Temat bez tytułu.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 16:12   #1
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104

Temat bez tytułu..


Pewnego dnia poszłam na dyskę. Bardzo żadko chodzę na dyski. Moje kumpele, ponieważ mają już dzieci poszły do domu prędko. Ja wolałam zostać, bo chciałam się jeszcze pobawić.
Dziś pamiętam tylko, jak jeden koleś postawił mi piwo. Jak piłam, spytał czy pojade z nim i jego kumplami na zabawę do jego domu. Ja się zgodziłam. Trudno jest mi uwierzyć, że się na to zgodziłam. Nie byłam wcale pijana. Podejrzewam, że mogli mi coś dosypać..
Obudziłam się następnego dnia o.. 11 w domu tego chłopaka, w innej miejscowości niz mieszkam. Jego kolegów już nie było. Boję się, że zostałam wtedy wykorzystana. Czekam na wizytę u ginekologa, ale często nie wytrzymuje i płaczę.
Mam 22 lata i byłam zawsze dziewicą. Nigdy nie miałam chłopaka. Jak się wtedy obudziłam, nic nie czułam! (żadnego bólu!!). Czy możliwe jest, aby dali mi wtedy środki przeciwbólowe, po których niczego nie czułam ? Czy raczej jeśli nic nie czułam, nie możliwe jest aby mnie wtedy wykorzystali? Strasznie się boję, co sie okarze.
Musiałam to napisać, bo strasznie się czuję, ciągle płaczę, a nie chce nikomu na razie o tym mówić..
Odpiszcie, proszę!!!!!
;(

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-04-20 o 23:03
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:23   #2
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Temat bez tytułu..

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Pewnego dnia poszłam na dyskę. Bardzo żadko chodzę na dyski. Moje kumpele, ponieważ mają już dzieci poszły do domu prędko. Ja wolałam zostać, bo chciałam się jeszcze pobawić.
Dziś pamiętam tylko, jak jeden koleś postawił mi piwo. Jak piłam, spytał czy pojade z nim i jego kumplami na zabawę do jego domu. Ja się zgodziłam. Trudno jest mi uwierzyć, że się na to zgodziłam. Nie byłam wcale pijana. Podejrzewam, że mogli mi coś dosypać..
Obudziłam się następnego dnia o.. 11 w domu tego chłopaka, w innej miejscowości niz mieszkam. Jego kolegów już nie było. Boję się, że zostałam wtedy wykorzystana. Czekam na wizytę u ginekologa, ale często nie wytrzymuje i płaczę.
Mam 22 lata i byłam zawsze dziewicą. Nigdy nie miałam chłopaka. Jak się wtedy obudziłam, nic nie czułam! (żadnego bólu!!). Czy możliwe jest, aby dali mi wtedy środki przeciwbólowe, po których niczego nie czułam ? Czy raczej jeśli nic nie czułam, nie możliwe jest aby mnie wtedy wykorzystali? Strasznie się boję, co sie okarze.
Musiałam to napisać, bo strasznie się czuję, ciągle płaczę, a nie chce nikomu na razie o tym mówić..
Odpiszcie, proszę!!!!!
;(
cytuję dla potomności.



Cóż, nikt z nas nie jest czarownikiem/ czarodziejką.
Tak naprawdę możliwe, ze czegoś Ci dosypali.
Dowiesz się wszystkiego po wizycie u lekarza.
trzymaj się!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:25   #3
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Temat bez tytułu..

Możliwe jest wszystko. Idź do lekarza, a wszystkiego się dowiesz.

A tak na przyszłość - trochę rozsądku więcej.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:28   #4
kocurek04
Raczkowanie
 
Avatar kocurek04
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 244
Dot.: Temat bez tytułu..

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Pewnego dnia poszłam na dyskę. Bardzo żadko chodzę na dyski. Moje kumpele, ponieważ mają już dzieci poszły do domu prędko. Ja wolałam zostać, bo chciałam się jeszcze pobawić.
Dziś pamiętam tylko, jak jeden koleś postawił mi piwo. Jak piłam, spytał czy pojade z nim i jego kumplami na zabawę do jego domu. Ja się zgodziłam. Trudno jest mi uwierzyć, że się na to zgodziłam. Nie byłam wcale pijana. Podejrzewam, że mogli mi coś dosypać..
Obudziłam się następnego dnia o.. 11 w domu tego chłopaka, w innej miejscowości niz mieszkam. Jego kolegów już nie było. Boję się, że zostałam wtedy wykorzystana. Czekam na wizytę u ginekologa, ale często nie wytrzymuje i płaczę.
Mam 22 lata i byłam zawsze dziewicą. Nigdy nie miałam chłopaka. Jak się wtedy obudziłam, nic nie czułam! (żadnego bólu!!). Czy możliwe jest, aby dali mi wtedy środki przeciwbólowe, po których niczego nie czułam ? Czy raczej jeśli nic nie czułam, nie możliwe jest aby mnie wtedy wykorzystali? Strasznie się boję, co sie okarze.
Musiałam to napisać, bo strasznie się czuję, ciągle płaczę, a nie chce nikomu na razie o tym mówić..
Odpiszcie, proszę!!!!!
;(

Jakieś dziwne wrazenie mam ze taki watek już kiedyś czytalam, może tylko było to opisane innymi słowami, ale w podobnej stylistyce. Az poszukam...

swoja drogą Autorko- a krwi nie było?
__________________
Nie wiem,
czy w ogóle jest to możliwe,
aby uchwycić moment,
w którym rozpoczyna się miłość.
Nie jakieś tam zakochanie,
ale miłość

BLOG

Edytowane przez kocurek04
Czas edycji: 2011-03-16 o 16:29
kocurek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:33   #5
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Temat bez tytułu..

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Pewnego dnia poszłam na dyskę.
(...)
Czekam na wizytę u ginekologa, ale często nie wytrzymuje i płaczę.
Brzmi jak opowieść z ubiegłych wakacji... Ile już czekasz? Przecież ginekolog to nie papież
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:41   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Temat bez tytułu..

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Brzmi jak opowieść z ubiegłych wakacji... Ile już czekasz? Przecież ginekolog to nie papież
dobre pytanie-ile czekasz z wizyta u ginekologa?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:57   #7
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Temat bez tytułu..

'swoja drogą Autorko- a krwi nie było?'
Obudziłam sie z podpaską, na której była krew.. Miałam wtedy końcówkę okresu.
Nie robię sobie jaj, przysięgam! To co piszę na prawdę się zdarzyło.
Bardzo proszę, nie śmiejcie sie ze mnie. Ja nie mam pieniędzy na wizytę u ginekologa prywatnie. Czekam od końca stycznia. ;( ;( i już nie wytrzymuję.
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 17:02   #8
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Temat bez tytułu..

a mnie sie wydaję, że to jakaś marna PROWO!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:02   #9
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Temat bez tytułu..

chyba za długo czekasz... po takim zajściu trzeba się spieszyć i iść jak najszybciej a nie...
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:13   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Temat bez tytułu..

teraz to juz po ptokach. trzeba bylo sie zglosic na obdukcje do szpitala na izbe przyjec. po takim czasie rany czy otarcia naskora sie goja. przebadaj sie pod katem chorob wenerycznych.

btw. pachnie mi to prowokacja, bo chyba nie mozna byc az tak lekkomyslnym...?!
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:18   #11
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Temat bez tytułu..

Żal Ci 50 złotych na awaryjną sytuację? Boskie

Trzeba było zanotować adres, pod którym się obudziłaś, porobić zdjęcia tego miejsca komórką i pojechać na policję z donosem i do szpitala na obdukcję, w końcu po 1 piwie nie traci się przytomności...

Jasne, że prowo
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:22   #12
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Temat bez tytułu..

coś dosypali i wykorzystali. Rany a tyle się mówi żeby nie włóczyć się z obcymi facetami z dyski :/
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:27   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Temat bez tytułu..

Pewnego dnia - czyli kiedy? (bo zaczyna się jak bajka: za górami, za lasami...). Po przebudzeniu rozmawiałaś z tym chłopakiem, jak się zachowywał, jak dostałaś się do domu z tej innej miejscowości? Czemu od razu nie poszłaś do ginekologa - w nagłym wypadku coś nie chce mi się wierzyć, że lekarz by Cię nie przyjął.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:28   #14
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Temat bez tytułu..

Na dyskoteke są pieniądze, a na lekarza nie ma. 3 miesiące czekasz na wizytę u ginekologa w przychodni ???

Prowokacja jak byk.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:33   #15
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Temat bez tytułu..

Prowokacja.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:36   #16
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Temat bez tytułu..

trzeba bylo sie zglosic na obdukcje do szpitala na izbe przyjec. - nie wiedziałam, że tak mogę zrobić.

Trzeba było zanotować adres, pod którym się obudziłaś, porobić zdjęcia tego miejsca komórką- telefon mi ukradli, a biegłam szybko na autobus, bo było już tak późno, że mama by mnie zabiła jakbym wróciła jeszcze później.

Strasznie jest mi przykro czytać takie odpowiedzi.
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:39   #17
BigGirlsDontCry2
Rozeznanie
 
Avatar BigGirlsDontCry2
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Święte miasto
Wiadomości: 576
Dot.: Temat bez tytułu..

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Pewnego dnia poszłam na dyskę. Bardzo żadko chodzę na dyski. Moje kumpele, ponieważ mają już dzieci poszły do domu prędko. Ja wolałam zostać, bo chciałam się jeszcze pobawić.
Dziś pamiętam tylko, jak jeden koleś postawił mi piwo. Jak piłam, spytał czy pojade z nim i jego kumplami na zabawę do jego domu. Ja się zgodziłam. Trudno jest mi uwierzyć, że się na to zgodziłam. Nie byłam wcale pijana. Podejrzewam, że mogli mi coś dosypać..
Obudziłam się następnego dnia o.. 11 w domu tego chłopaka, w innej miejscowości niz mieszkam. Jego kolegów już nie było. Boję się, że zostałam wtedy wykorzystana. Czekam na wizytę u ginekologa, ale często nie wytrzymuje i płaczę.
Mam 22 lata i byłam zawsze dziewicą. Nigdy nie miałam chłopaka. Jak się wtedy obudziłam, nic nie czułam! (żadnego bólu!!). Czy możliwe jest, aby dali mi wtedy środki przeciwbólowe, po których niczego nie czułam ? Czy raczej jeśli nic nie czułam, nie możliwe jest aby mnie wtedy wykorzystali? Strasznie się boję, co sie okarze.
Musiałam to napisać, bo strasznie się czuję, ciągle płaczę, a nie chce nikomu na razie o tym mówić..
Odpiszcie, proszę!!!!!
;(
__________________
Wymienię:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=693962
BigGirlsDontCry2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:41   #18
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Temat bez tytułu..

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
trzeba bylo sie zglosic na obdukcje do szpitala na izbe przyjec. - nie wiedziałam, że tak mogę zrobić.

Trzeba było zanotować adres, pod którym się obudziłaś, porobić zdjęcia tego miejsca komórką- telefon mi ukradli, a biegłam szybko na autobus, bo było już tak późno, że mama by mnie zabiła jakbym wróciła jeszcze później.

Strasznie jest mi przykro czytać takie odpowiedzi.
Ile masz lat ??
To nie rozmawiałas z tym chłopakiem? Wstałas i wyszłas ??

A mi jest przykro, że sobie jaja robisz.

Edytowane przez 13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Czas edycji: 2011-03-16 o 17:43
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:42   #19
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Temat bez tytułu..

Sądze, że dalsze odpowiedzi nie mają sensu.
To straszne jaki poziom reprezentujecie.
Liczyłam na słowa wsparcia, a nie pogardy.
To straszne.
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:43   #20
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Temat bez tytułu..

nikt tobą nie gardzi, trzeba się samemu szanować a dopiero potem oczekiwać tego od innych
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:46   #21
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: Temat bez tytułu..

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Pewnego dnia - czyli kiedy? (bo zaczyna się jak bajka: za górami, za lasami...).

Zaczyna się jak bajka, bo to jest bajka.

Dziewczyna, która ma podejrzenia, że została wykorzystana seksualnie i to w dodatku po dosypaniu jakiś narkotyków, czeka sobie spokojnie na wizytę do ginekologa 3 miesiące?


Tylko zabrakło wyobraźni na tytuł tej bajki :P (temat bez tytułu)

Edytowane przez nicole697
Czas edycji: 2011-03-16 o 17:48
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:51   #22
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Temat bez tytułu..

Jak się zachowuje bezmyślnie, to potem się siedzi i płacze po forach.
Wybacz, ale brzmisz bardzo niewiarygodnie. I to nie przez byki ortograficzne.
Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Obudziłam się następnego dnia o.. 11 w domu tego chłopaka, w innej miejscowości niz mieszkam. Jego kolegów już nie było. Boję się, że zostałam wtedy wykorzystana.
Obudziłaś się w ubraniu, w pościeli...? Wykorzystali Cię i potem założyli majtki z brudną podpaską? W domu było pusto? Wstałaś i pobiegłaś na autobus, jakby nigdy nic?
Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Czekam na wizytę u ginekologa, ale często nie wytrzymuje i płaczę.
To siedź i płacz.
Na test ciążowy pewnie też Ci szkoda. Nie mówiąc o badaniach na syfa, którego mogłaś złapać.
Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Mam 22 lata i byłam zawsze dziewicą.
Fakt. Nie da się być dziewicą czasami.
Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Jak się wtedy obudziłam, nic nie czułam! (żadnego bólu!!). Czy możliwe jest, aby dali mi wtedy środki przeciwbólowe, po których niczego nie czułam ? Czy raczej jeśli nic nie czułam, nie możliwe jest aby mnie wtedy wykorzystali?
Jak na dwudziestolatkę nic nie wiesz o seksie od strony merytorycznej.
Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
nie wiedziałam, że tak mogę zrobić.
Pamiętam jeszcze z podstawówki pogadanki o gwałtach. Jak można nie wiedzieć takich rzeczy w Twoim wieku? Nie oglądasz telewizji? W jakim świecie żyjesz?
Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
telefon mi ukradli, a biegłam szybko na autobus, bo było już tak późno, że mama by mnie zabiła jakbym wróciła jeszcze później.
Ach, tak, możesz być w ciąży z nie wiadomo kim, ale ważne, żeby mama nie była zła
Skoro przy okazji ukradli Ci telefon, to trzeba było i tak iść na policję - ale tego zapewne też nie wiesz?
Głowy nie masz, aby zapamiętać adres? Skoro wiesz, jakie jeżdżą tam autobusy i jak trafić na przystanek, to chociaż będziesz potrafiła tam się dostać po raz drugi i wskazać dom policji.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2011-03-16 o 17:52
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:54   #23
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Temat bez tytułu..

świat jest pełen nieodpowiedzialnych lasek, nic dziwnego że przez nie faceci traktują kobiety tak jak traktują (nie wszyscy oczywiście)
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:03   #24
kocurek04
Raczkowanie
 
Avatar kocurek04
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 244
Dot.: Temat bez tytułu..

No zaczyna się robic śmiesznie. Masz 22 lata. nic nie wiesz. Zgwałcili Cię. Okazuje się, że miałaś okres. I jeszcze do tego ukradli Ci telefon. No i mama była by zła. A o obdukcji nie miałaś pojęcia. i na policje bałaś sie pójść.

No ale w tą wizyte u ginekologa to ja napewno nie uwierze , bo ja jak mam potrzebe to zapisuje sie w poniedziałek a lekarz przyjmuje mnie w środę a jak mam pilną potrzebę to nawet tego samego dnia. Kto to widział żeby do ginekologa czekać w kolejce 2 miesiące
__________________
Nie wiem,
czy w ogóle jest to możliwe,
aby uchwycić moment,
w którym rozpoczyna się miłość.
Nie jakieś tam zakochanie,
ale miłość

BLOG
kocurek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:08   #25
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Temat bez tytułu..

szkoda słów
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:11   #26
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Temat bez tytułu..

Cytat:
Napisane przez kocurek04 Pokaż wiadomość
Kto to widział żeby do ginekologa czekać w kolejce 2 miesiące
Ja

Jest u mnie jedna przychodnia, w której tyle się czeka na wizytę. Co nie zmienia faktu, że prócz tej jednej jest jeszcze dziesiątki innych przychodni, a nawet są szpitale, w których spokojnie tego samego dnia można się dostać, trzeba tylko na korytarzu swoje odczekać.

22 letnia zawsze dziewico- czego oczekujesz po wizycie u ginekologa po tak długim czasie? Potwierdzenia, że dziewicą nie jesteś?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:16   #27
kocurek04
Raczkowanie
 
Avatar kocurek04
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 244
Dot.: Temat bez tytułu..

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Ja
W takim razie jestem winna przeprosiny nawet nie pomyślałam, że w mniejszych miejscowościach jest taki problem z dostaniem sie do ginekologa

Jednak Autorka mogła sie niezwłocznie udac nawet do szpitala, tam by ja przebadali. jest pełnoletnia takze lekarze bez jej zgody nie udzielili by nikomu informacji, w końcu tajemnica lekarska obowiązuje, no ale skora Autorka- kobieta, ze tak powiem, 22-letnia nie wie takich rzeczy no to litości
__________________
Nie wiem,
czy w ogóle jest to możliwe,
aby uchwycić moment,
w którym rozpoczyna się miłość.
Nie jakieś tam zakochanie,
ale miłość

BLOG
kocurek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:23   #28
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Temat bez tytułu..

trafi swój na swego...



czekaj dalej skoro masz takie żelazne nerwy.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:23   #29
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Temat bez tytułu..

Skoro wiesz, jakie jeżdżą tam autobusy i jak trafić na przystanek, to chociaż będziesz potrafiła tam się dostać po raz drugi i wskazać dom policji.- Właśnie nie.. Poszłam tam dzień później. Chciałam zobaczyć raz jeszcze ten dom. Ale go nie znalazłam. Jest to okoloica, gdzie jest jeden dom obok drugiego ;(

nikt tobą nie gardzi, trzeba się samemu szanować a dopiero potem oczekiwać tego od innych- szanowałam się (jak do tej pory) 22 lata. Znam dużo dziewczyn, które się nie szanują i nimi nie gardzę. A ze mnie się nawet śmiano, jak napisałam, że mam 22 lata i jestem dziewicą.. Bardzo przygnębiające.

Obudziłaś się w ubraniu, w pościeli...? - tak
Wykorzystali Cię i potem założyli majtki z brudną podpaską? - nie wiem!

Na test ciążowy pewnie też Ci szkoda.- zrobiłam test ciążowy

czeka sobie spokojnie na wizytę do ginekologa 3 miesiące?- jakbym czekała sobie spokojnie, nie zakładałabym takiego tematu

Ile masz lat ??- no już napisałam (w pierwszym poście)
To nie rozmawiałas z tym chłopakiem? Wstałas i wyszłas ??- Rozmawiałam. Jak się obudziłam, nie wiedziałam co się dzieje. Chwyciłam się za głowe. Ten chłopak spytał się, czy jestem dziewicą.. Byłam zdziwiona, skad takie pytanie. Zaproponował mi stosunek, ale ja odmówiłam. Teraz myślę, czy nie chciał zatrzeć śladu, że wcześniej mógł (albo jego koledzy) coś mi zrobić, żebym potem nie mogła tego udowodnić.. Powiedział, że jest siódma. Kiedy za chwilę dowiedziałam się, że jest.. 11 wydarłam sie na niego i wybiegłam z tego domu szukając przystanku. Chciałam jak najszybciej wrócić do domu, ponieważ moja mama mogłaby tego nie przeżyć, jakbym wróciła jeszcze później. Mam trudną sytuację w domu, dlatego nie mam pieniędzy, a mamie nie chciałam mówić, bo ma strasznie dużo zmartwień. Dlatego stwierdziłam, że będę musiała sama sie z tym uporać, Ale jest mi ciężko.
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:26   #30
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Temat bez tytułu..

Radziłabym ci zapobiegawczo zrobić badania czy jakimś świństwem Cię nie zarazili.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.