Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 10:18   #4741
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia po co ta cała szopka z tym Dużym Kitem, może za bardzo się wgłębiłam ale to usprawiedliwienie, że nie chcą żeby sprzedawano produkty EDM na e-bayu itd ma się nijak do tego, że chcą robić kit-a za $60/12 czy też $50/10 - brzmi to co najmniej jak odwrócenie uwagi od tego po prostu by podnieść cenę dużego kita. Bo to, że produkt teraz wychodzi po $5 żadnego e-bayowca nie odstraszy ... taka polityka pogarsza sytuacje kupującego... jeżeli zrobili to świadomie to całkiem nieźle to rozegrali...Poza tym progi z promocjami też na e-bay nie podziałają przecież tacy sprzedawcy będą kupować więcej i będą mieć wyższe zniżki ... to nie ma w ogóle sensu ...

W ogóle nie wiem co oni się tak martwią tymi ibejami Nie dość, że robią im darmową reklamę w kilku miejscach to jeszcze nawet jeśli ktoś kupi coś na ebay-u to i tak ostatecznie nastepne zakupy zrobi u nich w sklepie bo sample są oznaczone logiem itd.

Jak dla mnie oni po prostu w sprytny sposób podnoszą cenę, a my jeszcze jesteśmy wdzięczne, że chcą zostawić kita
do tych wniosków doszłam już na początku - Kit świetnie się sprzedaje, w normalnej cenie chyba prawie nikt nie kupuje, więc trzeba zrobić coś by stało się dla firmy jeszcze bardziej opłacalne
i tak się dziwię, że podnieśli tylko tyle...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:26   #4742
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia po co ta cała szopka z tym Dużym Kitem, może za bardzo się wgłębiłam ale to usprawiedliwienie, że nie chcą żeby sprzedawano produkty EDM na e-bayu itd ma się nijak do tego, że chcą robić kit-a za $60/12 czy też $50/10 - brzmi to co najmniej jak odwrócenie uwagi od tego po prostu by podnieść cenę dużego kita. Bo to, że produkt teraz wychodzi po $5 żadnego e-bayowca nie odstraszy ... taka polityka pogarsza sytuacje kupującego... jeżeli zrobili to świadomie to całkiem nieźle to rozegrali...Poza tym progi z promocjami też na e-bay nie podziałają przecież tacy sprzedawcy będą kupować więcej i będą mieć wyższe zniżki ... to nie ma w ogóle sensu ...

W ogóle nie wiem co oni się tak martwią tymi ibejami Nie dość, że robią im darmową reklamę w kilku miejscach to jeszcze nawet jeśli ktoś kupi coś na ebay-u to i tak ostatecznie nastepne zakupy zrobi u nich w sklepie bo sample są oznaczone logiem itd.

Jak dla mnie oni po prostu w sprytny sposób podnoszą cenę, a my jeszcze jesteśmy wdzięczne, że chcą zostawić kita
Też o tym myślałam. Szczególnie upada ich argumentacja, że robią mniejsze kity, żeby nas z Europy celnicy nie łapali.
Tak czy tak jest tanio, więc nie mam pretensji, ale mogli pisać, że podwyższają cenę i już.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:46   #4743
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny ale oni wyraznie pisali ze chodzi o kwestie ekonomiczne i od jakiegos juz czasu mysleli nad wycofaniem duzego KITa a incydent z ebayem ich po prostu wkurzyl i utwierdzil decyzji
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:55   #4744
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

co by nie było, i tak ich produkty są relatywnie tanie
za jeden rozświetlacz w PL mam całą kategorię Lucent np - no comments
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:00   #4745
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

No tak, ceny i tak są niskie w porównaniu z tym co do tej pory się kupowało Nie ulega wątpliwości.
Mogliby otwarcie mówić i już jak już mówią
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:01   #4746
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

|Hej dziewczyny
Bardzo Wam dziekuję, że mi wcześniej pomogłyście.
Miałabym jeszcze jedno pytanie - nie wiem czy jestem jakaś ciemna, że nie mogę tego znaleźć, czy nie ma jednego posta, ktory by to wyjaśnił. Mianowicie chodzi mi o problemy zwiazane z dostarczeniem paczki. Co sie stanie kiedy paczka do nas nie dojdzie? Wiem, ze dopiero po 25 dniach roboczych można pisać w tej sprawie do edm - ale co oni zrobią? Podadzą tylko nr paczki, by móc na poczcie reklamować, czy coś jeszcze? I czy faktycznie szansa na odzyskanie paczki jest spora, czy raczej należy się już z nią pożegnać? I czy wybranie drożeszej wersji przesyłki jest garancją, że dojdzie? Bo kurczę, zwykły kit to ok 120 zł, torchę strach ryzykowac, że może dojdzie, a może jakas pani na poczcie będzie się tym potm mazać, a może zupełnie gdzieś się zapodzieje. ;|
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:02   #4747
m-m-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

To chyba będzie najglupsze pytanie w tym wątku, ale czy mam zrobić dziurki w tej przeźroczystej nakładce na słoiczek (tam, gdzie sa kropki)? czy jakoś się ją odkręca? Chodzi o najmniejsze słoiczki (sample).
m-m-m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 11:04   #4748
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez m-m-m Pokaż wiadomość
To chyba będzie najglupsze pytanie w tym wątku, ale czy mam zrobić dziurki w tej przeźroczystej nakładce na słoiczek (tam, gdzie sa kropki)? czy jakoś się ją odkręca? Chodzi o najmniejsze słoiczki (sample).
wiesz te kropki to są już dziurki tylko są zaklejone taką folią ją czasem trudno dojrzeć musisz ją tylko zerwać i już wszystko będzie ok
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:08   #4749
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No tak, ceny i tak są niskie w porównaniu z tym co do tej pory się kupowało Nie ulega wątpliwości.
Mogliby otwarcie mówić i już jak już mówią
Pisali, ze maja do wyboru albo podniesc ceny ogolnie albo zlikwidowac duzego KITa i ze nie chca podnosic cen.
Wiele osob pisalo ze sa sklonne zaplacic wiecej ale zeby duzy KIT zostal stad pewnie ta decyzja.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:11   #4750
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez m-m-m Pokaż wiadomość
To chyba będzie najglupsze pytanie w tym wątku, ale czy mam zrobić dziurki w tej przeźroczystej nakładce na słoiczek (tam, gdzie sa kropki)? czy jakoś się ją odkręca? Chodzi o najmniejsze słoiczki (sample).
to jest folia którą musisz zerwać tzn odkleić
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:38   #4751
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dobra Rzabo musiałam to przeoczyć

A co do dziurek to ja zawsze jak jakiś tępaczek je dziurkuje
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 11:50   #4752
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dobra Rzabo musiałam to przeoczyć

A co do dziurek to ja zawsze jak jakiś tępaczek je dziurkuje
cieżko odkleić tą folię, ja posługuję się pensetą (na razie miałam do czynienia tylko z małymi pojemniczkami sample i tam cieżko)

na początku też się zastanawiałam co i jak, bo tej folii na pierwszy rzut oka nie widać
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:35   #4753
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ja dziurkuje, bo z cala odklejona za duzo mi sie sypie
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:44   #4754
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Mój wczorajszy test korektora lawendowego, wyszedł całkiem pozytywnie, ale muszę zrobić jeszcze jeden
Nałożyłam go na podkład ale pod puder i róż na policzki. Jest bardzo jasny; zdjęcie na stronie jest z kosmosu, jest białawy z fioletową nutą. Daje dodatkowe krycie i taką delikatną lawendową poświatę. Nałożony na niego róż ma rzeczywiście chłodniejszą barwę niż normalnie. Po prostu róż wygląda na policzku tak jak w słoiczku. Niestety na imprezce w łazience było słabe światło więc nie wiem jak się sprawował, a po powrocie byłam tak zmęczona, że zapomniałam się przyjrzeć i wszystko zmyłam
Więc potem dam znać jak dalsze testy oraz porobię jakieś swatche jak się pogoda poprawi.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 16:42   #4755
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Natalia-Kosana Pokaż wiadomość
|Hej dziewczyny
Bardzo Wam dziekuję, że mi wcześniej pomogłyście.
Miałabym jeszcze jedno pytanie - nie wiem czy jestem jakaś ciemna, że nie mogę tego znaleźć, czy nie ma jednego posta, ktory by to wyjaśnił. Mianowicie chodzi mi o problemy zwiazane z dostarczeniem paczki. Co sie stanie kiedy paczka do nas nie dojdzie? Wiem, ze dopiero po 25 dniach roboczych można pisać w tej sprawie do edm - ale co oni zrobią? Podadzą tylko nr paczki, by móc na poczcie reklamować, czy coś jeszcze? I czy faktycznie szansa na odzyskanie paczki jest spora, czy raczej należy się już z nią pożegnać? I czy wybranie drożeszej wersji przesyłki jest garancją, że dojdzie? Bo kurczę, zwykły kit to ok 120 zł, torchę strach ryzykowac, że może dojdzie, a może jakas pani na poczcie będzie się tym potm mazać, a może zupełnie gdzieś się zapodzieje. ;|
Czekam na duży kit z 17 kwietnia i pewnie się nie doczekam Dotarła już do mnie paczka z 29 kwietnia
Wybrałam przesyłkę zwykłą i EDM dało mi co prawda jakiś tam numer, ani nic z tym numerem nie mozna zrobić niestety. Zadzwoniłam do głównej paczkowni w Warszawie i niestety nie rejestrują paczek zwykłych
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:29   #4756
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja też mam pytanie z kategorii "jak się za to zabrać" A mianowicie denerwują mnie te dziurki, za mało mi się przez nie sypie, jak można się dostać do całego produktu, to znaczy jak zdjąć pokrywkę? Bo widziałam że ludzie tak robią, po prostu zdejmują i mają róż/puder czy co tam, na wierzchu.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:31   #4757
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a ja od kilku dni uzywam ryzia... i nie wiem co myslec. moze i troche poprawila sie trwalosc makijazu, jednak edm sie na mnie warzy... miedzy brwiami i kolo nosa... troche mam tego dosc. ale jeszcze poprobuje.
za to minta sobie chwale. a nad duzym korektorem sie zastanawiam. bo chyba najlepiej spisuje sie podklad naladany miejscowo.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:40   #4758
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
A ja też mam pytanie z kategorii "jak się za to zabrać" A mianowicie denerwują mnie te dziurki, za mało mi się przez nie sypie, jak można się dostać do całego produktu, to znaczy jak zdjąć pokrywkę? Bo widziałam że ludzie tak robią, po prostu zdejmują i mają róż/puder czy co tam, na wierzchu.
ja podważam na łączeniu tego wieczka ze słoiczkiem listkiem od tabletek wsuwam pod te mleczne wieczko i przesuwam wokoło i już samo odchodzi
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:45   #4759
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
A ja też mam pytanie z kategorii "jak się za to zabrać" A mianowicie denerwują mnie te dziurki, za mało mi się przez nie sypie, jak można się dostać do całego produktu, to znaczy jak zdjąć pokrywkę? Bo widziałam że ludzie tak robią, po prostu zdejmują i mają róż/puder czy co tam, na wierzchu.
Podważyć czymś ja najczęściej używam w tym celu pęsety
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 18:06   #4760
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

aha, dziękuję za rady, zaraz wypróbuję
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:09   #4761
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mój wczorajszy test korektora lawendowego, wyszedł całkiem pozytywnie, ale muszę zrobić jeszcze jeden
Nałożyłam go na podkład ale pod puder i róż na policzki. Jest bardzo jasny; zdjęcie na stronie jest z kosmosu, jest białawy z fioletową nutą. Daje dodatkowe krycie i taką delikatną lawendową poświatę. Nałożony na niego róż ma rzeczywiście chłodniejszą barwę niż normalnie. Po prostu róż wygląda na policzku tak jak w słoiczku. Niestety na imprezce w łazience było słabe światło więc nie wiem jak się sprawował, a po powrocie byłam tak zmęczona, że zapomniałam się przyjrzeć i wszystko zmyłam
Więc potem dam znać jak dalsze testy oraz porobię jakieś swatche jak się pogoda poprawi.
hmm to ja może po starej znajomości zamówię sobie zestaw sampelków? doradzicie jakis kolor?
korektor mam, róż mam, tylko jaki podkład
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-05-16 o 18:11
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:58   #4762
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, mam pytanie - wiecie moze ktore kolory z Joppa, EGM, Lumiere, CS, PureLuxe i BareMinerals, beda odpowiadaly EDM Fairly Light Neutral? Najbardziej jestem zakochana oczywiscie w EDM , ale chce sprobowac tez innych.

Pozdrawiam
A wlasciwie przydaloby sie przywitac, bo na razie ujawnilam sie tylko na plotkowym
Wiec - jestem milosniczka EDM, choc zaczelam od BareMinerals. Czekam wlasnie niecierpliwie na dwa kity (ciekawa jestem co bedzie z clem?) z pelnowymiarowymi produktami i jak tylko wroca pedzle - zamawiam kolejne
Przez was zarazilam sie tez biochemia, i juz sie smaruje zelem hialuronowym i serum z BU
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:01   #4763
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

AnkaFranka cła na pewno nie zapłacisz, bo na kosmetyki nie ma cła.

A tak poza tym to WITAMY!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:10   #4764
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Nie ma cła, ale jeśli paczuszkę przechwyci UC - może nałożyć podatek VAT - 22%

Zwracam się do Was "starych wyjadaczek" o pomoc - wypróbowałam w formule Fawn i Fairly Light Neutral... Oba są na mnie ciepłe - a szukam dokładnie czegoś pomiędzy nimi... Fawn jest ociupinkę za jasny, Fairly Light Neutral jest moim letnim odcieniem...

Zastanawiam sie nad Perfect i Sweet Almond lub Light Almond...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:15   #4765
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja, jeśli można... z takim pytaniem..

Używam od stycznia minerałów z TBS i jestem zadowolona, polubiliśmy się nie potrzebuję (nie potrzebowałam ?) dużego krycia, cera blada, ale w miarę bez niespodzianek, więc prawie żadne krycie TBS i delikatne rozświetlenie to było to, czego mi do szczęścia brakowało.
Niestety... 2 miesiące temu odstawiłam tabletki anty i chyba zaczynają mi się problemy z cerą nie chcę panikować przedwcześnie, ale dawno nie miałam takiej cery, nawet przed okresem. Nie jest źle - raptem kilka niespodzianek, ale obawiam się, że stan się jeszcze może pogorszyć.....

Niebawem idę na wesele i zastanawiam się jaki podkład kupić. Minerały pasowałyby mi najbardziej, ale w tym wypadku chyba jakaś formuła Intensive?
(tym bardziej, że akurat będę przed spodziewanym okresem, heh)

Jestem dość blada (jak widać na avatarze), ani "żółta", ani "różowa" - naczej w kolorze neutralnego (trochę chłodnawego) beżu - jeśli tak w ogóle można określić cerę. Świecić się w zasadzie nie świecę, ale i specjalnego glow nie szukam...
Hmm... no nie wiem, co jeszcze dodać... Mogę wrzucić zdjęcia, jeśli to pomoże

Czy warto zamawiać próbki na Allegro? Na ile taka próbka wystarcza i jaka jest objętościowo? (poza tym, że 5ml.. pytam raczej o gramy)
Wiem, że wydajność jest bardzo duża, TBS mają 5g, a ledwie 'mniejszą połowę' zużyłam od stycznia...

Doradzicie ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:57   #4766
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
A ja, jeśli można... z takim pytaniem..

Używam od stycznia minerałów z TBS i jestem zadowolona, polubiliśmy się nie potrzebuję (nie potrzebowałam ?) dużego krycia, cera blada, ale w miarę bez niespodzianek, więc prawie żadne krycie TBS i delikatne rozświetlenie to było to, czego mi do szczęścia brakowało.
Niestety... 2 miesiące temu odstawiłam tabletki anty i chyba zaczynają mi się problemy z cerą nie chcę panikować przedwcześnie, ale dawno nie miałam takiej cery, nawet przed okresem. Nie jest źle - raptem kilka niespodzianek, ale obawiam się, że stan się jeszcze może pogorszyć.....

Niebawem idę na wesele i zastanawiam się jaki podkład kupić. Minerały pasowałyby mi najbardziej, ale w tym wypadku chyba jakaś formuła Intensive?
(tym bardziej, że akurat będę przed spodziewanym okresem, heh)

Jestem dość blada (jak widać na avatarze), ani "żółta", ani "różowa" - naczej w kolorze neutralnego (trochę chłodnawego) beżu - jeśli tak w ogóle można określić cerę. Świecić się w zasadzie nie świecę, ale i specjalnego glow nie szukam...
Hmm... no nie wiem, co jeszcze dodać... Mogę wrzucić zdjęcia, jeśli to pomoże

Czy warto zamawiać próbki na Allegro? Na ile taka próbka wystarcza i jaka jest objętościowo? (poza tym, że 5ml.. pytam raczej o gramy)
Wiem, że wydajność jest bardzo duża, TBS mają 5g, a ledwie 'mniejszą połowę' zużyłam od stycznia...

Doradzicie ?
Najlepiej zalozyć konto na stronie EDM i PayPalu a później zamówić zestaw darmowych 5 próbek.
Nie masz przypadkiem trochę różowego odcienia cery? Z TBS najjasniejszy podkład nie był dla Ciebie za ciemny? Próbka w sloiczku 5ml ok. 1g
Zamów różne formuły- proponuje matte, intensive i semi matte
Dużo przydatnych informacji znajdziesz w 1 poście

EDIT:
Ze zdjęcia wydaje mi się, że możesz spróbować Fair Neutral i Ivory z neutrali ewentualnie z bezy Sandy Fair. Jeżeli natomiast jasnością podkład z TBSu był dobry to chyba coś ciemniejszego...

AnkaFranka- ciężko tak dobrać odpowiednie kolory... Najlepiej zapytac na forum danej firmy
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-05-16 o 21:01
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:59   #4767
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

U mnie ok 36 usd czyli neico ponad 100 zł poszło się .....ć. Zaginęła paka- złodziejska poczta!
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 21:00   #4768
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a ja od kilku dni uzywam ryzia... i nie wiem co myslec. moze i troche poprawila sie trwalosc makijazu, jednak edm sie na mnie warzy... miedzy brwiami i kolo nosa... troche mam tego dosc. ale jeszcze poprobuje.
za to minta sobie chwale. a nad duzym korektorem sie zastanawiam. bo chyba najlepiej spisuje sie podklad naladany miejscowo.
Też miałam na początku ten problem-używaj w tych okolicach mniej podkładu!
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 21:02   #4769
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Nie ma cła, ale jeśli paczuszkę przechwyci UC - może nałożyć podatek VAT - 22%

Zwracam się do Was "starych wyjadaczek" o pomoc - wypróbowałam w formule Fawn i Fairly Light Neutral... Oba są na mnie ciepłe - a szukam dokładnie czegoś pomiędzy nimi... Fawn jest ociupinkę za jasny, Fairly Light Neutral jest moim letnim odcieniem...

Zastanawiam sie nad Perfect i Sweet Almond lub Light Almond...
celuj w almondy - przy czym niestety jeżeli zaden z nich nie będzie odpowiedni to prawdopodobnie żaden z EDM nie będzie - brak jest podkładu o jasności Fawn ale nieco mniej kurczakowożółtego ale wciąz mającego nuty żółte
perfect chyba sie okaże zbyt różowy
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 21:03   #4770
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
A ja, jeśli można... z takim pytaniem..

Używam od stycznia minerałów z TBS i jestem zadowolona, polubiliśmy się nie potrzebuję (nie potrzebowałam ?) dużego krycia, cera blada, ale w miarę bez niespodzianek, więc prawie żadne krycie TBS i delikatne rozświetlenie to było to, czego mi do szczęścia brakowało.
Niestety... 2 miesiące temu odstawiłam tabletki anty i chyba zaczynają mi się problemy z cerą nie chcę panikować przedwcześnie, ale dawno nie miałam takiej cery, nawet przed okresem. Nie jest źle - raptem kilka niespodzianek, ale obawiam się, że stan się jeszcze może pogorszyć.....

Niebawem idę na wesele i zastanawiam się jaki podkład kupić. Minerały pasowałyby mi najbardziej, ale w tym wypadku chyba jakaś formuła Intensive?
(tym bardziej, że akurat będę przed spodziewanym okresem, heh)

Jestem dość blada (jak widać na avatarze), ani "żółta", ani "różowa" - naczej w kolorze neutralnego (trochę chłodnawego) beżu - jeśli tak w ogóle można określić cerę. Świecić się w zasadzie nie świecę, ale i specjalnego glow nie szukam...
Hmm... no nie wiem, co jeszcze dodać... Mogę wrzucić zdjęcia, jeśli to pomoże

Czy warto zamawiać próbki na Allegro? Na ile taka próbka wystarcza i jaka jest objętościowo? (poza tym, że 5ml.. pytam raczej o gramy)
Wiem, że wydajność jest bardzo duża, TBS mają 5g, a ledwie 'mniejszą połowę' zużyłam od stycznia...

Doradzicie ?
Cześć Insane
Mogę Ci pomóc mieszkamy blisko siebie i mogę Ci dać odsypki tylko nie wiem czy to moje nie za jasne Napiszę Ci na PW.
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.