Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 18:24   #4381
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Ty bladzioszku:P mialas z bezyków te jasne? ja bym sunkissed far z beży typowala. Myślę że masz poprostu cere w jasnym beżu bez kombinacji
Doszłam do tego tak: popatrzylam tam, gdzie nie masz podkladu nos i pod nosem i wdyaje mi sie, ze te miejsca ladniej wyglądają niz pomalowane hehe, formula intensive ładnie kryje u Ciebie. Ale te kolory co wzięlaś zgasiły Twoj zresztą bardzo ładny kolor.. tzn wtopily sie ladnie i tez by mogly byc ale wg mnie sa zbyt neutralne.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:30   #4382
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Z tym, że Sandy fair z Beige w pudełeczku jest bardziej różowy niż fair neutral, a poza tym to nie wiem jak sie maja inne kolory z Beige do Buff

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-12 o 18:30 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:31   #4383
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Pastereczko, olive??!! Jestes pewna? co jak co, ale tonacji olive w ogole sie nie spodziewalam w swoich typach. Na gorze jest taki kod, zaczyna sie od B, potem jakies cyferki i na innych moich probkach zawsze ta literka zgadza sie z rodzina odcieni, czyli jak B to Buff albo Beige, jak C to Cool. Na tym Neutral jest B.
Czekamy na swatche prasowancow! wytypowalam sobie Fairly Light Neutral, ale na zdjeciu jest strasznie dziwny..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:32   #4384
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Adusiadu, dziękuję!

Pastereczko, baardzo dziękuję!
Zostaję w takim razie przy Intensive, Matte mi nie służy.
To zamawiam kolejny zestaw próbek:
Sunkissed Fair Intensive
i?
i?
korektor Intensive Fair
róż ?
pomocy
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:35   #4385
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1095003 6]Dzięki Dziewczyny!
Pastereczko, pomożesz?



Ale i Ivory, i Fair Neutral to jest ta sama kategoria (Buff). No i najpierw jest Fair Neutral, potem dopiero Ivory, więc te drugie nie może być jaśniejsze.



Też mi się tak wydaje. Jakaś propozycja konkretnego odcienia? [/quote]

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Olive Fair może być dla Ciebie za ciemny i za żółty, ale zawsze możesz spróbować. Ja widzę to tak: Fair neutral i fawn w stosunku 4:1
Fawn jest wyjątkowo żółtym podkładem, ale dość jasnym, więc powinien Ci wyjść z tego dobry kolor
Ja używam fair neutral i to jest właśnie mój kolor zimą, chociaż gdyby był jasniejszy to też bym była zadowolona

Zobaczyłam Twoje zdjęcie i myśle: ale piękna blada cera i przypomniało mi się, że mam podobny odcień
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ty bladzioszku:P mialas z bezyków te jasne? ja bym sunkissed far z beży typowala. Myślę że masz poprostu cere w jasnym beżu bez kombinacji
Doszłam do tego tak: popatrzylam tam, gdzie nie masz podkladu nos i pod nosem i wdyaje mi sie, ze te miejsca ladniej wyglądają niz pomalowane hehe, formula intensive ładnie kryje u Ciebie. Ale te kolory co wzięlaś zgasiły Twoj zresztą bardzo ładny kolor.. tzn wtopily sie ladnie i tez by mogly byc ale wg mnie sa zbyt neutralne.
A może obok sunkissed fair spróbuj też golden Fair - on nie jest wg mnie zółty tak bardzo, raczej taki hmm bladozółtobrzoskiwiniowy.
Kategoria golden to 2 różne światy /mówie o tych które widziałam więc raczej jasne do średnich/ - Golden Fair i Golden Light sa raczej brzoskwiniowe, a Fawn i Winged Butter to kurczaczki wielkanocne - jasny i ciemniejszy

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-02-12 o 18:37
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:38   #4386
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

okey

Sunkissed Fair Intensive
Golden Fair Intensive
i?
korektor Intensive Fair
róż ?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:38   #4387
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Pastereczko, mam chłodną cerę z różowymi rumieńcami na policzkach (dobrze pod różem się kryją ), szaro-niebieskie oczka i brązowe włosy. Sunkissed Fair jest bardzo dobry, Fair Medium chyba idealny, ogólnie trafiam w drugie co do jasności kolorki, teraz leci do mnie kilka z rodziny Buff. Sama zdziwiłam się, ze mi polecili Golden Fair, myślałam raczej o Fair Pink lub Ivory, zresztą sami napisali że Fair Pink jest odpowiednikiem Cool Fair lub Medium... Coś mi pokręcili... Dobrze, że mam was, to przynajmniej można skonsultować te ich pomysły.

Jeśli ci coś to pomoże, to z róży moim ulubionym jest Walkee Talkee.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 18:50   #4388
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1095003 6]Dzięki Dziewczyny!
Pastereczko, pomożesz?



Ale i Ivory, i Fair Neutral to jest ta sama kategoria (Buff). No i najpierw jest Fair Neutral, potem dopiero Ivory, więc te drugie nie może być jaśniejsze.



Też mi się tak wydaje. Jakaś propozycja konkretnego odcienia? [/QUOTE]
Może kwestia formuły
Ivory (przynajmniej na mnie) jest trochę porcelanowy beż.
Olive fair na mojej buzi wybarwia się chłodniej niż Fair Neutral, dlatego ten typowałam. Bo też żółta to chyba nie jesteś ;>
Ale to wszystko kwestia ustawień i możliwości naszych monitorów.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:55   #4389
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

A ja się na EDM obrażam, bo wysłali mi moje zamówienie na początku tygodnia, a dopiero wczoraj dostałam maila, że nie mają obecnie na stanie Long Handled Kabuki ( ) i że przyślą mi jak tylko będą znowu (czyli pod koniec miesiąca ). Dobry Boże, to czym ja nałożę te primery i finishing dust, które zamówiłam?! paluchem?

A możecie mnie uświadomić, co oni zmienili w angled brush? bo mam wrażenie, że wygląda tak samo :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'

Edytowane przez konopia
Czas edycji: 2009-02-12 o 18:56
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:55   #4390
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Pastereczko, mam chłodną cerę z różowymi rumieńcami na policzkach (dobrze pod różem się kryją ), szaro-niebieskie oczka i brązowe włosy. Sunkissed Fair jest bardzo dobry, Fair Medium chyba idealny, ogólnie trafiam w drugie co do jasności kolorki, teraz leci do mnie kilka z rodziny Buff. Sama zdziwiłam się, ze mi polecili Golden Fair, myślałam raczej o Fair Pink lub Ivory, zresztą sami napisali że Fair Pink jest odpowiednikiem Cool Fair lub Medium... Coś mi pokręcili... Dobrze, że mam was, to przynajmniej można skonsultować te ich pomysły.

Jeśli ci coś to pomoże, to z róży moim ulubionym jest Walkee Talkee.
Odnosnie prasowańców to chyba najlepszym (jedynym) źródłem jest forum EDM - wydaje mi się że wyczaiłam jak to jest z Golden Fair i Fair Yellow (typy mnie potencjalnie interesujace) - Fair Yellow jest +/- odpowiednikiem Fawn, a golden Fair +/- odpowiednikiem Golden Light ewentualnie Light Medium z kategorii Beige - pisałam gdzies o tym wcześniej.
Ja zaczęłam nawet kompleksowo zgłebiac temat, ale musialam zająć sie autodouczeniem w temacie Linuksa aby w ogole moc uzywac komputera , spróbuje przez weekend przedrzec sie przez forum
Edmowe i jakies odpowiedniki podopasowywać
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 19:01   #4391
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Sunprince zdziwi Cie to ale jeszcze dla Ciebie bedzie odpowiedni kolor z buff fairly summer (na stronie jest zle zdjecie!) sandy far tez by mogl byc. JMW ma racje co do goldenów
Z posrod róży dla Ciebie wizialabym te: weekend gateway, swemming pool i daydream (ten mozna dawac na usta tez np na zwykly sztyft nivea) -sa to matowe jasne roze na codzien

Gabs, jestem tego pewna ze nie za dobry bo go mialam w lapkach i na lapkach
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-12 o 19:04
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 19:02   #4392
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

A oni nie mieli przypadkiem dodac jakiegos ulepszonego duo czy optic fiber?
Rany, caly wieczor chyba spedze szukajac swatchy prasowancow..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 19:07   #4393
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Pranie co do neutral olive daje glowe wlasną.
Co do swatchy prasowancow to w formie sprasowaniej i nalozone gruba warstwa do zdjecia sa zupelnie inne (ciemniejsze) niz roztarte.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 19:25   #4394
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Sunprince zdziwi Cie to ale jeszcze dla Ciebie bedzie odpowiedni kolor z buff fairly summer (na stronie jest zle zdjecie!) sandy far tez by mogl byc. JMW ma racje co do goldenów
Z posrod róży dla Ciebie wizialabym te: weekend gateway, swemming pool i daydream (ten mozna dawac na usta tez np na zwykly sztyft nivea) -sa to matowe jasne roze na codzien

Gabs, jestem tego pewna ze nie za dobry bo go mialam w lapkach i na lapkach
Dziękuję kolejny raz.
Zamawiam:
Sunkissed Fair Intensive
Golden Fair Intensive
Fairly Summer Intensive
korektor Intensive Fair
róż Weekend Getawaz
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:21   #4395
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Pranie co do neutral olive daje glowe wlasną.
Co do swatchy prasowancow to w formie sprasowaniej i nalozone gruba warstwa do zdjecia sa zupelnie inne (ciemniejsze) niz roztarte.
Dzieki Pastereczko. Jutro od rana klade ten neutral. Jesli rzeczywiscie bedzie taki fajny, to primo - bede w szoku, duo - zamawiam moze prasowanca w kolorystyce olive..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:24   #4396
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Oto moje zdobycze w świetle dziennym (przepraszam za ostrość, coś mi sie pochrzaniło w aparacie)

Róż Salon Fun jest ślicznie zimny tylko bardzo ciemny dla bladolicych
ale w mikroskopijnych ilościach wygląda ślicznie

STF fair ryżowy od STF fair różni się kolorem w pudełeczku, ale na skórze nie ma to znaczenia bo oba sa transparente.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EDMmini.jpg (49,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDMsample.jpg (25,8 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-12 o 20:25 Powód: zdj
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:33   #4397
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

kiedy oni chcą wycofać te mini?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:37   #4398
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rybka123 Pokaż wiadomość
hello

pisałam wam, że nie doszło zamówienie z edm z 17 grudnia, więc jeśli kogoś by to interesowało, bo jest w podobnej sytuacji to :
w mejlu zwrotnym do mnie edm podał mi numer przesyłki, dałam go pani na poczcie i pani stwierdziła, że paczka nie dotarła do Polski nawet
więc: napisze to edm-owi i oni to już musza załatwiać (reklamację), a ja liczę na jakiś kupon czy coś.

ja to mam pecha, ale pastereczka mnie ratuje wysyłając mi coś niecoś ze swoich skarbów

pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez eva-net Pokaż wiadomość
Dzieki za otuche i rade =) pojdę na poczte i sie wszystkiego dowiem
Dziewczyny, jak się skończyło?
rybko, coś Ci odpisali?

Moja paczka nie dotarła. Jakaś pechowa jestem
Napisałam do EDM, odpisali mi, że im bardzo przykro i poprosili, żebym sprawdziła na poczcie. Dostałam numer nadania. Wybiorę się tam i zobaczę, co wskóram.


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kaolinowy STF - Bronzer
Z opóźnieniem: dziękuję


Tak wam zazdroszczę tych minerałów, ale na razie nie mam ochoty zamawiać. Wiem, że to nie wina EDM, że zginęły, ale jakoś się zniechęciłam
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:45   #4399
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzieki Pastereczko. Jutro od rana klade ten neutral. Jesli rzeczywiscie bedzie taki fajny, to primo - bede w szoku, duo - zamawiam moze prasowanca w kolorystyce olive..
Olive Fair w wersji prasowanej szczerze odradzam, jest zimno bialawo-zółtozielonkawy i na pewno jasniejszy i zimniejszy od olive fair w wersji sypkiej.

na razie na forum EDM znalazłam informację że prasowaniec Fairly Light Neutral odnosi się do podkładu Buff o tej samej nazwie, dziewczyna pisze że nieco tylko jaśniejszy od formuły intensive. Ten kolor jest niby jednym z ciemniejszych w tej rodzinie ale ich cała gama jest bardzo jasna....

Okazuje się, że na makeupalley tez mówia o kolorach prasowańców - idę szperać

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:02 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 21:05   #4400
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzieki Pastereczko. Jutro od rana klade ten neutral. Jesli rzeczywiscie bedzie taki fajny, to primo - bede w szoku, duo - zamawiam moze prasowanca w kolorystyce olive..
Pranie
ja mam tego prasowanca olive fair i jest bardzoooooo chlodny, mrozny wrecz i jasny troszke niezdrowo sie w nim wyglada jak sie jest lekko zoltawym typem jak jaMysle ze chyba takie cos pasuje jedynie zimom sniezkom. Na dniach postaram sie wkleic swatcha tego prasowanca, wiec sobie porownasz
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:08
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:14   #4401
rybka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się skończyło?
rybko, coś Ci odpisali?

Moja paczka nie dotarła. Jakaś pechowa jestem
Napisałam do EDM, odpisali mi, że im bardzo przykro i poprosili, żebym sprawdziła na poczcie. Dostałam numer nadania. Wybiorę się tam i zobaczę, co wskóram.




Z opóźnieniem: dziękuję


Tak wam zazdroszczę tych minerałów, ale na razie nie mam ochoty zamawiać. Wiem, że to nie wina EDM, że zginęły, ale jakoś się zniechęciłam
hm, widzisz jak napisałam do nich pierwszego maila to juz nastepnego dnia odpisali zebym sprawdziła na poczcie (bo czasem przetrzymują zagraniczne paczki) i zebym dała im znac i zebysmy byli w kontakcie, jak im kolejnego dnia napisałam ze owszem byłam na poczcie i pani powiedziała ze paczka nie doszła do polski nawet i ze to jest juz problem nadawcy to mi juz nie odpisali, pisałam 9 dni temu! powtornie 5 dni temu! cóż.
rybka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 21:24   #4402
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Olive Fair w wersji prasowanej szczerze odradzam, jest zimno bialawo-zółtozielonkawy i na pewno jasniejszy i zimniejszy od olive fair w wersji sypkiej.

na razie na forum EDM znalazłam informację że prasowaniec Fairly Light Neutral odnosi się do podkładu Buff o tej samej nazwie, dziewczyna pisze że nieco tylko jaśniejszy od formuły intensive. Ten kolor jest niby jednym z ciemniejszych w tej rodzinie ale ich cała gama jest bardzo jasna....

Okazuje się, że na makeupalley tez mówia o kolorach prasowańców - idę szperać

Zgadzam sie co do olive, bardzo chłodny efekt Aczkolwiek na mojej cerze nia widac ani zolci ani zieleni prawie Niedawno właśnie zauwazylam, ze moja twarz jakby "zjada" kolory z mineralnych podkładów( ehyyyy... czy to brzmi sensownie? ). Tzn. używam oliwki sypanej i goldenow głównie a na mojej twarzy kazdy z nich prezentuje się jako czysty beżyk

Przeglądałam tez dość intensywnie forum EDM szukając informacji o prasowańcach i generalnie fair yellow jest jaśniejszy niż Golden fair Czyli to potwierdzone
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-02-12 o 21:32
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:09   #4403
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Prasowaniec Fair Pink (za MU) jest najbardziej odpowiedni dla osób uzywających kategorii Cool najbliższymi odpowiednikami są Cool - Fair Medium i Cool - Multitasking Neutral (acz osoba używająca
cool fair tez była z koloru w miarę zadowolona) - czyli II w kolejności co do jasności.

Goldeny ida w kolejności od najjasniejszego- Fair Yellow PP-> golden Fair PP -> Fairly Light golden PP.

Strasznie to wszystko pomieszane, ale połączone siły forum EDM i MU uważaja że Fair Yellow PP jest odpowiednikiem Fawn w znacznej części odżółconym - ergo pasującym też do jasnych (acz nie najjaśniejszych) kolorów z kategorii beige (+pasuje do soft buttered peach, fawn i fawno-mieszanych), dla golden fair sypkiego jest nieco zbyt ciemny

oprócz tego dowiedziałam się że wyważałam drzwi otwarte na oscież - mieszanka Fawn + Linen 4:1 czy 3:1 jest bardzo powszechna, a ja zamiast doczytać sama sie męczyłam - może zrobia takiego gotowca skoro tyle dziewczyn tak miesza...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:22   #4404
rybka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
mam do was dziewczyny takie pytanie odnośnie robienia makijażu, bo nie wiem co robie źle ale: korektor mi się warzy, a pod oczami to już w ogóle, sciera , warzy tak jakby na sucho, makijaż się w ogóle nie trzyma, jak nałoże mniej podkładu to nie zakrywa moich przebarwień (nie znowu tak tragicznych - normalny podkład zakrywał bez problemu)używam intensive, jak nałożę więcej to widac cały ten puder - tapeta, robiłam makijaż na korektor i bez korektora pod podkładem, na krem emolium - krem specjalny, ktory zostawia tłusty film i na krem nawilżający flos lek, który się całkowicie wchłania, w obu przypadkach to samo, no i najgorsze to to, że ten makijaż intensywniejszy, mniej intensywny w ogóle nie chce przetrwać 2 godzin nawet

co może być przyczyną? doradzcie proszę, bo myślę ze aż tak żle być nie może, aha i robiłam dotychczas makijaż kilka razy i co dziwne wydaje mi się ze za 2gim razem było ok, przetrwał kilka dobrych godzin, bez szwanku, nie mam pojęcia o co chodzi



aha, zapomniałam dodać, że korektor pod oczy mieszam z kremem, bo bez kremu to już w ogóle byłaby suchota, podkreślenie zmarszczek i starby się od razu, a mimo to nie trzyam się tylko tak jakby zbija ale na sucho, eh...a reszty nie mieszam z kremem

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-12 o 22:26 Powód: post pod postem
rybka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:25   #4405
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rybka123 Pokaż wiadomość
mam do was dziewczyny takie pytanie odnośnie robienia makijażu, bo nie wiem co robie źle ale: korektor mi się warzy, a pod oczami to już w ogóle, sciera , warzy tak jakby na sucho, makijaż się w ogóle nie trzyma, jak nałoże mniej podkładu to nie zakrywa moich przebarwień (nie znowu tak tragicznych - normalny podkład zakrywał bez problemu)używam intensive, jak nałożę więcej to widac cały ten puder - tapeta, robiłam makijaż na korektor i bez korektora pod podkładem, na krem emolium - krem specjalny, ktory zostawia tłusty film i na krem nawilżający flos lek, który się całkowicie wchłania, w obu przypadkach to samo, no i najgorsze to to, że ten makijaż intensywniejszy, mniej intensywny w ogóle nie chce przetrwać 2 godzin nawet

co może być przyczyną? doradzcie proszę, bo myślę ze aż tak żle być nie może, aha i robiłam dotychczas makijaż kilka razy i co dziwne wydaje mi się ze za 2gim razem było ok, przetrwał kilka dobrych godzin, bez szwanku, nie mam pojęcia o co chodzi

Poszukaj jakiegoś dobrego dla siebie primera, lub zmień formułę podkładu lub wypróbuj inna markę minerałów.

I nie pisz proszę postu pod postem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 22:43   #4406
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Rybko a ogladalas przez godzinke albo dwie filmy na YT o nakladaniu mineralow (linki w pierwszym poscie)? Mam wrazenie ze dajesz wszystkiego za duzo ( ilosc mineralow)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 23:45   #4407
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1095301 7]kiedy oni chcą wycofać te mini?[/quote]

ponawiam

złożyłam zamówienie próbkowe i
zapłaciłam 17,07zł za 4,6$, czyli wychodzi 1$=3,71zł
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 23:52   #4408
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

JEEEEEEST !!!!!!!!!!!!!
Przyszło jedno z dwóch zamówień!!! i to to z pędzlami

Karton padł ofiarą w ciągu pierwszej minuty od odebrania z poczty... nie mogłam się zdecydować czy rozpakować w aucie, czy jechać do domu
Dokonałam jedynego poprawnego wyboru - otwierałam w czasie jazdy jedną ręką grzebiąc w papierach a drugą próbując zmienić bieg
Drżącymi łapkami sięgałam po kolejne maleństwo, serce biło jak oszalałe.. ahhhh jej to była miłość od pierwszego wejrzenia!
Wpadłam do domu, tuchląc piękności przy sercu, rzuciłam płaszcz na łózko, olałam TŻ, wizaż i cały boży świat zamykając się z moimi pieszczoszkami w łazience.
My Precious.. my Precious!

Sunkissed fair i ja od razu poszliśmy na randkę
Spędziliśmy cudne 5godzin i nic nie marudził a ja czułam się bosko


Niżej fotaski dla porównania co i jak namaziałam wszystko nałapkowo i nabuziowo.
Kolorki nieco jasne, dlatego super, że w drugiej paczuszce będą ciemniejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09085m.jpg (88,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09103m.jpg (69,3 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09100m.jpg (49,7 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-02-12 o 23:56
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 06:38   #4409
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
JEEEEEEST !!!!!!!!!!!!!
Przyszło jedno z dwóch zamówień!!! i to to z pędzlami

Karton padł ofiarą w ciągu pierwszej minuty od odebrania z poczty... nie mogłam się zdecydować czy rozpakować w aucie, czy jechać do domu
Dokonałam jedynego poprawnego wyboru - otwierałam w czasie jazdy jedną ręką grzebiąc w papierach a drugą próbując zmienić bieg
Drżącymi łapkami sięgałam po kolejne maleństwo, serce biło jak oszalałe.. ahhhh jej to była miłość od pierwszego wejrzenia!
Wpadłam do domu, tuchląc piękności przy sercu, rzuciłam płaszcz na łózko, olałam TŻ, wizaż i cały boży świat zamykając się z moimi pieszczoszkami w łazience.
My Precious.. my Precious!

Sunkissed fair i ja od razu poszliśmy na randkę
Spędziliśmy cudne 5godzin i nic nie marudził a ja czułam się bosko


Niżej fotaski dla porównania co i jak namaziałam wszystko nałapkowo i nabuziowo.
Kolorki nieco jasne, dlatego super, że w drugiej paczuszce będą ciemniejsze.
Bardzo fajne zamówienie - sama bym sie o takie nie obraziła i bardzo zazdroszczę niezwykle proporcjonalnej paletki - zwykle był którys kolor w przewadze a u Ciebie taka zgrabna
A co do otwierania paczki - ja zwykle nawet nie doniose do samochodu gdy odbieram na poczcie i juz fruwają papiery
Dojrzewam do kupna trzeciego Long Handled Kabuki - czy to normalne?

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-02-13 o 06:41 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 06:39   #4410
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Sunprince wycofuja caly czas, niektore podklady korektory i roze juz sa niedostępne w wersji mini. I nie beda ostrzegac tylko kiedys kikniemy i nie bedzie.....

Kamee fajne zamowienie dla kogoś ciut jasniejszego, mapka cieni świetna, mam ją też. i pędzelki masz
ładnie piszesz

JMW nie ma kabuki teraz
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.