Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 14:52   #2761
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ok, zgasi mi to ale jaki kolor mi wyjdzie na glowie? bo ja nie chce skupic glownie tylko na zlikwidowaniu odcienia ale takze na kolorze. a to co polecasz to sa blondy wiec na kolor nie zbytnio mi zadzialaja? tzn poprawia go? jakos mi sie to nie dziwi, wolalbym jedna farbe ktora mi to zgasi i da bardziej brazowe wlosy

mogles pstryknac jej zdjecie
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-10-22 o 14:54
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 14:59   #2762
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

one zgaszą te ciepłe tony, nie całkowicie ale duzo. wiem ze to są blondy dlatego też masz w nich wode 9%, rozcienczysz jedna wodę z taka samą ilościa wody z kranu i otzrymasz 4,5% a takie stężenie nadaje sie juz do tonowania i nie rozjasni Ci włosów.
szlachetna perła ma perłowy odcien, fiolet, natomiast gołębi popiel ma niebieski.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:05   #2763
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

w sumie moge zaryzykowac jak cos to za katastrofe bedziesz odpowiedzialny ty!

mam uzyc jednej rozcienczonej wody na dwie farby, ale szamponu nie bede dodawac bo i tak go uzywam. farby te nie sa drogie wiec zaryzykuje. mam nadzieje ze nie bede miala jasnych odrostow przy skorze.
zobaczymy co z tego wyjdzie bo pozniej to juz bym chciala polozyc jakis ciemny blond/jasny braz i miec ten swoj wymarzony kolor
dlugo mam tak trzymac te farby? bo moje wlosy sa juz w cienkiej kondycji....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:42   #2764
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Witam.
Proszę Was dziewczyny o radę. Miałam włosy pofarbowane na czerwony mahoniowy brąz. Potraktowałam je rozjaśniaczem i później 2 razy ultrarozjaśniającą blond farbą, a one nadal są pomarańczowo- rude Odrosty mam wręcz białe. Bardzo zależy mi na pozbyciu się tego odcienia. Doradźcie mi jaką farbę powinnam kupić?
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 15:45   #2765
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Witam.
Proszę Was dziewczyny o radę. Miałam włosy pofarbowane na czerwony mahoniowy brąz. Potraktowałam je rozjaśniaczem i później 2 razy ultrarozjaśniającą blond farbą, a one nadal są pomarańczowo- rude Odrosty mam wręcz białe. Bardzo zależy mi na pozbyciu się tego odcienia. Doradźcie mi jaką farbę powinnam kupić?
To kolor, który mam aktualnie na głowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (35,7 KB, 37 załadowań)
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 17:12   #2766
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
w sumie moge zaryzykowac jak cos to za katastrofe bedziesz odpowiedzialny ty!

mam uzyc jednej rozcienczonej wody na dwie farby, ale szamponu nie bede dodawac bo i tak go uzywam. farby te nie sa drogie wiec zaryzykuje. mam nadzieje ze nie bede miala jasnych odrostow przy skorze.
zobaczymy co z tego wyjdzie bo pozniej to juz bym chciala polozyc jakis ciemny blond/jasny braz i miec ten swoj wymarzony kolor
dlugo mam tak trzymac te farby? bo moje wlosy sa juz w cienkiej kondycji....
ok moge byc odpowiedzialny, a duzy masz swój naturalny odrost?
dodaj do mieszanki szampon byle jaki, aby sie to pienilo na wlosach jak dasz, kładziesz na wilgotne włosy i masujesz az sie spieni i trzymasz 20-30 min

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Witam.
Proszę Was dziewczyny o radę. Miałam włosy pofarbowane na czerwony mahoniowy brąz. Potraktowałam je rozjaśniaczem i później 2 razy ultrarozjaśniającą blond farbą, a one nadal są pomarańczowo- rude Odrosty mam wręcz białe. Bardzo zależy mi na pozbyciu się tego odcienia. Doradźcie mi jaką farbę powinnam kupić?
zalezy na jakim kolorze Ci zalezy masz obecnie średni złoty brąz na tym zdjeciu , bynajmniej u mnie tak wygląda nie widze miedzi.
musisz kłaśc coś popielatego, czyli z niebieskim pigmentem. omijaj odrosty bo jak za bardzo je rozjasnisz to potem zawsze beda jaśniejsze od reszty taki pasek jasny xd chociaz juz duzo je rozjasniłas
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 17:35   #2767
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Dzięki
Czyli mogę położyć naturalny ultra jasny popielaty blond?
Zależy mi żeby wrócić do blondu, ale zbliżonego do mojego naturalnego koloru włosów ewentualnie odrobinę jaśniejszego. W całkiem białych źle wyglądam, a i do ciemnych jakoś nie mogę się przekonać. Wklejam zdjęcie gdzie miałam swój naturalny kolorek. Zdjęcie jest trochę niewyraźne. Włosy miałam w takim jakby popielatym właśnie odcieniu. To link do strony z farbami nice'n easy, których używam. Może pomożecie mi wybrać odpowiedni kolor:
http://www.clairol.co.uk/niceneasy/shade-chart/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo 2007 - Kopia.jpg (102,0 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2011-10-22 o 17:37
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 18:23   #2768
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

yy pewnie nie duzy
wszystko rozumiem, ale boje sie ze moje wlosy tego nie przetrwaj...wkoncu te farby to blond
po farbowaniu ciemnymi farbami moje wlosy zawsze wychodzily z takiego stanu w jakim sie teraz znajduja. a te blony moga je zalatwic na cacy....dlatego wolalbym uzycjakiegos docelowego juz koloru
wydaje mi sie ze Wy nie tak myslecie, za bardzo chcecie sie pozbywac tych poswiat i wogole nie myslac o wlasciwym/docelowym kolorze i nie bierzecie pod uwage tego co moze po zastosowaniu tych farb na glowie.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 18:56   #2769
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Dzięki
Czyli mogę położyć naturalny ultra jasny popielaty blond?
Zależy mi żeby wrócić do blondu, ale zbliżonego do mojego naturalnego koloru włosów ewentualnie odrobinę jaśniejszego. W całkiem białych źle wyglądam, a i do ciemnych jakoś nie mogę się przekonać. Wklejam zdjęcie gdzie miałam swój naturalny kolorek. Zdjęcie jest trochę niewyraźne. Włosy miałam w takim jakby popielatym właśnie odcieniu. To link do strony z farbami nice'n easy, których używam. Może pomożecie mi wybrać odpowiedni kolor:
http://www.clairol.co.uk/niceneasy/shade-chart/
z tej palety 102 albo 103 moim zdaniem
abo weź teraz garniera 8 i 9.1 8 połóz na odrost a 9.1 na reszte, na ostatnie 5 min polej wodą włosy i wymasuj całe włosy

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
yy pewnie nie duzy
wszystko rozumiem, ale boje sie ze moje wlosy tego nie przetrwaj...wkoncu te farby to blond
po farbowaniu ciemnymi farbami moje wlosy zawsze wychodzily z takiego stanu w jakim sie teraz znajduja. a te blony moga je zalatwic na cacy....dlatego wolalbym uzycjakiegos docelowego juz koloru
wydaje mi sie ze Wy nie tak myslecie, za bardzo chcecie sie pozbywac tych poswiat i wogole nie myslac o wlasciwym/docelowym kolorze i nie bierzecie pod uwage tego co moze po zastosowaniu tych farb na glowie.
moim zdaniem spokojnie mozesz kłaśc tą mieszankę zwłaszcza ze woda 4,5% nie wyrządzi im większej krzywdy dodatkowo rozcienczona farba z szamponem tez zadziała delikatniej, nam zalezy na tonowaniu a nie na zmianie koloru więc wyprobuj to, potem zajmij sie nawilżaniem ich
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 20:05   #2770
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Z której serii mają być te farby? Garnier Belle Colour 8 natural medium blonde i 9.1 light ash blonde czy Garnier Nutrisse Cream 8 medium blonde i 9.1 very light ash blonde?
8 na sam odrost? Będzie ciężko, nigdy tak nie farbowałam... Będę później mogła położyć na całość 9.1? i przejść na 102 z nice'n easy? Nie powinny chyba wyjść zbyt ciemne?
Przepraszam, że tyle pytań, ale nigdy nie używałam farb z Garniera. Tak pozatym właśnie wzięłam się za nawilżanie swoich włosów żeby doszły do siebie
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 23:14   #2771
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

a Ty nie jestes w polsce rozumiem? w takim bądź razie nie wiem jakie tam są farby. garniery blondy wychodza chlodno dlatego polecam to chyba ze masz dostęp do farb joanny.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-22, 23:26   #2772
Coraline_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Witam Was
Mam takie pytanie, może trochę dziwne, ale dręczy mnie od jakiegoś czasu... Miałam dekoloryzowane włosy (samodzielnie, elgonem), schodziłam po 2 latach farbowania z ciemnego brązu, niemal z czerni. Po zafarbowaniu średnim blondem (800 - pianka schwarzkopf) wyszły niby jasny brąz/brąz, w słońcu jakby ciemny karmel. Niestety nie wyszło równomiernie. Naturalny mam mysi blond. Farbuje teraz ciągle tym średnim blondem, przez co na czubku głowy mam jaśniejsze włosy a od połowy i na końcówkach coraz ciemniejsze. Niby nie rzuca się bardzo w oczy, ale pewnie z czasem zacznie, bo obcinać włosów przez jakiś czas nie chcę. Moje pytanie dotyczy ponownej dekoloryzacji. Planuję wykonać ją tylko na partiach włosów, które są ewidentnie ciemniejsze, czyli mniej więcej od uszu w dół. Czy istnieje ryzyko, że po dekoloryzacji i ponownym zafarbowaniu farbą średni blond (800) wyjdą znów takie same albo co gorsza ciemniejsze?? Czym powinnam je zafarbować po dekoloryzacji aby uzyskać w miarę jasny kolor? Na jasny czy średni blond to ja nawet nie liczę, ale może chociaż ciemny blond?
Dekoloryzator jaki tym razem wybrałam to Renee Blanche.
__________________

Coraline_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 23:35   #2773
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

włosy mają to do siebie ze po dekoloryzacji wychodza wiele ciemniej, ale o tym jest cały ten watek co wiedzialabyś czytając go

więc tak, masz 2 opcje:
dekoloryzujesz a nastepnie myjesz szamponem z sodą oczyszczona co porządnie wypłucze dekoloryzator i ciemne pigmenty potem kładziesz jasny blond ktory wyjdzie ciemniej
lub
robisz tylko kąpiel rozjaśniającą na dolnych partiach i w razie potzreby kładziesz farbke dla wyrównania koloru na calości.

z każdego koloru jest mozliwośc uzyskania platyny nawet ne ma sytuacji bez wyjscia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 23:43   #2774
Coraline_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Dziękuję za odpowiedź. Przeczytałam wątek, z tym, że jakieś 3 czy 4 miesiące temu, jak zabierałam się za pierwszą dekoloryzację. I przechodziłąm przez fazę kompletnego ściemnienia włosów, wręcz powrotu do czarnych, jak zafarbowałam jasnym popielatym blondem z loreal'a. Trzymałam go na włosach 5 min, bo widziałam, że ciemnieją. Wiem, że pewnie wina tego popielu... Zapytałam o to czy ponownie ściemnieją, oraz jak temu zapobiec i uzyskać odcień jaśniejszy, bo boję się kolejnych prób zakończonych błędami Moje włosy były dekoloryzowane juz z 3 razy w różnych odstępach czasu, za każdym razem minimum dwukrotnie. Niestety albo ja coś robię strasznie źle (płukałam je naprawdę długo, aż znikał specyficzny zapach a one robiły się strasznie szorstkie) albo używam poprostu złych farb po dekoloryzacji (bez farby widocznie ciemniały z dnia na dzień)... Jest też trzecia opcja... poprostu mam tak specyficzne włosy, że niestety nie wyjdze

Jeszcze zapytam... czy ta soda nie wysuszy moich i tak dość sianowatych włosów? Od zawsze są ewidentnie przesuszone. W dodatku przetłuszczają się przy skórze głowy i niestety wymagają codziennego mycia...więc koło się zamyka.
__________________


Edytowane przez Coraline_
Czas edycji: 2011-10-22 o 23:46
Coraline_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 09:23   #2775
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a Ty nie jestes w polsce rozumiem? w takim bądź razie nie wiem jakie tam są farby. garniery blondy wychodza chlodno dlatego polecam to chyba ze masz dostęp do farb joanny.
Tak mieszkam w UK od ponad 2 lat. Napisz mi proszę polskie odpowiedniki tych farb, a napewno je znajdę. Do joanny niestety nie mam dostępu. Za to jest wiele innych farb. Między innymi: Loreal, Garnier, Nice'n Easy, Wella, Botanics, John Frieda, Schwarzkopf. Także jest w czym wybierać.
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:23   #2776
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość

Tak mieszkam w UK od ponad 2 lat. Napisz mi proszę polskie odpowiedniki tych farb, a napewno je znajdę. Do joanny niestety nie mam dostępu. Za to jest wiele innych farb. Między innymi: Loreal, Garnier, Nice'n Easy, Wella, Botanics, John Frieda, Schwarzkopf. Także jest w czym wybierać.
oh...wiesz za garnicą farby sa zupelnie inne, innej jakości, ja znam polskie, nie wiem co wyjdzie na tych zagranicznych :<

ale spobuj garnierem 9.1 na całość a 8 na odrost.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Coraline_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Przeczytałam wątek, z tym, że jakieś 3 czy 4 miesiące temu, jak zabierałam się za pierwszą dekoloryzację. I przechodziłąm przez fazę kompletnego ściemnienia włosów, wręcz powrotu do czarnych, jak zafarbowałam jasnym popielatym blondem z loreal'a. Trzymałam go na włosach 5 min, bo widziałam, że ciemnieją. Wiem, że pewnie wina tego popielu... Zapytałam o to czy ponownie ściemnieją, oraz jak temu zapobiec i uzyskać odcień jaśniejszy, bo boję się kolejnych prób zakończonych błędami Moje włosy były dekoloryzowane juz z 3 razy w różnych odstępach czasu, za każdym razem minimum dwukrotnie. Niestety albo ja coś robię strasznie źle (płukałam je naprawdę długo, aż znikał specyficzny zapach a one robiły się strasznie szorstkie) albo używam poprostu złych farb po dekoloryzacji (bez farby widocznie ciemniały z dnia na dzień)... Jest też trzecia opcja... poprostu mam tak specyficzne włosy, że niestety nie wyjdze

Jeszcze zapytam... czy ta soda nie wysuszy moich i tak dość sianowatych włosów? Od zawsze są ewidentnie przesuszone. W dodatku przetłuszczają się przy skórze głowy i niestety wymagają codziennego mycia...więc koło się zamyka.
wysuszy soda ale nie jakoś strasznie, potem dasz maske na dłuzej

ja bym kładł kolor jasny bardzo ale z niską % woda na chwilkę, obserwując czy ciemnieja, poczekasz 1-2 dni i uzyjesz docelowego kolorku
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:27   #2777
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oh...wiesz za garnicą farby sa zupelnie inne, innej jakości, ja znam polskie, nie wiem co wyjdzie na tych zagranicznych :<

ale spobuj garnierem 9.1 na całość a 8 na odrost.
Dziękuję bardzo za rady. W takim razie wypróbuję Garniera. Jak już pofarbuję to wstawię zdjęcia. Pozdrawiam!
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:33   #2778
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za rady. W takim razie wypróbuję Garniera. Jak już pofarbuję to wstawię zdjęcia. Pozdrawiam!
powodzenia!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 11:52   #2779
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cześć, czy może ktoś pamięta jaka jest pojemność saszetek Elgon łącznie? 30ml? Na jakieś aukcji jest napisane 2 x 30ml i zgłupiałam :P Bardziej opłaca mi się kupić dekoloryzator Chantal, ale zauważyłam że Chantal rozjaśnił mi kiedyś odrosty (nie wiem jakim cudem), a po Elgonie parę lat temu miałam odrosty nietknięte.
Zauważyłam jeszcze na allegro ściągacz Goldwell, czy któraś z was go stosowała?
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 14:16   #2780
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ja polecam renee blanche nie rusza odrostu a jest go 2x100ml
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 15:26   #2781
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Ok, dziękuję
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 16:05   #2782
Kaja1pl
Przyczajenie
 
Avatar Kaja1pl
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
GG do Kaja1pl
Question Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Co to jest za kolor ? Jakiej farby muszę użyć aby uzyskać taki efekt ?
Pomóżcie proszę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia c63c010ddd3825ec7223c3dd45f9f10e98eff603.jpg (55,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia f560ab70af41d989a3cf6bc6860107f1dfdb8cc8.jpg (68,3 KB, 18 załadowań)
Kaja1pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:19   #2783
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Cześć, czy może ktoś pamięta jaka jest pojemność saszetek Elgon łącznie? 30ml? Na jakieś aukcji jest napisane 2 x 30ml i zgłupiałam :P Bardziej opłaca mi się kupić dekoloryzator Chantal, ale zauważyłam że Chantal rozjaśnił mi kiedyś odrosty (nie wiem jakim cudem), a po Elgonie parę lat temu miałam odrosty nietknięte.
Zauważyłam jeszcze na allegro ściągacz Goldwell, czy któraś z was go stosowała?

Ściągałam kolor chantal dawno temu nawet ok wyszło
tylko trzeba zastosowac odpowiednia kolejnosc sciagania koloru u mnie fryzjerka zaczeła od koncówek na 15 min a dopiero później reszta włosów i na 30min
z foto 1 pozniejfarbko bardzo jasny popielaty blond i takie efekt jak na foto ostatnim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04320.jpg (91,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04376.jpg (82,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04377.jpg (61,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04529.jpg (76,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04520.jpg (37,1 KB, 40 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 19:22   #2784
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

pozniej zafarbowałam na ciemny kolor jakies rok pozniej
farba nie chce łapac na najjasniejszych pasmach korona i zastanawiam sie nad chanlat poraz kolejny ale hmm godwell mnie mocno zastanawia hmmm
chciałabym uzyskac swoj naturalny kolor cos ala foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05686.jpg (102,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg system-color-remove-hair-korektor-2x50ml.jpg (18,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LGIM0010.jpg (68,8 KB, 19 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-10-23 o 21:25
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 20:24   #2785
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Dzięki, może rzeczywiście za szybko położyłam na czubku, ale i tak byłam zdziwiona że odrost który powinien mieć z 3-4 cm był prawie tak samo jasny jak reszta rozjaśnianych wcześniej włosów.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 08:52   #2786
Coraline_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

@fryz5
Dziękuję za porady.

@ifrit
Moje włosy wyglądają jak Twoje przedstawione na załączonym 3cim zdjęciu w poście numer 2795. W sensie tej różnicy między kolorem na czubku głowy i na końcówkach włosów. Moje jedynie o ton ciemniejsze. Mocno powstrzymuję się przed zafarbowaniem farbą, która ma w nazwie "jasny brąz" lub "brąz"
Myślę też, czy nie przemęczyć się z tym co teraz mam na głowie. Może z każdym farbowaniem średnim blondem te ciemne końcówki przestaną być tak ciemne. Uprzedzę komentarze - wiem, że farba farby nie rozjaśnia Ale może chociaż odrobinę zmieni się ten pigment. Poczekam aż przyjdzie mój dekoloryzator RB i podejmę ostateczną decyzję, a w międzyczasie postaram się je maksymalnie zregenerować.
__________________

Coraline_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 09:53   #2787
missfit
Przyczajenie
 
Avatar missfit
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: wsh
Wiadomości: 21
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy. około 3 lata temu zaczęłam farbować włosy, z mojego jasnego brązu na coraz ciemniejsze, w końcu wyszła niemal czerń (zdjęcie nr 1), zafundowałam sobie delikatne rozjaśnianie u fryzjera + pasemka (2), następnie farbowałam w domu na jednolity kolor (3). Następna dekoloryzacja u fryzjera i tu mój wymarzony kolor włosów ze zdjęcia nr 4. Uwierzyłybyście, ze popłakałam sie u fryzjera jak to zobaczyłam i 3 dni klnęłam, ze wyglądam paskudnie? niestety przed wyjazdem nad morze miałam już odrosty, chciałam zafarbować włosy i wszystko zniszczyłam LOREAL Casting Creme Gloss kolor Bursztyn. Byłam załamana, bo włosy znowu ciemne, jedynie odcień rudy. Oczywiście nie chciało się nic sprać. Zaczęłam farbowac na różne odcienie blondu, włosy nadal były ciemne, nawet nie potrafię tego koloru nazwać. Ostatnio sięgnęłam po Récital Préférence Kenya / Miedziany Bursztyn L'Oréal Paris i kolor mam taki jak na zdjęciu nr 6. Chcę znowu moje żywe, rudawe włosy. Myślałam nawet o mocnym rudym kolorze, ale na początku muszę zrobić dekoloryzację. Wolałabym zdecydowanie uniknąć fryzjera i zrobić to na własną rękę. Poradzicie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (24,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (45,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (32,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (61,2 KB, 33 załadowań)
__________________
'nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała'. m. monroe
missfit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 11:00   #2788
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

tu jest caly watek o dekoloryzatorach, wystarczy poczytac, prawie kazda z nas opisuje swoja historie,wystarczy sie dopasowac a jest w czym
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:03   #2789
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

fryz, zakupilam farby ale chyba zrobie probe na pasemku
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 14:49   #2790
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

jakie? te joanny? no mozesz na pasemku
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.