Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 10:36   #2431
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WIII a co Ty na THE SHE SPACE, bo mnie kusi ? napisz mi co z tym EDM WItowska
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:50   #2432
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

o ja bym się też skusiła na jakieś próbeczki tego jeszcze nie znam
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:54   #2433
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

To może coś małego sklecimy
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:56   #2434
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja zmieniłam hormony na wkładkę i też cyrki się dzieją i z cerą i z wagą , jakieś krostki wyskakują, przebarwienia a włosy lecą garściami [dobrze, że dużo tego mam na głowie
no ja na wkładkę nie mogę nosić z powodu mojej pierwszej ciąży
a objawy mam dokładnie takie same - cera, waga, włosy. Koszmar jakiś i mam nadzieję, że niebawem się to unormuje, bo jak nie, to wracam do pigułek
Cytat:
muszę się przyznać, że mam coraz większego stracha przed operacją babci, niby prosta, zabieg właściwie, no ale jeśli pacjent ma ponad 80-tkę... tfu, tfu, tfu, co ma się nie udać
przepraszam, ale nikomu innemu powiedzieć nie mogę
Ilona, będzie dobrze. Moja babcia w wieku 86 lat niedawno miała operację i też byliśmy przerażeni (mało tego - musiała mieć narkozę, a wiadomo, jakie to ryzykowne zawsze, a w tym wieku szczególnie). I było dobrze. W przypadku Twojej babci też tak będzie.
A w piątek się spotkamy i postaram Cię jakoś zagadać, żebys się tak nie denerwowała

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-07 o 10:59
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:58   #2435
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

nie denerwujce mnie tymi probkami... ja mam juz pustki na koncie, i nie wiem kiedy teraz sie na nim cos pojawi...
mnie mala zdenerwowala. wzielam ja na poczte a tam oczywiscie kolejka...ona zaczela mi uciekac i biegac po schodach. w rezultacie 2 razy ktos mi zajal kolejke.. wrr... a pozniej pannie ciezko bylo poczekac, rozwyla sie... mialam dosyc. ale w koncu sie udalo wyslac paczki.
za chwile uskutecznie probe polozenia jej spac zeby nie wyla znow jak wychodze. poza tym nie spala w dzien dwa dni ostatnie i popoludniu byla okropna po prostu. pewnie przez ta pogode.

i dziekuje dziewczyny za wsparcie. czasami rozne osoby okropnie mnie wyprowadzaja z rownowagi...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:01   #2436
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxial- naczelna kusicielko Próbki nowych firm odpadają :P Ja już mam swoich faworytów i narazie wolę nie szukać nowych źródeł lokowania pieniędzy
Z silk naturals za to chętnie bym coś wzięła :P
Jeżeli chodzi natomiast o EDM to poczekałabym kilka dni- może jakąś promocję dorzucą?
Pan wielkie JOT patrzy- uważaj

mamoNiny- uściskaj ode mnie blond aniołka o niebieskich oczkach a męża psztryknij w ucho za marchewkę postaraj się coś może bez marchewki wymyślić?
poza tym ślicznie dziękuję za cień super jest!


Paula- po Tobie to od razu widać, że coś jest nie tak Uśmiechnij się i zagryź zęby- będzie dobrze!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-07 o 11:03
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:08   #2437
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dziewczyny, nie mam pojęcia na którym wątku o to zapytać, ani na lauresowym, ani na zakupowym nie ma nic o płatności "money order".
otóż - właśnie wczoraj lauress przysłało mi próbki, przy których nieopatrznie kliknęłam "money order" i kurczę zgłupiałam, bo myślałam, że jeśli nie zapłacę to zamówienie będzie niezrealizowane, powisi sobie na stronie i już (skoro przekaz pieniężny to dopiero gdy go dostaną to wysyłają towar), a tu .....
i jeszcze żeby było ciekawiej to wszystkie te świecidełka wczoraj rozpakowałam, bo nie przyszło mi do głowy, że to te z "money order"
nie wiem co teraz robić?? pisać do nich? sami się będą dopominać zapłaty? odesłać im te próbki?

zdarzyło się podobnie którejś z was??
(no i jakby co - pewnie za chwilę będę mogła służyć próbkami na wymiankowym, ech.... )

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2009-07-07 o 11:10
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 11:18   #2438
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie mam pojęcia na którym wątku o to zapytać, ani na lauresowym, ani na zakupowym nie ma nic o płatności "money order".
otóż - właśnie wczoraj lauress przysłało mi próbki, przy których nieopatrznie kliknęłam "money order" i kurczę zgłupiałam, bo myślałam, że jeśli nie zapłacę to zamówienie będzie niezrealizowane, powisi sobie na stronie i już (skoro przekaz pieniężny to dopiero gdy go dostaną to wysyłają towar), a tu .....
i jeszcze żeby było ciekawiej to wszystkie te świecidełka wczoraj rozpakowałam, bo nie przyszło mi do głowy, że to te z "money order"
nie wiem co teraz robić?? pisać do nich? sami się będą dopominać zapłaty? odesłać im te próbki?

zdarzyło się podobnie którejś z was??
(no i jakby co - pewnie za chwilę będę mogła służyć próbkami na wymiankowym, ech.... )
ja bym napisała do nich z wyjaśnieniem sytuacji i prośbą, aby w takim razie jakiegoś linka do płatności Paypalowych przesłali i zapłaciłabym za nie, choć szczęśliwa bym nie była
Choć wysłanie nieoplaconego zamówienia to trochę dziwne posunięcie, tym bardziej, że jak rozumiem, te probki Ci są w ogóle niepotrzebne i teraz płacić za nie, to nic fajnego.
Dlatego ja zawsze jak coś narozrabiam z zamówieniem, to piszę, żeby anulowali albo coś, żeby właśnie uniknąć takich sytuacji.

Napisz może, że rozmyśliłaś się i dlatego nie opłaciłaś zamówienia, bo bylaś pewna, że jeżeli nie zapłacone, to nie wyślą, albo zaproponuj odesłanie im ich. Może podadzą jakieś sensowne rozwiązanie.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:21   #2439
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

aaa, i jeszcze jedno wpadło mi do głowy, gdy czytałam tę moją wiadomość - a może by założyć osobny watek tzw. "problemy techniczne, problemy z zamówieniami"??
może od czasu do czasu jakaś dobra dusza by zajrzała i odpowiedziała na pytania niekumatych, a i niekumaci wiedzieliby gdzie ewentualnie szukać odpowiedzi i zadawać kolejne niekumate pytania
co wy na to?

(bo mnie też denerwują ciągłe pytania z problemami na siebie też się właśnie zdenerwowałam )

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja bym napisała do nich z wyjaśnieniem sytuacji i prośbą, aby w takim razie jakiegoś linka do płatności Paypalowych przesłali i zapłaciłabym za nie, choć szczęśliwa bym nie była
Choć wysłanie nieoplaconego zamówienia to trochę dziwne posunięcie, tym bardziej, że jak rozumiem, te probki Ci są w ogóle niepotrzebne i teraz płacić za nie, to nic fajnego.
Dlatego ja zawsze jak coś narozrabiam z zamówieniem, to piszę, żeby anulowali albo coś, żeby właśnie uniknąć takich sytuacji.

Napisz może, że rozmyśliłaś się i dlatego nie opłaciłaś zamówienia, bo bylaś pewna, że jeżeli nie zapłacone, to nie wyślą, albo zaproponuj odesłanie im ich. Może podadzą jakieś sensowne rozwiązanie.
fajny pomysł, dzięki Kasiu
właśnie szukałam jakiegoś sposobu, żeby wyjść z twarzą, ale też rzeczywiście nie płacić za to czego nie potrzebuję
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:53   #2440
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Foxial- naczelna kusicielko Próbki nowych firm odpadają :P Ja już mam swoich faworytów i narazie wolę nie szukać nowych źródeł lokowania pieniędzy
Z silk naturals za to chętnie bym coś wzięła :P
Jeżeli chodzi natomiast o EDM to poczekałabym kilka dni- może jakąś promocję dorzucą?
Pan wielkie JOT patrzy- uważaj

mamoNiny- uściskaj ode mnie blond aniołka o niebieskich oczkach a męża psztryknij w ucho za marchewkę postaraj się coś może bez marchewki wymyślić?
poza tym ślicznie dziękuję za cień super jest!


Paula- po Tobie to od razu widać, że coś jest nie tak Uśmiechnij się i zagryź zęby- będzie dobrze!
Przeciez wiem, Ze Chcesz SheSpace nie oszukuj I tak juz Cie dopisalam, probka 0,5$ GRZECH nie brac
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:20   #2441
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Przeciez wiem, Ze Chcesz SheSpace nie oszukuj I tak juz Cie dopisalam, probka 0,5$ GRZECH nie brac


foxxxy kusicielko a co to za firma może ja bym się skusiła na jakieś próbeczki
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"

Edytowane przez reniakicia
Czas edycji: 2009-07-07 o 12:24
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 12:32   #2442
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy- nie kłam- nie chcę :P Nie potrzebuję nowych podkładów a ich róże i cienie są za drogie W próbki nie chce mi się bawić :P
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:40   #2443
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

W sumie nie wiem, ale mają fajne Cienie I tania wysylke
WI a Ty co taki pełnowymiarowiec ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:42   #2444
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Zadam pytanie tutaj gdyż o The She Space nie ma osobnego wątku. Mianowicie zamówiłam dzisiaj próbki z tejże strony i dziwił mnie fakt iż Karta zamówienia no nie wiem jak to określić była w Paypalu czy jakoś tak i jak zaznaczyłam kraj i dałam checkout od razu skierowało mnie do płacenia bez prośby o dane do wysyłki. Czy tak ma być? Dojdą do mnie zamówione próbki? Dziwewczyny oświećcie mnie.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:43   #2445
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Zbieram na wakacje więc próbek nie zamawiam Jeżeli ma mnie coś skusić to musi być tanie i duże żeby na długo starczyło No chyba, że ich próbki cieni są wielkości sampla EDM lub połowy sampla?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:45   #2446
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A mial ktos do czynienia z cieniami THE SHE SPACE Trwale?

Cytat:
Samples are .50 cents and come in a little zip-lock bag with about an eighth of a teaspoon of product, which is enough product for you to get about 5 applications

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-07 o 12:49
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 12:56   #2447
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

1/8 teaspoon różnie wypada- w zależności od firmy. Skąd moje pytanie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:08   #2448
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
A mial ktos do czynienia z cieniami THE SHE SPACE Trwale?
właśnie miałam o to zapytać cienie wyglądają super można by się skusić na próbki a miałam być grzeczna i nic nie zamawiać
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 13:12   #2449
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
dominikab, na faith no more byl jakis obled, placebo mi sie bardziej podobalo na torwarze dwa lata temu ale dali dobry koncert.
prodiy zrobilo ze mnie miazge, a jak spojrzalam na tlum potem to on nie mial konca.
ja jak padlam spac to myslalam, ze nie wstane. jutro do roboty, koniec imprezy
ja na Prodigy wbiłam się na 20-30m od sceny i po trzech nagraniach musiałam się wycofać, bo jedynym sposobem na przeżycie było ciągłe skakanie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
i ja wróciłam wykończona i szczęśliwa spałabym dziś chyba do 15, ale musiałam wstać będę odsypiać chyba z tydzień

aaaa, no i nie padało dopiero w poniedziałek
no też się ucieszyłam że nie padało, ale za to w poniedziałek jak lunęło to za wszystkie dni chyba I nadal się nie wyspałam jeszcze, bo do pracy dzisiaj

Cathy na tej fotce to zdecydowanie przed i w sobotę, a jak robiłam fotki w niedzielę, to wyszło że miałam tak opuchnięte oczy, że tych zdjęć na pewno nigdzie nie pokażę
Ja też kilka lat temu odstawiałam tabsy i też było nieciekawie. Potem się okazało ze to prolaktyna. Ale wracanie do normy może zająć dobrych kilka miesięcy niestety. Teraz mam Mirenę i jestem zadowolona chociaż miewam problemy z torbielami
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 13:26   #2450
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jeśli chodzi o the she space to byłam zapisana ostatnio do zbiorowego, a potem zrezygnowałam bo wyczytałam na forach (nawet na EDM chyba było) że często paczki próbkowe od nich w ogóle nie dochodzą wiec zrezygnowałam i postanowiłam poczekać, jak te zbiorowe dojdą (były robione już dwa) i na wrażenia dziewczyn

mam na kompie liste cieni, które bym stamtąd chciała, ale na razie jeszcze nie dam się skusic

btw Foxxxy grassland z EGM na prawdę bomba i dzięki za liścik wywołujący uśmiech
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:04   #2451
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Zapytam tutaj
Czy jak nie mam PP polaczonego z karta kredytowa to nie moge zrobic zamowienia na CS? Moglby ktos mi pomoc to ogarnac? Mam zaznaczyc druga opcje czyli "Pay Offline - Pay by Phone or mail Money Order or Check"...? Co dalej?
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:09   #2452
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Zapytam tutaj
Czy jak nie mam PP polaczonego z karta kredytowa to nie moge zrobic zamowienia na CS? Moglby ktos mi pomoc to ogarnac? Mam zaznaczyc druga opcje czyli "Pay Offline - Pay by Phone or mail Money Order or Check"...? Co dalej?
A robisz z CS zamówienie? Może być mnie przygarnęła z krzemionką?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:17   #2453
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No jasne, tylko wtedy musialabym poczekac jeszcze 2 dni(tyle szly srodki na PP), bo mam wszystko "wyliczone" Ja moge poczekac, nie wiem jak Ty
Moze ktos pomoze z tym zamowieniem i powie co zrobic jak nie mam kredytowki?

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-07 o 14:19
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:20   #2454
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dominka, no w ogole na wiekszosci koncertow tak blisko sceny to skaczesz albo giniesz

jestem za watkiem o problemach z zamowieniami itp
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 14:55   #2455
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Juz widze jak ten watek "problemowy" bedzie wygladal - po kilka tych samych pytan na jednej stronie i praktycznie zero odpowiedzi, bo komu z tych "obytych" bedzie sie chcialo wchodzic na takie burdelowo i prowadzic za raczke wszystkich wygodnych, bo nie ludzmy sie - tam sie pojawia w wiekszosci najprostrze, podstawowe pytania, od ktorych juz teraz sie kazdemu noz w kieszeni otwiera.
Ogolna koncepcja watku problemowego fajna ale raczej nie do zrealizowania wsrod tak wielu osob, ktorym sie nie chce dowiedziec chociaz podstaw zamawiania z netu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 15:32   #2456
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Zadam pytanie tutaj gdyż o The She Space nie ma osobnego wątku. Mianowicie zamówiłam dzisiaj próbki z tejże strony i dziwił mnie fakt iż Karta zamówienia no nie wiem jak to określić była w Paypalu czy jakoś tak i jak zaznaczyłam kraj i dałam checkout od razu skierowało mnie do płacenia bez prośby o dane do wysyłki. Czy tak ma być? Dojdą do mnie zamówione próbki? Dziwewczyny oświećcie mnie.
Moim zdaniem wysla ci na adres jaki podalas zakladajac konto w PayPalu.
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 15:32   #2457
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Juz widze jak ten watek "problemowy" bedzie wygladal - po kilka tych samych pytan na jednej stronie i praktycznie zero odpowiedzi, bo komu z tych "obytych" bedzie sie chcialo wchodzic na takie burdelowo i prowadzic za raczke wszystkich wygodnych, bo nie ludzmy sie - tam sie pojawia w wiekszosci najprostrze, podstawowe pytania, od ktorych juz teraz sie kazdemu noz w kieszeni otwiera.
Ogolna koncepcja watku problemowego fajna ale raczej nie do zrealizowania wsrod tak wielu osob, ktorym sie nie chce dowiedziec chociaz podstaw zamawiania z netu.
Zrobilo mi sie troche przykro ja przeczytalam Twoj post
Ja wszystkie moje osobiste zamowienia(6) skladalam bez zadnych pytan, a wczesniej w temacie zakupow za granica bylam zielona. Przeczytalam vademekum, zalozylam konto na pp, bez zadnych pytan.
Wygodna na pewno nie jestem, sama probowalam rozwiazac problem.
Wiec nie nalezy wrzucac wszystkich do jednego worka, to nie jest fair...
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 15:49   #2458
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dziewczyny trochę z innej beczki planuję zakupić sobie walizkę na wyjazdy i kompletnie nie wiem jaki rozmiar brać znalazłam fajna 125l ale nie wiem czy nie będzie za duża jestem totalnie zielona jeśli chodzi o walizki bo dawno nie wyjeżdżałam a jak wyjeżdżałam na kolonie to zawsze miałam plecak
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 15:59   #2459
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Skad ta soja? rany, ja ostatnio jakas zapozniona jestem...
Naturalis - bierz pranie i się nawet nie zastanawiaj. Chyba 95% osób (na oko) jest nią zachwyconych, więc na pewno warto spróbować. Jak mi się skończy to co mam od Ilony to zamawiam największe opakowanie. Dzisiaj znów chodzę sobie bez podkładu, bo słońce grzeje niemiłosiernie i wyglądam naprawdę dobrze. O dziwo (tutaj na 100% soi nie obstawiam, prędzej hydrolat z kocanki) zniknęły mi w ostatnim czasie wszystkie przebarwienia, więc teraz jak sięgam po podkład to tylko po to, by ukryć piegi. Dawno czekałam na taki komfort, by używać podkładu tylko dla przyjemności a nie z konieczności.

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ech, dziewczyny, ale zazdroszczę, że Wam służy naturalna pielęgnacja. Ile ja kasy na to wydałam, a później i tak większość lądowała w koszu, bo termin ważności relatywnie krótki i wymienić się też ciężko.
Evelinku ja generalnie po pierwszym moim podejściu do naturalnej pielęgnacji też przyżyłam wielkie rozczarowanie, zresztą już kiedyś o tym pisałam. Poza hydrolatami, bromelainą, spiruliną nie oszalałam z zachwytu. Również sporo musiałam wyrzucić, na szczęście dużo też zdążyłam wymienić na targowisku.
Od perwnego czasu robię drugie podejście i chyba dopiero z frakcją sojową zaskoczyłam na dobre. Dzięki niej mogę spokojnie używać też oleje, co wcześniej mnie męczyło, bo moja skóra wyjątkowo opornie wchłania tłuszcze. Bardzo też polecam mieszankę HA z Naturalisa kwasu wielko i małocząsteczkowego - według mnie dużo przyjeniejszy niż kwas tylko wielkocząsteczkowy. Nic mi się nie ślizga i nie wałkuje - z tym miałam wcześniej problem.
Może też spróbuj jeszcze raz, ale stopniowo, bez wymiany od razu całego arsenału kosmetyków na te naturalne.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Cotka - ja też czekam na paczkę od Pastereczki. I Frantic też chyba Mam nadzieję, że o nas nie zapomniała ... Nie no, żartuję. Na pewno pamięta i będziemy następne w kolejności. Albo jeszcze następne
Też mam nadzieję, że Pastereczka jeszcze o mnie pamięta, bo faktycznie na kilka rzeczy czekam na których mi bardzo, bardzo zależy.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
frantic, super, że soja się podoba, ja natomiast zakochałam się w Picnic i Frenchie one właściwie zimowe bardziej, ale super
Bardzo miło mi to słyszeć. Tak obstawiałam, że kolorki są jak najbardziej dla Ciebie, ale czasem i tak się w czymś źle czujemy mimo, że powinno być wszystko dobrze. Niech się zatem dobrze noszą, no i czekam na jakiś makijaż. Zwłaszcza w bordowym cieniu Meow musisz się nam kiedyś pokazać.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Juz widze jak ten watek "problemowy" bedzie wygladal - po kilka tych samych pytan na jednej stronie i praktycznie zero odpowiedzi, bo komu z tych "obytych" bedzie sie chcialo wchodzic na takie burdelowo i prowadzic za raczke wszystkich wygodnych, bo nie ludzmy sie - tam sie pojawia w wiekszosci najprostrze, podstawowe pytania, od ktorych juz teraz sie kazdemu noz w kieszeni otwiera.
Ogolna koncepcja watku problemowego fajna ale raczej nie do zrealizowania wsrod tak wielu osob, ktorym sie nie chce dowiedziec chociaz podstaw zamawiania z netu.
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Zrobilo mi sie troche przykro ja przeczytalam Twoj post
Ja wszystkie moje osobiste zamowienia(6) skladalam bez zadnych pytan, a wczesniej w temacie zakupow za granica bylam zielona. Przeczytalam vademekum, zalozylam konto na pp, bez zadnych pytan.
Wygodna na pewno nie jestem, sama probowalam rozwiazac problem.
Wiec nie nalezy wrzucac wszystkich do jednego worka, to nie jest fair...
Muszę się zgodzić z vril (po raz kolejny).
Curry, tu nie chodzi o wrzucanie wszystkich do jednego worka, nie mniej jednak generalizacji trudno uniknąć jeżeli mówi się o powstaniu nowego wątku i myśli się dla kogo on będzie przeznaczony. Bo najprawdopodobniej jednak będą się tam udzielać osoby, któym nie chce się poszukać i pokombinować samemu. A osoby takie jak Ty, które najpierw próbują rozwiązać problem same, a dopiero potem pytają z powodzeniem mogą to zrobić np. na plotkowym. Dostaną szybką odpowiedź i po sprawie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 16:06   #2460
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja jestem za wątkiem problemów technicznych
sadzę ze będzie o wiele krótszy niż watek np. EDm i może szybciej będzie sie chciało komuś zapoznać z kilkoma stronami niż przekopywać inne wątki. na proste pytania odpowie się raz i potem ignorować. Modki mogły by tam zerkac i dzielic się swoją wiedzą i praktyką.
a czasem zdarzają się takie sytuacje o których nie było mowy, jak mi i ani.[jeszcze raz dzięki za pomoc w tłumaczeniu Pl]

no niech ktoś założy wątek dla She space to i zdjecia sie wrzuci i opinie.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.