essence - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 22:24   #3391
niziutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 110
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o cienie uj to na zdjęciach z netu wyglądają tak jak w załączniku - w rzeczywistości kolory nie są tak nasycone, bardziej przygaszone Niestety nie posiadam zdjęć cieni w realu

szkoda ale o ile dobrze pamietam ktos sie przyznał ze ma dwa zestawy. niestety na zdjeciach nawet kolejnosc kolorow sie nie zgadza z rzeczywistoscia!:rolleyes :
niziutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 22:29   #3392
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Masz rację - dopiero teraz zwróciłam na to uwagę Mam ten pierwszy zestaw kolorystyczny (02 Wild and Free) i pierwszy cień jest szary, potem zielony i na końcu brązowy
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 23:12   #3393
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: essence

Witajcie Essence'omaniaczki Przyłączam się do Waszego grona, zawsze z ciekawością zaglądam do gablotek Essence w drogeriach Natura. Ostatnio zaopatrzyłam się w wychwalany na Wizażu AOH i mogę tylko przyłączyć się do peanów na jego cześć Jest świetny, można spokojnie dawkować efekt od delikatnego połysku do imprezowego blasku i zawsze wygląda dobrze. Nie mogę się już doczekać tej serii Sweet Temptation, to moje ulubione kolory w makijażu - fiolet, róż i szary.
Dwa dni temu oglądałam sobie nową limitowankę, ale jakoś nic mi nie podeszło. Bronzerów nie używam, cienie nie w moich kolorach, lakiery do paznokci tak samo, a kosmetyki do ust na razie wzięłam na wstrzymanie, bo mam zastraszającą ilość szminek i błyszczyków. Poczekam cierpliwie na kolejną nowość. W końcu zakup niewielki, a ile radości Pozdrawiam Was serdecznie!
Edit: w końcu udało mi się znaleźć na stronie zapowiedź serii Bohemia... Cienie do smokey musiałabym "obmacać", bo właśnie pozbawiłam się jedynej matowej czerni z racji wymiany kosmetycznej, oprócz tego ciekawa jestem lakierów i błyszczyka (tak, wiem, mam dużo, ale takiego koloru jeszcze nie). Z zapowiedzi limitowanek najbardziej chyba zachwyciła mnie Poseidon's Love. Jakiś czas temu na stronie MAC'a oglądałam makijaże inspirowane stylem marynarskim i tak mi się zamarzyło coś zbliżonego... A kuleczki kupię nawet jeśli najlepszą ich stroną będzie opakowanie, zauroczyło mnie
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 07:06   #3394
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: essence

Okazało się, że w moim małym rodzinnym mieście (Stalowa Wola) łatwiej jest o essence niż w Krakowie. W zasadzie jedyne drogerie jakie tam są to właśnie Natury.

Niestety coś mi się pomyliło i myślałam, że 20 sierpnia wchodzi Posejdon, a tu Urban Jungle i kicha. To nie są kolory dla blondynek o zimnej urodzie, to nie są kolory dla brunetek o zimnej urodzie, czyli nie są to kolory dla większości z nas.
Przed szafą essence czułam, jakby ktoś ze mnie spuścił powietrze, po prostu byłam nastawiona na coś zupełnie innego.

Czy u nas w ogóle będzie PL? Ja z tej ich strony internetowej zrozumiałam, że był on przed UJ.
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 08:30   #3395
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Zrobiłam sobie dziś makijaż cieniami UJ i załączam efekt(nie patrzcie na niedociągnięcia, to nie MM ).
Na górnej powiece pod brwiami jest rozświetlacz z tej paletki, cała górna powieka to ten jasny róż a w kącikach zewnętrznych brąz. Na dolnej powiece ta zgniła zieleń(khaki). Jak widać efekt bardzo delikatny

Użyłam też na twarz brązera UJ i nawet nie jest tak źle - jak się nie przesadzi to nie wyjdze pomarańcz na twarzy a podkreślenie kości policzkowych jest delikatne. Niestety nie udało mi się tego efektu uzyskać na zdjęciu(musiałabym zrobić wielkie place na policzkach żeby efekt było znać).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled - 6.jpg (140,3 KB, 211 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 08:51   #3396
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Wycofali? A to świńtuchy! Pięknie, a już miałam nadzieję...
Z racji rekompensaty użyłam dzisiaj sztyftu brązującego jako bazy pod cienie, zobaczymy, czy zdaży się cud i nie zbiją się w załamaniach powieki. Wiem, mam głupie pomysły, ale ten sztyft mi zalega, a tak łądnie wygląda... xD
A całkiem możliwe, że się sprawdzi, bo ja jako bazy czasem używam różnych dziwnych rzeczy. Próbowałam rozświetlacza z cieni UJ, ale jest zbyt tłusty. Za to kiedyś świetnie sprawdzały się u mnie ciężkie pomadki ochronne z filtrami

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi Ci o cienie uj to na zdjęciach z netu wyglądają tak jak w załączniku - w rzeczywistości kolory nie są tak nasycone, bardziej przygaszone Niestety nie posiadam zdjęć cieni w realu
No właśnie, jak zauważyłyście jest oszustwo, bo barwy są zamienione. Poza tym wyglądają nieco inaczej nawet w opakowaniu. Efekt na powiece to totalne rozczarowanie. Nie lubię delikatnych cieni, a te są bardzo delikatne. Z użyciem bazy i tego zestawu uptown girl efekt był nieco mocniejszy niż ten, który uzyskała isa666, ale mimo to mnie nie powalił. Cienie z Asia Glam też mnie zawiodły, więc Essencowe cienie raczej mnie już nie skuszą. Produkty do makijażu twarzy mają znacznie lepsze
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 09:49   #3397
niziutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 110
Dot.: essence

chyba i tak kupie te cienie. Isa666 i jej oczka przekonały mnie
niziutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 09:50   #3398
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
A całkiem możliwe, że się sprawdzi, bo ja jako bazy czasem używam różnych dziwnych rzeczy. Próbowałam rozświetlacza z cieni UJ, ale jest zbyt tłusty. Za to kiedyś świetnie sprawdzały się u mnie ciężkie pomadki ochronne z filtrami



No właśnie, jak zauważyłyście jest oszustwo, bo barwy są zamienione. Poza tym wyglądają nieco inaczej nawet w opakowaniu. Efekt na powiece to totalne rozczarowanie. Nie lubię delikatnych cieni, a te są bardzo delikatne. Z użyciem bazy i tego zestawu uptown girl efekt był nieco mocniejszy niż ten, który uzyskała isa666, ale mimo to mnie nie powalił. Cienie z Asia Glam też mnie zawiodły, więc Essencowe cienie raczej mnie już nie skuszą. Produkty do makijażu twarzy mają znacznie lepsze
Cienie pojedyncze ze stałej oferty są bardzo fajne kolory nasycone, mocne, ładnie wyglądają na powiece. Tylko te z limitowanek jakieś "niewydarzone"
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 10:28   #3399
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Cienie pojedyncze ze stałej oferty są bardzo fajne kolory nasycone, mocne, ładnie wyglądają na powiece. Tylko te z limitowanek jakieś "niewydarzone"
ale i tak slyszalam, ze sa bardzo nietrwale :/. Szkoda, bo sa ladne. Kiedys i tak milo wiecej kolorow i jakos bardziej mnie zachecaly. Nie wiem po co oni zmniejszaja ta palete na rzecz roznych rodzajow o tych samych kolorach
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 10:33   #3400
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie dziś makijaż cieniami UJ i załączam efekt(nie patrzcie na niedociągnięcia, to nie MM ).
Na górnej powiece pod brwiami jest rozświetlacz z tej paletki, cała górna powieka to ten jasny róż a w kącikach zewnętrznych brąz. Na dolnej powiece ta zgniła zieleń(khaki). Jak widać efekt bardzo delikatny
Rzeczywiście cienie dają bardzo delikatny efekt,aczkolwiek mi się podoba Sama będę w Naturze dopiero w poniedziałek,zobaczę jeszcze jak one się prezentują 'na żywo'.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:40   #3401
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Cienie pojedyncze ze stałej oferty są bardzo fajne kolory nasycone, mocne, ładnie wyglądają na powiece. Tylko te z limitowanek jakieś "niewydarzone"

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
ale i tak slyszalam, ze sa bardzo nietrwale :/. Szkoda, bo sa ladne. Kiedys i tak milo wiecej kolorow i jakos bardziej mnie zachecaly. Nie wiem po co oni zmniejszaja ta palete na rzecz roznych rodzajow o tych samych kolorach
Co prawda mam tylko 1 pojedynczy cień essence, ale na jego trwałość nie narzekam

Kusił mnie dziś pilniczek o zapachu czereśni, ale ostatecznie zrezygnowałam z zakupu, bo w sumie nowego pilnika nie potrzebuję, a wydać 6 czy 7 zł (nie pamiętam dokładnie ile kosztował ) na ten dość mały gadżet było mi szkoda

dimiti, kupiłam 2 ostatnie saszetki fluidu i jutro będę go testować
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 11:46   #3402
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość


Kusił mnie dziś pilniczek o zapachu czereśni, ale ostatecznie zrezygnowałam z zakupu, bo w sumie nowego pilnika nie potrzebuję, a wydać 6 czy 7 zł (nie pamiętam dokładnie ile kosztował ) na ten dość mały gadżet było mi szkoda

dimiti, kupiłam 2 ostatnie saszetki fluidu i jutro będę go testować
Czereśniowy stoi po 6,99, też żal mi było kasy bo jak się już ma torbę do szkoły czy do pracy to pełnowymiarowy pilnik i tak się zmieści. Swoją drogą te większe pilniki Essence w futeralikach są o złotówkę tańsze od tych małych...

Wybór należy do ciebie
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:51   #3403
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Już wybrałam: na razie nie kupię żadnego pilnika - wolę dołożyć 2 czy 3 złote i kupić sobie pojedynczy cień
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 11:53   #3404
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

mi sie podoba eyeshadow top coat- to chyba jakas nowa wersja tej bazy Essence w sloiczku. Ktos to moze juz testowal (na KNC nie ma opinii)?? Mi sie wszystkie cienie roluja pod kazda baza, wiec chwytam sie juz wszystkiego.. Szkoda mi mimo wszystko kupowac nastepna baze, ktore potem bedzie lezec na polce :/.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:01   #3405
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

eyeshadow top coat widziałam w mojej nowej/starej książecze essence i też na nią zwrociłam uwagę Ale u mnie w Naturze jej nie widziałam
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:21   #3406
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Hmmm, utrwalacz do cieni nakładany na cienie? Hoho, trzeba będzie potestować... A tej bazy to też tak delikatnie szukałam, ale szybko mi przeszło jak zobaczyłam że na zapudrowanym kremie tonującycm i na podkładzie mineralnym trzyma się jak należy. Ale tej emulsji utrwalającej i tak poszukam
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:26   #3407
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość


Co prawda mam tylko 1 pojedynczy cień essence, ale na jego trwałość nie narzekam

Kusił mnie dziś pilniczek o zapachu czereśni, ale ostatecznie zrezygnowałam z zakupu, bo w sumie nowego pilnika nie potrzebuję, a wydać 6 czy 7 zł (nie pamiętam dokładnie ile kosztował ) na ten dość mały gadżet było mi szkoda

dimiti, kupiłam 2 ostatnie saszetki fluidu i jutro będę go testować
oj to wzziecie ma zobaczymy jak po testach bedzie ja jak wroce do domu i pojde do natury to pewnie bede sie wgapiac 15 min w szafe essence i bede sie zastanawiala co wybrac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:31   #3408
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Wczoraj próbowałam pomalować paznokcie lakierem granatowym z Posejdona ale to porażka jakaś... Takie smugi odstawiłam i pomalowałam Inglotem (moim skromnym zdaniem najlepsze lakiery ;p)

I muszę kupić te sztuczne rzęsiska

A w ogóle... Dimiti ale Ty śliczna jesteś
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:34   #3409
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Wczoraj próbowałam pomalować paznokcie lakierem granatowym z Posejdona ale to porażka jakaś... Takie smugi odstawiłam i pomalowałam Inglotem (moim skromnym zdaniem najlepsze lakiery ;p)

I muszę kupić te sztuczne rzęsiska

A w ogóle... Dimiti ale Ty śliczna jesteś
dziekuje
z essence wogole lakiery mnie nie kusza chyba ze jakies ciemne ale moja mama swojego czasu tyle ich nakupila! mam tylko jeden od siostry do frencha albo z jakas odzywka? cielisty mowila wlasnie ze jej smugi robi czy co...jak nakladam jedna warstwe to nawet wyglada sztuczne rzesy z essenca chcesz?? uwazaj bo ja kiedys mialam to chyba mi przez te rzesiska moje wypadly z jednej strony i tuszy nie uzywalam bo wygladalam jak jakas yp
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 12:42   #3410
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: essence

Dziewczynki, a czy któraś z Was posiada może ten oto puder mineralny w kompakcie?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...kompakcie.html

Niestety, nie ma jeszcze żadnych opini, a ja jak już zaczęłam uzupełniać, moj zestaw mineralny, to chciałabym wiedzieć cos wiecej na jego temat, niż to co zapewnia producent, a brakuje mi jeszcze pudru w kompakcie. Byłabym wdzięczna za jakie kolwiek opinie
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:47   #3411
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a czy któraś z Was posiada może ten oto puder mineralny w kompakcie?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...kompakcie.html

Niestety, nie ma jeszcze żadnych opini, a ja jak już zaczęłam uzupełniać, moj zestaw mineralny, to chciałabym wiedzieć cos wiecej na jego temat, niż to co zapewnia producent, a brakuje mi jeszcze pudru w kompakcie. Byłabym wdzięczna za jakie kolwiek opinie
Ja go mam ale mało używam :P tak mnie się coś zdało po kilku użyciach że zapcha pory, ale zrobię drugie podejście. Ale efekt fajny. Całkiem fajnie kryje, matuje, i daje efekt chłodzenia jakby nie wiem w jaki sposób ale takie wrażenie mam
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 15:52   #3412
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Ja go mam ale mało używam :P tak mnie się coś zdało po kilku użyciach że zapcha pory, ale zrobię drugie podejście. Ale efekt fajny. Całkiem fajnie kryje, matuje, i daje efekt chłodzenia jakby nie wiem w jaki sposób ale takie wrażenie mam
Hm.. chłodzenia? Coś ciekawie się ten puder zapowiada, ale mówisz, że Ciebie zapchał?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 17:50   #3413
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a czy któraś z Was posiada może ten oto puder mineralny w kompakcie?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...kompakcie.html

Niestety, nie ma jeszcze żadnych opini, a ja jak już zaczęłam uzupełniać, moj zestaw mineralny, to chciałabym wiedzieć cos wiecej na jego temat, niż to co zapewnia producent, a brakuje mi jeszcze pudru w kompakcie. Byłabym wdzięczna za jakie kolwiek opinie
Ten puder jest niestety tylko z nazwy mineralny, bo w składzie ma talk i mnóstwo innych rzeczy, a to troszkę przeczy idei kosmetyków mineralnych, które mają się opierać niemal wyłącznie na zmielonych minerałach...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 20:03   #3414
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Hm.. chłodzenia? Coś ciekawie się ten puder zapowiada, ale mówisz, że Ciebie zapchał?
No taki krótkotrwały efekt, najbardziej czuję przy nakładaniu ;P No nie jestem pewna czy to on zapchał, możliwe że to od czego innego Przetestuję go jeszcze i zobaczymy
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 21:58   #3415
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: essence

Wczoraj próbowałam pomalować paznokcie lakierem granatowym z Posejdona ale to porażka jakaś... Takie smugi odstawiłam i pomalowałam Inglotem (moim skromnym zdaniem najlepsze lakiery ;p)

Mona, gdzie kupiłaś lakier z tej serii?
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 22:01   #3416
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Isa666 ślicznie pomalowałaś oczęta Efekt jest delikatny i subtelny, ale urzeka
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 07:07   #3417
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Isa666 ślicznie pomalowałaś oczęta Efekt jest delikatny i subtelny, ale urzeka
Dziękuję
Ja lubię takie delikatne cienie, bo mi pasują(w ciemnych za to wyglądam okropnie, jak ofiara przemocy ).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 09:26   #3418
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

dziewczyny, poszukuje pudru rozświetlającego, który nie będzie nadawał koloru, tylko połysk. Nie chodzi mi tu o brokat, tylko błyszczącą poświatę.
Czy Essence ma coś podobnego w swojej ofercie?
Czy te róże w prostokątnych opakowaniach składające się z kilku kolorów (wyglądający podobnie jak cienie do oczu) był w serii limitowanej, czy może jest to stały asortyment?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 09:28   #3419
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, poszukuje pudru rozświetlającego, który nie będzie nadawał koloru, tylko połysk. Nie chodzi mi tu o brokat, tylko błyszczącą poświatę.
Czy Essence ma coś podobnego w swojej ofercie?
Czy te róże w prostokątnych opakowaniach składające się z kilku kolorów (wyglądający podobnie jak cienie do oczu) był w serii limitowanej, czy może jest to stały asortyment?
jasny satynowy polysk daje aoh tylko trzeba pozbyc sie brokatu na wierzchu rozowej poswiaty jezeli o taka chodzi to jeszcze nie spotkalam, jezeli chodzi Ci o pasiaki w odcieniach brazu to one byly z limitowanki sun club i pewnie juz ich nigdzie nie bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 09:43   #3420
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jasny satynowy polysk daje aoh tylko trzeba pozbyc sie brokatu na wierzchu rozowej poswiaty jezeli o taka chodzi to jeszcze nie spotkalam, jezeli chodzi Ci o pasiaki w odcieniach brazu to one byly z limitowanki sun club i pewnie juz ich nigdzie nie bedzie
Mówisz o tym rozświetlaczu? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23689
Czy jest on w stałym asortmencie?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.