Program 500+ plus offtop ;) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-03, 18:09   #3391
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
przecież to ten sam troll co był już wczesniej tutaj dwa razy, po co wdajecie się w dyskusję?
ten troll nie rozumie, że polski nie stać na program 500+
Nie kojarzę z nicka.
Ale fakt, ktoś tu udowadniał w poprzedniej części, jaki ten program genialny i że dziury budżetowej nie ma.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez majkazlajka Pokaż wiadomość
Przepraszam nie każdy po równo, bezdzietni nie otrzymają, jak mi przykro, popłacze się zaraz hlip hlip.

Budżet? Jakoś po wprowadzeniu 500+ poziom deficytu nie przekracza magicznego 3% a bez tego programu za poprzedniej ekipy przekroczyła i potrzebna była kradzież z ofe, aby nie zrobić z Polski drugiej Grecji. Ale wizaż Óczy, to pis rozwala a PO rządziło cool
Aaaaa. Już kojarzę- pisowska agitka z poprzedniej części pod innym nickiem ale tam się chyba wypowiadał jako facet.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:11   #3392
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez majkazlajka Pokaż wiadomość
Nie musisz się wypowiadać, bo znam twoje zdanie, psiałaś sto razy już w wątku czy wątkach an ten temat. Uważasz, że pomoc żadna się nie należy, no może przedszkole za free, abyś to Ty mogła za darmo zostawić dziecko na koszt państwa. Irytujące są właśnie osoby patrzące na daną sprawę tylko z własnej perspektywy. Na szczęście rząd zawsze patrzy na ogól społeczeństwa. Ja nie mam dzieci, ale jakby miała to moja mama akurat jest w domu, i w dup.....mam darmowe przedszkole. Więc jak widzisz, nie gno prawda, ale jednak realia, ty wolisz co innego. Ty wolisz wysłać swoje dziecko do przedszkola za free, ja wolałabym jakbym miała zostawić z babcia w domu a pieniądze dziecku przeznaczyć na inny cel. Takie ciągnięcie pod siebie i pisanie że program bee to dopiero jest żałosne. Każdy dostaje po równo i każdy przeznacza według potrzeb. To jest sprawiedliwe.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------



Ci z nadania partyjnego? Super autorytety. Może Pan Rzepliński jest autorytetem gdzie uzgadniał wyroki TK poprzez e mail z sędziami wybranymi przez jedyną i słuszną partię PO. ?
Ekonomia według propisowca:
lepiej krzyczeć o 400 zł przez 4 lata, a z radością i chęcią odrzucać 500 zł przez lat 10
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 18:30   #3393
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie kojarzę z nicka.

Ale fakt, ktoś tu udowadniał w poprzedniej części, jaki ten program genialny i że dziury budżetowej nie ma.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



Aaaaa. Już kojarzę- pisowska agitka z poprzedniej części pod innym nickiem ale tam się chyba wypowiadał jako facet.
Tak było, tamte dwa dostały bana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 21:23   #3394
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez majkazlajka Pokaż wiadomość


Polski nie stać. Policzę za was, tegoroczny wzrost gospodarczy to 3% z 300 mld = 9 mld, zwrot z podatków od zakupionych towarów i usług za pieniądze z 500+ to co najmniej 6 mld. Razem 15 mld rocznie, kwota programu 500+ 20 mld. Brakuje 5 mld. Podatek bankowy, podatek od sklepów, plus poprawa ściągalności Vat, spokojnie 5 mld.

No ale w PO i Petru powiedzieli że nie stać.
ja wiem, że lasia już zablokowana, ale może ktoś wie, skąd ta kwota? skąd wiadomo, że to z 500+? a nie np z kosiniakowego?

zamiast dawać kasę do ręki (której ja osobiście jestem przeciwna, bo uwaga uwaga - ludziom nie można ufać, ludzie są idiotami, gdyby nie byli idiotami, to nasze społeczeństwo od dawna by kwitło), mogli obniżyć VAT na ubranka i akcesoria dziecięce, mogli przeznaczyć to na książki, wyprawki i obiady w szkołach, jest cała masa lepszych alternatyw, ale w trakcie wyborów chwytliwsze było hasło pińcet na każde dziecko.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 00:54   #3395
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
To uwierz. Bo ososbiscie w pracy mam kilka takich przypadków ze alkoholowa patologia jest w ciąży, u innej patologii dzieci odebrane przez sąd wróciły do domu bo rodzice nagle odczuli przyplyw uczuc.

wysłane telepatycznie
Wierzyć to ja mogę w Pana Boga, a nie w takie czy inne poglądy

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Cytat:
Napisane przez majkazlajka Pokaż wiadomość
To teraz mi odpowiedź czy wcześniej kiedy nie było 500+ to patologia zachodziła w ciążę czy nie?
Jeśli nie wiesz to ci podpowiem, zachodziła, bo patologia po alkoholu nie myśli, uprawiają seks po % i wtedy nawet nie myślą o antykoncepcji bo są pijani, bo na prezerwatywy nie mają lub szkoda im kasy, a tabletki kobieta pijaczka zwyczajnie zapomina brać.
Więc skąd wiesz, że dana ciąża patologii, to akurat dla kasy 500+? A nie zwyczajna wpadka która była, jest i będzie u takich osób nie zważając czy jest 500+ czy nie, powiedzieli Ci? Nawet jeśli coś usłyszałaś, to łatwiej wytłumaczyć, że zrobiło się dzieciaka bo jest program, niż przyznac się do wpadki.

Do zabierania dzieci z domów dziecka tu mogę się zgodzić, ale to pewnie marginalne przypadki, i tez nie konieczne zawsze musi być patologia, może faktycznie była rodzina czy matka biedna czy na rencie, i nie stac było ją wychowywać dziecko i oddała do domu dziecka albo dziecko zabrał mops, z biedy, nie uwzględniasz tego? Wcześniej było takie prawo że dziecko można było zabrać rodzinie z biedy, teraz gdy jest pomoc na dzieci i rodzica stac to dziecko utrzymać to mogą być faktycznie takie przypadki, że rodzic zgłasza się do domu dziecka aby je zabrac do domu bo już go stać utrzymać.
Czy tobie naprawdę biedna rodzina =patologia? Przeczytaj sobie definicję patologii, to się dowiesz co to znaczy patologia.

Ten wątek to dno dna. To świadczenie otrzymują wszystkie rodziny i biedne i bogate, więc utożsamianie że beneficjentami programu jest patola i przepija to szczyt głupoty. Portal wyborcza.pl opisał na co rodziny wydają pieniądze, i to jest żywnosć odzież, edukacja, alkohol czy inne używki, to jest mniej niż 1%. Sprzedawcy w sklepach spożywczo monoplowych, również nie stwierdzili wzrostu sprzedaży alkoholu-kto pił wcześniej ten nadal pije, więc kasę jakoś na % patola miała i bez tego programu.
Czy faktycznie warto produkować się w tym wątku, że jakiś 1% albo i mniej beneficjentów marnuje pieniądze a 99% wydaję zgodnie z przeznaczeniem? Z takim tokiem rozumowania zakażmy jeździć samochodami, bo przeciez tyle pijaków i piratów drogowych jeździ, przez ułamek procenta nieodpowiedzialnych, odbierzmy auta całemu społeczeństwu.
Dokładnie o to mi chodziło

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nikt nie twierdzi, że tę kasę bierze tylko tak zwana "patola". Faktem jest jednak, że część patoli zrobiło sobie z tej kasy niezłe źródlo utrzymania, to nie tajemnica.
Tylko to akurat nie jest wina programu 500+ a tego, że patola ma nadal dzieci u siebie (jakim w ogóle cudem, skoro to patola?)

Problemem nie jest program 500+, a znieczulica ludzi, którzy nie zgłaszają przypadków, kiedy np. sąsiad z góry drze się dzień w dzień na dziecko, że krzywo siedzi, a nawet jak zgłosi, to policja przyjeżdża do zgłaszającego zamiast do zgłoszonego sąsiada. Ten problem jest równie realny i bez programu 500+, więc łączenie tego to dla mnie populizm i demagogia.

A swoją drogą, to ja czytałam sporo o tym, że rodziny zastępcze robią sobie niezły biznes na przygarnianiu dzieci... i jeszcze nikt nie zdążył tej kwestii podnieść przez tyle stron wątku, spiseq

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

Oj, majkazlajka, ale na socjalach, to Ty się kompletnie nie znasz

Cytat:
Napisane przez majkazlajka Pokaż wiadomość
Podobnie z obiadami, nie każdy rodzić ma ochotę wysyłać dziecko na te niskiej jakości obiady.
No faktycznie, bo jak obiady by były za darmo, to trujoo

Wiesz co, dzięki dofinansowaniu w mojej szkole dwudaniowy obiad kosztował raptem 5 zł i był prze-pysz-ny!!! Zachodzę w głowę, skąd pomysł, że obiad z dofinansowania miałby być "niskiej jakości", i to jeszcze w porównaniu z faktem, jak wygląda ten mityczny domowy posiłek "wysokiej jakości", którego publiczna szkoła nie jest w stanie zapewnić, ale ubodzy rodzice już tak?

Cytat:
Napisane przez majkazlajka Pokaż wiadomość
Na prawdę rozsądny rodzic wyda pieniądze lepiej.
Tiaaa... tylko pomoc socjalna jest adresowana głównie do tych nierozsądnych Szach-mat, ateisto

Cytat:
Napisane przez majkazlajka Pokaż wiadomość
Bo po co rodzinie biednej gdzie mąż pracuje a matka siedzi w domu darmowe przedszkole?
Hmm, pomyślmy... chociażby po to, by ta niepracująca matka mogła zacząć szukać pracy i ją podjąć, niekrępowana wymówkami typu: "a kto się zajmie dzieckiem", dzięki czemu rodzina nie byłaby tak biedna?

Ech... czasem mam wrażenie, że i w utopii ludzie narzekaliby na skandaliczne życiowe warunki

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ekonomia według propisowca:
lepiej krzyczeć o 400 zł przez 4 lata, a z radością i chęcią odrzucać 500 zł przez lat 10
Proszę nie używać takich argumentów... Znam sensownych, rozsądnych ludzi, co głosowali na PiS, jak i kretynów, głosujących na PO.

Może nie utożsamiajmy tego, kto na jaką partię głosował, z poziomem inteligencji, i to jeszcze w oparciu o komentarze trolli w Internecie?
Chyba wiadomo, że trolle piszą totalne bzdety na dowolny temat.
Opierając swoją wiedzę o przykładowo wegetarianach na podstawie li tylko komentarzy w Internecie powinnam myśleć, że to debile i oszołomy, ale jestem na tyle rozsądna by wiedzieć, że w Internecie wcale nie wypowiada się najbardziej reprezentatywna część danej społeczności, lecz ta najbardziej "oszołomska".
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 05:42   #3396
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Uwierz w prawdziwe sytuacje z którymi w szkołach się buja kadra od czasu wejścia pincset Plus.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 10:04   #3397
antonimaterewicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
tak bardzo stać, że dziura w budżecie największa od lat a program nawet pół roku nie trwa xDDDD
bana tutaj dostaniesz, to sobie zapamiętaj
Kretynko, zanim coś napiszesz na forum to się następnym razem doucz i nie pisz farmazonów jak zakonna. Dziura budżetowa największa od lat? Jak określa się dziurę budżetową? PROCENTOWO. Deficyt w poprzednich latach nie przekraczał 3% w tym roku i następnym tez nie przekroczy 3 % wiec skąd u ciebie stwierdzenie NAJWIĘKSZA DZIURA OD RAT W BUDŻECIE, skoro procentowo jest tak samo jak w ubiegłych latach. Jesteś idiotką i tyle.

Wytłumaczę ci dlaczego tak się stało, że pomimo wydatków programu 500+ deficyt czyli zadłużenie jest na takim samym poziomie jak w poprzednich latach, otóż mamy WZROST GOSPODARCZY. Z każdym rokiem zadłużenie będzie takie samo a wydawać możemy WIĘCEJ, bo z każdym rokiem aktualnie Polska jest bogatsza o 9 mld zł. Budżet państwa to ponad 300 mld zł wzrost gospodarczy aktualnie ponad 3 % i może Polska ten wzrost wydać na co chce, a zadłużenie NIC SIĘ NIE ZMIENI PROCENTOWO.
Nie dziękuj za lekcje ekonomii.

P S

Jeśli KTOKOLWIEK SIĘ ZE MNĄ NIE ZGADZA. Proszę o linki a nie swoje teorie z pustego łba. Czy kłamałem że Polska ma wzrost gospodarczy 3% i z roku na rok jest bogatsza o 9%, proszę obalić to jeśli nie prawda podając link.
Proszę o podanie linku obalającego, to że zadłużenie procentowe wzrosło za rządów pis więcej niż w poprzednich latach wynosiło. Fakty prosze podać a nie swoje chore urojenia.

Przykładzik taki, Jaś zarabia 1000 ma zadłużenia w banku 10% swojego dochodu, czyli 100 zł. Małgosia zarabia 3000 ma zadłużenia w banku równiez 10% czyli 300 zł. Owszem Małgosia ma więcej długu, ale procentowo mają tyle samo czyli 10% taka jest różnica że bogatszy może więcej. I podobnie jest z budżetem pis. owszem zadłużenie wzrosło, ale również wzrosły DOCHODY PAŃSTWA ZE WZROSTU GOSPODARCZEGO, i PROCENTOWO NADAL JEST TYLE SAMO czyli mniej niż 3% deficytu.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Uwierz w prawdziwe sytuacje z którymi w szkołach się buja kadra od czasu wejścia pincset Plus.

wysłane telepatycznie
Szkoła buja się z takim tępymi nauczycielkami jak ty, i tu tkwi problem.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Wierzyć to ja mogę w Pana Boga, a nie w takie czy inne poglądy

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Dokładnie o to mi chodziło

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Tylko to akurat nie jest wina programu 500+ a tego, że patola ma nadal dzieci u siebie (jakim w ogóle cudem, skoro to patola?)

Problemem nie jest program 500+, a znieczulica ludzi, którzy nie zgłaszają przypadków, kiedy np. sąsiad z góry drze się dzień w dzień na dziecko, że krzywo siedzi, a nawet jak zgłosi, to policja przyjeżdża do zgłaszającego zamiast do zgłoszonego sąsiada. Ten problem jest równie realny i bez programu 500+, więc łączenie tego to dla mnie populizm i demagogia.

A swoją drogą, to ja czytałam sporo o tym, że rodziny zastępcze robią sobie niezły biznes na przygarnianiu dzieci... i jeszcze nikt nie zdążył tej kwestii podnieść przez tyle stron wątku, spiseq

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:36 ----------

Oj, majkazlajka, ale na socjalach, to Ty się kompletnie nie znasz

No faktycznie, bo jak obiady by były za darmo, to trujoo

Wiesz co, dzięki dofinansowaniu w mojej szkole dwudaniowy obiad kosztował raptem 5 zł i był prze-pysz-ny!!! Zachodzę w głowę, skąd pomysł, że obiad z dofinansowania miałby być "niskiej jakości", i to jeszcze w porównaniu z faktem, jak wygląda ten mityczny domowy posiłek "wysokiej jakości", którego publiczna szkoła nie jest w stanie zapewnić, ale ubodzy rodzice już tak?

Tiaaa... tylko pomoc socjalna jest adresowana głównie do tych nierozsądnych Szach-mat, ateisto

Hmm, pomyślmy... chociażby po to, by ta niepracująca matka mogła zacząć szukać pracy i ją podjąć, niekrępowana wymówkami typu: "a kto się zajmie dzieckiem", dzięki czemu rodzina nie byłaby tak biedna?

Ech... czasem mam wrażenie, że i w utopii ludzie narzekaliby na skandaliczne życiowe warunki

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:50 ----------

Proszę nie używać takich argumentów... Znam sensownych, rozsądnych ludzi, co głosowali na PiS, jak i kretynów, głosujących na PO.

Może nie utożsamiajmy tego, kto na jaką partię głosował, z poziomem inteligencji, i to jeszcze w oparciu o komentarze trolli w Internecie?
Chyba wiadomo, że trolle piszą totalne bzdety na dowolny temat.
Opierając swoją wiedzę o przykładowo wegetarianach na podstawie li tylko komentarzy w Internecie powinnam myśleć, że to debile i oszołomy, ale jestem na tyle rozsądna by wiedzieć, że w Internecie wcale nie wypowiada się najbardziej reprezentatywna część danej społeczności, lecz ta najbardziej "oszołomska".
Szkolne i szpitalne obiady to pomyje.

Zgadzam się z jednym, skoro taka patola podejmuje środki z 500+ to co dzieci robią jeszcze w tych rodzinach? Rozumiem okreslenie patola dotyczy alkoholizmu i przemocy.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Uwierz w prawdziwe sytuacje z którymi w szkołach się buja kadra od czasu wejścia pincset Plus.

wysłane telepatycznie
Ile rodzin patologicznych zgłosiłaś do mopsu lub policji? Skoro widujesz przemoc i zapijaczonych rodziców to jest twój OBOWIĄZEK.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
ja wiem, że lasia już zablokowana, ale może ktoś wie, skąd ta kwota? skąd wiadomo, że to z 500+? a nie np z kosiniakowego?

zamiast dawać kasę do ręki (której ja osobiście jestem przeciwna, bo uwaga uwaga - ludziom nie można ufać, ludzie są idiotami, gdyby nie byli idiotami, to nasze społeczeństwo od dawna by kwitło), mogli obniżyć VAT na ubranka i akcesoria dziecięce, mogli przeznaczyć to na książki, wyprawki i obiady w szkołach, jest cała masa lepszych alternatyw, ale w trakcie wyborów chwytliwsze było hasło pińcet na każde dziecko.
Społecześntwo głupie tylko ja jedna "mondra" Hipokrytka.
antonimaterewicz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 10:05   #3398
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

zgłosiłam twój post, mam nadzieję, że zaraz znowu cię zbanują.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 10:05   #3399
antonimaterewicz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ekonomia według propisowca:
lepiej krzyczeć o 400 zł przez 4 lata, a z radością i chęcią odrzucać 500 zł przez lat 10
Twoja hania rozliczyła się już z działki w Warszawie?
antonimaterewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 10:21   #3400
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
zgłosiłam twój post, mam nadzieję, że zaraz znowu cię zbanują.
Ja również
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 12:06   #3401
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Jak widać nadal logika propisowca. Jak nie z nami to przeciwko nam. Jak nie pisowiec to peowy leming. Ciasny umyśle partii i poglądów jest wiecej.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 12:10   #3402
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

hyhyhy, to już chyba piąte wcielenie tego samego kmiota xD
zapraszamy ponownie!
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 12:40   #3403
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

https://fat.gfycat.com/ObviousSaneJavalina.webm

Elektorat PIS-u w skrócie
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 17:01   #3404
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Uwierz w prawdziwe sytuacje z którymi w szkołach się buja kadra od czasu wejścia pincset Plus.

wysłane telepatycznie
Ok, inaczej. W moim komentarzu, do którego się odniosłam, nie napisałam "skoro ja nie znam takich sytuacji, to nie wierzę, że one istnieją". W to wierzę - pytanie o skalę zjawiska, bo ja np. w swoim najbliższym otoczeniu znam jedną nastoletnią ciążę, ale wg badań statystycznych jest ich więcej, więc jestem "szczęściarą" pod tym względem.

Inna sprawa to związek przyczynowo-skutkowy zachowań patologicznych z programem 500+ i te wątpliwości świetnie opisała majkazlajka - w przypadku patologii jest ogromne prawdopodobieństwo, że kolejne ciąże to po prostu wpadki, np. po alkoholu, a nawet jak ktoś mówi, że zaciążył dla dofinansowania to może mu być zwyczajnie głupio być przyznać, że nie umiał się zabezpieczyć albo że to ciąża z małżeńskiego gwałtu.

Jestem więc sceptycznie nastawiona do tezy, że wprowadzenie programu 500+ zwiększy jakoś drastycznie dzietność wyłącznie u patologii (uważam, że patologia by się rozmnażała tak i tak, bo słyną z tego przecież, że się nie zabezpieczają, to raz, a dwa - takim ludziom powinno się zabierać dzieci i koniec tematu).
Po drugie, wcale nie uważam, że tylko patologia z tego programu skorzysta - weźmy chociażby parę, w której i ona, i on zarabiają po 2 tys. zł /msc na rękę i mają jedno dziecko. Dla takich ludzi to dodatkowe 500 zł/msc faktycznie może być zachętą do posiadania drugiego dziecka, bo jednak nie jest tak, że ich nie stać na jego posiadanie, ale bez dofinansowania musieliby zacisnąć pasa sobie i posiadanemu już dziecku. A jak takie dofinansowanie zabiorą, to po prostu zacisną trochę pasa, ale nadal na kolejne dziecko będzie ich stać, poza tym - w miarę upływu czasu zarobki takiej pary powinny rosnąć.

To nie jest też tak, że nie widzę minusów programu. Ogólnie jestem przeciwniczką transferów socjalnych (chociaż ostatnio przekonałam się jednak co do zasadności istnienia ZUS i NFZ) i uważam, że lepiej by było, gdyby nie wprowadzili programu 500+, ale skoro już wprowadzili, to dla mnie nie jest to powód do płaczu, że komuś będzie lepiej lub że ktoś sobie to nierozsądnie wykorzysta.
Bardziej mnie szlag trafiał, jak moje podatki szły na toalety publiczne z modrzewia syberyjskiego lub na nieużywaną stację we Włoszczowie, a jak jest szansa, że jednak te pieniądze uratują komuś tyłek - złościć się z powodu niewykorzystanych środków nie będę.

Edytowane przez Pantegram
Czas edycji: 2016-09-04 o 17:04
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 19:31   #3405
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
hyhyhy, to już chyba piąte wcielenie tego samego kmiota xD
zapraszamy ponownie!
Kmiot czy nie - wyzwiska lecące w obydwu kierunkach nie są niczym dobrym. Nie zaniżajmy się wzajemnie do poziomu parteru.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-04, 21:02   #3406
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez antonimaterewicz Pokaż wiadomość
Społecześntwo głupie tylko ja jedna "mondra" Hipokrytka.
to dar i przekleństwo w jednym

upór godny podziwu, zazdroszczę Ci wolnego czasu.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Jestem więc sceptycznie nastawiona do tezy, że wprowadzenie programu 500+ zwiększy jakoś drastycznie dzietność wyłącznie u patologii (uważam, że patologia by się rozmnażała tak i tak, bo słyną z tego przecież, że się nie zabezpieczają, to raz, a dwa - takim ludziom powinno się zabierać dzieci i koniec tematu).
ok, ale tak na logikę, to jak sądzisz, kogo prędzej ten program zachęci do spłodzenia dziecka - normalną parę, która wie, że wychowanie dziecka kosztuje więcej niż 500zł i skoro wcześniej nie było ich stać na dziecko, to 500zł nic nie zmieni, czy może parę niezbyt normalną, która pomyśli, zróbmy sobie dziecko, wpadnie nam za darmo 500zł?

w której grupie urodzi się więcej dzieci? w normalnych rodzinach czy w rodzinach patologicznych?

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2016-09-04 o 21:03
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 04:08   #3407
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość

ok, ale tak na logikę, to jak sądzisz, kogo prędzej ten program zachęci do spłodzenia dziecka - normalną parę, która wie, że wychowanie dziecka kosztuje więcej niż 500zł i skoro wcześniej nie było ich stać na dziecko, to 500zł nic nie zmieni, czy może parę niezbyt normalną, która pomyśli, zróbmy sobie dziecko, wpadnie nam za darmo 500zł?

w której grupie urodzi się więcej dzieci? w normalnych rodzinach czy w rodzinach patologicznych?
Idąc Twoim tokiem rozumowania zadam kolejne pytanie: jaka będzie jakość społeczeństwa w następnych pokoleniach? Czy w tym społeczeństwie będą przeważać ludzie myślący, rozsądni, pracowici czy raczej dominowac będzie niepracująca szlachta, która będzie powielać schematy rodzinne?

Dalej- tworząc już teorię spiskową, czy ten program 500+ (plus stały bałagan w resorcie szkolnictwa i w NFZcie) nastawiony jest własnie na to, żeby przyszłe społeczeństwo było glupie, chore i skarlałe, o duszach niewolników, którym do życia i szczęścia wystarczą chleb i igrzyska pod przewodnictwem boskiego cezara? Nie chcę żyć w takim społeczeństwie, w którym jednooki jest jednostką wybitną wśród ślepych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 05:38   #3408
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Jeszcze ja! Jeszcze ja!

Jako matka JEDNEGO dziecka czuję się, ba! Jestem dyskryminowana przez Pislandie. Nie dostanę nic, a nic. Nikt mi nie dorzuci do żłobka, do nianki, do mojego ew bezrobocia, jakby mi sie chcialo w domu ostac na amen.
Ja i moje dziecko od poczatku jestesmy gorszym sortem, które z zalozenia tych burakow jest gucio warte:-D

A teraz po reklamach... Boże, jaki troll :-D

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 06:37   #3409
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Jeszcze ja! Jeszcze ja!

Jako matka JEDNEGO dziecka czuję się, ba! Jestem dyskryminowana przez Pislandie. Nie dostanę nic, a nic. Nikt mi nie dorzuci do żłobka, do nianki, do mojego ew bezrobocia, jakby mi sie chcialo w domu ostac na amen.
Ja i moje dziecko od poczatku jestesmy gorszym sortem, które z zalozenia tych burakow jest gucio warte:-D

A teraz po reklamach... Boże, jaki troll :-D

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
No przecież wiadomo, że nikogo normalnego te 500 nie zachęci do dalszego rozmnażania bo to nijak nie pokryje potrzeb miesięcznych dziecka. To się opłaca od 4 dzieci wzwyż (bo kasa na trójkę to zaledwie odpowiednik najniższej krajowej). Nic dziwnego, że normalnych ludzi szlag trafia, że oni musza zasuwać na tę najniższą krajową (i wzwyż) a ktoś się rozmnaża na potęgę i ma to samo lub lepiej.

No sensu za bardzo i logiki to w tym nie ma bo po co pracować jak można sobie zafundować czwóreczkę i spokojnie siedzieć w domu? W tym układzie albo te świadczenia programowe powinny być mniejsze albo pensje większe zeby to miało jakikolwiek sens i nie demoralizowało ludzi, z których znakomita częsc i tak jest juz zdemoralizowana w kwestii pracy na byt własny i rodziny.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 06:58   #3410
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 07:02   #3411
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Idąc Twoim tokiem rozumowania zadam kolejne pytanie: jaka będzie jakość społeczeństwa w następnych pokoleniach? Czy w tym społeczeństwie będą przeważać ludzie myślący, rozsądni, pracowici czy raczej dominowac będzie niepracująca szlachta, która będzie powielać schematy rodzinne?

Dalej- tworząc już teorię spiskową, czy ten program 500+ (plus stały bałagan w resorcie szkolnictwa i w NFZcie) nastawiony jest własnie na to, żeby przyszłe społeczeństwo było glupie, chore i skarlałe, o duszach niewolników, którym do życia i szczęścia wystarczą chleb i igrzyska pod przewodnictwem boskiego cezara? Nie chcę żyć w takim społeczeństwie, w którym jednooki jest jednostką wybitną wśród ślepych.
trochę źle robisz, bo zakładasz, że narodziny dzieci dzięki 500+ przewyższają/przewyższą kiedyś narodziny dzieci niepoczętych z tego powodu. a wydaje mi się jednak, że normalni ludzie nadal rodzą o wiele więcej dzieci bez zachęty w postaci 500zł. poza tym wiadomo, że z leniwej niepracującej rodziny może wyjść dzieciak pracowity. jednakże dla wielu dzieci lepiej by było, gdyby w pewnych warunkach nigdy nie przyszło im żyć.

to, że łatwiej rządzić idiotami, to wiadome jest od wieków. ale zauważ, że społeczeństwa jakoś specjalnie z ogłupianiem ich nie walczą. jakieś tam pojedyncze jednostki się buntują, ale to trochę za mało. mózg człowieka ogólnie ma tendencję do upraszczania wszystkiego, a najbardziej lubi wszystko, co proste, jasne i nieskomplikowane. to dlatego mamy religie np. i dlatego mamy parlamenty. ludzie lubią, jak się nimi rządzi, bo sami nie muszą tego robić i nie muszą się wysilać. więc chętnie dadzą się ogłupić, nawet trochę w imię zasady mniej wiem, lepiej śpię.

ciężkie czasu nas czekają, agresja i debilizm szerzą się jak grypa i to nie tylko w naszym kraju

najgorsze jest to, że masa normalnych ludzi na wybory nie chodzi, bo się nagle okazuje, że z małą liczbą niezbyt mądrych ludzi oraz oszołomów można zdobyć większość parlamentarną. ale tak w zasadzie, to na kogo my mamy głosować? nie ma na kogo :/

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2016-09-05 o 07:07
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 10:05   #3412
aniazklanu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No przecież wiadomo, że nikogo normalnego te 500 nie zachęci do dalszego rozmnażania bo to nijak nie pokryje potrzeb miesięcznych dziecka. To się opłaca od 4 dzieci wzwyż (bo kasa na trójkę to zaledwie odpowiednik najniższej krajowej). Nic dziwnego, że normalnych ludzi szlag trafia, że oni musza zasuwać na tę najniższą krajową (i wzwyż) a ktoś się rozmnaża na potęgę i ma to samo lub lepiej.

No sensu za bardzo i logiki to w tym nie ma bo po co pracować jak można sobie zafundować czwóreczkę i spokojnie siedzieć w domu? W tym układzie albo te świadczenia programowe powinny być mniejsze albo pensje większe zeby to miało jakikolwiek sens i nie demoralizowało ludzi, z których znakomita częsc i tak jest juz zdemoralizowana w kwestii pracy na byt własny i rodziny.
To jak zazdrościsz, to co stoi na przeszkodzie aby fundnęła sobie tę czwóreczkę i siedziała sobie spokojnie w domu, i miała życie jak w Madrycie, pytam co?

Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo, aby porównywać osobę pracującą nawet za 1500 do matki trójki dzieci z przychodzę z beneficjentów które wynoszą również 1500. Taka Zosia co zarobi 1500 to ma tylko na siebie, a Marysia z trójką dzieci to 1500 dzieli się na CZWORO. Cztery osoby do wykarmienia, ubrania, leki i wszystkie inne potrzeby.
Taka samotna Zosia z 1500 wynajmie sobie pokój i już ma jakiś standard mieszkaniowy, a matka z trojgiem dzieci, musi albo przeznaczyć dwukrotnie lub trzykrotnie tyle aby mieć warunki mieszkaniowe jak samotna Zosia, albo gnieździć się we 4 osoby w jednym pokoju, ale co to za życie? Jak można być tak skretyniałym, aby porównywać taki sam dochód, jedną osobą do CZTERECH osób, i pisać o takim samym poziomie życia. Fakt, matka nie pracująca z dziećmi ma podobny dochód, ale żyje w sto razy gorszym standardzie niż osoba samotna ale pracująca. Trzeba nie mieć mózgu aby nie zauważać tej różnicy.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
to dar i przekleństwo w jednym

upór godny podziwu, zazdroszczę Ci wolnego czasu.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------



ok, ale tak na logikę, to jak sądzisz, kogo prędzej ten program zachęci do spłodzenia dziecka - normalną parę, która wie, że wychowanie dziecka kosztuje więcej niż 500zł i skoro wcześniej nie było ich stać na dziecko, to 500zł nic nie zmieni, czy może parę niezbyt normalną, która pomyśli, zróbmy sobie dziecko, wpadnie nam za darmo 500zł?

w której grupie urodzi się więcej dzieci? w normalnych rodzinach czy w rodzinach patologicznych?
Psychicznie chory czy pijany tez uważa, ze z nim wszystko ok, a to ludzie dookoła jacyś dziwni są i coś z nimi nie halo. Nie zazdroszczę problemu. Ja na szczęście dostrzegam w swoim otoczeniu i głupich i mądrych. Jak ty widzisz tylko głupich, to czas na lekarza specjalistę, leki pomogą.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Jeszcze ja! Jeszcze ja!

Jako matka JEDNEGO dziecka czuję się, ba! Jestem dyskryminowana przez Pislandie. Nie dostanę nic, a nic. Nikt mi nie dorzuci do żłobka, do nianki, do mojego ew bezrobocia, jakby mi sie chcialo w domu ostac na amen.
Ja i moje dziecko od poczatku jestesmy gorszym sortem, które z zalozenia tych burakow jest gucio warte:-D

A teraz po reklamach... Boże, jaki troll :-D

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
No i? że ty nie dostaniesz na pierwsze dziecko bo przekraczasz próg dochodowy, to i trzeba zabrać tej osobie która progu nie przekracza? Np matce pracującej za minimalną gdzie ma mniej niż 1600 na dwie osoby? Pies ogrodnika! Zrób drugie to dostaniesz.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Ok, inaczej. W moim komentarzu, do którego się odniosłam, nie napisałam "skoro ja nie znam takich sytuacji, to nie wierzę, że one istnieją". W to wierzę - pytanie o skalę zjawiska, bo ja np. w swoim najbliższym otoczeniu znam jedną nastoletnią ciążę, ale wg badań statystycznych jest ich więcej, więc jestem "szczęściarą" pod tym względem.

Inna sprawa to związek przyczynowo-skutkowy zachowań patologicznych z programem 500+ i te wątpliwości świetnie opisała majkazlajka - w przypadku patologii jest ogromne prawdopodobieństwo, że kolejne ciąże to po prostu wpadki, np. po alkoholu, a nawet jak ktoś mówi, że zaciążył dla dofinansowania to może mu być zwyczajnie głupio być przyznać, że nie umiał się zabezpieczyć albo że to ciąża z małżeńskiego gwałtu.

Jestem więc sceptycznie nastawiona do tezy, że wprowadzenie programu 500+ zwiększy jakoś drastycznie dzietność wyłącznie u patologii (uważam, że patologia by się rozmnażała tak i tak, bo słyną z tego przecież, że się nie zabezpieczają, to raz, a dwa - takim ludziom powinno się zabierać dzieci i koniec tematu).
Po drugie, wcale nie uważam, że tylko patologia z tego programu skorzysta - weźmy chociażby parę, w której i ona, i on zarabiają po 2 tys. zł /msc na rękę i mają jedno dziecko. Dla takich ludzi to dodatkowe 500 zł/msc faktycznie może być zachętą do posiadania drugiego dziecka, bo jednak nie jest tak, że ich nie stać na jego posiadanie, ale bez dofinansowania musieliby zacisnąć pasa sobie i posiadanemu już dziecku. A jak takie dofinansowanie zabiorą, to po prostu zacisną trochę pasa, ale nadal na kolejne dziecko będzie ich stać, poza tym - w miarę upływu czasu zarobki takiej pary powinny rosnąć.

To nie jest też tak, że nie widzę minusów programu. Ogólnie jestem przeciwniczką transferów socjalnych (chociaż ostatnio przekonałam się jednak co do zasadności istnienia ZUS i NFZ) i uważam, że lepiej by było, gdyby nie wprowadzili programu 500+, ale skoro już wprowadzili, to dla mnie nie jest to powód do płaczu, że komuś będzie lepiej lub że ktoś sobie to nierozsądnie wykorzysta.
Bardziej mnie szlag trafiał, jak moje podatki szły na toalety publiczne z modrzewia syberyjskiego lub na nieużywaną stację we Włoszczowie, a jak jest szansa, że jednak te pieniądze uratują komuś tyłek - złościć się z powodu niewykorzystanych środków nie będę.
Jeden normalny głos rozsądku. Spytaj zakonnej czy wczesniej patologi w swojej szkole nie widziała, czy widzi ją tylko od kwietnia bieżącego roku.
I spytaj jej co według jej jest patologią, bo jeśli bieda to niech się douczy, a jeśli alkoholizm i przemoc, to zapytaj dlaczego nie zgłasza tych rodzin, zapytaj. Ja z tym niżem intelektualnym jakim jest zakonna nie rozmawiam.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Ja w swoim otoczeniu nie znam rodzin alkoholizujących się i posiadających dzieci, samotnych meneli niestety znam/widuję. Jesli wy znacie takie rodziny, dlaczego NIE ZGŁASZACIE? To wasz OBOWIĄZEK. Czy może jednak to wyimaginowana patologia? Jesli nie, to dzwonić do mops i policję i to JUŻ.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Była oferta partii, elektorat zagłosował, i jako jedyna partia spełnia swoje obietnice wyborcze. Faktycznie naśmiewać się z ludzi i partii jedynej która realizuje swoje obietnice, jest z czego.....

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Jak widać nadal logika propisowca. Jak nie z nami to przeciwko nam. Jak nie pisowiec to peowy leming. Ciasny umyśle partii i poglądów jest wiecej.
Jeśli nie pis, i nie Po i przystawka nowoczesna, to kto? Gumofilce, y nie pijący alkoholik, to może â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠in?

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Uwierz w prawdziwe sytuacje z którymi w szkołach się buja kadra od czasu wejścia pincset Plus.

wysłane telepatycznie
W kwietni weszło, i już narodziły się dzieci? Jakoś extra szybko, 3-4 miesiące i zapłodnienie i poród, wcześniej nawet nikt nie wiedział czy to wejdzie czy nie i kiedy, jasnowidze? A moze od kwietnia potem maj i czerwiec koniec roku szkolnego i przez 2 miesiące wysyp ciąż? Ulalal Gdybyś to kretynka po roku dwóch pisała to moze by ci ktoś uwierzył, że coś się zmieniło, a nie po 3-4 miesiącach istnienia programu nagle ciąże i porody. Idiotka i kłamczucha.

Edytowane przez aniazklanu
Czas edycji: 2016-09-05 o 10:06
aniazklanu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 10:23   #3413
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez aniazklanu Pokaż wiadomość
To jak zazdrościsz, to co stoi na przeszkodzie aby fundnęła sobie tę czwóreczkę i siedziała sobie spokojnie w domu, i miała życie jak w Madrycie, pytam co?

Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo, aby porównywać osobę pracującą nawet za 1500 do matki trójki dzieci z przychodzę z beneficjentów które wynoszą również 1500. Taka Zosia co zarobi 1500 to ma tylko na siebie, a Marysia z trójką dzieci to 1500 dzieli się na CZWORO. Cztery osoby do wykarmienia, ubrania, leki i wszystkie inne potrzeby.
Taka samotna Zosia z 1500 wynajmie sobie pokój i już ma jakiś standard mieszkaniowy, a matka z trojgiem dzieci, musi albo przeznaczyć dwukrotnie lub trzykrotnie tyle aby mieć warunki mieszkaniowe jak samotna Zosia, albo gnieździć się we 4 osoby w jednym pokoju, ale co to za życie? Jak można być tak skretyniałym, aby porównywać taki sam dochód, jedną osobą do CZTERECH osób, i pisać o takim samym poziomie życia. Fakt, matka nie pracująca z dziećmi ma podobny dochód, ale żyje w sto razy gorszym standardzie niż osoba samotna ale pracująca. Trzeba nie mieć mózgu aby nie zauważać tej różnicy.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------



Psychicznie chory czy pijany tez uważa, ze z nim wszystko ok, a to ludzie dookoła jacyś dziwni są i coś z nimi nie halo. Nie zazdroszczę problemu. Ja na szczęście dostrzegam w swoim otoczeniu i głupich i mądrych. Jak ty widzisz tylko głupich, to czas na lekarza specjalistę, leki pomogą.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------



No i? że ty nie dostaniesz na pierwsze dziecko bo przekraczasz próg dochodowy, to i trzeba zabrać tej osobie która progu nie przekracza? Np matce pracującej za minimalną gdzie ma mniej niż 1600 na dwie osoby? Pies ogrodnika! Zrób drugie to dostaniesz.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



Jeden normalny głos rozsądku. Spytaj zakonnej czy wczesniej patologi w swojej szkole nie widziała, czy widzi ją tylko od kwietnia bieżącego roku.
I spytaj jej co według jej jest patologią, bo jeśli bieda to niech się douczy, a jeśli alkoholizm i przemoc, to zapytaj dlaczego nie zgłasza tych rodzin, zapytaj. Ja z tym niżem intelektualnym jakim jest zakonna nie rozmawiam.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Ja w swoim otoczeniu nie znam rodzin alkoholizujących się i posiadających dzieci, samotnych meneli niestety znam/widuję. Jesli wy znacie takie rodziny, dlaczego NIE ZGŁASZACIE? To wasz OBOWIĄZEK. Czy może jednak to wyimaginowana patologia? Jesli nie, to dzwonić do mops i policję i to JUŻ.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



Była oferta partii, elektorat zagłosował, i jako jedyna partia spełnia swoje obietnice wyborcze. Faktycznie naśmiewać się z ludzi i partii jedynej która realizuje swoje obietnice, jest z czego.....

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



Jeśli nie pis, i nie Po i przystawka nowoczesna, to kto? Gumofilce, y nie pijący alkoholik, to może â�☠â�☠â�☠â�☠in?

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



W kwietni weszło, i już narodziły się dzieci? Jakoś extra szybko, 3-4 miesiące i zapłodnienie i poród, wcześniej nawet nikt nie wiedział czy to wejdzie czy nie i kiedy, jasnowidze? A moze od kwietnia potem maj i czerwiec koniec roku szkolnego i przez 2 miesiące wysyp ciąż? Ulalal Gdybyś to kretynka po roku dwóch pisała to moze by ci ktoś uwierzył, że coś się zmieniło, a nie po 3-4 miesiącach istnienia programu nagle ciąże i porody. Idiotka i kłamczucha.
W sumie to sie zgadzam. Szkoda, ze konto zaraz padnie
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 10:23   #3414
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

łłłoooo jaka szybka reinkarnacja - gratulujemy!
zgłaszanie czas zacząć <klik!>
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 10:46   #3415
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez aniazklanu Pokaż wiadomość
To jak zazdrościsz, to co stoi na przeszkodzie aby fundnęła sobie tę czwóreczkę i siedziała sobie spokojnie w domu, i miała życie jak w Madrycie, pytam co?

Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo, aby porównywać osobę pracującą nawet za 1500 do matki trójki dzieci z przychodzę z beneficjentów które wynoszą również 1500. Taka Zosia co zarobi 1500 to ma tylko na siebie, a Marysia z trójką dzieci to 1500 dzieli się na CZWORO. Cztery osoby do wykarmienia, ubrania, leki i wszystkie inne potrzeby.
Taka samotna Zosia z 1500 wynajmie sobie pokój i już ma jakiś standard mieszkaniowy, a matka z trojgiem dzieci, musi albo przeznaczyć dwukrotnie lub trzykrotnie tyle aby mieć warunki mieszkaniowe jak samotna Zosia, albo gnieździć się we 4 osoby w jednym pokoju, ale co to za życie? Jak można być tak skretyniałym, aby porównywać taki sam dochód, jedną osobą do CZTERECH osób, i pisać o takim samym poziomie życia. Fakt, matka nie pracująca z dziećmi ma podobny dochód, ale żyje w sto razy gorszym standardzie niż osoba samotna ale pracująca. Trzeba nie mieć mózgu aby nie zauważać tej różnicy.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------



Psychicznie chory czy pijany tez uważa, ze z nim wszystko ok, a to ludzie dookoła jacyś dziwni są i coś z nimi nie halo. Nie zazdroszczę problemu. Ja na szczęście dostrzegam w swoim otoczeniu i głupich i mądrych. Jak ty widzisz tylko głupich, to czas na lekarza specjalistę, leki pomogą.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------



No i? że ty nie dostaniesz na pierwsze dziecko bo przekraczasz próg dochodowy, to i trzeba zabrać tej osobie która progu nie przekracza? Np matce pracującej za minimalną gdzie ma mniej niż 1600 na dwie osoby? Pies ogrodnika! Zrób drugie to dostaniesz.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



Jeden normalny głos rozsądku. Spytaj zakonnej czy wczesniej patologi w swojej szkole nie widziała, czy widzi ją tylko od kwietnia bieżącego roku.
I spytaj jej co według jej jest patologią, bo jeśli bieda to niech się douczy, a jeśli alkoholizm i przemoc, to zapytaj dlaczego nie zgłasza tych rodzin, zapytaj. Ja z tym niżem intelektualnym jakim jest zakonna nie rozmawiam.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Ja w swoim otoczeniu nie znam rodzin alkoholizujących się i posiadających dzieci, samotnych meneli niestety znam/widuję. Jesli wy znacie takie rodziny, dlaczego NIE ZGŁASZACIE? To wasz OBOWIĄZEK. Czy może jednak to wyimaginowana patologia? Jesli nie, to dzwonić do mops i policję i to JUŻ.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



Była oferta partii, elektorat zagłosował, i jako jedyna partia spełnia swoje obietnice wyborcze. Faktycznie naśmiewać się z ludzi i partii jedynej która realizuje swoje obietnice, jest z czego.....

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



Jeśli nie pis, i nie Po i przystawka nowoczesna, to kto? Gumofilce, y nie pijący alkoholik, to może â�☠â�☠â�☠â�☠in?

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



W kwietni weszło, i już narodziły się dzieci? Jakoś extra szybko, 3-4 miesiące i zapłodnienie i poród, wcześniej nawet nikt nie wiedział czy to wejdzie czy nie i kiedy, jasnowidze? A moze od kwietnia potem maj i czerwiec koniec roku szkolnego i przez 2 miesiące wysyp ciąż? Ulalal Gdybyś to kretynka po roku dwóch pisała to moze by ci ktoś uwierzył, że coś się zmieniło, a nie po 3-4 miesiącach istnienia programu nagle ciąże i porody. Idiotka i kłamczucha.
Pislandersie dzieci nie są od "robienia". To tyle w tym temacie. Mam nadzieje, ze przemyslisz to zanim zaczniesz sie rozmnazac.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 10:57   #3416
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

a tak właściwie, to dlaczego nie obniżą VATu na pieluchy, na ubranka dziecięce, na żarcie dla niemowląt, na smoczki itp? dlaczego VAT na trumny to 8%, a na śpiochy dla niemowlaka 23%? o ile mnie pamięć nie myli, to PiS obiecywał obniżki VATu na ubranka dziecięce i co teraz? czemu nie podwyższyć kwoty wolnej od podatku, żeby pracującym rodzicom zostawało więcej w kieszeniach? posłowie mają łączną kwotę wolną na poziomie ok. 30 tys. zł, a zwykły szary obywatel - 3 tys.

czyli z jednej strony państwo rzuca kłody pod nogi i zabiera ludziom absurdalne pieniądze, a z drugiej łaskawie daje do ręki 500zł i to nie każdej rodzinie. przecież to bez sensu.

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2016-09-05 o 10:58
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 11:01   #3417
aniazklanu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
a tak właściwie, to dlaczego nie obniżą VATu na pieluchy, na ubranka dziecięce, na żarcie dla niemowląt, na smoczki itp? dlaczego VAT na trumny to 8%, a na śpiochy dla niemowlaka 23%? o ile mnie pamięć nie myli, to PiS obiecywał obniżki VATu na ubranka dziecięce i co teraz? czemu nie podwyższyć kwoty wolnej od podatku, żeby pracującym rodzicom zostawało więcej w kieszeniach? posłowie mają łączną kwotę wolną na poziomie ok. 30 tys. zł, a zwykły szary obywatel - 3 tys.

czyli z jednej strony państwo rzuca kłody pod nogi i zabiera ludziom absurdalne pieniądze, a z drugiej łaskawie daje do ręki 500zł i to nie każdej rodzinie. przecież to bez sensu.
Obiecywał, i ma na to całą kadencję, jeszcze ponad trzy lata, ale skąd ty możesz wiedzieć to jak tumaństwo zwykłe.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Pislandersie dzieci nie są od "robienia". To tyle w tym temacie. Mam nadzieje, ze przemyslisz to zanim zaczniesz sie rozmnazac.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
O czym tu dyskutować z psem ogrodnika! Mi nie dali bo dochód przekracza to zabrac wszystkim a co!!!
aniazklanu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 11:02   #3418
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez aniazklanu Pokaż wiadomość
Obiecywał, i ma na to całą kadencję, jeszcze ponad trzy lata, ale skąd ty możesz wiedzieć to jak tumaństwo zwykłe.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------



O czym tu dyskutować z psem ogrodnika! Mi nie dali bo dochód przekracza to zabrac wszystkim a co!!!
buziaczki!



Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 11:02   #3419
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez aniazklanu Pokaż wiadomość
Obiecywał, i ma na to całą kadencję, jeszcze ponad trzy lata, ale skąd ty możesz wiedzieć to jak tumaństwo zwykłe.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------



O czym tu dyskutować z psem ogrodnika! Mi nie dali bo dochód przekracza to zabrac wszystkim a co!!!
słuchaj, jeśli nie potrafisz kulturalnie rozmawiać, to bardzo Cię proszę o nieodpowiadanie na moje posty, z góry dziękuję
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 11:04   #3420
aniazklanu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
a tak właściwie, to dlaczego nie obniżą VATu na pieluchy, na ubranka dziecięce, na żarcie dla niemowląt, na smoczki itp? dlaczego VAT na trumny to 8%, a na śpiochy dla niemowlaka 23%? o ile mnie pamięć nie myli, to PiS obiecywał obniżki VATu na ubranka dziecięce i co teraz? czemu nie podwyższyć kwoty wolnej od podatku, żeby pracującym rodzicom zostawało więcej w kieszeniach? posłowie mają łączną kwotę wolną na poziomie ok. 30 tys. zł, a zwykły szary obywatel - 3 tys.

czyli z jednej strony państwo rzuca kłody pod nogi i zabiera ludziom absurdalne pieniądze, a z drugiej łaskawie daje do ręki 500zł i to nie każdej rodzinie. przecież to bez sensu.
Nie kłam Każdej. Każdej z drugim dzieckiem i każdej z pierwszym z dochodem mniejszym niż 800 zł na osobę.

Ile dziś już zgłosiłaś alkoholików z dziecmi?

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
słuchaj, jeśli nie potrafisz kulturalnie rozmawiać, to bardzo Cię proszę o nieodpowiadanie na moje posty, z góry dziękuję
To po co trolujesz? Dziecko w przedszkolu nawet wie, że program się realizuje przez cała kadencję a nie wszystko w kilka miesięcy od dojścia do władzy. Albo szukasz dziury w całym na złość, albo jesteś tępa.
aniazklanu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-26 15:16:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.