nie jesteśmy same w tym szaleństwie:))) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-05, 06:42   #91
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Witaj alicjaa

Kate
, Ty się tak na sUoNkU opaliłaś? No, ładnie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 07:05   #92
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Cool Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kate30
Jak się tak spowiadacie to wleję wam moją ubiegłoroczną opaleniznę z Jastarni - filtry Dermedic
WOW , po prostu zgrabna czekoladka .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:19   #93
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Kate, teraz to mnie naprawdę wkurzyłaś Ja w zeszłym roku spędziłam tydzien w Jastarni i drugi tydzień w Dębkach i to były najzdrowsze dwa tygodnie, jeżeli chodzi o opaleniznę, poniewaz nie opalałam się wcale Równiutkie dwa tygodnie lało Fotka w avatarze to własnie dębczańska plaża, tak chodziłam ubrana cały czas!
I dlatego, w tym roku postanowiłam odwiedzić jakieś ciepłe kraje. I, żeby nie było żadnych wątpliwosci, będę się opalać. Mnie nawet nie chodzi o opaleniznę - ja po prostu jestem chyba spokrewniona z jaszczurką Muszę się powygrzewać Filtry i owszem, ale nikt mnie nie namówi na jakieś chowanie się, unikanie pomiędzy 10 a 14 (to kiedy mam być na plaży?!). Zresztą w tzw. ciepłych krajach opalanie się na pełnym słońcu w południe jest niemożliwe.
Taaa... Filtromania najlepiej mi wychodzi, kiedy nie ma słońca
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:22   #94
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Erato
Taaa... Filtromania najlepiej mi wychodzi, kiedy nie ma słońca
Święte słowa
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:30   #95
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Ech...to ja chyba jestem nienormalna bo nigdy nie lubiłam się opalać...jak ktoś chciałby mi zrobić krzywdę w wakacje - to najlepiej zabrać mnie w tropiki...
bleh...słońce, upał, spocone natłuszczone cielska, lepiący się piasek i smród...no i robactwo wszelakie .....no nie mogę....brrrrr....:rolley es:
nawet jako dzieciak "urzędowałam" po plaży w koszulce i nie pozwoliłam jej sobie ściągnąć
teraz jak muszę z rodzinką na plaży przebywać to zawsze nad naszym niegościnnym zimnym morzem i zawsze pod parasolem ,
uwielbiam za to wieczory na plaży, gdyby wieczór trwał tak samo długo jak dzień ehhh...rozmarzyłam się....
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:34   #96
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

marianno, takie osobniki jak Ty to rzeczywiscie rzadki gatunek , ale występuje w naturze Mam przyjaciółkę, która ma porcelanowobiałą cerę, czarne włosy i błękitne oczy, wygląda jak biało-czarny anioł i nigdy się nie opala. Nienawidzi słońca, plaży, leżaków i tego wszystkiego, co wymieniłaś Bylyśmy kiedyś razem na wycieczce we Włoszech - umowa była taka, że cały czas zwiedzamy, a ostatnie trzy dni leżymy na plaży. Efekt był taki, że wróciliśmy dwa dni wcześniej, bo ona po jednym dniu na plaży była tak nieszczęśliwa i tak nieznośna, że ja tez miałam dość
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:37   #97
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Erato
Kate, teraz to mnie naprawdę wkurzyłaś Ja w zeszłym roku spędziłam tydzien w Jastarni i drugi tydzień w Dębkach i to były najzdrowsze dwa tygodnie, jeżeli chodzi o opaleniznę, poniewaz nie opalałam się wcale Równiutkie dwa tygodnie lało
Przypomniały mi się zeszłoroczne wakacje w górach i ten jednostannie padający dzeszcz przez połowę pobytu . Wychodzi na to, że pobyt ten mimo to wyszedł mi na zdrowie - ciało chronione przeciwdeszczowym poncho w kolorze liliowym .

Ja byłam taką (no, prawie taką ) czekoladką jak Kate, jakieś 3 lata temu, po wylegiwaniu się na kołobrzeskiej plaży , bo 2 lata temu we Władysławowie z powodu silnego wiatru było mi za zimno na opalanie .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 10:05   #98
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Kate, czyli nie tylko synek taki ładny, odwłok też niczego sobie
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 10:17   #99
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

ja też nie cierpię się smażyć, chociaż z wiekiem zauważam postępującą skłonność do wygrzewania starych kości i tak zawsze ląduję w Bałtyku na 3-4 godziny i później mam chory pęcherz
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 10:25   #100
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kate30
Jak się tak spowiadacie to wleję wam moją ubiegłoroczną opaleniznę z Jastarni - filtry Dermedic .
Na pierwszym planie mój smyk - zwróćcie uwagę na jego plażową kreację. Nigdy nie występował na plaży w wersji Nude (poza kąpielą w falach oczywiście). Jak widziałam roczne maluszki na golasa w południe to mi skóra cierpła. Dobrze, że matki nakładały im chociaż czapki.
W tle mój, jakby to powiedziała Agnieszka, odwłok .
Kasiu, synka masz PRZEŚLICZNEGO. Podejrzewam, że to zasługa genów po Mamusi.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:03   #101
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Kateńko a jaki sprężysty ten "odwłok" siłownia?
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 11:17   #102
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Ślicznie dziękuję za miłe słowa .
Ja opalam się na brązowo od razu (po mamie) i właściwie bez tzw. smażenia się. Poprostu wystarczy, że jestem na słoneczku. Ciekawe jak będzie w tym roku z biodermą 40 często reaplikowaną.
W ubiegłym roku mój smyk latem właśnie stanął na własnych nogach - miał 10 miesięcy. W tym już go pewnie nie dogonię tak łatwo, także mogę liczyć na mega-aktywne lato.

Lunka - do momentu aż zostałam pełnoetatową mamą , wszystkie sporty bardzo chętnie, a sylwetka kropka w kropkę po ojcu - męskawa przyznam.
Obecnie - gonienie za malcem po parku i zmienianie pieluch na czas - w tych dyscyplinach się specjalizuję.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:34   #103
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

I służy Ci bardzo bym chiała mieć takie jędrne ciałko, ale ja leniuszek jestem
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:48   #104
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

W sumie to bym się nie zdziwiła jakbyś była Halle Berry

Ten Twój "odwłok" zupełnie nie odbiegałby od części górnej z avatarka .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 11:54   #105
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Myszi
W sumie to bym się nie zdziwiła jakbyś była Halle Berry

Ten Twój "odwłok" zupełnie nie odbiegałby od części górnej z avatarka .
Ach marzenia....

Agnieszko - cytowana, a jakże .

Piszecie o ciepłych krajach. Dla mnie przy Bałtyku stanąć nie mogą.
Po pierwsze jest nudno - codziennie tak samo ładna pogoda, a nad Bałtykiem kocyk zwiń i zmykaj - kocyk rozłóż korzystaj, czyli urozmaicenia pogodowe zapewnione.
Po drugie granat - uwielbiam nasze morze za to, że takie nieugłaskane jest. Nie turkusowe, nie lazurowe, ale granatowe i groźne (choć niewielkie).
Po trzecie piasek - ach jak cudownie mieć wiecznie zasypane oczy.
Po czwarte i ostatnie - wiatry, jedyne, cudowne i mocne - uwielbiam ( i to wcale nie przez windsurfing tylko). Nigdzie spacer brzegiem morza z rozwianym włosem nie jest tak piękny jak u nas.
Patriotka ze mnie - na czasie .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:01   #106
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kate30
Patriotka ze mnie - na czasie .
I słusznie.
Lepiej bym tego nie ujęła.

Coś jest w tym naszym polskim morzu...
Jakiś taki klimat.
Nigdzie indziej się tak nie czuję ...
<marzyciel>
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:11   #107
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez marianna
Ech...to ja chyba jestem nienormalna bo nigdy nie lubiłam się opalać...jak ktoś chciałby mi zrobić krzywdę w wakacje - to najlepiej zabrać mnie w tropiki...
bleh...słońce, upał, spocone natłuszczone cielska, lepiący się piasek i smród...no i robactwo wszelakie .....no nie mogę....brrrrr....:rolley es:
nawet jako dzieciak "urzędowałam" po plaży w koszulce i nie pozwoliłam jej sobie ściągnąć
teraz jak muszę z rodzinką na plaży przebywać to zawsze nad naszym niegościnnym zimnym morzem i zawsze pod parasolem ,
uwielbiam za to wieczory na plaży, gdyby wieczór trwał tak samo długo jak dzień ehhh...rozmarzyłam się....
No patrz! To są nas już dwie (nienormalne)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:19   #108
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez mania19
LOL...



ps. zapomniałyście o smażeniu się na ropie i coca-coli
Można jeszcze na masło Moje koleżanki z liceum stosowały ten sposób na obozie we Włoszech X lat temu. Na szczęście przeżyły i nie zmieniły się we frytki...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:30   #109
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez mentha
dalej trochę o prymitywizmie i chamstwie; puszczaniu gazów i grochówce
Dalej boję się czytać
O tej grochówce to przeze mnie wyszło, ale o puszczaniu bąków nie napisałam ani słóweczka To był taki zlepek myśli: była mowa o słowach rzucanych jak groch o ścianę, o wodzie z atestem i o podgrzanej atmosferze. Te trzy czynniki dały mi w efekcie zupę

Co do artykułów w gazetach i programów telewizyjnych - niby wszystko OK, niby zalecają te filtry, ale czemu nikt nie mówi o tym, że zbyt mała dawka kremu z filtrem obniża jego skuteczność???
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 12:32   #110
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Talking Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez kamaO
Można jeszcze na masło Moje koleżanki z liceum stosowały ten sposób na obozie we Włoszech X lat temu. Na szczęście przeżyły i nie zmieniły się we frytki...
Droga kamaO, frytki to przecież smaży się na oleju .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:32   #111
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Melduje sie kolejna nawrocona Tzn. moje "nawrocenie" nie jest jeszcze pelne, bo mam tylko filtr do twarzy i nie uzywam go codziennie, tylko na bardziej sloneczne dni. Mam IV fototyp skory i nigdy nie mialam z nia wiekszych problemow, zadnych przebarwien itd. Ale stwierdzilam, ze nie chce sie szybko zestarzec i stad filtr na twarz (Sun Pocket L'oreal, SPF 40). Nie opalam sie zbyt duzo, bo nie mam czasu i o reszte ciala sie specjalnie nie martwie. Ale musze siedziec latem na sloncu chociaz troche, bo cierpie na sezonowa depresje i wole sie dobrze "naswietlic" latem niz potem zima opiekac sie w solarium (chociaz - nie powiem - przed studniowka bylo mi calkiem przyjemnie, czulam sie jak na Karaibach). Staram sie nie zwariowac ani w jedna, ani w druga strone - nie bede siedziec caly dzien na sloncu w godzine najwyzszych temperatur ani nie uczynie fotostarzenia skory najwiekszym problemem mojego zycia. Uznalam jednak, ze skoro choc troche moge zahamowac ten proces i nie wymaga to ode mnie wielkich poswiecen, to dlaczego nie sprobowac?
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:35   #112
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Noor
No patrz! To są nas już dwie (nienormalne)
Jak miło
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:44   #113
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Droga kamaO, frytki to przecież smaży się na oleju .
I to w głębokim No to mogę je porównać do grzanek - grzanki smaruje sie masłem, no nie?

Noor ---> ale masz fajnego avatara
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:50   #114
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ślicznie dziękuję za miłe słowa .
Ja opalam się na brązowo od razu (po mamie) i właściwie bez tzw. smażenia się. Poprostu wystarczy, że jestem na słoneczku. Ciekawe jak będzie w tym roku z biodermą 40 często reaplikowaną.
W ubiegłym roku mój smyk latem właśnie stanął na własnych nogach - miał 10 miesięcy. W tym już go pewnie nie dogonię tak łatwo, także mogę liczyć na mega-aktywne lato.

Lunka - do momentu aż zostałam pełnoetatową mamą , wszystkie sporty bardzo chętnie, a sylwetka kropka w kropkę po ojcu - męskawa przyznam.
Obecnie - gonienie za malcem po parku i zmienianie pieluch na czas - w tych dyscyplinach się specjalizuję.
mam to samo tylko razy 3, ale ten najstarszy już nie ucieka tylko przynosi najmłodsza lub mówi: mamo ona znowu ucieka, trzeba jednak przyznać, że dziewczynki są o wiele rozważniejsze, mała ucieka jedynie będąc pewna, że się ją będzie gonić...
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:52   #115
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez sylwiani
mam to samo tylko razy 3, ale ten najstarszy już nie ucieka tylko przynosi najmłodsza lub mówi: mamo ona znowu ucieka, trzeba jednak przyznać, że dziewczynki są o wiele rozważniejsze, mała ucieka jedynie będąc pewna, że się ją będzie gonić...
Mądre dziecko!!!
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:24   #116
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ach marzenia....

Agnieszko - cytowana, a jakże .

Piszecie o ciepłych krajach. Dla mnie przy Bałtyku stanąć nie mogą.
Po pierwsze jest nudno - codziennie tak samo ładna pogoda, a nad Bałtykiem kocyk zwiń i zmykaj - kocyk rozłóż korzystaj, czyli urozmaicenia pogodowe zapewnione.
Po drugie granat - uwielbiam nasze morze za to, że takie nieugłaskane jest. Nie turkusowe, nie lazurowe, ale granatowe i groźne (choć niewielkie).
Po trzecie piasek - ach jak cudownie mieć wiecznie zasypane oczy.
Po czwarte i ostatnie - wiatry, jedyne, cudowne i mocne - uwielbiam ( i to wcale nie przez windsurfing tylko). Nigdzie spacer brzegiem morza z rozwianym włosem nie jest tak piękny jak u nas.
Patriotka ze mnie - na czasie .
Ja dodam do tego jeszcze mewy, wydmy z sosnami oraz to, że na naszych plażach nie ma "smażalni", czyli szczelnie zajmujących plażę szeregów parasoli z leżakami, co jest dla mnie koszmarem nadmiernie "zurbanizowanych" plaż śródziemnomorskich. Uwielbiam Bałtyk i na plaży na naszym półwyspie czuję się absolutnie szczęśliwa. Tyle tylko, że jednak oczekuję czasami jakiegoś urozmaicenia - np. jednego słonecznego dnia pośród dwutygodniowej ulewy Jakoś zawsze mam wrażenie, że moja miłość do polskich plaż jest nieodwzajemniona...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:29   #117
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey
Melduje sie kolejna nawrocona Tzn. moje "nawrocenie" nie jest jeszcze pelne, bo mam tylko filtr do twarzy i nie uzywam go codziennie, tylko na bardziej sloneczne dni. Mam IV fototyp skory i nigdy nie mialam z nia wiekszych problemow, zadnych przebarwien itd. Ale stwierdzilam, ze nie chce sie szybko zestarzec i stad filtr na twarz (Sun Pocket L'oreal, SPF 40). Nie opalam sie zbyt duzo, bo nie mam czasu i o reszte ciala sie specjalnie nie martwie. Ale musze siedziec latem na sloncu chociaz troche, bo cierpie na sezonowa depresje i wole sie dobrze "naswietlic" latem niz potem zima opiekac sie w solarium (chociaz - nie powiem - przed studniowka bylo mi calkiem przyjemnie, czulam sie jak na Karaibach). Staram sie nie zwariowac ani w jedna, ani w druga strone - nie bede siedziec caly dzien na sloncu w godzine najwyzszych temperatur ani nie uczynie fotostarzenia skory najwiekszym problemem mojego zycia. Uznalam jednak, ze skoro choc troche moge zahamowac ten proces i nie wymaga to ode mnie wielkich poswiecen, to dlaczego nie sprobowac?
ha ha, tylko uważaj, bo to wciąga Ja też na początku tylko się smarowałam "w słoneczne dni", albo tylko na naczynkach, a teraz już się nie zastanawiam nawet Inna sprawa, że cera śniada i bezproblemowa z pewnością mniej motywuje do takiej solidnej ochrony. Tym bardziej gratuluję świadomej filtromanii
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:49   #118
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey
mam tylko filtr do twarzy i nie uzywam go codziennie, tylko na bardziej sloneczne dni. (...) stwierdzilam, ze nie chce sie szybko zestarzec
jeśli chcesz się chronić przed fotostarzeniem, to powinnaś się smarować codziennie, bo za fotostarzenie odpowiedzialne są promienie UVA, które docierają do nas również w pochmurne dni - ani chmury, ani szyby nie są dla nich barierą. w tej chwili to chronisz się głównie przed promieniami UVB - które bardziej widać
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 15:56   #119
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez marianna
Ech...to ja chyba jestem nienormalna bo nigdy nie lubiłam się opalać...jak ktoś chciałby mi zrobić krzywdę w wakacje - to najlepiej zabrać mnie w tropiki...
bleh...słońce, upał, spocone natłuszczone cielska, lepiący się piasek i smród...no i robactwo wszelakie .....no nie mogę....brrrrr....:rolley es:
nawet jako dzieciak "urzędowałam" po plaży w koszulce i nie pozwoliłam jej sobie ściągnąć
teraz jak muszę z rodzinką na plaży przebywać to zawsze nad naszym niegościnnym zimnym morzem i zawsze pod parasolem ,
uwielbiam za to wieczory na plaży, gdyby wieczór trwał tak samo długo jak dzień ehhh...rozmarzyłam się....
To ja jestem trzecia Zawsze lubiłam być choć trochę opalona- zawsze było mi mało... Ale nigdy nie lubiłam leżenia na plaży - moje naczynka nigdy nie były normalne, a teraz to najchętniej bym je wycięła

Kate30: Nie dość, że synek przyszły amant, to jeszcze z mamą - Halle Berry - nigdy w życiu nie byłam taaaka brązowa, ale teraz nie zazdroszczę Muszę się kiedyś wybrać nad Bałtyk, żeby Was zobaczyć
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 16:28   #120
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Ja będę czwarta w ekipie nienormalnych nie cierpię się opalać, nad morzem nie byłam od dzieciństwa, jeździliśmy głównie nad jeziora. Od dzieciństwa pamiętam stały schemat - mamuśka wysmarowana olejkiem i leżąca plackiem na plaży (i NIC A NIC ją nie łapało nawet czerwona za bardzo nie była, blada jak ściana i tyle ), a my z ojcem w cieniu jakiegoś drzewka, a na słońce wychodziliśmy tylko wtedy, kiedy trzeba było - bo wbiegało się do wody po kąpieli natychmiast lądowałam w cieniu - no, może chwilkę spędzałam na słońcu, ale tylko po to, żeby trochę wyschnąć i się ogrzać.

Kate30] - co tu mówić, odwłok piękny, synek fajny - faktycznie, Twoje nogi bardzo pasują do Twojego avatara
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.