Wymienię w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 12:41   #1
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.

w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy


NIEAKTUALNE

Witam w moim wątku miłe wizażanki
Moja (przydługa) wishlista znajduje się tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35314374

Moje
kosmetyki przechowuję w higienicznych warunkach, w domu w którym się nie pali i opisuję rzetelnie. Chętnie odpowiadam na pytania i robię więcej zdjęć produktu na życzenie. Sama też pytam i proszę nie mieć mi tego za złe - lepiej dopytać najpierw niż potem żałować wymiany (można się spodziewać pytania o datę ważności/otwarcia kosmetyku z mojej strony). Bardzo chętnie wymieniam się osobiście na terenie Warszawy. Przewiduję dokładki. Chętnie wymieniam kolorówkę na pielęgnację. Kilka zasad:
-Wysyłka tylko listem poleconym i tego samego oczekuję od Ciebie (ekonomiczny czy priorytet - do ustalenia). Zachowuję dowód nadania i oczekuję tego samego. W razie gdy przesyłka ode mnie nosi ślady uszkodzenia bądź otwierania, bardzo proszę o wypełnianie protokołu szkody przy listonoszu/okienku pocztowym. W przeciwnym razie nie będę mogła wnieść reklamacji na poczcie! Nie interesuje mnie również wymiana z osobami które uważają że ich odpowiedzialność za przesyłkę kończy się wraz z nadaniem na poczcie. Wysyłam rzeczy dobrze opakowane (obowiązkowo bąble) i oczekuję tego samego.
-Bardzo proszę nie wysyłać mi kosmetyków ubrudzonych, zakurzonych, z sierścią domowych pupili
- Jeśli masz mniej przekupek - wysyłasz pierwsza
- Po przekazaniu adresów wymiana jest wiążąca
- Nie odmieniam się bez wyraźnego powodu i zgody obu stron
- Nie używam kosmetyków które dostałam od drugiej strony do czasu otrzymania od niej informacji że moja przesyłka dotarła cała i zdrowa i proszę o to samo. Jednocześnie jeśli wysyłałyście jako pierwsze, dawajcie znać że przesyłka ode mnie dotarła, abym nie czekała w nieskończoność.
- Proszę również o wystawianie przekupek zwrotnych - ze względu na mój krótki staż na Targowisku każda następna pomaga mi zwiększyć wiarygodność.
*Dokładki zaznaczam na fioletowo

Do wymienienia mam:


Usta:
*szminka Revlon Super Lustrous nr. 616 Wink for pink - kolor różowy, z lekkim złotym shimmerem. Daje delikatny efekt „sheer”. Zużycie niewielkie (2-3 razy). Nakładka od innej szminki Revlon, z małym defektem - lekko pęknięta. Nie przeszkadza to w stacjonarnym używaniu bo się zamyka, ale jeśli właścicielka będzie ją chciała nosić w torebce luzem to prawdopodobnie będzie spadała.
*szminka Revlon Colorstay Ultimate Liquid Lipstick - szminka w płynie o wyjątkowej trwałości - kolor Prized Peach, użyłam ok. 5 razy ale praktycznie ubytku nie widać. Świetne recenzje na KWC.
*masełko Revlon Lip Butter - kolor Creme Brulee, użyłam ok. 5 razy. Przed wymianą odkażę płynem Skinsept Pur

Oczy
:
* eyeliner w żelu Maybelline Eyestudio Lasting Drama - był testowany kilka razy, na pewno 90 % (jeśli nie więcej) zostało , kolor charcoal. Ja określiłabym go jako coś pomiędzy granatowym a grafitowym. Wymieniam sam eyeliner, bez dołączonego pędzelka. Dobre recenzje na KWC, faworyt Lisy Eldridge w kategorii drogeryjnych eyelinerów w żelu. Produkt trudno dostępny w PL, tego koloru w Polsce w ogóle nie było, swój kupiłam na allegro za ok. 50 pln
*cień w kremie Catrice Stay All Day w kolorze Jeniffer's Goldrush - stare złoto, użyty 3 razy
* cień Calvin Klein Tempting Glance Intense Eyeshadow kolor 128 Gold Lame. Użyłam 2-3 razy. Kod 8068.
* czwórki H&M - inspirowane chyba czwórkami Chanel Zużycie nie większe niż 10 %, widać z resztą na zdjęciach. Kupione jesienią zeszłego roku. Całkiem niezła pigmentacja i ładne kolory (zwłaszcza nietypowy bordowy/bakłażanowy).Cień camelowy opalizuje na różowo, różowy na srebrno, bordowy na różowo, grafitowy na srebrno. Pojemność początkowa 15,5 gr.
*cień L'Oreal Chrome Shine, kolor Beige Shimmer- złoty, użyty 3 razy
*cień EDM travel size Still Moments. Nowy i nieużywany, zaplombowany.

*cień do powiek Everyday Minerals Flourish - zużycie testowe. Kolor khaki ze złotym shimmerem (nie brokatem).
*kredka Sephora Flashy Liner Waterproof - różowa, niewiele używana. Odpadła z niej plastikowa część u dołu ale można to skleić kropelką. Oddam za drobiazg.
*cień do powiek Korres Sunflower & Evening Primrose Eyeshadow- kolor 36 Brun, nówka.
*cień w kremie Maybelline Color Tattoo - kolor Endless Black, testowany, zużycie ok. 10%


Twarz:
*rozświetlający korektor pod oczy Jemma Kidd
Pro I-Rescue Bio Complex Cover - taki http://www.feelunique.com/p/Jemma-Ki...mplex-Cover-7g, ubytek jednego dotknięcia palcem, kolor 01 light, jest bardzo jaśniutki
* krem tonujący Korres Watermelon Tinted Moisturiser Oil-Free SPF30 - kolor 01 Sand, użyłam 3 razy. Po maksymalnym ściśnięciu tubki wygląda jakby 1/3 nie było, ale nowa tubka nie jest wypełniona w 100 procentach. Dla bardzo jasnych cer może być za ciemny. Kupiłam go jakoś w maju/czerwcu. Oddam za coś z wish, lub coś faktycznie mi przydatnego, co mam już wypróbowane i wiem że zużyję (mogę być wybredna).
*podkład Bourjois Bio Detox Organic - najjaśniejszy odcień, zakupiony zimą tego roku, została połowa.
*próbki podkładów EDM w formule intensive: light medium, fairly light neutral, beige neutral, light neutral. Część była raz użyta, jeśli ktoś będzie zainteresowany to napiszę dokładnie ile zostało.
*bronzer Bourjois Delice de Poudre kol. 52 - tzw. czekoladka, cudnie pachnie, ubytek testowy, zapłaciłam za niego ok 60 pln w Super-Pharm dlatego proszę o rozsądne propozycje

Perfumy:

*perfumy Cacharel Amor Amor EDT , początkowo 30 ml, kupione w Super-Pharm w zestawie z balsamem. Na moje oko została jakaś 1/3. Kod 38E402 - flakonik po terminie, ale przechowywany był w dobrych warunkach (w szufladzie, bez dostępu do światła) i zapach się nie zmienił. Lakier z na flakoniku w niektórych miejscach odprysnął.
*perfumy YSL Young Sexy Lovely EDT początkowo 50 ml, zużycie ok 20%. Mam kartonik, kod 7LAA, pochodzą z Super-Pharm.Flakonik po terminie, ale przechowywany był w dobrych warunkach (w szufladzie, bez dostępu do światła) i zapach się nie zmienił.
*flakonik po Versace Bright Crystal 30 ml, został może z jeden psik, może ktoś poszukuje korka albo kolekcjonuje?
*próbki perfum:
Andy Tauer Une Rose Vermeille- zostało tyle ile na zdjęciu
Kate Moss Midnight Hour
- zostało tyle ile na zdjęciu


Lakiery:
*
Catrice Ultimate Nail Lacquer -
  • Caught on The Red Carpet - użyty raz, kupiony w zeszłe wakacje (burgund)
  • London's Weather Forecast - użyty 3 razy, kupiony wiosną zeszłego roku (szarość z delikatnym, niewidocznym na paznokciach shimmerem). Mam je obydwa już jakiś czas ale nic się z nimi nie dzieje (nie gęstnieją, nie rozwarstwiają się)
  • "In The Bronx"- zużycie ok 1/3 (metaliczne stare złoto)
  • "Beavis & Mud-head"- użyty 2 razy (czekoladowobrązowy)
*lakier Sensique kolor Sky Blue- użyty 2 razy, turkusowy z delikatnym, niewidocznym po pomalowaniu shimmerem
*Essence Nail Art Express Dry Drops - kropelki przyspieszające wysychanie lakieru - zużyłam 1/3. Mam je już ok. roku.
*lakier Essie "We Can Do It Pink", pomalowałam nim dłonie 2 razy, b. niewielkie zużycie. Kolor prawie biały, z kroplą różu.
*topcoat Essence Better Than Gel Nails - pomalowałam 3 razy.Świetne recenzje na KWC.

*lakier Essie czerwony (opakowanie klasyczne Essie) - brak nalepki z nazwą koloru. Pomalowałam nim paznokcie raz.
*lakier Revlon kolor Classy - ciepły, brudny róż. Pomalowałam nim paznokcie 2-3 razy.
*lakier Miyo Nailed It - kolor Mocha, ciemna czekolada, pomalowałam paznokcie raz.


Pędzle:

*pędzel kabuki Physicians Formula Bambuki Brush - naturalne włosie, bambusowa rączka. Nowiutki, nieużywany, w oryginalnym pudełku. Oddaję ponieważ nie doczytałam że jest z naturalnego włosia a wolę syntetyki i nie mam możliwości zwrotu. Chętnie za inny, syntetyczny kabuki.
*pędzel kabuki Revlon - z włosia naturalnego, używany, w stanie dobrym. Niestety wypadają z niego pojedyńcze włoski (głównie przy myciu).

*mini pędzelek kabuki Maybelline z naturalnego włosia - niewiele używany, w stanie dobrym,
nie wypada z niego włosie.
*pędzelek Sephora All Over Shadow Brush Large- raz użyty, wyprany, włosie naturalne

Włosy:

*
krem Alterna do stylizacji i chroniący przed ciepłem suszarki Caviar Styling Lotion - mam dwie sztuki 75ml, jedna otwarta użyta raz, druga nówka. Oddaję ponieważ nie odpowiada mi zapach.
*spray do włosów Fekkai " Lifting & Texturizing Spray Gel"150 ml, ubytek ok. 1/4.Ze względu na to że jest dość ciężki,najchętniej wymienię osobiście.
*
porządna okrągła szczotka do układania włosów Conair- użyta dwa razy, ma jeszcze metkę. Nie znam się na tym ale ulotka wskazuje na to że ma jakieś bajery związane z jonami i turmalinem - jeśli ktoś chce to zgłębiać to sfotografowałam dokładnie ulotkę. Włosie mieszane naturalne i syntetyczne. Ze względu na gabaryty najchętniej wymienię osobiście.



Zapraszam do oglądania zdjęć tutaj:
http://s51.photobucket.com/albums/f3...iriri/wymiana/

Edytowane przez iamblue
Czas edycji: 2013-04-17 o 10:38 Powód: odznaczenie wymienionych+ uporządkowanie
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:14   #2
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

Wymienione:
*L'Oreal Sublime Bronze One Day Tinted Gel - żel bronzujący, nadający efekt opalenizny, zmywalny (nie samoopalacz).Ubytek 2-3 naciśnięć pompki.Kod 20H300 - ważny jeszcze prawie dwa lata - dla capuccino
*Filtr Avene Reflexe Solaire SPF 50 30 ml- użyłam 2-3 razy na buzię w ilości ziarnka groszku na raz, kupilam w Super-Pharm w maju lub kwietniu tego roku - dla capuccino
*słynny cień Kobo w odcieniu 205 rose gold (odpowiednik Mac Expensive Pink) - w formie wkładu do paletki, zużycie 10% - dla carollinnka
* Zalotka z Revlona - użyta raz - dla carollinnka
*Pomadka EDM Fauna, jest odplombowana ale nie była używana- leci do Florrie20
* Szminka Catrice Ultimate Lip Colour, 130 Frozen Rose. Bardzo kremowa, jasnoróżowa. Taki tańszy odpowiednik YSL Rouge Volupte (mam obydwie szminki więc mam porównanie). Zużycie widać na zdjęciu, kupiłam na początku tego roku - leci do lawendowa1
* cień w kremie Maybelline Color Tattoo - nowość, kolor 40, Permanent Taupe. Matowy, użyty 2 razy, kupiony w zeszły poniedziałekleci do lawendowa1
*cień w kremie Catrice Stay All Day Metal of Honour - większe zużycie, widać na zdjęciu. poleciał do amelsss
*cień w kremie Rimmel Colour Mousse - tester, kolor 008 Sassy – zostało ok. 70% (odlewka dla Tassarinian) Faworyt Lisy Eldridge wśród kremowych cieni z drogerii. poleciał do amelsss
*pomadka Calvin Klein Delicious Luxury Creme Lipstick w kolorze Cognac - kremowa, napigmentowana w ciekawym rudobrązowym kolorze, użyta 2-3 razy. nie ma
* Szminka Revlon Super Lustrous w kolorze Fire&Ice - użyłam 2-3 razy.Krwista czerwień - jak wygląda na ustach można zobaczyć tu http://intothegloss.com/2010/12/juju-in-revlon/. Nakładka od innej szminki Revlon. nie ma
*cień do powiek MAC "Naked Lunch" - mam go również z wymiany, jest to depot dlatego brak kodu. Ze względu na to że nie kupowałam go osobiście nie mogę zagwarantować oryginalności ale nic nie wskazuje na to żeby oryginałem nie był. Zużycie widoczne na zdjęciach. poleciał do aaniaa_18
*Pędzel Real Techniqes Pointed Foundation Brush - użyłam go ze dwa razy, jest w stanie idealnym, oczywiście czyściutki.Pędzel jest syntetyczny.
poleciał do aaniaa_18
*Lakier Essie drugi czerwony (opakowanie z napisem Essie białym) - nieco ciemniejsza czerwień, nowy, nieotwierany i nieużywany. Też nie ma nalepki z nazwą koloru. poleciał do aaniaa_18
*korektor EDM Mint travel size - jedno użycie testowe.poleciał do kamila1311

*róż do policzków Bourjois kolor 16 Rose coup de foudre - z wymiany, wg. Wizażanki użyty kilka razy, pochodzący z Douglasa (ja użyłam go raz). poleciał do ewicek83
*pędzel EDM Dome Blending Eyeshadow Brush - używany, w stanie bdb, syntetyk. rezerwacja dla blackberry8
*wosk candelilla z ZSK - do własnoręcznego kręcenia balsamów do ust, szminek, błyszczyków - zużycie widoczne na zdjęciu. rezerwacja dla blackberry8
*Błyszczyk Nars w kolorze Super Orgasm - róż ze złotym shimmerem. Jak wygląda na ustach można zobaczyć u Tanyi http://www.youtube.com/watch?v=bvARq...2&feature =plcp. Użyty jakieś 5 razy, oryginalny ale nie mam kartonika. Kod 0M1, ważny jeszcze conajmniej rok. poleciał do ewicek83
*mascara Korres Provitamin 5 & Rice Bran- nowa, nieotwierana. wymiana z saturn6x6
*zalotka z Douglasa, użyta raz. Mam jeszcze pudełeczko od niej, ale zostawiam sobie zapasowe gumeczki. wymiana z Cay
*spirulina z ZSK- zostało ok. połowy z 30 gram.rezerwacja - wymiana z Cay
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1010273.jpg
Wyświetleń: 254
Rozmiar:  260,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez iamblue
Czas edycji: 2013-03-26 o 11:52 Powód: dodanie wymienionych
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:14   #3
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
Przekupka: 47 pkt / 98% pozyt.
GG do *milka*
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

Cos u m nie za *Podkład Bourjois Healthy Mix - kolor 51 Vanille Clair, zużycie ok 1/4
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:25   #4
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

* Szminka Revlon Colorstay Ultimate Liquid Lipstick - szminka w płynie o wyjątkowej trwałości - kolor Prized Peach, użyłam ok. 5 razy ale praktycznie ubytku nie widać. Świetne recenzje na KWC.

*Błyszczyk Nars w kolorze Super Orgasm - róż ze złotym shimmerem. Jak wygląda na ustach można zobaczyć u Tanyi http://www.youtube.com/watch?v=bvARq...2&feature =plcp. Użyty jakieś 5 razy, oryginalny ale nie mam kartonika. Kod 0M1, ważny jeszcze conajmniej rok.

*Catrice Ultimate Nail Lacquer - 070 Caught on The Red Carpet (użyty raz, kupiony w zeszłe wakacje)

*kredka do oczu Sephora Flashy Waterproof Liner w kolorze perłoworóżowym 09 flashy pink - użycie testowe na ręce. Niestety dzisiaj przy robieniu zdjeć jak otworzyłam wieczko, zauważyłam że kredka złamała się jakiś centymetr od początku. Jest dość miękka, włożyłam ją z powrotem do środka i "naprostowałam" więc można jej spokojnie używać. Nie była temperowana.

i ewentulanie:
*Podkład Bourjois Healthy Mix - kolor 51 Vanille Clair, zużycie ok 1/4 (widać dokładnie na zdjęciu), kupiony wiosną tego roku.

znajdziesz cośśśś????
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:29   #5
justyne3ka
Zakorzenienie
 
Avatar justyne3ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 554
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

*Filtr Avene Reflexe Solaire SPF 50 30 ml- użyłam 2-3 razy na buzię w ilości ziarnka groszku na raz, kupilam w Super-Pharm w maju lub kwietniu tego roku

cos u mnie?
justyne3ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 14:03   #6
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

*wycofany już rozświetlacz Essence All Over Highlighter. Zużycie ok 50% jak widać dotarłam do denka w nim
* Podkład EDM Golden Fair w formule intensive, mogę zrobić odsypkę z biga.
* cień w kremie Maybelline Color Tattoo - nowość, kolor 40, Permanent Taupe. Matowy, użyty 2 razy, kupiony w zeszły poniedziałek

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

*cień L'Oreal Chrome Shine, kolor Beige Shimmer- złoty, użyty 2 razy
*słynny cień Kobo w odcieniu 205 rose gold (odpowiednik Mac Expensive Pink) - w formie wkładu do paletki, zużycie 10%
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 14:13   #7
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

Coś u mnie za filtr Avene i żel brązujący L'oreal?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 14:55   #8
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Przekupka: 220 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

Cześć! Moze coś za L'Oreal Sublime Bronze One Day Tinted Gel i któryś z podkładow Bourjois?
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 15:30   #9
kejtlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 639
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

*Podkład Bourjois Bio Detox Organic, kolor została na pewno ponad połowa, kupiłam go zimą tego roku a więc świeży

coś u mnie?
kejtlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 17:09   #10
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

*Podkład Bourjois Healthy Mix - kolor 51 Vanille Clair, zużycie ok 1/4 (widać dokładnie na zdjęciu), kupiony wiosną tego roku.

Coś mnie ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 17:24   #11
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Przekupka: 91 pkt / 98% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

coś u mnie?
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 18:38   #12
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
Przekupka: 185 pkt / 100% pozyt.
GG do magdalenka2
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

coś za Bourjois Healthy mix?
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 18:42   #13
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

O, to super . Muszę teraz wyjść, ale odpiszę póznym wieczorem albo w nocy. Jeśli mogłabyś zarezerwować mi te rzeczy, to byłabym wdzięczna
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 18:55   #14
yours0destiny
Wtajemniczenie
 
Avatar yours0destiny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 217
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

podoba mi się YSL Young Sexy Lovely moze znajdziesz coś u mnie? jestem w stanie rowniez poszukac czegos poza watkiem, pozdrawiam serdecznie!
__________________

28.01.2008
yours0destiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 19:06   #15
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

wszystkim odpisałam
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 19:30   #16
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

a co Ci się spodobało?
Ewentualnie mogłabym je puścić stamtąd, o ile nie ważyłyby zbyt dużo.
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 19:33   #17
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
Przekupka: 185 pkt / 100% pozyt.
GG do magdalenka2
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

niestety olejek i płyn są własnie w trakcie negocjacji, czy coś innego byś dobrała do pędzelka Ecotools?
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 19:54   #18
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

hej, cos u mnie za przede wszystkim:

* eyeliner w żelu Maybelline Eyestudio Lasting Drama...

i w dalszej kolejności


*Podkład Bourjois Healthy Mix - kolor 51 Vanille Clair, zużycie ok 1/4 (widać dokładnie na zdjęciu), kupiony wiosną tego roku.
*

*wycofany już rozświetlacz Essence All Over Highlighter. Zużycie ok 50% jak widać dotarłam do denka w nim


pozdrawiam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 20:45   #19
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

podoba mi się błyszczyk Nars i perfumy YSL Young Sexy Lovely EDT
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:06   #20
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Przekupka: 20 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

niestety nic, pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:51   #21
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
GG do Star90
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

witaj coś u mnie za podkłady bourjious ?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=626334
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 22:19   #22
justyne3ka
Zakorzenienie
 
Avatar justyne3ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 554
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

za filtr moglabym oddac kredke BareMinerals,bo wychodza podobnie cenowo
justyne3ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 23:06   #23
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

niestety nic
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 02:51   #24
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

Zgłaszam się

Nie wiem jak to wychodzi konkretnie cenowo (Twoje rzeczy), ale jeśli Ci pasuje, to oddam za filtr i żel wszystkie rzeczy, które wymieniłaś. Czy aby nie powinnaś jednak jeszcze dobrać czegoś?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 04:20   #25
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 09:31   #26
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
GG do Star90
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

hmm za dwa używane podkłady to chyba za dużo
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 09:33   #27
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Przekupka: 37 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

w wątku nic nie widzę, ewentualnie perfumy
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 10:54   #28
Doria
Wtajemniczenie
 
Avatar Doria
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 845
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

Niestety interesuje mnie przede wszystkim pielęgnacja
Chyba że znalazłabyś coś poza wątkiem.
Doria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:02   #29
carollinnka
Wtajemniczenie
 
Avatar carollinnka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 139
Przekupka: 54 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

Hej podoba mi się u Ciebie cień Kobo w odcieniu 205 rose gold, zalotka z Douglasa i podkład Korres szkoda, że wypatrzyłaś sobie tylko róż, bo chętnie przygarnęłabym to wszystko!

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Hmm no dobra, a jeszcze pytanie. Ta zalotka z Douglasa to ta złota czy czarna? Bo bardziej podoba mi się złota Więc już marka nie gra roli Szkoda, że nic nie znalazłaś, bo nie ukrywam że zależało mi na nim, ale przecież obie musimy być usatysfakcjonowane Zapraszam w takim razie na PW, wymińmy się adresami

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Nie wiem który to dokładnie, bo ciągi cyfr sa dwa więc podaję oba: 3501 i 390160
__________________
Kosmetyki

Ciuchy
carollinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 13:31   #30
coco_85
Oszust internetowy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 899
Przekupka: 15 pkt / 94% pozyt.
Dot.: w lipcu Chanel, Korres, Nars, YSL, Bourjois, Cacharel, CK, filtry Avene i Vichy

witaj!
czy znajdziesz cos u mnie?
coco_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.