Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 14:07   #961
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja podejrzewam jakiś spisek, chyba mi TŻ jakąś blokadę na kompa założył, bo mnie co chwilę wywala z wizażu i nie mogę się udzielać

Cześć Vea Wyjazd się udał?

Ankazar - ja nie kupiłam tej maski Organique, a widziałam ją na ich stoisku firmowym w galerii handlowej.

Gdzie jest Caameroon ?!
Udał się, udał
Nóżki mi tamże wlazły, ale jednak Tatry przepiękne są I udało nam się nawet na zmianę turnusów trafić i nie stać w kolejce na Giewont

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
vea ja strasznie polecam maseczkę organique anti-age.Jest świetna,jedno użycie i włosy"żyją".
Poczytaj recenzje w kwc i nasze wątkowe dziewczyny,które ją mają też chwalą.Kosztuje 40zł za 150ml-ale kosmicznie wydajna jest.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------


Cameron jest,żyje.Wczoraj z nią rozmawiałam
Heh, cena też lekko kosmiczna, szczególnie, że na moje kłaki spoooro idzie... no nic, obwącham i obmacam (jeśli się uda) na ich stoisku firmowym i będę dumać
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 14:14   #962
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Udał się, udał
Nóżki mi tamże wlazły, ale jednak Tatry przepiękne są I udało nam się nawet na zmianę turnusów trafić i nie stać w kolejce na Giewont



Heh, cena też lekko kosmiczna, szczególnie, że na moje kłaki spoooro idzie... no nic, obwącham i obmacam (jeśli się uda) na ich stoisku firmowym i będę dumać
Ja miałam włosy do zapięcia stanika i naprawdę taką ociupinkę mi jej na włosy poszło,że zęby z podłogi zbierałam.A włosy były dokładnie pokryte.
Maski p&r muszę dać tyle na włosy,że nakładania końca nie widać to anti-age do p&r to niebo,a ziemia.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 14:21   #963
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Co generalnie w Mydlarni jest to ja wiem, bo za czasów studenckich robiłam tam często zakupy - blisko Uniwerku w końcu Ale miałam nadzieję, kiedy napisałaś o ZSK, że może i z Kolorówki będą coś mieli - w końcu to zaprzyjaźnione sklepy.
Nie. Mają tylko oleje i kilka hydrolatów czy czegoś. Generalnie nawet nie jedna półka to ZSK.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 14:42   #964
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Co generalnie w Mydlarni jest to ja wiem, bo za czasów studenckich robiłam tam często zakupy - blisko Uniwerku w końcu Ale miałam nadzieję, kiedy napisałaś o ZSK, że może i z Kolorówki będą coś mieli - w końcu to zaprzyjaźnione sklepy.

Bez spłukiwania mycie mydłem w moim przypadku odpada - wypróbowałam i niestety na gęstych i długich włosach zostaje dużo osadu. W efekcie są ciężkie, jakby tłuste i szorstkie. Co do octowych płukanek, to pomimo dokładnego wypłukania wodą i suszenia suszarką i tak daje marynatą Ale taki urok moich włosów - wystarczy, że ktoś obok zapali, a ja cały dzień śmierdzę petami
Na szczęście ładne zapachy też się dobrze trzymają
Na moich nic się nie trzyma, prawie żadne zapach. Tylko przez krótki czas.
Też włosy mam gęste, grube, ale krótkie i osadu żadnego nie ma. Jak widać - włosy włosom nierówne
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 14:49   #965
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny jeszcze zapomniałam coś napisać. Jak wiecie kilka dni temu kupiłam szampon z Alterry. Zawsze jak kupuję nowy szampon to pierwszy raz myję włosy bez użycia czegoś innego. Chcę zawsze sprawdzić jak szampon spisuje się solo, a nie w duecie czy coś. Na początek muszę powiedzieć, że wyczytałam na KWC następujące rzeczy o tym szamponie: że się nie pieni, że obciąża włosy, że plącze włosy, że nie da się rozczesać bez użyciu odżywki. No cóż... nic z tego poprzeć nie mogę. Szampon pieni się bardzo dobrze, dużo lepiej niż z Babydream to pewnie zasługa sodium coco sulfate. Do tego włosów mi nie obciążył, a u mnie o taki efekt bardzo, bardzo łatwo. O ile po babydream w skali 1-6 włosy bez odżywki rozczesuję mi się na 2+/3- to tutaj spokojnie 4+ mogę postawić. Włosy nie były poplątane, a po Babydream owszem mam. Nie mam pojęcia, co za ludzie używali tego szamponu, że tak źle ocenili. Chyba ci, co na co dzień męczą włosy SLSami i silikonami. Na usta ciśnie mi się tylko jedno: Niech użyją Babydream to wtedy zobaczą, co to brak piany, poplątane włosy i praktycznie zerowa możliwość rozczesania włosów bez użycia odżywki. Amen.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-08-16 o 14:50
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:17   #966
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Sekretny, też używam Alterry szamponów i według mnie są dobre - pienią się normalnie, włosy się rozczesują bez problemu. Też nie wiem czemu takie złe oceny na ten temat są.

Masz ten objętościowy, tak? Naprawdę dodaje objętości? Mam grube i ciężkie włosy, chciałabym, żeby tak nie oklapywały przy skórze - bo jak Kopernik wyglądam czasem Na szczęście mam krótkie włosy, z dłuższymi to już w ogóle masakra była.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:20   #967
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Sekretny, też używam Alterry szamponów i według mnie są dobre - pienią się normalnie, włosy się rozczesują bez problemu. Też nie wiem czemu takie złe oceny na ten temat są.

Masz ten objętościowy, tak? Naprawdę dodaje objętości? Mam grube i ciężkie włosy, chciałabym, żeby tak nie oklapywały przy skórze - bo jak Kopernik wyglądam czasem Na szczęście mam krótkie włosy, z dłuższymi to już w ogóle masakra była.
Wiesz ja mam włosy prawie do pasa, więc wątpię żeby coś mi dodało mega objętości, bo takie włosy trochę ważą. Tym bardziej, że ja nie mam cienkich włosów tylko tak samo jak ty grube. Moje włosy z natury raczej nie są oklapnięte, rzadko kiedy mi się taki efekt zdarza. Nie są też mega podniesione, zwyczajne bym powiedziała. Poza tym umyłam tym szamponem dopiero raz włosy na próbę. Jak skończę Babydream (mam już poniżej połowy) i zacznę używać systematycznie to coś więcej na ten temat powiem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 16:30   #968
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wiesz ja mam włosy prawie do pasa, więc wątpię żeby coś mi dodało mega objętości, bo takie włosy trochę ważą. Tym bardziej, że ja nie mam cienkich włosów tylko tak samo jak ty grube. Moje włosy z natury raczej nie są oklapnięte, rzadko kiedy mi się taki efekt zdarza. Nie są też mega podniesione, zwyczajne bym powiedziała. Poza tym umyłam tym szamponem dopiero raz włosy na próbę. Jak skończę Babydream (mam już poniżej połowy) i zacznę używać systematycznie to coś więcej na ten temat powiem.
Też racja, długie włosy ciężej odbić od skalpu. Mam nadzieję, że moje krótkie trochę podniesie, lubię mieć burzę włosów Nie mam oklapniętych, ale... moje marzenie to burza włosów!

Jak dłużej poużywasz to się podziel wrażeniami.

Dziewczyny, Wy używacie jednego szamponu cały czas czy zamiennie z innymi? Myję włosy co 2 dni i zawsze innym - raz Alterrą (plus odżywka Alterry), drugi mydłem (plus płukanka z octu), trzeci Babydreamem (po uprzednim olejowaniu). Nie za dużo tego? Nie umniejsza to działania?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-08-16 o 16:34
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:35   #969
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też racja, długie włosy ciężej odbić od skalpu. Mam nadzieję, że moje krótkie trochę podniesie, lubię mieć burzę włosów Nie mam oklapniętych, ale... moje marzenie to burza włosów!

Jak dłużej poużywasz to się podziel wrażeniami.

Dziewczyny, Wy używacie jednego szamponu cały czas czy zamiennie z innymi? Myję włosy co 2 dni i zawsze innym - raz Alterrą (plus odżywka Alterry), drugi mydłem (plus płukanka z octu), trzeci Babydreamem (po uprzednim olejowaniu). Nie za dużo tego?
Dam znać, dam.
Ja od lutego czy marca myję Babydream, ale widzę, ze włosy się nim przejadły. Trzy dni temu rozmawiałam o tym z mamą i ona mówiła, że oglądała program w którym mówili aby zmieniać szampon. Zależy też kto jak często myje (ja myję codziennie). Może zmieniaj co miesiąc? Raz w miesiącu ten, a w kolejnym inny? Wydaje mi się, że tak byłoby najlepiej.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:43   #970
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dam znać, dam.
Ja od lutego czy marca myję Babydream, ale widzę, ze włosy się nim przejadły. Trzy dni temu rozmawiałam o tym z mamą i ona mówiła, że oglądała program w którym mówili aby zmieniać szampon. Zależy też kto jak często myje (ja myję codziennie). Może zmieniaj co miesiąc? Raz w miesiącu ten, a w kolejnym inny? Wydaje mi się, że tak byłoby najlepiej.
Dobry pomysł Włosy się nie przejedzą, a też różnych składników można im dostarczyć, nie ciągle tego samego. A szybko mi się nudzą szampony, odżywki i zmieniam często. Spróbuję tak zrobić Albo co 2 tygodnie? Co o tym myślisz?
Choć raz w tygodniu Babydreamem umyć i tak muszę, bo najlepiej z moich włosów zmywa oleje.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:51   #971
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dobry pomysł Włosy się nie przejedzą, a też różnych składników można im dostarczyć, nie ciągle tego samego. A szybko mi się nudzą szampony, odżywki i zmieniam często. Spróbuję tak zrobić Albo co 2 tygodnie? Co o tym myślisz?
Choć raz w tygodniu Babydreamem umyć i tak muszę, bo najlepiej z moich włosów zmywa oleje.
Zależy jak często myjesz.
Ooo Babydream dobrze zmywa oleje? To ciekawe. Jak mi się teraz skończy maseczka do włosów to miałam w planach kupić jakiś olejek, ale bałam się, ze Babydream nie da sobie w ogóle rady.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 16:55   #972
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Zależy jak często myjesz.
Ooo Babydream dobrze zmywa oleje? To ciekawe. Jak mi się teraz skończy maseczka do włosów to miałam w planach kupić jakiś olejek, ale bałam się, ze Babydream nie da sobie w ogóle rady.
Myję co 2 dni. Co 2 tygodnie zmiana będzie dobra w takim wypadku?
Dobrze zmywa, przynajmniej w moim mniemaniu. Wiadomo, nie za pierwszym myciem, bo to to tłuste, ale po olejach zmytych Babydreamem włosy są tak cudnie mięciutkie i pachnące
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:57   #973
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

kretka, szampon jest po to, zeby umyc. wiec jak ci babydream dobrze zmywa oleje, to uzywaj go po olejowaniu. a poza tym uzywaj tego, na co akurat masz ochote ja tak robie... szampon wielce "dzialania" nie ma, tylko czysci. i o ile wszystkie te myjadla dobrze tobie sluza, to nie ma czym sie przejmowac

a co do szamponow alterry to tez nie wiem, o co ludziom chodzi... pienia sie znakomicie, piana jest przy tym miekka i skora glowy nie swedzi... a wszystko czyste (i to mowi taki tluscioch jak ja... wiec cos juz to znaczy). i rozczesac tez potrafie bez odzywki... kiedys mialam jakis szampon ziolowy i serwatkowy z jakichs super-eko firm, chyba i+m i jeszcze cos... to to dopiero sie nie pienilo! tozto babydream przy tym jak marzenie! spokojnie szlo pol szklanki zuzyc na umycie. chyba nie musze mowic, jak mi sie potem wlosy czesalo...


---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

a jeszcze o zmywaniu oleju z wlosow: u mnie alterra tu sie tez spisuje (mam ten na polysk), tak wiec wachlarzyku spokojnie probuj
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:10   #974
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kretka, szampon jest po to, zeby umyc. wiec jak ci babydream dobrze zmywa oleje, to uzywaj go po olejowaniu. a poza tym uzywaj tego, na co akurat masz ochote ja tak robie... szampon wielce "dzialania" nie ma, tylko czysci. i o ile wszystkie te myjadla dobrze tobie sluza, to nie ma czym sie przejmowac
Głównie pytam o to, czy nie przedobrzam trochę Ale zastosuję się do rady Sekretnego i co 2 tygodnie będę robiła zmianę. W miesiącu 2 specyfiki będą w użyciu Plus Babydream po olejach właśnie.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-08-16 o 17:11
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:25   #975
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kurczę może jak mi na dniach rosa otworzą to i ja spróbujes zamponu alterry.Tylko jak najlepszy jest?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:27   #976
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Głównie pytam o to, czy nie przedobrzam trochę Ale zastosuję się do rady Sekretnego i co 2 tygodnie będę robiła zmianę. W miesiącu 2 specyfiki będą w użyciu Plus Babydream po olejach właśnie.
Myślę, że co dwa tygodnie będzie okay, bo tak co kilka dni to nie wiem czy to takie dobre. Tak w ogóle bardzo lubię twój avatar.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:47   #977
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Myślę, że co dwa tygodnie będzie okay, bo tak co kilka dni to nie wiem czy to takie dobre. Tak w ogóle bardzo lubię twój avatar.
Też tak myślę

Dziękuję Ja też go lubię

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kurczę może jak mi na dniach rosa otworzą to i ja spróbujes zamponu alterry.Tylko jak najlepszy jest?
Mogę Ci polecić morelowy nabłyszczający i z granatem nawilżający. Według mnie działają tak samo, dobrze myją, ładnie się pienią, pachną sympatycznie, dopiero odżywka zaczyna działać cuda z wyglądem włosów
A z migdałem do wrażliwej skóry nieładnie pachnie, więc to już mnie odrzuciło od niego.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:56   #978
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też tak myślę

Dziękuję Ja też go lubię



Mogę Ci polecić morelowy nabłyszczający i z granatem nawilżający. Według mnie działają tak samo, dobrze myją, ładnie się pienią, pachną sympatycznie, dopiero odżywka zaczyna działać cuda z wyglądem włosów
A z migdałem do wrażliwej skóry nieładnie pachnie, więc to już mnie odrzuciło od niego.
Mówisz,że odżywka fajna?Na szampon się skuszę morelowy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:57   #979
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kurczę może jak mi na dniach rosa otworzą to i ja spróbujes zamponu alterry.Tylko jak najlepszy jest?
Ja pałam odwzajemnioną miłością do tego do wrażliwej skóry głowy.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 18:00   #980
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A dziewczyny co warto kupić w rosmanie z tych naturalnych kosmetyków?bo ja zielona i nie wiem na co tam patrzeć.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ja pałam odwzajemnioną miłością do tego do wrażliwej skóry głowy.
Mnie słowo"nabłyszczający"urze kłoto musi być morelowy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 18:00   #981
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mogę Ci polecić morelowy nabłyszczający i z granatem nawilżający. Według mnie działają tak samo, dobrze myją, ładnie się pienią, pachną sympatycznie, dopiero odżywka zaczyna działać cuda z wyglądem włosów
A z migdałem do wrażliwej skóry nieładnie pachnie, więc to już mnie odrzuciło od niego.
ten do wrazliwej moze z butelki jakos specjalnie ladnie nie pachnie, ale na wlosach ten zapach nie przeszkadza, praktycznie nic nie czuc... i na wlosach nic nie zostaje. co ogolnie jest fajnie, jesli odzywke mamy z innej serii - zapachy sie nie mieszaja ja uwazam, ze i ten z morela, i sensitive sa fajne... a, ten nawilzajacy tez mialam i tez byl fajny. wszystkie fajne to jeszcze ten z papaja mnie czeka... jak wszystkie, to wszystkie!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 18:03   #982
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Oo widzę,że wy wszytskie macie przetestowane te szampony tylko ja opózniona
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 18:11   #983
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja podejrzewam jakiś spisek, chyba mi TŻ jakąś blokadę na kompa założył, bo mnie co chwilę wywala z wizażu i nie mogę się udzielać

Cześć Vea Wyjazd się udał?

Ankazar - ja nie kupiłam tej maski Organique, a widziałam ją na ich stoisku firmowym w galerii handlowej.

Gdzie jest Caameroon ?!
Oooj, bo ukaramy za to Twojego chłopa! Mój chyba jest w stanie niedługo zrobić dokładnie to samo.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A dziewczyny co warto kupić w rosmanie z tych naturalnych kosmetyków?bo ja zielona i nie wiem na co tam patrzeć.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------


Mnie słowo"nabłyszczający"urze kłoto musi być morelowy
Przede wszystkim seria babydream. Właśnie dzisiaj kupiłam kolejne opakowanie olejku do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży. Mmm, kocham jego pudrowy zapach. W składzie same olejki. Sezamowy, migdałowy, słonecznikowy, jojoba.
Stosuję do ciała, ale również do demakijażu oczu. Odrobina na wacik olejku i żelu niebieskiego bd to idealne połączenie w tej materii. Ok 10 zł za 250 ml.

Edit: zastanawiałam się czy się z Wami podzielić i w końcu zdecydowałam się na uzewnętrznienie. Po roku i siedmiu miesiącach od kuracji izotekiem czyli bardzo ciężkim lekiem, trądzik zaczął się reaktywować, teraz jest już tak, że rozważam drugą kurację... ale wcale nie mam na to ochoty, nie mam gwarancji na to, że to znowu nie wróci, a ten lek to nie żadne cukierki. Idę do nowego dermatologa niedługo... Leczę się już od szóstej klasy SP. Czekam teraz na serum lemon, może kwasy złagodzą przebieg.
Nie chcę brać znowu izo, bo czułam się po nim bardzo źle psychicznie. Miewałam często zmainy nastroju i byłam przeraźliwie senna. Do tego taka kuracja jest bardzo kosztowna.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-08-16 o 18:17
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 18:49   #984
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

czarodzielnica, dobrze by bylo, gdyby nowy dermatolog poszukal przyczyn... czesto sama pielegnacja nie pomoze - to fakt. wtedy trzeba albo lek, albo czym innym zwalczac przyczyny (czasami moze to byc kompletna rewolucja w odzywianiu). ale trzeba wiedziec, z czym walczyc... a pielegnacja powinna pomoc zlagodzic objawy i potem utrzymac skore w ladzie i skladzie.
wiec pierwsze: dobry dermatolog (i to bedzie najwiekszy problem)
drugie: pielegnacja - mysle, ze serum lemon jest dobrym pomyslem a tak poza tym... mi wiele kremow naturalnych raczej rozdraznialo pryszcze - byc moze te konserwowane alkoholem tak dzialaly a bardzo fajnie dzialaly oleje i olejki - oczywiscie zalezy jakie. najlepszy do takiej problemowej cery byl ten od hauschki, ale drogi... mysle, zeby sobie cos takiego zmieszac. tam procz lekkich olejow sa tez fajne wyciagi roslinne, ziola... dobra sprawa

cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 19:00   #985
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość

Edit: zastanawiałam się czy się z Wami podzielić i w końcu zdecydowałam się na uzewnętrznienie. Po roku i siedmiu miesiącach od kuracji izotekiem czyli bardzo ciężkim lekiem, trądzik zaczął się reaktywować, teraz jest już tak, że rozważam drugą kurację... ale wcale nie mam na to ochoty, nie mam gwarancji na to, że to znowu nie wróci, a ten lek to nie żadne cukierki. Idę do nowego dermatologa niedługo... Leczę się już od szóstej klasy SP. Czekam teraz na serum lemon, może kwasy złagodzą przebieg.
Nie chcę brać znowu izo, bo czułam się po nim bardzo źle psychicznie. Miewałam często zmainy nastroju i byłam przeraźliwie senna. Do tego taka kuracja jest bardzo kosztowna.
_Czarodzielnica_, rozumiem bo sama długie lata z tym walczyłam, wiem co to znaczy Szkoda, ze nie mogę poradzić uniwersalnego, pewnego lekarstwa. Ale trzymam kciuki, przede wszystkim - za dobrego lekarza
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 19:01   #986
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Przede wszystkim seria babydream. Właśnie dzisiaj kupiłam kolejne opakowanie olejku do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży. Mmm, kocham jego pudrowy zapach. W składzie same olejki. Sezamowy, migdałowy, słonecznikowy, jojoba.
Stosuję do ciała, ale również do demakijażu oczu. Odrobina na wacik olejku i żelu niebieskiego bd to idealne połączenie w tej materii. Ok 10 zł za 250 ml.

Edit: zastanawiałam się czy się z Wami podzielić i w końcu zdecydowałam się na uzewnętrznienie. Po roku i siedmiu miesiącach od kuracji izotekiem czyli bardzo ciężkim lekiem, trądzik zaczął się reaktywować, teraz jest już tak, że rozważam drugą kurację... ale wcale nie mam na to ochoty, nie mam gwarancji na to, że to znowu nie wróci, a ten lek to nie żadne cukierki. Idę do nowego dermatologa niedługo... Leczę się już od szóstej klasy SP. Czekam teraz na serum lemon, może kwasy złagodzą przebieg.
Nie chcę brać znowu izo, bo czułam się po nim bardzo źle psychicznie. Miewałam często zmainy nastroju i byłam przeraźliwie senna. Do tego taka kuracja jest bardzo kosztowna.
Olejek dla kobiet w ciąży miałam-używałam właśnie podczas ciąży.Ogólnie nie lubię olejków do ciaławolę zdecydowanie masła i balsamy.

A co do trądziku to Cloche dobrze mówi
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
czarodzielnica, dobrze by bylo, gdyby nowy dermatolog poszukal przyczyn... czesto sama pielegnacja nie pomoze - to fakt. wtedy trzeba albo lek, albo czym innym zwalczac przyczyny (czasami moze to byc kompletna rewolucja w odzywianiu). ale trzeba wiedziec, z czym walczyc... a pielegnacja powinna pomoc zlagodzic objawy i potem utrzymac skore w ladzie i skladzie.
wiec pierwsze: dobry dermatolog (i to bedzie najwiekszy problem)
drugie: pielegnacja - mysle, ze serum lemon jest dobrym pomyslem a tak poza tym... mi wiele kremow naturalnych raczej rozdraznialo pryszcze - byc moze te konserwowane alkoholem tak dzialaly a bardzo fajnie dzialaly oleje i olejki - oczywiscie zalezy jakie. najlepszy do takiej problemowej cery byl ten od hauschki, ale drogi... mysle, zeby sobie cos takiego zmieszac. tam procz lekkich olejow sa tez fajne wyciagi roslinne, ziola... dobra sprawa
Czarodzilenica a może wypróbuj olej?Hauschki właśnie albo tego
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...io.html&next=1
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 20:31   #987
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja miałam włosy do zapięcia stanika i naprawdę taką ociupinkę mi jej na włosy poszło,że zęby z podłogi zbierałam.A włosy były dokładnie pokryte.
Maski p&r muszę dać tyle na włosy,że nakładania końca nie widać to anti-age do p&r to niebo,a ziemia.
Ojjj... kusisz Podejdę do nich i obwącham
Włosy mam wycieniowane - najdłuższe do pasa, najkrótsze do zapięcia stanika i duuużo ich Większość odżywek znika w tempie ekspresowym, no, ale skoro polecasz

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie. Mają tylko oleje i kilka hydrolatów czy czegoś. Generalnie nawet nie jedna półka to ZSK.
Rozumiem... szkoda w sumie, bo Kolorówka ma niezłą ofertę, tylko jak sprawdzić kolory? W ciemno brać? Próbki niby można, ale to też koszty i każdego koloru nie sprawdzę... eh, żeby tak dorwać gdzie stacjonarnie...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na moich nic się nie trzyma, prawie żadne zapach. Tylko przez krótki czas.
Też włosy mam gęste, grube, ale krótkie i osadu żadnego nie ma. Jak widać - włosy włosom nierówne
Szczęśliwa kobieta
Mi i osad i zapach się trzyma

No, zrobiłam włosom dobrze Czyli zaolejowałam na godzinkę - olej rycynowy z dodatkiem oleju z nasion czarnej porzeczki (na twarz działa dobrze, ale mi śmierdzi... na włosach pachnie o niebo lepiej, potem zmyłam najpierw kostką do włosów Drzewko Różane z LF (faaajnie się pieni i pachnie delikatnie), a na koniec domyłam osad Isaną (nie naturalna, ale włosy ją lubią.
Po wysuszeniu - bajka Miękkie, błyszczące, ułożone... o ile jeszcze jutro nie oklapną (niestety tak reagują zazwyczaj na olejowanie) to będzie pełny sukces

Aha, w międzyczasie była na dziobie glinka Multani-mitti też z olejem z porzeczki, potem hydrolat cytrynowy i olej wspaniały. Kochanej Wizażance ja i moja cera dziękujemy za olej
Oficjalnie dołączamy do grona miłośniczek
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 20:36   #988
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ten do wrazliwej moze z butelki jakos specjalnie ladnie nie pachnie, ale na wlosach ten zapach nie przeszkadza, praktycznie nic nie czuc... i na wlosach nic nie zostaje. co ogolnie jest fajnie, jesli odzywke mamy z innej serii - zapachy sie nie mieszaja ja uwazam, ze i ten z morela, i sensitive sa fajne... a, ten nawilzajacy tez mialam i tez byl fajny. wszystkie fajne to jeszcze ten z papaja mnie czeka... jak wszystkie, to wszystkie!
Na mnie też ten z papają czeka, do skóry wrażliwej nie używałam przez ten zapach. Ale pewnie i tak wypróbuję, nie będę mogła się oprzeć
Z Rossa to jeszcze ciekawy jest żel uniwersalny Babydream (używam do higieny intymnej), chusteczki nawilżane Babydream z nagietkiem, szampon Babydream, olejek dla kobiet w ciąży Babydream, seria z dziką różą Alterra - ogólnie kosmetyki Alterra (szampony, odżywki, kosmetyki do twarzy), dezodorant w kulce Crystal Essence z rumiankiem (pięknie pachnie i dobrze działa). Nic więcej raczej ciekawego nie ma według mnie.

I pytanie małe: czy taki przepis na krem byłby dobry: wosk pszczeli, masło shea, macerat z nagietka, olej jojoba i (może) lanolina? Mam takie półprodukty i chciałabym z nich zrobić mazidło na suchą i szorstką skórę u stóp i jakby co dłoni. Da radę?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-08-16 o 20:38
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 21:09   #989
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Fajna reklama naturalnych kosmetyków do makijażu http://www.youtube.com/watch?v=6sU4L4wrFow
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 21:17   #990
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28796273]Fajna reklama naturalnych kosmetyków do makijażu http://www.youtube.com/watch?v=6sU4L4wrFow [/QUOTE]

Wydaje mi się, że ktoś już kiedyś to wysyłał. Bo znam ją. Tylko tutaj chodziło chyba o to ile kobieta nieświadomie zjada kosmetyków w jakimś tam okresie czasu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-08-16 o 21:18
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.