makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 13:45   #3091
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Kurcze, tak wlasnie myslalam, i dlatego tego retinola odstawilam jak tylko zauwazylam, ze cos jest niehalo ... ale to wcale nie pomoglo, skora z dnia na dzien robi sie coraz bardziej sucha No istna rozpacz mnie ogarnia - wygladam na 25 lat starsza niz jestem, w przeciagu paru dni zrobila sie ze mnie hot piecdziesiatka

Zaraz sobie poczytam o tej biodermie
To Cię tylko pocieszę, że jak Ci się ta skóra złuszczy, to gładkością tego co zostanie z niemowlakiem będziesz mogła konkurować
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:27   #3092
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość

Ja sie prawie przestalam malowac odkad przerzucilam sie na BB kremy ... jakos tak mnie wzielo na "odkrywanie wlasnego naturalnego piekna"
A ja zeszłam całkiem na podkłady maca, które są jak kremy koloryzujące, ale buzia wygląda super, mąż cały zcas chwali, w szystkie wcześniejsze podkłady bezlitośnie zjężdżał, ze widac je, ze są be

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Teraz to mnie zaintrygowalas, ide czytac o co poszlo! Bo ja wiem, ze Ty sie tak bez powodu nie denerwujesz
Tam to i stoik by się przerobił na choleryka
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
To moze wypowiem sie ja na ten temat. Mam pota soft ochre i uwazam, ze ma niewiele wspolnego z baza UD. Przede wszystkim ma w sobie pigment (zolty) i niestety - na moich powiekach prezentuje sie bardzo nieciekawie Moze u Ciebie byloby lepiej, ale ja osobiscie nie polecam
Kurde, to ja mam zagwostkę, bo kuliżanka jedna polecała ten pot, że ładnie wyrównuje kolor powieki itepe ... Bo ja w sumie myślałam o Painterly, ale ona własnie mi poleciła Soft Ochre I teraz już nie wiem co dalej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:46   #3093
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja zeszłam całkiem na podkłady maca, które są jak kremy koloryzujące, ale buzia wygląda super, mąż cały zcas chwali, w szystkie wcześniejsze podkłady bezlitośnie zjężdżał, ze widac je, ze są be
Aaaa to bardzo ciekawe Ja z fluidami MACa nie mialam do czynienia jeszcze ani razu, i jakos mnie nie ciagnie, bo co i rusz czytam na ich temat malo pochlebne recenzje No i ta BBmania tez niezle trzepie mi portfel i umysl


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tam to i stoik by się przerobił na choleryka


No ja tam mialam epizod jakos tak na poczatku roku i tez na wejsciu mnie paszczurowisko niezle objechalo i to za cos, czego w ogole nie napisalam - same sobie dospiewaly


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde, to ja mam zagwostkę, bo kuliżanka jedna polecała ten pot, że ładnie wyrównuje kolor powieki itepe ... Bo ja w sumie myślałam o Painterly, ale ona własnie mi poleciła Soft Ochre I teraz już nie wiem co dalej
Ja mysle, ze to pewnie zalezy od karnacji. To fakt - poty b. ladnie kryja powieke, ale sa tez przy tym b. ciezkie, ja osobiscie je "czuje" na skorze i doprowadza mnie to do szalu. Ale ile ludzi, tyle opinii. Niemniej jednak wydaje mi sie, ze Painterly to chyba bardziej twarzowy kolor niz Ochre Ten jest autentycznie szaro-zolty (to wszystko to oczywiscie moje subiektywne odczucia)
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:06   #3094
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No ja tam mialam epizod jakos tak na poczatku roku i tez na wejsciu mnie paszczurowisko niezle objechalo i to za cos, czego w ogole nie napisalam - same sobie dospiewaly
Taak, właśnie w moim przypadku też sobie dośpiewały to, co im pasowało



Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze to pewnie zalezy od karnacji. To fakt - poty b. ladnie kryja powieke, ale sa tez przy tym b. ciezkie, ja osobiscie je "czuje" na skorze i doprowadza mnie to do szalu. Ale ile ludzi, tyle opinii. Niemniej jednak wydaje mi sie, ze Painterly to chyba bardziej twarzowy kolor niz Ochre Ten jest autentycznie szaro-zolty (to wszystko to oczywiscie moje subiektywne odczucia)
No, ale Painterly jednak nie chcę, bo mam Fresco Rose, czyli drugi różowawy mi nie potrzebny, a tech szaro-żółty mnie kręci, ale chyba sobie daruję go na razie i zamiast tego walnę kredkę Pearlidge w kolorze czarnym z drobinakmi, ponoć świetnie się nadaje jako ciemna baza intensyfikując kolor cieni, a tego ostatnio szukam do jasnych błyszczących kolorów - żeby przyciemnić je
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-11-24 o 19:08
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 20:10   #3095
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Monik, napatrzyć się wprost nie mogę w te buterflajkowe makijaże
btw - masz nową fryzurkę i kolorek nieco inny? Bo tak z ostatniego zdjątka mi sie wydaje
dziękować
kolor wyszedł nieco inny bo zdjęcie z innego dnia jak znów było szaro i brzydko - więc wyszło bardziej blade
chociaż faktycznie fryz był zrobiony niedawno , ale na tym zdjęciu to tak jakoś same wlazły w obiektyw, na codzień tak nie noszę bo by się tak w miejscu pazurki mi nie utrzymały niestety

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;23418299]Bardzo ładne kolory i kreseczka bardzo mi się podoba, ja u siebie nie mogę dopasować jej kształtu, albo za płytka, albo za gruba, a to się w złym m-scu podwija... Czym swoja namachałaś?[/QUOTE]

wyjątkowo nie kredką tylko jak człowiek pędzelkiem tym takim wygiętym i MACowym linerem - ostatnio się dopiero nauczyłam jak tym kreski robić - zawsze robiłam na otwartym oku i mi szła gdzieś w poprzek oka albo za nisko, a teraz zaczynam środek na otwartym i ciągnę na zewnątrz na zamkniętym oku starając się utrzymac łuk jaki tworzy dolna powieka czy ktoś mnie zrozumiał ?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
slicznie Ci to wyszlo ... fajny pomysl polaczyc motyle z taupe ...
dziękuję a tak mi jakoś w łapki razem wpadły

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Monis Czyzby nowy fryz? Fajnie, tak ... zadziornie (na podstawie zamieszczonych dokumentow )
no świeżo ściachane a że dziewczyna robi mi rewelacyjnie cięcie to i się ścieniowałam ostro - na targi szłam wtedy, musiałam się odstawić łącznie z postawieniem włosia

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Slicznie wyszło
dzięki

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Wyszło bosko Super połączenie
Yasiu , dzięki śliczne
no dziewczyny wstawiać coś, dalej
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 20:51   #3096
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no dziewczyny wstawiać coś, dalej
Ja nie dam rady, ostatnio rano wstaję na ostatnią chwilę i z makijażu nici, ograniczam się albo do jednego cienia, albo li tylko do kreski i tuszu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 14:17   #3097
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

no kochana trzeba mieć jakieś zasady
ja też wstaję na ostatnią chwilkę bo spac kocham zwłaszcza przy takiej pogodzie - ale na makijaż to ja zawsze znajdę czas - mogę wyjść z domu głodna, ale nigdy nieumalowana
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 16:50   #3098
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no dziewczyny wstawiać coś, dalej
ja jestem na dwa tygodnie pozbawiona aparatu wiec niestety nic nie wstawie ... zajechalam biedaka ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:21   #3099
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość




wyjątkowo nie kredką tylko jak człowiek pędzelkiem tym takim wygiętym i MACowym linerem - ostatnio się dopiero nauczyłam jak tym kreski robić - zawsze robiłam na otwartym oku i mi szła gdzieś w poprzek oka albo za nisko, a teraz zaczynam środek na otwartym i ciągnę na zewnątrz na zamkniętym oku starając się utrzymac łuk jaki tworzy dolna powieka czy ktoś mnie zrozumiał ?
Zrozumiano Czyli kreślić krechę przy otwartym oku Mnie to zawsze rzęsy przeszkadzają, 'wchodzą' w pędzelek,kreseczka poprawiana parę razy traci kształt i 'cienkość' Będę musiała taki zakrzywiony chyba nabyć pędzelek
Dziekuję za rady
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:45   #3100
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

dziewczyny... doradzcie mi... jaki jest najlepszy eyeliner dla poczatkujacej jednostki ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 21:17   #3101
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no kochana trzeba mieć jakieś zasady
ja też wstaję na ostatnią chwilkę bo spac kocham zwłaszcza przy takiej pogodzie - ale na makijaż to ja zawsze znajdę czas - mogę wyjść z domu głodna, ale nigdy nieumalowana
Ale ja wstaję na ostatnia chwilę i w 5 minut porządnego makeupu ocząt nie zrobię
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja jestem na dwa tygodnie pozbawiona aparatu wiec niestety nic nie wstawie ... zajechalam biedaka ...
Oooo no wiesz, Desti, jak mogłaś zajechac swoje narzędzie pracy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 22:07   #3102
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Desti, czy ty masz problemy ze skórą? Bo widze u ciebie krem z wit B12 a czytałam gdzies o niej. Możesz cos więcej na temat tego kremiku naszrajbać ?

A wogóle to wszystkie was pieknie witam

A... dziewczyny, chętnie wymienie Kanebo sypki niewiele odsypany kupiony w Dog na cienie do piwka albo róż

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2010-11-25 o 22:14
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 22:49   #3103
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

desti: dla mnie zdecydowanie Bobbi Brown Gel Liner Probowalam wiele i tylko nim umiem namalowac ladna kreske
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 00:47   #3104
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziewczyny... doradzcie mi... jaki jest najlepszy eyeliner dla poczatkujacej jednostki ...
jak napisała UrbanWarrior , Bobbi Brown, dla mnie cudo i nie zamienię nigdy na nic innego, trwałość, konsystencja, wybór kolorów i łatwość operowania - pod każdym względem jest mega
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:14   #3105
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;23449724]Zrozumiano Czyli kreślić krechę przy otwartym oku Mnie to zawsze rzęsy przeszkadzają, 'wchodzą' w pędzelek,kreseczka poprawiana parę razy traci kształt i 'cienkość' Będę musiała taki zakrzywiony chyba nabyć pędzelek
Dziekuję za rady [/QUOTE]


no nie do końca tak tylko zaczynam na otwartym, tak żeby trafić w oko a nie obok no i wewnętrzny kącik też robię na otwartym , wtedy łatwiej mi skontrolować efekt i cienkość, natomiast od środka na zewnątrz jadę na zamkniętym oku robiąc takie półkole, idące równo z kształtem jaki wyznacza dolna powieka , no takie duże U robię no
nie wiem jak to określić inaczej
jak robiłam kreskę na otwartym jakoś zawsze mi szła bardziej poziomo, bez ładnego wygięcia, a tak jest oki
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-11-26 o 12:16
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:17   #3106
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Desti, czy ty masz problemy ze skórą? Bo widze u ciebie krem z wit B12 a czytałam gdzies o niej. Możesz cos więcej na temat tego kremiku naszrajbać ?
problemy mam takie mozna powiedziec w normie ... a to mnie wysypie... albo wysuszy... co chwila cos nowego ale na szczescie nie ekstremalnie...

o kremiku napisalam juz troche na blogu... - tu masz oba posty - ...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
desti: dla mnie zdecydowanie Bobbi Brown Gel Liner Probowalam wiele i tylko nim umiem namalowac ladna kreske
a pedzelek jaki do tego ...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
jak napisała UrbanWarrior , Bobbi Brown, dla mnie cudo i nie zamienię nigdy na nic innego, trwałość, konsystencja, wybór kolorów i łatwość operowania - pod każdym względem jest mega
dziekuje ... czuje sie skuszona ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:20   #3107
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziewczyny... doradzcie mi... jaki jest najlepszy eyeliner dla poczatkujacej jednostki ...
ja jeżdżę albo na kredce chanel, albo jak już robię liner to ten kremowy żelowy czy jak go tam zwał - ten linerek w słoiczku MAC
bardzo ma fajny polizg, dzięki czemu łatwo jest się nim posługiwać i nie trzeba ubabrać całego pędzla i wszystkiego dookoła

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a pedzelek jaki do tego ...
ja mam ten taki cieniutki zgięty, i chyba najlepiej sobie z nim radzę
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:30   #3108
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Moniq ja kupilam MACa Liquidlast liner i doprowadza mnie do szalu ... nie dosc, ze cos czego nie lubilam w linerach to to, ze zalaczony pedzelek jest caly w linerze, wiec musze dodatkowo bardzo uwazac zeby sie nie upackac... to do tego jest trwaly... tak trwaly, ze nie idzie go zmyc ... dlatego mam lekka obawe przez MACowymi... ale ten w sloiczku tez mi przemknal przez glowe...

a pedzelek wszystko jedno jakiej firmy czy sa jakies roznice... lepsze.. gorsze... MAC czy BB...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 13:38   #3109
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Ja mam pyndzelek BB ... i jest naprawde dobry
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 14:02   #3110
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Moniq ja kupilam MACa Liquidlast liner i doprowadza mnie do szalu ... nie dosc, ze cos czego nie lubilam w linerach to to, ze zalaczony pedzelek jest caly w linerze, wiec musze dodatkowo bardzo uwazac zeby sie nie upackac... to do tego jest trwaly... tak trwaly, ze nie idzie go zmyc ... dlatego mam lekka obawe przez MACowymi... ale ten w sloiczku tez mi przemknal przez glowe...

a pedzelek wszystko jedno jakiej firmy czy sa jakies roznice... lepsze.. gorsze... MAC czy BB...
ojojoj to faktycznie moglas sie zrazic ale ten jest naprawde spoko, moim zdaniem lepszy od osławionego cliniqa , właśnie dzięki temu że jakoś lżej się nim po oku jedzie, taki śliski jest
spróbuj, naprawde poinien ci sie spodobać skoro JA dałam radę to każdy da
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 15:41   #3111
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

zobacze oba... BB i MAC... zakupie z odpowiednim pyndzelkiem... i jak cos to bedzie na was ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 15:50   #3112
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

a ja lubię klinikowego linera (w słoiczku) + pyndzelki sigmy
__________________
kolorówka (Dior, Lancome, meteoryty Guerlain)

szukam:

ciekawych charmsów - najchętniej yes i apart


proszę odpisz u mnie
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:39   #3113
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

przyszly moje MACowe roze w wymianki ... teraz bede testowac ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-11-26 o 16:41
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 18:47   #3114
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przyszly moje MACowe roze w wymianki ... teraz bede testowac ...
Przepiękny jest ten róż w kształcie róży Ciekawa jestem jak go ocenisz
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:15   #3115
biens27
Raczkowanie
 
Avatar biens27
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 86
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Witam Was!!
Nie widziałam gdzie mam zamieścić ten post więc wcisne go tutaj

Testuje kasetkę firmy BENEFIT Big beautiful eyes.

Kasetka zawiera:
korektor
3 cienie
2 pędzelki


Moja ocena:
Uważam że jak na taką kwotę to czegoś mi w niej brakuje :P
Cienie dobrej jakości, nawet pędzelki też.
Korektor dla mnie za ciemny i za ciężki jak pod oczy.
Użyłam go jako bazę.

Rzeczy jakie użyłam do makijażu są na zdjęciu!
Zapomniałam o ziemi egipskiej i o różu z MAC
biens27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:29   #3116
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez biens27 Pokaż wiadomość
Witam Was!!
Nie widziałam gdzie mam zamieścić ten post więc wcisne go tutaj
hej

takie zestawy sa fajne na szybkie makijaze ... bo chyba trudno sobie nimi zrobic kuku ... a powiedz jak ogolnie oceniasz cienie Benefita... jezeli chodzi o trwalosc, nasycenie kolorow... i latwosc malowania...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 20:12   #3117
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Desti wg mnie to koszmar, gorszych nie miałam

ale makijażyk śliczny i witam koleżankę
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 21:09   #3118
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

no wlasnie tak spytalam bo nigdy nie mialam do czynienia z Benefitem... tak jakos ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 03:42   #3119
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

mogę Ci podesłać 2 cielaki Benefit na spróbowanie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:06   #3120
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Ale marazm dzisiaj na większości kolorówkowych wątków na forum, co wszystkich snieg przytłoczył, czy jak?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.