Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 12:25   #1111
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: szkoła wizazu Wrocław

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Chcialabym zmienic, ale narazie nie moge. Ta do tkorej chodze kosztuje 100zl miesiecznie a Akademia przykladowo 450zl. Wiec musze sie poki co powstrzymac. Jestem na stazu i wynamuje mieszkanie wiec nie mialabym teraz kasy zeby jeszcze tyle za szkole placici mam nadzieje, ze we wakacje znajde normalna prace a nie staz i wtedy jak bede miala pieniazki to zaczne robic Akademie
to nie lepiej zrezygnowac, skoro i tak nic ta szkoła nie daje? a zawsze to 100zł w kieszeni
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:35   #1112
Gosiattek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

no tak. zgadzam się. Ale to jaką szkołę wybiorę ma duże znaczenie. Dobra szkoła dobry początek. Dlatego chcę uzyskać jakiś opinii od Was co polecacie?
Gosiattek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:49   #1113
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
troche off-topu, żadna szkoła nie jest przepustką do zawodu, jeżeli jakas tak twierdzi to poprostu kłamie tak jak skończenie studiów na UJ czy UW nie gwarantuje dobrej pracy

sukces w zawodzie wizażysty zalezy od umiejetności, ale także od szczęścia, zdolności pozyskiwania potencjalnych klientów, czasami też odpowiednich kontaktów

szkoła to początek drogi i nauki
Bardzo mądre słowa.
Praca, ćwiczenia, praca, ćwiczenia, praca, ćwiczenia... Nie ma dróg na skróty i cudów na zawołanie - jak mawiał Kaczor z wieczorynki (ten od 10 centów).

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły - może odwiedź wszystkie (które rozważasz) i zobacz jak to wygląda "od środka", co oferują i co Ci z tej ofery odpowiada?
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:45   #1114
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Gosiattek Pokaż wiadomość
AWIS?to we Wrocławiu tak?
A o dziewulskich słyszalas od kogoś kto tam chodzi/ł...czy pozbierałas różne informacje?
Zależy mi bo jak już mam wydać pieniądze(i to dużo) to wolałabym zainwestować w coś pożądnego...
Właśnie co do Famu to teź zastanwiam sie ile prawdy w tym jest co piszą...reklamują się jako przepustka do zawodu...
poprostu ktoś wiarygodny polecił tą szkołę


Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
troche off-topu, żadna szkoła nie jest przepustką do zawodu, jeżeli jakas tak twierdzi to poprostu kłamie tak jak skończenie studiów na UJ czy UW nie gwarantuje dobrej pracy

sukces w zawodzie wizażysty zalezy od umiejetności, ale także od szczęścia, zdolności pozyskiwania potencjalnych klientów, czasami też odpowiednich kontaktów

szkoła to początek drogi i nauki
najważniejsza jest też pasja i praktyka oraz zamiłowanie do zabawy kolorem

Cytat:
Napisane przez Gosiattek Pokaż wiadomość
no tak. zgadzam się. Ale to jaką szkołę wybiorę ma duże znaczenie. Dobra szkoła dobry początek. Dlatego chcę uzyskać jakiś opinii od Was co polecacie?
owszem ma. Podstawy sa bardzo ważne, później nalezy poprostu je wykorzystać.
Niestety w niektórych szkołach podstawy są źle przekazane - albo ucza dobieranie podkładu na policzku
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:29   #1115
MonikaZ86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
szkoły chrakteryzacji i wizażu w warszawie

Witam wszystki, szukam szkoły charakteryzacji i wizażu w Warszawie. Myślałam nad kilkoma szkolami, ale po czytaniu forum mam wiele wątpliwości. Jednak większość konkretnych wypowiedzi i opinii jest sprzed kilku lat. Dlatego prosze o zdanie osob, ktore uczyly sie w danych szkolach o wypowiedzi na temat praktyk, wykladowcow, wad i zalet szkoly.

Studium In ART
FAM
Dziewulscy
Kozłowska Visage


Którą szkołę polecacie(jeśli chodzi o charakteryzacje) i dlaczego?
Z góry dzięki za pomoc!!!
POZDRAWIAM
MonikaZ86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:20   #1116
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: szkoły chrakteryzacji i wizażu w warszawie

jeszcze jest select
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 08:03   #1117
jellybean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
FAM Kraków - Policealna Szkoła Charakteryzacji

Witam Dorgie Wizazanki
Na poczatku zaznacze, ze przeszukalam forum, jednak nie znalazlam informacji na interesujacy mnie temat, dlatego zakladam ten watek. Czy ktoras z Was moze sie wypowiedziac na temat policealnej szkoły charakteryzacji FAM w Krakowie? Byc moze ktoras z Was do niej uczeszcza bądź ja ukonczyla? Bede wdzieczna za wszelkie opinie. Czy uwazacie, ze warto zainwestowac w nauke w tej wlasnie szkole czy moze proponujecie cos innego? O szkole Dziewulskich w Warszawie wyczytalam rozne opinie... Na Wizazu raczej przewazaly te negatywne. Krakow bardziej by mi odpowiadal, ale najpierw chcialam poznac opinie uczennic tej szkoly Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
jellybean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 16:44   #1118
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

To co w końcu z tym pomorskim studium sztuk wizualnych w gdyni? (bylym mat studio)
nikt mi nic o nim nie odpowiedzial.
a przeciez wiele dziewczyn tam sie uczy.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2009-02-10 o 16:45
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:58   #1119
Kolorystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań/Szczecin
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Drogie Wizażanki,
a czy macie jakieś doświadczenia odnośnie szkół, kursów wizazu w Szczecinie? Nie musi to być regularna szkoła, najwazniejsze aby wizażyści i styliści mieli doświadczenie i dar przekazywania wiedzy
Kolorystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:39   #1120
tatiene
Raczkowanie
 
Avatar tatiene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: FAM Kraków - Policealna Szkoła Charakteryzacji

Cytat:
Napisane przez jellybean Pokaż wiadomość
Witam Dorgie Wizazanki
Na poczatku zaznacze, ze przeszukalam forum, jednak nie znalazlam informacji na interesujacy mnie temat, dlatego zakladam ten watek. Czy ktoras z Was moze sie wypowiedziac na temat policealnej szkoły charakteryzacji FAM w Krakowie? Byc moze ktoras z Was do niej uczeszcza bądź ja ukonczyla? Bede wdzieczna za wszelkie opinie. Czy uwazacie, ze warto zainwestowac w nauke w tej wlasnie szkole czy moze proponujecie cos innego? O szkole Dziewulskich w Warszawie wyczytalam rozne opinie... Na Wizazu raczej przewazaly te negatywne. Krakow bardziej by mi odpowiadal, ale najpierw chcialam poznac opinie uczennic tej szkoly Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
Myślę że najlepiej jak pojechałabyś do szkoły ,i na miejscu porozmawiałabyś z uczennicami np.jak kończą zajęcia .


Co do Dziewulskich ,hmmmm....dla mnie jest tyle niejasności
1.Nie rozumiem dlaczego praktyki wliczają do zajęć?Tymbardziej że zajęć w tygodniu jest około 10-15 godzin i to z PRAKTYKAMI!
2.zajęcia to zajęcia a praktyki powinny być dodatkowo.
3.Zajęcia nie są prowadzone w okresach świątecznych, ferii zimowych i wakacji. To zrozumiałe ,ale dlaczego trzeba cokolwiek płacić za wakacje jeśli nie ma zajęć !Utrzymanie szkoły to nie jest powód do pobierania opłat od uczniów .


Ale się naczytałam na różnych forach i powiem szczerze że ja polecam Ci FAM

Praktyki są tu elementem dodatkowym ,a praktyk z tego co wiem jest bardzo dużo.Przez dwa lata moja koleżanka która uczyła się w tej szkole zrobiła ich ogromne ilości .
Płaci się czesne ale w m-cach nauki czyli od października do czerwca ale nie za wakacje .
I obliczając rocznie godziny nauki w FAM wychodzi że jest ich około 650 +około dodatkowo 200 godzin praktyk
a w innej szkole 400 godzin i to wliczając praktyki.Czyli dwa razy mniej.

Jest jeszcze wiele innych szkół i myślę że należy przeanalizować wszystkie warianty .
Bo może się okazać że szkoła która wydaje się tańsza po kalkulacji roku okaże się że daje 2 razy mniej niż inna .

Pozdrawiam
__________________
witajcie
tatiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 15:02   #1121
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: szkoła wizazu Wrocław

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
to nie lepiej zrezygnowac, skoro i tak nic ta szkoła nie daje? a zawsze to 100zł w kieszeni
Nie, nie lepiej, bo jak skonce ja w czercu to bede miala juz papierek i bede technikiem. Wiec bede mogla malowac i praktycznie bede wizazystka
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 16:12   #1122
ciepla88
Raczkowanie
 
Avatar ciepla88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 59
GG do ciepla88
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

moglabym prosic o rade? od wrzesnia wybieram sie do szkoly. mam na oku jedna szkole- Akademie Wizazu we Wroclawiu. hmm.. czy bedac kompletnie zielona moge rozpoczac nauke w takiej szkole? mam bardzo duzo checi, a malowac lubie bardzo. jesli zdecydowalabym sie, musialabym odbywac praktyki. gdzie pytac o nie najlepiej, zeby moc sie naprawde dobrze nauczyc zawodu i zarazem sie w nim zakochac?
ciepla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 01:12   #1123
mirusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
GG do mirusia1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam Wizażanki!
Czy może ktoś polecić jakąś szkołę wizażu w Łodzi? (poza żakiem i profesją...)
Ewentualnie w Warszawie, 'le niestety ze względu na dojazd z Łodzi musi być nieco tańsza niż na przykład Akademia...
Naprawdę bardzo mi zależy
mirusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 06:54   #1124
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ciepla88 Pokaż wiadomość
moglabym prosic o rade? od wrzesnia wybieram sie do szkoly. mam na oku jedna szkole- Akademie Wizazu we Wroclawiu. hmm.. czy bedac kompletnie zielona moge rozpoczac nauke w takiej szkole? mam bardzo duzo checi, a malowac lubie bardzo. jesli zdecydowalabym sie, musialabym odbywac praktyki. gdzie pytac o nie najlepiej, zeby moc sie naprawde dobrze nauczyc zawodu i zarazem sie w nim zakochac?
Ja tez sie chyba wybieram tam od wrzesnia-to sie spotkamy.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 07:07   #1125
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ciepla88 Pokaż wiadomość
moglabym prosic o rade? od wrzesnia wybieram sie do szkoly. mam na oku jedna szkole- Akademie Wizazu we Wroclawiu. hmm.. czy bedac kompletnie zielona moge rozpoczac nauke w takiej szkole? mam bardzo duzo checi, a malowac lubie bardzo. jesli zdecydowalabym sie, musialabym odbywac praktyki. gdzie pytac o nie najlepiej, zeby moc sie naprawde dobrze nauczyc zawodu i zarazem sie w nim zakochac?
Jak najbardziej mozesz isc tam "zielona"
Wszystkiego Cię tam nauczą, nie martw sie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:05   #1126
ciepla88
Raczkowanie
 
Avatar ciepla88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 59
GG do ciepla88
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

juhuuuu! to dobrze. bardzo sie denerwuje i nie wiem czego moge sie spodziewac.
ILO16NA- milo byloby miec tam juz kogos znajomego a jak z Twoim doswiadczeniem?
i jeszcze raz chcialabym zapytac o te praktyki. nie wiem jak sie do tego zabrac i gdzie szukac najlepiej
ciepla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:33   #1127
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ciepla88 Pokaż wiadomość
juhuuuu! to dobrze. bardzo sie denerwuje i nie wiem czego moge sie spodziewac.
ILO16NA- milo byloby miec tam juz kogos znajomego a jak z Twoim doswiadczeniem?
i jeszcze raz chcialabym zapytac o te praktyki. nie wiem jak sie do tego zabrac i gdzie szukac najlepiej
Doswiadczenie prywatne domowe-amatorstwo
Pokazuje sie czasem na MM
Ale mysle otakiej szkole
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:53   #1128
dziewczyna6
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 152
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Chcąc być charakteryzatorką filmową, do jakiej szkoły poiwnnam iść po liceum?? ;/ bo sama juz nie wiem... która w Krakowie jest najlepsza? proszę o pomoc!
dziewczyna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 18:20   #1129
ciepla88
Raczkowanie
 
Avatar ciepla88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 59
GG do ciepla88
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

odwoluje pytanie. przeczytalam caly watek, odnalazlam odpowiedz.
czy nie uwazacie ze sama Akademia to za malo? powinnam po tej szkole dalej sie edukowac? hmm, w sumie glupie pytanie, ale oczekuje nieglupiej odpowiedzi
ciepla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 18:22   #1130
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez ciepla88 Pokaż wiadomość
odwoluje pytanie. przeczytalam caly watek, odnalazlam odpowiedz.
czy nie uwazacie ze sama Akademia to za malo? powinnam po tej szkole dalej sie edukowac? hmm, w sumie glupie pytanie, ale oczekuje nieglupiej odpowiedzi
Fajnie byloby miec kogos znajomego w tej szkole-musimy sie poznac:P
I jestes z Wroclawia a ja z daleka to bys mi pokazala Wroclaw(dobre imprezy itd)
A co do pytania:uwazam ze taka szkola wystarczy.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 19:14   #1131
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

to, czy ta szkoła wystarczy, to zależy od umiejętności. niektórym wszystko łatwiej przychodzi, a niektórzy muszą więcej ćwiczyć, aby malować dobrze. tak czy inaczej, trza często malować, nie robić sobie dużych przerw, bo praktyka bardzo rozwija. A jak się rozwijamy to malujemy coraz lepiej, a to właśnie chodzi. Niestety nie wszyscy o tym wiedzą i na pewno przeglądając niektóre portfolia widziecie, ze wiele dziewczyn maluje na odwal się. A co najgorsze, takie też są przyjmowane do pracy, bo pracodawca często niestety się nie zna. Ost. miałam okazje zobaczyć taki straszny makijaż w... gazecie! była to reklama, a babka na niej miała makijaż jak sprzed kilku dekad, co wcale jej nie upiększało. wręcz przeciwnie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 19:41   #1132
ciepla88
Raczkowanie
 
Avatar ciepla88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 59
GG do ciepla88
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

dziekuje za odp, to mile z waszej strony
AGATkA_eSZ - masz naprawde piekne portfolio, to wszystko jest tak dopracowane. stylizacja, makijaz, poprostu genialne. czapki z głów
ciepla88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:13   #1133
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Zgadzam sie z opinią Agaty.
Sama przekonalam sie, ze trzeba duzo cwczyc. Mimo tego, ze sama w domu duzo malowalam, to w skzole zaczelam jeszcze wiecej I faktycznie cwiczenie rozwija, nabiera sie wprawy, ruchy malowania stają sie pewniejsze
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:15   #1134
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez dziewczyna6 Pokaż wiadomość
Chcąc być charakteryzatorką filmową, do jakiej szkoły poiwnnam iść po liceum?? ;/ bo sama juz nie wiem... która w Krakowie jest najlepsza? proszę o pomoc!
jedyną szkołą w Krakowie zajmującą się charakteryzacją jest FAM, niestety to bardzo droga szkoła,850 zł za miesiąc, 2 lata nauki.

jeszcze są kursy(kilkudniowe) charakteryzacji teatralnej w Artystycznej Alternatywie(sama szkoła jest nastawiona na wizaż a nie charakteryzację)

jest też w Krakowie szkoła kosmetyczna ze specjalizacją wizaż i charakteryzacja - podobno to ściema, moja koleżanka wie po dwóch latach tylko jak dokleić elfie uszy i zrobić makijaż postarzający.
pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:48   #1135
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

dziękuję, ciepla88 i cieszę się, że Ci się podoba.
Jak już macie jakieś podstawy, uczycie się w szkole, to szukajcie sobie jakiegoś fotografa. jest wielu, którzy popracują "za zdjęcia". Wy im upiększycie modelke, a same bedziecie miec już coś do portfolio. Ale tak na prawde nie o portfolio tu chodzi, bo z czasem moze sie okazac, ze początki rewelacyjne nie były i teraz malujecie lepiej. Ale w ten sposob cwiczycie malowanie. Na zdjeciach bowiem wszystko wychodzi, a więc staracie się jeszcze bardziej. A im wiecej sesji, tym szybciej się rozwijacie, bo w ten sposob szybciej przechodzie etap "poprawnych makijaży", do tych bardziej odjazdowych, aż w koncu same zaczniecie kreować sztukę na twarzach. I najlepiej ćwiczyć będąc jeszcze w szkole, bo gdy Wy po skonczeniu szkoły bedziecie już kilka miesięcy do przodu z umiejętnosciami, bedziecie miały "portfoliowe CV" [potencjalni klienci po tym m.in. będą Was znajdować], Wasze koleżanki będą dopiero rozglądać się za fotografami, zeby sie jeszcze bardziej rozwinąć.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:54   #1136
hania23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny czy któraś z Was słyszała coś na temat Akademii Laurel (bo czytałam różne opinie a może któraś z Was robiła tam kurs??) i o szkole Agaty Świeckiej??
Dajcie znać jak coś wiecie, pozdrawiam
hania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:06   #1137
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Warsztaty wizażu w Krakowie :)

Dostałam od koleżanki maila o warsztatch wizażu i stylizacji jakie mają odbyć się wkrótce w Krakowie, w sumie 15 godzin nauki makijażu i stylizacji! Brzmi interesująco, prawda? Więcej informacji na stronie www.sawares.eu
Prowadząca (ukończyła szkołe Beauty Spa Coco Chanel w USA ! ) zdecydowanie kusi. No i cena atrakcyjna. Ja się chyba wybiorę
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:22   #1138
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Warsztaty wizażu w Krakowie :)

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Dostałam od koleżanki maila o warsztatch wizażu i stylizacji jakie mają odbyć się wkrótce w Krakowie, w sumie 15 godzin nauki makijażu i stylizacji! Brzmi interesująco, prawda? Więcej informacji na stronie www.sawares.eu
Prowadząca (ukończyła szkołe Beauty Spa Coco Chanel w USA ! ) zdecydowanie kusi. No i cena atrakcyjna. Ja się chyba wybiorę
mozesz napisac cos wiecej? Na ich stronie nie ma nic o cenie ani zasadach zapisów
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:25   #1139
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Napisałam do nich o cenę:

studenci 179zł
postudenci 209zł za cały cykl

i kilka informacji dodatkowych:

Termin: weekendy 6-8.03 i 14-15.03
- 5 spotkań po 3h, po których już samodzielnie będziesz robić profesjonalny makijaż

Poza wiedzą najczęściej podawaną na podobnych kursach znacznie droższych od naszej propozycji, nasze warsztaty dają Wam więcej.


* Po pierwsze umiejętność doskonałego zapoznania się z kategoriami urody twarzy i dokładną analizę waszego piękna.
* Dołączymy do tego praktyczną wiedzę jak wykorzystywać naturalne i ogólnodostępne środki jako kosmetyki, co w sumie zwróci wam koszta poniesione na warsztaty i pozwoli zaoszczędzić dużo kasy.
*Atutem tego programu jest również twórczyni i prowadząca - artystka malarka, czyli osoba najbardziej kompetentna by mówić o pięknie oraz absolwentka Beauty Spa Coco Chanel w USA.

Pozdrawiam
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 22:49   #1140
diabolic
Raczkowanie
 
Avatar diabolic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Exclamation kurs malowania

witam wszystkich
jestem kompletnym beztalenciem jeśli chodzi o malowanie się szczególnie oczu ... dlatego mam pytanie - czy jest jakiś kurs gdzie nauczą co i jak?
mieszkam na śląsku, miasta na kurs katowice, sosnowiec, dąbrowa górnicza, czeladź

z góry dziękuję za odpowiedź

btw nie chcę pracować jako wizażystka a tylko dla swoich potrzeb się nauczyć

Edytowane przez diabolic
Czas edycji: 2009-03-02 o 23:11
diabolic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.