Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-07, 22:56   #31
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Idźcie do agencji, określcie na jakich warunkach chcecie dokonać wyboru i tyle.

Nie mam pojęcia, co dziwnego jest w tym, że właściciel lokalu na który jest ogromny popyt korzysta z możliwości znalezienia najbardziej odpowiadającego najemcy.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 08:10   #32
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez KontrowersyjnaBaba Pokaż wiadomość
Razem z facetem szukamy nowego lokum w Wrocławiu i niestety już 5 raz spotykamy się z sytuacją, że umawiamy się z właścicielem i gdy już chcemy zapłacić mu kaucję za mieszkanie, potwierdzając przy tym decyzje na mieszkanie, zostajemy zbyci, gdyż okazuje się, że właściciel w danym dniu poumawiał się jeszcze z 7 innymi osobami.

Sytuacja powtórzyła się już 5 razy. Dotyczyła wynajmu mieszkania w kwocie 1200 zł.

Razem z swoim partnerem postanowiliśmy przyjąć następującą strategię. Otóż większość chętnych to studenci. Biorąc pod uwagę, ze większość studentów jest biedna postanowiliśmy podwyższyć kwotę jaką przeznaczymy na wynajem mieszkania do 2000-2500 zł na miesiąc i najlepiej apartament (skrajnie do 3000 zł/mies - stać nas na to)

Czy szukając droższego mieszkania wreszcie spotkamy się z kimś normalnym kto wynajmie nam mieszkanie a nie odprawi z powodu "castingu" ? Macie może inne sposoby na ominięcie tego.

Pragnę nadmienić, że nie na rękę nam są te castingi bo mieszkamy obecnie 300 km od Wrocławia i nie widzi nam się wydawać sporo kasy na bilety i noclegi w hotelu....

Zaznaczam, żen ie chodzi nam o wynajem pokoju a o wynajem mieszkania całego.
Szczerze to ja sie z tym nie spotkalam jesli wynajmuje sie cale mieszkanie. Jezeli uznalabym ze ludzie wygladaja uczciwie to od razu bym podpisala umowe a do nastepnych zadzwonila zeby nie przyjezdzali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 10:31   #33
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Szczerze to ja sie z tym nie spotkalam jesli wynajmuje sie cale mieszkanie. Jezeli uznalabym ze ludzie wygladaja uczciwie to od razu bym podpisala umowe a do nastepnych zadzwonila zeby nie przyjezdzali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może nie wyglądali uczciwie i to była wymówka właściciela, żeby ich spławić
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 17:06   #34
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez KontrowersyjnaBaba Pokaż wiadomość
Razem z facetem szukamy nowego lokum w Wrocławiu i niestety już 5 raz spotykamy się z sytuacją, że umawiamy się z właścicielem i gdy już chcemy zapłacić mu kaucję za mieszkanie, potwierdzając przy tym decyzje na mieszkanie, zostajemy zbyci, gdyż okazuje się, że właściciel w danym dniu poumawiał się jeszcze z 7 innymi osobami.

Sytuacja powtórzyła się już 5 razy. Dotyczyła wynajmu mieszkania w kwocie 1200 zł.

Razem z swoim partnerem postanowiliśmy przyjąć następującą strategię. Otóż większość chętnych to studenci. Biorąc pod uwagę, ze większość studentów jest biedna postanowiliśmy podwyższyć kwotę jaką przeznaczymy na wynajem mieszkania do 2000-2500 zł na miesiąc i najlepiej apartament (skrajnie do 3000 zł/mies - stać nas na to)

Czy szukając droższego mieszkania wreszcie spotkamy się z kimś normalnym kto wynajmie nam mieszkanie a nie odprawi z powodu "castingu" ? Macie może inne sposoby na ominięcie tego.

Pragnę nadmienić, że nie na rękę nam są te castingi bo mieszkamy obecnie 300 km od Wrocławia i nie widzi nam się wydawać sporo kasy na bilety i noclegi w hotelu....

Zaznaczam, żen ie chodzi nam o wynajem pokoju a o wynajem mieszkania całego.
Mieszkam we Wrocławiu od lat i castingi najczęściej się robi jak się szuka lokatorów do wspólnego mieszkania, a nie jak wynajmuje całe. No ale ludzie są różni, z tego co się orientuje to wynajmujący robią się coraz bardziej ostrożni, nie chcą wynajmować mieszkania byle komu, selekcjonują kandydatów, boją się o zdewastowani, umowy wynajmu są teraz bardzo szczegółowe.

Swoją drogą 1200 zł za mieszkanie o tej porze roku to bardzo mało. No chyba, że na obrzeżach albo w bardzo kiepskim standardzie.

Cytat:
Napisane przez KontrowersyjnaBaba Pokaż wiadomość
Znasz inny sposób ?
Potrzebujemy na już mieszkania a nie stać nas na kupienie własnego M.

Zwłaszcza, że u nas problemu z pieniędzmi nie ma. Żyjemy na poziomie, wiec najważniejsza kwestia dla właściciela - wypłacalność nie stanowi tu najmniejszego problemu.
Stać Was na wynajem mieszkania za 3000 zł, a nie stać Was na kupno? Coś mi się wydaje, że ściemniasz
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 17:46   #35
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość

Stać Was na wynajem mieszkania za 3000 zł, a nie stać Was na kupno? Coś mi się wydaje, że ściemniasz
Nic juz nie chcialem mowic, ale faktycznie nieco dysonans ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 17:57   #36
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Jeśli rozmawiasz w takim samym tonie z wlascicielami to ja sie nie dziwię. Też bym ci nie wynajęla mieszkania, bo chętnych jest zapewne duzo i można sobie wybrac kogoś bardziej sympatycznego
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 11:58   #37
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Ciekawe gdzie w tym eleganckim ubraniu jest miejsce na pokazywanie znanych metek. Widoczne logo firmy kojarzy mi sie raczej ze strojem sportowym.

Termin na szukanie wybrany fatalnie, ja bym radzila poczekac te dwa miesiace wtedy czesc mieszkan bedzie sie zwalniac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 12:17   #38
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Ja akurat się wstawię za autorką, bo faktycznie castingi się robi i to nie tylko przy wynajmowaniu pokoju. Mnie też one irytują, bo jak się potrzebuje mieszkania na cito, jedzie się przez pół miasta i odchodzi z kwitkiem, bo "jeszcze kilka osób jest umówionych", to ciężko się nie wurwić.
Ale faktycznie, autorko, brzmisz trochę bucowato
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 12:18   #39
Oiojoioj
Raczkowanie
 
Avatar Oiojoioj
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 5 krąg.
Wiadomości: 331
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

watek jest odpowiedzią dlaczego nic. xd
__________________
שׂנאה


Oiojoioj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 12:41   #40
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
(...)
Stać Was na wynajem mieszkania za 3000 zł, a nie stać Was na kupno? Coś mi się wydaje, że ściemniasz
A już myślałam, że tylko ja taka podejrzliwa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 13:41   #41
mulan88
Raczkowanie
 
Avatar mulan88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Pomijając temat wątku wydaje mi sie ze jestes osoba bardzo zadufana w sobie i przykro sie to wszystko czyta. Problemu poszukałabym głębiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mulan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 14:22   #42
KontrowersyjnaBaba
Raczkowanie
 
Avatar KontrowersyjnaBaba
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 112
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Mieszkanie wynajęte.
Pomogło szukanie mieszkania poprzez wnikliwe wypytanie właściciela przez telefon o wszystko oraz zaznaczenie, że pracujemy i wybranie mieszkań z dopiskiem "nie dla studentów".

Od 1 listopada się wprowadzamy (wtedy będzie wolne). Temat można zamknąć.

Do osób, które dziwią się czemu nie kupimy mieszkania odsyłam do zapoznania się z cenami mieszkań, oraz problemami z uzyskaniem kredytu hipotecznego
__________________
Potrafisz Polsko !
KontrowersyjnaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 14:48   #43
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez KontrowersyjnaBaba Pokaż wiadomość
Mieszkanie wynajęte.
Pomogło szukanie mieszkania poprzez wnikliwe wypytanie właściciela przez telefon o wszystko oraz zaznaczenie, że pracujemy i wybranie mieszkań z dopiskiem "nie dla studentów".

Od 1 listopada się wprowadzamy (wtedy będzie wolne). Temat można zamknąć.

Do osób, które dziwią się czemu nie kupimy mieszkania odsyłam do zapoznania się z cenami mieszkań, oraz problemami z uzyskaniem kredytu hipotecznego
Aha...
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:08   #44
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez KontrowersyjnaBaba Pokaż wiadomość
Mieszkanie wynajęte.
Pomogło szukanie mieszkania poprzez wnikliwe wypytanie właściciela przez telefon o wszystko oraz zaznaczenie, że pracujemy i wybranie mieszkań z dopiskiem "nie dla studentów".

Od 1 listopada się wprowadzamy (wtedy będzie wolne). Temat można zamknąć.

Do osób, które dziwią się czemu nie kupimy mieszkania odsyłam do zapoznania się z cenami mieszkań, oraz problemami z uzyskaniem kredytu hipotecznego
SUPER.

A jak masz problem z dostaniem kredytu hipotecznego, zarabiajac tyle, ile sie chwalilas, to musicie albo pracowac na czarno albo na smieciowych umowach.

No, ale Ty pewnie wiesz lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:13   #45
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Ja akurat się wstawię za autorką, bo faktycznie castingi się robi i to nie tylko przy wynajmowaniu pokoju. Mnie też one irytują, bo jak się potrzebuje mieszkania na cito, jedzie się przez pół miasta i odchodzi z kwitkiem, bo "jeszcze kilka osób jest umówionych", to ciężko się nie wurwić.
Ale faktycznie, autorko, brzmisz trochę bucowato
mnie castingi nie dziwią, patrząc z punktu widzenia wynajmującego.
nie jest powiedziane, ze pierwszy oglądający zdecyduje się na wynajem. warto mieć jeszcze kilka osób w "zapasie". bo co.. umówię się z jedną osobą na oglądanie mieszkania na za 2 dni, ta osoba się nie zdecyduje bo coś tam, to dopiero wtedy szukam kolejnej osoby? no bez sensu. zabierając się za szukanie mieszkania chyba trzeba liczyć się z konkurencją...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:23   #46
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez KontrowersyjnaBaba Pokaż wiadomość
Mieszkanie wynajęte.
Pomogło szukanie mieszkania poprzez wnikliwe wypytanie właściciela przez telefon o wszystko oraz zaznaczenie, że pracujemy i wybranie mieszkań z dopiskiem "nie dla studentów".

Od 1 listopada się wprowadzamy (wtedy będzie wolne). Temat można zamknąć.

Do osób, które dziwią się czemu nie kupimy mieszkania odsyłam do zapoznania się z cenami mieszkań, oraz problemami z uzyskaniem kredytu hipotecznego
Nie wiem dlaczego w pierwszej kolejnosci wpadlas na zaprezentowanie przeglądu metek z twojej szafy a nie na poinformownie, ze jestescie parą pracujacą. Lepiej pozno niz wcale.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:33   #47
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego w pierwszej kolejnosci wpadlas na zaprezentowanie przeglądu metek z twojej szafy a nie na poinformownie, ze jestescie parą pracujacą. Lepiej pozno niz wcale.
Ubrania przypadkiem moglaby zostawic przy wyprowadzce, z facetem byloby gorzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 17:13   #48
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
mnie castingi nie dziwią, patrząc z punktu widzenia wynajmującego.
nie jest powiedziane, ze pierwszy oglądający zdecyduje się na wynajem. warto mieć jeszcze kilka osób w "zapasie". bo co.. umówię się z jedną osobą na oglądanie mieszkania na za 2 dni, ta osoba się nie zdecyduje bo coś tam, to dopiero wtedy szukam kolejnej osoby? no bez sensu. zabierając się za szukanie mieszkania chyba trzeba liczyć się z konkurencją...
Ja usunęłam ogłoszenie dopiero kiedy podpisałam umowę. Brałam namiary od dzwoniących, gdyby coś się zmieniło.
Co do autorki wątku. Informacja o tym, czym zajmują się osoby, którym wynajmuję mieszkanie była w zasadzie podstawowa.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 19:29   #49
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A już myślałam, że tylko ja taka podejrzliwa.
Nie tylko Ty

Cytat:
Napisane przez KontrowersyjnaBaba Pokaż wiadomość
Mieszkanie wynajęte.
Pomogło szukanie mieszkania poprzez wnikliwe wypytanie właściciela przez telefon o wszystko oraz zaznaczenie, że pracujemy i wybranie mieszkań z dopiskiem "nie dla studentów".

Od 1 listopada się wprowadzamy (wtedy będzie wolne). Temat można zamknąć.

Do osób, które dziwią się czemu nie kupimy mieszkania odsyłam do zapoznania się z cenami mieszkań, oraz problemami z uzyskaniem kredytu hipotecznego
Tak się składa, że znam ceny mieszkań i wiem jak wygląda wzięcie kredytu. Jeśli kogoś stać na wynajem za 3000 zł miesięcznie tym bardziej stać go na kredyt, bo rata z czynszem i rachunkami jest znacznie mniejsza no chyba, że chcesz mieć od razu wielki apartament Także nie gadaj głupot
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 21:54   #50
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Też nie wiedziałam, że są takie castingi przy wynajmowaniu samodzielnego mieszkania, ale w sumie się nie dziwię. Gdybym ja miała wynajmować komuś mieszkanie, pewnie z 90 % potencjalnych chętnych odesłałabym z kwitkiem

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty



Tak się składa, że znam ceny mieszkań i wiem jak wygląda wzięcie kredytu. Jeśli kogoś stać na wynajem za 3000 zł miesięcznie tym bardziej stać go na kredyt, bo rata z czynszem i rachunkami jest znacznie mniejsza no chyba, że chcesz mieć od razu wielki apartament Także nie gadaj głupot
Nie wiesz jakie mieszkanie chce kupić autorka. Fajne mieszkanie w dobrym standardzie, w dobrej lokalizacji i w dobrym sąsiedztwie nie kosztuje 200 czy 300 tysięcy w dużym mieście
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 17:24   #51
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Nie wiesz jakie mieszkanie chce kupić autorka. Fajne mieszkanie w dobrym standardzie, w dobrej lokalizacji i w dobrym sąsiedztwie nie kosztuje 200 czy 300 tysięcy w dużym mieście
ale tez nie kosztuje 1200 miesiecznie wynajem czegos takiego, wiec wychodzi na to ze autorka spokojnie moze zejsc z tonu
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 17:50   #52
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Ale nie przesadzajmy z tym kupnem mieszkania. Mnie teoretycznie też byłoby stać, ale w tym momencie nie zdecydowałabym się, bo: wkład własny do hipotecznego to 10% (chyba) kwoty kredytu, patrząc przyszłościowo, musiałabym mieć te 25-30 tysięcy od ręki (w większym mieście nie znajdę 3 pokojowego mieszkania, 2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka taniej niż 250 tysięcy), a ja jakieś tam oszczędności mam, ale nie tyle. Po drugie: kupno mieszkania to nie tylko kredyt na cztery kąty i hajda. Kolejna kasa na urządzenie domu, może odremontowanie. Czasem na to nie ma kredytu (np. moja siostra otrzymała niższy kredyt, mimo wstępnych zapewnień pracownika banku i musiała wyciągać oszczędności). No i trzecia rzecz, czyli uwiązanie się na dłużej, choć to można ominąć.
Ja się zdecydowałam na kupno domu, ale tylko dlatego, że nie musiałam brać na niego kredytu hipotecznego, tylko zwykły kredyt, maksymalnie 10 tysięcy. W innym przypadku pewnie bym wynajmowała, mimo, że wiem, że to płacenie komuś obcemu, a tak, spłacałabym bank.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:21   #53
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
OMG... Szczerze to po kilku twoich postach odniosłam wrażenie, że jesteście strasznie zadufani i zbyt pewni siebie. Na rozmowy chodzisz w ołówkowej spódnicy i szpilkach? Facet w garniaku? (bo wspomniałaś, że jak na rozmowę o pracę w najlepszej korpo) Na każdym kroku podkreślasz ile to nie masz kasy? Sorry ale wolałabym wynająć skromniejszej ale SYMPATYCZNEJ parze
Dokładnie moje myśli

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
A do autorki wątku: nie wiem czy wiesz, że zaległości czynszowe w administracjach mają głównie ludzie dobrze sytuowani. To, że człowiek dobrze zarabia nie pokrywa się zawsze z jego poczuciem przyzwoitości. Wielu z nich kombinuje, korzysta z luk prawnych itp.
No cóż, skądś się to dobre sytuowanie bierze

Najzabawniejsze jest jednak, że wystarczyło kilka komentarzy negatywnych wobec autorki i nagle mieszkanie się znalazło, w dwie doby znalezione i już umowa podpisana
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:36   #54
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez prazubr Pokaż wiadomość
SUPER.

A jak masz problem z dostaniem kredytu hipotecznego, zarabiajac tyle, ile sie chwalilas, to musicie albo pracowac na czarno albo na smieciowych umowach.

No, ale Ty pewnie wiesz lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie rozumiem w ogóle, po co takie czepianie.

Ale jesteście wredne mendy, dziewczyny, koniecznie zepsuć komuś humor musicie, by mieć lepszy dzień?
To jest dopiero żałosne.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 20:50   #55
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Nie rozumiem w ogóle, po co takie czepianie.

Ale jesteście wredne mendy, dziewczyny, koniecznie zepsuć komuś humor musicie, by mieć lepszy dzień?
To jest dopiero żałosne.
A ten Twoj post to wniósł tyyyle do wątku
Btw. Zepsulam Ci humor? Bo autorce chyba nie.
Zreszta nie wiem co w moim poscie bylo wrednego, ale jak ktos chce sie przyczepic to wszedzie znajdzie haczyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 201612090924
Czas edycji: 2016-10-10 o 20:51
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 14:20   #56
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Sposób na ominięcie "castingów" na najemcę.

Nie dziwię się wynajmującym. Tutaj nie chodzi tylko o zarobek ale i o brak problemów. Jak na castingu spotyka się naburmuszoną, zadufaną w sobie osobę z którą aż nie chce się rozmawiać to nic dziwnego, że wynajmie się mieszkanie osobie milszej.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 15:20:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.