dlaczego ciągle o sobie przypomina? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-16, 00:09   #1
woo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 32

dlaczego ciągle o sobie przypomina?


Zacznę od tego, że mój były facet jest wykolejeńcem.
Musiałam.

Byliśmy razem dwa lata, któregoś dnia potraktował mnie wyjątkowo okropnie. Nie zdradził, nie uderzył, ale poczułam się jakby ktoś wytarł mną podłogę. Zrobił to pierwszy i ostatni raz, bo od razu podziękowałam za współpracę.

Co do rozstania, to przeżyłam je źle. Bez zbędnych szczegółów, po prostu cierpiałam.

Odezwał się po miesiącu.
I robił to co jakiś czas, ja ignorowałam. Dawał sobie spokój, ale na chwilę.

Podsumowując, zablokowałam dwa numery telefonu, maila oraz pozbyłam się go na aplikacji whatsapp.

Ostatni raz rozmawialiśmy dokładnie 16 lutego. Powiedziałam mu, że jeszcze się nie wyleczyłam, jest ostatnią osobą, z którą chcę utrzymywać przyjacielskie relacje i nie życzę sobie, żeby się ze mną kontaktował, bo nadal coś do niego czuję. (myślałam, że może jest empatyczny)

Czas mijał, a ja myślałam, że tym razem naprawdę odpuścił.
Dopóki nie dostałam zaproszenia do grona znajomych na facebooku (nie zablokowałam wcześniej, miał nieaktywne konto przez rok). Zignorowałam. Minęły 3 dni. Napisał i zaproponował spotkanie.

Co prawda jego profil już zablokowałam (powoli zaczynam czuć się jak psychopatka), ale powiedzcie mi proszę, CZEGO TEN CZŁOWIEK ODE MNIE CHCE i dlaczego za każdym razem, kiedy staję na nogi on się pojawia?

Jestem tym zmęczona. Bardzo.
woo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 00:14   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

Cytat:
Napisane przez woo_ Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że mój były facet jest wykolejeńcem.
Musiałam.

Byliśmy razem dwa lata, któregoś dnia potraktował mnie wyjątkowo okropnie. Nie zdradził, nie uderzył, ale poczułam się jakby ktoś wytarł mną podłogę. Zrobił to pierwszy i ostatni raz, bo od razu podziękowałam za współpracę.

Co do rozstania, to przeżyłam je źle. Bez zbędnych szczegółów, po prostu cierpiałam.

Odezwał się po miesiącu.
I robił to co jakiś czas, ja ignorowałam. Dawał sobie spokój, ale na chwilę.

Podsumowując, zablokowałam dwa numery telefonu, maila oraz pozbyłam się go na aplikacji whatsapp.

Ostatni raz rozmawialiśmy dokładnie 16 lutego. Powiedziałam mu, że jeszcze się nie wyleczyłam, jest ostatnią osobą, z którą chcę utrzymywać przyjacielskie relacje i nie życzę sobie, żeby się ze mną kontaktował, bo nadal coś do niego czuję. (myślałam, że może jest empatyczny)

Czas mijał, a ja myślałam, że tym razem naprawdę odpuścił.
Dopóki nie dostałam zaproszenia do grona znajomych na facebooku (nie zablokowałam wcześniej, miał nieaktywne konto przez rok). Zignorowałam. Minęły 3 dni. Napisał i zaproponował spotkanie.

Co prawda jego profil już zablokowałam (powoli zaczynam czuć się jak psychopatka), ale powiedzcie mi proszę, CZEGO TEN CZŁOWIEK ODE MNIE CHCE i dlaczego za każdym razem, kiedy staję na nogi on się pojawia?

Jestem tym zmęczona. Bardzo.
Nudzi mu się / kombinuje jak Cię tu jeszcze nie wykorzystać / sprawdza, czy nadal ma nad Tobą "władzę". I tak dalej. Nieważne czego on chce, ważne czego Ty NIE CHCESZ. Bądź konsekwentna w tym, co robisz, czyli w braku kontaktu, zablokuj go gdzie się da, a nawet w ostateczności dosadnie powiedz mu, aby spier...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 10:11   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

łechcesz jego ego, kiedy mówisz, że jeszcze się nie wyleczyłaś. niektóre pasożyty czerpią energię z czegoś takiego. ignoruj, nie odpisuj, blokuj. a w końcu postrasz policją, że zgłosisz stalking.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 11:03   #4
woo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 32
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
łechcesz jego ego, kiedy mówisz, że jeszcze się nie wyleczyłaś. niektóre pasożyty czerpią energię z czegoś takiego. ignoruj, nie odpisuj, blokuj. a w końcu postrasz policją, że zgłosisz stalking.
Ciężko mi uwierzyć, że człowiek, z którym spędziłam dwa lata jest tak... pusty? Od początku wiedziałam, że tu nie chodzi o tęsknotę, naprawianie błędów, on po prostu się nudzi, próbuje zostawić sobie otwartą furtkę.
Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale nie znoszę go. Właśnie za to, co robi po rozstaniu. Samolubny kretyn.
woo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 11:53   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

oj, sporo jest takich. jak się odezwie to możesz mu puścić wiąchę, że się odkochałaś i teraz widzisz, jak beznadziejny jest. więc niech nie liczy na spotkanie czy rozmowę, bo szkoda ci na to czasu.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 12:04   #6
nuinek
Raczkowanie
 
Avatar nuinek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 343
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

Ignoruj.
__________________
GDY ROZMYŚLASZ O ŻYCIU MUSISZ PAMIĘTAĆ
O DWÓCH RZECZACH:

ŻADNA ILOŚĆ POCZUCIA WINY
NIE NAPRAWI BŁĘDÓW PRZESZŁOŚCI I
ŻADNA ILOŚĆ NERWÓW NIE JEST W
STANIE ZMIENIĆ PRZYSZŁOŚCI.
nuinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 12:05   #7
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

Pewnie go to "boli" ze masz go gdzieś, i próbuje to zmienić na różne sposoby. Mój eks robi podobnie od 4 lat ;-) Teraz widzi że jestem szczęśliwa z innym to tym bardziej mu brzydko mówiąc wali ;-)

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 13:43   #8
BeforeIForget
jesterhead
 
Avatar BeforeIForget
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rohan
Wiadomości: 3 672
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Pewnie go to "boli" ze masz go gdzieś, i próbuje to zmienić na różne sposoby. Mój eks robi podobnie od 4 lat ;-) Teraz widzi że jestem szczęśliwa z innym to tym bardziej mu brzydko mówiąc wali ;-)

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
U mnie jest podobnie.

Autorko, powiedziałaś mu, że jeszcze się nie wyleczyłaś, że coś do niego nadal czujesz i to go ucieszyło. Myśli że coś jeszcze może 'ugrać'. Najlepiej będzie w dalszym ciągu go ignorować, aż da sobie spokój, bo kontakt z nim nic dobrego Ci nie da.
__________________
Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.
S. King

To błogosławieństwo, że nie słychać myśli.
BeforeIForget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 13:49   #9
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

Nie potrzebnie napisałaś mu, ze coś do niego jeszcze czujesz. Mój ex nimi potężnego ignora z mojej strony wypisuje swoje monologi już od czterech lat. Kretyn. Kiedyś chyba opiszę tutaj tą historię
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 13:51   #10
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Nie potrzebnie napisałaś mu, ze coś do niego jeszcze czujesz. Mój ex nimi potężnego ignora z mojej strony wypisuje swoje monologi już od czterech lat. Kretyn. Kiedyś chyba opiszę tutaj tą historię
4 lat? Wow, co za determinacja. Opisz, opisz
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 21:05   #11
woo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 32
Dot.: dlaczego ciągle o sobie przypomina?

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Nie potrzebnie napisałaś mu, ze coś do niego jeszcze czujesz. Mój ex nimi potężnego ignora z mojej strony wypisuje swoje monologi już od czterech lat. Kretyn. Kiedyś chyba opiszę tutaj tą historię
Próbowałam nerwowo, próbowałam ignorancją - nie dawał za wygraną, więc wtedy pomyślałam, że kiedy powiem o swoich uczuciach, to może obudzę w nim resztki człowieczeństwa i z czystej przyzwoitości da mi spokój

Czuję się jakbym zaczynała od nowa, nie pamiętam który raz z rzędu. Znowu o nim myślę, a jeszcze tydzień temu tak dobrze się trzymałam...
Mam nadzieję, że dostanie hemoroidów
woo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 22:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.