruit oil, parfum, persea gratissima oil, punica granatum seed oil, simmondsia chinesis seed oil, triticum vulgare germ oiil, tocopherol, helianthus annuus seed oil, linalool.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 11:20   #108
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
W takim razie ja muszę w końcu wpaść do Lidla i obczaić tę Suhadę


Nie ma już go,bo to była edycja limitowana.
W Lidlu jak do tej pory,to tylko 2 razy w roku pojawiają się produkty Suhady.



Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Skład alterry: glycine soja oil, ricinus communis seed oil, prunus amygdalus dulcis oil, zea mays germ oil, sesamum indicum, seed oil, vitis vinifera seed oil, olea europaea fruit oil, parfum, persea gratissima oil, punica granatum seed oil, simmondsia chinesis seed oil, triticum vulgare germ oiil, tocopherol, helianthus annuus seed oil, linalool.

Dziękuję,dziękuję.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:52   #109
Princess Selene
Przyczajenie
 
Avatar Princess Selene
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Alterra

Zakupiłam właśnie krem na noc i żel po oczy dla skóry młodej przeciwzmarszczkowy z wyciągiem z dzikiej róży. Jak dla mnie oba bardzo fajne , nie podrazniaja mojej wrazliewj skóry, ale najlepszy jest ten krem pod oczy po tygodniu użytkowania stwierdzam że naprawde popraiwa kondycje skóry po oczami i naprawde polecam. W ogóle te kosmetyki maja tak słodko-kwaśny zapach cukierków z dzieciństwa, ale jak dla mnie bardzo fajne kremy przeciwzmarszczkowe dla cery po 20, nie zapychają, skóra po nocy z nimi jest nawilżona i mięciutka. Polecam bo na mojej skórze sie sprawdziły, a cenka przyjemna i na kieszeń 20- latki. Bo jak widziałam ceny kremów pod oczy innych marek to aż mi oczy zbielał
Princess Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 10:53   #110
Malinka0707
Przyczajenie
 
Avatar Malinka0707
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Alterra

cześć
czy polecacie szampony i odżywki z tej serii? mam włosy trudne do ujarzmienia, często się plączą, łamią, przez co nie chcą rosnąć
Malinka0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 08:04   #111
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja jestem zadowolona z tej brzoskwiniowej serii do włosów, zwłaszcza odżywki. Mam gęste, dosyć sztywne i ogólnie 'wielkie' włosy...

Ostatnio wzięłam pomadkę ochronną, chyba z rumiankiem. Nie ma zapachu/smaku i całkiem fajnie działa.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 08:39   #112
Lilith36
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona z tej brzoskwiniowej serii do włosów, zwłaszcza odżywki. Mam gęste, dosyć sztywne i ogólnie 'wielkie' włosy...

Ostatnio wzięłam pomadkę ochronną, chyba z rumiankiem. Nie ma zapachu/smaku i całkiem fajnie działa.

To podobnie do mnie ciekawa jestem, jak ten szampon i odżywka działają na Twoje włosy, bo kuszą mnie w obecnej promocji... ale jeśli szału nie ma - to wiadomo.
__________________

Lilith36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 09:38   #113
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: kosmetyki Alterra

Z Alterry mam:

- szampon nawilżający granat i aloes: jest ok, jednak nie zachwycił mnie i chyba nie kupięgo już więcej

- krem pod oczy orchidea: kupiłam go, zanim zobaczyłam serię dla młodej skóry (która de facto byłaby bardziej odpowiednia). Jest bardzo treściwy, ale szybko się wchłania. Stosuję go regularnie od 3 tygoni, ale jakiś wielkich zmian nie widzęu siebie. Dobrze nawilża. Jak skończę ten, to wypróbuję ten z serii na pierwsze zmarszczki

- krem tonujący brzoskwiniowy: bardzo go lubię. Podczas nakłądania czuć alkohol, jednak zapach szybko ulatnia się i zostaje tylko owocowa nuta. Kolor jest ciemny, ale wpasowuje się w koloryt skóry. Nie kryje, ale to też nie jest zadanie kremu tonującego! Wyrównuje koloryt skóry, długo utrzymuje się na twarzy. Mnie osobiście nie zapycha. Na lato dla mnie idealny!

-chysteczki nawilżające z aloesem: już ich nie mam, ale zamierzam kupić sobie zapas. Pachną wyśmienicie , świetnie radzą sobie z demakijażem. Są delitakne. Jak do tej pory mój faworyt wśród kosmetyków Alterry
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 08:47   #114
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: kosmetyki Alterra

Zastanawiam się [ a raczej jestem zdecydowana ] na kupno :
-odżywki z granatem. Miałam tą z morelą i jest świetna, a z granatem ponoć jeszcze lepsza
- kremu z serii różanej
-pomadki ochronnej - czy jest lepsza od Carmexa? Kończy mi się mój Carmex, więc się zastanawiam
-chusteczek nawilżających
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:33   #115
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Zastanawiam się [ a raczej jestem zdecydowana ] na kupno :
-odżywki z granatem. Miałam tą z morelą i jest świetna, a z granatem ponoć jeszcze lepsza
- kremu z serii różanej
-pomadki ochronnej - czy jest lepsza od Carmexa? Kończy mi się mój Carmex, więc się zastanawiam
-chusteczek nawilżających
Od siebie polecam chusteczki nawilżające (mam już 3 opakowanie, ale niektóre dziewczyny uczula), odżywkę z morelą (na moich włosach lepsza niż granat) i maskę z granatem
Bardzo lubię Alterrę i cieszę się, że Rossmann rozszerza ofertę Marzy mi się jeszcze jakaś naturalna kolorówka w takich cenach
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 11:54   #116
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: kosmetyki Alterra

może ktoś jeszcze nie widział: https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/rabat.php
rabat na Alterrę dla Wizażanek.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 13:56   #117
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
może ktoś jeszcze nie widział: https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/rabat.php
rabat na Alterrę dla Wizażanek.
Czy to tylko mnie się nie wyświetla żaden kod rabatowy?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 17:09   #118
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Czy to tylko mnie się nie wyświetla żaden kod rabatowy?

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...n-rabatowy.pdf W PDF to jest zapisane,więc Adobe niezbędny do odczytania
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 17:31   #119
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...n-rabatowy.pdf W PDF to jest zapisane,więc Adobe niezbędny do odczytania
Dzięki, już mam
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:23   #120
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: kosmetyki Alterra

I mam swoją pomadkę i odżywkę z granatem

Pomadka ochronna jest świetna pod szminkę. Jestem zadowolona, może zadomowi się na dłużej i pożegnam carmexa? Na razie testy
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.