Co ostatnio upolowałyście? :D - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-27, 18:39   #2731
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Bardzo fajne zdobycze, gratuluje i zazdroszcze, bo wiekszość z nich chętnie bym widziała w moich zbiorach
Ja skromnie - upolowałam Amorito Body Shopu
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 19:13   #2732
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ja dziś urządziłam sobie wielkie polowanko. TŻ powiedział już koniec tego kupowania hurtem Ale jeszcze zasponsorował, więc 50 ml EDT Narciso Rodriguez For Her jutro do mnie pofrunie kurierem UPS, co prawda dopłacę do tego interesu 30 zł, ale nic to, jeśli moja paczka ma być bezpieczna i szybko dostarczona to nie żal mi ani złotówki. Ogromnie się cieszę z tego zakupu, zapach jest niezwykły

http://www.allegro.pl/item144016922_..._her_50ml.html

Oraz zakupiłam jeszcze wielgachny zestaw z Flowerbombiątkiem 50 ml EDP + 200 ml Body Lotion + 7 ml EDP. Oczywiście nie obyło się bez przygód. Zapomniałam mojej karty do Sephory (miałam do Douglasa żeby było zabawniej )a ponieważ dopiero niedawno ją założyłam nie było mnie jeszcze w bazie danych, także muszę się zgłosić do 2 tygodni z paragonem w celu nabicia punkcików. Pani znalazła nawet osobę o moim imieniu i nazwisku, ale nie nabiłyśmy jej punktów na szczęście bo wyjaśniłam że to nie ja Nie dostałam próbki żadnych damskich perfum, chociaż TŻ dostał dwie męskie Nie było siatki na mój wielki zestaw, pani pobiegła szukać, ale nie znalazła odpowiedniej wielkości więc cudem wcisnęłyśmy ją do największego Sephorowego opakowania. Na koniec okazało się, że nie odkodowano mojego zakupu więc ślicznie brameczka darła się Porobiłam zdjęcia z otwierania mojego skarbu z pięknego pudła. Podzielę się więc moją radością
Kasiulko, jakie to piekne jak ja bym chciala swojego wlasnego flowerbombka niestety, chyba sie na to nie zapowiada w najblizszymc czasie, bo sponsora brak

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Gratuluję dziewczyny udanych łowów

Lalesiu, Hot Couture to także mój ukochany zapch Mam wersję edp i uwielbiam. Słodkie maliny ale ta słodycz jest wyważona, dymna, ciepła. Na wiosnę, czasami jesień są idealne według mnie Wersji edt dawno nie wąchałam ale z tego co pamiętam to jest delikatniejsza

Ja się pochwalę, iż właśnie upolowałam miniaturkę Madness
Dziekuje bardzo i gratuluje
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 19:51   #2733
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Dziewczyny, gratuluję Ja w tym miesiącu upolowałam jak narazie 100 ml czerwonej D&G ("red cap"), 50 ml Absolu Intense i 20 ml Maroussi, używki. Chciałam sprawdzić jaki to zapach, Wasze opisy mnie oczarowałyale zapach nieco rozczarował...Niestety, nie do końca moje klimaty.Od czasu do czasu mogę nim pachnieć, ale na szczęście nie popełniłam błędu w postaci kupowania "setki" w ciemno, co mi chodziło po głowie Mój TŻ również nie jest nią zachwycony, ale, jak twierdzi, "jak się trochę >>przegryzie<< nie jest tak źle" A w planie mam jeszcze testy Edenu i kto wie, co się z tego narodzi Nie wąchałam go chyba z 7 lat, po traumatycznej przygodzie z dzieciństwa A ostatnio moje myśli niebezpiecznie krążą wokół odnowienia znajomości...
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 20:30   #2734
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Wszystkim łowczym gratuluję wspaniałych zdobyczy!
A najbardziej zazdroszczę Kasiulce Mnie się marzy ten mniejszy zestaw Flowerbomba (balsam mi do szczęścia niepotrzebny, w sumie miniaturka też nie, ale nigdzie nie mogę znaleźć samych flakonów, nawet w perfumeriach internetowych nie widziałam ). Tylko nie wiem czy Aniołek zgodzi się na taki prezent podchoinkowy... Chyba że sobie do prezentu sama dołożę... Ech, przydałby się taki mąż, co by zasponsorował czasami jakiś mały flakonik...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 20:38   #2735
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Wszystkim łowczym gratuluję wspaniałych zdobyczy!
A najbardziej zazdroszczę Kasiulce Mnie się marzy ten mniejszy zestaw Flowerbomba (balsam mi do szczęścia niepotrzebny, w sumie miniaturka też nie, ale nigdzie nie mogę znaleźć samych flakonów, nawet w perfumeriach internetowych nie widziałam ). Tylko nie wiem czy Aniołek zgodzi się na taki prezent podchoinkowy... Chyba że sobie do prezentu sama dołożę... Ech, przydałby się taki mąż, co by zasponsorował czasami jakiś mały flakonik...
Tulipanko kochana, a u mnie w Sephorze pełno pojedynczych flakonów tych 50 ml i 30 ml, aż oczopląsu można dostać.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 21:03   #2736
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Tulipanko kochana, a u mnie w Sephorze pełno pojedynczych flakonów tych 50 ml i 30 ml, aż oczopląsu można dostać.
Ech, mnie po 12 godzinach na uczelni nie powinni dawać komputera do rąk, bo nawet się jasno wyrazić nie umiem to był jakiś skrót myślowy chodziło mi o to, ze sa tylko do kupienia albo same flakoniki w Sephorze albo taki zestaw, a w nie ma nigdzie w necie (ja nie umiem znalezc) zwyczajnych flakonow, choc troche tanszch. Oj, chyba sama nie wiem o co mi chodzi, powinnam isc spac (przepraszam za brak polskich liter ale mi klawiatura oszalala...)
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 21:11   #2737
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Tulipanko kochana, a u mnie w Sephorze pełno pojedynczych flakonów tych 50 ml i 30 ml, aż oczopląsu można dostać.
hej Kasiulku, grrrrratuluję cudnej zdobyczy !!!!!!!!!!

widzisz, mogłyśmy sie dogadać wczesniej, bo ja ide jutro do sephory i będe własnie korzystać z rabaciku 15 % na wszystko, ale trudno, inie ma co płakac nad rozlanym mlekiem..... (upoluję dla mojego TŻ basalę shiseido......już chyba 5 raz przymierzam się do kupienia mu jego ukochanego envy, ale zawsze coś staje mu na drodze......a w basali sie po prostu ZAKCHAŁAM...i robie chyba prezent dla siebie niż dla Niego )....
Martwi mnie tylko skapstwo ostatnimi czasy uprawiane w naszej sephorze , juz któryś raz jestem zawiedziona. Ostatnio jak kupowałam podkład clinique i żel biotherm dostałam maciupeńką....ale taka ciut ciut próbeczkę szminki...na paierku do smarowania paluchem.....no i żebyście sobie nie pomyślały, że ze mnie takie łapczywe babsko....ale prawda jest taka, że jakiś maluteńka próbke zapachu mogły by kobitki do torby wrzucić
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 21:17   #2738
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Kasiulko, fantastyczne zdobycze! Ja z kolei najbardziej zazdroszczę Narciso, który też mnie ostatnio urzekł
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 21:19   #2739
pannaNikt
Raczkowanie
 
Avatar pannaNikt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 498
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Kasiulko, gratuluję i zazdroszczę, zwłaszcza wymarzonego Narciso
pannaNikt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 21:28   #2740
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Dziewczyny, piękne rzeczy upolowałyście Na widok Kasiulki zestwu dostałam ślinotoku ale jego cena skutecznie mnie ostudziła
Lalesiu, jak dostaniesz swoje HC to podziel się wrażeniami bo opisy bardzo zachęcające
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 13:41   #2741
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Chyba zwariuję z nadmiaru szczęścia
wczoraj nieoceniony, były TZ dostarczył mi upolowaną w Anglii (za pomocą jego karty kredytowej notabene - coż za zaufanie ) miniaturkę OI. Jako gratis dorzucił zestaw Sicily - chłopię zakupiło go myśląc, że to męskie pachnidełko - niestety zapach nie bardzo mi podszedł, ale skoro facet, którego rzuciłam daje mi nadal prezenty i pozwala używac swojej karty - życ nie umierac
miniaturka była preludium do tego co nastąpiło dziś...
po nerwowym miesiącu czekania - dotarła do mnie seteczka OI Pani w tiulowym woreczku niestety bez kartonika przebyła szczęśliwie ocean - moje OI to światowe kobietki )))))
niniejszym do rodzinnej kolekcji OI brakuje mi tylko 50-tki
i linii kąpielowej
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 13:49   #2742
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
hej Kasiulku, grrrrratuluję cudnej zdobyczy !!!!!!!!!!

widzisz, mogłyśmy sie dogadać wczesniej, bo ja ide jutro do sephory i będe własnie korzystać z rabaciku 15 % na wszystko, ale trudno, inie ma co płakac nad rozlanym mlekiem..... (upoluję dla mojego TŻ basalę shiseido......już chyba 5 raz przymierzam się do kupienia mu jego ukochanego envy, ale zawsze coś staje mu na drodze......a w basali sie po prostu ZAKCHAŁAM...i robie chyba prezent dla siebie niż dla Niego )....
Martwi mnie tylko skapstwo ostatnimi czasy uprawiane w naszej sephorze , juz któryś raz jestem zawiedziona. Ostatnio jak kupowałam podkład clinique i żel biotherm dostałam maciupeńką....ale taka ciut ciut próbeczkę szminki...na paierku do smarowania paluchem.....no i żebyście sobie nie pomyślały, że ze mnie takie łapczywe babsko....ale prawda jest taka, że jakiś maluteńka próbke zapachu mogły by kobitki do torby wrzucić
Mulierku kochana, kurcze szkoda że nie wiedziałam, no ale trudno Co do skąpstwa w naszej Sephorze to również się zgadzam. Myślę, że próbki damskich perfum ekspedientki rozprowadzą między sobą, no bo niby gdzie by się miały podziać. Za to żel Aquolina o zapachu Coli jest boski, wypróbowałam go wczoraj i jeszcze na dziś mi zostało. Świetnie pachnie jak moje ulubione lizaki. Za to TŻ dostał aż dwie próbencje Trussardi Python i Clinique Happy. Ja dostałam ten żel colowy, jakiś podkład Estee Lauder i żel-krem pod oczy na noc i na dzień E. Lauder.

Dziewczyny dziękuję za gratulacje i również Wam gratuluję wspaniałych zdobyczy.

Mulierku udanych zakupów Ci życzę. A wiesz, że ja nie znam ani męskiego Gucci Envy, ani tym bardziej Basali. Muszę nadrobić zaległości w znajomości męskich woni
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 13:55   #2743
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Jeju, jaki cudny zestaw Flowerbomb Ech, a macałam sobie ostatnio to cudo, może nawet to pudełko któreś, które zagarnęła Kasiulka. I wąchałam z papierka... Ech, chyba choruję na tę kwiatową bombę
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 14:05   #2744
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Zestaw (Flower)- bombowy!!! Chociaż osobiście zapach nie w moim guście to robi naprawdę imponujace wrażenie Kasiulko, gratuluję Tobie i wszystkim innym wspaniałych nabytków
Żeby nie było - do mnie dzisiaj pan listonosz przyniósł malutką paczuszkę przewiązaną wstążeczką, a w niej migdałowe Les Belles kolekcja mi się powiększa, musze ustrzelic jakieś fotki i wkleić we właściwy wątek....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 14:10   #2745
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zestaw (Flower)- bombowy!!! Chociaż osobiście zapach nie w moim guście to robi naprawdę imponujace wrażenie Kasiulko, gratuluję Tobie i wszystkim innym wspaniałych nabytków
Żeby nie było - do mnie dzisiaj pan listonosz przyniósł malutką paczuszkę przewiązaną wstążeczką, a w niej migdałowe Les Belles kolekcja mi się powiększa, musze ustrzelic jakieś fotki i wkleić we właściwy wątek....
Koniecznie kochana ufoć je. Przywracasz mi nadzieje, że listonosze się przemieszczają z naszymi przesyłkami. Ja wciąż czekam na Violette, a małż na płytę główna do komputera i oboje mamy już dość czekania. Dobrze, że kochany Rotez 2 wysłał mojego Narciso kurierem.

Marigold to na pewno jest jedno z tych pudełek które miałaś w rączkach, były tam "aż" dwa A zapach podoba mi się jeszcze bardziej niż wtedy gdy go nie miałam i dopiero testowałam. To prawda co piszą dziewczyny, pachnie tak słodko, herbatkowo. Dla mnie będzie super ocieplaczem, otulaczem na zimne dni.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 14:11   #2746
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ja dziś urządziłam sobie wielkie polowanko. TŻ powiedział już koniec tego kupowania hurtem Ale jeszcze zasponsorował, więc 50 ml EDT Narciso Rodriguez For Her jutro do mnie pofrunie kurierem UPS, co prawda dopłacę do tego interesu 30 zł, ale nic to, jeśli moja paczka ma być bezpieczna i szybko dostarczona to nie żal mi ani złotówki. Ogromnie się cieszę z tego zakupu, zapach jest niezwykły

http://www.allegro.pl/item144016922_..._her_50ml.html

Oraz zakupiłam jeszcze wielgachny zestaw z Flowerbombiątkiem 50 ml EDP + 200 ml Body Lotion + 7 ml EDP. Oczywiście nie obyło się bez przygód. Zapomniałam mojej karty do Sephory (miałam do Douglasa żeby było zabawniej )a ponieważ dopiero niedawno ją założyłam nie było mnie jeszcze w bazie danych, także muszę się zgłosić do 2 tygodni z paragonem w celu nabicia punkcików. Pani znalazła nawet osobę o moim imieniu i nazwisku, ale nie nabiłyśmy jej punktów na szczęście bo wyjaśniłam że to nie ja Nie dostałam próbki żadnych damskich perfum, chociaż TŻ dostał dwie męskie Nie było siatki na mój wielki zestaw, pani pobiegła szukać, ale nie znalazła odpowiedniej wielkości więc cudem wcisnęłyśmy ją do największego Sephorowego opakowania. Na koniec okazało się, że nie odkodowano mojego zakupu więc ślicznie brameczka darła się Porobiłam zdjęcia z otwierania mojego skarbu z pięknego pudła. Podzielę się więc moją radością
O rany Kasiula, ten zestaw jest po prostu piękny Sama myslalam o Flowerbombie ale nie bardzo jeszcze znam yen zapach.Opisz troszkę.
PLOSE PLOSE
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 14:13   #2747
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Eee, nie, Kasiu jak ja oglądałam było więcej (z 5 może), przynajmniej tak mi się wydaje Więc może "moje" kto inny zafasował Tym niemniej Ci zazdroszczę i gratuluję
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 14:31   #2748
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Koniecznie kochana ufoć je. Przywracasz mi nadzieje, że listonosze się przemieszczają z naszymi przesyłkami. Ja wciąż czekam na Violette, a małż na płytę główna do komputera i oboje mamy już dość czekania.
Kasiulko, w kwestii poczty powinno już być OK - mój "służbowy" listonosz dziś już grzecznie przyszedł a prywatnie zastałam wczoraj awizo w skrzyneczce i też biegnę po pracy odebrać. Może i Twoje nabytki wkrótce dotrą, cierpliwości i powodzenia
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 15:18   #2749
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Kasiulko, jako osoba mająca stosunek obojętny do Flowerbomb, muszę przyznać, że Twój zestaw jest imponujący . Wolałabym jednak Narciso, na którego w wersji EDP czaję się już od jakiegoś czasu .

Mawis natomiast szczerze zazdroszczę Organzy Indecence - mam tylko miniaturkę tego zapachu i... boję się jej używać .


Co zaś do poczty, to ja w dalszym ciągu mam problemy. Dlatego bardzo proszę E, Chamalieu i Geonię o podanie mi na priv numerów przesyłek poleconych. Poinformowano bowiem wczoraj mojego męża w urzędzie pocztowym W-wa Wola, że tam nic dla niego nie ma i musi zadzwonić do jakiejś rozdzielni / sortowni poczty na warszawskiej Pradze i tam sprawdzić, podając numery listów poleconych .


Wątek zamykam, bo osiągnął imponującą liczbę postów i off-topów (w następnym postaram się mniej śmiecić) i zapraszam do chwalenia się w nowym:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=159601



demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.