Ewa Chodakowska czas start! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-06, 09:25   #181
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Co tu tak cicho? ;p
Przyszłam się pochwalić, że zrobiłam ten trening Ewa & Shape Perfect Body.

Myślałam, że to będzie połączenie Model Look ze Skalpelem. Czyli takie machanie nóżką, kilka brzuszków i koniec ;p A byłam spocona co najmniej tak bardzo jak przy Bikini
No, ale trening bardzo fajny.
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 19:55   #182
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
Co tu tak cicho? ;p
Przyszłam się pochwalić, że zrobiłam ten trening Ewa & Shape Perfect Body.

Myślałam, że to będzie połączenie Model Look ze Skalpelem. Czyli takie machanie nóżką, kilka brzuszków i koniec ;p A byłam spocona co najmniej tak bardzo jak przy Bikini
No, ale trening bardzo fajny.
good job!

A kiedys musze sobie dla porownania ten skalpel strzelic Cwiczylam go z uporem maniaka 3 lata temu. Rezultatow nie bylo

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Lovebird, to jak z wakacjami... Slyszalas to? "Chcialam jechac na wakacje, ale sprawdzilam swoj budzet i stwierdzilam, ze jednak nie jestem zmeczona..."

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny! Sukces!
Jestem na diecie prawie 2 tygodnie. Siedzę teraz w pracy, i podchodzi do mnie jakiś koleś, którego w ogóle nie znam, i kładzie przede mną DONATA i mówi, że odchodzi i wszystkim rozdaje.
Przede mną stoi taki piękny, tłuściutki donat czekoladowy z orzeszkami. A JA CO ZROBIŁAM?
'Przepraszam, ale ja jestem na diecie, i lepiej tego koło mnie nie stawiać. Ale dziękuję ;p'

Jestem z siebie dumna
ja z ciebie tez!
Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj założyłam buty do ćwiczeń, faktycznie dziwnie a ja jeszcze dodatkowo w gaciach ćwiczę

Bikini jeszcze nie próbowałam, może za jakieś 2-3 tygodnie się odwaze
hehe, ja najbardziej lubie w majtkach i staniku sportowym

Dziewczyny, u mnie 5,3 km biegu, 3 km z psem. Ale obzeram sie, co prawda zdrowym zarciem, ale za duzo tego muce... za malo snu, za duzo stresu
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 09:40   #183
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Hej Dziewczyny . Mam takie pytanie, jak to jest u Was z zakwasami po ćwiczeniach? Jak ćwiczyłam Skalpel albo Killer to rzadko miałam, lekko tylko czułam mięśnie następnego dnia, ale ćwiczyłam 2 razy Bikini i następnego dnia najbardziej odczuwam plecy i zastanawiam się czy nie robię czegoś źle, że może za bardzo angażuję plecy zamiast brzuch w pozycji deski, bo sporo tam takich. Miałyście tak może? Swoją drogą po żadnym treningu nie byłam tak mokra jak po wczorajszym Bikini, nawet po Rewolucji .
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 09:03   #184
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny . Mam takie pytanie, jak to jest u Was z zakwasami po ćwiczeniach? Jak ćwiczyłam Skalpel albo Killer to rzadko miałam, lekko tylko czułam mięśnie następnego dnia, ale ćwiczyłam 2 razy Bikini i następnego dnia najbardziej odczuwam plecy i zastanawiam się czy nie robię czegoś źle, że może za bardzo angażuję plecy zamiast brzuch w pozycji deski, bo sporo tam takich. Miałyście tak może? Swoją drogą po żadnym treningu nie byłam tak mokra jak po wczorajszym Bikini, nawet po Rewolucji .
Nie przejmowalabym sie tymi zakwasami az tak! Od tego sie nie umiera. Widocznie nie trenowalas plecow tak skuteczniej jak tym razem
Ja zakwasow od jakiegos czasu nie miewam. Czuje czasem, ze moje miesnie sa zmeczone, ale zazwyczaj nie jest to po treningach z Ewka. W srode przebieglam ponad 5km (jak dla mnie wyczyn stulecia ) to wczoraj czulam sie bardzo senna i zmeczona, pomimo ze spalam prawie 8h.
Rozruszasz sie, to zakwasy nie beda sie tak czesto pojawiac. Mi tam troche szkoda, ze nie miewam zakwasow, to zawsze poprawialo samopoczucie, cos w stylu "oh, jak ja to pieknie potrenowalam"
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 10:49   #185
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Nie przejmowalabym sie tymi zakwasami az tak! Od tego sie nie umiera. Widocznie nie trenowalas plecow tak skuteczniej jak tym razem
Ja zakwasow od jakiegos czasu nie miewam. Czuje czasem, ze moje miesnie sa zmeczone, ale zazwyczaj nie jest to po treningach z Ewka. W srode przebieglam ponad 5km (jak dla mnie wyczyn stulecia ) to wczoraj czulam sie bardzo senna i zmeczona, pomimo ze spalam prawie 8h.
Rozruszasz sie, to zakwasy nie beda sie tak czesto pojawiac. Mi tam troche szkoda, ze nie miewam zakwasow, to zawsze poprawialo samopoczucie, cos w stylu "oh, jak ja to pieknie potrenowalam"
Ja generalnie lubię zakwasy, czuję wtedy, że ćwiczyłam, ale ćwiczę załóżmy na nogi, tyłek, brzuch a czuję następnego dnia tylko plecy , nawet jak robię więcej ćwiczeń na brzuch to go nie czuję. I też rzadko miewam zakwasy, może to dobrze, też staram się dużo rozciągać ale jak kiedyś chodziłam na fitness to instruktorka mówiła, że powinno się czuć następnego dnia, bo jak nie to powinno się utrudnić trening. Ja teraz nie mam możliwości pójścia na siłownię czy fitness więc ćwiczę w domu, przestawiłam się na Bikini i Rewolucję, dają w kość .
Podziwiam za bieganie, do tego się jeszcze nie zmotywowałam, muszę przełamać bariery .
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 11:54   #186
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

A mi ktos mowil, za zakwasy to jak sie nie rozciaga za dobrze. Wydaje mi sie, ze prawda jest taka, ze zakwasy pojawiaja sie kiedy w miesniach produkowany jest w nadmiarze kwas mlekowy, przy wysilku beztlenowym. A czym częściej człowiek trenuje, tym łatwiej organizm sobie radzi. Musze doczytać.

U mnie byl wczoraj trening bikini, a potem spa, basen, sauna.. Byłam jak nowonarodzona!

Dzis tez zaraz odpalam bikini Pulsometr twerdzi, ze spalam ok 385 kcal, czyli to najlepszy trening z tych dla mnie dostepnych.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 18:29   #187
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Dzieewwwczynyyyy, zrobilam dzis Sekret EDIT: SUKCES, to Sukces a nie Sekret . Wszystko, rozgrzewke, HIIT, cwiczenia na uda i poslady i na brzuch.

Dostalam zawalu serca i na koniec juz sie sama slizgalam na macie.. Masakiera jakas. Albo to moze ja mialam jakis gorszy dzien...

Probowala ktoras?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2016-09-12 o 20:17
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 19:31   #188
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Dzieewwwczynyyyy, zrobilam dzis Sekret. Wszystko, rozgrzewke, HIIT, cwiczenia na uda i poslady i na brzuch.

Dostalam zawalu serca i na koniec juz sie sama slizgalam na macie.. Masakiera jakas. Albo to moze ja mialam jakis gorszy dzien...

Probowala ktoras?
A to nie jest Sukces? Sekret to chyba ten spokojny pilates. Sukces robiłam raz i o ile pośladki i brzuch bardzo fajnie to HIIT wykończył mnie, nie nadążałam, przez co chyba nie robiłam dokładnie tych ćwiczeń, ale dał mi mocno w kość .
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 20:17   #189
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

no oczywiscie, ze Sukces, dzieki!

Juz tak padlam na ryjek, ze mi sie nazwy myla!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 17:15   #190
mistaken
Raczkowanie
 
Avatar mistaken
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poole UK
Wiadomości: 250
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Chyba tez zaczne od nowa 😁😀 jak tam u Was dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
to,że milczę nie znaczy ,że nie mam nic do
powiedzenia...


wymiary: start 24.czerwiec
talia: 81cm
brzuch: 89cm
pupa:104cm
udo:59cm
łydka:38cm


70kg------64,9kg--------60kg(58kg)






mistaken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 18:18   #191
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez mistaken Pokaż wiadomość
Chyba tez zaczne od nowa 😁😀 jak tam u Was dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się bardzo wkręciłam w codzienny trening, ale wczoraj miałam usuniętą chirurgicznie ósemkę i chyba przynajmniej do zdjęcia szwów muszę się wstrzymać . Mało co jem, kręci mi się w głowie, może jutro będzie lepiej, ale ćwiczyć chyba nie powinnam. Poćwiczcie za mnie!

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
no oczywiscie, ze Sukces, dzieki!

Juz tak padlam na ryjek, ze mi sie nazwy myla!
Ale zrobiłaś, więc jest duży sukces!
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 20:12   #192
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

U mnie weekend byl pod znakiem bikini, wczoraj tylko godzinny spacer z psem, a dzis bylo mi sie znowu ciezko zebrac. Czulam sie ospala, ciezka. Bylam na uczelni, samochodem 65km po kretej gorskiej drodze :/ No ale po spacerze z psem postanowilam sie zabrac za cokolwiek, nawet cos lekkiego, zeby utrzymac nawyk treningu. I zrobilam stary skalpel, xeby sprawdzic na pilsometrze, ile to spala. Takim sposobem odkrylam powod mojej porazki sprzed 3 lat. Skalpel spalil u mnie... 160kcal. A wiec cwiczac go 3 razy w tyg nie ograniczajac kalorycznosci diety schudnac sie nie da.Ponoc 1kg to 7000kcal. Ile w tym tych skalpeli! No ale trening zly nie jest w sumie. Powiedziałabym, ze w dniu treningu kardio, lub kiedy mamy gorszy dzień, albo jako start od zera, to jest to fajny, modelujacy trening. Pulsu zbytnio nie podnosi. Dla porownania: spacer dluzszy od treningu skalpel o 10 min spalil dwa razy kcal -320.

Ale od spalania to jest np. Bikini- 385 kcal!
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 07:51   #193
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Hej dziewczyny!
Ja się ważyłam ostatnio w sobotę, i wyskoczyło że ważę 72kg, czyli już 3kg zrzuciłam.

Ale po tym tygodniu to chyba 5kg więcej będę ważyła
Z całego stresu, który teraz mam w domu, to jak otwieram lodówkę i widzę ciasto, to nie zastanawiam się tylko biorę. Jak chłopak kupuje sobie loda, to nie patrzę i też kupuję. A ćwiczyć to nie ćwiczyłam chyba od... Piątku jak byłam na basenie ;p
No, ale ważne że wam jakoś idzie
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 09:46   #194
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Moje kochane, pozdrawiam Was z kapany!

Nie moge sie ruszac wszystko mnie boli, nawet ciezko mi bylo umyc wlosy pod prysznicem Zrobilam wczoraj Skalpel z krzeslem- a wygladalo to tak niewinnie... czulam jeszcze miesnie po poniedzialkowym Sukcesie i wczoraj jeszcze zrobilam 20 min na ramiona i core z Fitnessblender.
Matkobosko, najbardziej to mnie poslady i ramiona bola. Dzis odpuszczam, albo pojde na spacerek, bo widze ze ladnie to to spala!


Cytat:
Napisane przez mistaken Pokaż wiadomość
Chyba tez zaczne od nowa 😁😀 jak tam u Was dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hejaa! Od czego zaczynasz??

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
Ja się bardzo wkręciłam w codzienny trening, ale wczoraj miałam usuniętą chirurgicznie ósemkę i chyba przynajmniej do zdjęcia szwów muszę się wstrzymać . Mało co jem, kręci mi się w głowie, może jutro będzie lepiej, ale ćwiczyć chyba nie powinnam. Poćwiczcie za mnie!

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



Ale zrobiłaś, więc jest duży sukces!
Dziekuje nowaliia

Bardzo cierpisz z powodu osemki?
Moze odpusc troche cwiczenia i jak Felicja i ja- wybierz sie na spacer

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
U mnie weekend byl pod znakiem bikini, wczoraj tylko godzinny spacer z psem, a dzis bylo mi sie znowu ciezko zebrac. Czulam sie ospala, ciezka. Bylam na uczelni, samochodem 65km po kretej gorskiej drodze :/ No ale po spacerze z psem postanowilam sie zabrac za cokolwiek, nawet cos lekkiego, zeby utrzymac nawyk treningu. I zrobilam stary skalpel, xeby sprawdzic na pilsometrze, ile to spala. Takim sposobem odkrylam powod mojej porazki sprzed 3 lat. Skalpel spalil u mnie... 160kcal. A wiec cwiczac go 3 razy w tyg nie ograniczajac kalorycznosci diety schudnac sie nie da.Ponoc 1kg to 7000kcal. Ile w tym tych skalpeli! No ale trening zly nie jest w sumie. Powiedziałabym, ze w dniu treningu kardio, lub kiedy mamy gorszy dzień, albo jako start od zera, to jest to fajny, modelujacy trening. Pulsu zbytnio nie podnosi. Dla porownania: spacer dluzszy od treningu skalpel o 10 min spalil dwa razy kcal -320.

Ale od spalania to jest np. Bikini- 385 kcal!
Kurka musze to Bikini gdzies dorwac!
Mam Sukces, Turbo ( obydwa) Skalpele, Secret i Szok trening no i to co na YT, ale Bikini nie mam...a widze, ze ladnie to daje popalic!


7000 kcal to 1kg?
A jak to sie liczy? czy tylko 7000 kcal aktywnie spalone czy te a dziennego zapotrzebowania tez sie licza?
Np. wg obliczen ja potrzebuje dziennie ok 2200 kcal, ale jem ok 1500.
Czyli...jesli zrobie trening i spale 300 kcal i dodam plus minus te 700 kcal ktorych nie zjadlam i wyjdzie 1000 to po 7 takich dniach moge schudnac 1kg?

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja się ważyłam ostatnio w sobotę, i wyskoczyło że ważę 72kg, czyli już 3kg zrzuciłam.

Ale po tym tygodniu to chyba 5kg więcej będę ważyła
Z całego stresu, który teraz mam w domu, to jak otwieram lodówkę i widzę ciasto, to nie zastanawiam się tylko biorę. Jak chłopak kupuje sobie loda, to nie patrzę i też kupuję. A ćwiczyć to nie ćwiczyłam chyba od... Piątku jak byłam na basenie ;p
No, ale ważne że wam jakoś idzie
papcie gratuluje spadku!
Kochana, nie dawaj sie stresowi i nie pozwol zeby Twoja ciezka praca poszla na marne! Walcz i jedz zdrowo, stres atakuj sportem- pomaga! Glowa do gory!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 10:46   #195
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Moje kochane, pozdrawiam Was z kapany!

Nie moge sie ruszac wszystko mnie boli, nawet ciezko mi bylo umyc wlosy pod prysznicem Zrobilam wczoraj Skalpel z krzeslem- a wygladalo to tak niewinnie... czulam jeszcze miesnie po poniedzialkowym Sukcesie i wczoraj jeszcze zrobilam 20 min na ramiona i core z Fitnessblender.
Matkobosko, najbardziej to mnie poslady i ramiona bola. Dzis odpuszczam, albo pojde na spacerek, bo widze ze ladnie to to spala!


Dziekuje nowaliia

Bardzo cierpisz z powodu osemki?
Moze odpusc troche cwiczenia i jak Felicja i ja- wybierz sie na spacer



Kurka musze to Bikini gdzies dorwac!
Mam Sukces, Turbo ( obydwa) Skalpele, Secret i Szok trening no i to co na YT, ale Bikini nie mam...a widze, ze ladnie to daje popalic!


7000 kcal to 1kg?
A jak to sie liczy? czy tylko 7000 kcal aktywnie spalone czy te a dziennego zapotrzebowania tez sie licza?
Np. wg obliczen ja potrzebuje dziennie ok 2200 kcal, ale jem ok 1500.
Czyli...jesli zrobie trening i spale 300 kcal i dodam plus minus te 700 kcal ktorych nie zjadlam i wyjdzie 1000 to po 7 takich dniach moge schudnac 1kg?
Już jest nawet lepiej, bardziej boli mnie głowa i jestem słaba, ale to chyba dlatego, że mało co jadłam, jeszcze jestem na antybiotyku. Chyba przynajmniej do zdjęcia szwów czyli do poniedziałku nie mogę ćwiczyć, bo pod wpływem ciśnienia może się otworzyć rana. Szkoda, bo wyjdę z wprawy przez ten czas. Trochę osłabiona jestem bo jem tylko jogurty i kaszki . Z tym spacerem to dobry pomysł, jeszcze jestem spuchnięta jak chomiczek, może jutro będzie lepiej .

Rewolucja też daje wycisk i to porządny!
A co do liczenia kalorii to robicie to dokładnie? Ja mam z tym problem, może dlatego nie mam za bardzo efektów, bo jem zdrowo ale może za dużo, a nie liczę tego. Niedługo wracam na studia to będzie łatwiej, w domu chyba za dużo chce mi się jeść .
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 11:08   #196
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

nowaliia, jesli chodzi o liczenie kalorii to ja mam diete z bebio- wiec kazdy posilek mam zaplanowany, mam podana kalorycznosc, wiec mniej wiecej wiem.
Takze jak sobie podczas filmu wezme kilak kostek czekolady, czy jak wczoraj bylam na kolacji u znajomych i upieklam ciasto jeszcze to nieco poucinalam z wczesniejszych posilkow, ominelam II sniadanie i podwieczorek, zeby mi sie bilans mniej wiecej zgadzal.

Waga mi stoi juz ok 2 miesiace. Dzis powinnam miec juz -10 kg, a ja tylko polowe z tego zgubilam
Z pewnoscia nie pomogl wyjazd do Polski i jedzenie u Mamusi no i od powrotu jakos wiecej podjadam slodyczy. Nic to, bede cierpliwa i postaram sie cwiczyc jeszcze wiecej i bardziej uwazac na to co jem. Z dwojga zlego lepszy zastoj wagi niz wzrost....
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 11:42   #197
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Dzień dobry xxx czy można do was dołączyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 12:09   #198
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dzień dobry xxx czy można do was dołączyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, ze mozna!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 14:33   #199
Melkaa_89
Raczkowanie
 
Avatar Melkaa_89
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 408
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Hej. jesli nie macie nic przeciwko tto i ja dołącze.
Od 2 miesięcy zdrowo się odżywiam i poza 1 tyg po zabiegu staram się ćwiczyć te 5 razy w tyg. Dzisiaj np robiłam wyzwanie. Czyli 20 min skalpel dla zaawansowanych i 5xdodatek. Było mega
__________________
Spróbuj choć raz wyolbrzymić szczęście zamiast problemu
Melkaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 14:49   #200
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Dziękuję xxx
Jestem na diecie od stycznia-17 kilo mniej jak na razie. Cwiczylam Ewy Ekstra ciało, teraz w czasie wakacji w Polsce kupilam Sukces i jego planuje dołożyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 16:16   #201
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez Melkaa_89 Pokaż wiadomość
Hej. jesli nie macie nic przeciwko tto i ja dołącze.
Od 2 miesięcy zdrowo się odżywiam i poza 1 tyg po zabiegu staram się ćwiczyć te 5 razy w tyg. Dzisiaj np robiłam wyzwanie. Czyli 20 min skalpel dla zaawansowanych i 5xdodatek. Było mega
ale fajnie, nowe twarze! Witaj Melka!

Ktory to Skaplel dla zaawansowanych?
W kazdy z tych 5 dni cwiczysz z Ewa?

Ile udalo Ci sie juz schudnac?

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dziękuję xxx
Jestem na diecie od stycznia-17 kilo mniej jak na razie. Cwiczylam Ewy Ekstra ciało, teraz w czasie wakacji w Polsce kupilam Sukces i jego planuje dołożyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wow piekny wynik, serdecznie gratuluje!!
Od stycznia cwiczylas jedynie ten program? ( czy masz na mysli Ekstra figure moze? ) Jaka mialas/ masz diete?

Ja kilka dni temu po raz pierwszy zrobilam caly Sukces- masakraaa! Daj koniecznie znac, jak Ci poszlo i jak wrazenia
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 17:56   #202
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
wow piekny wynik, serdecznie gratuluje!!
Od stycznia cwiczylas jedynie ten program? ( czy masz na mysli Ekstra figure moze? ) Jaka mialas/ masz diete?

Ja kilka dni temu po raz pierwszy zrobilam caly Sukces- masakraaa! Daj koniecznie znac, jak Ci poszlo i jak wrazenia
O właśnie, ekstra figura. Nie nie tylko to, jeszcze marszobiegi, Tiffany Roth i zumba na xboxie.
Ja dziś planuje spróbować się z Sukcesem, zobaczymy

Jestem na planie Slimming World, bardzo popularne kluby w Anglii
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72

Edytowane przez Ulcia2512
Czas edycji: 2016-09-14 o 17:57
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 20:46   #203
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cześć, można do Was dołączyć?
Z Chodakowską ćwiczyłam kilka lat temu, później przestałam, aczkolwiek postanowiłam, iż wrócę do jakiejś aktywności fizycznej i padło właśnie na Ewę. Codziennie od dwóch miesięcy dziennie staram się przejść 5 km, z jedzeniem bywa różnie, ale pilnuję, by było dobrze jakościowo. Ważę 61 kg przy 173 cm wzrostu. Nie chcę zrzucać niczego z wagi, po prostu w grupie raźniej być w ruchu
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2016-09-14 o 22:52
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 08:22   #204
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Moje kochane, pozdrawiam Was z kapany!

Nie moge sie ruszac wszystko mnie boli, nawet ciezko mi bylo umyc wlosy pod prysznicem Zrobilam wczoraj Skalpel z krzeslem- a wygladalo to tak niewinnie... czulam jeszcze miesnie po poniedzialkowym Sukcesie i wczoraj jeszcze zrobilam 20 min na ramiona i core z Fitnessblender.
Matkobosko, najbardziej to mnie poslady i ramiona bola. Dzis odpuszczam, albo pojde na spacerek, bo widze ze ladnie to to spala!


Moze odpusc troche cwiczenia i jak Felicja i ja- wybierz sie na spacer



Kurka musze to Bikini gdzies dorwac!
Mam Sukces, Turbo ( obydwa) Skalpele, Secret i Szok trening no i to co na YT, ale Bikini nie mam...a widze, ze ladnie to daje popalic!


7000 kcal to 1kg?
A jak to sie liczy? czy tylko 7000 kcal aktywnie spalone czy te a dziennego zapotrzebowania tez sie licza?
Np. wg obliczen ja potrzebuje dziennie ok 2200 kcal, ale jem ok 1500.
Czyli...jesli zrobie trening i spale 300 kcal i dodam plus minus te 700 kcal ktorych nie zjadlam i wyjdzie 1000 to po 7 takich dniach moge schudnac
Ogolnie chodzi o deficyt 7000kcal. Wiec to co napisalas powinno sie sprawdzic, ale ja bym nie odejmowala juz tych 300 kcal z aktywnosci, bo to juz jest w tych 2200. Bez treningu mialabys 1900 kcal, okolo. Wiesz o co mi chodzi?

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ja się ważyłam ostatnio w sobotę, i wyskoczyło że ważę 72kg, czyli już 3kg zrzuciłam.

Ale po tym tygodniu to chyba 5kg więcej będę ważyła
Z całego stresu, który teraz mam w domu, to jak otwieram lodówkę i widzę ciasto, to nie zastanawiam się tylko biorę. Jak chłopak kupuje sobie loda, to nie patrzę i też kupuję. A ćwiczyć to nie ćwiczyłam chyba od... Piątku jak byłam na basenie ;p
No, ale ważne że wam jakoś idzie
Papcie, z ciekawosci - ile masz lat?
Z chlopakiem bym ustalila tak, ze jak jest sam, to moze sie nawet w tych lodach kapac, ale jak jest z Toba, to zadnych lodow, chipsow, pizzy itd.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
nowaliia, jesli chodzi o liczenie kalorii to ja mam diete z bebio- wiec kazdy posilek mam zaplanowany, mam podana kalorycznosc, wiec mniej wiecej wiem.
Takze jak sobie podczas filmu wezme kilak kostek czekolady, czy jak wczoraj bylam na kolacji u znajomych i upieklam ciasto jeszcze to nieco poucinalam z wczesniejszych posilkow, ominelam II sniadanie i podwieczorek, zeby mi sie bilans mniej wiecej zgadzal.

Waga mi stoi juz ok 2 miesiace. Dzis powinnam miec juz -10 kg, a ja tylko polowe z tego zgubilam
Z pewnoscia nie pomogl wyjazd do Polski i jedzenie u Mamusi no i od powrotu jakos wiecej podjadam slodyczy. Nic to, bede cierpliwa i postaram sie cwiczyc jeszcze wiecej i bardziej uwazac na to co jem. Z dwojga zlego lepszy zastoj wagi niz wzrost....
U mnie tez jest stagnacja wagi i z tyg na tydz coraz mniej sie ruszam Dzis mam niby wolne, ale wstalam jak do pracy, zmeczona jak po maratonie. Wczoraj ze zmeczenia psych. sie poplakalam. Trening byl, na spacer poszlam z psem ale tylko na kwadrans, bo ledwo nogi wloczylam.. Mi w zgubieniu 6kg pomoglo duzo lekkiej aktywnosci w ciagu dnia- rower, pies, na zakupy pieszo. A teraz ledwo 30% celu na polarze wyrabiam w ciagu dnia. Nadrabiam spacerem i Ewka, ale co z tego, jak wczesniej miewalam 150% w poludnie i mialam czas na zrobienie smmothie na drugie sniadanie itd? Zycie nauczyciela nie jest uslane rozami Kortyzol mna rzadzi, drze sie do mnie: no chrupnij sobie jeszcze 6 kromeczek pieczywa chrupkiego..

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dzień dobry xxx czy można do was dołączyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez Melkaa_89 Pokaż wiadomość
Hej. jesli nie macie nic przeciwko tto i ja dołącze.
Od 2 miesięcy zdrowo się odżywiam i poza 1 tyg po zabiegu staram się ćwiczyć te 5 razy w tyg. Dzisiaj np robiłam wyzwanie. Czyli 20 min skalpel dla zaawansowanych i 5xdodatek. Było mega

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dziękuję xxx
Jestem na diecie od stycznia-17 kilo mniej jak na razie. Cwiczylam Ewy Ekstra ciało, teraz w czasie wakacji w Polsce kupilam Sukces i jego planuje dołożyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Cześć, można do Was dołączyć?
Z Chodakowską ćwiczyłam kilka lat temu, później przestałam, aczkolwiek postanowiłam, iż wrócę do jakiejś aktywności fizycznej i padło właśnie na Ewę. Codziennie od dwóch miesięcy dziennie staram się przejść 5 km, z jedzeniem bywa różnie, ale pilnuję, by było dobrze jakościowo. Ważę 61 kg przy 173 cm wzrostu. Nie chcę zrzucać niczego z wagi, po prostu w grupie raźniej być w ruchu
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 22:24   #205
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

dołączę do Was jak tylko ręce przestaną mnie boleć po ostrym hamowaniu w MPK
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 09:35   #206
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Zycie nauczyciela nie jest uslane rozami Kortyzol mna rzadzi,


Znam twój ból. Na mnie rodzice zwłaszcza źle działają. I wymagania szefostwa....

Dziękuje xxx

No to udało mi się zrobić rozgrzewkę i nogi i brzuch. Podoba mi się , chociaż ciężko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 13:15   #207
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Dziewuszki, jedno pytanie...

Wlasnie skonczylam ten morderczy Sukces.
Sluchajcie, nie daje rady go robic w tempie, jaki robi Ewa. Ale zamiast robic przerwy i czekac i patrzec jak ona cwiczyc i w miedzyczasie lapac oddech, to ja wciskam pauze, odpoczywam te kilka- kilkanascie sec i koncze z nia dalej.
Czyli ilosc powtorzen i wszystko zachowywuje, ale robie to niestety wolniej i z przerwami. Czy to ma wplyw na efektywnosc moich cwiczen?

Tak samo ten jej HIIT na poczatku, na litosc boska, mozna zawalu dostac nie robiac tego bez przerw. Wiec po kazdych 5 min robie sobie 1 min przerwy. Czy to ma jakies znaczenie i wplyw na efekty? Ktos cos wie na ten temat?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 15:26   #208
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Mysle, ze to bardzo jest w tematyce naszego watku i wielu z nas moze pomoc ten post, zerknijcie TUTAJ Jest on o najczesciej popelnianych bledach podczas cwiczen z Ewa, dziewczyna ktora to napisala posilkowala sie Skalpelem. Bardzo fajny post
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 21:24   #209
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

Ja odpadłam na 3 tygodnie SZOK. Zaczęły mi się praktyki i doszło kilka nowych zajęć, w domu nie było mnie od 5,6 - 20,21 i nie miałam nawet ochoty robić nic prócz leżenia. Dobrze ze trzymałam jako taka dietę teraz znowu dopadła mnie choroba ale mam nadzieje zrobić jutro chociaż skalpel


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
camillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 12:33   #210
Geodetka123
Przyczajenie
 
Avatar Geodetka123
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Ewa Chodakowska czas start!

A mnie zmęczyły ćwiczenia z Ewą. I nie mam na myśli zmęczenia fizycznego (chociaż to też), ale zaczęły irytować mnie jej treningi. Chyba przestawię się na kogoś innego :/
__________________
Jestem studentką z Krakowa, a rzeczy, które kocham to: Dobre jedzenie Mikroreklama Kotlet schabowy Morze Komedie romantyczne
Geodetka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-30 09:09:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.