Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-22, 13:19   #1
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646

Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga


Cytat:
Co dla was jest wiochą i januszowaniem a co mieści się w waszych granicach normy?
Poprzednia część tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=809220
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 13:46   #2
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Ja mam znajomą, dziewczyna kilka lat temu wyemigrowała do Szkocji i ma tam chłopaka, właśnie czarnoskórego. Ile razy ja usłyszałam od naszych wspólnych znajomych, że jak to tak, jak mogła, co z niej za Polka... niektórych komentarzy nawet nie wypada cytować. Niektórzy nawet powywalali ją ze znajomych na wszelkich portalach społecznościowych: D to wszystko tak żałosne, że aż śmieszne.
Nawet nie trzeba murzyna. Koleżanka wyszła za mąż za francuza białoskórego i też miała podobne akcje.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 14:20   #3
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Nawet nie trzeba murzyna. Koleżanka wyszła za mąż za francuza białoskórego i też miała podobne akcje.
a co im Francuz zawinił?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 16:17   #4
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
a co im Francuz zawinił?
No jak?! Przecież to obcy!!!

Janusze krytykują pracę innych, sami oczywiście nie pracują . Dziś dowiedziałam się, że prace sezonowe np. przy zbiorze owoców są urągające człowieczeństwu, ale nie dla tego, że ciężka praca w upale, tylko wstyd owoce zbierać
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 16:32   #5
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Słuchając dziś opowieści przyjaciółki (jest sekretarką) stwierdziłam, że proszenie kogokolwiek o zrobienie kawy/herbaty jest dla mnie Januszowaniem level hard.
Rozumiem, że robi się gościom itp, ale żeby prezio we własnej malutkiej firemce nie wiedział gdzie ma kawę i herbatę i odrywał biedną dziewczynę od roboty... No to mi sie kojarzy ze słomą, wystającą wprost z klapków kubota.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 17:33   #6
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Słuchając dziś opowieści przyjaciółki (jest sekretarką) stwierdziłam, że proszenie kogokolwiek o zrobienie kawy/herbaty jest dla mnie Januszowaniem level hard.
Rozumiem, że robi się gościom itp, ale żeby prezio we własnej malutkiej firemce nie wiedział gdzie ma kawę i herbatę i odrywał biedną dziewczynę od roboty... No to mi sie kojarzy ze słomą, wystającą wprost z klapków kubota.
zgoda 100% w relacji szef/starszy pracownik- sekretarka/młodsza pracownica.
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 17:54   #7
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Dla mnie masakrą jest to jak moja koleżanka mówi na swojego maleńkiego kuzynka. Nie mają żadnego pokrewieństwa z obcokrajowcami, a uparła się że będzie chłopca nazywać Alex. Dostał na imię Aleksander, żeby do Alexa pasowało I to nie Aleks, tylko koniecznie AleX. Żeby było bardziej światowo
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 19:29   #8
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Poznałam ostatnio parę Karyn, co dzieci ponazywały Angel i Nicco bo tak zagramanicznie. Trzymiesięczne dziecko, łyse ale obwiązane kokardą z tiulu, uszy przekłute, brylantowe kolczyki większe od głowy. I lodami karmione, bo tak lubi ''sodkie''. Karynaaaaaaaa!
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 21:43   #9
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Poznałam ostatnio parę Karyn, co dzieci ponazywały Angel i Nicco bo tak zagramanicznie. Trzymiesięczne dziecko, łyse ale obwiązane kokardą z tiulu, uszy przekłute, brylantowe kolczyki większe od głowy. I lodami karmione, bo tak lubi ''sodkie''. Karynaaaaaaaa!
znamy takie przypadki niestety z OZM
jedna z mamuś takiego łysego bobasa z poprzekłuwanymi uszami stwierdziła, że nikomu nic do tego bo to ich księżniczka i (tu dokładny cytat): "niech błyszczy princessa!"
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 22:55   #10
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 23:40   #11
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Nigdy, nigdy nie zrozumiem bałtyckiego stylu plażowania. Nie rozumiem tego, to jest skutek mieszkania w blokach? W sensie, że w kupie raźniej?
Rok temu widziałam ludzi, którzy w swojej parawanowej twierdzy mieli rozłożony stolik, na którym jedli obiad na porcelanowych talerzach. Tłusty facet żarł kotleta na plaży
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 00:13   #12
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Pana pewnie morze wyrzuciło na brzeg, a plażowicze otoczyli go parawanami, do przyjazdu straży pożarnej
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 00:16   #13
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 08:39   #14
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Nigdy, nigdy nie zrozumiem bałtyckiego stylu plażowania. Nie rozumiem tego, to jest skutek mieszkania w blokach? W sensie, że w kupie raźniej?
Rok temu widziałam ludzi, którzy w swojej parawanowej twierdzy mieli rozłożony stolik, na którym jedli obiad na porcelanowych talerzach. Tłusty facet żarł kotleta na plaży
Powód dla którego ludzie się odgradzają jest prozaiczny - od morza pi*dzi jak s......n i bez parawanu robi się zimno i nie można nawet książki poczytać przez wiatr A niech se żrą kotlety, jakby wziął sałatkę to byłby lepszy?
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 09:04   #15
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Nawet nie trzeba murzyna. Koleżanka wyszła za mąż za francuza białoskórego i też miała podobne akcje.
Oczywiscie dziala to w jedna stronę bo januszowi wolno uganiac się za nie-Polkami 8 jest to ok
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:08   #16
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
znamy takie przypadki niestety z OZM
jedna z mamuś takiego łysego bobasa z poprzekłuwanymi uszami stwierdziła, że nikomu nic do tego bo to ich księżniczka i (tu dokładny cytat): "niech błyszczy princessa!"
O mamo

Grażynocepcja
http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/06...a3c7bd62a.jpeg
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."

Edytowane przez amelj
Czas edycji: 2015-06-23 o 10:11
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:23   #17
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Oj tam, to mogą być zupełnie normalne, fajne kobiety, przynajmniej część z nich. Nie nazywałabym ich Grażynami tylko dlatego, że nie wystroiły się na jazdę autobusem podczas upału.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:29   #18
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:36   #19
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość

Nie rozumiem tego zdjęcia.
No starsze panie w autobusie... i... i co

Grazyniaste jest to, ze każda siedzi sama pod oknem a nie ze karnie zajmują miejsca obok siebie parami

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Przecież normalnie siedzą- pod oknem żeby miejsce obok było dostępne z korytarza.
To jak miały usiąść żeby nie było grażyniasto?

Ja jak odwalam Grażynę autobusową, to siadam właśnie na miejscu od strony korytarza blokując łatwy dostęp, a na miejscu pod oknem kładę torbę
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 10:37   #20
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cava, spójrz jeszcze raz
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:43   #21
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 10:45   #22
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Cava, spójrz jeszcze raz

Jesu, z minutę musiałam patrzeć o co chodzi.
A trak, grażynują jak ja, jak nie chcę żeby ktoś obok usiadł za łatwo.
Ale ja grazyniuję tylko w Polskich Busach jak jest małe obłożenie miejsc i mogę bez szkody dla nikogo, jechać sama na 2 siedzeniach.


Swoja drogą januszowanie podróżne- przysiąść się do kogoś i napierniczać mu bite kilka godzin jazdy jak katarynka, wszelkie swoje mundrości życiowe i inne tematy
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 11:59   #23
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;51844556]Powód dla którego ludzie się odgradzają jest prozaiczny - od morza pi*dzi jak s......n i bez parawanu robi się zimno i nie można nawet książki poczytać przez wiatr A niech se żrą kotlety, jakby wziął sałatkę to byłby lepszy?[/QUOTE]


Ale nie musza na zatloczonej plazy z tej okazji zajmowac 20m2 :p

A Grazynowanie podczas podrozy nieziemsko mnie wkurza gdy jade pociagiem rano na uczelnie, pociag tak zatloczony ze ledwo jest miejsce zeby stac, przede mna 40 min podrozy, a na kazdym siedzeniu zmeczona torba siedzi obok wlasciciela/ki, a sam wlasciciel siedzi w sluchawkach wpatrzony w okno i zazwyczaj poproszony o zwolnienie jednego miejsca robi obrazona mine... Chociaz to nie jest januszowanie chyba, to jest zwykla nieuprzejmosc


Wysłane przez Tapatalk
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 12:52   #24
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Jesu, z minutę musiałam patrzeć o co chodzi.
A trak, grażynują jak ja, jak nie chcę żeby ktoś obok usiadł za łatwo.
Ale ja grazyniuję tylko w Polskich Busach jak jest małe obłożenie miejsc i mogę bez szkody dla nikogo, jechać sama na 2 siedzeniach.


Swoja drogą januszowanie podróżne- przysiąść się do kogoś i napierniczać mu bite kilka godzin jazdy jak katarynka, wszelkie swoje mundrości życiowe i inne tematy
Ja też w ogóle nie załapałam o co chodzi, myślałam, że one siedzą grzecznie przy oknie i oburzyłam się, że panie tak ładnie miejca zajmują, a wy się z nich śmiejecie

Dla nie takim januszowaniem jest, gdy praktycznie cały autobus jest pusty, ktoś siedzi przy oknie, a wsiadająca osoba się do niego dosiada.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 13:09   #25
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Ja też w ogóle nie załapałam o co chodzi, myślałam, że one siedzą grzecznie przy oknie i oburzyłam się, że panie tak ładnie miejca zajmują, a wy się z nich śmiejecie

Dla nie takim januszowaniem jest, gdy praktycznie cały autobus jest pusty, ktoś siedzi przy oknie, a wsiadająca osoba się do niego dosiada.
Nie wiem czy to januszowanie, ale faktycznie dla mnie to była zmora w PKSach...
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 13:15   #26
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Ale nie musza na zatloczonej plazy z tej okazji zajmowac 20m2 :p

A Grazynowanie podczas podrozy nieziemsko mnie wkurza gdy jade pociagiem rano na uczelnie, pociag tak zatloczony ze ledwo jest miejsce zeby stac, przede mna 40 min podrozy, a na kazdym siedzeniu zmeczona torba siedzi obok wlasciciela/ki, a sam wlasciciel siedzi w sluchawkach wpatrzony w okno i zazwyczaj poproszony o zwolnienie jednego miejsca robi obrazona mine... Chociaz to nie jest januszowanie chyba, to jest zwykla nieuprzejmosc


Wysłane przez Tapatalk
W Warszawskim ZTM to samo. Jadę rano do pracy. Autobus zatłoczony na maksa. A torby starszych Pań sobie siedzą na siedzeniach obok. .

A myślicie, że Januszowaniem jest zajęcie w autobusie miejsca dla inwalidów przez kobiety z dzieckiem w wózku? Piszę tu o przypadku, gdy wsiada również ktoś niepełnosprawny.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 13:16   #27
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Jak ja nie lubię z kimś obcym siedzieć w autobusie pociągu:P Komunikacją miejską luz, bo to kilka przystanków ale jakieś dalsze odległości... :/ jeszcze jak gadać zacznie
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 13:49   #28
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Ja z przykładami januszowania spotykam się na codzień, ponieważ pracuję na stanowisku mięsnym. Przykłady to np. władczym tonem zwracanie się 'podać' czy ni z gruchy ni z pietruchy gdy obsługuję inną osobę wołanie o coś. Nagminne jest nieodpowiadanie na dzień dobry, opieranie się dwoma rękoma o szybkę, którą wcześniej myłam choć klient wiedział o tym, bo kończyłam myc przy nim. Dalej- branie mrożonych ryb w gołe ręce i podawanie mi, próby przejścia na moją stronę by coś pokazać czy chęć samemu ukroić sobie mięsa. A ostatnio usłyszałam coś wręcz zadziwiającego: kilent pyta się czy mogę coś jeszcze mu podać (było kilkadziesiąt minut przed zamknięciem). Odpowiadam, że oczywiście, że nie jest jeszcze zamknięte. On odpowiedział, że po zamknięciu to mężowi dam Dawno takiego cebulaka nie spotkałam.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki

Edytowane przez Nightmare666
Czas edycji: 2015-06-23 o 13:50
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 13:59   #29
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Jak ja nie lubię z kimś obcym siedzieć w autobusie pociągu:P Komunikacją miejską luz, bo to kilka przystanków ale jakieś dalsze odległości... :/ jeszcze jak gadać zacznie
Gadać z Tobą, przez telefon, obgadując pół rodziny, jeść sałatki ze słoików, ciągle przerzucać coś w torbach itp. Ach te wspomnienia z czasów, gdy jeździło się autobusami
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:34   #30
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Ja z przykładami januszowania spotykam się na codzień, ponieważ pracuję na stanowisku mięsnym. Przykłady to np. władczym tonem zwracanie się 'podać' czy ni z gruchy ni z pietruchy gdy obsługuję inną osobę wołanie o coś. Nagminne jest nieodpowiadanie na dzień dobry, opieranie się dwoma rękoma o szybkę, którą wcześniej myłam choć klient wiedział o tym, bo kończyłam myc przy nim. Dalej- branie mrożonych ryb w gołe ręce i podawanie mi, próby przejścia na moją stronę by coś pokazać czy chęć samemu ukroić sobie mięsa. A ostatnio usłyszałam coś wręcz zadziwiającego: kilent pyta się czy mogę coś jeszcze mu podać (było kilkadziesiąt minut przed zamknięciem). Odpowiadam, że oczywiście, że nie jest jeszcze zamknięte. On odpowiedział, że po zamknięciu to mężowi dam Dawno takiego cebulaka nie spotkałam.
Ale cham, pan i władca się znalazł.

Ja kiedyś kasowałam czekoladę i mówię 5 zł (kosztowała 4,99), a babka wycedziła przez zęby: "4,99, nie widać?", wzięła grosza i poszła w długą

Albo tyrady mamuśki, że jak to Kubuś Play może być w lodówkach, jak jej synek może się przeziębić, pominę fakt, że poza lodówką było pełno soków i napojów z innych firm, a ona się uparła akurat na to xD
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.