Baaardzo wstydliwy problem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 12:13   #31
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez karolcia180000 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że mam rozmiar 80DD. ale jak mam zmierzyć obwód w biuście jak to się mierzy na wysokości sutków a ja mam sutki tak nisko że prawie dotykają skóry tej u podstawy piersi??
Ubierz stanik, bez wkładek z samego materiału. Zmierz się ciasno pod biustem, i luźno w biuście. Reszte Ci powie tabela rozmiarów. Chociaż mi sugerowała przy 76cm pod biustem 65 J. Natomiast lepiej się czuję w 70I. Więc jak już sobie wyliczysz odpowiedni rozmiar dobrze przymierzyć też okoliczne rozmiary. Jeśli chodzi o rozmiar pod biustem. Kazdemu leży bowiem co innego. Jedni lubią większy drudzy mniejszy ścisk

A co do twojego oburzenia, bo między innymi ja Cię trochę objechałam. Założyłaś wątek, uzyskałaś mnóstwo konkretnych rad. Nie pytasz o te rady, nie dopytujesz się, nie sprawdzasz rozmiaru stanika. Tak jakby "omijasz" te wypowiedzi i użalasz się dalej. Rozumię, że twoje piersi to jest dla Ciebie problem, ale jesli tak jest to naprawdę możesz sporo z tym zrobić. Bez operacji. Jednak użalanie się tu nie pomoże jedynie czyny. Powodzenia
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:02   #32
madelaine701
Raczkowanie
 
Avatar madelaine701
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nibylandia ;]
Wiadomości: 369
GG do madelaine701
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

współczuję ogromnie
__________________
Jestem tym kim jestem.
Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź !!
Oboje będziemy szczęśliwi...
Czas załagodzi tamten żal, to pewne już to znam...

Edytowane przez madelaine701
Czas edycji: 2009-05-14 o 13:04
madelaine701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:45   #33
agunia1985
Raczkowanie
 
Avatar agunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 120
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Ja bym zwróciła uwagę na jeszcze jeden szczegół odnośnie rozmiaru. Koleżanka mi się żaliła, że nosi dobry rozmiar stanika, a i tak ma bardzo obwisły biust. I co się okazało? Że ramiączka miała tak długie, że równie dobrze wogle mogła nie nosić biustonosza, bo nie spełnial swojej roli. Wyregulowała ramiączka, tzn. skróciła je porządnie i od razu biust się uniósł, a ona wyglądała o niebo lepiej. Okazało się, że na kilka dziewczyn, nie tylko ona popełniała ten bląd. U wielu dziewczyn ramiączka non stop spadały, albo wogle były opadnięte
agunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:47   #34
Biejatka
Rozeznanie
 
Avatar Biejatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 966
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Dobrze dobrany biustonosz zdziała cuda, wiem, bo przed wczoraj kupiłam w tesco super stanik, piersi są ślicznie uformowane, na swoim miejscu, nie widać zadnych wałeczków ... miodzio
Biejatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 23:28   #35
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

A ja myślę, Karolciu - tylko się nie oburzaj - że Tobie jest po prostu wygodnie wymawiać się, że masz kompleks i że nie potrafisz tego naprawić. Gdyby naprawdę zależało Ci na tym, żeby poprawić to, co Ci tak przeszkadza, wzięłabyś się za siebie, zaczęła stosować się do udzielonych wskazówek itd. Ale to wymaga trochę wysiłku, a zawsze wygodniej jest powiedzieć "To i tak nic nie da" i spocząć na laurach, po czym zacząć znów jęczeć. Wymawianie się kompleksami jest dla mnie oznaką jednego - lenistwa i wygodnictwa.

Może trochę brutalnie to zabrzmi, ale zrozum, dziewczyno - nie Ty pierwsza i nie Ty ostatnia masz jakiś kompleks. Mnóstwo ludzi sobie jakoś z tym radzi i żyje. Ja sama nie lubię swojego ciała, ale staram się z niego śmiać - życie jest za krótkie, żeby spędzić je na płakaniu, że tu mamy za dużo, a tam za mało. Przyznaję - mam kompleksy, ale nie mam na tyle samozaparcia, żeby wyeliminować ich przyczynę Więc nie pozostaje mi nic innego, jak otwarcie się przyznać do tego, że mi się nie chce, i co za tym idzie - że jednak nie jest mi ze sobą aż tak źle.
Mimo że moje piersi (również bardzo duże) też się rozlewają na boki (prawie każdej się rozlewają), mimo że też grawitacja ciągnie je w dół (bo jak ma tego nie robić? nie wykupiłam specjalnego abonamentu anti-gravity), mimo że jedna pierś jest dużo mniejsza od drugiej (pokaż mi kobietę, która ma doskonale równe piersi) - trudno, takie mam. TŻ je lubi, ja się z nich śmieję, ale nie odmawiam mu radości patrzenia na nie. Niech się cieszy I zapewniam, że Twój TŻ Twoje też polubi.

Ale jeśli będziesz zrzędzić i marudzić, to wątpię, czy z Tobą wytrzyma. Słuchanie ciągłego jęczenia nie należy do najprzyjemniejszych.

Jeśli pisałaś tutaj, żebyśmy głaskały Cię po głowie - przykro mi. My wszystkie chcemy dać Ci pozytywnego kopniaka w tyłek, żebyś wzięła się do roboty i chociaż postarała się uwierzyć, że coś można zmienić. A jeśli nie można tego zmienić - trudno, trzeba z tym żyć, nie zatruwać sobie tym życia (i nierzadko innym).
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2009-05-14 o 23:31
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 07:24   #36
Ewinka84
Raczkowanie
 
Avatar Ewinka84
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z wygodnego fotela:)
Wiadomości: 78
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Akceptacja siebie jest naprawę podstawą sukcesuwiem że łatwo mówić a trudniej z wykonaniem ale spróbuj przynajmniej wcielić pare rad z tych, które napisały Ci dziewczyny a naprawdę zauważysz rezultaty powodzenia
__________________
bo nie trzeba tankować i zmieniać filtra oleju...
Ewinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:56   #37
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No właśnie. Cały mój wysiłek na nic
Nie martw się - ja, jako przerażona posiadaczka niegdysiejszego B zmieniającego się w C (chcę z powrotem B, były takie ładne ), skorzystam z Twoich rad.

Chciałam przeczytać cały wątek, ale jak zobaczyłam kolejny post "bo Wy mnie nie rozumiecie, bo ja i tak wiem lepiej, i nic się z tym nie da zrobić" to mnie trafił szlag i idę sobie stąd.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 09:25   #38
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Też mam rozmiar DD i wcale mi to nie przeszkadza. Baaa! Ja nawet uważam to za swój atut! To, że piersi Ci najzwyczajniej w świecie wiszą to normalna sprawa, którą dawno temu odkrył Newton... Grawitacja. Dziwne, żeby tak duże piersi sobie ładnie sterczały. Podkreślam, że NATURALNE piersi. O tych sztucznych nawet nie mówimy. Któraś wizażanka napisała Ci, że musisz zainwestować w bardzo dobry stanik - jestem jak najbardziej za! Ponadto możesz używać różnych, fajnych kremów ujędrniających biust, możesz wykonywać odpowiednie ćwiczenia... Może nie stanie się cud i piersi nie staną się nagle sterczące jak sztuczne, ale na pewno w ten sposób poprawisz ich kondycję .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:27   #39
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Nie ma czegoś takiego jak rozmair DD. Wielkość miseczki zmienia się wraz z obwodem. Jako posiadaczka biustu w rozmiarze brytyjskim 65G radzę ci dobrać dobrze stanik- to naprawdę czyni cuda. Wejdź na stanikomania.pl i zobacz cykl biust na żywo- tam doskonale widać, jaki wpływ na wygląd biustu i naszej sylwetki ma dobry biustonosz. No i głowa do góry, na pewno nie jest tak źle, jak myślisz. Duży biust może być atutem, a nie przekleństwem
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 00:01   #40
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że przy takim rozmiarze piersi nie ma mowy o tym żeby były one sprężyste i kształtne. Po prostu działa na nie grawitacja...
Ja noszę 70E i mi jakoś nic nie zwisa ;D ( byłe 75C fatalna sprawa... )

Prawda jest taka, że jak nosiła 75tkę z małą miską to faktycznie mimo całych wtedy 18 lat nie wyglądało to idealnie, nie powiem, że zwisało ale też nie byłam do końca zadowolona. Odkąd noszę dobrze dorbane staniki ( nawet nie rok) to i bez stanika wszystko ładnie się trzyma. Biust ma cały dzień oparcie, poza tym dobry stanik "zbiera" pierś z boków i to też na pewno wpływa na "trzymanie" się w dobrym miejscu bo w końcu mają się na czym trzymać. Jakoś specjalnie nie ćwiczę ani nic w tym stylu, ot tylko stanik i jakieś podstawowe kwestie i jest naprawdę super. Przynajmniej mogę chodzić/biegac jak człowiek i nic mi nie lata na lewo i prawo - a to też wazne dla trzymania.

Polecam zatem DOBRY STANIK - to podstawa. Po jakimś czasie same Ci wrócą na lepsze miejsce. Jak przy okazji poćwiczysz, będziesz je masować to na pewno efekt Cię zadowoli ( i my tu nie mówimy o mało widocznych efektach o raczej bardzo wiodcznych, tyle już dziewczyn się pozbyło kompleksów dzięki dobrym stanikom)



Cytat:
Napisane przez karolcia180000 Pokaż wiadomość
tylko po operacji będą blizny no a poza tym i tak piersi nie będą jędrne tak jak bym chciała bo widziałam zdjęcia przed i po takiej operacji.. wstydzę się przed moim chłopakiem, bo wiadomo że on spodziewa się ładnych piersi bo nikt mi nie wmówi że marzy o tym żeby jego dziewczyna miała takie placki (w dodatku krzywe).. piersi powinny zachwycać, budzić w facecie porządanie, a pewnie każdy facet gdyby je zobaczył to czułby odrazę nawet nie wiecie jakiego mam doła jak myślę o tym,a myślę nieustannie o tym moim kompleksie

ta kwestia z plackami tylko utiwerdza mnie w przekonaniu, że masz co zbierać spod pach.. po prostu od złej bielizny "wnetrze" biustu ci rozlało się po klatce piersiowej i nic dziwnego, że się nie trzyma - bo co ma się trzyma, cienka warstwa skóry ? Samo w sobie to jędrne nie będzie

Kolejna sprawa - mam kumpelę która też ma nierówny biust i też rozmiarów jedna DD druga C (biustomaniaki -takie łopatologiczne tłumaczenie ;D łatwiej tak zrozumieć różnicę miseczek) i sobie nic z tego nie robi. Kiedyś się martwił ale teraz tylko się cieszy tym, ma faceta który ją całkowicie akceptuje i jest po prostu dumna z siebie To nie jest powod do tragedii uwierz mi.
Jak Ci to tak przeszkadza to zawsze są wkładki do biustonoszy - wystarczy w jedną miseczkę włożyć, w drugą nie i cała "tragiczna" roznica znika. A w łóżku ? no proszę Cię ostatnie na czym skupi się Twój facet to będzie róznica rozmiarów

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
A ja myślę, Karolciu - tylko się nie oburzaj - że Tobie jest po prostu wygodnie wymawiać się, że masz kompleks i że nie potrafisz tego naprawić.
zgadzam się w 100%
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-05-16 o 00:03
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 00:19   #41
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

http://stanikomania.blox.pl/html/131...146,169.html?3

Zobacz te Panie noszą nawet miseczke H, a jaki maja piekny biust..... Pozazdroscic tylko.
Dobierz odpowiedni rozmiar stanika a problemy znikna.

A co do obwislego biustu to sama sobie go zroilas noszac zapewno za szeroki obwod biustonosza .....
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 15:46   #42
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
http://stanikomania.blox.pl/html/131...146,169.html?3

Zobacz te Panie noszą nawet miseczke H, a jaki maja piekny biust..... Pozazdroscic tylko.
Dobierz odpowiedni rozmiar stanika a problemy znikna.

A co do obwislego biustu to sama sobie go zroilas noszac zapewno za szeroki obwod biustonosza .....
Jakie "nawet miseczkę H"? Przy jakim obwodzie może warto dodać. K, L przy obwodzie 80 i więcej to może być "nawet", ale H? Moje 65H to biust jakich wiele na ulicy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:26   #43
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

ide o zaklad, ze jej facet uwaza jej piersi za osmy cud swiata

swoja droga, jakis wysyp watkow a braku akceptacji - wiosna zle na ludzi dziala czy jak?
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 21:03   #44
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jakie "nawet miseczkę H"? Przy jakim obwodzie może warto dodać. K, L przy obwodzie 80 i więcej to może być "nawet", ale H? Moje 65H to biust jakich wiele na ulicy.
Dla mnie to nawet, bo sama mam C-D.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 00:27   #45
agata2905
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 84
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

A co do stanika w łóżku...
To koniecznie wyposaż siebie i TŻa w oliwkę, szaliczek i świeczki. i Zrób tak: umów się z TŻtem , zapal świeczunie, zacznij pieszczoty, a potem powiedz mu żeby zawiązał Ci oczy szaliczkiem (chyba, że macie w posiadaniu takie opaski na oczy) i połóż się na łóżku wcześniej wręczając mu oliwkę. Niech zrobi Ci masaż piersi (co przy okazji dobrze na nie zadziała, no i na Ciebie też! ) Będziesz miała zakryte oczy więc nie będziesz się tak krępowała, a po jakimś czasie będziesz chciała patrzeć jak on Cie masuje i jak przemawia przez niego pożądanie, kiedy wreszcie ma dostęp do (dotychczas) pilnie strzeżonego skarbu

Koniecznie potem napisz jak wrażenia
Będę trzymać kciuki!
agata2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:12   #46
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
http://stanikomania.blox.pl/html/131...146,169.html?3

Zobacz te Panie noszą nawet miseczke H, a jaki maja piekny biust..... Pozazdroscic tylko.
Dobierz odpowiedni rozmiar stanika a problemy znikna.

A co do obwislego biustu to sama sobie go zroilas noszac zapewno za szeroki obwod biustonosza .....
Ja noszę "nawet" miseczkę JJ (65) w porywach K (60).

Polecam dobrze dobrany biustonosz i ćwiczenia Nie martw się- wszystkiemu idzie zaradzić...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 12:09   #47
Okno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 72
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez feline2 Pokaż wiadomość
Ja noszę "nawet" miseczkę JJ (65) w porywach K (60).

Polecam dobrze dobrany biustonosz i ćwiczenia Nie martw się- wszystkiemu idzie zaradzić...
Jestem zszokowany :O Nie wiedziałem że takie rozmiary istnieją . Myślałem że po F już nic nie ma, tylko "na miare" jak juz, a przedziały nie istnieją :X. Wow :P

ps. sry za offtop.
ps2. Nie wiem czy tak jest ale może faktycznie wcześniej źle dobierałaś staniki i może dalej tak robisz. Moja dziewczyna ma podobny rozmiar jak ty a piersi ma cudowne.
Okno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:14   #48
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez karolcia180000 Pokaż wiadomość
ale jak mam wyjść na plażę, przecież wszystko będzie widać... no i jak mam pokazać się nago mojemu facetowi? zawsze jak się kochamy to robimy to po ciemku a ja jestem w staniku i nie pozwalam mu dotykać moich piersi. kurdę jak ja zazdroszczę dziewczynom które maja normalne piersi, bo ja mam dwa placki zamiast piersi :,(

mialam podobny problem, w podobnym rozmiarze.
do stanikow przywiazywalam dużą wage, ale i tak mialam kompleksy, kiedy pomyslalam, ze musze stanac nago przed moim facetem... albo położyc sie na plazy na plecach i wszystko sie rozjezdzało i zamiast DD na stojąco mialam 2 placki na leżąco ;/
sprawa sie pogarszała kiedy postanowilam schudnąć, bo biust jeszcze bardziej oklapł ;/ zaczelam cwiczyc (2 butelki wody mineralnej w łapki i wyciskasz jak na siłce ) i do tego masować taką rekawicą jak masuje sie dupke i uda w przypadku celluitu. nie było przyjemne ale skroa zaczela robic sie jędrniejsza. oprócz tego stosowalam różne preparaty do pielegnacji biustu i najważniejsze - przestalam sie garbic, chodzilam prosto i moje cycuszki od razu powedrowały kilka cm w gore
dało efekty, ale działam dalej!
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:13   #49
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Dzewczyny nawet ne wiecie jak ja wam zazdroszcze takich obfitych biustow.... ja mam 75 A....:/ jak sie poloze na plecach to...z przodu mam tylko dwa guziczki
__________________
Mój Kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172117
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 21:19   #50
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
Dzewczyny nawet ne wiecie jak ja wam zazdroszcze takich obfitych biustow.... ja mam 75 A....:/ jak sie poloze na plecach to...z przodu mam tylko dwa guziczki
A kto ci powiedzial, ze taki nosisz?

Radzilabym poczytac ten watek, a byc moze okażę sie ze powinnas nosic mieczke dwa trzy razy wieksza niz myslisz. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:35   #51
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A kto ci powiedzial, ze taki nosisz?

Radzilabym poczytac ten watek, a byc moze okażę sie ze powinnas nosic mieczke dwa trzy razy wieksza niz myslisz. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

przez dluuugi czas pracowalam w sklepie z bielizna, mierzylam chyba wszystkie mozliwe rozmiary i 75 A jest idealny...z tym,ze przy takich stanikach jakie nosze jest to juz 75 B ( mam take z gigantycznymi push upami )


apropo zle dobranych rozmiarow mialam taki przypadek przyszla dziewczyna i prosi o rozmiarek 75 J...przy czym widze ze ma mniejszy biust i proponuje jej inny rozmiar a ona,ze nie bo ona sprawdzila w interneci i ma 75 J po czym po kilkunastu przymiarkach wyszla ze sklepu z rozmiarem 80 D o ile dobrze pamietam
__________________
Mój Kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172117

Edytowane przez coolerka
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:38
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 22:56   #52
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
przez dluuugi czas pracowalam w sklepie z bielizna, mierzylam chyba wszystkie mozliwe rozmiary i 75 A jest idealny...z tym,ze przy takich stanikach jakie nosze jest to juz 75 B ( mam take z gigantycznymi push upami )


apropo zle dobranych rozmiarow mialam taki przypadek przyszla dziewczyna i prosi o rozmiarek 75 J...przy czym widze ze ma mniejszy biust i proponuje jej inny rozmiar a ona,ze nie bo ona sprawdzila w interneci i ma 75 J po czym po kilkunastu przymiarkach wyszla ze sklepu z rozmiarem 80 D o ile dobrze pamietam
Wybacz, ale jak to czytam to mi się źle robi.
Jak można ubrać kogoś w 80tkę skoro chciał 75tkę? WYtłumacz mi to? Przecież 80tka jest na 90cm pod biustem!

I 75A jedyny słuszny rozmiar... Polskie 75A jest na wymiary
pod biustem:86
w biuscie:90
Tylko 5% Polek nosi źle dobrany stanik, głownie dlatego, że panie kespedientki nie znają się zupełnie na bra-fittingu,
Radzę zrobić coś dla swoich peirsi i zajrzec na nasz wątek.


Wszystkie możliwe? A ile ich mogło być z tego co wiem 4 miski i 5 obwodow czyli jakies 20 możliwości...
A przecież masz
60A,65A,70A,75A itd..
60B,65B,70B,75B,80B,85B itd
60C,65C,70C,75C i tak do nawet HH JJ KK czy kto co chce.
W prawdziwych sklepach z bielizną kobeity szczupłe czy z dużym biustem nie są dyskryminowane.

Ja na swoje 65/90 noszę 60FF(brytyjskie) i nie sądzę, żebym sobie wymyślała, bo stanik jest idealny i na pewno nie za duży!!!
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-05-20 o 22:59
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 23:06   #53
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
przez dluuugi czas pracowalam w sklepie z bielizna, mierzylam chyba wszystkie mozliwe rozmiary i 75 A jest idealny...z tym,ze przy takich stanikach jakie nosze jest to juz 75 B ( mam take z gigantycznymi push upami )


apropo zle dobranych rozmiarow mialam taki przypadek przyszla dziewczyna i prosi o rozmiarek 75 J...przy czym widze ze ma mniejszy biust i proponuje jej inny rozmiar a ona,ze nie bo ona sprawdzila w interneci i ma 75 J po czym po kilkunastu przymiarkach wyszla ze sklepu z rozmiarem 80 D o ile dobrze pamietam

A czemu uwazalas sie za madrzejsza o tej kobiety??? Ona chyba lepiej wiedziala ile ma cm pod biustem. Miarki centymetrowej w oczach nie masz....A propo to przeczytalas chociaz jak sie dobiera biustonosze?
Dlaczego komus kto ma 75 pod biustem dobiera sie stanik w obwodzie 65??? Bo ja widze, ze nawet nie czytalas, i nie masz pojecia o co loto,a uwazasz sie zamadrzejsza tylko dlatego ze pracowalas w sklepie bieliznianym To cie bogatszą w tę wiedze jeszcze nie czyni....

Masa takich amatorek ekspedientek w slepach bieliznianych jest w polsce. Smiech na sali za pseudo profesjonalizm

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale jak to czytam to mi się źle robi.
Jak można ubrać kogoś w 80tkę skoro chciał 75tkę? WYtłumacz mi to? Przecież 80tka jest na 90cm pod biustem!

I 75A jedyny słuszny rozmiar... Polskie 75A jest na wymiary
pod biustem:86
w biuscie:90
Tylko 5% Polek nosi źle dobrany stanik, głownie dlatego, że panie kespedientki nie znają się zupełnie na bra-fittingu,
Radzę zrobić coś dla swoich peirsi i zajrzec na nasz wątek.


Wszystkie możliwe? A ile ich mogło być z tego co wiem 4 miski i 5 obwodow czyli jakies 20 możliwości...
A przecież masz
60A,65A,70A,75A itd..
60B,65B,70B,75B,80B,85B itd
60C,65C,70C,75C i tak do nawet HH JJ KK czy kto co chce.
W prawdziwych sklepach z bielizną kobeity szczupłe czy z dużym biustem nie są dyskryminowane.

Ja na swoje 65/90 noszę 60FF(brytyjskie) i nie sądzę, żebym sobie wymyślała, bo stanik jest idealny i na pewno nie za duży!!!
tu mialo byc chyba dobrze....

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
przez dluuugi czas pracowalam w sklepie z bielizna, mierzylam chyba wszystkie mozliwe rozmiary i 75 A jest idealny...z tym,ze przy takich stanikach jakie nosze jest to juz 75 B ( mam take z gigantycznymi push upami )


apropo zle dobranych rozmiarow mialam taki przypadek przyszla dziewczyna i prosi o rozmiarek 75 J...przy czym widze ze ma mniejszy biust i proponuje jej inny rozmiar a ona,ze nie bo ona sprawdzila w interneci i ma 75 J po czym po kilkunastu przymiarkach wyszla ze sklepu z rozmiarem 80 D o ile dobrze pamietam
A mierzylas 65 D- E??? Bo to jest to samo co 75A.........Anit tak dobrze mowie, nie przeskoczylam za duzo literek ??
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 23:11   #54
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
A mierzylas 65 D- E??? Bo to jest to samo co 75A.........Anit tak dobrze mowie, nie przeskoczylam za duzo literek ??
No wychodzi jakieś 65E polskie...
Ale i tak nie jestem pewna czy ta miska w 75A jest na pewno dobra.


A tak na marginesie to stanik ma PODTRZYMYWAĆ piersi, a nei zasłaniać. Założę się, że twoja kilentka była szczupła, a 80tką mogła się 3 razy obwiązać....
Obejrzyj sobie jednen odcinek chociaż Jak DObrze Wyglądać Nago...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-05-20 o 23:13
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 00:23   #55
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez karolcia180000 Pokaż wiadomość
mam okropny problem z powodu którego mam ogromne kompleksy - otóż mój biust jest strasznie obwisły (rozm.DD), sutki " patrzą" na dół i w dodatku biust jest asymetryczny (prawa pierś większa o jeden rozmiar albo i więcej od lewej). nie wiem co z tym zrobić, na operację plastyczną mnie nie stać jestem załamana czy któraś z was też tak ma? mam dopiero 21 lat a piersi jak u 80-letniej staruszki,chociaż pewnie nawet wiele staruszek ma ładniejszy biust ode mnie
ja miałam odwrotny problem - małe piersi ale zwisające jednocześnie,takie szyszki wręcz kupiłam serum ujędrniające na biust i widać poprawę - mam ładne, ksztaltne piersi, wkońcu! a myślałam, że to nie będzie możliwe, nawet mój się w końcu nimi zachwyca
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:03   #56
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
nawet mój się w końcu nimi zachwyca
W końcu?? To co ty masz za faceta, że w końcu się zachwyca... A wcześniej mu się nie podobały?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 12:59   #57
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
W końcu?? To co ty masz za faceta, że w końcu się zachwyca... A wcześniej mu się nie podobały?
nie tak jak teraz widać mam dziwnego faceta
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:13   #58
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
nie tak jak teraz widać mam dziwnego faceta
Jak kocha to powinnaś być dla niego najpiękniejsza (mam nadzieję, że jesteś).
No, ale to chyba tez jest to, że jak my akceptujemy swoje ciało, to inni też je akceptują.
Ja gorąco polecam dobrze dobrane staniki! Moje piersi naprawdę uległy poprawie już po 2óch miesiącach...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:15   #59
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Jak kocha to powinnaś być dla niego najpiękniejsza (mam nadzieję, że jesteś).
No, ale to chyba tez jest to, że jak my akceptujemy swoje ciało, to inni też je akceptują.
Ja gorąco polecam dobrze dobrane staniki! Moje piersi naprawdę uległy poprawie już po 2óch miesiącach...
a, że ja mojego ciała nie za bardzo lubię, utyskuję to i chyba mojemu się udzieliło
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:35   #60
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Baaardzo wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
a, że ja mojego ciała nie za bardzo lubię, utyskuję to i chyba mojemu się udzieliło
Dla mnie mój TŻ jest najlepszą terapią, dzięki niemu jakoś inaczej patrze już na swoje ciało. Jednak akceptacja jest bardzo ważna. Innego ciała nie dostaniemy i trzeba pokochać to co mamy, nikt nie jest idealny.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.