Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 12:53   #1471
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

to co najlepiej na poczatek wybrac? bo z kwasami procz odrobiny w serum lemon, do czynienia nie mialam. moze ten PHA? bo delikatniejszy, a i tak filtrowania nie trzebaby przestrzegac, bo ja jednak nie lubie filtrow. mam Lirenke i musze sie jej pozbyc albo wywalic, a prawie pelna jest. Moze ktoras chce?
a jak juz troche poznam tego pana to bym tonik salicylowy sprobowala? hmm? co wy na to? specjalistki
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:13   #1472
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja zaczynałam od lekkiego toniku migdałowego http://mazidla.com/index.php?option=...d=109&Itemid=2
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:15   #1473
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
To ja jak zwykle sypnę linkiem
Pojedyncze gule
Woda utleniona w żelu

Wiem nudna jestem
nie jesteś nudna, baaaardzo dziękuję za linki zaraz biorę się za lekturę zastanawiam się jak ja mogłam parę miesięcy temu żyć bez wizażu, Wy naprawdę wiecie WSZYSTKO
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:33   #1474
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Agabil dzieki jak rozumiem nie trzeba sie po nim filtrowac? bo nie ma tam takiej uwagi. moglabym go zaczac uzywac nawet teraz? nie chce sobie zrobi krzywdy.. kwas z wypalaniem mi sie kojarzy zawsze

i jeszcze jedno pytanko, czy moge zamiennie z tym migdalkiem uzywac PHA? bo z salicylowym to bym zaczekala jeszcze mimo ze na zaskorniki chyba najlepszy. ale slonko jeszcze troche pogrzeje pewnie.
dziewczyny, bede bardzo wdzieczna za pomoc.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-08-31 o 14:00
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 14:03   #1475
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
To ja jak zwykle sypnę linkiem
Pojedyncze gule
Woda utleniona w żelu

Wiem nudna jestem
nie jesteś nudna, baaaardzo dziękuję za linki zaraz biorę się za lekturę zastanawiam się jak ja mogłam parę miesięcy temu żyć bez wizażu, Wy naprawdę wiecie WSZYSTKO
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 14:12   #1476
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Agabil dzieki jak rozumiem nie trzeba sie po nim filtrowac? bo nie ma tam takiej uwagi. moglabym go zaczac uzywac nawet teraz? nie chce sobie zrobi krzywdy.. kwas z wypalaniem mi sie kojarzy zawsze

i jeszcze jedno pytanko, czy moge zamiennie z tym migdalkiem uzywac PHA? bo z salicylowym to bym zaczekala jeszcze mimo ze na zaskorniki chyba najlepszy. ale slonko jeszcze troche pogrzeje pewnie.
dziewczyny, bede bardzo wdzieczna za pomoc.
kwas migdałowy w niewielkich stężeniach oczywiście (po peelingu trzeba skórę chronić przed słońcem) nie jest fotouczulający w przypadku delikatnego toniku nie musisz się smarować filtrami. Ale oczywiście intensywne opalanie odpada
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 14:43   #1477
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kwas migdałowy w niewielkich stężeniach oczywiście (po peelingu trzeba skórę chronić przed słońcem) nie jest fotouczulający w przypadku delikatnego toniku nie musisz się smarować filtrami. Ale oczywiście intensywne opalanie odpada
nie chce sie peelingowac kwasami, przynajmniej na razie. tylko tonik. opalac sie nie mam zamiaru, nie wyrabiam na sloncu.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 15:54   #1478
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
nie jesteś nudna, baaaardzo dziękuję za linki zaraz biorę się za lekturę zastanawiam się jak ja mogłam parę miesięcy temu żyć bez wizażu, Wy naprawdę wiecie WSZYSTKO
No bez przesady Nie wszystko

Zdaję pierwsze relacje z używania zrobionego przeze mnie olejku z kwasami
1.Szybciej goi mi się wszystko co się ostatnio porobiło
2.Szybciej znikają ślady po zagojonych już niespodziankach
3.Skóra jest gładsza
4.Pory też wydają się czystsze
5.Lekko się łuszczę, tak naprawdę minimalnie, ale to dopiero od dzisiaj
6.Nie robi się nic nowego

Na razie jestem zadowolona Używałam go codziennie na noc
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:21   #1479
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Co to za olejek bo nie zarejstrowalam?
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:12   #1480
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj coś na kształt olejku z BHA z mazideł, ale w ramach eksperymentu dodałam odrobinę lha Zobaczymy co z tego wyniknie Na razie lekko poszczypało ale po chwili przestało. Ciekawe co będzie dalej
Bazą był macerat brzozowy i olejek tamanu, do tego bha, balsam copaiba , olejowy ekstrakt z rozmarynu i odrobina lha. Malutka porcja więc bez konserantu [COLOR="Silver"]
Ten Cotko
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:28   #1481
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Frantic używałaś czegoś, żeby wygoić gule po PHA, czy też trzeba przeczekać? Ja nakładam bactroban.. średnio pomaga zastanawiam się czy nie próbować tormentiolu, żeby "wyciagnąć" na wierzch. Jakoś bym to przetrzymała gdyby one tak nie bolały
Macerat brzozowy, olej tamanu, ZitZap, mydło afrykańskie. Nie wiem co pomogło, ale ogólnie kuracja przyspieszała znikanie dziadostwa.

Aga przyszła paczka z Naturalisa?

W kwestii kwasów, to osobiście bardzo lubię migdałowy, ale wolę peeling raz na miesiąc i intensywne złuszczanie niż tonik i delikatne złuszczanie przez cały czas. Zimą jak stosuję peelingi migdałowe nie mam w ogóle wągrów, mocno zmniejszają mi się pory i cera jest wyraźnie jaśniejsza. Minusem jest bardzo kiepski stan skóry mniej więcej tydzień po zabiegu - wyglądam wtedy jak jaszczurka zmieniająca skórę. W związku z tym nie wiem, czy tej jesieni wrócę do kwaszenia, nie chcę nikogo straszyć w pracy.

A np. po mlekowym mam uczulenie/wysypkę/podrażnienie - nie wiem dokładnie co to jest, skóra robi się nierówna jakbym miała podskórne wągry, ale nie da się ich wycisnąć i po odstawieniu kwasu te nierówności znikają.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 17:33   #1482
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W kwestii kwasów, to osobiście bardzo lubię migdałowy, ale wolę peeling raz na miesiąc i intensywne złuszczanie niż tonik i delikatne złuszczanie przez cały czas. Zimą jak stosuję peelingi migdałowe nie mam w ogóle wągrów, mocno zmniejszają mi się pory i cera jest wyraźnie jaśniejsza. Minusem jest bardzo kiepski stan skóry mniej więcej tydzień po zabiegu - wyglądam wtedy jak jaszczurka zmieniająca skórę. W związku z tym nie wiem, czy tej jesieni wrócę do kwaszenia, nie chcę nikogo straszyć w pracy.

A np. po mlekowym mam uczulenie/wysypkę/podrażnienie - nie wiem dokładnie co to jest, skóra robi się nierówna jakbym miała podskórne wągry, ale nie da się ich wycisnąć i po odstawieniu kwasu te nierówności znikają.
Ja planuję zrobić ostre obdzieranie LHA dopiero na jesieni Całą serię Chyba że znajdę pracę Wtedy też wolałabym ludzi nie straszyć Ale LHA tak bardzo kusi
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:36   #1483
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

hmmm... o tym nie pomyslalam ze bede sie zluszczac caly czas... to mnie troche zniechecilo. a tonik chcialam na poczatek zeby skora sie przyzwyczaila, peeling za jakis czas dopiero.
obym sie nie rozmyslila tak szybko jak pomysl padl mi do glowy bo czuje ze to mogloby byc cos dobrego.
tylko mi ciagle po glowie chodzi tonik PHA...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:37   #1484
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

agusia_1 poczytałam linki, które mi podałaś - bardzo ciekawe. Bardzo żaluję, że nie jestem w stanie zdobyć kwasu salicylowego na już. Jutro mam egzamin i moich "przyjaciół" chciałabym chociaż trochę unicestwić zwłaszcza, że ropa zaczęłą mi wyłazić na wierzch czy próbowałaś tego sposobu z woda utleniona w żelu? Piszą że dobrze działa, ale że szkodzi... może jak raz użyję to twarz mi nie odpadnie?


Paula nie jestem specjalistką, uzywam PHA od 4 sierpnia, bardzo ładnie rozjaśnił mi koloryt cery, rozświetlił, teraz mam mega wysyp, ale mam nadzieję, że skóra się oczyści i wszystko będzie dobrze...

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-08-31 o 17:42
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:15   #1485
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
agusia_1 poczytałam linki, które mi podałaś - bardzo ciekawe. Bardzo żaluję, że nie jestem w stanie zdobyć kwasu salicylowego na już. Jutro mam egzamin i moich "przyjaciół" chciałabym chociaż trochę unicestwić zwłaszcza, że ropa zaczęłą mi wyłazić na wierzch czy próbowałaś tego sposobu z woda utleniona w żelu? Piszą że dobrze działa, ale że szkodzi... może jak raz użyję to twarz mi nie odpadnie?
Ja nie używałam bo nic mi się takiego nie robi, ale znajoma wykorzystała ten sposób na córce-nastolatce z bardzo problemową skórą i teraz za każdym razem jak mnie spotyka to mi za to dziękuje hehe (wspominała tylko o tym ale oczywiście oprócz tego szereg innych rzeczy im poradziłam ale nie wiem na ile to wykorzystały )

Paula wcale nie jest powiedziane że będziesz się łuszczyć, każda skóra reaguje inaczej I raczej nie będzie to schodzenie skóry płatami tylko drobne łuszczenie które łatwo zlikwidujesz peelingiem
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:24   #1486
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Agsuia_1 w takim razie idę do apteki i próbuję zobaczymy jak zadziała...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 20:23   #1487
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja znów muszę pochwalić BU. Dziś przed 15 wysłali mi maila, że paczka została wysłana, a 29 sierpnia otrzymali moją wpłatę. Więc to chyba rekord. Może ma to związek z moją wiadomością, że nie chcę, by zamówienie było realizowane przed weekendem, bo wolę by paczka na poczcie nie leżała.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 21:53   #1488
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ten Cotko
dziekuje, moze tez sie skusze A jakie proporcje?

Tez bym sie połuszczyła, ale boje się, że będę straszyć
Po PHA sie nie łuszczę. chyba, że przesadzę.. oczyszcza łagodnie i dosyć dłuugo ale przynajmniej bez wiekszych skutków ubocznych. Chociaż ja już bym weolała teraz tydzien być jaszczurką i w październiku mić cud skórę, ale boje się ostrej kuracji kwasowej latem..

kupiłam wodę utlenioną w żelu. 5zł w aptece w centrum handlowym.
Potraktuje się nim i zdam relacje.. (chociaż jak an złość skora gule ustepuja, a jak nie wiedziałam o wodzie to niczym zejść nie chciał..)
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-08-31 o 21:54
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:19   #1489
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dziekuje, moze tez sie skusze A jakie proporcje?

Tez bym sie połuszczyła, ale boje się, że będę straszyć
Po PHA sie nie łuszczę. chyba, że przesadzę.. oczyszcza łagodnie i dosyć dłuugo ale przynajmniej bez wiekszych skutków ubocznych. Chociaż ja już bym weolała teraz tydzien być jaszczurką i w październiku mić cud skórę, ale boje się ostrej kuracji kwasowej latem..

kupiłam wodę utlenioną w żelu. 5zł w aptece w centrum handlowym.
Potraktuje się nim i zdam relacje.. (chociaż jak an złość skora gule ustepuja, a jak nie wiedziałam o wodzie to niczym zejść nie chciał..)
Proporcje mniej więcej takie jak w tym z mazideł tylko dodatki doszły
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 09:52   #1490
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Frantic,
dostałam przesyłkę i od razu przetestowałam roślinny kwas hialuronowy Moje pierwsze wrażenia:
jest lżejszy od zwykłego żelu hialuronowego, lepiej i szybciej się wchłania, nie pozostawia takiej błonki jak tradycyjny hialuron. Na razie nic więcej nie napiszę, ale aplikacja jest przyjemniejsza, nie maże się i nie roluje przy nadmiarze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 10:44   #1491
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

mam pytanko czy któraś z Was ma porównanie hydrolantów z http://mazidla.com/ i z http://www.ecospa.pl/hydrolaty-c-28.html ja używam hydrolantów tylko z mazideł a kusi mnie zdrada bo w ecospa jest zachwalany hydrolant z kocanki
ja zamierzam zrobić sobie jesienną kurację tonikiem z kwasem migdałowym o niewielkim stężeniu mam nadzieję, że mi gęby nie wyżre
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 12:25   #1492
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Powiedzcie, proszę jeśli tonik PHA 6% z BU wyciaga gule i inne dziady, to czy może spróbować AHA/BHA10% ?
Rboię zamówienie z bu i utknęłam na tych tonikach z kwasami

jeśli ewentualnymi zapychaczami mogą byc u mnie oleje, to czy tamanu również może zapychać

przepraszam, jeśli te pytania są kretyńskie, ale już tyle $$ wywaliłam na tą nat. piel. że teraz to juz mam stracha, ze znowu coś kupię i pójdzie do kosza a Wy macie większe doswiadczenie z tymi produktami
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-09-01 o 12:40
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 13:17   #1493
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Powiedzcie, proszę jeśli tonik PHA 6% z BU wyciaga gule i inne dziady, to czy może spróbować AHA/BHA10% ?
Rboię zamówienie z bu i utknęłam na tych tonikach z kwasami

jeśli ewentualnymi zapychaczami mogą byc u mnie oleje, to czy tamanu również może zapychać

przepraszam, jeśli te pytania są kretyńskie, ale już tyle $$ wywaliłam na tą nat. piel. że teraz to juz mam stracha, ze znowu coś kupię i pójdzie do kosza a Wy macie większe doswiadczenie z tymi produktami

Skóra tłusta - pielęgnacja


Tamanu
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 14:09   #1494
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Moim ulubionym naturalnym kosmetykiem do całego ciała jest ostatnio nierafinowany olej kokosowy.
Kupuję taki spożywczy, w wielkim słoju w sklepach z orientalnymi artykułami (Toko, w Holandii ich dostatek). Koszt <5 euro.
Używam go do:
włosów przed myciem;
jako balsam do ciała po prysznicu;
jako dodatek do kruchego ciasta pół na pół z masłem, do szarlotki rewelacja;
pieczenia;
sporadycznie smażenia;
czasem na bardzo wysuszoną twarz;
do wyrobu słodyczy.
Jak widać zastosowania ma rozliczne
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:14   #1495
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Agusiu
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:32   #1496
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Moim ulubionym naturalnym kosmetykiem do całego ciała jest ostatnio nierafinowany olej kokosowy.
Kupuję taki spożywczy, w wielkim słoju w sklepach z orientalnymi artykułami (Toko, w Holandii ich dostatek). Koszt <5 euro.
Używam go do:
włosów przed myciem;
jako balsam do ciała po prysznicu;
jako dodatek do kruchego ciasta pół na pół z masłem, do szarlotki rewelacja;
pieczenia;
sporadycznie smażenia;
czasem na bardzo wysuszoną twarz;
do wyrobu słodyczy.
Jak widać zastosowania ma rozliczne
Ja olej kokosowy również kupuję w sklepie ze zdrową żywnością.
Do ciasta nie dodawałam go jeszcze, ale smażyłam na nim racuchy
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:11   #1497
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Przyszła paczka z BU, będę zdawać relację. Na razie użyłam hydrolatu rozmarynowego na włosy. Po pierwszym użyciu jestem w stanie jedynie powiedzieć, że pięknie pachnie. Chyba odrobinę ułatwia rozczesywanie, ale tego pewna nie jestem.
Do przetestowania: maseczka morska, peeling enzymatyczny (już go miałam, ale teraz jest niby jakaś inna formuła) serum z wit. C, to z kiwi, serum regulujące LEMON z tamanu, wcześniej miałam inne, serum z granatem i to chyba wszystko. Zamówiłam też sobie wielką butlę hydrolatu oczarowego, bo jest moim ulubionym. Kocanki nie mogę używać przez zapach.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:18   #1498
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

stoję przed kasą BU:
oczar, kocanka, olej tamanu, serum amla i lemon, tonik PHA (jednak!), HA.Mało tego a na liczniku 108 zeta. Chciałabym coś wyrzucić z koszyka, ale co?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:29   #1499
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
stoję przed kasą BU:
oczar, kocanka, olej tamanu, serum amla i lemon, tonik PHA (jednak!), HA.Mało tego a na liczniku 108 zeta. Chciałabym coś wyrzucić z koszyka, ale co?
zawsze mam ten sam problem

może skoro masz serum lemon i olej tamanu, to jedno z nich wyrzuć? nie zużyjesz raczej obu w terminie biorąc pod uwagę, ze oba na noc? no bo amla na dzień, chyba że lemon też na dzień na zmianę?

reniu hydrolat a nie hydrolaNt przepraszam ze zwracam uwagę
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 11:38   #1500
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja ostatnio wzięłam dużą kocankę, bo mi się tak spodobała, ale jeszcze przy okazji oczar wrzuciłam na spróbowanie i muszę powiedzieć, że oczar mnie oczarował Jest lepszy niż kocanka, ładnie zwęża pory, nawilża, jakoś tak cera ładnie po nim wygląda. No poprostu cudo Tylko ten zapach Pachnie mi perfumowaną kupką, przepraszam za porównanie. To już wolę wąchać kocankę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.