Bydgoskie Panny Młode - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 16:06   #4321
zedge
Raczkowanie
 
Avatar zedge
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Wink Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Gratulacje i wszystkiego dobrego na Waszej wspólnej drodze.
Dziękuje bardzo

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Qska Pokaż wiadomość
Opowiadaj jak było! co cię ucieszyło a co rozczarowało? daj nam kilka wskazówek no i co najwazniejsze co i kogo polecasz a co i kogo nie


Cieszymy się bradzo i wielkie gratulacje!
Dziękuje bardzo
Polecam bardzo restaurację ZATOKA, wszystko było wyśmienite, a sala sprawiła, że naprawdę poczułam się jak księżniczka orkiestra AXEL BAND również świetnie wypadli kwiatki miałam z kwiaciarni Narcyz na Dworcowej (za Da Grasso) dla mnie boskie... a zresztą same oceńcie: http://www18.zippyshare.com/v/9575313/file.html wydaliśmy 195 zł na bukiet, 2 x przypinki do butonierki i 1 x bukiecik dla świadkowej... no mi się bardzo podobał, na żywo wygląda jeszcze piękniej zdenerwowana w ogóle nie byłam i to mnie najbardziej
zaskoczyło ale pozytywnie... tort mieliśmy ze staropolskiej o smaku czekoladowym, był przełożony przez masę z wiśni przez co nie był za słodki tylko po prostu pyszny jeśli możecie to nie ubierajcie wysokich szpilek, ja ze względu na swój wzrost i z tego powodu, że lubię miała wysokie... dotrwałam w nich do 2 a wesele mieliśmy do 4 trochę przyssawki na samochód nie chciały się przyczepić ale w końcu dały radę najpiękniejszy moment ślubu to przysięga, mówiąc patrzcie sobie głęboko w oczy... po prostu magiczna chwila a druga to pierwszy taniec... nie chciało się go kończyć, tym bardziej, że rodzina wystrzeliła nam na sali tuby strzelające płatkami róż, serduszkami i kasą... zrobiło się tak magicznie i bajkowo ja jestem pod wrażeniem cały czas, chyba nie ochłonę za szybko wskazówka to nie zapomnijcie nitki i igły zawsze się może przydać... mi się przydała ale to był drobiazg więc nie ma co pisać a przede wszystkim się uśmiechać chociaż czasem coś boli, ja nigdy tak sie nie śmiałąm jak na ślubie i weselu więc może dlatego wszystko było świetne miałam księgę gość do wpisów gości ale zapomniałam i tylko rodzice się nam wpisali... ale nie żałuje zrobię z niej album na zdjęcia ślubne a tak z perspektywy to było by to zbędne zawracanie pupy gości hehe

jak chcecie dziewczyny coś wiedzieć więcej piszcie chętnie podzielę się spostrzeżeniami
zedge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:04   #4322
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniusia0930 Pokaż wiadomość
Dawno nie pisałam ale nie było o czym, niestety( z pracą sie nie udało( i wszystko sie posypało(
Jest jedna światełko w tunelu) Może z pracą się jednak uda) ale nie chcę zapeszać)
Martwi mnie jednak to, że jeżeli pójdę do pracy np od października czy listopada nie uda sie zorganizować wesela na zaplanowany termin(11.08.2012) czy też wrzesień 2012( inne miesiące nie wchodzą w grę.
Wasze przygotowania są bardzo zaawansowane) zazdroszcze
jak myślicie, jest jakaś szansa??
hej Aniusiatrzymam kciuki mam nadzieję ,ze Ci sie uda z pracą
__________________
ŻONA OD 17 PAŹDZIERNIKA 2009r.

Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 10:42   #4323
aniusia0930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Wsaze wpisy na forum będa dla mnie ogromną pomocą) wczoraj mój TŻ przyniósł mi mały prezencik) zrobil drewnianą skrzyneczke, zamykaną na kłudeczke i napisał na jej przodzie "ZBIERAMY KASE NA WESELE" najciekawsze było to że nie była pusta) może wszystko zacznie iść w dobrym kierunku) Dziewczyny trzymajcie kciuki)
Swoją drogą, czy któraś z Was może mi powiedzieć coś na temat sali w kruszynie, a konkretnie Dworek w kruszenie?? mają tylko nr telefonu podany, nie ma strony internetowej ani mail. Wiecie coś??
Pozdrawiam
aniusia0930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:14   #4324
marikusia
Zadomowienie
 
Avatar marikusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 287
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
Hej Bydgoszczanki,
Chcialam tylko napisac troche o kwiaciarni z ktorej mialam kwiaty na slub ostatnio: moj bukiet, bukiet dla swiadkowej, butonierki, kwiat do wlosow, bukiety na podziekowania dla rodzicow i dekoracje samochodu. Zamawialismy wszystko w Galeri Jasmina na Gdanskiej. Wszystko bylo ok podczas ustalen. W tygodniu przed slubem jeszcze 2 razy widzielismy sie z pania ustalic szczegoly i zapewniala ze wszystko bedzie super. Pokazywala bukiety ktore robila wczesniej i wybralam jeden z nich z eustomy i storczykow. Storczyk mial byc tez do wlosow. W dzien slubu bylysmy umowione na 8 rano zebym odebrala kwiat do wlosow. Fryzjera mialam tez na gdanskiej wiec powiedzialam ze podejde po kwiat. No i sie zaczelo. Pani nie dosc ze sie spoznila to powiedziala jeszcze ze nie ma nic przygotowanego i mi doniesie kwiat do fryzjera! Dodatkowo powiedziala ze nie kupila nigdzie storczyka i moze mi dac w zamian cos innego do wlosow i do bukietu. Kwiaty ktore przywiozla wczesniej podobno z Poznania! Ile wczesniej nie wiem, ale dlugo to one nie wytrzymaly i bukiet padl bardzo szybko! Nawet do sesji nie dotrzymal! Wiec kwiaty musialy byc juz stare.
Postanowilam ze to nic inne kwiaty jak musza byc to musza nie mam co sie teraz juz denerwowac. Bylismy umowieni na odbior wszystkiego na 11 rano. Rodzina podjechala do niej po odbior kwiatow i co sie okazalo ze nic nie jest gotowe! Pani Grazyna powiedziala ze podwiezie wszystko do nas do domu. Zaznaczylismy ze o 14 musimy wyjechac do Kosciola a fotograf ma byc wczesniej i chcemy zeby bukiet i butonierki juz byly w domu. Zapewniala nas ze wszystko przywiezie na czas. Oczywiscie o 14 ani sladu kwiatow, dzwonimy do niej - tak juz zaraz bedzie! Przez Galerie Jasmina nie dosc ze prawie sie spoznilismy do Kosciola to jeszcze ten stres! Aha i dekoracja na samochod byla tak slabo przygotowana (zupelnie inna niz ustalalismy) ze Pani Grazyna powiedziala ze nie mozemy jej umocowac do samochodu teraz bo sie rozleci zanim podjedziemy pod Kosciol! Musielismy wiec zatrzymywac sie niedaleko Kosciola i wszystko montowac!
Dodatkowo kwiaty tam nie sa wcale tanie w porownaniu do innych kwiaciarni. Nie dostalismy zadnego upustu nawet...

Chcialam to napisac zeby nikt inny nie mial takich niespodzianek w dniu slubu!
Zaskoczył mnie Twój wątek ogromnie. Ja wręcz przeciwnie- bardzo polecam tę kwiaciarnię. Mieszkam niedaleko niej i nie raz rozmawiałam z Panią właścicielką o kwiatach, bukietach ślubnych. Sama mam ślub w sobotę i nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny wykonał mój bukiet ślubny aniżeli Pani Grażyna.
Zamawiając bukiet ślubny trzeba mieć świadomość tego, że czasami pewne kwiaty są niedostępne, bo po prostu producent ich nie posiada, chociaż np. mówił, że będą.
Nie wierzę w to, że bukiet był brzydki- widziałam dziesiątki bukietów wykonanych przez Panią Grażynę i każdy z nich był wyjątkowy- jedne wpisywały się w mój gust idealnie, inne były stworzone dla kogoś innego, ale wszystkie są zawsze dopasowane do osoby, która z tym bukietem będzie kroczyć.
Po swoim ślubie postaram się wkleić zdjęcia swoich ślubnych ozdób kwiatowych, nie mniej jednak jeżeli ktoś się wahał i przez negatywną opinię postanowił ominąć kwiaciarnię na Gdańskiej, niech śmiało tam kroczy- na pewno się nie zawiedzie.
__________________
KARTECZKI RÓŻNE DO POOGLĄDANIA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=217766

PLUSZOWE MISIE DO POPRZYTULANIA:
i inne cudaki gratis

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176508

Wpadnie ktoś?


marikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 18:31   #4325
zedge
Raczkowanie
 
Avatar zedge
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Wink Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Hej dziewczyny!
...my właśnie wróciliśmy z podróży poślubnej i było cudownie spędziliśmy ją w Ustce

...a o to mój bukiet ślubny może którąś z Was zainspiruje
http://www15.zippyshare.com/v/9431569/file.html
http://www15.zippyshare.com/v/81525900/file.html
zedge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:23   #4326
Qska
Raczkowanie
 
Avatar Qska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 42
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

będe miała bardzo podobny tyle ze zamiast biały róż będą białe storczyki A fioletowe kwiatki mają być te same
Qska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 20:09   #4327
marikusia
Zadomowienie
 
Avatar marikusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 287
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez marikusia Pokaż wiadomość
Zaskoczył mnie Twój wątek ogromnie. Ja wręcz przeciwnie- bardzo polecam tę kwiaciarnię. Mieszkam niedaleko niej i nie raz rozmawiałam z Panią właścicielką o kwiatach, bukietach ślubnych. Sama mam ślub w sobotę i nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek inny wykonał mój bukiet ślubny aniżeli Pani Grażyna.
Zamawiając bukiet ślubny trzeba mieć świadomość tego, że czasami pewne kwiaty są niedostępne, bo po prostu producent ich nie posiada, chociaż np. mówił, że będą.
Nie wierzę w to, że bukiet był brzydki- widziałam dziesiątki bukietów wykonanych przez Panią Grażynę i każdy z nich był wyjątkowy- jedne wpisywały się w mój gust idealnie, inne były stworzone dla kogoś innego, ale wszystkie są zawsze dopasowane do osoby, która z tym bukietem będzie kroczyć.
Po swoim ślubie postaram się wkleić zdjęcia swoich ślubnych ozdób kwiatowych, nie mniej jednak jeżeli ktoś się wahał i przez negatywną opinię postanowił ominąć kwiaciarnię na Gdańskiej, niech śmiało tam kroczy- na pewno się nie zawiedzie.
Zacytuję sama siebie, żeby móc dokończyć swoją wypowiedź. Jestem już po ślubie i tak jak przypuszczałam nie zawiodłam się na kwiatach i Galerii Jaśmina.
Do bukietu, który pokazuję w załączniku były jeszcze śliczne butonierki, przypinka dla świadkowej i piękne przywieszki na klamki z magnesami (były na tyle ładne, że rodzina mi je po prostu podkradła, twierdząc, że mam wystarczająco dużo kwiatów w domu)

Bukiet był taki jaki chciałam, a jego trwałość była nienaganna- oczywiście nie spodziewałam się, że po całonocnym leżakowaniu bez wody będzie idealny, ale we wtorek po ślubie zdecydowana większość kwiatów była w formie (a eustoma po prawie dwóch tygodniach nadal stoi)...

Tak więc, ja podtrzymuję swoje niezrozumienie i polecam tę kwiaciarnię...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (54,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (41,1 KB, 27 załadowań)
__________________
KARTECZKI RÓŻNE DO POOGLĄDANIA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=217766

PLUSZOWE MISIE DO POPRZYTULANIA:
i inne cudaki gratis

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176508

Wpadnie ktoś?


marikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 20:18   #4328
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

piękny bukiet
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 20:20   #4329
Qska
Raczkowanie
 
Avatar Qska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 42
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Dziewczynki jestem 4 dni po wszystkim
Jest cuuudnie!
Kościół świetej trójcy jak zwykle wyglądał pieknie
Sala w Maksymilianowie podobała sie wszystkim
Orkiestra moze i bez wypasionego wokalu ale tak bawiła gości ze nie wymieniła bym jej na żadną inną! goscie byli nimi zachwyceni!!
Zdjecie kwiatków wstawiam po nizej (o ile mo się uda) i dekoracji Autka oczywiście też były dokłądnie takie jakie chciałam
jak macie pytania to piszcie! Pozdrawiam
a dodam jeszcze zdjęcie sukni i tortu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC1725.jpg (58,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7043.jpg (91,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7020.jpg (164,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7035.jpg (122,0 KB, 80 załadowań)
Qska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 00:21   #4330
MA66IE
Zakorzenienie
 
Avatar MA66IE
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: GD
Wiadomości: 5 151
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

A można wiedzieć gdzie kupiłaś sukienkę, bo szukam podobnej?
__________________
Wymieniam się:
Szafa

Kosmetyczka
Biblioteczka
Wish Lista
MA66IE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 20:49   #4332
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Zedge a powiedz mi co to za sala/restauracja? Pięknie mają stoły udekorowane
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 08:50   #4333
zedge
Raczkowanie
 
Avatar zedge
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Zedge a powiedz mi co to za sala/restauracja? Pięknie mają stoły udekorowane

Restauracja ZATOKA, tu masz linka do stronki:
http://www.zatoka.bydgoszcz.pl/
sala jest naprawdę super, udekorowana naprawdę piękna
zedge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 09:32   #4334
Qska
Raczkowanie
 
Avatar Qska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 42
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez MA66IE Pokaż wiadomość
A można wiedzieć gdzie kupiłaś sukienkę, bo szukam podobnej?
salon ślubny Malena podajrze.
dworcowa 33.
tu masz ich stronekę
www.pieknesuknie.eu
Qska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 15:40   #4335
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez zedge Pokaż wiadomość
Restauracja ZATOKA, tu masz linka do stronki:
http://www.zatoka.bydgoszcz.pl/
sala jest naprawdę super, udekorowana naprawdę piękna
A można wiedzieć ile płaciliscie?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:23   #4336
zedge
Raczkowanie
 
Avatar zedge
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Wink Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
A można wiedzieć ile płaciliscie?

oczywiście, ze tak: 160 zł od osóbki (podpisywaliśmy umowę na 150 zł ale szefowa z góry powiedziała, że może się zwiększyć bądź zmniejszyć o ok 10 zł no i tak było) i tort trzeba samemu załatwić my mieliśmy 4 piętrowy za 500 zł ze Staropolskiej zdjęcie wyżej (pyszny czekoladowy) on ciasto też mają ze staropolskiej także wszystko mieliśmy z jednej cukierni

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Qska Pokaż wiadomość
salon ślubny Malena podajrze.
dworcowa 33.
tu masz ich stronekę
www.pieknesuknie.eu

...teraz są tam takie promocję że szok już za 600 zł możesz kieckę kupić
zedge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 11:41   #4337
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Qska Pokaż wiadomość
Dziewczynki jestem 4 dni po wszystkim
Jest cuuudnie!
Kościół świetej trójcy jak zwykle wyglądał pieknie
Sala w Maksymilianowie podobała sie wszystkim
Orkiestra moze i bez wypasionego wokalu ale tak bawiła gości ze nie wymieniła bym jej na żadną inną! goscie byli nimi zachwyceni!!
Zdjecie kwiatków wstawiam po nizej (o ile mo się uda) i dekoracji Autka oczywiście też były dokłądnie takie jakie chciałam
jak macie pytania to piszcie! Pozdrawiam
a dodam jeszcze zdjęcie sukni i tortu!

mam pytanko jeśli pozwolisz w przyszłym roku też na tej sali będę miała wesele i mam pytanie czy masz może więcej zdjęć sali? Powiedz na ile miałaś osób wesele i jakie wybrałaś ustawienia stolików ? Pozdrawiam
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 13:52   #4338
Qska
Raczkowanie
 
Avatar Qska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 42
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez akusiowa Pokaż wiadomość
mam pytanko jeśli pozwolisz w przyszłym roku też na tej sali będę miała wesele i mam pytanie czy masz może więcej zdjęć sali? Powiedz na ile miałaś osób wesele i jakie wybrałaś ustawienia stolików ? Pozdrawiam
wiesz co jeszcze nie mam zdjeć od fotografa a tam było najwiecej ujęć sali więc jak tylko będe miała to Ci przeslę ok?
Goście byli sala zachwyceni, jedzeniem również
wesele mieliśmy na 85 osób + 3 z obsługi (kamerzysta orkiestra) ale ich płaciliśmy ze tak powiem na pół z kierowniczką.
Ustawienie stołów w tradycyjną podkowę. mu środkowy stół i dwa po bokach z przejściami miedzy naszym stołem. Jeżeli nie będziesz sie bawic w rosadzanie gosci to podpowiem Ci tylko jeną rzecz. "Starszych" gości (mam tu na myśli głównie dziadków) posadź pod oknem bo na ścianie sa klimatyzatory i starsze osoby narzekały na to ze chłodno a bo to korzonki a to uszy itd, (ja posadziłam gosci tak jak Ci podpowiadam i nikt nie marudził) to nam tez podpowiedziała włascicielka sali.
Qska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 12:52   #4339
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Super ! ogromnie się cieszę i z niecierpliwością będę razem z Tobą wyczekiwać zdjęć Ja mam 20 osób mniej i troszkę się obawiam że poginą mi na tej dużej sali chociaż filmu nie planuje więc chyba po prostu będzie więcej miejsca do tańca
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 13:44   #4340
Qska
Raczkowanie
 
Avatar Qska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 42
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

akusiowa to ustaw stoły w literę L. wasz krótki główny i wzdłóż ściany drugi dłuższy. Ładnie ci się parkiet wydłuży. Goście Ci nie poginą Oglądałam film z tamtąd wesele było chyba na 63 osoby i ładnie to wszystko wygladało Tylko posadź starszych gości wtedy od strony parkietu a nie od ściany. Szczerzę moge polecac wszystkim młodym parą tę salę w ostatnią sobotę karnawału jest tam organizowana zabawa dla wszystkich par które weseliły sie na tej sali w danym roku. My z meżem na pewno sie wybieramy. Fajna sprawa jest wybierana para roku gry i zabawy rózne z orkiestrą fajnie Wtedy też porobię zdjecia bardziej skupiajace ogół sali dekoracje dodatki itd i też z chęcią powrzucam
Qska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 14:00   #4341
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

suuper, kochana jesteś
no właśnie też coś słyszałam o tym balu par młodych, tylko nie bardzo pamiętam o co tam chodziło, tzn szło się w sukniach ?

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Mirabelka jeśli się tu jeszcze pojawisz, to daj proszę znać mamy ślub tego samego dnia w Mikołaju, więc fajnie byłoby się dogadać odnośnie wystroju kościoła
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 14:07   #4342
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez akusiowa Pokaż wiadomość
suuper, kochana jesteś
no właśnie też coś słyszałam o tym balu par młodych, tylko nie bardzo pamiętam o co tam chodziło, tzn szło się w sukniach ?

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Mirabelka jeśli się tu jeszcze pojawisz, to daj proszę znać mamy ślub tego samego dnia w Mikołaju, więc fajnie byłoby się dogadać odnośnie wystroju kościoła
Wyślij PW
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 15:41   #4343
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

zrobiłam już to 2 miesiące temu i ciszaaaa
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 09:17   #4344
Qska
Raczkowanie
 
Avatar Qska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 42
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

[QUOTE=akusiowa;30336125]suuper, kochana jesteś
no właśnie też coś słyszałam o tym balu par młodych, tylko nie bardzo pamiętam o co tam chodziło, tzn szło się w sukniach ? [COLOR="Silver"]

kochana nie w sukniach idziesz w normalnym stroju z tego co wiem pary które miały poprawiny ubieraja się w stroje poprawinowe my też zakładamy zestaw, który mieliśmy na poprawinach Fajna sprawa. Bal kosztuje 220 zł od pary. Myśle ze to nie jest drogo, na zwykłej imprezie w klubie zostawia sie około 100 zł na łebka wiec cena atrakcyjna za bal z orkiestrą jedzeniem itd no i każda para moze zaprosić 2 pary towarzyszace zeby mieć jakieś znajome twarze na tej imprezie my właśnie zapraszamy jedna zaprzyjaźnioną parę mad druga się zastanawiamy bo za bardzo nie mamy kogo
Qska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 12:10   #4345
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Aleee tu cisza

Mam takie pytanie do mężatek. Ile wcześniej umawiałyście się na makijaż próbny ? Chciałabym go połączyć z wizytą u fryzjera, tylko zastanawiam się kiedy.

Qska jak tam fotki, masz już coś czym będziesz skłonna się podzielić ?
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 22:23   #4346
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

ja miałam we wtorek przed ślubem. Wystarczy żeby ewentualnie zrobić jeszcze raz gdy brzydka, i żeby fryzjer/makijażystka zapamiętali do soboty co poprawić/zostawić
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 00:48   #4347
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Ja tam mejka bedę sobie sama robiła. ZA cenę którą skasuje makijażystka kupię sobie jakiś lepszy kosmetyk.
Wiem co mi służy, w jakich kolorach mi najlepiej itp. no i jestem strasznie wybredna (jak mam wizje w głowie to nic nie jest w stanie mi dogodzić). Paznokcie też sama pomaluję bo nic w tym trudnego. A i nie myślcie sobie że jestem dusigroszem bo wcale tak nie jest. Jak ja widzę np laskę w douglasie w focusie to mnie skręca na jej widok. Maszkaron do potęgi krzywdę robi sama sobie makijażem. takie coś by miało mnie malować jak sama siebie nie umie?

Co do fryzury to muszę sobie moją p. Emilie zaklepać
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:28   #4348
zedge
Raczkowanie
 
Avatar zedge
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Ja tam mejka bedę sobie sama robiła. ZA cenę którą skasuje makijażystka kupię sobie jakiś lepszy kosmetyk.
Wiem co mi służy, w jakich kolorach mi najlepiej itp. no i jestem strasznie wybredna (jak mam wizje w głowie to nic nie jest w stanie mi dogodzić). Paznokcie też sama pomaluję bo nic w tym trudnego. A i nie myślcie sobie że jestem dusigroszem bo wcale tak nie jest. Jak ja widzę np laskę w douglasie w focusie to mnie skręca na jej widok. Maszkaron do potęgi krzywdę robi sama sobie makijażem. takie coś by miało mnie malować jak sama siebie nie umie?

Co do fryzury to muszę sobie moją p. Emilie zaklepać
Zgadzam się z Tobą również robiłam wszytko sama (makijaż, pazurki a nawet fryzurkę) i bardzo się z tego cieszę bo fryzurka próbna po 2 godzinach wyglądała już nie ładnie a moja przetrzymała całe wesele
zedge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 16:30   #4349
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

A mam takie pytanie
Jaką mieliście/będziecie miały piosenkę do pierwszego tańca? Jakiś układ przygotowany czy zwykły bujaniec?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 23:31   #4350
Qska
Raczkowanie
 
Avatar Qska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 42
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

my ańczyliśmy normalnie, bujaniec, kilka obrotów itd. Spontanicznie i romantycznie wyszło


Ps. Dziewczynki wesołych świąt!
Qska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-11 12:48:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.