Impreza bez ch³opaka? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-13, 22:39   #1
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 26

Impreza bez ch³opaka?


Witam. Jestem z ch³opakiem rok. Gdy nie bylismy razem lubi³am sie bawiæ chodziæ na imprezy potañczyæ. Ze wzglêdu na to ¿e on pracuje i nie ma czasu poza tym lubi spokojniejszy styl ¿ycia ograniczamy sie do wyj¶cia do pubu na piwo ze znajomymi. Problem w tym ¿e nie chce rezygnowaæ ze swoich potrzeb i jak chce i¶c gdzies potanczyæ to on nie chce bo nie lubi.. albo nie ma kiedy. Wiêc dlaczego mnie nie pu¶ci "samej" w gronie znajomych, ktorych on dobrze zna? T³umaczy ¿e boi sie nie tyle mojej zdrady co ch³opaków którzy bêd± mnie tam zaczepiaæ obmacywaæ itp. Moge go jedynie zapewniæ ze ja nic g³upiego nie zrobie na towarzystwo tam nie mam wp³ywu. Jednak s±dzi ¿e po alkoholu to mo¿na byæ zdolnym do wszystkiego. Twierdzi równie¿ ¿e ja nie moge ¿yæ bez zabawy i jak mi pozwoli raz bêde chodziæ codziennie bez niego. 2 razy na miesi±c to by³oby tak du¿o? Dodam ¿e przez ten rok poza sylwestrem, weselami itp na dyskotece czy w klubie bylismy mo¿e ze 2-3 razy. Jak mam go przekonaæ ¿e je¶li on czego¶ nie lubi to ja nie musze z tego rezygnowaæ? Omawia³am ten temat z nim wiele razy.. ale nadal nie doszli¶my do kompromisu. Jedynie co wychodze na piwo ze znajjomymi a o lokalu z parkietem nie ma mowy.

Edytowane przez hera89
Czas edycji: 2009-08-13 o 22:49
hera89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 23:09   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 34 839
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

O ludzieee nie wiem czy swiat sie zmienil czy ja poprostu nigdy sobie na takie ograniczanie nie pozwala³am .

Jestes doros³a i nie potrzebujesz pozwolenia pana i w³adcy na wyj¶cie samodzielne.
obrazi sie ? trudno.niech dorosnie albo spada.
__________________
Mleko migda³owe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 23:14   #3
zielony kocur
Raczkowanie
 
Avatar zielony kocur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

powiem Ci, ¿e mam podobnie, mój TZ nie bardzo lubi takie imprezy i wypady, wiêc nie chodzimy, ale....je¿eli raz na jaki¶ czas dziewczyny id± na jak±s imprezê i chc± mnie zabraæ, nie ma problemu, mówi tylko ¿ebym by³a grzeczna i ja oczywi¶cie jestem hehe id±c na imprezê maj±c faceta i je¿eli siê jest mu wiernym trzeba byæ grzecznym
my¶lê, ¿e to wszystko kwestia zaufania, które chyba u Twojego ch³opaka nie jest mocna stron±...niestety....my¶l ê ¿e chyba boi siê ¿e kto¶ mu mo¿e Ciebie sprz±tn±æ sprzed nosa heh
a co do tych ch³opaków którzy Ciê bêda obmacywac to pad³am po prostu, to on my¶li ¿e Ty bêd±c na imprezie tak po prostu dasz sie obmacywaæ obcym facetom....i znów tutaj kwestia zaufania...ehhh....
Co do wychodzenia na imprezy - jedno Ci powiem - On nie mo¿e Ciebie ograniczaæ....a to w³a¶nie robi....jeste¶ wolna osob±...
zielony kocur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 23:18   #4
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Szkoda mi zrywaæ tego zwi±zku bo razem czujemy siê ¶wietnie, mamy wiele wspólnych tematów podobne pogl±dy tyle ¿e nasze potrzeby je¶li chodzi o ¿ycie towarzyskie s± diametralnie ró¿ne.
hera89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 23:21   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

I naprawdê my¶lisz, ¿e zerwa³by z Tob± z powodu wyj¶cia na imprezê w gronie wspólnych znajomych...?
To naprawdê silna by musia³a byæ jego mi³o¶æ, nie ma co
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 23:22   #6
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

W ogóle nie rozumiem, jak mo¿na daæ z siebie zrobiæ tak± niewolnicê. Jeste¶ w zwi±zku, nie w wiêzieniu, nie pod nadzorem kuratora. Masz prawo wyj¶æ siê pobawiæ. On Ci kompletnie nie ufa, bo wg niego dasz siê obmacywaæ obcym facetom.
__________________
"W powietrzu czujê:"czego¶" mi brakuje"
Margot May jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 23:31   #7
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

lexie - to chyba ja pierwsza bym to zrobi³a.. ale jak do tej pory powstrzymuje siê jest jak jest odsuwam od siebie "potañcówki" .. staram sie szukaæ jakiego¶ wyja¶nienia dla jego zachowania.. Szkoda mi tylko 2 lat zabawy która jest przede mn±. On prze¿y³ ju¿ swoje studenckie czasy.

Edytowane przez hera89
Czas edycji: 2009-08-13 o 23:33
hera89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 23:42   #8
zielony kocur
Raczkowanie
 
Avatar zielony kocur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

hera a kto tu mówi ¿eby zaraz zrywaæ ze sob±???? hmm??? porozmawiaj z nim ¿eby bardziej Tobie zaufa³, ¿e przecie¿ masz prawo wyj¶æ siê pobawiæ z kole¿ankami, ¿e taniec nie oznacza zaraz przygodnego seksu z nieznajomym na parkiecie :/ nie rezygnuj z zabawy!!! bêdziesz mu to potem wypominaæ i potem dopiero zrobi siê problem.... On mia³ swój czas i chcia³ go wykorzystaæ to Ty teraz masz swój.....
spokojnie z nim usi±d¼ i pogadaj...grunt to zaufanie....a chyba mo¿e je do ciebie miec prawda?
zielony kocur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 23:58   #9
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 9 732
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Temat mnie skrêci³. My¶la³am ¿e to normalne. Ja chodzê raz na dwa miesi±ce z kole¿ankami do klubików a on w tym czasie z kolegami na jaki¶ ostry koncert.
My¶la³am ¿e to normalne ¿e tak siê wychodzi :P ja nie mam ochoty s³uchaæ muzyki x a on nie ma ochoty i¶æ w miejsce y wiêc ustalamy z kim idziemy i wio siê bawiæ ca³± noc.
Jeste¶cie bli¼niakami syjamskimi czy gdzie le¿y problem?
Chocia¿ facet mo¿e poczuæ siê... Nie wiem, skrzywiæ ¿e on musi ci±gle pracowaæ a ty w tym czasie bêdziesz siê bawiæ. Nie wiem mo¿e mega zazdro¶nik? Id¼ razem z nim jak nie zechce to siê nie ogl±daj przecie¿ nie bêdziesz udawaæ zro¶niêtej cia³em... Potem jak nie daj Bo¿e siê rozstaniecie bêdzie ryk ¿e dla jakiego¶ ba³wana zmarnowa³a¶ najlepszy czas na zabawê....
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-13, 23:58   #10
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

zielony kocur - Rozmawia³am z nim nie raz.. on ma swoj± wersje ja swoj±.
Co do zaufania.. gdy nie by³am z nikim.. lubi³am i zabawe i alkohol a po nim ca³owaæ sie z co niektórymi :P Lubi³am sie hmm wyszaleæ. Ale nigdy mi sie to nie przytrafi³o bêdac w jakimkolwiek zwi±zku. Druga sprawa jak bylismy na dyskotece zacza³ przystawiaæ sie do mnie jaki¶ kole¶ stety/niestety moj± reakcj± jest... jej brak wiec go¶cia ola³am bez s³owa. Jak nie poskutkowa³o to kolezanka stoj±ca obok poprostu sie zamieni³a ze mn± miejscami a kole¶ sie odczepi³ :P Mój ch³opak sie wkurzy³ bo skoro nie zareagowa³am to mi sie zapewne podoba³o. A ja wole zazwyczaj olaæ intruza ni¿ wchodziæ z nim w dyskusje. I z tego powodu twierdzi ¿e ja sierotka bede sta³a w klubie otoczona p³ci± przeciwn± :P Wiêcej grzechów nie pamiêtam.

rapifen- s³ysza³am ju¿ ¿e on pracuje a ja latam i sie bawie... ale on mia³ swój czas na zabawe.. ja mam go teraz a pó¼niej równie¿ pojde do pracy bêde mia³a obowi±zki zmieni± mi sie priorytety.. ja to wszystko t³umaczy³am. szukam teraz z³otego ¶rodka. Bo ten problem psuje nam harmonie w zwi±zku i nie chce by go rozwali³.

Edytowane przez hera89
Czas edycji: 2009-08-14 o 00:03
hera89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 00:23   #11
Bachata
Raczkowanie
 
Avatar Bachata
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 183
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Pomijaj±c to, ¿e nie wyobra¿am sobie pytaæ faceta o pozwolenie na wyj¶cie na imprezê, nie rozumiem te¿ tych obaw o hordy napalonych pijanych facetów. Chodzê czêsto na imprezy i jako¶ na t³umy bawi±cych siê osób mo¿e 2-3 s± naprawdê pijane i nie s± w stanie siê kontrolowaæ. Zreszt± mimo tego, ¿e jestem singielk±, nie lubiê byæ zaczepiana przez obcych facetów i zawsze ich ignorujê, a je¶li jaki¶ siê nie chce odczepiæ, to moi znajomi daj± mu do zrozumienia, ¿e ma szukaæ szczê¶cia gdzie indziej [i nie mówiê tu o ¿adnej przemocy przemocy, po prostu zaraz s± przy mnie i ka¿± delikwentowi spadaæ]. Poza tym je¶li kto¶ jest takim burakiem, ¿e obmacuje obce dziewczyny, to zupe³nie dobrze mo¿e Ciê chwyciæ za ty³ek w tramwaju
¯eby nie by³o, ¿e opisujê tylko z punktu widzenia osoby bez faceta [chocia¿ bêd±c w zwi±zku mia³am takie same pogl±dy i bez wyrzutów sumienia mówi³am facetowi, ¿e wychodzê na imprezê]. Moja przyjació³ka uwielbia tañce latynoskie, a jej facet s³uchanie klasycznego rocka i nic go nie ruszy na parkiet. S± razem prawie dwa lata i nigdy nie by³o to dla nich problemem, ¿e ona wychodzi bez niego, a czasem chodzi³y¶my tylko we dwie. Gdy jacy¶ faceci pytali j±, czy zatañczy, mówi³a, ¿e ma faceta i by³o po sprawie.
Aczkolwiek my¶lê, ¿e ciê¿ko jest zmieniæ wizjê zwi±zku partnera. Mój by³y nie mia³ nic do gadania w kwestii moich imprez, bo informowa³am go o moich planach z kilkudniowym wyprzedzeniem, ale zawsze zamêcza³ mnie smsami i siedzia³ w domu, a facet mojej przyjació³ki zajmuje siê swoimi rzeczami, idzie na koncert, spotyka z kumplami i maj± tylko umowê, ¿e informuj± siê, kiedy wróc± do domu.
Bachata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 00:30   #12
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na koñcu ¶wiata
Wiadomo¶ci: 1 530
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Moj dawal sie wyciagnac jak widzial ze mi bardzo zalezy :d
ewelline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 00:36   #13
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Widze ¿e jedyne rozwi±zanie to pój¶æ dobrze sie bawiæ i zobaczyæ co potem.. tylko ¿e ja sie boje tego potem. Bo my potrafimy byæ uparci i z³o¶liwi.. i "wbijaæ szpile" jedno drugiemu.. I bêdzie wypominanie ¿e znajomu wa¿niejsi, ¿e jak mówi± ¿e impreza to ja ju¿ lece ¿e nie mam samozaparcia i my¶le tylko o sobie a nie o nim. Bo przecie¿ on dla mnie chodzi do tego pubu a mi ci±gle ma³o. Przepraszam za taki bezsensowny i mo¿e oczywisty dla was temat ale ja potrzebuje niezale¿nej opinii. Bo znajomi to najchêtniej by przytakiwali ¿e mam racje :P
hera89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 00:43   #14
zielony kocur
Raczkowanie
 
Avatar zielony kocur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez hera89 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo znajomi to najchêtniej by przytakiwali ¿e mam racje :P
i super by robili bo masz racje - id¼ i baw siê dobrze!

Cytat:
Napisane przez hera89 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo przecie¿ on dla mnie chodzi do tego pubu a mi ci±gle ma³o.
no co za cierpiêtne po¶wiêcenie z jego strony, proszê proszê.... ehhhh ;/

Edytowane przez zielony kocur
Czas edycji: 2009-08-14 o 00:45
zielony kocur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 01:37   #15
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: st±d
Wiadomo¶ci: 36 831
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Dzieciak i tyle.
Ale jak kto¶ lubi zwi±zki z ograniczeniami,to co tu mo¿na poradziæ
Ja od siebie powiem tylko tyle, ¿e nigdy bym nie pozwoli³a na takie traktowanie siebie i jakie¶ zakazy, to jest ¿enuj±ce (dla mnie).
W ¿adnym z moich zwi±zków nikt mi nigdy niczego nie zabrania³. Chcia³am i¶æ na imprezê sama, to sz³am, chcia³am i¶æ na piwo z kumplem, to sz³am. I nikomu siê ¶wiat od tego nie zawali³. Ale ka¿dy z moim partnerów mia³ pewno¶æ, ¿e jestem mu wierna i nic siê nie stanie. I ka¿dy mi ufa³
Dotka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 03:39   #16
KochajMniie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 1 408
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

My¶lê dok³adnie tak jak dziewczyny. Nie pozwól sobie wej¶æ na g³owie bo nied³ugo w ogóle przestaniecie wychodziæ na piwo!
Masz ochote siê bawiæ id¼, zapytaj czy pójdzie z Tob± a jak nie chce to id¼ sama. Po obra¿a siê ale moze po jakim¶ czasie zrozumie, ¿e tak nie mo¿na..

Mogê tutaj o co¶ zapytaæ?
Co je¶li dziewczyna na impreze chcê i¶æ sama (a w³a¶ciwie z przyjació³kami,kole¿ankam i) a ch³opak uwa¿a ¿e jak s± razem to powinni mieæ równie¿ wspólne ¿ycie towarzyskie i i¶æ razem na jak±¶ impreze?


Je¶li uwa¿acie ¿e nie powinnam tu pytaæ nie zwracajcie uwagi na to
__________________
KochajMniie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 04:12   #17
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez hera89 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Jestem z ch³opakiem rok. Gdy nie bylismy razem lubi³am sie bawiæ chodziæ na imprezy potañczyæ. Ze wzglêdu na to ¿e on pracuje i nie ma czasu poza tym lubi spokojniejszy styl ¿ycia ograniczamy sie do wyj¶cia do pubu na piwo ze znajomymi. Problem w tym ¿e nie chce rezygnowaæ ze swoich potrzeb i jak chce i¶c gdzies potanczyæ to on nie chce bo nie lubi.. albo nie ma kiedy. Wiêc dlaczego mnie nie pu¶ci "samej" w gronie znajomych, ktorych on dobrze zna? T³umaczy ¿e boi sie nie tyle mojej zdrady co ch³opaków którzy bêd± mnie tam zaczepiaæ obmacywaæ itp. Moge go jedynie zapewniæ ze ja nic g³upiego nie zrobie na towarzystwo tam nie mam wp³ywu. Jednak s±dzi ¿e po alkoholu to mo¿na byæ zdolnym do wszystkiego. Twierdzi równie¿ ¿e ja nie moge ¿yæ bez zabawy i jak mi pozwoli raz bêde chodziæ codziennie bez niego. 2 razy na miesi±c to by³oby tak du¿o? Dodam ¿e przez ten rok poza sylwestrem, weselami itp na dyskotece czy w klubie bylismy mo¿e ze 2-3 razy. Jak mam go przekonaæ ¿e je¶li on czego¶ nie lubi to ja nie musze z tego rezygnowaæ? Omawia³am ten temat z nim wiele razy.. ale nadal nie doszli¶my do kompromisu. Jedynie co wychodze na piwo ze znajjomymi a o lokalu z parkietem nie ma mowy.
Ja sie w sumie jego obawom o innych nie dziwie, skoro czekasz az laskawie da Ci na to czy tamto pozwolenie, to moze sadzic, zes bezwolna.
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 06:15   #18
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

ja nie wiem same Niewolnice Izaury

idziesz na wygib..zapewniasz lubego zeby sie nie martwil "innymi" bo przecez si³a Cie nie wezma...i po sprawie
__________________

...noszê twe serce z sob± (noszê je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 07:13   #19
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 496
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Zaufanie i jeszcze raz zaufanie
a da³a¶ kiedy¶ jakie¶ powody Twojemu T¯ ¿eby teraz nie chcia³ Ciê puszczaæ na imprezy ze znajomymi?
Ja jestem z T¯ te¿ prawie rok, zdarza siê, ¿e ja idê ze swoimi znajomymi gdzie¶, on ze swoimi o wszystkim sobie mówimy i nie wyobra¿am sobie, ¿eby on mi tego zabrania³
pogadaj ze swoim ch³opakiem, wyt³umacz mu, ¿e masz takie prawo!
nicegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 07:26   #20
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 181
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Poprostu Ci nie ufa.
Powiedz mu, ze skoro nie ufa innym - bo siê bêd± kleiæ - to nie ufa Tobie, bo my¶li, ze na to pozwolisz.
Jak zacznie marudziæ, ze sie tak po¶wiêca a Tobie ma³o - to mu powiedz, ze si³± go chyba tam nie ci±gniesz, a idzie tam bo Ci nie ufa.
Porozmawiaj z Nim o tym, przedstaw swoje argumenty i tyle. Albo dojdziecie do porozumienia albo nie, nie ma sensu siê mêczyæ.
__________________

Wiza¿ rz±dzi, Wiza¿ radzi, Wiza¿ nigdy Ciê nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 07:54   #21
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez paula78 Poka¿ wiadomo¶æ
O ludzieee nie wiem czy swiat sie zmienil czy ja poprostu nigdy sobie na takie ograniczanie nie pozwala³am .

Jestes doros³a i nie potrzebujesz pozwolenia pana i w³adcy na wyj¶cie samodzielne.
obrazi sie ? trudno.niech dorosnie albo spada.
Amen.

Przez takie w±tki mózg mi siê lasuje. Mo¿e ja naprawdê mieszkam w Iranie??
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 08:33   #22
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie w sumie jego obawom o innych nie dziwie, skoro czekasz az laskawie da Ci na to czy tamto pozwolenie, to moze sadzic, zes bezwolna.
Ja nie czekam ma pozwolenie. Pytam sie kiedy ma wolne i jakie ma plany jak ich nie ma proponuje mu wyj¶cie razem jak mówi ¿e nie chce bo co¶ tam to mówie ¿e pojde sama ze znajomymi.. no i wtedy sie zaczynaj± d±sy. A ja nie ide bo on mi nie pozwala tyle ¿e po tej ca³ej burzliwej atmosferze znika nastrój na jak±kolwiek zabawe. A chcia³abym chocia¿ raz wyj¶æ bez wpierania mi poczucia winy.

Edytowane przez hera89
Czas edycji: 2009-08-14 o 08:35
hera89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 09:16   #23
weronikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Moj facet tez nie lubi jak wychodze sama, ale mi nie zabrania, tylko mowi mi zebym byla grzeczna i zebym napisala smska jak bede w domu, zeby wiedzial ze wrocilam cala.
Dobrze ze sie martwi, ale z drugiej strony dlaczego masz nie robic czegos na co masz ochote tylko dlatego ze on nie chce. ja np uwielbiam chodzic na koncerty moj tz nie, ja sie zawsze pytam czy ma ochote isc ze mna, on zawsze odpowiada ze nie, ja wtedy ide sama i po problemie. nikt sie na nikogo nie obraza.
Ja tez czasami nie mam na cos ochoty i wtedy on idzie sam. wiem ze z tymi chlopami roznie bywa, problem w tym ze oni sa czasami jak dzieci (czasami i nie wszyscy), niestety jak ich sie do czegos przyzwyczai tak jak ty do tego ze sie go sluchasz ciezej bedzie go nauczyc innych zasad.
Powidzenia
weronikka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 09:29   #24
hania100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez hera89 Poka¿ wiadomo¶æ
zielony kocur - Rozmawia³am z nim nie raz.. on ma swoj± wersje ja swoj±.
Co do zaufania.. gdy nie by³am z nikim.. lubi³am i zabawe i alkohol a po nim ca³owaæ sie z co niektórymi :P Lubi³am sie hmm wyszaleæ. Ale nigdy mi sie to nie przytrafi³o bêdac w jakimkolwiek zwi±zku. Druga sprawa jak bylismy na dyskotece zacza³ przystawiaæ sie do mnie jaki¶ kole¶ stety/niestety moj± reakcj± jest... jej brak wiec go¶cia ola³am bez s³owa. Jak nie poskutkowa³o to kolezanka stoj±ca obok poprostu sie zamieni³a ze mn± miejscami a kole¶ sie odczepi³ :P Mój ch³opak sie wkurzy³ bo skoro nie zareagowa³am to mi sie zapewne podoba³o. A ja wole zazwyczaj olaæ intruza ni¿ wchodziæ z nim w dyskusje. I z tego powodu twierdzi ¿e ja sierotka bede sta³a w klubie otoczona p³ci± przeciwn± :P Wiêcej grzechów nie pamiêtam.

rapifen- s³ysza³am ju¿ ¿e on pracuje a ja latam i sie bawie... ale on mia³ swój czas na zabawe.. ja mam go teraz a pó¼niej równie¿ pojde do pracy bêde mia³a obowi±zki zmieni± mi sie priorytety.. ja to wszystko t³umaczy³am. szukam teraz z³otego ¶rodka. Bo ten problem psuje nam harmonie w zwi±zku i nie chce by go rozwali³.
Musisz sie z nim ochajtaæ :P ja z moim zanim by³ moim mêzem te¿ mia³am takie jazdy;/no a teraz ma pewnosc na papierku i nic nie gada gdy chce gdzies wyj¶æ
hania100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 09:42   #25
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez weronikka Poka¿ wiadomo¶æ
niestety jak ich sie do czegos przyzwyczai tak jak ty do tego ze sie go sluchasz ciezej bedzie go nauczyc innych zasad.
Powidzenia
Poznawali¶my siê w na wspólnych imprezach ze znajomymi, by³y wakacje. Potem w roku szkolnym jak to na poczatku zwi±zku chcieli¶my sie sob± nacieszyæ itp. Im d³u¿szy zwi±zek to "zapatrzenie w siebie" mija³o.. i chcia³am o¿ywiæ moje ¿ycie towarzyskie no i tu problem ¿e znajomi wa¿niejsi. Patrz±c na sytuacje w której sie poznali¶my my¶la³am ¿e jest dusz± towarzystwa a przynajmniej bêdzie szed³ na wiêksze ustepstwa. A s³ucham sie pewnie dlatego ¿e go kocham.. a nikt kto kocha nie chce robiæ co¶ wbrew drugiej osobie.

Rozmowy i argumenty nie skutkuj± wiêc wg porad albo dam sobie z nim spokój albo za niego wyjdê xD

Edytowane przez hera89
Czas edycji: 2009-08-14 o 09:46
hera89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 09:46   #26
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 1 769
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Znam tak± parê gdzie ona chêtnie chodzi³a by bez niego, ale on siê nie zgadza. Oczywi¶cie ona mog³aby mu siê postawiæ i pój¶æ sama, ale wtedy on siê zem¶ci i te¿ sam pójdzie co j± wkurza...i tym sposobem chodz± albo razem, albo wcale....
__________________

eifersucht jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 09:50   #27
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Najchêtniej bym chodzi³a tylko z nim.. tylko ¿e on by nie chodzi³ nigdzie albo raz na rok.. bo mu takie co¶ wystarczy. Je¶li ja sie upieram i¶æ sama to podkre¶lam ¿e on ma takie same prawa tyle ¿e z nich nie korzysta bo nie czuje takiej potrzeby.

I we¼ tu b±d¼ m±dra? ehh...
hera89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 09:59   #28
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez hera89 Poka¿ wiadomo¶æ
Poznawali¶my siê w na wspólnych imprezach ze znajomymi, by³y wakacje. Potem w roku szkolnym jak to na poczatku zwi±zku chcieli¶my sie sob± nacieszyæ itp. Im d³u¿szy zwi±zek to "zapatrzenie w siebie" mija³o.. i chcia³am o¿ywiæ moje ¿ycie towarzyskie no i tu problem ¿e znajomi wa¿niejsi. Patrz±c na sytuacje w której sie poznali¶my my¶la³am ¿e jest dusz± towarzystwa a przynajmniej bêdzie szed³ na wiêksze ustepstwa. A s³ucham sie pewnie dlatego ¿e go kocham.. a nikt kto kocha nie chce robiæ co¶ wbrew drugiej osobie.

Rozmowy i argumenty nie skutkuj± wiêc wg porad albo dam sobie z nim spokój albo za niego wyjdê xD
Nieprawda. Czasami chcemy i robimy co¶ wbrew tym, których kochamy (przecie¿ nieraz co¶ robimy wbrew rodzicom, rodzinie, przyjacio³om).

Chore zakazy i jazdy nie maj± nic wspólnego z mi³o¶ci±, ale z chêci± dominacji, nieufno¶ci± lub - czasami - z tym, ¿e kto¶ sam ma du¿o na sumieniu. Kochaj zdrowo i normalnie, czyli dbaj o swoj± wolno¶æ, szanuj sam± siebie bêd±c w zwi±zku. Tu nie ma co na ten temat przeprowadzaæ rozmów i siê prosiæ - powinna byæ krótka pi³ka "kochanie, ja Ci ufam i tego wymagam od Ciebie - idê na t± imprezê i koniec dyskusji". Je¶li facet Ciê naprawdê kocha, to zrozumie to i nie bêdzie Ciê ogranicza³. Na razie to mi nie wygl±da na mi³o¶æ, ale na chêæ manipulowania kim¶ i dominowania w zwi±zku, na zauroczenie, które wydaje siê byæ mi³o¶ci±, za zabawê pt. "ona zrobi jak JA CHCÊ". Tak gdzie jest taki egoizm, nie wiem czy jest miejsce na szczer±, solidn± mi³o¶æ.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-08-14 o 10:34
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 10:04   #29
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 1 769
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Ja na Twoim miejscu to bym mu powiedzia³a, ¿e idê i ju¿. I ¿eby sobie nie wyobra¿a³, swoim zachowaniem wpêdzi mnie w poczucie winy i zamknie w klatce. A jak to w³a¶nie zamierza to nie nie my¶li, ¿e d³ugo tam wytrzymam Nie mo¿esz powiedzieæ mu czego¶ w ten deseñ?
__________________

eifersucht jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-14, 10:29   #30
hera89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Impreza bez ch³opaka?

Doris on mi nie powiedzia³ nigdy w prost "nie mo¿esz" "nie pozwalam" "nie id¼"... ale u¿yje takich argumentów ¿e rzeczywi¶cie wyjde na egoistkê stawiaj±c± zabawe i znajomych nad ch³opakiem. Mamy trudne charaktery i jeste¶my oboje uparci mamy w³asne zdanie którego zaciekle bronimy...

Na ka¿dy wasz post znajde kontrargument bo to samo on robi w rozmowie ze mna.. szukam czego¶ co by przerwa³o nasza ci±g³± wyliczankê z ch³opakiem kto ma racje..
hera89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.