Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 09:16   #421
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez now Pokaż wiadomość
witam......

ostatnio pisałam do was ale jeszcze raz podzielę sie z wami moimi obserwacjami.
Otóż mysle że początkowo inneov działa ponieważ jest to coś nowego dla organizmu.... a po regularnym stosowaniu org.się przyzwyczaja i nic nie działa
tak jak pisałam po pierwszym było oki ale po kolejnych dwóch opakowaniach uwieżcie nic!!!!!! a wieczorem jak się przyglądam to może więcej nierównośc ale wmawiam sobie że jest tak jak było!!!!
ALE JUż 4-GO OPAKOWANIA NIE KUPIę BO TAK SIę NAKRECAłąM NA 2 i 3 aaa może podziła i nic ...więc dam sobie na luz . tylko szkoda dalszych pieniędzy a nie są małe!!!!!
chyba sprawdzAJą sie stare jak świat słowa "LICZ TYLKO NA SIEBIE"
czyli pozostaje dieta---- i ruchhhh
no ja tez nastepneg juz nie kupie, a jeszcze tez kolezankom powiem zeby lepiej nie kupowaly bo strata kasy, no chyba ze cos sie ruszy i celllit zacznie znikac, ale zaczynam w to watpic...kupie cos innego, myslalam o Specific Cellulit Drink
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 09:21   #422
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Zanim kupiłam inneov zastanawiałam sie nad Specific Cellulit Drink. Poradziłam sie farmaceuty prosząc o porównanie skuteczności tych preparatów. Stwierdził, że SCD zawiera w swoim składzie wyciąg z czereśni, ananasa, papai i in. o działaniu pobudzającym krążenie, przyśpieszajacym eliminacje wody i zmniejszającym efekt skórki pomarańczowej. Natomiast skład inneov jest bardziej przekonujący jeśli chodzi o drenaż skóry i eliminacje cellulitu (zielona herbata, wyciąg z kory sosny nadmorskiej).
Postanowiłam dać szanse inneov i mam zamiar stosować przez jakiś czas (3-4 opakowania).
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 10:20   #423
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Zanim kupiłam inneov zastanawiałam sie nad Specific Cellulit Drink. Poradziłam sie farmaceuty prosząc o porównanie skuteczności tych preparatów. Stwierdził, że SCD zawiera w swoim składzie wyciąg z czereśni, ananasa, papai i in. o działaniu pobudzającym krążenie, przyśpieszajacym eliminacje wody i zmniejszającym efekt skórki pomarańczowej. Natomiast skład inneov jest bardziej przekonujący jeśli chodzi o drenaż skóry i eliminacje cellulitu (zielona herbata, wyciąg z kory sosny nadmorskiej).
Postanowiłam dać szanse inneov i mam zamiar stosować przez jakiś czas (3-4 opakowania).
a nie boisz sie ze moze ci sie tez pogorszyc sdtan skory?
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 10:27   #424
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Moja koleżanka przetestowała jeszcze plastry antycellulitowe eveline. Mówi, że reakcja jest bardzo gwałtowna, bo miała zaczerwienieni duże i czuła się jakby ktoś ją wrzątkiem oblał się czuła. Efekty nie wiem czy są ale na pewno działa.


Ja mam wielką prośbę - czy jest z tych takich już z wyższej półki coś co rzeczywiście można polecić? Coś antycellulitowego w sensie. Jakiś Clinique czy cokolwiek innego? Mam straszne ciśnienie, żeby jeszcze przed ciążą zrobić ze sobą ile się da!
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 10:46   #425
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość
a nie boisz sie ze moze ci sie tez pogorszyc sdtan skory?
Jasne że jakieś obawy są, jednak myślę, iż ewentualne pogorszenie skóry to tylko stan przejściowy. Skoro zadaniem inneov jest drenaż i odblokowanie złogów, może dlatego pojawiają sie dziury...Wierze, że to minie.
Walka z cellulitem nie jest prosta. Konsekwentne stosowanie inneov+ ruch i dieta pomogą pozbyć sie tej skazy.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 10:51   #426
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny stosowłam wcześniej inneov gęstość włosów, naprawdę dobry preparat. Włosy leciały mi garściami, normalnie wyłam . Pomogło. Może dlatego wierzę, że podobnie efektywny będzie inneov cellulit. Jestem dobrej mysli.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 11:00   #427
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez miss dare Pokaż wiadomość
Moja koleżanka przetestowała jeszcze plastry antycellulitowe eveline. Mówi, że reakcja jest bardzo gwałtowna, bo miała zaczerwienieni duże i czuła się jakby ktoś ją wrzątkiem oblał się czuła. Efekty nie wiem czy są ale na pewno działa.


Ja mam wielką prośbę - czy jest z tych takich już z wyższej półki coś co rzeczywiście można polecić? Coś antycellulitowego w sensie. Jakiś Clinique czy cokolwiek innego? Mam straszne ciśnienie, żeby jeszcze przed ciążą zrobić ze sobą ile się da!
Wypróbowałam sporo kosmetyków, ostatnio nabyłam Tonific Minceur Nuxe żel-krem przeciwcellulitowy. Bardzo przyjemny w stosowaniu, świeży zapach i faktycznie wygładza nierówności skóry. Producent zaleca stosowanie rano i wieczorkiem, ze względu na cene (ok.80zł) stosuję raz dziennie. Kosmetyk wart polecenia. U mnie sie sprawdza.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 12:13   #428
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam sporo kosmetyków, ostatnio nabyłam Tonific Minceur Nuxe żel-krem przeciwcellulitowy. Bardzo przyjemny w stosowaniu, świeży zapach i faktycznie wygładza nierówności skóry. Producent zaleca stosowanie rano i wieczorkiem, ze względu na cene (ok.80zł) stosuję raz dziennie. Kosmetyk wart polecenia. U mnie sie sprawdza.
widze ze na allegro ten specyfik jest za 55 + wysylka wiec nie tak tragicznie
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 14:20   #429
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

A ja nadal wierze w inneov i włąśnie dostałam paczke z następnymi dwoma opakowaniami inneov... W sumie zapłąciłam 170 zł z przesyłką... :/ Troche mi się nie uśmiecha ta cena no ale chce kontynuowac kurację. Moim zdaniem bezsensu jest teraz to wszystko przerywac. Skoro juz sie podjęłam to pociągnę dalej! Zaobserwowałam, że moje dziurki naprawdę znikają! Nawet te na łydkach! Wogóle wczoraj pzrypadkowo wypadły mi z szafy stare spodnie które kupiłam sobie 2 lata temu. Ale przestałam je nosic bo wyglądały na mnie koszmarnie! moje uda były jakby w nie napchane! A wczoraj mówie a co mi tam przymierze i co? Leżą super! naprawdę schudły mi uda! Jedyne co mnie martwi to fałd brzuszny, który za cholere nie chce zniknąc... BLEEEEEEE...

No i tak na marginesie to kończę drugie opakowanie dziś i muszę powiedziec, ze jestem bardziej zadowolona niż po pierwszym... dziewczyny słuchajcie nie załamujcie się! Cudów nie ma! Nie ma cudownego specyfiku, który w 2 tygodnie sprawi, że zniknie nam cellulit i będziemy wyglądały jak po retuszu komputerowym! Do tej walki trzeba wytrwałości! I ja mam zamiar wytrwac! A jeśli chodzi o sprawę, że większośc osób z tego forum była podstawiona przez producentów inneov... Ja się nie zgadzam z tym! Z kilkoma dziewczynami gdałam nawet na gg o inneov. Wiem, ze jedna z nich wyjechała gdzieś za granicę więc pewnie nie ma dostepu do netu a zresztą są wakacje! Jesli nie wierzycie to wasza sprawa ja podstawiona napewno nie jestem
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 14:52   #430
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no ja szczerze mowiac zastanawiam sie nad specific cellulit drink, jak skoncze inneov
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:03   #431
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

hmm... nie słyszałam nic o tym specyfiku... ja jak skończe inneov to mam zamiar cieszyc się z życia i nie myślec już o moich dziurkach (które znikają)
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 15:04   #432
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a jak sie stosuje ten specific cellulit drink? Bo widze, zę to są ampułki...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:06   #433
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

"Specific Cellulit Drink stosowany codziennie, w połączeniu z właściwą dietą pomoże w uzyskaniu szczupłej sylwetki bez cellulitu. "

no neistety od tego picia samego sie nie schudnie neistety... A więc jak już pisałam wcześniej cudów nie ma!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:12   #434
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

mi nie tyle o schudniecie chodzi co o pozbycie sie cellulitu, specific cellulite drink pije sie przez caly dzien, rozpuszczajac jdna ampulke w 1.5 litra wody

wiadomo ze cudow nie ma, tak samo jaki sens ma obzeranie sie i picie inneov, wiadomo ze tzreba dbac o diete takze. Na razie jeszcze pije inneov ale tez mysle o tym specific cellulite drink, no zobaczymy, jesli inneov sobie teraz nie poradzi to nie bede juz tego kupowac
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:20   #435
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

No jasne To każdej z nas osobista decyzja Powiem Ci tylko tyle, że ja nie żałuje, że pije inneov A jesczze kilka dni temu było ze mną podobnie jak z Tobą. teraz zauważyłam, ze dziurki znikają! Pisz dalej jak efekty inneov u ciebuie. Ja też będe pisac
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 15:22   #436
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

A tak na marginesie to znalazłam wątek o tym specyfic drink jednak było zerop odzewu. Może go odświeżjmy? Teraz napewno musza byc jakieś osoby, które tego próbowały! Tu Ci podaję link do tego wątku.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=190858
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 20:56   #437
Coimbra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 22
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

No właśnie też bym chętnie usłyszała jakieś opinie kosmetyczki, lekarza na temat Inneov.
Coimbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 07:39   #438
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Cool Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
No jasne To każdej z nas osobista decyzja Powiem Ci tylko tyle, że ja nie żałuje, że pije inneov A jesczze kilka dni temu było ze mną podobnie jak z Tobą. teraz zauważyłam, ze dziurki znikają! Pisz dalej jak efekty inneov u ciebuie. Ja też będe pisac

pewnie ze dam znac co i jak podswiadomie wierze ze te dziurki mi zaczna schodzic jak tobie, a powiedz na jakim etapie jestes drugiego opakowania?

ja dopiero 5 dzien drugiego jestem, jakos tak chyba
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 09:32   #439
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny mam pytanko, czy wraz z inneov stosujecie taką naprawde ścisłą dietę, zero słodyczy itp.? Ja staram sie racjonalnie odżywiać, jednak mam wielką słabość do wszelkich słodkości...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 09:48   #440
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Cool Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

jesli o mnie chodzi to specjalnie sie nie objadam slodyczami, ale lubie jesc frytki makarony i takie tam. Oczywiscie nie za czesto. Jesli chodzi o inneov to zauwazylam ze znikaja mi tzw "boczki", to jedyny plus, ale wolalabym zeby cellulit zniknal a nie powiekszal sie
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 10:15   #441
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko, czy wraz z inneov stosujecie taką naprawde ścisłą dietę, zero słodyczy itp.? Ja staram sie racjonalnie odżywiać, jednak mam wielką słabość do wszelkich słodkości...
Ja nie stosuję żadnej ścisłej diety! Absolutnie! Oczywiście staram się nie jesc zbyt tłusto i ograniczac słodycze no ale codziennie mi się zdarza zjeśc cos słodkiego Zresztą z czegoś musi mój organizm czerpac energie co nie? Zresztą kowałek czekoladki tylko poprawia nastrój a nuie szkodzi Czasami pozwalam sobie na pizzę albo frytki. A jeśli chodzi o wspieranie działąnia inneov to smaruję się kremikami antycellulitowymi no i chodziłam na aerobik ale neistety wtym tygodniu już się kończy... No i sie boję żebym się nie rozleniwiła zbytnio...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 10:16   #442
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja właśnie jestem po pierwszej saszetce trzeciego opakowania. A moje boczki wciąż straszą i brzydko sterczą... Ja też chce żeby zniknęły!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 10:37   #443
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Również chciałabym pozbyć sie "boczków", niestety nie jest to łatwe. Przepadam za słodyczami, dzień bez słodkiego to dzień stracony. Teraz staram sie walczyć z moimi słabościami, skoro wydałam niemałą kaskę na inneov trzeba poskromić apetyt na ciasteczka, wafelki, batoniki...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 11:15   #444
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Również chciałabym pozbyć sie "boczków", niestety nie jest to łatwe. Przepadam za słodyczami, dzień bez słodkiego to dzień stracony. Teraz staram sie walczyć z moimi słabościami, skoro wydałam niemałą kaskę na inneov trzeba poskromić apetyt na ciasteczka, wafelki, batoniki...
Ale nie odmawiaj sobie wszytskich przyjemności Dobre samopoczucie też ma wpływ na naszą figurę! A wiadomo że bez słodyczy od razu dzień taki pusty... Bezbarwny... Właśnie się wysmarowałam kremikiem antytcellulit a teraz idę sobie zjeśc pyszną czekoladkę. Milka śmietankowo truskawkowa! MNIAM! Moja ulubiona...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 11:33   #445
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Caroline mnie "scignęła" i już nie mam wyjścia, muszę się wypowiedzieć Wątek śledzę na bieżąco, minimum raz dziennie Was nawiedzam Niestety ja przerwałam swoją kurację na początku 3 opakowania. W półce stoi prawie całe trzecie opakowanie i czwarte na zapas, wylicytowane na allegro. Pod koniec maja złapało mnie straszne choróbsko, prawie półtora tygodnie przeleżałam w łóżku i od tamtej pory odstawiłam Inneov Trochę żałuje, bo widziałam już efekty, trzymałam dietkę, nawet zaczęłam robić brzuszki. Teraz męczę się z sesją, w miedzy czasie pisze pracę licencjacką i szukam pracy na wakacje. O i tak to
Szczerze mówiąc nawet zaczęłam się przybierać do odnowienia kuracji, ale jak pojawiły się posty, o jakiś dziwnych dziurach i że ten cellulit się powiększał niektórym osobom, to razem z siostra (ona zaczęła trochę później niż ja kurację) odstawiłyśmy na dobre Inneov. Teraz miałam nawet myśli, żeby wystawić na allegro Inneov, który mi zalega, bo sama się zastanawiam czy warto kontynuować kurację? W ostatnim czasie i tak przybyło mi parę kilo, bo jestem z tych , którym w stresie buzia się nie zamyka. Mogłabym żreć i żreć, mówiąc już kolokwialnie Jestem zła na siebie, no ale tak już mam...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 11:45   #446
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Caroline mnie "scignęła" i już nie mam wyjścia, muszę się wypowiedzieć Wątek śledzę na bieżąco, minimum raz dziennie Was nawiedzam Niestety ja przerwałam swoją kurację na początku 3 opakowania. W półce stoi prawie całe trzecie opakowanie i czwarte na zapas, wylicytowane na allegro. Pod koniec maja złapało mnie straszne choróbsko, prawie półtora tygodnie przeleżałam w łóżku i od tamtej pory odstawiłam Inneov Trochę żałuje, bo widziałam już efekty, trzymałam dietkę, nawet zaczęłam robić brzuszki. Teraz męczę się z sesją, w miedzy czasie pisze pracę licencjacką i szukam pracy na wakacje. O i tak to
Szczerze mówiąc nawet zaczęłam się przybierać do odnowienia kuracji, ale jak pojawiły się posty, o jakiś dziwnych dziurach i że ten cellulit się powiększał niektórym osobom, to razem z siostra (ona zaczęła trochę później niż ja kurację) odstawiłyśmy na dobre Inneov. Teraz miałam nawet myśli, żeby wystawić na allegro Inneov, który mi zalega, bo sama się zastanawiam czy warto kontynuować kurację? W ostatnim czasie i tak przybyło mi parę kilo, bo jestem z tych , którym w stresie buzia się nie zamyka. Mogłabym żreć i żreć, mówiąc już kolokwialnie Jestem zła na siebie, no ale tak już mam...
Mi też się dziurki powiększały ale to było krótkotrwałe. Już po kilku dniach zauwazyłam, że znikają i jestem coraz bardziej zadowolona teraz cellulitu nie widac już gołym okiem a nawet żeby go zobaczyc to tzreba dosyc mocno ścisnąc skórę. Przed kuracją wystarczyło jak załozyłam nogę na nogę... Też miałam chwile zwątpienia ale jestem bardzo zadowolona z kuracji dlatgeo będę kontynuowac
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 12:00   #447
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Tak szczerze to od początku sceptycznie podchodziłam do tego wynalazku Ale że lubię testować na sobie wszelkie nowości od razu zaczęłam szukać korzystnej oferty na allegro Ktoś nawet wcześniej napisał, czy nie żal nam tej kasy na Inneov, i proponował żeby siebie zaakceptować i zainwestować te pieniądze w nowe ciuchy... Tak sobie pomyślałam, że jak mogę siebie zaakceptować, jak źle czuję się w swojej skórze. Sama się doprowadziłam do takiego stanu wiec nie mam do nikogo pretensji. A w szafie zalega cała masa świetnych ciuchów w numerze 36/38, które mam zamiar jeszcze w tym roku na siebie włożyć z powrotem Włożyć, a nie wcisnąć się w nie Mam cel , jestem zmotywowana i jeszcze jak przeczytałam, że Ty Carolline nie widzisz cellulitu już nawet gołym okiem, nie mówiąc o ściskaniu skóry to chyba łaskawie przeproszę się z Inneovem
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 12:17   #448
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Tak szczerze to od początku sceptycznie podchodziłam do tego wynalazku Ale że lubię testować na sobie wszelkie nowości od razu zaczęłam szukać korzystnej oferty na allegro Ktoś nawet wcześniej napisał, czy nie żal nam tej kasy na Inneov, i proponował żeby siebie zaakceptować i zainwestować te pieniądze w nowe ciuchy... Tak sobie pomyślałam, że jak mogę siebie zaakceptować, jak źle czuję się w swojej skórze. Sama się doprowadziłam do takiego stanu wiec nie mam do nikogo pretensji. A w szafie zalega cała masa świetnych ciuchów w numerze 36/38, które mam zamiar jeszcze w tym roku na siebie włożyć z powrotem Włożyć, a nie wcisnąć się w nie Mam cel , jestem zmotywowana i jeszcze jak przeczytałam, że Ty Carolline nie widzisz cellulitu już nawet gołym okiem, nie mówiąc o ściskaniu skóry to chyba łaskawie przeproszę się z Inneovem
No mówie Ci miałam cellulit nawet na łydkach ale widzę poprawę zdecydowaną! Tyklko jesczze jak mocno zepnę pośladki to widzę bebe grudki ale mam nadzieję, ze się tego pozbędę A więc witamy zpowrotem! mam nadzieję, ze teraz regularnie się będziesz udzielac w naszym wątku
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 12:18   #449
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Ale nie odmawiaj sobie wszytskich przyjemności Dobre samopoczucie też ma wpływ na naszą figurę! A wiadomo że bez słodyczy od razu dzień taki pusty... Bezbarwny... Właśnie się wysmarowałam kremikiem antytcellulit a teraz idę sobie zjeśc pyszną czekoladkę. Milka śmietankowo truskawkowa! MNIAM! Moja ulubiona...
wcale dzien nie jest taki straszny jak sie nie je slodyczy oczywiscie uwazam, ze glupio jest odstawic je w ogole i ze to na pewno ciężko miec poczucie, ze nie bedzie sie juz nigdy jadlo slodyczy, albo raz na rok. 'le ja zrobilam tak, ze slodycze jem tylko w sobote i niedziele a w tyg nie. i wcale nie jest tak zle! bo masz swiadomosc, ze nie odstawilas slodyczy na zawsze, tylko jesz je w okreslonych dniach. i da sie wtedy przezyc. mnie nawet w tygodniu nie ciągnie do nich, tak sie przyzywczailam. zjem tylko czasem, jesli jest jakas okazja. 'le tak sama z siebie, zeby sobie cos kupic, bo mam ochote, to nieee. no i na lody teraz w lecie nie patrze, czy weekend, czy nie, tylko je jem. 'le ja jem je tylko czasem [w tym momencie to nie pamkietam kiedy ostatnio jadlam], wiec to sie nic nie stanie. a w weekend to tyz nie jest tak, ze rzucam sie na slodycze, bo caly tydzien nie jadlam. jem je w normalnych rozsadnych ilosciach, tak jakbym podjadala sobie na codzien. a czasem to nawet w ogole ich nie jem, bo mi sie nie chce.
a jesli w tygodniu najdzie mnie jakas ochota na slodkie, to zamiast cukierkow, czy czekolady, to konsumuję ktores z tych rzeczy: pije kakao, jem serek owocowy homogenizowany, owocowy jogurt, kromke z dżemem, owoce lub żuję owocową gumę.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:25   #450
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

mi znikaja boczki, a cellulit nie chce. Przy wzroscie 163cm waze 54.5 kilo, ale teraz nie wiem bo sie nie wazylam - to bylo zanim zaczelam pic inneov. Chcialabym zeby mi cellulit zniknal, bo kupilam inneov tylko i wylacznie z tego powodu, bo boczki mi nie przeszkadzaly, chociaz milo jak tez zeszlo
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.