Seks z czarnoskórym mężczyzną. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 14:32   #301
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
no jeszcze czego! emotek zabroni mi uzywac!
zapewne nie wiedziales,co mam na mysli,wiec po prostu zalozyles,ze sie nabijam-jak to ty
Przykro mi, ze nie rozumiesz tego co napisalem, tlumaczyc Ci nie zamierzam.

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
No i dokładnie się zgadzam z Autorką, że osoby, które mają nikłe doświadczenia seksualne nie powinny zabierać głosu w tej dyskusji, chyba, że faktycznie miały złe wspomnienia z czarnoskórymi mężczyznami.Nie znalazłam ani jednego takiego postu.Jakim prawem ktoś może ją osądzać i używać inwektyw do jej osoby nie mając jakiegokolwiek doświadczenia w tej sferze??? Pytam się? Przyjmę logiczne argumenty na to pytanie, o ile będą naprawdę obiektywnie logiczne.Nie dziwię się, że zareagowała impulsywnie bo nikt nie lubi, kiedy się go opluwa tylko za to, że ma bogatsze życie seksualne i lubi eksperymentować.Niech ma dziewczyna nawet 100 czarnoskórych facetów i 100 białych - ważne, że nikogo nie krzywdzi będąc w związku.

Nogulka, Ty to powaznie piszesz?

Autorka zaklada, ze przez to, ze ktos ma inne zdanie, to nie ma doswiadczen i ma problemy, a nie, ze osoby, ktore nie maja doswiadczen sie nie powinny wypowiadac. Roznica ogromna i wyrazna.

Ty sie nie dziwisz, ze ona zareagowala jak to okreslasz impulsywnie, a sie dziwidz, ze inne osoby w dany sposob zareagowaly na jej teksty?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 14:54   #302
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość




Nogulka, Ty to powaznie piszesz?

Autorka zaklada, ze przez to, ze ktos ma inne zdanie, to nie ma doswiadczen i ma problemy, a nie, ze osoby, ktore nie maja doswiadczen sie nie powinny wypowiadac. Roznica ogromna i wyrazna.

Ty sie nie dziwisz, ze ona zareagowala jak to okreslasz impulsywnie, a sie dziwidz, ze inne osoby w dany sposob zareagowaly na jej teksty?
Ja jeszcze raz podkreślę, że z mojego punktu widzenia nie osądzam jej bo nie mam doświadczeń z czarnoskórymi mężczyznami, a mam za to bardzo udane życie seksualne z moim partnerem i cieszę się, że Ona ma również. Jak myślisz, dlaczego te wszystkie głosy krytyki Wizażanek przyjmowały taki ton...hmm...?
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 15:04   #303
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
No i dokładnie się zgadzam z Autorką, że osoby, które mają nikłe doświadczenia seksualne nie powinny zabierać głosu w tej dyskusji, chyba, że faktycznie miały złe wspomnienia z czarnoskórymi mężczyznami.Nie znalazłam ani jednego takiego postu.Jakim prawem ktoś może ją osądzać i używać inwektyw do jej osoby nie mając jakiegokolwiek doświadczenia w tej sferze??? Pytam się? Przyjmę logiczne argumenty na to pytanie, o ile będą naprawdę obiektywnie logiczne.Nie dziwię się, że zareagowała impulsywnie bo nikt nie lubi, kiedy się go opluwa tylko za to, że ma bogatsze życie seksualne i lubi eksperymentować.Niech ma dziewczyna nawet 100 czarnoskórych facetów i 100 białych - ważne, że nikogo nie krzywdzi będąc w związku.
a ja pozwolę się z tym niezgodzić.

wątek nie ma tytulu TYLKO DLA OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM...,tylko Seks z czarnoskórym mężczyzną.tu każdy może wpisac co myśli na ten temat,czy ma doświadczenie,czy nie ma .
wymiana myśli i poglądów ma na celu zweryfikowanie ich z rzeczywistością,ktora dalece odbiega od wyidealizowanego świata doznań autorki.
ona ma prawo tak myśleć i sądzić,jednak my mamy prawo się z tym nie zgadzać popierając to argumentami..
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 15:59   #304
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a ja pozwolę się z tym niezgodzić.

wątek nie ma tytulu TYLKO DLA OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM...,tylko Seks z czarnoskórym mężczyzną.tu każdy może wpisac co myśli na ten temat,czy ma doświadczenie,czy nie ma .
wymiana myśli i poglądów ma na celu zweryfikowanie ich z rzeczywistością,ktora dalece odbiega od wyidealizowanego świata doznań autorki.
ona ma prawo tak myśleć i sądzić,jednak my mamy prawo się z tym nie zgadzać popierając to argumentami..
Jak można zweryfikować pogląd z rzeczywistością bez empirycznych doświadczeń? Bo nie bardzo rozumiem I owszem można się z tym co Autorka pisze nie zgodzić, ale jakimi argumentami możesz podważyć jej osobiste doświadczenia...? Używacie sformułowań których kompletnie nie rozumiecie, jak np. argument. W socjologii żadną teorię, tezę i hipotezę nie można podważyć ( choć można się z nią nie zgodzić) bez poparcia empirycznymi dowodami. Wasz tok rozumowania przypomina mi teorię spiskową mojej babci, która twierdzi, że Żydzi są podli i cwani, ale w swoim życiu nie poznała żadnego Żyda Z Wami jest podobnie... ponizacie Autorkę postu, używacie inwektyw, czytam sarkastyczne komentarze, a jak mniemam nigdy nie mieliście żadnej znajomości z (że tak się kolokwialnie wyrażę...) murzynem. Gdybym powiedzmy, przyjęła stanowisko negatywne na temat głównego wątku, napisałabym raczej, że nie wyobrażam sobie mnie w łóżku z czarnoskórym facetem bo zwyczajnie nie są w moim guście. Koniec kropka. Dało się to wyrazić kulturalnie i bez opluwania jej osobistych doznań? Dało... Reszta świadczy o Was samych...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:15   #305
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Jak można zweryfikować pogląd z rzeczywistością bez empirycznych doświadczeń? Bo nie bardzo rozumiem I owszem można się z tym co Autorka pisze nie zgodzić, ale jakimi argumentami możesz podważyć jej osobiste doświadczenia...? Używacie sformułowań których kompletnie nie rozumiecie, jak np. argument. W socjologii żadną teorię, tezę i hipotezę nie można podważyć ( choć można się z nią nie zgodzić) bez poparcia empirycznymi dowodami. Wasz tok rozumowania przypomina mi teorię spiskową mojej babci, która twierdzi, że Żydzi są podli i cwani, ale w swoim życiu nie poznała żadnego Żyda Z Wami jest podobnie... ponizacie Autorkę postu, używacie inwektyw, czytam sarkastyczne komentarze, a jak mniemam nigdy nie mieliście żadnej znajomości z (że tak się kolokwialnie wyrażę...) murzynem. Gdybym powiedzmy, przyjęła stanowisko negatywne na temat głównego wątku, napisałabym raczej, że nie wyobrażam sobie mnie w łóżku z czarnoskórym facetem bo zwyczajnie nie są w moim guście. Koniec kropka. Dało się to wyrazić kulturalnie i bez opluwania jej osobistych doznań? Dało... Reszta świadczy o Was samych...
nie trzeba być alkoholikiem,aby wiedzieć,jak zgubny to nałóg.nie trzeba brać heroiny,aby wiedziec o odlotach i skutkach zażywania.

nie trzeba posiadać czarnoskkórego kochanka,aby docenić mężczyznę.

to tyle ode mnie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 17:14   #306
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

A ja jeszcze dodam, że wypowiadać może się KAŻDY dopóki nie łamie regulaminu forum. Więc radzę się odczepić od tematu osób z doświadczeniem i bez.
I przywrócić dyskusję na odpowiedniejsze tory, bo off topy niszczące wątki również są w regulaminie ujęte.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 12:31   #307
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez nogulka Pokaż wiadomość
Jak można zweryfikować pogląd z rzeczywistością bez empirycznych doświadczeń? Bo nie bardzo rozumiem
sproboj myslec szerzej

wiesz kiedy cos smakuje plastikiem czy metalem ?

wiesz ... a skad ? przeciez w zyciu nie jadlas !
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 21:10   #308
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Chyba troche temat zszedl nie na ta 'droge' co powinien....do TEGO nie trzeba nikogo namawiac, zachecac....a przede wszystkim nie nalezy generalizowac....czarnosk orzy, jak i biali..jak to sie mowi 'sa ludzie i ludzie' niezaleznie od koloru skory....ale powtorze sie raz jeszcze...ja nie odczuwam zadnej roznicy seks zawsze bedzie wspanialy jesli jest z wlasciwa osoba...ale to tylko moje zdanie zaleta forum pozdrawiam
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 10:32   #309
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Heja.
Postanowilam założyć ten wątek z ciekawości, ile z Was ma takie doświadczenia i jak je oceniacie.

Ja osobiscie mam sporo takich doswiadczen, bo w moim zyciu tak sie zlozylo, ze wiekszosc moim przyjaciol i znajomych to wlasnie studenci i studentki z Nigerii, Kenii, Sudanu, Kongo, Ghany itp...

Poza tym kręcą mnie czarnoskórzy faceci. Mają to "coś". Są sexy, mają zwykle świetne ciałka i mają taki wrodzony luz, ktorego białym brakuje. Pociągają mnie fizycznie i psychicznie.

Właściwie 70% moich chłopakow nie bylo bialych (aktualny TŻ jest biały, ale nie jest Polakiem).

No i cóz. Moje doswiadczenia:

- stereotyp bogatego wyposażenia jest jak najbardziej prawdziwy!
- w większości naprawdę znają się na rzeczy i sprawiają, że seks jest niesamowity
- zawsze orgazm i satysfakcja kobiety jest dla nich ważniejsza niż ich własna
- zdecydowanie są bardziej wytzrymali fizycznie pod tym względem niż biali faceci
- znają fajne sztuczki, o ktorych mało kto wie
- są sexy, potrafią w jakiś sposób sprawić, ze kobieta czuje sie prawdziwą kobietą, atrakcyjną, seksowną i najważniejszą
- bardzo szanują kobiety. NIE znaczy nie. I koniec.
- mówiąc bez ogródek, w większości niezłe z nich ciacha a kto by nie chcial kochać się z facetem, ktory ma ciało Tyrese'a albo Willa Smitha.........

Mam nadzieje, ze Was zachęciłam do nowych "doświadczeń"

PS. Pragne podkreslic, ze powyzszy wywód dotyczy tylko aspektu seksualności, a więc isteniej duzo wiecej zalet i plusów bycia z czarnym mężczyzną.
Choc seks to chyba jedna z najwiekszych

fajnych masz znajomych i przyjaciół, że uprawiasz z Nimi seks.

Wyobraź sobie, że mój facet jest BIAŁY, a odpowiada tym wszystkim punkcikom, które wypisałaś nie potrzebuję czarnego mężczyzny do podbudowania swojego ego. Mam wrażenie, że Tobie właśnie po to takie (...jak Ty to nazwałaś...?) aha, DOŚWIADCZENIE jest potrzebne. Pozdrawiam.
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 11:43   #310
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

No każdy ma po części racje, ale KochanaGadzinko co ma do rzeczy to, że uprawia ona seks ze znajomymi? Chce niech sobie uprawia, my nie mamy jej oceniać. Ale zgadzam się, że wygląda to wszystko na jakieś promo, jakby czarnoskórzy byli jacyś lepsi
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 12:45   #311
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Och, dziewczny TZ autorki jest czarny, wiec dlaczego dziwicie sie , ze wychwala ich pod niebiosa tak jak my wychwalamy bialych mezczyzn. Po prostu jest zakochana w murzynie a przeciez nasi TZ-ci sa najlepsi Jak sie kogos kocha to przeciez nie mowi sie , ze jednak mezczyzna innego koloru skory bylby lepszy, jest zdecydowanie na odwrot
A ze uogolnila tez sie nie dziwie, jak ja bym miala czarnego chlopaka to przeciez nie powiedzialabym, moj mezczyzna jest najlepszy ale po za nim wole bialych.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 13:51   #312
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Och, dziewczny TZ autorki jest czarny, wiec dlaczego dziwicie sie , ze wychwala ich pod niebiosa tak jak my wychwalamy bialych mezczyzn. Po prostu jest zakochana w murzynie a przeciez nasi TZ-ci sa najlepsi Jak sie kogos kocha to przeciez nie mowi sie , ze jednak mezczyzna innego koloru skory bylby lepszy, jest zdecydowanie na odwrot
A ze uogolnila tez sie nie dziwie, jak ja bym miala czarnego chlopaka to przeciez nie powiedzialabym, moj mezczyzna jest najlepszy ale po za nim wole bialych.
wiesz,ja miałam samych białych i jakoś nie wychwalam ich pod niebiosa .
jest mi obojetny kolor skóry,ważne,aby potrafił grac na odpowiednich strunach
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 14:29   #313
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wiesz,ja miałam samych białych i jakoś nie wychwalam ich pod niebiosa .
jest mi obojetny kolor skóry,ważne,aby potrafił grac na odpowiednich strunach
no tak, nie wychwalasz ich bo sama jestes biala, zyjesz w otoczeniu bialych ludzi i dla Ciebie, mnie czy 90 % naszego spoleczenstwa to jest naturalna i "powrzechna" nad ktora po prostu sie nie zastanawiamy i nie analizujemy
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 14:51   #314
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
no tak, nie wychwalasz ich bo sama jestes biala, zyjesz w otoczeniu bialych ludzi i dla Ciebie, mnie czy 90 % naszego spoleczenstwa to jest naturalna i "powrzechna" nad ktora po prostu sie nie zastanawiamy i nie analizujemy
jak napisałam w swojej wczesniejszej wypowiedzi,dla mnie nie ma znaczenia kolor skóry.
nawet ,gdybym spotkała mężczyznę ciemnoskórego,ktory dałby mi przyjemność nie brałabym pod uwagę znaczenia rasy .wiem z doświadczenia ,że to zależy od czlowieka,nie koloru skóry.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 15:40   #315
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Oczywiscie, ja nie twierdze inaczej niz Ty napisalas, rozumiem tylko autorke, jedni lubia blondynow, drudzy zielonookich a jeszcze inni czarnych , tym bardziej, ze ma sie czarnego ukochanego.

Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2009-10-17 o 23:45
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 22:28   #316
mandingo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 20
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

fajnie,że watek "żyje'...głownie to ciekawość u kobiet białych jest powodem kontaktów ,tak jest u mnie
mandingo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 13:59   #317
barbidoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Mogę wypowiadać się za mojego faceta najbardziej i co mniej najbardziej w nim ujęło to to, że jest mentalnie biały: studiuje, używa standardowego angielskiego a nie vernacular english, nie pochodzi z getta, jego matka nie wychowywała samotnie dzieci, nie dealuje. Poza tym nie żywi sie wyłacznie kurczakiem i arbuzami. Ogólnie można powiedzieć: 'he acts white'. Podejscie do życia ma raczej poważne.
Wow wow wow... Marbella85 to Twoim zdaniem kazdy czarnoskory zywi sie kurczakiem i arbuzami, uzywa zlego jezyka, dealuje a jego matka wychowuje dzieci samotnie??? To bardzo mocno powiewa rasizmem, i wlasnie tutaj, pomimo ze mowisz ze nie powielasz stereotypow, okazuje sie jak bardzo stereotypami zyjesz!!

Co do watku - z wlasnego dowiadczenia: to nie ma znaczenia czy bialy czy czarnoskory, wazne jest czy dana osobe dazysz jakims uczuciem i czy dobrze w jej otoczeniu sie czujesz. Bo to + szacunek to przynajmniej dla mnie podstawa do super seksu
barbidoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 12:32   #318
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez barbidoll Pokaż wiadomość
Wow wow wow... Marbella85 to Twoim zdaniem kazdy czarnoskory zywi sie kurczakiem i arbuzami, uzywa zlego jezyka, dealuje a jego matka wychowuje dzieci samotnie??? To bardzo mocno powiewa rasizmem, i wlasnie tutaj, pomimo ze mowisz ze nie powielasz stereotypow, okazuje sie jak bardzo stereotypami zyjesz!!

Co do watku - z wlasnego dowiadczenia: to nie ma znaczenia czy bialy czy czarnoskory, wazne jest czy dana osobe dazysz jakims uczuciem i czy dobrze w jej otoczeniu sie czujesz. Bo to + szacunek to przynajmniej dla mnie podstawa do super seksu
Czy muszę tłumaczyć, że to są stereotypy z którymi sie zetknęłam, tym tematem interesowałam się z racji studiów i dużo na ten temat czytałam, polecam literaturę afro amerykańską. Jak mogę powielać stereotypy skoro na co dzień mieszkam pod jednym dachem z czarnoskórym facetem?? Napisałam tylko o tym co słyszałam. Poza tym nie ma ludzi idealnych, również wśród afro amerykanów, trochę ich poznałam i wiem jacy niektóry z nich są, zresztą posłuchaj trochę tekstów 2Paca to zobaczysz. Niedawno Bill Cosby sam krytykował właśnie czarnych za ich podejście: lenistwo, ciąze wśród nieletnich, narkotyki i wyciąganie rąk po pieniądze od państwa. Zresztą wśród białych też ideałów nie ma, dlatego niektórzy z nich to white trash. Także zanim zarzucisz mi rasizm sama się doedukuj.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 20:12   #319
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Oczywiście mam takie samo zdanie jak założycielka postu
Wręcz uwielbiam czarnoskórych meżczyzn, nie tylko fizycznie mnie pociagaja ale rowniez psychicznie. Sa zupelnie inni niz biali.Gdybym sie nie zwiazala nigdy z czarnoskorym nigdy bym tej roznicy nie doswiadczyla.
Jestem w zwiazdku z czarnoskorym mezczyzna juz prawie rok, jestem strasznie szczesliwa z tym zwiazdku i w zyciu bym nie zamienila go na zadnego innego. A jesli chodzi o seks jest...... niesamowicie za kazdym razem gdy to robimy !!!!! :P:P
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 18:43   #320
wobbly
Zadomowienie
 
Avatar wobbly
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 1 839
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

ej. coś się cicho zrobiło. :P

mnie też "kręcą" czarni faceci.. ale raczej tylko na teledyskach Lady Gagi.
są seksowni , wydają się tacy męscy.. itp.
jeżeli chodzi o bliższy kontakt (mam na myśli rozmowę) z czarnym to wymieniłam parę słów z księdzem..

wiem, że dużo kobiet potrzebuje czegoś innego, nieznanego.
mam za sobą pare przygód z innym kolorem skóry, ale dotyczą Arabów..
__________________
od 14 czerwca 2012 - dieta
od sierpnia 2012 - na ratunek resztkom kondycji i pozostałościom po świetnym zdrowiu
95kg - 71 kg - 67kg
cel: 60kg


don't want nothing less cause i’m sure you’re the best..
11.07.13r.
wobbly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:35   #321
Mirabelkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 379
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

ja bym chciała spróbować, ale jak na razie nawet nie znam żadnego musze przyznać, że mnie kręcą :P
__________________
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ...
STRANGER
Mirabelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:38   #322
boskam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

A ja bym chciała zapytać o ich sztuczki, których nikt nie zna! Co to co to co to?
boskam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 15:53   #323
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez boskam Pokaż wiadomość
A ja bym chciała zapytać o ich sztuczki, których nikt nie zna! Co to co to co to?
-jakie sztuczki?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 12:55   #324
boskam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

O sztuczkach mówi pierwszy post!
boskam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:07   #325
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez boskam Pokaż wiadomość
O sztuczkach mówi pierwszy post!
ten?
Cytat:
No i cóz. Moje doswiadczenia:

- stereotyp bogatego wyposażenia jest jak najbardziej prawdziwy!
- w większości naprawdę znają się na rzeczy i sprawiają, że seks jest niesamowity
- zawsze orgazm i satysfakcja kobiety jest dla nich ważniejsza niż ich własna
- zdecydowanie są bardziej wytzrymali fizycznie pod tym względem niż biali faceci
- znają fajne sztuczki, o ktorych mało kto wie
- są sexy, potrafią w jakiś sposób sprawić, ze kobieta czuje sie prawdziwą kobietą, atrakcyjną, seksowną i najważniejszą
- bardzo szanują kobiety. NIE znaczy nie. I koniec.
- mówiąc bez ogródek, w większości niezłe z nich ciacha a kto by nie chcial kochać się z facetem, ktory ma ciało Tyrese'a albo Willa Smitha.........
to można podpisac pod większość mężczyzn różnej rasy ,a o sztuczkach nie doczytałam,bo nie ma
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:33   #326
boskam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Tak dokładnie ten!
boskam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 16:18   #327
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
- w większości naprawdę znają się na rzeczy i sprawiają, że seks jest niesamowity
- zawsze orgazm i satysfakcja kobiety jest dla nich ważniejsza niż ich własna
- znają fajne sztuczki, o ktorych mało kto wie
- są sexy, potrafią w jakiś sposób sprawić, ze kobieta czuje sie prawdziwą kobietą, atrakcyjną, seksowną i najważniejszą
- bardzo szanują kobiety. NIE znaczy nie. I koniec.
to chyba mój facet ma w sobie coś z czarnoskórego mężczyzny
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:56   #328
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

onastyo zgadzam sie w 100%
choc mojego army nie ma juz blisko mnie to sex i zycie z nim bylo cudowne
spedzilam z nim najpiekniejsze chwile
przede wszystkim na pierwszym miejscu jest szacunek do kobiety ktora kochaja.
nie dam sobie glowy uciac ze kazdy czarnoskory taki jest.
jednak znam wiele par czarno bialych i sa szczesliwi.

zycze udanego zwiazku wszystkim bialym kobietom ktore posiadaja taki cudowny skarb
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55

Edytowane przez vanes
Czas edycji: 2010-02-11 o 12:03
vanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:29   #329
pani pozytywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Brak słów, no ale dziewczyna naoglądała sie magazynów i cóż..poznaje swiat





Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Mnie tez kreca, ale doswiadczen na razie brak .

Co do tych wszytskich cech, to wydaje mi sie, ze generalizujesz, nie kazdy czarny rodzi sie z wiedza na temat trikow-tym bardziej jak malo kto o nich wie . Na pewno nie wszyscy szanuja kobiety. Ludzie sa rozni...
pani pozytywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 19:58   #330
aaangelll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Ja może odpowiem na pytanie autorki. Ja swój pierwszy raz przeżyłam właśnie z czarnym, nie do końca tego chciałam, ale wiedział jak mnie zmanipulować. Znam wielu czarnych i w sumie większość z nich jest taka sama, jak i w łożku jak i w życiu... Są niesamowici w łożku, ale nie chcialabym nigdy być na zawsze z czarnym. Dużo przeżyłam mimo mojego wieku. Dużo wycierpialam, im chodzi tylko o jedno o papiery i seks.
Tak naprawdę rzadko który zostaje w europie na stałe, oni mają dzieci i żony w swoich krajach. Ale z biała kobietą nie chcą być zawsze. Gdy związek jest mocniejszy pozwalaja sobie na wiecej i zaczynają bić i znecac sie nad kobieta, a gdy mają co chcą czyli papiery wyjeżdzaja do innego kraju.
Jest jeden czarny ktory zrobi wszystko bym z nim wziela slub, czeka az bd pelnoletnia, ale ja naiwna nie jestem, na razie go wykorzystuje, w sensie ze on mi placi albo kupuje rozne prezenty, ale gdy stane się pelnoletnia zostawie go.
aaangelll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-28 01:29:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.