Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-14, 14:13   #4891
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kurcze, zaluje, ze dopiero teraz trafilam na ten wątek. Wczoraj zamowilam z ich strony kilka próbek pdokladu rozswietlajacego i kryjacego. Mam nadzieje, ze bedzie spoko, bo szukam czegos w cieplych tonach ( wzielam odcienie Golden i Sunny do testowania). Nie cierpie jesieni, bo skora robi mi sie blada i taka ziemista. I nie umiem tego zatuszowac zadnym podkladem, zaden nie daje efektu zdrowej skory :/
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 14:18   #4892
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez malinowamamba25 Pokaż wiadomość
Kurcze, zaluje, ze dopiero teraz trafilam na ten wątek. Wczoraj zamowilam z ich strony kilka próbek pdokladu rozswietlajacego i kryjacego. Mam nadzieje, ze bedzie spoko, bo szukam czegos w cieplych tonach ( wzielam odcienie Golden i Sunny do testowania). Nie cierpie jesieni, bo skora robi mi sie blada i taka ziemista. I nie umiem tego zatuszowac zadnym podkladem, zaden nie daje efektu zdrowej skory :/
A czego oczekujesz od podkładu? Kryjący jest mocno kryjacy i niestety u wielu osób ma tendencję do ciastolenia się. Z kolei rozswietlajacy kryje slabo i jak na mój ma za duże drobinki, a ja preferuję podklady satynowe. Zlotym środkiem jest podklad matujący, kryje dobrze i nie matuje strasznie mocno. Mysle, ze kolory do sprobowania wybralas dobrze, to najpopularniejsze odcienie.

Co do tej ziemistosci i bladosci, to moim zdaniem warto sprobowac lekkiego konturowania i przede wszystkim uzywac różu!

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-10-14 o 14:20
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 14:34   #4893
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Jak lepiej sprawdzają Wam się minerały? Nakładane na sucho czy mokro?
Potrzebuję dużego krycia, więc nakładam na mokro za pomocą gąbeczki
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 15:12   #4894
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja tam i na sucho potrafiłam dość mocno zakryć twarz
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 16:26   #4895
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi właśnie ostatnio kryjący się mocno ciastoli, nie wyrównuje struktury skóry, puder osiada na wloskach którego nawet spryskanie fixerem nie eliminuje i zaczęłąm go zdradzać Z... dawnym synergenem z rossmana teraz Isana young.

Najjaśniejszy kolorek jest mocno żółty i ma krycie średnie w kierunku mocnego. Zastyga szybko po nałożeniu wiec mam go na twarzy do końca dnia bez zadnych poprawek. Na twarzy daje efekt photoshopa. Ma jakiś kompleks antybakteryjny wiec na twarzy nie jest ciezki, a skora po zmyciu nie jest czerwona. W szoku jestem, nie myslalabym kiedys, ze wkroce do drogeryjnego "kleju".
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 22:37   #4896
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A czego oczekujesz od podkładu? Kryjący jest mocno kryjacy i niestety u wielu osób ma tendencję do ciastolenia się. Z kolei rozswietlajacy kryje slabo i jak na mój ma za duże drobinki, a ja preferuję podklady satynowe. Zlotym środkiem jest podklad matujący, kryje dobrze i nie matuje strasznie mocno. Mysle, ze kolory do sprobowania wybralas dobrze, to najpopularniejsze odcienie.

Co do tej ziemistosci i bladosci, to moim zdaniem warto sprobowac lekkiego konturowania i przede wszystkim uzywac różu!
Ja mam płytko unaczynioną cerę. Powinnam używać różu? Wiem, że potrafi ładnie ożywiać, ale ja nie umiem ani różem ani brązerem się obsłużyć
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 08:06   #4897
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam płytko unaczynioną cerę. Powinnam używać różu? Wiem, że potrafi ładnie ożywiać, ale ja nie umiem ani różem ani brązerem się obsłużyć
Pewnie, ze możesz używać różu, tylko musisz ukryc rumień, jeśli go masz. Ja wolę użyć korektora i lzejszego podkladu, niż ciężkiego podkładu kryjącego.
Wybor koloru rozu zależy oczywiście od twojego kolorytu skory, ale unikalabym czerwonych i ceglastych odcieni. Najlepsze będą jasne pastelowe, zgaszone roze i ravzej chłodniejsze. Trzeba próbować.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 08:21   #4898
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Od początku tego tygodnia Annabelle są dostępne we Wrocławiu w Jasminach na Piłsudskiego i Zwycięskiej .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 08:53   #4899
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Od początku tego tygodnia Annabelle są dostępne we Wrocławiu w Jasminach na Piłsudskiego i Zwycięskiej .

Oooo ciekawe czy w Warszawie też będą.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 08:57   #4900
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Oooo ciekawe czy w Warszawie też będą.
W Warszawie macie sklep stacjonarny tej marki
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 10:19   #4901
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja to bym chętnie spróbowała z brązerem...
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-15, 10:24   #4902
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W Warszawie macie sklep stacjonarny tej marki
No wiem, ale jeszcze mi się nie udało tam dotrzeć, a Jasmin mam po drodze. Chociaż teraz rzęsy robię na Mokotowskiej, to zajrzę przy okazji.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 12:20   #4903
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No wiem, ale jeszcze mi się nie udało tam dotrzeć, a Jasmin mam po drodze. Chociaż teraz rzęsy robię na Mokotowskiej, to zajrzę przy okazji.
Ja tam byłam ze 3 razy, nigdy mi nie po drodze, no, ale...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-15, 23:29   #4904
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W Jaśminie przy PKP już poprzebierane, że o matko. Nie wiem jak z podkładami, ale Korektory tylko ciemne, gabeczki wszystkie wykupione, z pędzlami też średnio, a już myślałam, że w końcu kupie ten korektor, a tu lipa, same Lighty.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 01:08   #4905
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
W Jaśminie przy PKP już poprzebierane, że o matko. Nie wiem jak z podkładami, ale Korektory tylko ciemne, gabeczki wszystkie wykupione, z pędzlami też średnio, a już myślałam, że w końcu kupie ten korektor, a tu lipa, same Lighty.
Ło matko i córko, mam w takim razie nadzieję, że będą systematycznie uzupełniać asortyment.
Chyba na Zwycięską się wybiorę, może z dala od centrum będzie mniejszy armagedon. :P
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-16, 19:19   #4906
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Możesz napisać do nich na fejsie co mają na stanie by nie jechać niepotrzebnie, mają swojego fp mnie się nie chce aż na zwycięską dylać xD no i szkoda, ze nie ma próbek całej gamy korektorów póki co
Zapisz
Zapisz

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2016-10-16 o 19:20
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-17, 22:13   #4907
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej. przychodze z pytaniem
do tej pory uzywałam revlon naked 120 (jest za ciemny ale jaśniejszy idzie w tony różowe, a ja jestem żółtym bladziochem i chcę minerały. Ma być jasny z żółtym pigmentem. Najlepiej odcień mąki z kroplą żółci. Możecie cos doradzic? czy trafiać w sunny (albo cream albo fairest) czy w dwa jasne golden. (fairet, fair). Bo to że rozświetlajacy to wiem
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 08:08   #4908
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Poszłabym w Sunny, Golden jest trochę zielony. A rozświetlający jest coś mnie zbyt brokatowy. Używam go jako rozswietlacza jedynie.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 08:10   #4909
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wez najlepiej dwa najjaśniejsze kolory z gam Sunny i Golden. Ja tez uważam, ze Annabelle rozswietlajacy jest zbyt brokatowy.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 10:16   #4910
Jasminee90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Póki co testowałam tylko kryjący podkład i kolor nie był zły, nakładanie także, ale efekt... Nałożyłam dwie warstwy i w normalnych warunkach nie wyglądał źle, ale po kilku godzin pracy w restauracji zmienił się w straszną maskę, wyglądał nienaturalnie, pojawiły się grudki w niektórych miejscach. Oddałam go, ale ciągle się zastanawiam, czy nie wrócić, ponieważ stosuje naturalną pielęgnacje i nie chce tego psuć drogeryjnymi podkładami. Mam skórę mieszaną. Zastanawiam się, czy inwestować w wersję matującą (bo wg opinii jest ona najlepsza), skoro wersja kryjąca się nie sprawdziła
Jasminee90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 10:34   #4911
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Jasminee90 Pokaż wiadomość
Póki co testowałam tylko kryjący podkład i kolor nie był zły, nakładanie także, ale efekt... Nałożyłam dwie warstwy i w normalnych warunkach nie wyglądał źle, ale po kilku godzin pracy w restauracji zmienił się w straszną maskę, wyglądał nienaturalnie, pojawiły się grudki w niektórych miejscach. Oddałam go, ale ciągle się zastanawiam, czy nie wrócić, ponieważ stosuje naturalną pielęgnacje i nie chce tego psuć drogeryjnymi podkładami. Mam skórę mieszaną. Zastanawiam się, czy inwestować w wersję matującą (bo wg opinii jest ona najlepsza), skoro wersja kryjąca się nie sprawdziła
Wypróbuj wersje matującą, ona nie robi takich numerów na twarzy i kryje też przyzwoicie. Jeśli bedziesz potrzebowała jednak wiekszego krycia, to posilkuj sie korektorem miejscowo. Daje to naturalniejszy efekt niz kilka warstw podkladu.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 11:44   #4912
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ana909 i syshda
dziękuję
choinka, nie chce wyglądać jak bombka...
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:03   #4913
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Od około dwóch tygodni używam minerałów z Annabelle. Podkład mam w wersji kryjącej, odcień Golder Fair i Beige Fair. Golden zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu. Dodatkowo mam korektor w odcieniu Medium. I jest o wiele jaśniejszy od podkładu, ciężko go wtopić
Ogólnie zaraz po nałożeniu makijażu jest całkiem ok (nakładam kilka baardzo cienkich warstw, moim zdaniem krycie szału nie robi ). Niestety po kilku godzinach jest dramat... Skóra świeci się niemiłosiernie, podkład mocno się waży i pojawiają się suche skórki...

Dlatego zrezygnowałam z tego podkładu na co dzień, kiedy to spędzam kilka godzin na uczelni Wtedy wybieram podkład drogeryjny, a mineralny tylko jak siedzę w domu...
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:16   #4914
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam pewien "problem", który od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju. Może któraś z Was też tak ma albo wie co by z tym zrobić.
Chodzi o to, że przy kącikach ust, w tych załamaniach (dołeczkach), które powstają od uśmiechania, okropnie zaczął mi włazić podkład. Wcześniej miałam ten problem tylko z Annabelle, dlatego zaczęłam używać Neauty, z którym tego problemu nie było. A teraz nawet i dużo lżejsze (tak mi się przynajmniej wydaje) Neauty też włazi. Po całym dniu pracy i generalnie poza domem twarz wygląda jako tako, ale od uśmiechania (a robię to często i gęsto :-D) mam zebrany tam podkład. Wygląda to, co tu dużo mówić, strasznie. Najlepsze jest to, że tylko po jednej stronie twarzy tak się dzieje - chyba mam bogatszą mimikę po tej stronie. :P
Nie wiem już co z tym robić.
Próbowałam zmieniać to, co kładę pod minerały, próbowałam nakładać minimalne ilości proszku, nie gruntować dodatkowo pudrem, albo wręcz przeciwnie gruntować i dalej lipa. Nie wiem czy tylko wstrzyknięcie czegoś wchodzi w grę czy co. Dodam, że z podkładem płynnym nie mam takiego problemu, ale płynne podkłady używam raczej tylko jak nie wychodzę daleko z domu. Może jakaś baza nakładana w to miejsce by pomogła? Co myślicie?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 16:52   #4915
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Właśnie bazę chciałam Ci poradzić Ja nie próbowałam, ale ktoś na youtube kiedyś polecał użycie bazy pod cienie w miejscu zmarszczek na policzkach od uśmiechu, żeby produkt tam się nie zagłębiał Spróbować nie zaszkodzi...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:26   #4916
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;66520571]Właśnie bazę chciałam Ci poradzić Ja nie próbowałam, ale ktoś na youtube kiedyś polecał użycie bazy pod cienie w miejscu zmarszczek na policzkach od uśmiechu, żeby produkt tam się nie zagłębiał Spróbować nie zaszkodzi...[/QUOTE]
Czyli pójdę w bazy. Najpierw poprobuję ze zwykłymi twarzowymi. Tylko czy silikonowa, czy jakaś insza? Potem najwyżej wezmę w obroty jakąś pod cienie.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Od około dwóch tygodni używam minerałów z Annabelle. Podkład mam w wersji kryjącej, odcień Golder Fair i Beige Fair. Golden zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu. Dodatkowo mam korektor w odcieniu Medium. I jest o wiele jaśniejszy od podkładu, ciężko go wtopić
Ogólnie zaraz po nałożeniu makijażu jest całkiem ok (nakładam kilka baardzo cienkich warstw, moim zdaniem krycie szału nie robi ). Niestety po kilku godzinach jest dramat... Skóra świeci się niemiłosiernie, podkład mocno się waży i pojawiają się suche skórki...

Dlatego zrezygnowałam z tego podkładu na co dzień, kiedy to spędzam kilka godzin na uczelni Wtedy wybieram podkład drogeryjny, a mineralny tylko jak siedzę w domu...
Tak jak już kilkakrotnie było to wspominane, warto przerzucić się na wersję matującą podkładów. Kryjące są dosyć ciężkie i mają tendencję do ciastolenia. Może akurat matująca spisze się lepiej.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 17:47   #4917
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Czyli pójdę w bazy. Najpierw poprobuję ze zwykłymi twarzowymi. Tylko czy silikonowa, czy jakaś insza? Potem najwyżej wezmę w obroty jakąś pod cienie.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------


Tak jak już kilkakrotnie było to wspominane, warto przerzucić się na wersję matującą podkładów. Kryjące są dosyć ciężkie i mają tendencję do ciastolenia. Może akurat matująca spisze się lepiej.
W pierwszych probach wykorzystaj to, co masz w domu, a noz sie sprawdzi?
Ja jeszcze pomyslalam o peelingu, moze warto dokladniej oczyścić te miejsca.

Gapa ze mnie, powinno być "a nuż się sprawdzi". :-D

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-10-18 o 18:19
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 18:14   #4918
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
W pierwszych probach wykorzystaj, to co masz w domu, a noz sie sprawdzi?
Ja jeszcze pomyslalam o peelingu, moze warto dokladniej oczyścić te miejsca.
Nie mam nic przy sobie, muszę dopiero zrobić research i coś kupić. Peelingi robiłam. Nawet dodatkowo nawilżałam ryło, jednak na nic się to zdało. Ale daleka jestem od stwierdzenia, że taka moja uroda. Będę jeszcze coś próbować.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-18, 18:25   #4919
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Nie mam nic przy sobie, muszę dopiero zrobić research i coś kupić. Peelingi robiłam. Nawet dodatkowo nawilżałam ryło, jednak na nic się to zdało. Ale daleka jestem od stwierdzenia, że taka moja uroda. Będę jeszcze coś próbować.
A natłuszczałaś, może tam trzeba zwyczajnie odbudować naskórek?
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 01:19   #4920
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
A natłuszczałaś, może tam trzeba zwyczajnie odbudować naskórek?
Nie natłuszczałam, jedynie nawilżałam. Ale zwrócę i na to uwagę, by natłuścić tę strefę. A może to po prostu wina samych minerałów? W końcu są to suche proszki i może przestały się lubić z moimi załamaniami na skórze (celowo unikam słowa zmarszczki ).
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.