Czekać czy nie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 22:14   #1
despretina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79

Czekać czy nie


Nie sądziłam czy zakładac taki watek, ale nie mam ani sie komu wyżalic ani z kim porozmawiac. Do rzeczy. Byłam z chłopakiem niedługo- 9 msc. Od miesiaca wszystko zaczeło sie miedzy nami psuc. On oddalał sie ode mnie, unikał mnie. Nie wiedziałam o co chodzi próbowałam z nim porozmawiać, ale on nawet nie stwarzał sytuacji bysmy mogli pobyć tylko we dwoje. dodam, że przed nim bardzo sie na kims sparzyłam i bardzo cięzko było mi sie w ten związek zaangazowac. Gdy w koncu poczułam sie szczesliwa zaczęło sie wszystko psuć No i w koncu napisałam mu ze chyba lepiej jak sie rozstaniemy. On przytaknał. Myslałam ze mnie zatrzyma, ze cos zrobi. Próbowałam dowiedziec jaki jest powód naszego rozstania. Myślałam ze jest inna. Niby zaprzecza. To powiedziałam że spoko., że skoro to koniec to nie chce mieć z nim kontaktu żeby jak najszybciej zapomnieć. No i w tym problem on chce miec ze mna kontakt. Dowiedziałam się ze on teraz nie chcę mieć żadnej dziewczyny, nie wie co do mnie czuję i ze wyjezdza żeby pobyc sam nie wie na ile. I chce miec ze mna kontakt, bo jesli będzie za mną tęsknił to znaczy że mu zależy i że wróci. A ja nie chce czekać na cos czego nie będzie. Z drugiej strony nie wiem czy warto tak zrobic definitywny koniec i juz nigdy sie do niego nie odezwac... Nie wiem co robić. Jest mi po prostu starsznie źle
despretina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:37   #2
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Czekać czy nie

Chłopak ma dylemat tylko szkoda, że dopiero teraz a nie wcześniej taki numer wykręcił zanim na dobre nie zaczęło Ci na nim zależeć. Hm nie wiem co Ci poradzić jeśli wiesz że nie zniesiesz kontaktu z nim i za każdym razem przywoływać będą Ci się wspomnienia z nim związane i że będziesz cierpieć to całkowicie urwij kontakt. A jeżeli umiesz się zdystansować do całej tej sprawy i do niego to trzymaj kontakt. To zależy tylko wyłącznie od Ciebie.Może się zdarzyć tak, że wróci ale mu powiedz, że Ty na niego czekać nie będziesz i że może wtedy być za późno bo na drodze stanie Ci inny chłopak.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:40   #3
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Czekać czy nie

Żyć swoim życiem i isę nie kontaktować, bo to spowalnia gojenie się ran. Zatęskni TYLKO jeśli zerwiecie kontakt. WIem co mówię - mialam wrażenie, ze czytam o sobie
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:55   #4
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Czekać czy nie

ja tam bym nie paliła wszystkich mostów
ogranicz kontakt, ale nie staraj się wyrzucić go ze swojego życia, w końcu to było piękne 9 miesięcy
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 23:24   #5
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czekać czy nie

Cytat:
Napisane przez despretina Pokaż wiadomość
No i w koncu napisałam mu ze chyba lepiej jak sie rozstaniemy. On przytaknał. Myslałam ze mnie zatrzyma, ze cos zrobi. Próbowałam dowiedziec jaki jest powód naszego rozstania.
A wpadlas na to, ze on byl nieco niepewny i to ze powiedzialas ze powinniscie sie rozstac bylo katalizatorem. Piszesz mu - lepiej bedzie jak sie rozstaniemy, a pozniej sie pytasz, jaki jest powod rozstania. Nie widzisz zwiazku?

Takie - zerwe po to, zeby o mnie walczyl, jest strasznie niedojrzale, zreszta widzisz gdzie Cie to doprowadzilo.

A co do Twojej sytuacji - jestes pewna, ze nie chcesz z nim byc? W takim wypadku, lepiej gdy nie bedzicie miec kontaktu.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 01:15   #6
despretina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Czekać czy nie

To nie tak Wyraku, napisałam "chyba tego chcesz" A on" myslę, że będzie lepiej jak sie rozstaniemy". Chciałam znac tylko powód, co sie stało, że nagle ( w ciagu miesiaca to nie takie nagle) tak sie zmienił w stosunku do mnie. Nie chciałam go prosić, błagac by do mnie wrócił. Szanuję jego decyzje. Biorąc pod uwagę, że mi na nim zależy doszłam do wniosku, że lepiej jak całkiem zniknie z mego zycia, bo takie pisanie dawałoby mi tylko (niepotrzebna być może) nadzieję. Nie rozumiem zaistniałej sytuacji. Spotkalismy sie wczoraj i on zaczął mnie przytulac, całować prawie wylądowalismy w łózku. Myślałam ze znowu jestesmy razem. a dzisiaj stwierdził; 1. tesknie za Tobą dlatego musisz się do mnie odzywac. A na moje pytanie czy wrócilicmy do siebie 2. nie justynko, nie możemy teraz potrzebuje czasu.Nie wiem co mam o tym myslec. Przechodziłam juz taka sytuacje i drugi raz w ciagu roku nie mam juz na cos takiego siły. Dlatego chyba lepiej, pomimo że mi zależy, jak zerwe kontakt, prawda??
despretina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 04:03   #7
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czekać czy nie

Cytat:
Napisane przez despretina Pokaż wiadomość
(...)No i w koncu napisałam mu ze chyba lepiej jak sie rozstaniemy. On przytaknał. (...)
Cytat:
Napisane przez despretina Pokaż wiadomość
To nie tak Wyraku, napisałam "chyba tego chcesz" A on" myslę, że będzie lepiej jak sie rozstaniemy".
No wiesz, mi ciezko cos doradzic, gdy mam problem z przeczytaniem tej relacji.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 04:15   #8
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Czekać czy nie

Cytat:
Napisane przez despretina Pokaż wiadomość
To nie tak Wyraku, napisałam "chyba tego chcesz" A on" myslę, że będzie lepiej jak sie rozstaniemy". Chciałam znac tylko powód, co sie stało, że nagle ( w ciagu miesiaca to nie takie nagle) tak sie zmienił w stosunku do mnie. Nie chciałam go prosić, błagac by do mnie wrócił. Szanuję jego decyzje. Biorąc pod uwagę, że mi na nim zależy doszłam do wniosku, że lepiej jak całkiem zniknie z mego zycia, bo takie pisanie dawałoby mi tylko (niepotrzebna być może) nadzieję. Nie rozumiem zaistniałej sytuacji. Spotkalismy sie wczoraj i on zaczął mnie przytulac, całować prawie wylądowalismy w łózku. Myślałam ze znowu jestesmy razem. a dzisiaj stwierdził; 1. tesknie za Tobą dlatego musisz się do mnie odzywac. A na moje pytanie czy wrócilicmy do siebie 2. nie justynko, nie możemy teraz potrzebuje czasu.Nie wiem co mam o tym myslec. Przechodziłam juz taka sytuacje i drugi raz w ciagu roku nie mam juz na cos takiego siły. Dlatego chyba lepiej, pomimo że mi zależy, jak zerwe kontakt, prawda??
Co on za bzdury wygaduje? Nie może z Tobą być, ale do łóżka to chętnie by Cię zaciągnął. Nie zawracaj sobie nim głowy, bo on najwyraźniej nie szuka stałego związku tylko dziewczyny do seksu jak mu się zachce Nie rozumiem takiego podejścia niby tęskni za Tobą, ale razem być nie możecie. Na dodatek wymusił na Tobie propozycję rozstania, bo oddalał się stopniowo, bez słowa wyjaśnienia.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 05:28   #9
RoksanaL
Raczkowanie
 
Avatar RoksanaL
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 105
Dot.: Czekać czy nie

Dziewczyno zbierz przyjaciółki idźcie do kawiarni na lody pogadajcie (wyżal się do woli) a potem zamknij ten rozdział życia. Ja byłam z facetem, który mieszkał jakieś 3 km ode mnie (inna dzielnica) a przez miesiąc nie mógł się ze mną spotkać choć mógł w tym czasie np na kompie siedzieć. Po miesiącu takiego czekania nie wiadomo na co zakończyłam ten związek. I wiesz co ?? Jestem obecnie straszliwie szczęśliwa. Nie myśl, że on nagle padnie u Twych stóp z bukietem róż to tylko w filmach. On chce mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko czyli tu będzie mógł się spotykać z innymi a w razie co z Tobą do łóżka. Nie daj się Pozdrawiam Ps wiem, że rozstania są trudne ale na pewno dasz rade
RoksanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 06:34   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czekać czy nie

Facet się odkochał/nigdy nie kochał, ale liczy się teraźniejszość: nie chce być z Tobą = nie kocha. Jak facet zaczyna robić jazdy, że nie wiem, że jest niepewny etc. to znaczy, że to już koniec (może za jakiś czas mu się odwidzi, ale to już będą takie odgrzewane kotlety, w dodatku bez gwarancji, że za jakiś czas znowu nie zmieni zdania). Żyj swoim życiem, zero kontaktu z nim, naucz się tera być sama.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 07:23   #11
despretina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Czekać czy nie

Dzięki za rady Postanowiłam nie mieć z nim kontaktu. Koniec to koniec. Co prawda nie rozumiem czemu tak mnie męczy z tym : "odzywaj sie do mnie" ale tu juz chodzi o moje życie i to ja mam być szczęsliwa. Nie umie zyć w przyjazni z kims na kim mi zależy/zależało
despretina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 07:47   #12
BlackAngeell
Zadomowienie
 
Avatar BlackAngeell
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z domku^
Wiadomości: 1 770
Dot.: Czekać czy nie

Cytat:
Napisane przez despretina Pokaż wiadomość
Dzięki za rady Postanowiłam nie mieć z nim kontaktu. Koniec to koniec. Co prawda nie rozumiem czemu tak mnie męczy z tym : "odzywaj sie do mnie" ale tu juz chodzi o moje życie i to ja mam być szczęsliwa. Nie umie zyć w przyjazni z kims na kim mi zależy/zależało

bardzo mądra decyzcja kochana.
będzie ci na prawdę dużo latwiej bo tutaj chodzi o twoje szczeście ;*
__________________


"kobita nie kuń. nie musi być pikna. pikne kunie sie w stajni trzyma. kobita, panie, musi być, no, rasowa"



mój mały kramik <3
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post12701007

ZDAŁAM!

Szumacher za kierownicą
BlackAngeell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 08:28   #13
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czekać czy nie

FAcet nawet się nie wysilił, żeby się wytłumaczyć o co mu tak naprawdę chodzi;/Nie podał Ci przyczyny rozstania, takie dziecinne zachowanie, moze fkatycznie lepiej nie palic za sobą mostów, niech ma z Tobą kontakt-zobaczysz czy faktycznie bedzie go chciał utrzymac czy to tylko takie czcze gadanie...
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 08:44   #14
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czekać czy nie

Chłopak najwyraźniej nie chce byc z Tobą, ale utrzmywac kontakt. A po jakie licho? Aby rozdrapywac Twoje rany? Skoro się nie deklaruje, że mu zalezy, to adieu, niech się koło Ciebie nie pęta. Zwłaszcza, że takie utrzymywanie kontaktu oznacza zwykle, że jak dziewczyna w końcu zadzwoni, to usłyszy: "Eee, wlaśnie miałem do Ciebie dzwonić".
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:48   #15
despretina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Czekać czy nie

Dzięki serdeczne za rady. Postanowiłam, że ja się nie bede odzywac. Zobacze jak on sie bedzie zachowywał i jak wg niego wyglada ten "kontakt". bo walczyc to ja juz nie mam o co....
despretina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:52   #16
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czekać czy nie

Taaa... Chce kontaktu z Tobą pewnie na taką okoliczność, że może nie znajdzie sobie kogoś nowego, to chce z Tobą utrzymywać znajomość na wszelki wypadek...
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 15:59   #17
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Czekać czy nie

Cytat:
Napisane przez GothicLolita22 Pokaż wiadomość
Taaa... Chce kontaktu z Tobą pewnie na taką okoliczność, że może nie znajdzie sobie kogoś nowego, to chce z Tobą utrzymywać znajomość na wszelki wypadek...
Dokładnie, chce miec "otwartą furtkę"
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:32   #18
despretina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Czekać czy nie

Niestety nie wytrzymałam, odebrałam telefon i spotykam sie z nim jutro. On wyjeżdza, ja mam sesje wiec to na pewno ostanie spotkanie przed wyjazdem. Ehhh myslałam ze twardsza jestem..... No ale zobacze co mi powie. I swoje rzeczy odzyskam. Nie chciałabym żeby grał z inną w moja "Rozkosz"
despretina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 17:17   #19
Tarro
Raczkowanie
 
Avatar Tarro
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 46
Dot.: Czekać czy nie

Trzymaj się (w domyśle daleko od niego ). Jeśli to ostanie spotkanie przed dłuższym wyjazdem, to pewnie warto się pożegnać. Ale jeśli nie, to popieram inne wizażanki - myślę że lepiej zerwać z nim kontakt. Ja też uważam, że facet chce mieć dziewczynę pod ręką na "wszelki wypadek"-ma się do kogo poprzytulać itd i pewnie wyżalić. No to niech się zdecyduje - jest z Tobą i ma to wszystko , albo nie jest i to wszystko straci. Wiem, że zerwać kontakt jest strasznie trudno, ale ja to przeżyłam .
Tarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 17:37   #20
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Czekać czy nie

Zaczęłam to czytać i oczy mi wyszły na wierzch normalnie jakby ktoś mi czytał w myslach bo przeszłam przez to samo.
Kiedys parę lat temu też byłam z pewnym chłopakiem, był mi naprawdę bliski z różnych powodów i nagle zaczął się po trochu ode mnie odsuwać. Stwierdziłam, że taki związek nie ma sensu i z nim zerwałam, a on nawet nie chciał wyjaśnień
Niedawno odezwał się do mnie, napisał czy byśmy się czasem nie spotkali przy kawie, bardzo się zdziwiłam bo minęło ładnych parę lat, a teraz mam męża i on o tym wie.
Zapytałam się wkońcu dlaczego nie walczył, dlaczego nie pytał. A on mi odpowiedział, że ja mu coś powiedziałam, on to przyjął na poważnie i się poprostu przestraszył i wszystko robił bym to ja z nim zerwała Powiedział, że jakiś czas temu widział mnie i stwierdził, że to było niepotrzebne, że mogliśmy jakoś temu zaradzić i że chciał to cofnąć ale już było za późno.

Pogadaj z nim o co tak naprawdę chodzi może warto walczyć o ten związek
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.