NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 15:34   #2971
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Sorry za OT,ale musialam to z sibeie wyrzucic, bo poczulam sie po prostu gorsza...
A z jakiego powodu, bo nie rozumiem? Po obejrzeniu zdjec innych osob? A co to ma do rzeczy? Ten watek i jemu podobne to nie konkurs na kosmetyki z najwyzszej polki, kazdy wrzuca to co ma i chce sie tym podzielic z innymi. Ani tu nie tworzymy sztucznych podzialow klasowych, ani im nie sprzyjamy, dzielimy sie swoja wiedza i spostrzezeniami. Dla wiekszosci z nas liczy sie jakosc kosmetyku, czego nie ma co wiazac z jego cena, nie da sie tego generalizowac w zadna strone. Nikt nie powinien czuc wstydu za swoja wlasnosc (chyba, ze jest brudna i zniszczona, ja osobiscie wole jak ludzie szanuja wlasnosc swoja i czyjas) ani wzbudzac w innych tego typu odczuc, nikt tu nie bedzie przepraszal za to, ze stac go na to i tamto, tak jak nikt nie bedzie sie tlumaczyl, ze nie ma tego i tamtego. Dobieranie sobie do glowy poczucia krzywdy ze wzgledu na braki, to osobisty problem takiej osoby i lepiej zeby nie byl roztrzasany publicznie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:35   #2972
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

oH jak moglam zapomniec o brazerkach moich kochanych..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki do c 002.jpg (46,3 KB, 388 załadowań)
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:42   #2973
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A z jakiego powodu, bo nie rozumiem? Po obejrzeniu zdjec innych osob? A co to ma do rzeczy? Ten watek i jemu podobne to nie konkurs na kosmetyki z najwyzszej polki, kazdy wrzuca to co ma i chce sie tym podzielic z innymi. Ani tu nie tworzymy sztucznych podzialow klasowych, ani im nie sprzyjamy, dzielimy sie swoja wiedza i spostrzezeniami. Dla wiekszosci z nas liczy sie jakosc kosmetyku, czego nie ma co wiazac z jego cena, nie da sie tego generalizowac w zadna strone. Nikt nie powinien czuc wstydu za swoja wlasnosc (chyba, ze jest brudna i zniszczona, ja osobiscie wole jak ludzie szanuja wlasnosc swoja i czyjas) ani wzbudzac w innych tego typu odczuc, nikt tu nie bedzie przepraszal za to, ze stac go na to i tamto, tak jak nikt nie bedzie sie tlumaczyl, ze nie ma tego i tamtego. Dobieranie sobie do glowy poczucia krzywdy ze wzgledu na braki, to osobisty problem takiej osoby i lepiej zeby nie byl roztrzasany publicznie.
sieta prawda

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez glamooroous Pokaż wiadomość
Mój debiut w tym wątku Skromny, nawet bardzo, ale jak patrzę na wasze cudne zbiory to coś czuję, że z biegiem czasu będzie się szybko powiększał
No no nie powiem ,pedzelki zrobily na mnie wrazenie brakuja mi takowe do kolekcjii hihi
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:53   #2974
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A z jakiego powodu, bo nie rozumiem? Po obejrzeniu zdjec innych osob? A co to ma do rzeczy? Ten watek i jemu podobne to nie konkurs na kosmetyki z najwyzszej polki, kazdy wrzuca to co ma i chce sie tym podzielic z innymi. Ani tu nie tworzymy sztucznych podzialow klasowych, ani im nie sprzyjamy, dzielimy sie swoja wiedza i spostrzezeniami. Dla wiekszosci z nas liczy sie jakosc kosmetyku, czego nie ma co wiazac z jego cena, nie da sie tego generalizowac w zadna strone. Nikt nie powinien czuc wstydu za swoja wlasnosc (chyba, ze jest brudna i zniszczona, ja osobiscie wole jak ludzie szanuja wlasnosc swoja i czyjas) ani wzbudzac w innych tego typu odczuc, nikt tu nie bedzie przepraszal za to, ze stac go na to i tamto, tak jak nikt nie bedzie sie tlumaczyl, ze nie ma tego i tamtego. Dobieranie sobie do glowy poczucia krzywdy ze wzgledu na braki, to osobisty problem takiej osoby i lepiej zeby nie byl roztrzasany publicznie.
mogę się tylko podpisać - święta prawda.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:55   #2975
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez glamooroous Pokaż wiadomość
Mój debiut w tym wątku Skromny, nawet bardzo, ale jak patrzę na wasze cudne zbiory to coś czuję, że z biegiem czasu będzie się szybko powiększał
mmm moze niewielki ale bardzo ladny! w zasadzie wszystko co niezbędne masz
Podobają mi się te kamyczki Sephory. To puder brązujący? Jak się sprawuje?
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 16:02   #2976
glamooroous
Raczkowanie
 
Avatar glamooroous
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 478
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość


No no nie powiem ,pedzelki zrobily na mnie wrazenie brakuja mi takowe do kolekcjii hihi
Dziękuję Kolekcjonuje je już od przeszło roku i ciągle dokupuje następne

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
mmm moze niewielki ale bardzo ladny! w zasadzie wszystko co niezbędne masz
Podobają mi się te kamyczki Sephory. To puder brązujący? Jak się sprawuje?
Tak to kulki brązujące Ja osobiście jestem z nich bardzo zadowolona. Można nimi się pomalować zarówno delikatnie, jedno muśnięcie wystarcza, jak też mocniej zaakcentować poszczególne części twarzy.
Chociaż na całą twarz odradzałabym go stosować, bo można uzyskać efekt bombki choinkowej
glamooroous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 17:21   #2977
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

glamooroous fajny zbior, nie narzekaj. szcvzegolnie wpadly mi w oko pedzle. do czego uzywasz tych trzech najwiekszych?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 18:36   #2978
glamooroous
Raczkowanie
 
Avatar glamooroous
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 478
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
glamooroous fajny zbior, nie narzekaj. szcvzegolnie wpadly mi w oko pedzle. do czego uzywasz tych trzech najwiekszych?
Największy mam do pudru sypkiego, ten trochę mniejszy ostatnio używam do bronzera, a o trzecim przyznaję bez bicia, że zapomniałam na jakiś czas Wg Sephory też jest to pędzel do pudrów brązujących, ale mi zawsze rozprowadzał je jakoś tak nierówno na twarzy No ale to równie dobrze może wynikać z mojej amatorszczyzny
glamooroous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 20:44   #2979
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Ładne te wasze zbiory Mój się rozrósł, ale też nieco uporządkował. Muszę tylko jeszcze dobrać dobry korektor pod oczy i paletkę cięższych korektorków na syfki ewentualne i coś do brwi :P I powinnam być zadowolona :P
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 20:58   #2980
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

loverynka ja tez szukam czegos pod oczy bo niestety mineraly sie pod oczy u mnie nie nadaja. zamierzam kupic hr ale tez mysle o czyms tanszym.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:17   #2981
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

No ja własnie nie wiem, mam all about eyes cliniqua ale mi podkreśla moje pierwsze zmarszczki i się roluje w zagłębieniach. Myślę o Touche Eclat z YSL.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 07:17   #2982
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

ja polecam touch eclact jest lekki, nie wlazi w zmarszczki, ladnie rozjaśnia/ rozświetla
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 08:03   #2983
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Muszę najpierw przetestować a potem zamówić z zagramanicy, bo dolar tanieje a w Sephorach coraz drożej.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 10:22   #2984
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

loverynko to moze ja bym sie przylaczyla jesli wychodzi taniej? a jest jakis jasniutki odcien?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 13:26   #2985
kasiao17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 96
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

A ja muszę się pochwalić, że od dwóch miesięcy nie kupiłam żadnej kolorówki zaczynam przyzwyczajać się do "studenckiego" zaciągania pasa, portfela... Dobra, jak zwał, tak zwał... Chyba wiecie o co mi chodzi

EDIT: agus79 śliczne bronzerki, zwłaszcza "kwiatowy"
__________________
Studentka chemii UG
spec. chemia medyczna


Damy radę


Dni bez chipsów: 4

Edytowane przez kasiao17
Czas edycji: 2009-08-09 o 13:28
kasiao17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:19   #2986
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
loverynko to moze ja bym sie przylaczyla jesli wychodzi taniej? a jest jakis jasniutki odcien?
Z zagramanicy wychodzi około 90zł - 100zł ( z przesyłką). W Sephorze kosztuje już 150zł... Są cztery odcienie.
http://www.yslbeautyus.com/make-up-c...duct_info.html a kupowałabym pewnie na ebayu albo z jakiegoś zagranicznego sklepu.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:03   #2987
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Oto, czym zaowocowal wczorajszy napad na Inglota (tę zachłanność tłumaczę sobie tym,ze za dwa tygodnie znow wyjezdzam z Polski(choc bynajmniej nie na makijażową pustynię), a będąc za granicą tyle sie naczytalam dobrego o cieniach tej firmy ze apetyt na nie wciaz sie potęgowal...Jeszcze nie mam dosc ehhh:/ mania!
Acha, kuleczki Ori, liner+cien essence i zachwalany AOH
I Moje Wielmożne Pędzle..:-D które po prostu uwielbiam i nigdy mi ich mało!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (57,1 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (61,3 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (66,8 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,3 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (69,8 KB, 256 załadowań)

Edytowane przez karoleena
Czas edycji: 2009-08-09 o 18:04
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:05   #2988
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Oto, czym zaowocowal wczorajszy napad na Inglota (tę zachłanność tłumaczę sobie tym,ze za dwa tygodnie znow wyjezdzam z Polski(choc bynajmniej nie na makijażową pustynię), a będąc za granicą tyle sie naczytalam dobrego o cieniach tej firmy ze apetyt na nie wciaz sie potęgowal...Jeszcze nie mam dosc ehhh:/ mania!
Acha, kuleczki Ori, liner+cien essence i zachwalany AOH
I Moje Wielmożne Pędzle..:-D które po prostu uwielbiam i nigdy mi ich mało!
fajne pletki ... i te pedzle!
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:13   #2989
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Oto, czym zaowocowal wczorajszy napad na Inglota (tę zachłanność tłumaczę sobie tym,ze za dwa tygodnie znow wyjezdzam z Polski(choc bynajmniej nie na makijażową pustynię), a będąc za granicą tyle sie naczytalam dobrego o cieniach tej firmy ze apetyt na nie wciaz sie potęgowal...Jeszcze nie mam dosc ehhh:/ mania!
Acha, kuleczki Ori, liner+cien essence i zachwalany AOH
I Moje Wielmożne Pędzle..:-D które po prostu uwielbiam i nigdy mi ich mało!
piękne paletki, szczególnie z fioletami i niebieskościami - cudenka, a i jak patrzę na pędzelki to śłinka leci mniami
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 18:20   #2990
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
Oto, czym zaowocowal wczorajszy napad na Inglota (tę zachłanność tłumaczę sobie tym,ze za dwa tygodnie znow wyjezdzam z Polski(choc bynajmniej nie na makijażową pustynię), a będąc za granicą tyle sie naczytalam dobrego o cieniach tej firmy ze apetyt na nie wciaz sie potęgowal...Jeszcze nie mam dosc ehhh:/ mania!
Acha, kuleczki Ori, liner+cien essence i zachwalany AOH
I Moje Wielmożne Pędzle..:-D które po prostu uwielbiam i nigdy mi ich mało!
Cudne fiolety i fajna kolekcja pędzlaków . Mnie również pędzli nigdy dość
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:21   #2991
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Witajcie dziewczyny! Wklejam moją aktualizację Sprawiłam sobie kosmetyki Ruby Rose:

- błyszczyk z kąturówką,
- róż dwukolorowy,
- puder
- błyszczyk z drobinkami
- dwie paletki z nich najbardziej się cieszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010013.jpg (48,3 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010014.jpg (59,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010015.jpg (74,5 KB, 91 załadowań)
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:37   #2992
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
I Moje Wielmożne Pędzle..:-D które po prostu uwielbiam i nigdy mi ich mało!
Bardzo fajna kolekcja, ale pędzli nie powinno trzymać się w pozycji stojącej (podobno szybciej się niszczą, powinny leżeć) i w takiej "otwartej przestrzeni", bo się wtedy szybko kurzą (najlepiej mieć na nie jakieś etui).
Powiedz mi, jak sprawuje się ten czarno-biały pędzel z Inglota (można nakładać nim podkład, tak, jak Flat Topem TBS)? Możesz porównać ten właśnie pędzel i Flat Topa? I jak sprawuje się ten duży pędzel (do pudru?) MACa?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:41   #2993
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
I Moje Wielmożne Pędzle..:-D które po prostu uwielbiam i nigdy mi ich mało!
Fajna kolekcja jak sprawuje się duo fiber z Inglota? Dzisiaj dostałam go w prezencie chciałabym spytać też o pędzel do cieniowania powieki Inglota 6SS i porównanie go z MAC 217 - bo chyba ten masz? a masz 239? tak mi się wydaje, ale nie jestem pewna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:09   #2994
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Bardzo fajna kolekcja, ale pędzli nie powinno trzymać się w pozycji stojącej (podobno szybciej się niszczą, powinny leżeć) i w takiej "otwartej przestrzeni", bo się wtedy szybko kurzą (najlepiej mieć na nie jakieś etui).
Powiedz mi, jak sprawuje się ten czarno-biały pędzel z Inglota (można nakładać nim podkład, tak, jak Flat Topem TBS)? Możesz porównać ten właśnie pędzel i Flat Topa? I jak sprawuje się ten duży pędzel (do pudru?) MACa?

Dziękuję! Wieeem że się nie powinno, mam etui MAC, piękne, profesjonalne..a i tak wolę je wtrzymać w wazoniku Czuję się jak artysta wtedy..zataczam nad nimi kółko palcem i...teraz ten!!! Krzywda im sie nie dzieje, po kazdym uzyciu mają kąpiel w szarym jeleniu, wiec aż piszczą z czystosci

Czarno-biały pędzel INGLOT jest fantastyczny, czaiłam sie na taki MAC, ale po co mam wydać 30 funtów, skoro mogę 55 zł?... Jest doskonaly do podkładów płynnych, ja robię tak, że "stempluje" twarz miejsce przy miejscu (aż jestem cala w delikatne kropki) i delikatnie rozcieram kolistymi ruchami.
Twarz wyglada naturalnie, nie ma maski, jednoczesnie bardzo malo podkladu sie zuzywa, bo "pracują" tylko te biale, rzadko rozstawione włoski.
Mozna nim uzyskac "airbrush"owy efekt, baardzo naturalny, jednoczesnie cera wyglada bez skazy!
Chcialas chyba powiedziec ""Flat Topem EDM"? bo TBS nie ma takowego? Hmmm flat topa poki co uzywalam tylko i wyłącznie do mineralnego podkladu z Body Shop, jest fajny, ale musze go sprawdzic na mokro i bardziej kryjącym minerałem;->(to moj najnowszy nabytek, jego miękkość jest zachwycająca!)
Jesli wiec chodzi o te dwa pędzelki, to używam ich z zupelnie innymi kosmetykami, wiec nie ma porównania, niemniej jednak oba pędzle polecam!

MAC do różu/ pudru jest... uniwersalny, ma dobry rozmiar i sprężyste włosie, jednak jego ogromną wadą jest to, ze "kruszą mu się koncówki". Bo nie tyle cale wlosy wypadają, co właśnie taki mini kłaczki zostają na twarzy czasem...straszliwie mnie to irytuje!..(wszystki pędzle MAC dostalam od TŻ-ta na urodziny, więc nie narzekam za mocno, aczkolwiek nerwa miałam, toć to ponoc najlepsze pędzle!(nieprawda, na pewno nie ten!)


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Fajna kolekcja jak sprawuje się duo fiber z Inglota? Dzisiaj dostałam go w prezencie chciałabym spytać też o pędzel do cieniowania powieki Inglota 6SS i porównanie go z MAC 217 - bo chyba ten masz? a masz 239? tak mi się wydaje, ale nie jestem pewna
Dzieki! Duo fiber opisałam powyżej, swoją drogą w katalogu Inglota opisują przeznaczenie tego pędzla jako do pudru brązującego?? Totalna bzdura!

6SS- mój pierwszy do blendu(rozcierania cienia na gorze), mam sentyment, aczkowiek szukam delikatniejszego włosia nadal, ale to sympatyczny pędzel, MAC 217 nadaje sie do przejść między kolorami, jest sztywniejszy nieco, ale nie ściera koloru.
239 (prostokątne, srednie biale wlosie) jest moim MUST HAVE, absolutnie cudny , na upartego zrobie nim cale oko naklada dobra ilosc cienia , jest po prostu podstawowym pędzlem. POLECAM kazdemu!

ufff zanudziłam
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:45   #2995
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
ufff zanudziłam
A właśnie, że nie!!! bardzo dziękuję za mega wyczerpującą wypowiedź. 239 będę mieć pod koniec września/na początku października. Jeśli chodzi o blending brush to wzięłam na próbę ten z EDM, zobaczymy co to za cudo - recenzje ma dobre. Jeśli mi przypasuje to innych nie biorę, a jeśli nie to albo MAC albo Inglot. Widziałam, że Sephora też ma tego typu pędzel. A gdybyś miała wybrać tylko 1 pędzel to bardziej skłaniałabyś się ku MACowi czy Inglotowi?

Jutro przetestuję duo fiber - wczoraj czytałam zagraniczne wątki na temat Inglota i wiele osób, które wcześniej używały MACa zaczęły używać Inglota i MACowy skunks odszedł w zapomnienie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 06:08   #2996
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A właśnie, że nie!!! bardzo dziękuję za mega wyczerpującą wypowiedź. 239 będę mieć pod koniec września/na początku października. Jeśli chodzi o blending brush to wzięłam na próbę ten z EDM, zobaczymy co to za cudo - recenzje ma dobre. Jeśli mi przypasuje to innych nie biorę, a jeśli nie to albo MAC albo Inglot. Widziałam, że Sephora też ma tego typu pędzel. A gdybyś miała wybrać tylko 1 pędzel to bardziej skłaniałabyś się ku MACowi czy Inglotowi?
Będziesz zadowolona z 239! I jeśli miałabym wybrać tylko jeden pędzel (mam nadzieje, że taki dzień nie nigdy nie nadejdzie!), to byłby to własnie ten- 239 MAC. Jeśli chodzi o firmę całościowo, to jednak wolę Inglota
A że nie mam zamiaru konczyć mojej pędzlowej przygody już teraz, wkrótce na tapetę pojdzie kolejna firma

Jutro przetestuję duo fiber - wczoraj czytałam zagraniczne wątki na temat Inglota i wiele osób, które wcześniej używały MACa zaczęły używać Inglota i MACowy skunks odszedł w zapomnienie
Ja z kolei nie używałam MAC-a... Duo Inglota to swietna szczota moim zdaniem!Jaki rym o poranku...
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 08:35   #2997
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez karoleena Pokaż wiadomość
I Moje Wielmożne Pędzle..:-D które po prostu uwielbiam i nigdy mi ich mało!
hehe mam to samo... pędzli nigdy dość masz piękną kolekcję
a co powiesz o zestawie podróżnym Inglota? jutro wyjeżdzam na wakacje i troszkę się nad nimi zastanawiam...
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:24   #2998
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Dziękuję, Karoleena, za odpowiedź Tak, chodziło mi o Flat Topa EDM, pomyliło mi się Myślisz, że tym Duo Fibre Inglota można nakładać podkłady mineralne (w proszku)?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:44   #2999
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hehe mam to samo... pędzli nigdy dość masz piękną kolekcję
a co powiesz o zestawie podróżnym Inglota? jutro wyjeżdzam na wakacje i troszkę się nad nimi zastanawiam...
Łelll, w podróż akurat w zasadzie wszystko w malym etui.. Ładnie i praktycznie
Ja robiąc te zdjęcia jestem "w podróży"..Jak widac żadnego biedaka nie zostawiłam w domu Wszystkie podrózują ze mną


Jeanne90- nie próbowałam go na proszkach, nie mam pojęcia jaky się sprawował, ale raczej obstawiam ze mogłby proski "rozbryzgiwac" albo zostawiać smugi chyba... do proszkóe uwielbiam tego malucha kabuki TBS i oczywiście Flat topa EDM

Edytowane przez karoleena
Czas edycji: 2009-08-10 o 10:52
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:55   #3000
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Karoleena a co z pędzlami do blendowania? Skłaniasz się ku MACowi czy Inglotowi? Ja dziś się malowałam skunksem i jest boski - zrobiłam nim cały makijaż
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.