Baaardzo wstydliwy problem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 21:17   #61
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Dla mnie mój TŻ jest najlepszą terapią, dzięki niemu jakoś inaczej patrze już na swoje ciało. Jednak akceptacja jest bardzo ważna. Innego ciała nie dostaniemy i trzeba pokochać to co mamy, nikt nie jest idealny.
oprócz tych piersi (bo dla niego mi się chciało) to mój TŻ pomógł mi przemóc i dalej pomaga pokonać liczne kompleksy i dzięki niemu w końcu wierzę w siebie i swoje ciało

Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2009-05-21 o 21:24
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 10:05   #62
karolcia180000
Przyczajenie
 
Avatar karolcia180000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 29
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
kupiłam serum ujędrniające na biust i widać poprawę
a jakiej firmy to serum i ile kosztowało?
karolcia180000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:00   #63
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez karolcia180000 Pokaż wiadomość
a jakiej firmy to serum i ile kosztowało?
nie chcę robić reklamy ale jest to serum z Eveline,
nie pamiętam niestety ceny ale wiem, że był jednym z tańszych serum do biustu i naprawdę bardzo go sobie chwalę mam biust tzn. zrobiło to serum co miało zrobić czyli wypełnić biust
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:16   #64
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Okno Pokaż wiadomość
Jestem zszokowany :O Nie wiedziałem że takie rozmiary istnieją . Myślałem że po F już nic nie ma, tylko "na miare" jak juz, a przedziały nie istnieją :X. Wow :P
No istnieją, istnieją i o dziwo- świadomość w Polsce a ten temat się coraz bardziej rozwija... I staniki kupuję w "NORMALNYM" (dobrze wyposażonym sklepie z bra-fitterkami), a nie szyję na miarę...


Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
przez dluuugi czas pracowalam w sklepie z bielizna, mierzylam chyba wszystkie mozliwe rozmiary i 75 A jest idealny...z tym,ze przy takich stanikach jakie nosze jest to juz 75 B ( mam take z gigantycznymi push upami )


apropo zle dobranych rozmiarow mialam taki przypadek przyszla dziewczyna i prosi o rozmiarek 75 J...przy czym widze ze ma mniejszy biust i proponuje jej inny rozmiar a ona,ze nie bo ona sprawdzila w interneci i ma 75 J po czym po kilkunastu przymiarkach wyszla ze sklepu z rozmiarem 80 D o ile dobrze pamietam
Brak słów... Szkoda tylko, że klientka nie powiedziała Ci parę słów do słuchu... No ale takich ekspedientek "służących dobrą radą" mamy w Polsce setki... Niestety...

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale jak to czytam to mi się źle robi.
Jak można ubrać kogoś w 80tkę skoro chciał 75tkę? WYtłumacz mi to? Przecież 80tka jest na 90cm pod biustem!

I 75A jedyny słuszny rozmiar... Polskie 75A jest na wymiary
pod biustem:86
w biuscie:90
Tylko 5% Polek nosi źle dobrany stanik, głownie dlatego, że panie kespedientki nie znają się zupełnie na bra-fittingu,
Radzę zrobić coś dla swoich peirsi i zajrzec na nasz wątek.


Wszystkie możliwe? A ile ich mogło być z tego co wiem 4 miski i 5 obwodow czyli jakies 20 możliwości...
A przecież masz
60A,65A,70A,75A itd..
60B,65B,70B,75B,80B,85B itd
60C,65C,70C,75C i tak do nawet HH JJ KK czy kto co chce.
W prawdziwych sklepach z bielizną kobeity szczupłe czy z dużym biustem nie są dyskryminowane.

Ja na swoje 65/90 noszę 60FF(brytyjskie) i nie sądzę, żebym sobie wymyślała, bo stanik jest idealny i na pewno nie za duży!!!
Solidna edukacja przydałaby się paniom w sklepach z bielizną... Ja do sklepów z szyldami "Bielizna Duże Rozmiary" w ogól nie wchodzę... Bo ich duże rozmiary ograniczają się do dużych wartości pod biustek i wciskaniu klientkom staników za małych w miseczce, a za dużych a obwodzie... A swoją 80 pod biustem to jest naprawdę sporo- biorąc pod uwagę fakt, że jest on elastyczny i się jeszcze rozciąga...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:23   #65
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
No istnieją, istnieją i o dziwo- świadomość w Polsce a ten temat się coraz bardziej rozwija... I staniki kupuję w "NORMALNYM" (dobrze wyposażonym sklepie z bra-fitterkami), a nie szyję na miarę...




Brak słów... Szkoda tylko, że klientka nie powiedziała Ci parę słów do słuchu... No ale takich ekspedientek "służących dobrą radą" mamy w Polsce setki... Niestety...



Solidna edukacja przydałaby się paniom w sklepach z bielizną... Ja do sklepów z szyldami "Bielizna Duże Rozmiary" w ogól nie wchodzę... Bo ich duże rozmiary ograniczają się do dużych wartości pod biustek i wciskaniu klientkom staników za małych w miseczce, a za dużych a obwodzie... A swoją 80 pod biustem to jest naprawdę sporo- biorąc pod uwagę fakt, że jest on elastyczny i się jeszcze rozciąga...

A ja sądzę, że powinnyśmy wchodzić do takich nieuświadomionych sklepów, z takimi "wykwalifikowanymi" ekspedientkami. I męczyć, a nóż się coś ruszy. Skoro jest popyt, to może im coś zaświta.

Poza tym na Lobby wyczytałam, że Triumph gdzieniegdzie nawet 65tki rzucił, co i tak jest dla mnie szokiem. Z ich kalkulatora wychodzi mi ponad 60G, nawet do nich napisałam, czy posiadają taki rozmiar, odp. nie dostałam. Nawet się nie zdziwiłam.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:37   #66
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
A ja sądzę, że powinnyśmy wchodzić do takich nieuświadomionych sklepów, z takimi "wykwalifikowanymi" ekspedientkami. I męczyć, a nóż się coś ruszy. Skoro jest popyt, to może im coś zaświta.

Poza tym na Lobby wyczytałam, że Triumph gdzieniegdzie nawet 65tki rzucił, co i tak jest dla mnie szokiem. Z ich kalkulatora wychodzi mi ponad 60G, nawet do nich napisałam, czy posiadają taki rozmiar, odp. nie dostałam. Nawet się nie zdziwiłam.
To jest dobra myśl Niech im się głupio robi- za nic kasy nie dostają!!
A na temat Triumpha się nie wypowiadam, bo jakość nijak nie przekłada się na ceny...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 12:41   #67
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
To jest dobra myśl Niech im się głupio robi- za nic kasy nie dostają!!
A na temat Triumpha się nie wypowiadam, bo jakość nijak nie przekłada się na ceny...
Ja nigdy nie miałam stanika z Triumpha, zawsze wydawały mi się za drogie (bo przecież małe piersi można traktować byle jak )...
Poza tym te 65tki i w ogóle "dziwne" rozmiary na magazynach są,przecież coraz więcej polskich firm takie robi. Ale przecież im to "nie zejdzie", lepiej wmówić klientce, że ma za duży/za mały biust i ewentualnie "Niech se pani zwęzi".
No, a jak ma inny rozmiar niż 75B to znaczy, że się w internecie głupot naczytała.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 13:17   #68
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Dziewczyny.. ja mam pytanie - czy ten kalkulator jest na pewno godzien zaufania? Po odstawieniu tabletek anty spadł mi trochę biust w obwodzie i moje wymiary to 64 pod biustem i 74 w biuście. Wpisuję w ten kalkulator i wychodzi mi polskie 60A. Ok, jestem prawie że płaska, więc niby się zgadza. Ale dlaczego jak wpisuję 75cm / 85cm (czyli taka sama różnica w obwodzie jak u mnie), to wychodzi rozmiar polski 65D? Chyba trochę jest coś nie tak z tymi miseczkami, taka sama różnica, a u mnie niby miseczka A, a tam D..
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 13:24   #69
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez karolcia180000 Pokaż wiadomość
a jakiej firmy to serum i ile kosztowało?

Ja też jak koleżanka polecam eveline serum ujędrniające do biustu, takie różowe. Ja w rossmanie płaciłam niecałe 13 zł. W ogóle kosmetyki z eveline są dobre i tanie

Do tego zastosuj dobry stanik (to moze byc wydatek 120 zł ale raz sobie pozwolic możesz bo dla biustu to zbawienne) i ćwiczenia np damskie pompki, czy połóż sie na podłodze i do góry podnoś łae 0,5kg ciezarki. Nie masz cieżarków to butelka 0,5l napełniona wodą tez sie nada. Bo te mięśnie tak ajby pod pachami trzymają biust. Efekty widać, ale nie od razu. Ja po miesiącu zauważyłam poprawę.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 13:51   #70
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. ja mam pytanie - czy ten kalkulator jest na pewno godzien zaufania? Po odstawieniu tabletek anty spadł mi trochę biust w obwodzie i moje wymiary to 64 pod biustem i 74 w biuście. Wpisuję w ten kalkulator i wychodzi mi polskie 60A. Ok, jestem prawie że płaska, więc niby się zgadza. Ale dlaczego jak wpisuję 75cm / 85cm (czyli taka sama różnica w obwodzie jak u mnie), to wychodzi rozmiar polski 65D? Chyba trochę jest coś nie tak z tymi miseczkami, taka sama różnica, a u mnie niby miseczka A, a tam D..
Nie traktuj tego jak wyrocznię- najlepiej wybierz się do sklepu z bra-fitterkami i mierz najrózniejsze rozmiary.

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Ja też jak koleżanka polecam eveline serum ujędrniające do biustu, takie różowe. Ja w rossmanie płaciłam niecałe 13 zł. W ogóle kosmetyki z eveline są dobre i tanie

Do tego zastosuj dobry stanik (to moze byc wydatek 120 zł ale raz sobie pozwolic możesz bo dla biustu to zbawienne) i ćwiczenia np damskie pompki, czy połóż sie na podłodze i do góry podnoś łae 0,5kg ciezarki. Nie masz cieżarków to butelka 0,5l napełniona wodą tez sie nada. Bo te mięśnie tak ajby pod pachami trzymają biust. Efekty widać, ale nie od razu. Ja po miesiącu zauważyłam poprawę.
120 zł to jeszcze mało na dobry stanik np. w moim rozmiarze (niestety ). No ale inwestujesz w swoje zdrowie
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:05   #71
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. ja mam pytanie - czy ten kalkulator jest na pewno godzien zaufania? Po odstawieniu tabletek anty spadł mi trochę biust w obwodzie i moje wymiary to 64 pod biustem i 74 w biuście. Wpisuję w ten kalkulator i wychodzi mi polskie 60A. Ok, jestem prawie że płaska, więc niby się zgadza. Ale dlaczego jak wpisuję 75cm / 85cm (czyli taka sama różnica w obwodzie jak u mnie), to wychodzi rozmiar polski 65D? Chyba trochę jest coś nie tak z tymi miseczkami, taka sama różnica, a u mnie niby miseczka A, a tam D..
Bo tu nie chodzi o różnicę między obwodem pod a w biuście. Tylko o wielkość piersi.
Ogólnie zapraszam na wątek stanikowy (w moim podpisie).
Co do piersi, to spróbuj się zmierzyć też w pochyleniu (do kąta prostego). No i ogólnie wychodzi ci 60B brytyjskie.
Poza tym miski te różnią się głębokością... Chyba przyznasz, że ktoś kto ma 85 w biuście potrzebuje jednak większej miski, niż osoba mająca 78...


---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Nie traktuj tego jak wyrocznię- najlepiej wybierz się do sklepu z bra-fitterkami i mierz najrózniejsze rozmiary.



120 zł to jeszcze mało na dobry stanik np. w moim rozmiarze (niestety ). No ale inwestujesz w swoje zdrowie
Już prawie ruszył Effuniak i tam staniki można kupić za 100 zł.
http://ewamichalak.blogspot.com/
Kolejna dostawa w poniedziałek!

Polecam też Curvy Kate, ślicznie zbiera piersi do misek. Poniżej 100zł.
http://www.dopasowana.pl/firm-pol-12...urvy-Kate.html

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Ja też jak koleżanka polecam eveline serum ujędrniające do biustu, takie różowe. Ja w rossmanie płaciłam niecałe 13 zł. W ogóle kosmetyki z eveline są dobre i tanie

Do tego zastosuj dobry stanik (to moze byc wydatek 120 zł ale raz sobie pozwolic możesz bo dla biustu to zbawienne) i ćwiczenia np damskie pompki, czy połóż sie na podłodze i do góry podnoś łae 0,5kg ciezarki. Nie masz cieżarków to butelka 0,5l napełniona wodą tez sie nada. Bo te mięśnie tak ajby pod pachami trzymają biust. Efekty widać, ale nie od razu. Ja po miesiącu zauważyłam poprawę.
I jeszcze składamy ręce jak do modlitwy i mocno naciskamy.

Ja jakoś nie wierzę w żadne sera, moim zdaniem wystarczy dobrze nawilżający krem i masaż piersi. I ten stanik dobrze dobrany to już w ogóle podstawa podstawy.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-05-30 o 14:03
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 14:11   #72
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
I jeszcze składamy ręce jak do modlitwy i mocno naciskamy.

Ja jakoś nie wierzę w żadne sera, moim zdaniem wystarczy dobrze nawilżający krem i masaż piersi. I ten stanik dobrze dobrany to już w ogóle podstawa podstawy.
samo nawilżenie nic nie da jak się nie ujędrnia, ze skóra na biuście jak z cerą - możesz ją nawilżać ale jak jej nie będziesz ujędrniać to ci się i tak zmarszczki zrobią. A w serum nie trzeba wierzyć bo działanie serum widać - ujędrnia i powoduje wypełnienie miseczki A i B. A biustonosz sam nie wiele da, bo co jak co ale nie wyobrażam sobie kochać się z biustonoszem na sobie czy też z przestrachem zakrywać biust przed TŻ.
P.S. Przy okazji nakładania serum też robić masaż biustu
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:15   #73
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
samo nawilże
nie nic nie da jak się nie ujędrnia, ze skóra na biuście jak z cerą - możesz ją nawilżać ale jak jej nie będziesz ujędrniać to ci się i tak zmarszczki zrobią. A w serum nie trzeba wierzyć bo działanie serum widać - ujędrnia i powoduje wypełnienie miseczki A i B. A biustonosz sam nie wiele da, bo co jak co ale nie wyobrażam sobie kochać się z biustonoszem na sobie czy też z przestrachem zakrywać biust przed TŻ.
P.S. Przy okazji nakładania serum też robić masaż biustu
Nie chodzi mi o to, że biustonosz poprawia wygląd biustu kiedy go mamy na sobie. Ale po nie wiem roku np. widoczna jest poprawa. Przytoczę zdjęcia.
kurczę nie umiem zalinkować dokładnie, a nie chcę kopiować zdjęć, bo nie mam zgody autora.
http://www.stanikomania.pl/ wchodzimy w zakładkę Biust na żywo.
Notak 1. od razu ta co się wyświetli i mamy tam "Trwały efekt", dokłądnie chodzi mi o zdjęcia w różowym stroju kąpielowym.

Poza tym czytałam komentarze o tym serum, większość negatywna.

I jeszcze wątek co dała mi zmiana stanika:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...213023&v=2&s=0
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-05-30 o 14:19
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:20   #74
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o to, że biustonosz poprawia wygląd biustu kiedy go mamy na sobie. Ale po nie wiem roku np. widoczna jest poprawa. Przytoczę zdjęcia.
kurczę nie umiem zalinkować dokładnie, a nie chcę kopiować zdjęć, bo nie mam zgody autora.
http://www.stanikomania.pl/ wchodzimy w zakładkę Biust na żywo.
Notak 1. od razu ta co się wyświetli i mamy tam "Trwały efekt", dokłądnie chodzi mi o zdjęcia w różowym stroju kąpielowym.

Poza tym czytałam komentarze o tym serum, większość negatywna.
nie wiem gdzie czytałaś ale większość nie oznacza, że wszystkie I serum ujędrniające mają też inne firmy Wg sam biustonosz niewiele da jeśli nie mamy ujędrnionej skóry przez całe życie miałam dopasowane biustonosze, może nie takie za 100 zł. bo mnie nie stać na takie ale wiem co było przed a co po zastosowaniu serum do biustu.
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:29   #75
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie czytałaś ale większość nie oznacza, że wszystkie I serum ujędrniające mają też inne firmy Wg sam biustonosz niewiele da jeśli nie mamy ujędrnionej skóry przez całe życie miałam dopasowane biustonosze, może nie takie za 100 zł. bo mnie nie stać na takie ale wiem co było przed a co po zastosowaniu serum do biustu.
zależy co nazwiemy dobrze dopasowanym biustonoszem.
Kiedyś mi się wydawało, że moje 75B to idealny rozmiar, a teraz wiem, że 60FF jest o niebo lepsze i nareszcie mój biust zaczyna wracać na miejsce i robi się coraz ładniejszy. Nawet mój TŻ zauważył, że zrobił się okrąglejszy, bardziej wypełnił, nie jest już pod pachami i zwiększył się. (Co u mnie jest sytuacją pożądaną. )
Dodam, że dobrze dopasowany stanik noszę dopiero od jakichś 3 miesięcy, a już są efekty.

Ja tylko namawiam, jak ktoś chce nosić swój stanik, to ok. Ja wiem, że przez 7 lat robiłam sobie krzywdę, ot co.
A nieuświadomione panie w sklepie to już w ogóle... Dobra nie komentuję tego.

Poza tym jak nei wiele da???
Skoro piersi są dobrze podtrzymane odpowiednio ścisłym obwodem, nic nie ucieka, ciałko jest w ryzach, to skóra się nie naciąga ani nic. Piersi są na tyle plastyczne, że mając ten stanik, zapamiętują gdzie mają zostać.
Zresztą skoro te zdjęcia cię nie przekonują, to i ja też nie. Szkoda energii
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-05-30 o 14:31
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:41   #76
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Na pewno nie wywalę 100 zł. czy więcej pieniędzy na biustonosz bo po prostu nie mam tyle kasy. A tyle bym musiała dać by mieć w tych niestandardowych rozmiarach. Zresztą odkąd używam serum spokojnie się mieszczę w 70 A
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:44   #77
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Na pewno nie wywalę 100 zł. czy więcej pieniędzy na biustonosz bo po prostu nie mam tyle kasy. A tyle bym musiała dać by mieć w tych niestandardowych rozmiarach. Zresztą odkąd używam serum spokojnie się mieszczę w 70 A
Niestandardowych? To dziwne, bo standardowy (wg Twojego myślenia)rozmiar ma ok 6% kobiet, więc zastanówmy się, co można nazwać niestandardowym rozmiarem.
Poza tym 100 zł to nie jest wywalanie pieniędzy, a raczej inwestowanie w siebie. A można kupić dobry stanik już za 60zł z firmy Milena np. Lub są różne promocje, po prostu jak się chce, to się da.

Wymiary na 70A polskie;
pod biustem ok. 78
w biuście ok 84
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-05-30 o 14:46
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:51   #78
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Niestandardowych? To dziwne, bo standardowy (wg Twojego myślenia)rozmiar ma ok 6% kobiet, więc zastanówmy się, co można nazwać niestandardowym rozmiarem.
Poza tym 100 zł to nie jest wywalanie pieniędzy, a raczej inwestowanie w siebie. A można kupić dobry stanik już za 60zł z firmy Milena np. Lub są różne promocje, po prostu jak się chce, to się da.

Wymiary na 70A polskie;
pod biustem ok. 78
w biuście ok 84
Czyli wg Ciebie rozmiar 06 FF jest normalnym rozmiarem, który można sobie w każdym sklepie kupić? bo dla mnie nie. A poza tym wybacz ale nie mam takowych sklepów w miejscu mojego zamieszkania i na pewno nie będę za biustonoszem jeździć np.po Krakowie i szukać promocji Po prostu trzeba mieć gdzie co kupować i za co kupować....nie każdy ma tyle szczęścia do kasy co Ty....
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:06   #79
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Czyli wg Ciebie rozmiar 06 FF jest normalnym rozmiarem, który można sobie w każdym sklepie kupić? bo dla mnie nie. A poza tym wybacz ale nie mam takowych sklepów w miejscu mojego zamieszkania i na pewno nie będę za biustonoszem jeździć np.po Krakowie i szukać promocji Po prostu trzeba mieć gdzie co kupować i za co kupować....nie każdy ma tyle szczęścia do kasy co Ty....
Wiem, że nei da się go kupić w każdym sklepie. A dlaczego? Bo w każdym sklepie panie wciskają klienktom to co mają i przekonują je, że mają za duży/za mały biust. Nie zamawiają tych rozmiarów i koło się zamyka.
Jestem szczupła, jak i wiele kobiet w tym kraju i 70tki są za luźne i nie czuję się odosobniona. Poza tym kobiety mające duży biust i będące szczupłe, to mają sobie zmniejszać obwody, bo baba z bieliźniaka i tak je wcisnie w jakieś 80D. Byleby miska pasowała.

Dobry rozmiar nosi jakieś 5% kobiet. Co widać na ulicach, buły widoczne spod koszulek, obwód na łopatkach albo biust w okolicy pępka. Głównie dlatego, że są nieświadome i zachęcam do szerzenia tej wiedzy stanikowej.
Powstaje coraz więcej sklepó, które się dostosowuje do klientek, nie mają 20 rozmiarów, ale znaaaacznie więcej. POlskie firmy zaczynają szyć rozmiary takie jakie powinny.
A stanik zawsze można kupić w necie, ze zwrotami nie ma żadnego problemu.
Co do mojej sytuacji finansowej. Nigdy mnie nie było stać na drogi stanik, zawsze kupowałam HMowy (wg mnie 100zł wtedy, to była jakaś niepotrzebna burżuazja i wolałam sobie za to bluzkę czy spodnie kupić) za jaieś 40zł, ale jakość? Nie oszukujmy się, jakoś nie jest najlepsza. I sobie pomyślałam, że wolę mieć 1 porządny zamiast 3 powyciąganych, co mi robią masakrę z biustu.

Jest jeszcze allegro, mamy giełdę lobbową, zawsze możan znależć coś tanszego poniżej nawet tych 50zł.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Tak pocztałam o tym serum w innym źródle i więcej pozytywnych komentarzy, może faktycznie masz rację i warto wypróbować. W sumie cena taka, że jakby nie podziałało, to i tak wielkiego żalu nie będzie.

Już wiem... Są 2 sera! Jedno niebieskie, 2. różowe. Ty polecałaś różowe, a ja się naczytałam o niebieskim. Cała ja...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-05-30 o 15:08
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 15:33   #80
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Już prawie ruszył Effuniak i tam staniki można kupić za 100 zł.
http://ewamichalak.blogspot.com/
Kolejna dostawa w poniedziałek!

Polecam też Curvy Kate, ślicznie zbiera piersi do misek. Poniżej 100zł.
http://www.dopasowana.pl/firm-pol-12...urvy-Kate.html
No własnie czekałam na te Effuniaki. A Curvy Kate jeszczcze nie próbowałam, ale trochę boję się kupować w necie, bo ja jednak jestem wybredna i wszystko musi leżeć idealnie, dlatego wole mierzyć wszystko.

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Na pewno nie wywalę 100 zł. czy więcej pieniędzy na biustonosz bo po prostu nie mam tyle kasy. A tyle bym musiała dać by mieć w tych niestandardowych rozmiarach. Zresztą odkąd używam serum spokojnie się mieszczę w 70 A

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Czyli wg Ciebie rozmiar 06 FF jest normalnym rozmiarem, który można sobie w każdym sklepie kupić? bo dla mnie nie. A poza tym wybacz ale nie mam takowych sklepów w miejscu mojego zamieszkania i na pewno nie będę za biustonoszem jeździć np.po Krakowie i szukać promocji Po prostu trzeba mieć gdzie co kupować i za co kupować....nie każdy ma tyle szczęścia do kasy co Ty....
Przykro się czyta takie wypowiedzi... Wiesz co? Ja nie mam kupy kasy... Ale raz kupiłam dobry stanik i od tej pory nie chcę żadnego innego. Wolę nie kupić żadnego niz kupić jakieś g*** za przeproszeniem, które będzie mnie uwierać i krzywdzić... Wolę sobie odmowić czegoś kilka razy i mieć dobrze dobrany stanik i czuć się komfortowo, niż upierać się, żę mnie na to nie stać...
Ale to tylko moje zdanie- dziewczyny z "nienoralnym" rozmiarem.


Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Wiem, że nei da się go kupić w każdym sklepie. A dlaczego? Bo w każdym sklepie panie wciskają klienktom to co mają i przekonują je, że mają za duży/za mały biust. Nie zamawiają tych rozmiarów i koło się zamyka.
Jestem szczupła, jak i wiele kobiet w tym kraju i 70tki są za luźne i nie czuję się odosobniona. Poza tym kobiety mające duży biust i będące szczupłe, to mają sobie zmniejszać obwody, bo baba z bieliźniaka i tak je wcisnie w jakieś 80D. Byleby miska pasowała.

Dobry rozmiar nosi jakieś 5% kobiet. Co widać na ulicach, buły widoczne spod koszulek, obwód na łopatkach albo biust w okolicy pępka. Głównie dlatego, że są nieświadome i zachęcam do szerzenia tej wiedzy stanikowej.
Powstaje coraz więcej sklepó, które się dostosowuje do klientek, nie mają 20 rozmiarów, ale znaaaacznie więcej. POlskie firmy zaczynają szyć rozmiary takie jakie powinny.
A stanik zawsze można kupić w necie, ze zwrotami nie ma żadnego problemu.
Co do mojej sytuacji finansowej. Nigdy mnie nie było stać na drogi stanik, zawsze kupowałam HMowy (wg mnie 100zł wtedy, to była jakaś niepotrzebna burżuazja i wolałam sobie za to bluzkę czy spodnie kupić) za jaieś 40zł, ale jakość? Nie oszukujmy się, jakoś nie jest najlepsza. I sobie pomyślałam, że wolę mieć 1 porządny zamiast 3 powyciąganych, co mi robią masakrę z biustu.

Jest jeszcze allegro, mamy giełdę lobbową, zawsze możan znależć coś tanszego poniżej nawet tych 50zł.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Tak pocztałam o tym serum w innym źródle i więcej pozytywnych komentarzy, może faktycznie masz rację i warto wypróbować. W sumie cena taka, że jakby nie podziałało, to i tak wielkiego żalu nie będzie.

Już wiem... Są 2 sera! Jedno niebieskie, 2. różowe. Ty polecałaś różowe, a ja się naczytałam o niebieskim. Cała ja...
No i na allegro można tez kupić taniej.
A serom nie ufam... Bo na chłopski rozum to co takie serum może? Nawilżyć... A nazwanie do "ujędrniającym" to tylko chwyt marketingowy... Nie oszukujmy się- cudów to nie zdziała...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:36   #81
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
No własnie czekałam na te Effuniaki. A Curvy Kate jeszczcze nie próbowałam, ale trochę boję się kupować w necie, bo ja jednak jestem wybredna i wszystko musi leżeć idealnie, dlatego wole mierzyć wszystko.
Kupujesz, przymierzasz, odsyłasz.
A ja na Effuniaki jeszcze czekam, lubię mieć wybór, poza tym koronki... To moja słabość.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:38   #82
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Kupujesz, przymierzasz, odsyłasz.
A ja na Effuniaki jeszcze czekam, lubię mieć wybór, poza tym koronki... To moja słabość.
No niby tak.. Ale tak się można bawić w nieskończoność
No ja też kocham koronki Ale nie wiedzialam że Effuniaki już są! To lecę obczaić!
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:42   #83
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
No niby tak.. Ale tak się można bawić w nieskończoność
No ja też kocham koronki Ale nie wiedzialam że Effuniaki już są! To lecę obczaić!
Tylko, że narazie to są tylko Plungi...
A kupowanie w internecie... No wiele dziewczyn jest do tego zmuszona. , ja nei mam nic przeciwko, aż tak wymagająca to ja nie jestem. Zwłaszcza, że Effuniak, to tylko przez internet w moim przypadku.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:43   #84
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
No własnie czekałam na te Effuniaki. A Curvy Kate jeszczcze nie próbowałam, ale trochę boję się kupować w necie, bo ja jednak jestem wybredna i wszystko musi leżeć idealnie, dlatego wole mierzyć wszystko.






Przykro się czyta takie wypowiedzi... Wiesz co? Ja nie mam kupy kasy... Ale raz kupiłam dobry stanik i od tej pory nie chcę żadnego innego. Wolę nie kupić żadnego niz kupić jakieś g*** za przeproszeniem, które będzie mnie uwierać i krzywdzić... Wolę sobie odmowić czegoś kilka razy i mieć dobrze dobrany stanik i czuć się komfortowo, niż upierać się, żę mnie na to nie stać...
Ale to tylko moje zdanie- dziewczyny z "nienoralnym" rozmiarem.




No i na allegro można tez kupić taniej.
A serom nie ufam... Bo na chłopski rozum to co takie serum może? Nawilżyć... A nazwanie do "ujędrniającym" to tylko chwyt marketingowy... Nie oszukujmy się- cudów to nie zdziała...
Pogadamy jak będziesz sama się utrzymywać i będziesz zarabiać na siebie, to zobaczymy czy cię będzie stać na biustonosze za 100 zł. czy więcej, chyba, że jedzenia też będziesz sobie odmawiać. Poza tym jak nie używałaś serum to opowiadaj głupot mnie eveline UJĘDRNIŁ i znam znaczenie tego słowa, to tak na chłopki rozum ci powiem.

Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2009-05-30 o 15:46
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:44   #85
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie czytałaś ale większość nie oznacza, że wszystkie I serum ujędrniające mają też inne firmy Wg sam biustonosz niewiele da jeśli nie mamy ujędrnionej skóry przez całe życie miałam dopasowane biustonosze, może nie takie za 100 zł. bo mnie nie stać na takie ale wiem co było przed a co po zastosowaniu serum do biustu.
Zobacz, ja jestem uczennicą, nosze dobrze dobrane staniki i NIGDY nie zapłaciłam za nie więcej niż 100zł. bo też mnie nie stać. Jest allegro gdzie można kupić nowy z metką za praktycznie grosze, są www na których też jest spory wybór biustonoszy poniżej 100zł. tylko trzeba poszukać. Ale po co jak lepiej marudzić i szukać wymówek. Właśnie dzięki takim kobietom jak Ty w sklepach nie ma staników w obwodach od 60 i miskach do K. Bo lepiej iść i kupić chłam i wmawiać sobie,że jest ok.
A i dodam jeszcze,że też przez długi czas nie miałam w swoim mieście żadnego porządnego bieliźniaka i jakoś sobie radziłam.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:53   #86
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zobacz, ja jestem uczennicą, nosze dobrze dobrane staniki i NIGDY nie zapłaciłam za nie więcej niż 100zł. bo też mnie nie stać. Jest allegro gdzie można kupić nowy z metką za praktycznie grosze, są www na których też jest spory wybór biustonoszy poniżej 100zł. tylko trzeba poszukać. Ale po co jak lepiej marudzić i szukać wymówek. Właśnie dzięki takim kobietom jak Ty w sklepach nie ma staników w obwodach od 60 i miskach do K. Bo lepiej iść i kupić chłam i wmawiać sobie,że jest ok.
A i dodam jeszcze,że też przez długi czas nie miałam w swoim mieście żadnego porządnego bieliźniaka i jakoś sobie radziłam.
jesteś uczennicą więc masz czas by się tym zająć a ja nie. Już nie mówiąc o miejscu zamieszkania.... Nie kupuję chłamu, nie wiem skąd to przypuszczenie czy dlatego, że wolałam kupić serum niż wydawać dużo kasy na biustonosz? I może dlatego nie ma ponieważ, już pomijając mnie, są osoby,mieszkające w małych miastach, których na prawdę nie stać nawet na biustonosz za 30 zł?? Każdy kto żyje na swoim i sam się utrzymuje ten wie jakie są koszty życia i niestety jakie są realia płacowe w Polsce.....
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:54   #87
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Pogadamy jak będziesz sama się utrzymywać i będziesz zarabiać na siebie, to zobaczymy czy cię będzie stać na biustonosze za 100 zł. czy więcej, chyba, że jedzenia też będziesz sobie odmawiać. Poza tym jak nie używałaś serum to opowiadaj głupot mnie eveline UJĘDRNIŁ i znam znaczenie tego słowa, to tak na chłopki rozum ci powiem.
A ja jestem studentką i też mi nie trzeba mówić, że 100zł to dużo, bo to jest dużo. Ale mówię zamiast 3 badziewnych staników wolę mieć 1. Jest allegro, jest giełda lobbowa... Jest Milena.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:59   #88
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
A ja jestem studentką i też mi nie trzeba mówić, że 100zł to dużo, bo to jest dużo. Ale mówię zamiast 3 badziewnych staników wolę mieć 1. Jest allegro, jest giełda lobbowa... Jest Milena.
gdzie? w dużych miastach? i mam takowej szukać specjalnie dla biustonosza? to już naprawdę nie miałabym co z czasem robić a allegro mnie nie interesuje, nie znam nabywców i nie wiem czy przy okazji mnie nie zarażą jakimś świerzbem czy czymś innym i nie zamierzam tego sprawdzać. I na tym kończę tą dyskusję. A serum i tak polecam bo widzę jaki mam biust po używaniu, i widzę, że jest jędrny, uniesiony, i na pewno nie mam omamów wywyłanymi reklamami, poza tym widzi to również mój TŻ.
P.S. Pisząc "nienormalny rozmiar biustu" miała na myśli niestandartowy, trudno dostępny.

Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2009-05-30 o 16:03
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:02   #89
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Tylko, że narazie to są tylko Plungi...
A kupowanie w internecie... No wiele dziewczyn jest do tego zmuszona. , ja nei mam nic przeciwko, aż tak wymagająca to ja nie jestem. Zwłaszcza, że Effuniak, to tylko przez internet w moim przypadku.
A gdzie jeszcze mozna dostać Effuniaki?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Pogadamy jak będziesz sama się utrzymywać i będziesz zarabiać na siebie, to zobaczymy czy cię będzie stać na biustonosze za 100 zł. czy więcej, chyba, że jedzenia też będziesz sobie odmawiać. Poza tym jak nie używałaś serum to opowiadaj głupot mnie eveline UJĘDRNIŁ i znam znaczenie tego słowa, to tak na chłopki rozum ci powiem.
Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
jesteś uczennicą więc masz czas by się tym zająć a ja nie. Już nie mówiąc o miejscu zamieszkania.... Nie kupuję chłamu, nie wiem skąd to przypuszczenie czy dlatego, że wolałam kupić serum niż wydawać dużo kasy na biustonosz? I może dlatego nie ma ponieważ, już pomijając mnie, są osoby,mieszkające w małych miastach, których na prawdę nie stać nawet na biustonosz za 30 zł?? Każdy kto żyje na swoim i sam się utrzymuje ten wie jakie są koszty życia i niestety jakie są realia płacowe w Polsce.....
Wyobraż sobie, że utrzymuję się sama i dla mnie 100zł to też jest DUŻO, wiem doskonale co to znaczy nie mieć kasy... Poza tym ja nie pochodzę z małego miasta, ale z małej wsi, oddalonej od wiekszego miasta naprawdę sporo... Po prostu dla chcącego nic trudnego... A gdybym nie używała serum to bym się na ten temat nie wypowiadała. Używałam ich, dopóki nie zmądrzałam i nie kupiłam dobrze dobranego stanika! (Eveline również używałam)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
A ja jestem studentką i też mi nie trzeba mówić, że 100zł to dużo, bo to jest dużo. Ale mówię zamiast 3 badziewnych staników wolę mieć 1. Jest allegro, jest giełda lobbowa... Jest Milena.
Święte słowa Wystarczy chcieć...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:06   #90
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
gdzie? w dużych miastach? i mam takowej szukać specjalnie dla biustonosza? to już naprawdę nie miałabym co z czasem robić a allegro mnie nie interesuje, nie znam nabywców i nie wiem czy przy okazji mnie nie zarażą jakimś świerzbem czy czymś innym i nie zamierzam tego sprawdzać. I na tym kończę tą dyskusję. A serum i tak polecam bo widzę jaki mam biust po używaniu, i widzę, że jest jędrny, uniesiony, i na pewno nie mam omamów wywyłanymi reklamami, poza tym widzi to również mój TŻ.
P.S. Pisząc "nienormalny rozmiar biustu" miała na myśli niestandartowy, trudno dostępny.
Giełda Lobbowa to wirtualna giełda.
Widzę, że kochasz swoje 70A. Skoro Ci w nim dobrze, to nie zmieniaj, bo i tak nam nie uwierzysz.
Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
A gdzie jeszcze mozna dostać Effuniaki?
No na razie tylko na tym blogu co podałam. Wkrótce ma ruszyć sklep internetowy i podobno stacjonarny, we Wrocławiu chyba? Nie pamiętam dokładnie, bo wiem, że i tak miasto było za dałeko mnie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.