Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 21:34   #61
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez allie
A ja muszę dopisać właśnie świeżo poznany zapach - Delices Cartiera. O mamusiu - pachnie jak sklep ze słodyczami. I jest z nim podobnie jak z tym sklepem - trudno w nim wytrzymać dłużej niż 10 min
Na blotterze zapachniał mi gumą balonową, na ręce już niestety czysta słodycz bez Donalda
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:50   #62
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 148
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Większość perfum jest za słodka, zwłaszcza w nucie bazy, ale jak ostatniuo kupiłam próbkę V Valentino i psiknęłam sobie na rękę... the horror, the horror ! Czegoś tak koszmarnie słodkiego dawno nie zdarzyło mi się wąchać. A myślałam, że to Angel jest słodki...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 22:10   #63
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez E
Do wymienionych dodam też "L" Lempickiej, Oblique RWD Givenchy , Lou Lou (kiedyś uwielbiana, dzisiaj już raczej ciężko mi do niej podejść), Un Bois Vanille Lutensa, Escada Collection

Ja słodziaki ubóstwiam

Oblique RWD też uwielbiam, kupiłem sobie nawet na spółkę, dla mnie nie jest bardzo słodki, wg mnie podobny jest do XS Black PR, wyraznie czuję tytoń w nim i wisnie, które uwielbiam
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 23:16   #64
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Uwielbiam wszelkie słodkości Angel, Wish, Lolita, GucciII mmmnniiaammmm Escady też przejdą,ale tylko w lato
Nigdy nie mdliło mnie od słodziaków ale do czasu,az nie psiknęłam na nadgarstek Delices Cartiera. Teraz wiem co to znaczy cholernie duszące perfumy Dobrze,że to był jeden psik na nadgarstek i nie pokusiło mnie reszty ciała tym ulepkiem wypsikać bo bym zeszła i te nagłówki w gazetach "Uduszona przez perfumy"
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 07:02   #65
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Zapomnialam o Marinie de Bourbon. Slodziak jakich malo. Mnie sie podoba, w malych ilosciach.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:39   #66
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Ja nie mogę czasami znieść Par Amour i Par Amour Toujours, baaardzo migrenogenne
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:43   #67
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez Eenax
A ja do listy dołaczam 7 linie zapachowa firmy Comme des garcons o nazwię Sweet. Zapachy z tej seri :
- Spicy Cocoa - taka słodka mleczna czekolada
- Burned sugar - palony cukier noz dosłownie, roztopione mymłaste karmelki
- Nomad tea - owszem cherbatka z tym ze taka ciociowata ulepkowata z 5 łyzeczkami cukru
- Wood Coffe - kawa z cukrem ale jako jedyna przez gorzkie nutki kawowe jest mozliwa
- Sticky Cake - ciacho, wiekie słodkie ciacho z cukrem puderem na około i polane rózowym lukrem.

Dosłownie calusia mieszanka pod tytułem 300% cukru w cukrze.

Noa le na koniec dodaję jednak sprostowanie ze to jest wyłacznie moja opinia a ja raczej uzywam zapachów kompletbnie bezsłodkości.
Dla mnie zapachami strasznie słodkimi i niedobnoszenia są np. tuch of pink, escada pacyfic paradise, gucci 2, envy me2. Ulepkiem koszmarnym są dla mnie lolity i hipnose Lancomea, koszmarem jest Promesse ITP.
Mozna to zniuchac gdzies? Czy one są w Polsce? Dziekuje za odpowiedz
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 06:04   #68
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Mozna te sweety zwąchac ale tylko w Warszawie.
Są upiornie cukrowate Zeby poznac wachałam po jednym przy kazdej wizycie a nastepnie szybko niuchałam Kyoto by nie pasc.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:44   #69
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez Eenax
Mozna te sweety zwąchac ale tylko w Warszawie.
Są upiornie cukrowate Zeby poznac wachałam po jednym przy kazdej wizycie a nastepnie szybko niuchałam Kyoto by nie pasc.
No to sobie nie powącham Chociaz czytając o Twoich reakcjach moze to dobrze
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 00:41   #70
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Fiorucci Love You - najgorszy słodziak z jakim się zetknęłam, choc słodkości uwielbiam, tego już było za dużo
Zgadzam się, nawet mnie zemdliło

I jeszcze Par Amor Clarins. Podoba mi się , ale po paru minutach ciąży mi
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:55   #71
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Słodziaki, które lubię i z upodobaniem używam (bądź używałabym, gdybym miała ), to m.in. Angel, który na mojej skórze, wysładzającej i ocieplającej większość zapachów, jest średnio słodki, nieco męskawy i w żadnym wypadku trupi . To także Douce Amere i Un Bois Vanille S. Lutensa, Wish, Escada Collection, Obsession Night, Organza Indecence, wiśniowa Gloria z kapką goryczy, Mira Bai (deserowe czekoladki z nadzieniem porzeczkowym ), kokosowe Crystal Noir, Petite Cherie, czyli dojrzałe gruszki i lody pistacjowe z migdałami aka Heliotrope .

Nie przepadam za Lolitą, choć ma śliczne flakony, Addict i Poeme to moje małe traumy, Tumulte i Flowerbomb pachną na mnie dość banalne - słodycz i nic więcej, choć przyznać muszę, że ta słodycz jest całkiem przyjemna. Sezonówki Escady, Promesse, Hypnose (guma Donald ) również mnie nie przekonują .

Cytat:
Napisane przez Eenax
A ja do listy dołaczam 7 linie zapachowa firmy Comme des garcons o nazwię Sweet. Zapachy z tej seri :
- Spicy Cocoa - taka słodka mleczna czekolada
- Burned sugar - palony cukier noz dosłownie, roztopione mymłaste karmelki
- Nomad tea - owszem cherbatka z tym ze taka ciociowata ulepkowata z 5 łyzeczkami cukru
- Wood Coffe - kawa z cukrem ale jako jedyna przez gorzkie nutki kawowe jest mozliwa
- Sticky Cake - ciacho, wiekie słodkie ciacho z cukrem puderem na około i polane rózowym lukrem.

Dosłownie calusia mieszanka pod tytułem 300% cukru w cukrze.
W pełni się z Tobą zgadzam . Nieznośne, oblepiające słodziaki i choć słodko-słono-kawowe Wood Coffee jest całkiem interesujące, to jednak nie mogłabym tego zapachu nosić (chyba ).

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Oblique RWD też uwielbiam, kupiłem sobie nawet na spółkę, dla mnie nie jest bardzo słodki, wg mnie podobny jest do XS Black PR, wyraznie czuję tytoń w nim i wisnie, które uwielbiam
Ja RWD polubiłam, a może nawet pokochałam wczoraj . Podobieństwo do XS Black (lubię ) rzeczywiście jest wyczuwalne, ale RWD w pierwszej chwili skojarzył mi się (i jeszcze paru osobom) z takim "wiśniowym Angelem", pięknym i smakowitym.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 12:06   #72
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Dla mnie RWD jest połączeniem przepięknej wiśni (szkoda, że ta wiśnia mi zwiewa ), Angel i Wish Jest naprawdę przepiękny

Do grona mega-słodziaków niniejszym dołączam Teint de Neige - zaczynający się cudownym mlekiem, gęstym, skondensowanym Dalej jest już tylko gorzej - "mordoklejki" w czystej postaci
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 12:08   #73
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez E
Do grona mega-słodziaków niniejszym dołączam Teint de Neige - zaczynający się cudownym mlekiem, gęstym, skondensowanym Dalej jest już tylko gorzej - "mordoklejki" w czystej postaci
Przypudrowane mordoklejki .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 12:26   #74
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez demonik
Przypudrowane mordoklejki .
Nio
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 15:50   #75
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

A ja ostatnio w Niemczech zainteresowałam się tandetną buteleczką z zawiązanym kawałkiem czarnej koronki wokół niej.To była zdaje się LaPerla a nazwa "Charme", czy "Charm", Matko Boska Częstochowska - nie wiedziałam,że można zrobić perfumy o zapachu dezodorantu.Mi to przypomniało jakąś "Reksonę".I ta cholera trzymała się nadgarstka przez całą moją jazdę rowerem do domu (a to było dłuuugo) i Jeszcze potem szorowałam rękę szczotką ryżową.Po 8 latach wyłączności "Angel" został u mnie zepchnięty z piedestału. Rzeczywiście jest obrzydliwie słodki, ale wcześniej jakoś tego nie zauważyłam. Co do "Cashmir" obroniłby się, gdyby tylko nie dawali wanilii,rozwija się nawet ładnie, jednak wanilia wszystko psuje.I wszystkie Bossy, Lacosty,Pumy,Esprity to jest jakiś taki zbiorowy tandetny ulepek,kojarzący mi się z moją panią od ruskiego z podstawówki.Takie ruskie lakiery do włosów - no.
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 00:08   #76
Levander
Raczkowanie
 
Avatar Levander
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szukajcie a znajdziecie ;)
Wiadomości: 71
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Wish ... od razu przechodzi mi ochota na małe, słodkie co nieco gdy go tylko wyczuje ... - powinnam go zakupić w ramach odchudzania
__________________
" Panie, pomóż mi być człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies ... "
J.L.W.


Levander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:31   #77
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Smile Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez homyk
Ja jestem strasznym łasuchem Tabliczce czekolady po prostu nie potrafię się oprzeć. Kocham różniaście nadziewane pralinki zjadam na raz całą bombonierkę Poza tym pochłaniam w ogromnych ilościach wszelkiego rodzaju wafelki i syntetyczne żelki Jedynie landrynki lubię średnio

I to przekłada się chyba w moim przypadku również na zapachy. Cała moja skromna perfumowa kolekcja jest mniej lub bardziej słodka

Też lubię słodkości a jeszcze bardziej słodziaki zapachowe, swego czasu uwielbiałam osławiony Apparition, ba nawet nosiłam w upały i choć nie mam za wiele słodziaków w swojej kolekcji - w większości kwiatowe i świeże, to nie straszne mi są Angel, Live, Mira-Bai, Delices, Tumulte, Balmya, Wish, Innocent, Collection, Magnetism i wiele innych
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:58   #78
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

I ja kocham słodziaki

Silver Rain , Crystal Noir, Joy, Angel klasyczny, Hypnotic Poison to moje słodziaki


Edit: nie wiem z czym pomyliłam wtedy Hypnotic Poison chyba z klasycznym Poison , bo Hypnotic, nijak nie był nigdy na mnie słodki.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2008-10-14 o 15:31
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 13:25   #79
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Dla mnie kwintesencja słodyczy ale takiej ciepłej, miłej i otulającej to woda perf. Christian Lacroix w takim ślicznym muszlowym flakonie. B. ją lubię i nie mogę się nadziwić ,żę jest tak mało znana. Albo tak mało lubiana bo przeglądając to cudowne perfumowe forum jakoś się nie natknęlam na uwagi o tym zapachu.
Przypomina mi nieco Desnudę ,którą też odbieram jako słodką ale jest to słodycz do której 'obrzydliwość" zupelnie mi nie pasuje.
Tak więc może niezupelnie na temat, ale strasznie się chcialam się podzielić moją miłością do tej muszelki a może ktoś mi wyjaśni tajemnicę tej małej popularności..
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 13:56   #80
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Escada Isladnd kiss - mdląca słodycz i nic ponadto ;(
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 15:27   #81
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Dalimania S.Dali

To były moje pierwsze perfumy. Przy pierwszym niuchnięciu wydawały mi się takie piękne, ale niedługo potem zmieniłam zdanie.Wiadomo..., gust jeszcze nie wyrobiony, doświadczenia z perfumami -zero.... Użyłam może ze dwa razy, każdą aplikację odkupując 3-dniową migreną a potem poszły w świat.

Nie podchodzą mi też Casmir i Wish Chopard`a oraz Hipnotic Poison i Lolita

Niestety na mojej skórze wszelkie słodkości robią się jeszcze bardziej słodkie( najgorsza jest wanilia, którą zresztą bardzo lubię) przez co od jakiegoś czasu zwyczajnie unikam takich perfum. Wiem już co będzie dobrze na mnie leżeć, a co zamieni się w bazarowy ulepek.

Za to moim słodkim marzeniem jest Angel
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:53   #82
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez ragutka
Dla mnie kwintesencja słodyczy ale takiej ciepłej, miłej i otulającej to woda perf. Christian Lacroix w takim ślicznym muszlowym flakonie. B. ją lubię i nie mogę się nadziwić ,żę jest tak mało znana. Albo tak mało lubiana bo przeglądając to cudowne perfumowe forum jakoś się nie natknęlam na uwagi o tym zapachu.
Przypomina mi nieco Desnudę ,którą też odbieram jako słodką ale jest to słodycz do której 'obrzydliwość" zupelnie mi nie pasuje.
Tak więc może niezupelnie na temat, ale strasznie się chcialam się podzielić moją miłością do tej muszelki a może ktoś mi wyjaśni tajemnicę tej małej popularności..
Muszla Lacroix to nisamowity zapach, też się dziwię, że nikt o niej nie wspomina na forum. Dla mnie to wymarzony zapach na letni, wietrzny dzień na plaży - kojarzy mi się ze słońcem i pięknie się komponuje z rozgrzaną skórą. Nawet moje pięcioletnie dziecko kiedyś powiedziało, że pachnę tak jak piasek nad morzem. Jest w nim słodycz ale tak jak piszesz, cieplutka i miękka.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 19:21   #83
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez ragutka
Dla mnie kwintesencja słodyczy ale takiej ciepłej, miłej i otulającej to woda perf. Christian Lacroix w takim ślicznym muszlowym flakonie. B. ją lubię i nie mogę się nadziwić ,żę jest tak mało znana. Albo tak mało lubiana bo przeglądając to cudowne perfumowe forum jakoś się nie natknęlam na uwagi o tym zapachu.
Przypomina mi nieco Desnudę ,którą też odbieram jako słodką ale jest to słodycz do której 'obrzydliwość" zupelnie mi nie pasuje.
Tak więc może niezupelnie na temat, ale strasznie się chcialam się podzielić moją miłością do tej muszelki a może ktoś mi wyjaśni tajemnicę tej małej popularności..
Była to pierwsza propozycja zapachowa Lacroix, z tego co pamiętam jednak zupełnie nie trafiona w czasie (kompozycja tworzona bardzo szybko i chyba zbiegła się jeszcze z premierami innych marek) i nie trafiona w gusty odbiorców. Lacroix święcił wówczas triumfy jako kreator mody i myślał, że pierwsze perfumy umieszczą go na stałe na piedestale. A tu taka pomyłka. Kampania reklamowa była zrobiona z przepychem a bogata otoczka zupełnie przesłoniła produkt - przerost formy nad treścią. Do tego doszła naturalnie klapa finansowa i Lacroix przez wiele lat bał się wypuścic na rynek kolejne perfumy. Na szczęście dla nas bo teraz możemy rozkoszować się Tumulte . Muszla zupełnie mi się nie podobała.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 23:44   #84
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Muszla czy inaczej ślimak Lacroix powstały w 1999r., nie są pierwszym zapachem tej firmy. Pierwszy zapach powstał w 1990 r. i nazywał się "C est la vie !"
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:08   #85
m23p31
Raczkowanie
 
Avatar m23p31
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 396
GG do m23p31
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Ja bardzo lubię słodycz w perfumach, na przykład moi ulubieńce to EC, Alien, Sotto Voce (wczoraj odkryłam jego podobieństwo do Poeme), Stila Creme Bouquet, Honeymoon..., ale Python to dla mnie przegięcie, nie rozróżniam w nim żadnych przejść, jedyne co czuje to nachalna ulepkowatość
m23p31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:20   #86
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez m23p31
Ja bardzo lubię słodycz w perfumach, na przykład moi ulubieńce to EC, Alien, Sotto Voce (wczoraj odkryłam jego podobieństwo do Poeme), Stila Creme Bouquet, Honeymoon..., ale Python to dla mnie przegięcie, nie rozróżniam w nim żadnych przejść, jedyne co czuje to nachalna ulepkowatość
m23p31, nawet nie wiesz jaka to radość przeczytać, że komuś też bardzo podoba się Alien
Przybij piątkę, Mariko, bratnia duszo
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:40   #87
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Wczoraj testowałam Hot Ralpha Laurena - baaardzo słodki.
W pierwszej chwili baaardzo mi się spodobały - już chciałam wkładać do koszyczka Na szczęście potestowałam trochę kosmetyków i niuchnęłam po ok. 30 minutach i... rany, jaki syntetyk
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:08   #88
m23p31
Raczkowanie
 
Avatar m23p31
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 396
GG do m23p31
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez homyk
m23p31, nawet nie wiesz jaka to radość przeczytać, że komuś też bardzo podoba się Alien
Przybij piątkę, Mariko, bratnia duszo

Hehe Ja lubiłam go od poczatku, jego i Prade, ale te druga wymienilam na LouLou. Wedlug mnie jest lepszy od Angela
m23p31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:10   #89
m23p31
Raczkowanie
 
Avatar m23p31
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 396
GG do m23p31
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez E
Wczoraj testowałam Hot Ralpha Laurena - baaardzo słodki.
W pierwszej chwili baaardzo mi się spodobały - już chciałam wkładać do koszyczka Na szczęście potestowałam trochę kosmetyków i niuchnęłam po ok. 30 minutach i... rany, jaki syntetyk

Ano właśnie, zapomniałam o Ralphiku Ja go mam juz i dla mnie jest cuuuudowny Przypomina mi EC a to juz super powod, zeby kupic:
m23p31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:19   #90
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Perfumy słodkie do obrzydzenia :D Wasze typy...

Cytat:
Napisane przez m23p31
Hehe Ja lubiłam go od poczatku, jego i Prade, ale te druga wymienilam na LouLou. Wedlug mnie jest lepszy od Angela
I jeszcze podoba Ci się słodka LouLou Ale fajnie

Też uważam, że Alien jest od Angela ciekawszy
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 19:50:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.