Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 12:08   #3631
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
dziewczyny, coś ciut bardziej żółtego niż różowego od Medium Cool Beige 2.3 z formuły VV to? Medium Neutral? jak to widzicie? macie jakieś porównanie?
Ja używam MCB 2.3 jako tego bardziej różowego, a Light Medium Neutral jako tego bardziej piaskowego Jeśli w Twoim odczuciu piasek jest żółtawy, to jest szansa, że ten kolor Ci podpasuje

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
żółte są na mnie beige - medium, light medium tylk ta żółć nie jest taka kurczakowa jak w goldenach. a może medium beige 2.3, skoro mcb 2.3 jest jednak za różowy?
neutral nie jest zółty
Jak już ustaliłyśmy wcześniej, czy coś jest żółte, czy nie, zależy od kolorytu cery każdej z nas
Dla mnie LMN w VV, Cash oraz Medium neutral FF są żółtawe (zwłaszcza ten ostatni). MB 2.3 jest ceglasty i ciemniejszy od MCB 2.3, nie ma w sobie w ogóle żółci - w każdym razie ja go tak odbieram, na mojej twarzy tak wyglądał.

Może jestem nudna, ale będę uparcie walczyć ze stwierdzeniem, jakoby wszystkie neutrale były szare. Czy coś jest szare, czy nie w przypadku minerałów zależy od indywidualnego kolorytu każdej z nas: dla właścicielki ciemnej, śniadej czy brzoskwiniowej cery będzie szary, dla właścicielki bladawej, jasnej cery z zaróżowieniami będzie żółtawy.

Równie dobrze ja mogłabym lobbować za przekonaniem, że Goldeny są dla osób z żółtaczką

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
żółte są na mnie beige - medium, light medium tylk ta żółć nie jest taka kurczakowa jak w goldenach. a może medium beige 2.3, skoro mcb 2.3 jest jednak za różowy?
neutral nie jest zółty
Dla mnie na przykład LM Beige jest okrutnie pomarańczowy, a nie żółty, taka pomarańcz solarowa
Co potwierdza tylko powyższe.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2011-02-01 o 12:07
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:25   #3632
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

szukam chętnej na pół opakowania rozświetlaczy winter silk oraz baby face z zamówienia faa z Lumiere

http://www.lumierecosmetics.com/prod...e-412-108.html
http://www.lumierecosmetics.com/prod...k-564-108.html



wolałabym przygarnąć kosmetyki w pudełeczkach, ale jeśli bardzo będzie Ci zależało na nich - nie będę robić problemów
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:32   #3633
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Może skusiłaby się któraś z was na zamówienie pędzli w zbiorowym zamówieniu? Jak na razie tylko ja jestem chętna, więc raczej nic z tego

Edytowane przez martysek
Czas edycji: 2011-02-01 o 21:33
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:47   #3634
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
szukam chętnej na pół opakowania rozświetlaczy winter silk oraz baby face z zamówienia faa z Lumiere

http://www.lumierecosmetics.com/prod...e-412-108.html
http://www.lumierecosmetics.com/prod...k-564-108.html



wolałabym przygarnąć kosmetyki w pudełeczkach, ale jeśli bardzo będzie Ci zależało na nich - nie będę robić problemów
ja bym się chętnie skusiła na winter silk i może coś innego zamiast baby face - chyba, że jesteś już zdecydowana
btw, czy one nie są b. podobne?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:55   #3635
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ja bym się chętnie skusiła na winter silk i może coś innego zamiast baby face - chyba, że jesteś już zdecydowana
btw, czy one nie są b. podobne?
juz jakis czas choruje na baby face oglądałam swatche i baby face jest takim świeżym rozowawym rozświetlaczem,takim delikatnym rumieńcem za to winter silk idealny na luk brwiowy i kąciki oczu jeśli nie chcesz to może kogoś innego znajdępowiedz mi-bardzo chcesz opakowanie?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:14   #3636
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
juz jakis czas choruje na baby face oglądałam swatche i baby face jest takim świeżym rozowawym rozświetlaczem,takim delikatnym rumieńcem za to winter silk idealny na luk brwiowy i kąciki oczu jeśli nie chcesz to może kogoś innego znajdępowiedz mi-bardzo chcesz opakowanie?
hmm w sumie to mogę się skusić na oba, bo podobają mi się prawie wszystkie róże i rozświetlacze Lumiere
i wtedy idealnie byłoby, gdyby każda z nas dostała po jednym opakowaniu - co Ty na to?

a co do winter silk - to jest również wspaniałym rozświetlaczem na kości policzkowe, jeżeli ktoś uzywa tego akurat mam próbkę
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2011-02-01 o 22:16
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 22:46   #3637
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Ja używam MCB 2.3 jako tego bardziej różowego, a Light Medium Neutral jako tego bardziej piaskowego Jeśli w Twoim odczuciu piasek jest żółtawy, to jest szansa, że ten kolor Ci podpasuje

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------



Jak już ustaliłyśmy wcześniej, czy coś jest żółte, czy nie, zależy od kolorytu cery każdej z nas
Dla mnie LMN w VV, Cash oraz Medium neutral FF są żółtawe (zwłaszcza ten ostatni). MB 2.3 jest ceglasty i ciemniejszy od MCB 2.3, nie ma w sobie w ogóle żółci - w każdym razie ja go tak odbieram, na mojej twarzy tak wyglądał.

Może jestem nudna, ale będę uparcie walczyć ze stwierdzeniem, jakoby wszystkie neutrale były szare. Czy coś jest szare, czy nie w przypadku minerałów zależy od indywidualnego kolorytu każdej z nas: dla właścicielki ciemnej, śniadej czy brzoskwiniowej cery będzie szary, dla właścicielki bladawej, jasnej cery z zaróżowieniami będzie żółtawy.

Równie dobrze ja mogłabym lobbować za przekonaniem, że Goldeny są dla osób z żółtaczką

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------



Dla mnie na przykład LM Beige jest okrutnie pomarańczowy, a nie żółty, taka pomarańcz solarowa
Co potwierdza tylko powyższe.
oczywiście zgadzam się ze wszystkim powyższym, w końcu sama też pisałam, że odbiór koloru zależy od naszego osobistego kolorytu.
z tym, że w tym przypadku starałam się brać pod uwagę to, co autorka posta może odebrać. skoro mcb 2.3 jest za rozowy, a jednak autorka celowała w beige a nie cool, to moze troche bardziej zolty, ale nie wlasnie kurczakowy golden, będzie zwykly beige
ale masz rację, nie wiem, czy autorka neutrala nie odbierze jako zóltego, zalezy jak widzi resztę kolorów.

aha, masz rację też z lmb - to nie jest typowy żółtek, choć DLA MNIE () jednak dalej żółty (bardziej od warmów!)
no i mb 2.3 dla mnie żółtawe tony ma porównując z podobno rozowy mcb 2.3, mb 2.3 jest mniej rozowy, bardziej morelowy, a co za tym idzie - bardziej zołty, ale powtorzę, nie taki zolty jak golden.


blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 07:28   #3638
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
hmm w sumie to mogę się skusić na oba, bo podobają mi się prawie wszystkie róże i rozświetlacze Lumiere
i wtedy idealnie byłoby, gdyby każda z nas dostała po jednym opakowaniu - co Ty na to?

a co do winter silk - to jest również wspaniałym rozświetlaczem na kości policzkowe, jeżeli ktoś uzywa tego akurat mam próbkę
oczywiście, jeśli bierzesz też Baby face to odstępuję Ci winter face w pudełeczku lecę wpisać się w zamówieniowym, też to zrób
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:04   #3639
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
oczywiście, jeśli bierzesz też Baby face to odstępuję Ci winter face w pudełeczku lecę wpisać się w zamówieniowym, też to zrób
super zaraz się zapiszę
a jakie pojemności bierzemy? standardowe? czy bigi? jakaś promocja może jest?
i, ponieważ jestem prawie że nowicjuszką, jak wygląda organizacja takich połówek? najpierw organizatorka wysyła do jednej z nas i ta przesypuje sobie połowę i śle dalej? czy też jak?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:10   #3640
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
super zaraz się zapiszę
a jakie pojemności bierzemy? standardowe? czy bigi? jakaś promocja może jest?
i, ponieważ jestem prawie że nowicjuszką, jak wygląda organizacja takich połówek? najpierw organizatorka wysyła do jednej z nas i ta przesypuje sobie połowę i śle dalej? czy też jak?
Bierzemy xxl large jar-najbardziej sie opłaca,za dwie połówki płacisz 18$,a faa jeszcze prognozuje jakąś walentymkowa promocje więc może bedzie jeszcze taniejte opakowania sa na prawdę duże i wyjdzie bardzo ekonomicznie co do rozpracowania opakowania-faa juz to odważyjedno wysle w woreczku strunowym,drugie w opakowaniu
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:27   #3641
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Bierzemy xxl large jar-najbardziej sie opłaca,za dwie połówki płacisz 18$,a faa jeszcze prognozuje jakąś walentymkowa promocje więc może bedzie jeszcze taniejte opakowania sa na prawdę duże i wyjdzie bardzo ekonomicznie co do rozpracowania opakowania-faa juz to odważyjedno wysle w woreczku strunowym,drugie w opakowaniu
aaa no to idealnie
biedna Faa się napracuje...
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2011-02-02 o 10:47 Powód: literówka
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 14:46   #3642
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Odebrałam wczoraj swój pędzelek (angled fiber optic). Czekałam od piątku, zdziwiona, że paczka nie dochodzi do wtorku, a tu leżała na poczcie, awizo żadnego nie było . Wydaje się świetny- włosie oczywiście mięciutkie, tak fajnie przerzedzone (chyba dobrze to napisałam). Sądzę, że to będzie całkiem inna klasa nakładania różu i już żałuję, że tak długo zwlekałam z zakupem. Długa rączka- można "złapać" ją nawet przy końcu i delikatnie muskać policzek .

Odnośnie pędzelka do korektora to chyba żałuję, że nie wzięłam innego (eye shadow, zamiast contour blender). Ten mój jest trochę za duży jednak i jeśli mam malutką rzecz do ukrycia, to niepotrzebnie marzę korektorem po miejscu, nie wymagającym korektora. Także kolejny zakup mi się planuje


PS. A chciałam jeszcze o jedną pierdółkę zapytać. Czy tylko ja tak mam, że wolę podkładowe słoiczki 4g? Jakoś lepiej mi się je w dłoni trzyma, "trzepie" i ogólnie wyglądają tak fajniej, niż te ogromniaste
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:45   #3643
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;24801885]Odebrałam wczoraj swój pędzelek (angled fiber optic). Czekałam od piątku, zdziwiona, że paczka nie dochodzi do wtorku, a tu leżała na poczcie, awizo żadnego nie było . Wydaje się świetny- włosie oczywiście mięciutkie, tak fajnie przerzedzone (chyba dobrze to napisałam). Sądzę, że to będzie całkiem inna klasa nakładania różu i już żałuję, że tak długo zwlekałam z zakupem. Długa rączka- można "złapać" ją nawet przy końcu i delikatnie muskać policzek .

Odnośnie pędzelka do korektora to chyba żałuję, że nie wzięłam innego (eye shadow, zamiast contour blender). Ten mój jest trochę za duży jednak i jeśli mam malutką rzecz do ukrycia, to niepotrzebnie marzę korektorem po miejscu, nie wymagającym korektora. Także kolejny zakup mi się planuje


PS. A chciałam jeszcze o jedną pierdółkę zapytać. Czy tylko ja tak mam, że wolę podkładowe słoiczki 4g? Jakoś lepiej mi się je w dłoni trzyma, "trzepie" i ogólnie wyglądają tak fajniej, niż te ogromniaste [/QUOTE]

Ja wolę mniejszesą poręczniejsze i jakieś takie fajniejsze
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:31   #3644
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Nocne zdjecia podkladow Lumiere -

#Luminesse Medium Beige 2.3

#Cashmere Light medium cool
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C4.jpg (103,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C9.jpg (90,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg E1.jpg (70,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg E2.jpg (60,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg E6.jpg (26,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A3.jpg (61,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A4.jpg (87,8 KB, 55 załadowań)
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-02-04 o 11:51
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 10:32   #3645
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Nocne zdjecia podkladow Lumiere -

#Luminesse Medium Cool Beige

#Cashmere Light medium cool
na zdjęciach jest Medium Beige 2.3
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:50   #3646
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

aa dziekuje... w takim razie zaszla pomylka w zamowieniu - nazwy podkladow kopiowalam z watku zamowieniowego...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 11:54   #3647
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
aa dziekuje... w takim razie zaszla pomylka w zamowieniu - nazwy podkladow kopiowalam z watku zamowieniowego...
Nawet na pudełeczku jest wyraźnie napisane Ja zawsze sprawdzam, czy przyszło dokładnie to, co chciałam
A nie zorientowałaś się przy malowaniu, że kolor jest inny?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:06   #3648
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Nocne zdjecia podkladow Lumiere -

#Luminesse Medium Beige 2.3

#Cashmere Light medium cool
Jeśli dobrze widzę, to one mają dziurki z taką przegródką, którą się kręci, aby podkład się nie wysypywał?
Ja czegoś takiego nie miałam, a niedawno zamawiałam
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:10   #3649
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja wolę mniejszesą poręczniejsze i jakieś takie fajniejsze
To nie jestem sama

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze widzę, to one mają dziurki z taką przegródką, którą się kręci, aby podkład się nie wysypywał?
Ja czegoś takiego nie miałam, a niedawno zamawiałam
Tak. Z black friday dostałam róż z takim czymś, podkłady jeszcze mam z "normalnymi" sitkami.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 13:43   #3650
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;24848255]To nie jestem sama



Tak. Z black friday dostałam róż z takim czymś, podkłady jeszcze mam z "normalnymi" sitkami.[/QUOTE]
Też mam z Black Friday, ale mam "normalne" sitko
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:48   #3651
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzisiaj pierwsza próba- formuła Veena Velvet - Light Medium Cool, kolor wygląda dość naturalnie, może nie idealny, ale...
Tylko nie umiem pojąć, czemu ja wyglądam w tych podkładach mineralnych tak staro ;p mam 21 lat(nawet nie skończone), wydawało mi się, że nie mam zmarszczek, a po nałożeniu podkładu mineralnego wyglądam staro i sucho wszystko widać, nawet rzeczy o których istnieniu nie wiedziałam. Czytałam o tym przed rozpoczęciem stosowania minerałów, ale łudziłam się, że mnie to nie spotka. Wiem, że piszecie żeby łatwo się nie poddawać i szukać swojego idealnego podkładu, ale nie wiem czy mam siły i pieniądze na te wszystkie próbki
spróbuje jeszcze Flawless Face, bo on jest przeznaczony do suchej skóry, zobaczymy co będzie. Ale ostatecznie pewnie wrócę do podkładów w płynie...
Jeszcze istnieje możliwość, że źle nakładam. Nie używam primera, tzn. czasem pudru bambusowego użyję jako primera, korektora też nie używam, do wykończenia też nic. Podkład nakładam przeważnie na Humektan.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:51   #3652
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Też mam z Black Friday, ale mam "normalne" sitko
bo część przychodziła w nowych opakowaniach a część w starych bynajmniej do mnie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:14   #3653
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Nawet na pudełeczku jest wyraźnie napisane Ja zawsze sprawdzam, czy przyszło dokładnie to, co chciałam
A nie zorientowałaś się przy malowaniu, że kolor jest inny?
niestety tego z Black Friday nie sprawdzilam - policzylam tylko ile jest pozycji
Dopiero wczoraj z nimi "popracowalam". Mam zdjecia pozostalych kosmetykow Lumiere - wstawie je dzis do watku.

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze widzę, to one mają dziurki z taką przegródką, którą się kręci, aby podkład się nie wysypywał?
Ja czegoś takiego nie miałam, a niedawno zamawiałam
to opakowanie jest swietne - nie ma mozliwosci, zeby (jak w przypadku starych opakowan) pol podkladu ladowalo po zlej stronie "sloiczka"

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Tylko nie umiem pojąć, czemu ja wyglądam w tych podkładach mineralnych tak staro ;p mam 21 lat(nawet nie skończone), wydawało mi się, że nie mam zmarszczek, a po nałożeniu podkładu mineralnego wyglądam staro i sucho wszystko widać, nawet rzeczy o których istnieniu nie wiedziałam.
moze nakladasz zbyt duzo podkladu?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:16   #3654
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej, mam do was pytanie. Czy we wszystkich sypkich kolorowych korektorach Lumiere jest tak dużo drobinek jak w Lavender? Chodzi mi głównie o żółty
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:34   #3655
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez lhunfeniel Pokaż wiadomość
Hej, mam do was pytanie. Czy we wszystkich sypkich kolorowych korektorach Lumiere jest tak dużo drobinek jak w Lavender? Chodzi mi głównie o żółty
mój żółty też ma drobinki ale na twarzy aż tak ich nie widać
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:36   #3656
lhunfeniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
mój żółty też ma drobinki ale na twarzy aż tak ich nie widać
Dzięki za odpowiedź
lhunfeniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 15:02   #3657
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja też postaram się zrobić zdjęcia swoich podkładów i finiszerów, czekam jeszcze tylko na Sand z Allegro i 2 próbki
Może w poniedziałek-wtorek uda mi się je wstawić
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:03   #3658
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
moze nakladasz zbyt duzo podkladu?
bardzo możliwe

właśnie, na allegro aktualnie nie ma w ogóle próbek... wiecie może, czy to tylko przejściowe? jakieś oczekiwanie na dostawę, albo zwyczajnie na wystawienie nowych aukcji? ja mam taką nadzieję.

a stosowała któraś korektor Salmon, czy on faktycznie jest dobry pod oczy? bo kusi mnie próbka. Mint z resztą też
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:56   #3659
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwsza próba- formuła Veena Velvet - Light Medium Cool, kolor wygląda dość naturalnie, może nie idealny, ale...
Tylko nie umiem pojąć, czemu ja wyglądam w tych podkładach mineralnych tak staro ;p mam 21 lat(nawet nie skończone), wydawało mi się, że nie mam zmarszczek, a po nałożeniu podkładu mineralnego wyglądam staro i sucho wszystko widać, nawet rzeczy o których istnieniu nie wiedziałam. Czytałam o tym przed rozpoczęciem stosowania minerałów, ale łudziłam się, że mnie to nie spotka. Wiem, że piszecie żeby łatwo się nie poddawać i szukać swojego idealnego podkładu, ale nie wiem czy mam siły i pieniądze na te wszystkie próbki
spróbuje jeszcze Flawless Face, bo on jest przeznaczony do suchej skóry, zobaczymy co będzie. Ale ostatecznie pewnie wrócę do podkładów w płynie...
Jeszcze istnieje możliwość, że źle nakładam. Nie używam primera, tzn. czasem pudru bambusowego użyję jako primera, korektora też nie używam, do wykończenia też nic. Podkład nakładam przeważnie na Humektan.
Anka1892, miałam podobny problem, ale jest zupełnie inaczej, jeśli po nałożeniu minerałów spryska się twarz hydrolatem lub wodą termalną.
Różnica jest diametralna.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:56   #3660
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Anka1892, miałam podobny problem, ale jest zupełnie inaczej, jeśli po nałożeniu minerałów spryska się twarz hydrolatem lub wodą termalną.
Różnica jest diametralna.
właśnie ja pryskam... hydrolatem bądź takim sprayem z Rossmanna i niestety nadal to wygląda nieciekawie. A powiedz mi czy Ty mocno spryskujesz twarz? Bo ja tylko raz psikam, tak na wprost twarzy i to wszystko, nie psikam tak dokładnie...No i nakładam tak, że najpierw z 2 razy psikam na pędzel, żeby był wilgotny a potem nabieram proszku i nakładam. Muszę trochę poćwiczyć nakładanie, może w końcu się nauczę.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.