Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 22:13   #181
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Ja mam i sa wspaniale, tylko same pigmenty sa mocne jak nie wiem co a miki gitter sa transparentnokolorowobrok atowe ale nie ma jeszcze wszystkich mik, przesylka droooooga ze hej, przy ciezszej nie mozesz wziac tej najtanszej przesylki
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:17   #182
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Frantic, ty uzywasz pigmentów z CS? Możesz się pochwalić jakie są wspaniałe? (niech sie pomęczę, życie i tak jest do bani)
Mam tylko kilka mik i jeden cień. Pigmenty będę miała na spróbowanie za kilka dni, zgadnijcie od kogo.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tylko co z tymi zdjęciami które już są na forum? Dobrze byłoby je zebrać.
Może trzeba rozważyć album na photobucket? Albo i to i to?
Hmm, właśnie nie wiem jak to zrobić. Ale każdy ma mieć swój album na photobucket czy jak?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:20   #183
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

mnie sie podoba pomysl z forum edm- jest tam prywatny abum do ktorego wiele osob powrzucalo zdjecia, a haso jest do ogladania i wrzucania na watku forum, ani nikt niezainteresowany sie nie bedzie miesza ani ogadal. Bo jak inaczej zrobić to w jednym miejscu? Chyba ze bedzie ktos uprawniony i jemu bedziemy wysylac foty?

widzialyscie zlosliwca?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-26 o 22:25
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:27   #184
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja mam i sa wspaniale, tylko same pigmenty sa mocne jak nie wiem co a miki gitter sa transparentnokolorowobrok atowe ale nie ma jeszcze wszystkich mik, przesylka droooooga ze hej, przy ciezszej nie mozesz wziac tej najtanszej przesylki
Jednego gliterka rzucili mi w ramach gratisu, więc ja bym raczej przy próbkach obstawała, zresztą po dolarze za próbkę wielkosci łyżeczki do herbaty - pamiętajmy, że w większości sklepów są to zazwyczaj 1/4 tej miary. A że wzięło mnie na testy no to ściągam różne cienie i pigmenty i używam... Mam już zapas na jakieś 3 lata
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:31   #185
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Dziewczyny CZYTAJCIE!!!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:31   #186
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

no to pomysl ze gliterek jest najslabszy, metalic lilac mam tyko probke ma meticzny polysk i mocny pigment, a tej serii nie bralam akurat nic wiecej sandy tez lubie a chromy och
bede mieszac to wtedy pokaze jakies fotki

czytalam wczesniej :P i sie usmiechalam jakby to bylo moje wlasne podforum czy cos
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-26 o 22:33
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:52   #187
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mnie sie podoba pomysl z forum edm- jest tam prywatny abum do ktorego wiele osob powrzucalo zdjecia, a haso jest do ogladania i wrzucania na watku forum, ani nikt niezainteresowany sie nie bedzie miesza ani ogadal. Bo jak inaczej zrobić to w jednym miejscu? Chyba ze bedzie ktos uprawniony i jemu bedziemy wysylac foty?

widzialyscie zlosliwca?
No tak, ale czy to ma być album ze wszystkimi minerałami czy podzielony na firmy? Jak ze wszystkimi to się szybko zrobi burdel, a jak osobno firmami to gdzie wlejać porównania dwóch marek (w sumie można tu i tu)?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 01:29   #188
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No tak, ale czy to ma być album ze wszystkimi minerałami czy podzielony na firmy? Jak ze wszystkimi to się szybko zrobi burdel, a jak osobno firmami to gdzie wlejać porównania dwóch marek (w sumie można tu i tu)?
Może osobne albumy dla firm i jeden album porównawczy.

A z innej bajki, Frantic, wiesz, że ten Diva Primer zawiera azotek boru (boron nitride)? Tak na wszelki wypadek piszę, bo wiem, że się go wystrzegasz.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:35   #189
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

Zakładaj Trzeba robić mała dywersyfikację. Im więcej wątków tym lepiej. Jak to mówią, jak nie kijem to pałką go...
dywersyfikację czy malutką dywersję ?

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Może osobne albumy dla firm i jeden album porównawczy.

A z innej bajki, Frantic, wiesz, że ten Diva Primer zawiera azotek boru (boron nitride)? Tak na wszelki wypadek piszę, bo wiem, że się go wystrzegasz.
czy możecie mnie uświadomić czemu wystrzegać się boronu?
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:11   #190
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki

Frantic, daj znac KONIECZNIE jak sie spisuje primer - nawet z azotkiem Na Coastal Scents jeszcze zakupow nie robilam..

Dziewczyny, zamowilam probki z Cory, mysliscie ze powinnam zalozyc nowy watek na ten temat?

Rozwielitko, u mnie Burt's Bees nie zostawia powloczki. Tylko ja go mieszam jeszcze (z chciwosci) z mieszanka olejowa do mycia, teraz mam samorobna z czarnuszka ale czekam na najlepszy z mozliwych pomaranczowy olejek z BU, czasem dodaje tez odrobine bromelainy. Burt's Bees KOCHAM, to wspaniala firma, i tania, jesli ma sie kogos z uk, kto moze przywiezc kosmetyki.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:13   #191
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Będzie nasze podforum!
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 10:15   #192
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, daj znac KONIECZNIE jak sie spisuje primer - nawet z azotkiem Na Coastal Scents jeszcze zakupow nie robilam..

Dziewczyny, zamowilam probki z Cory, mysliscie ze powinnam zalozyc nowy watek na ten temat?

Rozwielitko, u mnie Burt's Bees nie zostawia powloczki. Tylko ja go mieszam jeszcze (z chciwosci) z mieszanka olejowa do mycia, teraz mam samorobna z czarnuszka ale czekam na najlepszy z mozliwych pomaranczowy olejek z BU, czasem dodaje tez odrobine bromelainy. Burt's Bees KOCHAM, to wspaniala firma, i tania, jesli ma sie kogos z uk, kto moze przywiezc kosmetyki.
mamy juz forum oficjanie wię w nowym napisz o cory, ciekawi mnie ta firma. Na coastal jest minus- dosc droga przesylka, ale tenie pedzle do cieni- kupilam z 10 roznuch i jeden jest taki sobie, jeden slaby a reszta super
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:23   #193
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki

Wow, ale mnie szefowa zaskoczyła pozytywną decyzją co do podforum o minerałkach. Nie spodziewałam się, że to tak szybko nastąpi





Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
dywersyfikację czy malutką dywersję ?
Malutką dywersję przez dywersyfikację


Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
czy możecie mnie uświadomić czemu wystrzegać się boronu?
Ja nie lubię boronu, bo mnie podrażnia. Jak również minerały z boronem nieciekawie wyglądają na mojej skórze.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:23   #194
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Juz jest:

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=11
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:29   #195
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No tak, ale czy to ma być album ze wszystkimi minerałami czy podzielony na firmy? Jak ze wszystkimi to się szybko zrobi burdel, a jak osobno firmami to gdzie wlejać porównania dwóch marek (w sumie można tu i tu)?
można zrobić podfoldery z poszczególnymi firmami

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, daj znac KONIECZNIE jak sie spisuje primer - nawet z azotkiem Na Coastal Scents jeszcze zakupow nie robilam..

Dziewczyny, zamowilam probki z Cory, mysliscie ze powinnam zalozyc nowy watek na ten temat?

Rozwielitko, u mnie Burt's Bees nie zostawia powloczki. Tylko ja go mieszam jeszcze (z chciwosci) z mieszanka olejowa do mycia, teraz mam samorobna z czarnuszka ale czekam na najlepszy z mozliwych pomaranczowy olejek z BU, czasem dodaje tez odrobine bromelainy. Burt's Bees KOCHAM, to wspaniala firma, i tania, jesli ma sie kogos z uk, kto moze przywiezc kosmetyki.
świetny pomysł, przymierzam się do olejku z BU.
pranie, dzięki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Będzie nasze podforum!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:45   #196
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki


skoro jest już porządek to może czas na wątek o Pure Luxe?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:04   #197
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

skoro jest już porządek to może czas na wątek o Pure Luxe?

Majade, nowa pasja ja na razie nie nadążam za wątkami, kolorystyką i innymi cennymi szczegółami ale już wiem i że i tak nie oprę się minerałom
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:35   #198
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Majade, nowa pasja ja na razie nie nadążam za wątkami, kolorystyką i innymi cennymi szczegółami ale już wiem i że i tak nie oprę się minerałom
Szał mnie ogarnął, to prawda, ale głównym powodem jest to, że od kiedy testuję próbki minerałow, niesamowicie poprawiła mi się cera. Nie wiem ile w tym minerałów, ile autosugestii a może to kwestia nowej maści - sama nie wiem. Będę się obserwować i jeśli moja pikna skóra to rzeczywicie zasługa proszków, to nie ręczę za siebie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:44   #199
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Szał mnie ogarnął, to prawda, ale głównym powodem jest to, że od kiedy testuję próbki minerałow, niesamowicie poprawiła mi się cera. Nie wiem ile w tym minerałów, ile autosugestii a może to kwestia nowej maści - sama nie wiem. Będę się obserwować i jeśli moja pikna skóra to rzeczywicie zasługa proszków, to nie ręczę za siebie

Nie ukrywam, że i mnie skusiła wizja pięknej cery ale także ciągłe niezadowolenie z podkładów, płynnych i kremowych ciągle mi coś w nich nie pasuje, jako tako jeszcze dogaduję się z kompaktami pudrowymi może własnie minerały to jest to czego szukam
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 13:45   #200
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Ooooooooooooooooooo...... ...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:47   #201
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Minerałoholiczki

muszę dodać, bo pęknę - cieszę się bardzo!
__________________

alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 13:55   #202
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

No dobra, ochlonelam
Wlaczylam kompa po powrocie i prosze jaki news Ciesze sie, ze jednak utworzono nowe forum, wlazlam od razu i wreszcie czuje sie jak u siebie Kilka watkow w kupie to naprawde duze udogodnienie ale cos czuje, ze jak juz wdepnelam to nie wysciubie nosa poza to podforum
A propos, mozna ten plotkowy przeniesc na nowy dzial?

Jeszcze jedno - wspominalam kiedys o watku "mineraly kontra tradycyjna kolorowka", na temat tego co w mienralach jest dla nas absolutnym niezbednikiem, a w czym jednak wygrywa tradycyjna kolorowka. Osobiscie mieszam, pewnie jak wiekszosc z nas, nie jestem w stanie zrezygnowac calkowicie z tradycyjnej kolorowki na rzecz mineralow, za bardzo lubie te firdygalki odkryte wczesniej. Macie ochote na taki watek? Ja jestem bardzo ciekawa waszych relacji w tym temacie, kto woli cienie, a kto roze mineralne od tradycyjnych, itd. Mineraly jako odkrycie owszem ale raczej nie bede ortodoksem, Clinique by mnie przeklnal na wieki

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-27 o 14:01
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:06   #203
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Boże i mnie to ominęło! Dopiero zobaczyłam co się stało i mnie przy tym nie było! Ale dobra, najważniejsze że już jest!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:14   #204
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Może osobne albumy dla firm i jeden album porównawczy.

A z innej bajki, Frantic, wiesz, że ten Diva Primer zawiera azotek boru (boron nitride)? Tak na wszelki wypadek piszę, bo wiem, że się go wystrzegasz.
Wiem, wiem, ale spróbować go muszę.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, daj znac KONIECZNIE jak sie spisuje primer - nawet z azotkiem Na Coastal Scents jeszcze zakupow nie robilam..
Ok, na pewno napiszę.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
można zrobić podfoldery z poszczególnymi firmami
Też myślałam o poszczególnych albumach dla firm. Tak będzie chyba najbardziej przejrzyście.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

skoro jest już porządek to może czas na wątek o Pure Luxe?
Jeżeli jeszcze nie ma (jestem jakieś 5 godzin do tyłu w temacie nowego forum) to postaram się ten wątek założyć.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno - wspominalam kiedys o watku "mineraly kontra tradycyjna kolorowka", na temat tego co w mienralach jest dla nas absolutnym niezbednikiem, a w czym jednak wygrywa tradycyjna kolorowka. Osobiscie mieszam, pewnie jak wiekszosc z nas, nie jestem w stanie zrezygnowac calkowicie z tradycyjnej kolorowki na rzecz mineralow, za bardzo lubie te firdygalki odkryte wczesniej. Macie ochote na taki watek? Ja jestem bardzo ciekawa waszych relacji w tym temacie, kto woli cienie, a kto roze mineralne od tradycyjnych, itd. Mineraly jako odkrycie owszem ale raczej nie bede ortodoksem, Clinique by mnie przeklnal na wieki
Vril pomysł świetny. Wiesz jak to jest - kto proponuje, ten wątek zakłada.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:16   #205
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki

Vril => To mogłoby być całkiem fajne Z chęcią dowiem się czegoś nowego na temat kosmetyków przegrywających w niektórych kwestiach z minerałami ( o ile takie są )

Widzę ,że ostatnio piszemy o pielęgnacji Chętnie wypróbuję pewne składniki pielęgnacji Nanomi, bo mamy podobną cerę

Moja wygląda tak (na razie niezbyt zbiochemizowana ale to kwestia czasu
Rano :
- tonik arbuzowy under 20 Ale to sie zmieni za rzecz hydrolatu nie wiem jeszcze jakiego
- cieniutka warstewka Hipp (zaczyna powoli działać !! )
- Filtr Normaderm Ultra Sheer SPF 55 (kupiony w USA u nas nie dostępny ale jest na e-bayu amerykanskim
- Minerały lub Vichy lumineuse
-MAC blot na matowienie

Wieczorem :
- żel Avene
- tonik arbuzowy under 20
- nuxe etincelante
- punktowo Brevoxyl

Co dwa dni - peeling St.Ives na przemian z glinkami Argiletz - różową i zieloną

NO I SUPER , ŻE JEST PODFORUM
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:18   #206
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
No dobra, ochlonelam
Wlaczylam kompa po powrocie i prosze jaki news Ciesze sie, ze jednak utworzono nowe forum, wlazlam od razu i wreszcie czuje sie jak u siebie Kilka watkow w kupie to naprawde duze udogodnienie ale cos czuje, ze jak juz wdepnelam to nie wysciubie nosa poza to podforum
A propos, mozna ten plotkowy przeniesc na nowy dzial?

Jeszcze jedno - wspominalam kiedys o watku "mineraly kontra tradycyjna kolorowka", na temat tego co w mienralach jest dla nas absolutnym niezbednikiem, a w czym jednak wygrywa tradycyjna kolorowka. Osobiscie mieszam, pewnie jak wiekszosc z nas, nie jestem w stanie zrezygnowac calkowicie z tradycyjnej kolorowki na rzecz mineralow, za bardzo lubie te firdygalki odkryte wczesniej. Macie ochote na taki watek? Ja jestem bardzo ciekawa waszych relacji w tym temacie, kto woli cienie, a kto roze mineralne od tradycyjnych, itd. Mineraly jako odkrycie owszem ale raczej nie bede ortodoksem, Clinique by mnie przeklnal na wieki
Vrill jak najbardziej tak.
moje zastrzezenia są takie: oby nie bylo tam wpisywane ze po tym skladzie w tradycyjnym bedziesz miala pryszcze, po tym raka. Sory, że pisze tak bezposrednio, ale duzo osob moze to zniechecic i przestraszyc. O skladach niech bedzie inny watek, tu o efektach upiekszających poslizgach przy stosowaniu i takie tam. Mysle ze w tym moderator bedzie mial sporo pracy.
Jak ktos chce uzywac tylko rozu mineralnego to ma do tego prawo i nie musi czytac na ten temat komentarzy.
Nie pisze tego bez powodu - jakbym napisala na biochemii ze stosuje kremy z tym tamtym i siamtym a chcialabym kupic na BY tylko peeling i prosila o rade to dostalabym rade zeby moje kremy wywalic do kosza. to taki przykladzik
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:20   #207
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki

Po przeczytaniu wątku czuje się napusczona na DIVE na Coastal Scents i to od razu w pełnym wymiarze- czy ktoś ma jeszcze coś dobrego do polecenia z tego sklepu ? Może Shea Butter ? Brzmi zachęcająco - ale wysyłka droga ...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:23   #208
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

pedzelki sa dobre, do cieni, jest watek o coasta, eyeinery w zelu ...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:28   #209
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
pedzelki sa dobre, do cieni, jest watek o coasta, eyeinery w zelu ...
Szukałam szukałam i nie znalazłam ale w takim razie poszukam jeszcze
Dzięki pastereczko
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 14:34   #210
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Szukałam szukałam i nie znalazłam ale w takim razie poszukam jeszcze
Dzięki pastereczko

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283997
nie ma sprawy, palety cieni tradycyjnych sa u kazdej maniaczki kosmetycznej na YT reklamowane
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.